Relacja z facetem po przejściach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-23, 10:23   #1
magdaw91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1

Relacja z facetem po przejściach


Cześć. Potrzebuję rozsądnego spojrzenia z boku. Od dłuższego czasu przyjaźnię się z facetem, mamy podobne życiowe sytuacje i doświadczenie, podobnie patrzymy na świat, świetnie się czujemy w swoim towarzystwie i mimo braku okazywania sobie jakiejś czułości przy innych, wszyscy uważają nas za parę. Mamy za sobą wiele trudnych rozmów, on aktualnie jest na życiowym zakręcie, ma mętlik w głowie, odżywa po ciężkim , niszczącym go psychicznie związku. Sam z siebie wiele razy wyznał mi miłość, że w przyszłości niczego nie wyklucza, że myśli o nas poważnie, ale potrzebuje czasu i w tym momencie życia nie może mi nic obiecać. Dużo rozmawiamy, widujemy się bardzo często, spędzamy wspólnie weekendy, mamy wspólne plany wyjazdowe (tylko covid je psuje) i nie tylko. Jednocześnie wiem, że pisze z inną dziewczyną, sam mi się przyznał, mówi, że lubi z nią rozmawiać, że jest to głównie taka rozrywka na zabicie czasu, choć wiem, że w wiadomościach przewijał się też wątek erotyczny (przez przypadek sam mi pokazał wiadomość). Mogłabym sprawdzić jego telefon bez problemu - ale w sumie, po co? On uważa, że nie jest to coś co mogłoby popsuć naszą relację. Ani też nie odsuniemy się od siebie. I rzeczywiście jest między nami świetnie. Nie jesteśmy parą, wiem, że on ma ciężki okres i sama w pewnym sensie rozumiem, że może potrzebować teraz czasu na "wyszalenie się", skorzystania z "wolności" i sama próbuję mimo wszystko być oparciem. Od kilku osób słyszałam, że on myśli o nas poważnie, tylko musi uporządkować swoje życie i nie chce przechodzić ze związku w związek. Myślicie, że to ma sens? Czy warto się w to angażować, dać mu czas, czy traktować tylko jak przyjaciela?
magdaw91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:01   #2
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Skoro w ten sposób zaczyna się Wasza relacja, a mianowicie koleś jest po toksycznym związku, spotyka się z Tobą, a jednocześnie bajeruje inne laski, to serio myślisz, że między Wami zrodzi się coś poważnego? Jeśli byłby Tobą zainteresowany tak, jak Ty nim, to nie szukałby wrażeń na boku. Daruj sobie tego chłopa, bo to nic dobrego nie wróży
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:06   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Cytat:
Napisane przez magdaw91 Pokaż wiadomość
Cześć. Potrzebuję rozsądnego spojrzenia z boku. Od dłuższego czasu przyjaźnię się z facetem, mamy podobne życiowe sytuacje i doświadczenie, podobnie patrzymy na świat, świetnie się czujemy w swoim towarzystwie i mimo braku okazywania sobie jakiejś czułości przy innych, wszyscy uważają nas za parę. Mamy za sobą wiele trudnych rozmów, on aktualnie jest na życiowym zakręcie, ma mętlik w głowie, odżywa po ciężkim , niszczącym go psychicznie związku. Sam z siebie wiele razy wyznał mi miłość, że w przyszłości niczego nie wyklucza, że myśli o nas poważnie, ale potrzebuje czasu i w tym momencie życia nie może mi nic obiecać. Dużo rozmawiamy, widujemy się bardzo często, spędzamy wspólnie weekendy, mamy wspólne plany wyjazdowe (tylko covid je psuje) i nie tylko. Jednocześnie wiem, że pisze z inną dziewczyną, sam mi się przyznał, mówi, że lubi z nią rozmawiać, że jest to głównie taka rozrywka na zabicie czasu, choć wiem, że w wiadomościach przewijał się też wątek erotyczny (przez przypadek sam mi pokazał wiadomość). Mogłabym sprawdzić jego telefon bez problemu - ale w sumie, po co? On uważa, że nie jest to coś co mogłoby popsuć naszą relację. Ani też nie odsuniemy się od siebie. I rzeczywiście jest między nami świetnie. Nie jesteśmy parą, wiem, że on ma ciężki okres i sama w pewnym sensie rozumiem, że może potrzebować teraz czasu na "wyszalenie się", skorzystania z "wolności" i sama próbuję mimo wszystko być oparciem. Od kilku osób słyszałam, że on myśli o nas poważnie, tylko musi uporządkować swoje życie i nie chce przechodzić ze związku w związek. Myślicie, że to ma sens? Czy warto się w to angażować, dać mu czas, czy traktować tylko jak przyjaciela?
Acha, wyznaje Ci miłość, ale nie może niczego obiecać i pisze z inną. Żartowniś. Nie, nie ma to sensu. Facet dużo mówi, ładne, gładkie hasła, bo to go guzik kosztuje. A jednocześnie jest w tym morze asekuracji z jego strony. Nie rób sobie tego.

Na przyjaźń średnia tu szansa, skoro on Ci miesza w głowie wyznaniami uczuć. Odsunęłabym się nieco. Niech sobie układa i prostuje ten swój życiowy zakręt. Myśl o sobie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:11   #4
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

No chyba w głębi serca sama rozumiesz, że to jest jakiś żart. Będziesz czekać ile? Rok? Pięć lat? Bo facet ma mętlik? Jakby mu zalezalo, to nie udawalibyście pary, tylko nią byli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:52   #5
kam_illa
Przyczajenie
 
Avatar kam_illa
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 19
Relacja z facetem po przejściach

Nie patrz na to, co mówi, tylko na to, co robi. Dałabym sobie spokój na Twoim miejscu, jak facet nie chce stracić kobiety nie będzie jej walił tekstów „nie mogę Ci nic obiecać”, bo z daleka widać, że to typowe asekurowanie się. Zabuja się w innej, kopnie Cię w tyłek i powie „przecież nic ci nie obiecałem”. Znam kilka takich historii, kazda skończyła się złamanym sercem kobiety. Szukaj kogoś, kto będzie chciał Cię poznawać i nie będzie z góry rzucał takich dziwnych tekstów. Jak jest taki biedny i po przejściach to albo niech znajdzie laskę na „czysty” układ bez zobowiązań, albo niech sobie da spokój ze związkami w ogóle. Bo na razie wygląda mi na to, że Ty w głębi duszy związku chcesz, a on ma to totalnie gdzieś.

Edytowane przez kam_illa
Czas edycji: 2020-11-23 o 12:53
kam_illa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:00   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Robi z ciebie idiotke
Nic z tego nie bedzie,przestan sie łudzić
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:11   #7
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Daj sobie z nim siana. Beznadziejny typ, na którego szkoda czasu.

Jak mu z tamtą albo z inną nie wyjdzie, to kto wie, może z braku laku przyjdzie do Ciebie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 13:46   #8
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Albo się w kimś zakochujesz i możesz sobie co najwyżej pomyśleć "o nie, dlaczego w tym momencie", ale już pozamiatane bo Ci na kimś zależy, albo się nie zakochujesz, tylko chcesz pospędzać z kimś czas i mieć go w zapasie. Czasem to wymaga zamydlenia oczu żeby w tym zapasie posiedział.
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:50   #9
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Weź kobieto sobie nie żartuj, że myślisz o tym facecie poważnie.
Uraczył cię garścią frazesów oklepanych do bólu i widząc to, naprawdę dziwię się, że nie roześmiałaś mu się w twarz.
Zapewne jedyne, na co możesz z nim liczyć, to seks bez zobowiązań. Pewnie dlatego powiedział, że cię "kocha".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:58   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Cytat:
Napisane przez magdaw91 Pokaż wiadomość
Cześć. Potrzebuję rozsądnego spojrzenia z boku. Od dłuższego czasu przyjaźnię się z facetem, mamy podobne życiowe sytuacje i doświadczenie, podobnie patrzymy na świat, świetnie się czujemy w swoim towarzystwie i mimo braku okazywania sobie jakiejś czułości przy innych, wszyscy uważają nas za parę. Mamy za sobą wiele trudnych rozmów, on aktualnie jest na życiowym zakręcie, ma mętlik w głowie, odżywa po ciężkim , niszczącym go psychicznie związku. Sam z siebie wiele razy wyznał mi miłość, że w przyszłości niczego nie wyklucza, że myśli o nas poważnie, ale potrzebuje czasu i w tym momencie życia nie może mi nic obiecać. Dużo rozmawiamy, widujemy się bardzo często, spędzamy wspólnie weekendy, mamy wspólne plany wyjazdowe (tylko covid je psuje) i nie tylko. Jednocześnie wiem, że pisze z inną dziewczyną, sam mi się przyznał, mówi, że lubi z nią rozmawiać, że jest to głównie taka rozrywka na zabicie czasu, choć wiem, że w wiadomościach przewijał się też wątek erotyczny (przez przypadek sam mi pokazał wiadomość). Mogłabym sprawdzić jego telefon bez problemu - ale w sumie, po co? On uważa, że nie jest to coś co mogłoby popsuć naszą relację. Ani też nie odsuniemy się od siebie. I rzeczywiście jest między nami świetnie. Nie jesteśmy parą, wiem, że on ma ciężki okres i sama w pewnym sensie rozumiem, że może potrzebować teraz czasu na "wyszalenie się", skorzystania z "wolności" i sama próbuję mimo wszystko być oparciem. Od kilku osób słyszałam, że on myśli o nas poważnie, tylko musi uporządkować swoje życie i nie chce przechodzić ze związku w związek. Myślicie, że to ma sens? Czy warto się w to angażować, dać mu czas, czy traktować tylko jak przyjaciela?
Nie ma sensu.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 14:36   #11
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Jak dla mnie to Ty jesteś najwyżej dla niego przyjaciółką, taką co to wysłucha, pomoże i po główce pogłaszcze. Nie ma między wami żadnych czułości, nic, co mogłoby co wskazywać, że patrzy na Ciebie jak na kobietę, a w dodatku facet flirtuje z kimś innym i nawet się z tym nie kryje.
To nie ma sensu. Nawet, gdyby „dojrzal” to związku, to wątpliwe, ze zgłosi się z tym akurat do Ciebie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 14:44   #12
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Przestań się oszukiwać, bo wygląda na to, że bardzo byś chciała, ale to nie jest typ na którego warto czekać. Z opisu przypomina emocjonalną pijawkę, która manipuluje żywicielem, żeby mieć milutko i cieplutko.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 15:03   #13
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Cytat:
Napisane przez ManillaLatte Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to Ty jesteś najwyżej dla niego przyjaciółką, taką co to wysłucha, pomoże i po główce pogłaszcze. Nie ma między wami żadnych czułości, nic, co mogłoby co wskazywać, że patrzy na Ciebie jak na kobietę, a w dodatku facet flirtuje z kimś innym i nawet się z tym nie kryje.
To nie ma sensu. Nawet, gdyby „dojrzal” to związku, to wątpliwe, ze zgłosi się z tym akurat do Ciebie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dlaczego, może uznać, że po emocjonalnym toksycznym związku, to mu się przyda taka dobra kobieta, co to zawsze przy nim jest i zawsze pomoże. A wrażeń będą dostarczać te od erotycznych wiadomości.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 15:09   #14
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Dlaczego, może uznać, że po emocjonalnym toksycznym związku, to mu się przyda taka dobra kobieta, co to zawsze przy nim jest i zawsze pomoże. A wrażeń będą dostarczać te od erotycznych wiadomości.

A, widzisz - nie pomyślałam o takim rozwiązaniu.
Tyle, że Autorce by to chyba nie do końca pasowało.
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:15   #15
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Jesteś kołem zapasowym. Miło się spędza czas, ale pożegna się bez żalu jak mu inna w głowie zawróci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:07   #16
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88309200]Robi z ciebie idiotke
Nic z tego nie bedzie,przestan sie łudzić[/QUOTE]

+1

Brutalne, ale prawdziwe.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:12   #17
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Cytat:
Napisane przez magdaw91 Pokaż wiadomość
Cześć. Potrzebuję rozsądnego spojrzenia z boku. Od dłuższego czasu przyjaźnię się z facetem, mamy podobne życiowe sytuacje i doświadczenie, podobnie patrzymy na świat, świetnie się czujemy w swoim towarzystwie i mimo braku okazywania sobie jakiejś czułości przy innych, wszyscy uważają nas za parę. Mamy za sobą wiele trudnych rozmów, on aktualnie jest na życiowym zakręcie, ma mętlik w głowie, odżywa po ciężkim , niszczącym go psychicznie związku. Sam z siebie wiele razy wyznał mi miłość, że w przyszłości niczego nie wyklucza, że myśli o nas poważnie, ale potrzebuje czasu i w tym momencie życia nie może mi nic obiecać. Dużo rozmawiamy, widujemy się bardzo często, spędzamy wspólnie weekendy, mamy wspólne plany wyjazdowe (tylko covid je psuje) i nie tylko. Jednocześnie wiem, że pisze z inną dziewczyną, sam mi się przyznał, mówi, że lubi z nią rozmawiać, że jest to głównie taka rozrywka na zabicie czasu, choć wiem, że w wiadomościach przewijał się też wątek erotyczny (przez przypadek sam mi pokazał wiadomość). Mogłabym sprawdzić jego telefon bez problemu - ale w sumie, po co? On uważa, że nie jest to coś co mogłoby popsuć naszą relację. Ani też nie odsuniemy się od siebie. I rzeczywiście jest między nami świetnie. Nie jesteśmy parą, wiem, że on ma ciężki okres i sama w pewnym sensie rozumiem, że może potrzebować teraz czasu na "wyszalenie się", skorzystania z "wolności" i sama próbuję mimo wszystko być oparciem. Od kilku osób słyszałam, że on myśli o nas poważnie, tylko musi uporządkować swoje życie i nie chce przechodzić ze związku w związek. Myślicie, że to ma sens? Czy warto się w to angażować, dać mu czas, czy traktować tylko jak przyjaciela?
Może on traktuje Cię jako przyjaciółkę. Mężczyźni lubią mieć liczne grono koleżanek, żeby mieć z czego wybrać. Bądź ostrożna. Poszukaj jakiegoś kolegi i też z nim flirtuj, tak dla sportu. Przypadkiem pokaż mu Wasze esemesy i oznajmij, że to niczego między Wami nie psuje. Będziesz wiedziała na czym stoisz.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Może on traktuje Cię jako przyjaciółkę. Mężczyźni lubią mieć liczne grono koleżanek, żeby mieć z czego wybrać. Bądź ostrożna. Poszukaj jakiegoś kolegi i też z nim flirtuj, tak dla sportu. Przypadkiem pokaż mu Wasze esemesy i oznajmij, że to niczego między Wami nie psuje. Będziesz wiedziała na czym stoisz.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
Poza tym...on Cię trzyma na wszelki wypadek. Ty się zaangazujesz, on będzie miał seks.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:21   #18
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

Facet mówi Ci wprost, że pisze z inną, pokazuje Ci nawet ich erotyczne smsy, a Ty się jeszcze zastanawiasz, czy to rokuje?

Niesamowite.

Jak przypadkiem nakryjesz go w łóżku z inną też będziesz zakładać wątki na forum i rozkminiać, zamiast kopnąć go w tyłek? Otrząśnij się, marnujesz z nim swój cenny czas.

Naprawdę nikt nie zasługuje na to, co ten facet Ci serwuje. A jego teksty o trudnej przeszłości i potrzebie czasu są żenujące.

Żenujące!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 19:12   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Relacja z facetem po przejściach

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88309948]Facet mówi Ci wprost, że pisze z inną, pokazuje Ci nawet ich erotyczne smsy, a Ty się jeszcze zastanawiasz, czy to rokuje?

Niesamowite.

Jak przypadkiem nakryjesz go w łóżku z inną też będziesz zakładać wątki na forum i rozkminiać, zamiast kopnąć go w tyłek? Otrząśnij się, marnujesz z nim swój cenny czas.

Naprawdę nikt nie zasługuje na to, co ten facet Ci serwuje. A jego teksty o trudnej przeszłości i potrzebie czasu są żenujące.

Żenujące![/QUOTE]

Autorka jara się tym, że on powiedział wspólnym znajomym to i tamto. I to niby dowód na zaangażowanie. Rzeczywiście żenada. Dziwię się, że całe to towarzystwo kupuje te głodne kawałki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-23 20:12:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.