Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-09, 16:39   #241
olga305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Warszwa
salon FRYZU LOVE
Grochow Kamionek
Nie pollecam z calego serca
Fryzjerka Pani Agnieszka nie slucha co sie do niej mowi. Przyszlam odswoezyc, poprawic fryzjure. Pani Agnieszka, momo ze prosilam o niepiorkowanie, nie degazowanie wlosow ( mam wlosy z natury krecone) zrobila to. Stierdzila ze wie co robi i ze bede zadowolona.
Owszem po ulozeniu wymodelowaniu i wyciagnieciu prostownica wygladalo to niezle, ale w domu, co przeczuwalam nie moge sobie z nimi poradzic. Z tylu sa bardzo krotko obciete, nie moge nawet siegnac dobrze prostownica zeby je wyciagnac. w zwiazku z tym ze byly konce wypikowane na dl ok 1 cm wywijaka sie kazdy w inna strone . i po 3 trygodniach od wizyty krusza sie niemilosiernie, kazdy koniec, jak pociagne odpada (wina pikowania)
Nie wiem ile czasu uplynie zebym mogla cos z nimi zrobic, normalnie, bez gimnastykowania sie , je ulozyc
Szczerze nie polecam
olga305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 10:01   #242
Martu_
Raczkowanie
 
Avatar Martu_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 480
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Studio Fryzur i Kosmetyka - Conrada 15A Warszawa, Pasaż Chomiczówka
P. Kasia (fryzjerka, nie właścicielka)

Wczoraj byłam w tym salonie pociąć tylko końcówki 2-3 cm (włosy mam odcięte na boba), włosów mam dużo, są grube i lekko się kręcą, ale ja je protestuję, dlatego zależało mi, żeby uniknąć puszenia i wykręcanie pod wpływem wilgoci, żeby końcówek nie cieniować, tylko obciąć równo jak przy linijce.
(Zawsze tak byłam strzeżona, ale moja wieloletnia fryzjerka zmieniła salon).

P. Kasiaz salonu Studio Fryzur i Kosmetyka po umyciu włosów rozpoczęła ponad godzinne podcinanie końcówek...
Nie będę ze szczegółami opisywać co dokładnie w trakcie strzyżenia się działo, bo jeszcze mnie złość trzyma, powiem tyle, ze kobieta zachowywała się tak jakby po raz pierwszy włosy obcinala, a pracuje w zawodzie kilkanaście lat.

Wróciłam do domu, ułożyłam włosy po swojemu i się autentycznie popłakałam.
Z lewej strony głowy, wlosy miałam wrecz wyrżnięte, wisiały mi pojedyńcze pasma, takie strąki, tak p.Kasia zrozumiala, zeby nie cieniować, a z prawej strony głowy, wlosy tez były wycieniowane, ale na szczęście mniej, chyba o tej stronie zapomniała, za to dłuższe od lewej strony o ok 5 cm.
Oczywiscie moj bob byl po całości bardzo, bardzo nierówny.
Nigdy bym w czymś takim ludziom się nie pokazała, wyglądalam jak wariatka, wiec zaczęłam szukać salonu w którym ok 19tej mi ten badziew poprawią, zrobią cokolwiek, żeby ludziom się pokazać.
Na szczęście w salonie k&l na aspekt, pani mnie przyjęła, poprawiła ile mogła, zeby z długości za bardzo nie schodzić.
Teraz jest ok, nie jest idealnie, ale jest ok, są niestety dużo krótsze, ale wycięcie tych pozostawionych "pasm" wymagało mocniejszego cięcia, bardzo mi ta pani pomogła, za co jestem bardzo wdzięczna.

Pierwszy raz w życiu mnie coś takiego spotkało, do różnych fryzjerów chodziłam, zanim znalazłam ideał, który mi niestety uciekł i teraz muszę szukać dalej, ale żaden fryzjer, nie był tak bardzo pozbawiony umiejętności, talentu i przede wszystkim myślenia.

Szczerze odradzam Studio Fryzur i Kosmetyka - Conrada 15A Warszawa, Pasaż Chomiczówka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:50   #243
aleksandra1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

TORUŃ

Studio fryzur Małgorzata Bartnicka. Od dluzszego czasu walcze z żółtymi wlosami wiec udalam sie do salonu Pani Małgorzaty. Nie chcialam zbytnio rozjasniania włosów gdyż mam nieprzyjemne wspomnienia z innym fryzjerem ktory spalil mi cale wlosy. Godzilam sie nawet na przyciemnienie koloru. Fryzjerka postanowila mi "sprac" wlosy na myjce. Pytalam czy efekt bedzie trwaly czy do kilku myc. Powiedziała, ze trwaly. Po tygodniu zółty oczywiscie wyszedł.. na informowanie ze jednak zabieg sie nie udal niechetnie chciala ze mna rozmawiac i niechetnie poprawiac zabieg. Powiedziała, ze jedynie moze rozjasnic, czego nie chce wiec chcialam zwrotu pieniedzy.. oczywiscie bez skótku. Uslyszalam ze ja nachodze niepotrzebnie. Pieniadze wyrzucone w bloto. Nie Polecam
aleksandra1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 12:50   #244
user423526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Warszawa

Miłek - Dąbrowskiego.


Włosy zostały obcięte znacznie krócej niż się umówiłyśmy. Bez półgodzinnego układania nie dam pokazać się ludziom a podkreślałam podczas rozmowy, że chcę nadal mniej długie włosy i chcę coś super łatwego, bo układała nie będę. Pani potem zaproponowała 2 wyjścia, zaakceptowałam jedną z nich... Włosy nie dochodzą do ramion, nie dadzą się nawet związać bo za krótkie.
user423526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-28, 08:55   #245
Mezuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy-CZARNA LISTA

Trendy na Katowickiej,

wyszłam niezadowolona, prosiłam o ścięcie,
mówiłam co lubią, a czego nie moje włosy, a Pani się uparła, że zetnie po swojemu bo inne Panie tak ściana i są zadowolone. I oczywiście wyszłam licząc, że może jednak tym razem będzie inaczej, du... było jak zawsze, wróciłam z reklamacją po 3 tygodniach i na cale szczęście mi to uznała

ale ile się przy tym nagadała, że to ostatni raz itd. I więcej tak nie zrobi.

Gdyby tak głupio nie gadała pewnie bym do niej wróciła, bo za drugim podejście ścięła mnie spoko, ale jeśli tak powiedziała i nie chce brać odpowiedzialności za to co robi, to sorry. Ja mam teraz ponosić konsekwencje, i łazić gorzej niż przed cięciem, jeśli ona się pomyli. No chyba to tak nie działa.

Edytowane przez Mezuana
Czas edycji: 2020-04-28 o 08:59
Mezuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-27, 09:52   #246
szaremydelko
Przyczajenie
 
Avatar szaremydelko
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

ja nie polecam zadnego u którego byłam bylo ich sporo wiec ciezko bedzie mi wymieniac po kolei jednak wniosek nasuwa sie sam - zamiast latami szukac dobrego fryzjera moze lepiej samemu trochę poczytać o włosach, pielegnacji itp. itd. kupic farbe, nozyczki i w domu samemu lub przy pomocy kogos zaufanego zrobic z wlosami porządek? nie mówię o tym jesli ktos ma ciezkie wlosy do stylizacji czy ciecia albo chcialby poszalec gdzie fryzjer jest potrzebny ale jesli ktos chce odswiezyc kolor, czy nawet rozjasnic i podciąc koncowki to ja polecam na wlasna reke niz przeplacac
szaremydelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 12:29   #247
Kata2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Mało który fryzjer umie się zajmować naprawdę włosami!

Edytowane przez Kata2020
Czas edycji: 2020-08-29 o 17:58
Kata2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-02, 11:18   #248
olga305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

ja nie polecam Czas na dobre ciecie w panoramie w Warszawie.
Pani Daria Jewdakimov załaczam zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WIN_20210401_17_10_20_Pro.jpg (60,1 KB, 64 załadowań)
olga305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-05, 21:54   #249
livia132
Raczkowanie
 
Avatar livia132
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 53
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Ja nie polecam Her Beauty przy Żółkiewskiego w Nowym Saczu (niedouczona fryzjerka spaliła mi włosy keratynowego prostowaniem w 2019 roku) i Karin przy Krańcowej w Nowym Sączu-sombre - od nasady i front blond od linijki (bieżący rok). Finalnie efekt keratyny i farbowania na zdj.
livia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-29, 14:13   #250
awacza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Nie polecam salonu Denique w Arkadii.
Kiedyś już miałam tam złe doświadczenia - fryzjerka nieumiejętnie zafarbowała włosy, kolor nie złapał, odrost widoczny. Po publikacji zdjęć i opinii Salon zaczął grozić mi Sądem!

Odwiedziłam salon również na początku tego roku, ponieważ jest wielu fryzjerów, i myślałam, że miałam pecha. Trudno mi się umówić do fryzjera, bo pracuję po kilkanaście godzin dziennie i większość salonów odpada, a oni są czynni do późna, a także w weekendy, więc zaryzykowałam...

Niestety fryzjer bez mojej zgody użył na moich włosach rozjaśniacza (używam zawsze farb bez amoniaku), zamiast blondu o który prosiłam zrobił mi okropne, siwe włosy nie pasujące do mojej cery. Kolor został skorygowany po dwóch dniach, ale spalone włosy pozostały (po pierwszym zabiegu). Zgłosiłam reklamację z prośbą o odpowiedź na maila.

Do dnia dzisiejszego - nie otrzymałam odpowiedzi. Pani "manager" dzwoni i kłamliwie twierdzi, że odpowiedź wysłała, jednak nie potrafi przedstawić kopii maila. Dodatkowo tłumaczy, że podczas korekty koloru został nałożony OLAPLEX, co miało cudownie odbudować moje włosy.

Otóż jeszcze świat nie widział, by po jednym użyciu OLAPLEXU naprawiono tak spalone włosy, tym bardziej, że już po tym zabiegu - w salonie jako załącznik do reklamacji zniszczonych włosów były wykonywane zdjęcia - włosy stały dosłownie pionowo do góry.

Dodatkowo Pani Manager narusza RODO, bo nie wyraziłam zgody na kontakt telefoniczny, a jedynie mailowy.

Dodatkowym zarzutem jest, że powinnam od razu po tygodniu, dwóch się kontaktować - że nie ma odpowiedzi, otóż jestem osobą zajętą. I to salon ma 2 tygodnie na odpowiedź na reklamację, a nie ja na poganianie salonu.

Jeśli nie chcecie płakać po zabiegu, a potem jeszcze doświadczać lekceważenia, radzę omijać ten salon szerokim lukiem.

Teraz będę zgłaszać sprawę do UOKIK, z powodu nie dotrzymania terminu odpowiedzi na reklamację. Gdyby "pani manager" zachowywała się w sposób w jakikolwiek sposób szanujący uczucia klienta na pewno by do tego nie doszło.
awacza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-30, 03:32   #251
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Nie polecam salonu w ŁODZI De Mac na Łagiewnickiej. Ponad rok temu poszłam rozjaśnić włosy i zrobić słoneczny refleks. Wyszłam z bardzo ciemnym brązem i ordynarnymi żółtymi, grubymi pasemkami a'la lata 90. Moja prośba o wyznaczenie poprawkowej wizyty u innego z ich fryzjerów została zbyta milczeniem. Na szczęście włosów nie zniszczono. Pieniędzy mi nie oddano urywając kontakt.
Fryzjerka miała sama hebanowo czarne, kompletnie niepasujące do jej środkowoeuropejskiej, subtelnej urody włosy i już wtedy powinnam była uciekać...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4ADFF4C8-8E12-45C8-99DB-299CE323DF3C.jpg (147,3 KB, 32 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-08-30 o 03:34
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-01, 13:18   #252
awacza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

oto odpowiedź salonu denique na reklamację, nic dodać, nic ująć:

Kłamie Pani bezczelnie !!!
22 stycznia zostało wykonane bez amoniakowe farbowanie INOA, co potwierdza paragon oraz zapis w naszym systemie. Pani reklamacja została rozpatrzona terminowo. Włosy były w bardzo dobrej kondycji, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom następnego dnia wykonaliśmy ponowną koloryzację i odżywczy zabieg Olaplex, co zresztą zapisane jest na druku który przedstawia Pani na zdjęciu. Tym samym sprawa została zamknięta.
PO PÓŁ ROKU CISZY z Pani strony napłynęły do nas nowe żądania. W 2019 po dobrze wykonanej usłudze koloryzacji, również składała Pani bezpodstawną reklamację grożąc nam negatywnym opiniowaniem i oczernianiem w szeroko pojętym internecie. Pani po prostu szantażuje nas i pewnie też inne salony w celu wyłudzenia pieniędzy lub kolejnej darmowej usługi. To my zgłosimy Panią na policję.
awacza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-02, 11:17   #253
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Fryzjerzy, których NIE polecamy - CZARNA LISTA

Wrocław, salonik fryzjerski na Zagłębiowskiej na Księżu Małym.

Natalia.


Koszmar i bolesne doświadczenie. Niestety, nie miałam okularów, dopiero w domu zobaczyłam, co ona mi zrobiła chyba tępymi nożyczkami. Tragedia. Krzywe, krótkie. Miałam nadzieję, że po jakiś 2-3 tygodniach będzie lepiej. Niestety. Odrastają, na szczęście. Ale sterczą po lewej stronie, bo ŚCIĘŁA ZA KRÓTKO. Jak się zapisywałam, poprosiłam o kogoś, kto dobrze ścina na krótko. Usłyszałam, że KAŻDY. Niestety, NIE KAŻDY.

Dawno tyle nie ryczałam, jak po wizycie u tej pseudofryzjerki....

Nie mam po co w najbliższym czasie iść na poprawki do jakiegokolwiek innego fryzjera. Do świąt nie urosną, może do lutego/marca....

Omijać z bardzo daleka.
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-02 11:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.