Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 21:21   #1021
ganesha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 222
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Ja zdecydowanie polecam właśnie Panią Sandrę ze Studia 11. Byłam u niej 2 razy z mega zniszczonymi blond włosami. Za pierwszym razem świetne pasemka tylko na odrosty+zabiegi witaminowe i podcięcie a ostatnio w mojego żółtawego blondu (po Ludwigu-gdzie zapłaciłam dwa razy tyle co w Studiu11) wyczarowała mi bardzo zimny popielaty odcień, który wg poprzedniej fryzjerki był niemożliwy do osiągnięcia na moich włosach. Jedyny minus to czas zabiegu ale sądzę iż wynika to z tego iż fryzjerka jest bardzo dokładna. Brawo dla Pani Sandry-bardzo kompetentna osoba. Ludwig natomiast nie jest wart ani ceny ani renomy!
ganesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:43   #1022
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

W zeszłym tygodniu odwiedziłam salon Amalia, zeby w koncu spełnić swoje małe marzenie o miodowym blondzie (dotychczas miałam włosy farbowane na brąz na poziomie 5-6).
Na plus: krótki czas oczekiwania na wizytę - wolny termin był za 2 dni. Zdecydowałam się na dekoloryzację i farbowanie.
Przyjęła mnie pani Ania. Opowiedziałam jej, o jaki kolor mi chodzi, zaproponowałam też, że chciałabym jakiś ciemniejszy akcent na grzywce, żebym nie była w całości taka jasna. Niestety pani Ania stwierdziła, że lepiej będzie jednolicie na całości.
Zaczęła nakładać mi mieszankę do dekoloryzacji (która później okazała się pudrem rozjaśniającym) od tyłu i na odrosty, mimo tego, że powiedziałam jej, że na końcach mam pozostałości po ciemniejszej farbie, a niedawno nakładam braz 6.0 na całość.
W efekcie tył i odrost rozjaśnił się o ton bardziej, niż dłuższa grzywka. Poza tym strasznie wolno nakladała mi tą mieszankę, przyspieszyła dopiero, jak zobaczyła, że tył i boki bardzo szybko się odbarwiają.
Następnie mieszanka została spłukana i na myjce miałam nakładaną farbę i masowaną przez kilkanaście minut.
Kolor zamiast miodowego blondu wyszedł miodowo-marchewkowy, ale podobno szybko miał się wypłukać do właściwego koloru.
Po wysuszeniu pani stwierdziła, że aż sama się dziwi, że przy pierwszym podejściu tak ładnie równo wyszło...
Po kilku myciach kolor zaczął sie wypłukiwać do bardziej miodowego, ale zaczelo być widać, ze boki i tył sa jaśniejsze od grzywki.
Poza tym włosy są dość mocno zniszczone, zwłaszcza z tyłu.

A, jeszcze w międzyczasie jak siedziałam z mieszanką odbarwiającą, to podeszła jakaś inna babka (wysoka blondynka z krótkimi włosami) i powiedziała, że nałożą mi trochę ciemniejszą farbę, bo na rozjaśnionych włosach szybko się wypłucze do właściwego koloru. Nie wiem, co w końcu miałam nałożone, bo kolor i tak wyszedł jaśniejszy i inny od tego, co pokazywała na palecie.
Generalnie nie czułam się zbyt pewnie na fotelu - na pewno nie jak w rękach profesjonalisty. Na pewno już tam nie wrócę, zresztą blond chyba nie jest dla mnie.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 20:43   #1023
Kinia231
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Witam wszystkie Panie

Ja wasze forum śledzę już dobry rok, i na prawdę co nie których Pań jest mi żal! Wydajecie tyle kasy, a i tak jesteście niezadowolone, a to kolor nie taki, a to zamiast preparatu do ściągania koloru dostajecie rozjaśniacz, a to Pani fryzjerka zamiast myć i masować włosy to myje szamponem familijnym!?. Ja korzystam z osiedlowego salonu, nawet dzisiaj byłam i za farbę+strzyżenie+modelowa nie i masaż głowy obłędny, włosy zostały wytarte ręcznikiem jednorazowym zapłaciłam 50zł!!!
Jak przyszłam, Pani fryzjerka kończyła klientkę bardzo zadowoloną z efektu koloryzacji, miała robioną kąpiel ściągająca kolor, potem takie jaśniejsze refleksy na moje oko miodowe, reszta włosów na brąz taka czekolada mleczna i pani została ścięta na " Boba" i za usługę zapłaciła 85zł!!!
Jak ktoś ma ochotę wybrać się do mojej Pani z chęcią podam namiary.
Pozdrawiam
Kinia231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 11:54   #1024
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Gdzie chodzą do fryzjera Wasi mężczyźni? Polećcie jakiś salon, gdzie potrafią ostrzyc faceta nie tykko na kilka mm maszynką
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:26   #1025
dan_abnormal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Najlepszy fryzjer męski to Adam ze Studia Ludwig. Mój mąz chodzi do niego odkąd sięgam pamięcią. Klasa sama w sobie. Koszt strzyżenia 50 zł. Za pierwszym razem długi termin oczekiwania, ale warto.
dan_abnormal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 23:04   #1026
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Wieści z pola walki o dobrą fryzurę w Gliwicach prezentują się następująco:

Studio Stella - Obcinała mnie Pani o blond włosach. Poszłam z krótka fryzurą w celu jej odnowienia. Pani bardzo fajnie mi doradziła , nie dużo podcięła ale fryzura od razu nabrała nowego świeżego powiewu , szkoda tylko że utrzymała się przez miesiąc. Za podcięcie grzywki i tyłu na krótkich włosach zapłaciłam 55zl( cennik ze strony 50-60zl , nie jest dokładnie podane ile kosztuje jaka długość , choć chyba jest znaczna różnica między podcięciem a ścięciem z długich na krótkie a takie minimalne różnice cenowe na niekorzyść tych kosmetycznych cięć).
Miałam kupon zniżkowy z facebooka i zamiast 55 zapłaciłam 45 chociaż kupon był na 10%.

Następna wizyta Amalia u p.Magdy, potrzebowałam podobnej usługi - czyli odświeżenie na krótkich włosach . Widać że Pani zna się na swoim zawodzie .
Co mnie zaskoczyło na minus to polityka informacyjna tego salonu. Zapłaciłam za krótkie włosy 50zl mimo tego że na stronie oraz w salonie jest cena 40zl - albo cennik sie zmienił i klientek nie poinformowano albo panie fryzjerki decydują samodzielnie ile kosztuje strzyżenie, bo poprzednio w tym salonie za strzyżenie na dłuższych włosach płaciłam 40zł.
Na stronie www też jest masa informacji o promocjach a później na miejscu w salonie okazuje się że sa już dawno nieaktualne.
Wypadałoby na bieżąco aktualizować stronę albo przynajmniej podawać dokładną datę promocji .

Jeśli ceny w Amalii wzrosły to przestało mi się opłacać tam chodzić bo fryzjer( Stella) którego mam pod domem będzie teraz w podobnej cenie a jakość usług jest taka sama albo i lepsza.

Jeśli któraś z forumowiczek wie gdzie teraz pracuje p. Gracjana ( bo juz nie w Amalii) to prosze o info.

Edytowane przez ronie
Czas edycji: 2014-10-22 o 23:32
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 23:44   #1027
AnnaDobrowolska1
Przyczajenie
 
Avatar AnnaDobrowolska1
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
W zeszłym tygodniu odwiedziłam salon Amalia, zeby w koncu spełnić swoje małe marzenie o miodowym blondzie (dotychczas miałam włosy farbowane na brąz na poziomie 5-6).
Na plus: krótki czas oczekiwania na wizytę - wolny termin był za 2 dni. Zdecydowałam się na dekoloryzację i farbowanie.
Przyjęła mnie pani Ania. Opowiedziałam jej, o jaki kolor mi chodzi, zaproponowałam też, że chciałabym jakiś ciemniejszy akcent na grzywce, żebym nie była w całości taka jasna. Niestety pani Ania stwierdziła, że lepiej będzie jednolicie na całości.
Zaczęła nakładać mi mieszankę do dekoloryzacji (która później okazała się pudrem rozjaśniającym) od tyłu i na odrosty, mimo tego, że powiedziałam jej, że na końcach mam pozostałości po ciemniejszej farbie, a niedawno nakładam braz 6.0 na całość.
W efekcie tył i odrost rozjaśnił się o ton bardziej, niż dłuższa grzywka. Poza tym strasznie wolno nakladała mi tą mieszankę, przyspieszyła dopiero, jak zobaczyła, że tył i boki bardzo szybko się odbarwiają.
Następnie mieszanka została spłukana i na myjce miałam nakładaną farbę i masowaną przez kilkanaście minut.
Kolor zamiast miodowego blondu wyszedł miodowo-marchewkowy, ale podobno szybko miał się wypłukać do właściwego koloru.
Po wysuszeniu pani stwierdziła, że aż sama się dziwi, że przy pierwszym podejściu tak ładnie równo wyszło...
Po kilku myciach kolor zaczął sie wypłukiwać do bardziej miodowego, ale zaczelo być widać, ze boki i tył sa jaśniejsze od grzywki.
Poza tym włosy są dość mocno zniszczone, zwłaszcza z tyłu.

A, jeszcze w międzyczasie jak siedziałam z mieszanką odbarwiającą, to podeszła jakaś inna babka (wysoka blondynka z krótkimi włosami) i powiedziała, że nałożą mi trochę ciemniejszą farbę, bo na rozjaśnionych włosach szybko się wypłucze do właściwego koloru. Nie wiem, co w końcu miałam nałożone, bo kolor i tak wyszedł jaśniejszy i inny od tego, co pokazywała na palecie.
Generalnie nie czułam się zbyt pewnie na fotelu - na pewno nie jak w rękach profesjonalisty. Na pewno już tam nie wrócę, zresztą blond chyba nie jest dla mnie.
Witam.
Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, pragnę również poinformować, że w/w Pani Ania nie pracuje już w naszym salonie. Chciałabym sprostować też kwestię imienia, gdyż na salonie były dwie Anie, z czego Pani trafiła na osobę, która była u nas na okresie próbnym.
Serdecznie przepraszamy i jeżeli zechce Pani, zapraszamy ponownie do naszego salonu, podobne sytuacje już nie powinny mieć miejsca.
Prosimy następnym razem o informację, jeżeli są kwestie, które niepokoją klienta - jesteśmy otwarci na rozmowy.
Pozdrawiam,
Anna Dobrowolska

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez ronie Pokaż wiadomość
Wieści z pola walki o dobrą fryzurę w Gliwicach prezentują się następująco:

Studio Stella - Obcinała mnie Pani o blond włosach. Poszłam z krótka fryzurą w celu jej odnowienia. Pani bardzo fajnie mi doradziła , nie dużo podcięła ale fryzura od razu nabrała nowego świeżego powiewu , szkoda tylko że utrzymała się przez miesiąc. Za podcięcie grzywki i tyłu na krótkich włosach zapłaciłam 55zl( cennik ze strony 50-60zl , nie jest dokładnie podane ile kosztuje jaka długość , choć chyba jest znaczna różnica między podcięciem a ścięciem z długich na krótkie a takie minimalne różnice cenowe na niekorzyść tych kosmetycznych cięć).
Miałam kupon zniżkowy z facebooka i zamiast 55 zapłaciłam 45 chociaż kupon był na 10%.

Następna wizyta Amalia u p.Magdy, potrzebowałam podobnej usługi - czyli odświeżenie na krótkich włosach . Widać że Pani zna się na swoim zawodzie .
Co mnie zaskoczyło na minus to polityka informacyjna tego salonu. Zapłaciłam za krótkie włosy 50zl mimo tego że na stronie oraz w salonie jest cena 40zl - albo cennik sie zmienił i klientek nie poinformowano albo panie fryzjerki decydują samodzielnie ile kosztuje strzyżenie, bo poprzednio w tym salonie za strzyżenie na dłuższych włosach płaciłam 40zł.
Na stronie www też jest masa informacji o promocjach a później na miejscu w salonie okazuje się że sa już dawno nieaktualne.
Wypadałoby na bieżąco aktualizować stronę albo przynajmniej podawać dokładną datę promocji .

Jeśli ceny w Amalii wzrosły to przestało mi się opłacać tam chodzić bo fryzjer( Stella) którego mam pod domem będzie teraz w podobnej cenie a jakość usług jest taka sama albo i lepsza.

Jeśli któraś z forumowiczek wie gdzie teraz pracuje p. Gracjana ( bo juz nie w Amalii) to prosze o info.
Witam.
W nawiązaniu do Pani wypowiedzi, chciałabym wytłumaczyć poruszone kwestie dotyczące naszego salonu.
Jeżeli chodzi o ceny usług - zawsze staramy się informować o cenie przed wykonaniem usługi, żeby klient miał możliwość zdecydowania, czy chce z niej skorzystać.
Tłumacząc kwestię promocji na stronie - zgadza się fakt, że były nieaktualne, ale znajdowała się informacja o terminie obowiązywania, nie rozwijaliśmy starej strony, gdyż pracowaliśmy już nad nową, która w ubiegłym miesiącu została uruchomiona.

Jeżeli pojawiają się kwestie niejasne lub niezrozumiałe, zawsze warto zapytać - z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania czy też rozwiejemy wątpliwości.

Pozdrawiam,
Anna Dobrowolska

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2014-11-08 o 08:16 Powód: usunięcie linku do www
AnnaDobrowolska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 16:33   #1028
malutka_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Moze mi ktos podac numer tel tego salonu fryzjerskiego Pani Grażyny?
W necie nie moge sie doszukac
malutka_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 14:32   #1029
Hepburn17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

A czy ktoś ma może informacje na temat jakości strzyżenia w salonie na ulicy Dunikowskiego? Chciałam się wybrać do fryzjera , po raz pierwszy nie wiem co chce z tymi włosami zrobić ale wiem że coś zrobić chcę . No a o salon się pytam bo nie widziałam tu za bardzo opinii
Hepburn17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 21:04   #1030
madziaczu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Poszukuje informacji na temat cen w salonach figarro + amalia. Zastanawiam się , ile zapłabym za refleksy i obcinanie długich włosów, czy zmieściłoby się to poniżej 200 zł? Ewentualnie szukam dobrego salonu pracującego na farbach Welli.
madziaczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 15:16   #1031
zuzia1818
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 139
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Witajcie!

Dziewczyny proszę o pomoc co powiecie na temat salonu Fryzjerskiego URODA na ul. Odrowążów? Proszę o pomoc
zuzia1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 11:20   #1032
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Dziewczyny - znów potrzebuję namiary na dobrą fryzjerkę, która robi piękne pasemka
Nieważna cena, ale musi być to ktoś, kto nie spali mi włosów: (
Moja fryzjerka gdzieś przepadła
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 17:48   #1033
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Był ktoś niedawno w Akademii Mai Karcz na Sikorniku i poleci któraś którąś fryzjerkę? Albo w ogóle jakąkolwiek fryzjerkę w Gliwicach i okolicach która nie zatrzymała się na etapie pazurków i balejaży i wie co teraz się nosi na głowie?
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 11:13   #1034
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez Neyve Pokaż wiadomość
Był ktoś niedawno w Akademii Mai Karcz na Sikorniku i poleci któraś którąś fryzjerkę? Albo w ogóle jakąkolwiek fryzjerkę w Gliwicach i okolicach która nie zatrzymała się na etapie pazurków i balejaży i wie co teraz się nosi na głowie?
Ok rok temu chodziłam do Kingi z Aspectu - była w porządku i zawsze miała fajną, modną fryzurę. Ja tylko podcinałam włosy wiec za dużo nie mogę powiedzieć.

Obecnie chodzę do Atelier Krzysztofa Holewy do pracującej tam młodej fryzjerki (nie pamiętam imienia ale jest tam tylko ona i właściciel Krzysztof) i jestem bardzo zadowolona z cięcia i z modelowania. Póki co nie zamierzam jej zmieniać.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 12:23   #1035
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Ok rok temu chodziłam do Kingi z Aspectu - była w porządku i zawsze miała fajną, modną fryzurę. Ja tylko podcinałam włosy wiec za dużo nie mogę powiedzieć.

Obecnie chodzę do Atelier Krzysztofa Holewy do pracującej tam młodej fryzjerki (nie pamiętam imienia ale jest tam tylko ona i właściciel Krzysztof) i jestem bardzo zadowolona z cięcia i z modelowania. Póki co nie zamierzam jej zmieniać.
U Kingi byłam ale obcięła mnie dużo, dużo krócej niż prosiłam a to u mnie dyskwalifikuje fryzjerkę.
Dzięki za info o Atelier, może się wybiorę bo już nie mam pomysłu na fryzjera w Gliwicach.
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 18:02   #1036
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Poleci ktoś fryzjera doświadczonego w rozjaśnianiu włosów (z bardzo ciemnych do platyny), nie chcę żeby mi zjarał albo zrobił żółte i dlatego szukam.

Do tej pory byłam ostatnio w:
"Bea" na Zygmunta Starego, jestem zadowolona, ale panie tam zdecydowanie nadużywają lakieru jak na mój gust. I trochę się boją ścinać krócej.
"Krystyna" w Sośnicy - też w porządku, trochę długo trwają "operacje" na włosach, ale ogółem wychodziłam zadowolona, ale szefowa ma tendencje do nadmiernego ścinania. Kiedyś (no już parę lat temu to było) robiłam tam pasemka i nie wyszły w ogóle, to panie od razu poprawiały żeby wyszło jak należy. Bez żadnych dodatkowych kosztów czy marudzenia, było ok tyle, że spędziłam tam pół dnia.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 16:55   #1037
dota80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Omijajcie Jean Louis David w Forum

Ten "salon" to porażka... spalili mi włosy do pasa.... były piękne i grube, a jakaś młoda siksa "przeciągnęła" mi rozjaśniacz i włosy zaczęły się kruszyć garściami... musiałam je obciać... wyłam przez dwa miesiące... tam nikomu obecnie nie można zaufać.. mega rotacja, fryzjerki mają 0 pojęcia (bo niby skąd... skoro są takie młode), pani "manager", która nie jest fryzjerem, robi dobrą minę do złej gry... na szybie ciągle ogłoszenie, ze szukają nowych... o czymś to świadczy.... dobra rada... omijajcie to miejsce szerokim łukiem....
dota80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 20:30   #1038
AFT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Polecam:

https://www.facebook.com/14543360548...type=1&theater

Edytowane przez AFT
Czas edycji: 2015-09-22 o 20:40 Powód: błąd
AFT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 17:10   #1039
tulva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

podbijam temat
I prosze o polecenie dobrego fryzjera w Gliwicach (albo okolicach)
tulva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-11, 15:52   #1040
Janeczkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Odnawiam wątek.
Pytanie brzmi gdzie warto w Gliwicach udać się na ombre? Zależy mi by było wykonane dobrze i bym była zadowolona. Na Facebook.u bardzo dobre opinie ma salon Trendy na Krótkiej 2, czy ktoś tam wykonywał farbowanie?
Janeczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 15:21   #1041
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczyny - znów potrzebuję namiary na dobrą fryzjerkę, która robi piękne pasemka
Nieważna cena, ale musi być to ktoś, kto nie spali mi włosów: (
Moja fryzjerka gdzieś przepadła
Dwa lata minęły i ciągle szukam
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 20:47   #1042
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Również jestem ciekawa, kto jest obecnie gliwicką "gwiazdą fryzjerstwa"
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 18:02   #1043
Evvanlyn
Raczkowanie
 
Avatar Evvanlyn
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 46
Gliwice - fryzjer czyniący cuda :)

Cześć!


Wraz z nadejściem wakacji dojrzałam do decyzji, żeby zmienić fryzurę



Czy któraś z Was może polecić dobrego fryzjera w Gliwicach? Takiego który nie tylko dobrze obetnie, ale też doradzi?



Z góry dzięki za porady,
Evva
Evvanlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 17:42   #1044
Evvanlyn
Raczkowanie
 
Avatar Evvanlyn
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Hej, czy któraś Was była może w Instytucie Piękna Krzysztofa Holewy i może podpowiedzieć jakie tam są ceny? Chodzi mi o strzyżenie, bez farbowania
Evvanlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 23:06   #1045
Azulito
Po prostu Człowiek
 
Avatar Azulito
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

A kto jest najlepszym fryzjerem męskim w Gliwicach?
Azulito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 11:19   #1046
KarinaSoul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Kto dobrze tnie włosy kapryśne, falowane (ale nie za bardzo), z moja
KarinaSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 13:10   #1047
martuska87
martuska877
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 750
Fryzjer w Gliwicach

Niedawno slyszalam na forum o dobrym fryzjerze z Gliwic Pan Tomasz była może ktoraś osoba?
martuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 07:30   #1048
Jack7355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Witam. Czy ktoś z Państwa wie co się stało z Panią Agnieszką która pracowała w Studio Jata na dziale męskim, rewelacyjna fryzjerka, gdzie ją można teraz znaleźć? Peoszę o pomoc
Jack7355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 21:01   #1049
AnnaPodstawska80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

A ja polecam https://fryzjergliwice.pl/ salon fryzjerski Pani Beaty nigdy mnie nie zawiódł
AnnaPodstawska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.