Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 15:32   #721
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;87187231]Gdzie w rossmanie są szampony w kostce? Nie widziałam obok szamponów [/QUOTE]

Ja widziałam na oddzielnym tekturowym standzie z kosmetykami eko w pobliżu kas.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 15:38   #722
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez SuperKotek Pokaż wiadomość
Jeśli masz czas się bawić, można zrobić osłonki z papier mache, jest tez cos takiego jak wiklina papierowa.
Znacie jakieś strony do nauki języka dla początkujących? Najlepiej darmowe
Zależy jakie, zobacz sobie duolingo, lingvist, memrise, jak sprecyzujesz język to znajdzie się więcej.


A skan proponuję wrzucić do Worda i przyciąć każde zdjęcie, żeby oba były na jednej stronie, a następnie zapisać jako pdf

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:04   #723
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Mam sporo kwaitków w docznikach. Doniczki róznej wielkogsci, kolor, fasonu. Czym je owinąć, jak odzobic aby były spójne?
Były niedawno w Pepco takie osłonki z płótna lnianego w środku z folią właśnie na doniczki. Jeśli nie ma już w Pepco to zapewne na aliexpress dostaniesz. Wg mnie fajnie wyglądają w tym kwiaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 17:52   #724
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Poszukuję garnituru damskiego ze spodniami z wysokim stanem nie za miliony. W którym kierunku uderzać, sieciówki? Czy może są przeceny w jakiś bardziej specjalistycznych?
No i niestety potrzebuję w nich kieszeni, żeby mi się telefon zmieścił, bo z tym pewnie będzie problem.



Możliwe, że przejmę ważnego klienta w pracy, więc muszę znaleźć sobie coś przyzwoitego do ubrania w przystępnej cenie.

Edytowane przez Lottie69
Czas edycji: 2019-09-20 o 17:54
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 18:01   #725
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Poszukuję garnituru damskiego ze spodniami z wysokim stanem nie za miliony. W którym kierunku uderzać, sieciówki? Czy może są przeceny w jakiś bardziej specjalistycznych?
No i niestety potrzebuję w nich kieszeni, żeby mi się telefon zmieścił, bo z tym pewnie będzie problem.



Możliwe, że przejmę ważnego klienta w pracy, więc muszę znaleźć sobie coś przyzwoitego do ubrania w przystępnej cenie.
Może Orsay?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:48   #726
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Albo hm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:58   #727
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Dziala wam Player ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 21:02   #728
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziala wam Player ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 22:02   #729
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Mam Xiaomi redmi note 7, od dzisiaj nie mogę wysyłać i pobierać mmsow wiecie może o co chodzi? Zmieniałam ten apn o czym piszą w internecie ale i tak nie działa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Dodam że wcześniej nie miałam problemów, a telefon restartowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 00:42   #730
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Poszukuję garnituru damskiego ze spodniami z wysokim stanem nie za miliony. W którym kierunku uderzać, sieciówki? Czy może są przeceny w jakiś bardziej specjalistycznych?
No i niestety potrzebuję w nich kieszeni, żeby mi się telefon zmieścił, bo z tym pewnie będzie problem.



Możliwe, że przejmę ważnego klienta w pracy, więc muszę znaleźć sobie coś przyzwoitego do ubrania w przystępnej cenie.


Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Mam Xiaomi redmi note 7, od dzisiaj nie mogę wysyłać i pobierać mmsow wiecie może o co chodzi? Zmieniałam ten apn o czym piszą w internecie ale i tak nie działa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Dodam że wcześniej nie miałam problemów, a telefon restartowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Next.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 03:35   #731
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

W H&M sa czesto damskie garnitury (niektore wzory maja do wyboru spodnie albo spodnice).
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 03:38   #732
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Dziala wam Player ??


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działa, ale średnio 2-3 razy w tygodniu wylogowuje z tv
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Poszukuję garnituru damskiego ze spodniami z wysokim stanem nie za miliony. W którym kierunku uderzać, sieciówki? Czy może są przeceny w jakiś bardziej specjalistycznych?
No i niestety potrzebuję w nich kieszeni, żeby mi się telefon zmieścił, bo z tym pewnie będzie problem.



Możliwe, że przejmę ważnego klienta w pracy, więc muszę znaleźć sobie coś przyzwoitego do ubrania w przystępnej cenie.
Hm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:10   #733
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Dzięki, jadę dzisiaj w takim razie. Upatrzone mam spodnie w mohito, nie jest to co mi się marzy, ale może być
Fajne garnitury widziałam w lollipop w Łodzi na zdjęciach, tylko mi nie po drodze
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Mam Xiaomi redmi note 7, od dzisiaj nie mogę wysyłać i pobierać mmsow wiecie może o co chodzi? Zmieniałam ten apn o czym piszą w internecie ale i tak nie działa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Dodam że wcześniej nie miałam problemów, a telefon restartowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pobierz smsem ustawienia, czasami trzeba minimalnie inaczej apn ustawić (bo się różnią komórki portu). Najlepiej wrzuć screena i podaj sieć, wtedy możemy kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:11   #734
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Czy wywar z grzybów mo zna zamrozić? Jeśli tak to w czym najlepiej?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:34   #735
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czy wywar z grzybów mo zna zamrozić? Jeśli tak to w czym najlepiej?
Pewnie że można, ja najczęściej mrożę w słoiku. Trzeba tylko pamiętać żeby nie lać po brzegi, żeby przy zamarzaniu nie rozsadziło słoika. Z opcji mniej eko może też być dowolny plastikowy pojemnik albo gruba foliowa torebka do mrożenia (typu tych zamykanych na suwak).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 07:52   #736
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Pewnie że można, ja najczęściej mrożę w słoiku. Trzeba tylko pamiętać żeby nie lać po brzegi, żeby przy zamarzaniu nie rozsadziło słoika. Z opcji mniej eko może też być dowolny plastikowy pojemnik albo gruba foliowa torebka do mrożenia (typu tych zamykanych na suwak).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie!!

Mąż przyniesie dzisiaj kolejną partię grzybów do marynowania więc wywar zamroże
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 08:54   #737
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Dzięki, jadę dzisiaj w takim razie. Upatrzone mam spodnie w mohito, nie jest to co mi się marzy, ale może być
Fajne garnitury widziałam w lollipop w Łodzi na zdjęciach, tylko mi nie po drodze Pobierz smsem ustawienia, czasami trzeba minimalnie inaczej apn ustawić (bo się różnią komórki portu). Najlepiej wrzuć screena i podaj sieć, wtedy możemy kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Łodzi zobacz sklep Lanta na Zachodniej 22, w okolicach Manufaktury. Sama mam od nich żakiet ze spodniami i wygląda jak za miliony monet. Super odszyte ubrania za ceny sieciówek ! Sukienki, płaszcze też mają, zależy od sezonu. Lokal jakby z poprzedniej epoki ( w końcu to praktycznie Bałuty ), ale nie należy się zrażać, tylko wchodzić
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:12   #738
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Mam pytanie o zwierzę, a konkretnie kota. Zajmuję się kotem rodziców i mam problem, ponieważ on każdej nocy mnie budzi. Natarczywe miauczenie i drapanie do drzwi sypialni pojawia się o 1 w nocy, o 4 nad ranem, albo i dwa razy w ciągu nocy jak mu się zachce. Zawsze chodzi o to samo, kot jest głodny, mimo że przed spaniem dostaje porządną porcję jedzenia. Jak zostawię mu podwójną porcję na noc to i tak miauczy, bo domaga się świeżej karmy (je tylko mokrą), a nie takiej, która leży w misce od paru godzin. Czy ktoś może poradzić, co z tym fantem zrobić? Może problem wydaje się śmieszny, ale kocur nie przestanie drapać i przeraźliwie miauczeć dopóki ktoś nie wstanie i nie da mu jeść. Robi tak również jak ma swoich właścicieli na miejscu, więc to nie jest problem, który wynika z tęsknoty. Mama zresztą też jest wykończona tym nocnym wstawaniem, bo kot robi tak ostatnio każdej nocy. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodam, że kocur ma 13 lat, nie wychodzi na dwór, nie jest kastrowany. Ma problemy z tarczycą, ale jest pod opieką weterynarza, ma podawane lekarstwa dwa razy dziennie. W dzień dużo śpi i niechętnie daje się wciągnąć do zabawy, natomiast w nocy jest bardzo aktywny. Zawsze wcześnie zaczynał dzień, ale hałasował koło 6 rano, a nie w środku nocy. Ktoś wie jak go przestawić?
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:28   #739
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Może trzeba się z nim wybawić wieczorem? Wymęczyć i wyczochrać, żeby padł spać?
Z tego co wiem, to niektóre koty tak mają i już.. Nasza kota miała to samo, nawet skakała po człowieku i gryzła w stopy albo palce, ale im jest starsza tym rzadziej jej się to zdarza. A teraz jak jest pies to w ogóle prawie, chyba wie, że jak go obudzi, to będzie jej dokuczał
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-21, 09:29   #740
cheri_magda
Rozeznanie
 
Avatar cheri_magda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 592
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mam pytanie o zwierzę, a konkretnie kota. Zajmuję się kotem rodziców i mam problem, ponieważ on każdej nocy mnie budzi. Natarczywe miauczenie i drapanie do drzwi sypialni pojawia się o 1 w nocy, o 4 nad ranem, albo i dwa razy w ciągu nocy jak mu się zachce. Zawsze chodzi o to samo, kot jest głodny, mimo że przed spaniem dostaje porządną porcję jedzenia. Jak zostawię mu podwójną porcję na noc to i tak miauczy, bo domaga się świeżej karmy (je tylko mokrą), a nie takiej, która leży w misce od paru godzin. Czy ktoś może poradzić, co z tym fantem zrobić? Może problem wydaje się śmieszny, ale kocur nie przestanie drapać i przeraźliwie miauczeć dopóki ktoś nie wstanie i nie da mu jeść. Robi tak również jak ma swoich właścicieli na miejscu, więc to nie jest problem, który wynika z tęsknoty. Mama zresztą też jest wykończona tym nocnym wstawaniem, bo kot robi tak ostatnio każdej nocy. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale dodam, że kocur ma 13 lat, nie wychodzi na dwór, nie jest kastrowany. Ma problemy z tarczycą, ale jest pod opieką weterynarza, ma podawane lekarstwa dwa razy dziennie. W dzień dużo śpi i niechętnie daje się wciągnąć do zabawy, natomiast w nocy jest bardzo aktywny. Zawsze wcześnie zaczynał dzień, ale hałasował koło 6 rano, a nie w środku nocy. Ktoś wie jak go przestawić?
Miałam ten sam problem. Mój tata przyzwyczaił kota do jedzenia bardzo wcześnie rano tj. 4/5. Zajmując się nim po prostu się nie dałam. Nie wstawałam, olewałam. Kot się przyzwyczaił i nie budził tak wcześnie.
cheri_magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:34   #741
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Dzięki, jadę dzisiaj w takim razie. Upatrzone mam spodnie w mohito, nie jest to co mi się marzy, ale może być
Fajne garnitury widziałam w lollipop w Łodzi na zdjęciach, tylko mi nie po drodze Pobierz smsem ustawienia, czasami trzeba minimalnie inaczej apn ustawić (bo się różnią komórki portu). Najlepiej wrzuć screena i podaj sieć, wtedy możemy kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wpisuje to na stronie T-Mobile żeby mi przysłali smsa z konfiguracją i nic, cisza.

Jestem w T-Mobile.


Nie mogę teraz nawet wstawic screena bo wyskakuje coś o niewłaściwym rozszerzeniu. Ktoś wcześniej poradził żeby wysłać sobie MMS i wtedy pobrać i wstawić, na ale nie mogę tego zrobić :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:37   #742
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Może trzeba się z nim wybawić wieczorem? Wymęczyć i wyczochrać, żeby padł spać?
Z tego co wiem, to niektóre koty tak mają i już.. Nasza kota miała to samo, nawet skakała po człowieku i gryzła w stopy albo palce, ale im jest starsza tym rzadziej jej się to zdarza. A teraz jak jest pies to w ogóle prawie, chyba wie, że jak go obudzi, to będzie jej dokuczał

Właśnie problem w tym, że on już nie ma wielkiej chęci do zabawy. Nigdy zresztą nie przepadał za kocimi zabawkami, albo się ich bał, albo je olewał. Staram się go wybawić, ale on pacnie tasiemkę trzy razy łapką i odchodzi. Albo zrobi dwie przebieżki po domu i kładzie się na drzemkę No właśnie on też z tego typu co tak miał i rodzice to akceptowali jak kot domagał się żarcia i zabawy o 5-6 rano, a nie w środku nocy. Ja jestem u nich tylko tydzień, a już mam wnerw, bo żadnej nocy nie przespałam spokojnie.


Cytat:
Napisane przez cheri_magda Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem. Mój tata przyzwyczaił kota do jedzenia bardzo wcześnie rano tj. 4/5. Zajmując się nim po prostu się nie dałam. Nie wstawałam, olewałam. Kot się przyzwyczaił i nie budził tak wcześnie.

Jest to jakaś metoda, ale on jest naprawdę nieustępliwy i nie odpuści tak łatwo. Najpierw miauczy cicho, potem coraz głośniej i coraz bardziej przeraźliwie, jakby działa mu się wielka krzywda. Potem zaczyna drapać w drzwi i po prostu naparza w niej łapami aż się cała szybka trzęsie. Kot norweski leśny, więc ogromny i ma siłę No i jak ja się budzę to jednak wstaję do niego, bo nie chcę, żeby kocisko obudziło też męża. Taka jestem dobra i interweniuje Mama mówi, że ona nie da rady zasnąć już jak się przebudzi i kot się wydziera, więc i tak musi wstać do łazienki i ostatecznie tego kota karmi. Ale może to błąd? Może by go przetrzymać rzeczywiście.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:54   #743
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Właśnie problem w tym, że on już nie ma wielkiej chęci do zabawy. Nigdy zresztą nie przepadał za kocimi zabawkami, albo się ich bał, albo je olewał. Staram się go wybawić, ale on pacnie tasiemkę trzy razy łapką i odchodzi. Albo zrobi dwie przebieżki po domu i kładzie się na drzemkę No właśnie on też z tego typu co tak miał i rodzice to akceptowali jak kot domagał się żarcia i zabawy o 5-6 rano, a nie w środku nocy. Ja jestem u nich tylko tydzień, a już mam wnerw, bo żadnej nocy nie przespałam spokojnie. .
A może mu dać na noc kocimiętkę?
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 09:59   #744
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Pytanie do dziewczyn, które uzywaja tuszu do rzęs Loreal milion lashes.

Mam wersję so couture.

Ogólnie tusz jest świetny, ale jest jeden problem: pioruńsko źle go się zmywa.

Zwykły płyn micelarny zmywa, ale bardzo trudno, trzeba bardzo długo namaczać.

Mam w domu jakiś płyn dwufazowy, próbowałam, też tak samo źle się zmywa.

Może jest jakiś szczególny kosmetyk, którym się dobrze zmywa tą maskarę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:01   #745
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Właśnie problem w tym, że on już nie ma wielkiej chęci do zabawy. Nigdy zresztą nie przepadał za kocimi zabawkami, albo się ich bał, albo je olewał. Staram się go wybawić, ale on pacnie tasiemkę trzy razy łapką i odchodzi. Albo zrobi dwie przebieżki po domu i kładzie się na drzemkę No właśnie on też z tego typu co tak miał i rodzice to akceptowali jak kot domagał się żarcia i zabawy o 5-6 rano, a nie w środku nocy. Ja jestem u nich tylko tydzień, a już mam wnerw, bo żadnej nocy nie przespałam spokojnie.





Jest to jakaś metoda, ale on jest naprawdę nieustępliwy i nie odpuści tak łatwo. Najpierw miauczy cicho, potem coraz głośniej i coraz bardziej przeraźliwie, jakby działa mu się wielka krzywda. Potem zaczyna drapać w drzwi i po prostu naparza w niej łapami aż się cała szybka trzęsie. Kot norweski leśny, więc ogromny i ma siłę No i jak ja się budzę to jednak wstaję do niego, bo nie chcę, żeby kocisko obudziło też męża. Taka jestem dobra i interweniuje Mama mówi, że ona nie da rady zasnąć już jak się przebudzi i kot się wydziera, więc i tak musi wstać do łazienki i ostatecznie tego kota karmi. Ale może to błąd? Może by go przetrzymać rzeczywiście.
Ewentualnym wyjściem może być miska automatyczna, która otwiera się co jakiś czas udostępniając kolejne porcje jedzenia. Np. na allegro są.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:09   #746
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn, które uzywaja tuszu do rzęs Loreal milion lashes.

Mam wersję so couture.

Ogólnie tusz jest świetny, ale jest jeden problem: pioruńsko źle go się zmywa.

Zwykły płyn micelarny zmywa, ale bardzo trudno, trzeba bardzo długo namaczać.

Mam w domu jakiś płyn dwufazowy, próbowałam, też tak samo źle się zmywa.

Może jest jakiś szczególny kosmetyk, którym się dobrze zmywa tą maskarę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmywam płynami Bielendy i nigdy nie mam z nim problemu, a używam tylko jego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:18   #747
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Zmywam płynami Bielendy i nigdy nie mam z nim problemu, a używam tylko jego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz podać konkretny typ, który zmywa ten tusz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:26   #748
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Możesz podać konkretny typ, który zmywa ten tusz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obecnie mam nawilżający płyn micelarny kokos i aloes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:32   #749
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
A może mu dać na noc kocimiętkę?

Kiedyś spotykałam u nas w sklepach zoologicznych taką bardzo drobną kocimiętkę, sproszkowaną wręcz. I faktycznie taką lubił i tarzał się w niej. Ale już od jakiegoś czasu jej nie widzę i te kocimiętki takie grubsze albo w sprayu w ogóle go nie interesują. Także obecnie to go w ogóle nie zajmie niestety.





Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Ewentualnym wyjściem może być miska automatyczna, która otwiera się co jakiś czas udostępniając kolejne porcje jedzenia. Np. na allegro są.

A taka miska nie jest przypadkiem tylko do suchej karmy? Bo on suchego nie je. A mokra karma musi być świeża, nie zje takiej, która jest w misce np. 3 godziny.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 10:37   #750
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz.51

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Obecnie mam nawilżający płyn micelarny kokos i aloes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakichś innych z bielendy uzywalas?
Bo widzę że w moim Rossmanie akurat tego kokosa nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 18:30:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.