Zestaw ACTIV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 18:53   #1
paula904
Przyczajenie
 
Avatar paula904
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 8

Zestaw ACTIV


Od jakiegoś roku robie paznokcie żelowe na dość niskiej jakości żelu i całej reszty, nie były mi potrzebne lepsze bo paznokcie robiłam tylko sobie i moje mamie, można powiedziec ze wprawiałam sie na nas, uczyłam. Teraz chce kupic juz cos lepszego i zdecydowałam sie na firme ACTIV.Od razu chciałabym kupić tez lepsza lampe<teraz mam małą z jedną żarówka> kupując wszystko osobno, wyszło by mi to dużo wiecej niż w zestawie, na allego znalazłam fajny zestaw: http://allegro.pl/profesjonalny-zest...401036945.html i zastanawiam sie czy nie jest on "podejrzany" chodzi tu w większości o cene, no i o to czy lepiej kupić z allegro czy prosto od ACTIVE.
Prosze o jakies porady
Pozdrwaiam.

Edytowane przez paula904
Czas edycji: 2011-01-17 o 19:02
paula904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 11:35   #2
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Zestaw ACTIV

Miałam do czynienie a firma activ ...w sensie żele i różne inne produkty ...co do żeli byłam strasznie rozczarowana ...nie polecam Ci ..żeli .tej firmy..nie kupuj zadnych zestawów .. zainwestuj w dobre żele czyli jakie? poszperaj na forum a dużo się dowiesz...
w tym zestawie co dalaas linka jest tylko jeden zel przezroczysty ..i zadnego innego ...a biały żel to podstawa.??..nie wspomne o kamuflażu ... a więc to moja taka opiniapozdr
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:16   #3
arttysta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Zestaw ACTIV

Kiedyś, jakieś 3 lata temu miałam żele tej właśnie firmy, dość powiedzieć że po 3 użyciach wywaliłam wszystkie. Firma niby ok, żele cenowo nie najgorsze ale też nie najlepsze takie średnie, aczkolwiek jakość do d...
arttysta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:53   #4
suza87
Raczkowanie
 
Avatar suza87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Zestaw ACTIV

http://www.dobrarada.com.pl/p16207,z...odstawowy.html możesz od dobrej rady wypróbować Ceny przystępne a jakość bardzo dobra
tu masz zestawy samych żeli
http://www.dobrarada.com.pl/p16224,z...s-4-x-5ml.html
http://www.dobrarada.com.pl/p16223,z...s-6-x-5ml.html
no i na stronie eurofashion masz dużo dobrych żeli

a activ ma zaje lampę na dwie dłonie
__________________
http://suza87.pinger.pl/ nudzi mi się mniej bo robię pocieszne gadżety

Edytowane przez suza87
Czas edycji: 2011-01-18 o 13:55
suza87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 00:07   #5
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Zestaw ACTIV

co do żeli activ-to NIE polecam. za to lampę jak najbardziej (sama taką mam i jest spoko). activ prowadzi też linię "genco"- bardzo NIE fajne produkty

polecam ibd

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 02:06 ----------

jeszcze jedno: pytasz, czy kupować bezpośrednio od activ- ja kupiłam lampę (dość dawno, ale zawsze...) na ich stronce - i spotkałam się z wyjątkowo niemiłym kontaktem- odradzam
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:38   #6
paula904
Przyczajenie
 
Avatar paula904
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 8
Dot.: Zestaw ACTIV

To powiem szczerze ze mnie rozczarowałyście, bo przeczytałam dośc dużo pozytywnych wypowiedzi na temat żeli i całej firmy ACTIV, a zamopniałam dopisac ze poza zestawem chciałabym oczywiście kupić żel biały i primer też od ACTIV.
paula904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 11:30   #7
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Zestaw ACTIV

jedyny żel po którym mam dobre wspomnienia to clear- jest całkiem-całkiem, taki sobie, ale biały nie jest fajny.
próbowałam różnych żeli i najlepiej pracuje mi się na ezflow i ibd

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

zapomniałam dodać, że "jedyny żel ACTIV, po którym ma dobre wspomnienia, to clear"... sorry
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 17:20   #8
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Zestaw ACTIV

A jeśli chodzi o tą aukcję to na pewno nie są podróby, tylko firma ACTIV wystawia się na allegro. Na dole stronki jest info adresowe. Ja brałam od tego sprzedawcy lampę stojącą do klejenia rzęsek i jest bardzo fajna. Czasem i do pazurków mi się przydaje jak ciemnawo. A paczka mimo, że kupiłam na allegro przyszła z firmową fakturą Activ.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.