Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 18:17   #1
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164

Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?


Lubię wszelkie nietypowe zapachy - kadzidlane też, więc kadzidło może być, może być słodko, natomiast bardzo chętnie sięgam po wszelkie z mchem i rozgniecionym zielskiem gdzieś w tle.

Testowałam Maroussię, długo była moim numerem jeden, ale że miałam flachę 100 ml to po skończeniu ok 2 lata temu nie palę się do zakupu kolejnego kolosa w tym rozmiarze.

Mam Gres Cabochard - ma swój urok, ale znowu połasiłam się na flachę 100 ml i prawdę mówiąc na dłuższą metę jeden zapach mnie nudzi. Jest zielsko, kwiaty, podoba się bardzo, ale nadal to nie to.

Chanel no 19 edt - zdecydowanie mój numer jeden na ten moment, mam ok 25 ml, mam swoje cudne zielsko, ale jest zbyt "jasny", pewnie rozumiecie, co mam na myśli

Wszelkie jaśminy mnie irytują - czy to stare słodkawe Jasmin Therapy czy Jasmin Noir ( omg, w życiu nie miałam tak nietrwałych perfum ).

Shalimar niby kadzidlany, na mojej skórze zamienia się w ordynarny cynamon, w życiu nie połaszę się na więcej niż próbkę. Fuj.

Obsession Night - no niby ma swój urok, ale nie porwał mnie. Jest trochę kwiatów, jakieś zielsko w tle, słodkawe nawet to-to, nawet wieczorowe, nawet... ale ja nie chcę "nawet", chcę " O MÓJ BOŻE! ".

Smok - jak dla mnie zupełnie inna kategoria, ale olśniewa i mam w zapasie resztki.

Chloe Narcisse - nijak mi nie pasuje

Habanita - ciężkie, zmysłowe - czasem są w sam raz, częściej jednak czekają na odpowiednią okazję

To tak w skrócie, bo i więcej testowałam, sęk w tym, że pomysły powoli mi się kończą, a nadal nie trafiłam na zapach, który porwałby mnie na amen. Szukam czegoś maksymalnie do 180 złotych, bo kokosów nie mam, chodzi mi jednak o to, by był dopasowany do mnie - nie świeżak, nie jakiś masakrycznie ciężki ( typu Angel ), nie przesadnie zmysłowe.

Zioła, trawa, bagno, łąka, las, mech, wilgoć - coś w ten deseń.
Doradzicie mi?
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:31   #2
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Black Cashmere Donna Karan - niestety moja propozycja nie mieści się w budżecie
ale możesz też sięgnąć po polski zapach Sale 01 Michała Szulca, jest bardzo podobny i cena niższa
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2014-05-10 o 18:32
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:33   #3
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Black Cashmere Donna Karan - niestety moja propozycja nie mieści się w budżecie
No niestety Oglądałam masę razy na allegro, kusiło i kusić będzie ;P może jak znajdę sobie bogatego męża, to mi sprezentuje

A gdzie można dostać Sale 01?

edit : Dobra, znalazłam. Teraz tylko muszę się zorientować gdzie można jakieś próbki bądź odlewki dostać, żeby nie kupować w ciemno
Dziękuję Ci ślicznie!

Ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?
Chętnie wysłucham

Edytowane przez Arianne_
Czas edycji: 2014-05-10 o 18:42
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:41   #4
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Zielono, lekko bagniscie - moze Eden
Wet Garden Demeter
To zielono-przybrudzone-bagniste etc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:43   #5
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Zielono, lekko bagniscie - moze Eden
Wet Garden Demeter
To zielono-przybrudzone-bagniste etc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O Demeter sama myślałam, ale miałam od nich Funeral Home i trwałość jest bardzo kiepsko. Z Edenem się zapoznam
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:48   #6
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Demetery trwalosc maja niespecjalna, ale Wet Garden pamietam jako ten z trwalszych
Ale moze to efekt jego dziwnosci, ktora dlugo wyczuwalam
Eden powinien bys strzalem w 10tke - zielono-bagnisty i 50ml da rade trafic za ok 100zl
Jeszcze moze Jolie Madame

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:51   #7
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Listę sobie zrobię Póki co zapoluję na próbki. Eden faktycznie może być fajny, szkoda tylko, że nie ma testerów. Niby w Rossmannie np. jest obecny Eden, bo oglądałam, ale żeby dorwać tester... Nigdy się z tym nie spotkałam.
No nic, zobaczymy - to co uda mi się upolować, jakieś odlewki czy próbki to potestuję.
Bardzo zainteresował mnie ten zapach Szulca ale i te które Ty napisałaś mogą faktycznie stać się dla mnie numerem 1.
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 18:53   #8
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

A masz S albo D gdzies w okolicy, w ktores na pewno jest Cacharel

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 18:55   #9
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Fumidus, brr
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:00   #10
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Ani S ani D najbliższe około 50 km ode mnie. Niby można jechać, ale rzadko ruszam się z domu, bo tu pracuję. Szczyt szczytów, wyłącznie Rossmann i Natura. Ratują mnie próbki i odlewki zamawiane z Internetu.

Fumidus mógłby być również dobry, skoro pachnie jak whiskey. Jedyny alkohol który akceptuję Za to cena przerażająca :P
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:03   #11
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Dirt Demeter
Fumidus
Tabu Dana
One Hundred % Bijan
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 19:55   #12
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
O Demeter sama myślałam, ale miałam od nich Funeral Home i trwałość jest bardzo kiepsko. Z Edenem się zapoznam
Funeral Home to kwiatki - sratki. Ale już podane przez Pozzziomkę Wet Garden czy na przykład Firefly to bagienka pełnym bagienkiem. Piewsze ładne, drugie mniej.

Z wiedźmowych cudów do głowy przychodzą mi dwa. Oba poza budżetem, ale od czego są wspólne zakupy i odlewki.

Zalinkuję z uzasadnieniami.

Wiedźma tańcząca nago w świetle księżyca:
http://www.sabbathofsenses.com/2013/...al-perris.html

Wiedźma zła, ale piękna:
http://www.sabbathofsenses.com/2013/...zyli-bois.html
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:52   #13
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
Ratują mnie próbki i odlewki zamawiane z Internetu.
Jeśli lubisz tę formę poznawania zapachów to koniecznie zaglądaj na wspólne zakupy Na pewno trafisz tam na coś wartego uwagi.
W nutach poszukuj wetiweru, papirusa, calamusa (wrażenie wilgoci, podmokłości), ziół, tytoniu, paczuli (może dać efekt piwnicy, zgnilizny, kamfory), nut drzewnych (brzoza może Ci się spodobać, jest surowa i cierpka; oud - ma różne oblicza, od niepokojącego po zupełnie straszne), kadzidła, labdanum, olibanum, opoponaxu, skóry, mchu dębowego. Niestety zapachów z kadzidłem, żywicą, drewnem raczej w Sephorze się nie znajdzie.
Z dostępnych może spodoba Ci się męskie Encre Noir Lalique, Terre Hermes, nie są typowo męskie, a w stylu podmokło-kamiennym. Z damskich może Mitsouko, jest wytrawna, mszysta, Bottega Veneta - paczulowo-mchowa, Ivoire Balmain - wytrawny, chłodny.

A z niszy zdecydowanie polecam Thundrę - trudno powiedzieć o niej, że jest ładna, pachnie jesiennym lasem, ściółką, grzybami
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:01   #14
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
Listę sobie zrobię Póki co zapoluję na próbki. Eden faktycznie może być fajny, szkoda tylko, że nie ma testerów. Niby w Rossmannie np. jest obecny Eden, bo oglądałam, ale żeby dorwać tester... Nigdy się z tym nie spotkałam.
No nic, zobaczymy - to co uda mi się upolować, jakieś odlewki czy próbki to potestuję.
Bardzo zainteresował mnie ten zapach Szulca ale i te które Ty napisałaś mogą faktycznie stać się dla mnie numerem 1.
Prześlij mi adres na pw - wyślę Ci sampel Edenu
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:32   #15
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Funeral Home to kwiatki - sratki. Ale już podane przez Pozzziomkę Wet Garden czy na przykład Firefly to bagienka pełnym bagienkiem. Piewsze ładne, drugie mniej.

Z wiedźmowych cudów do głowy przychodzą mi dwa. Oba poza budżetem, ale od czego są wspólne zakupy i odlewki.

Zalinkuję z uzasadnieniami.

Wiedźma tańcząca nago w świetle księżyca:
http://www.sabbathofsenses.com/2013/...al-perris.html

Wiedźma zła, ale piękna:
http://www.sabbathofsenses.com/2013/...zyli-bois.html
Sabbath, Twojego bloga czytam namiętnie od dłuższego czasu, a dzisiaj zaczęłam obserwować Pięknie pisałaś o tym, że należałoby karać za reformulację

Oud Imperial Perris wydaje się interesujące. Powiedz mi tylko, czy jaśmin będący w nutach głowy się nie wybija zbyt mocno? Tak jak pisałam średnio przepadam za jaśminami.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Jeśli lubisz tę formę poznawania zapachów to koniecznie zaglądaj na wspólne zakupy Na pewno trafisz tam na coś wartego uwagi.
Zaglądam co jakiś czas, ale chyba za rzadko, bo jak zobaczę coś, co mi w oczy wpadnie, to już koniec wolnych ml to trzeba mieć pecha

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Z dostępnych może spodoba Ci się męskie Encre Noir Lalique, Terre Hermes, nie są typowo męskie, a w stylu podmokło-kamiennym. Z damskich może Mitsouko, jest wytrawna, mszysta, Bottega Veneta - paczulowo-mchowa, Ivoire Balmain - wytrawny, chłodny.
O! O Encre Noir myślałam, czytałam, że damska wersja nie jest tak powalająca, jak męska właśnie Przymierzałam się jakiś czas temu do zakupu, ale padło na Jasmin Noir na którym się przejechałam :P

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Prześlij mi adres na pw - wyślę Ci sampel Edenu
Dziękuję Ci ślicznie
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:44   #16
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
Sabbath, Twojego bloga czytam namiętnie od dłuższego czasu, a dzisiaj zaczęłam obserwować


Strasznie mi miło.
Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
Pięknie pisałaś o tym, że należałoby karać za reformulację
Nieczęsto pozwalam sobie na tak emocjonalne posty, ale to naprawde jest wbrew wszelkim zasadom rynku! No!



Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
Oud Imperial Perris wydaje się interesujące. Powiedz mi tylko, czy jaśmin będący w nutach głowy się nie wybija zbyt mocno? Tak jak pisałam średnio przepadam za jaśminami.
Ja tez nie przepadam. I o ile nie mogę Ci obiecać, że zapach ci się spodoba (bo tego nigdy nie wiem przecież), o tyle mogę obiecać, że jeśli Ci się nie spodoba, to nie z powodu jaśminu. On po prostu nie wyłazi. i dobrze.
I jeszcze obiecuję, ze Cię nie znudzi. Podobnie jak drugi wiedźmowy oud.
Najchętniej podesłałabym Ci próbki, ale ja próbki zrecenzowanych zapachów zwykle od razu przekazuję dalej i po prostu ich już nie mam. Ale perfumy Perris są w Quality (z tego, co wiem, nie tylko w Warszawie) zawsze można powąchać lub wziąć próbaska.

Ciekawa jestem, jak Ci się spodobają.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:55   #17
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Mississipi Medicine - google wyrzuci co trzeba
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 22:07   #18
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Mississipi Medicine - google wyrzuci co trzeba
Świetny typ!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 22:12   #19
dixi
Zakorzenienie
 
Avatar dixi
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3 619
GG do dixi
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Polecam jeszcze dwa zapachy light w tej klasyfikacji: Eau Froide Lutensa - zielone, miętowe kadzidło, oraz dziś poznaną Bottega Veneta Essence Aromatique - ziołowo przyprawowy unisex, zachwycił mnie od pierwszego niucha.
I jeszcze The Vagabond Prince Enchanted Forest - o tym się naczytałam i chyba się skończy zamówieniem próbki z mon credo
dixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 22:18   #20
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Typuję Maszkarellę, czyli Marescialla Santa Maria Novella (pierwsz recka u góry wyjątkowo sugestywna)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 22:50   #21
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ale perfumy Perris są w Quality (z tego, co wiem, nie tylko w Warszawie) zawsze można powąchać lub wziąć próbaska.

Ciekawa jestem, jak Ci się spodobają.
Zlokalizowałam stronę Quality, widzę, że można zamawiać próbki dziękuję Ci bardzo. Zamówię sobie Bois d'Oud próbeczkę. Podejrzewam, że na pełny flakon nigdy mnie stać nie będzie, ale... kto wie? Mam słabość do prostych, pięknych flakonów i może któregoś dnia przyoszczędzę na tyle, by sobie zafundować cudeńko.

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Mississipi Medicine - google wyrzuci co trzeba
Poczytałam i jestem pod wrażeniem Również dodaję na listę, zwłaszcza, że też znalazłam sklep, gdzie próbkę można skołować :P

Cytat:
Napisane przez dixi Pokaż wiadomość
Polecam jeszcze dwa zapachy light w tej klasyfikacji: Eau Froide Lutensa - zielone, miętowe kadzidło, oraz dziś poznaną Bottega Veneta Essence Aromatique - ziołowo przyprawowy unisex, zachwycił mnie od pierwszego niucha.
I jeszcze The Vagabond Prince Enchanted Forest - o tym się naczytałam i chyba się skończy zamówieniem próbki z mon credo
Moncredo też obserwuję Dobra perfumeria. Jak będzie mi się kończył zapas Habanity to albo tam albo na Świstaku będę polować
O The Vagabond Prince Enchanted Forest czytałam dzisiaj, dosłownie kilka godzin wcześniej aczkolwiek nie przepadam za porzeczką, więc pewnie też nie dla mnie :P

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Typuję Maszkarellę, czyli Marescialla Santa Maria Novella (pierwsz recka u góry wyjątkowo sugestywna)
Obiło mi się o uszy, ale że nie znam "slangu" to za diabła nie wiedziałam cóż to za cudo.

Długo też się głowiłam, co to jest "Panna w szpilkach"
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 23:19   #22
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

IMO Black Cashmere jest mało bagienne, znaczy brakuje mu wilgoci, bagna itp. Podobnie Fumidus. Co do Mississippi Medicine mam mieszane uczucia, niby pasuje do opisu ale jakieś takie... nijakie
Osobiście z tych tańszych zapachów typowała bym męskie Encre Noire (dla mnie to las po deszczu). No i różne wariacje n/t wetiweru, ta właśnie nuta kojarzy mi się wiedźmio-bagiennie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 07:44   #23
Arianne_
Raczkowanie
 
Avatar Arianne_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 164
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
IMO Black Cashmere jest mało bagienne, znaczy brakuje mu wilgoci, bagna itp. Podobnie Fumidus. Co do Mississippi Medicine mam mieszane uczucia, niby pasuje do opisu ale jakieś takie... nijakie
Osobiście z tych tańszych zapachów typowała bym męskie Encre Noire (dla mnie to las po deszczu). No i różne wariacje n/t wetiweru, ta właśnie nuta kojarzy mi się wiedźmio-bagiennie.
Na temat Black Cashmere czytałam jakiś czas temu w wątku o cmentarnych perfumach, więc mogą być nieco za mroczne :P
Mississippi ślicznie opisane, jak będę miała okazję pewnie się zaznajomię
A Encre... no cóż. Wraca na moją listę
Arianne_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 09:35   #24
anusia997
Zadomowienie
 
Avatar anusia997
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z miasteczka nad bugiem
Wiadomości: 1 446
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Moje typy to Encre Noir- męskie rzecz jasna
Marcel oriflame-
Malizia Vetiverowa- jest w Rosmannie chyba każdym
__________________
Moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1231541
anusia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 10:33   #25
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
Na temat Black Cashmere czytałam jakiś czas temu w wątku o cmentarnych perfumach, więc mogą być nieco za mroczne :P
dla mnie pachną kadzidłem, miodem, przyprawami i drewnem, żadnej wilgoci. Missisipi też pachnie mi sucho
Cytat:
Napisane przez Arianne_ Pokaż wiadomość
A Encre... no cóż. Wraca na moją listę
na mojej skórze był podmokły, bagienny las z próchniejącymi pniami powalonych drzew

Wiedźmowato kojarzy mi się klasyczny Poison, ale tam, to wędzona śliwka z przyprawami, bagien niet
W Fumidusie czuję głównie dymy i popioły
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 10:47   #26
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Poison mi sie kojarzy mrocznie, ale ja go uwielbiam , ale bagiennie ... chyba nie za bardzo, ale ktorys z Piguetow pachnial namnie tak mroczno-bagiennie etc
Tylko nie wiem ktory
Chyba Bandit, ale nie jestem pewna, bo testowalam je na szybko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 10:50   #27
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

A może Jacomo Silences ?

Eden?
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:02   #28
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A może Jacomo Silences ?

Eden?
A znasz ten Jacomo? Kiedys chcialam kupic, podobno klimaty 19tki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:09   #29
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A znasz ten Jacomo? Kiedys chcialam kupic, podobno klimaty 19tki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam
Dlatego proponuję
Powiem tak 19 jest mydlana w Jacomo zero mydła
Jeśli chodzi o Kwc mam podobne odczucia jak Parabelka
zmieniłabym tylko jedno słowo ciepły na chłodny.

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-05-11 o 11:14
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 11:37   #30
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Bagienne perfumy dla wiedźmy :) Pomożecie?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Mam
Dlatego proponuję
Powiem tak 19 jest mydlana w Jacomo zero mydła
Jeśli chodzi o Kwc mam podobne odczucia jak Parabelka
zmieniłabym tylko jedno słowo ciepły na chłodny.
Chyba sobie kupie, jak skoncze odwyk :p

A jak sie nim psika, bo przewaznie zle mi sie robi odlewki z flakonow, ktore maja tak schowane atomizery?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-09 20:35:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.