Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-04, 16:04   #481
poludniowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć, słuchajcie nie wiem czy to dobry wątek, ale mam nadzieję, że znajdę tutaj kogoś, kto mi doradzi. Nie jestem osobą przechodzącą przez korektę uszu, ale się przymierzam do tego. Interesuje mnie dokładnie zabieg zmniejszenia małżowin usznych, a nie ich kąta odstawania - bo to drugie akurat mi nie przeszkadza. Chodzi mi o wycięcie nadmiernie rozrośniętej chrząstki górnej części ucha. Wiem, że takie zabiegi się wykonuje, ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie za dużo informacji, bo jednak najpopularniejszym zabiegiem uszu jest ich przylgnięcie do głowy, ale mało co jest o zmianie ich rozmiaru. Czy ktoś zechce wypowiedzieć się na ten temat? Uprzejmie proszę osobę doświadczoną o parę słów, może trafi się taka, która przez to przechodziła - może być nawet w prywatnej wiadomości. Czy jesteście w stanie polecić kogoś z Warszawy lub okolic? Jak bardzo jest to dziś kosztowne? Dziękuję i pozdrawiam.
poludniowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 23:05   #482
user9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2
Post Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć wszystkim! Mam pytanie do wszystkich z Was, które robiły sobie korektę odstających uszu w Warszawie. Wybieram się na zabieg i najpoważniej rozważam dra Marka Murawskiego z Elite Clinic, czy któraś z Was miała może zabieg uszu u tego lekarza? A może macie innych specjalistów w Warszawie, których możecie polecić?
user9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 17:09   #483
Ewcia1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Lu_cy119 jestem z okolic Gorzowa Wielkopolskiego. Jak będę umawiać się na korektę to zapytam jeszcze recepcjonistki o ten cały test, gdzie go można wykonać.. Bólu po operacji też się boję 😕 Ale jestem zdeterminowana i zdecydowana już od dawna na korektę 😉 Mam nadzieję, że koronawirus się trochę uspokoi, albo że nie przybierze na sile, żeby operacja się odbyła
Ewcia1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 19:26   #484
Lu_cy119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewcia1812 Pokaż wiadomość
Lu_cy119 jestem z okolic Gorzowa Wielkopolskiego. Jak będę umawiać się na korektę to zapytam jeszcze recepcjonistki o ten cały test, gdzie go można wykonać.. Bólu po operacji też się boję Ale jestem zdeterminowana i zdecydowana już od dawna na korektę Mam nadzieję, że koronawirus się trochę uspokoi, albo że nie przybierze na sile, żeby operacja się odbyła
Napewno przybierze na sile, więc jeśli masz się umawiać to lepiej teraz. Najlepiej zapytać w klinice, może mają jakieś zaufane laboratorium. Ból najgorszy miałam tylko kilka godzin po operacji, potem już było znośnie. Nawet miałam informację że w nocy często jest najgorzej, a powiem szczerze że było całkiem ok. Najważniejsze to brać leki o czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lu_cy119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 15:57   #485
Ewcia1812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Lu_cy119 niestety teraz nie mogę mieć operacji,bo pracuje za granicą... Wracam na początku grudnia dopiero. Badania potrzebne do operacji muszę wykonać 2 tygodnie przed terminem. Także operacja może się odbyć dopiero po świętach... Ale jestem dobrej myśli 👍
Ewcia1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 12:25   #486
Lu_cy119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ewcia1812 Pokaż wiadomość
Lu_cy119 niestety teraz nie mogę mieć operacji,bo pracuje za granicą... Wracam na początku grudnia dopiero. Badania potrzebne do operacji muszę wykonać 2 tygodnie przed terminem. Także operacja może się odbyć dopiero po świętach... Ale jestem dobrej myśli
A no to niestety musisz poczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lu_cy119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 10:42   #487
caroo_LA
Przyczajenie
 
Avatar caroo_LA
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lu_cy119 Pokaż wiadomość
Ja miałam pobierany wymaz przez klinikę w której miałam zabieg, w dniu w którym miałam badanie krwi. A skąd jesteś to może podpowiem gdzie zrobić? Jeśli chcesz prywatnie to nie musisz iść ze skierowaniem, po prostu idziesz płacisz i pobierają. Teraz chyba nawet ceny trochę spadly i kosztuje koło 350zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jak aktualnie to wygląda?
Bo ja czytałam że trzeba mieć morfologie i krzepliwość na około 2 tygodnie przed zabiegiem. To teraz trzeba z tego co czytam w tym wątku test na Covid? I to tylko pacjentka, czy lekarz i personel biorący udział w zabiegu też jest poddawany (bądź powinien)?

Wprowadzają te żółte i czerwone strefy, nie wiem czy to dobre warunki by się poddać operacji

Dodatkowo poproszę raz jeszcze, może ktoś poleci dobrego chirurga z Krakowa
__________________
We both grown so how we feel we can let it show
caroo_LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-09, 15:52   #488
Lu_cy119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez caroo_LA Pokaż wiadomość
To jak aktualnie to wygląda?
Bo ja czytałam że trzeba mieć morfologie i krzepliwość na około 2 tygodnie przed zabiegiem. To teraz trzeba z tego co czytam w tym wątku test na Covid? I to tylko pacjentka, czy lekarz i personel biorący udział w zabiegu też jest poddawany (bądź powinien)?

Wprowadzają te żółte i czerwone strefy, nie wiem czy to dobre warunki by się poddać operacji

Dodatkowo poproszę raz jeszcze, może ktoś poleci dobrego chirurga z Krakowa
Jak ja robiłam sierpniu, to pielegniarka mi
mówiła, że im robią wymazy raz na tydzień. Pod koniec września jak mi szew wyszedł to miałam też przed wejściem do kliniki robiony test płytkowy. A jeśli chodzi o badania napewno trzeba mieć test na covid, ale myślę że góra 5 dni przed zabiegiem bo w ciągu 2 tygodni można się przecież zarazić. Pomijając badania ja podpisywałam też takie oświadczenie że na własną odpowiedzialność decyduje się na zabieg w czasie pandemii i jestem świadoma możliwości zarażenia w trakcie czy po zabiegu. Poszukaj na stronie estheticon. Tam możesz umieścić pytanie o kliniki, zapytać o ceny i wytyczne w trakcie pandemii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lu_cy119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 12:40   #489
caroo_LA
Przyczajenie
 
Avatar caroo_LA
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Uznałam że nie ma co zwlekać. Wytypowałam dwoje lekarzy z tych co mieli najlepsze opinie na Estheticonie. Na jednej wizycie już byłam, druga jest dopiero za dwa tygodnie.

Niestety ten lekarz którego odwiedziłam mówił o tym że teraz się bardziej uważa przy operowaniu, ale testów na koronawirusa nie robią ani sobie, ani pacjentom

Myślicie że zabieg może tak osłabić organizm, że bedzie sie wtedy bardziej podatnym na zachorowania?
__________________
We both grown so how we feel we can let it show
caroo_LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-25, 13:26   #490
Lu_cy119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez caroo_LA Pokaż wiadomość
Uznałam że nie ma co zwlekać. Wytypowałam dwoje lekarzy z tych co mieli najlepsze opinie na Estheticonie. Na jednej wizycie już byłam, druga jest dopiero za dwa tygodnie.

Niestety ten lekarz którego odwiedziłam mówił o tym że teraz się bardziej uważa przy operowaniu, ale testów na koronawirusa nie robią ani sobie, ani pacjentom

Myślicie że zabieg może tak osłabić organizm, że bedzie sie wtedy bardziej podatnym na zachorowania?
Wiesz co każdy zabieg osłabia organizm. Ale wydaje mi się że przy zachowaniu środków bezpieczeństwa będzie dobrze. Lepiej teraz niż później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lu_cy119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-30, 14:09   #491
Qtoie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Jestem 24h po zabiegu. Dostałem tabletke, położyłem się spać i odzyskałem świadomość już w trakcie operacji, film mi się urwał. W moim przypadku zabieg był bezbolesny, znieczulenia również nie czułem, żadnego ukłucia. 4h po zabiegu dostałem ketonal, przed spaniem paracetamol, na drugi dzień rano paracetamol i jeszcze na wieczór mam wziąć paracetamol na noc i w sumie tyle. Leków mógłbym już nie brać, ale nie chce ryzykować, że ból się pojawi i wtedy go nie zatrzymam. Po 48h zdjęcie bandaża z głowy i założenie opaski , wtedy odstawie leki i zobaczę jak będzie. Pierwszą noc całą przespałem, teraz po 24h nic nie boli, ale mam na głowie bandaż, który troche uciska. Czuć rany cięte za uszami, uczucie podobne do rozciętego palca.

Podczas zabiegu nie słyszałem żadnego skrobania, ani przypalania. Czytając komentarze z tego wątku, historie innych osób, pozostaje mi tylko zyczyć wam, żebyście znalezli dobrą klinikę i dobrego lekarza.
Qtoie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-02, 16:21   #492
poludniowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Qtoie Pokaż wiadomość
Jestem 24h po zabiegu. Dostałem tabletke, położyłem się spać i odzyskałem świadomość już w trakcie operacji, film mi się urwał. W moim przypadku zabieg był bezbolesny, znieczulenia również nie czułem, żadnego ukłucia. 4h po zabiegu dostałem ketonal, przed spaniem paracetamol, na drugi dzień rano paracetamol i jeszcze na wieczór mam wziąć paracetamol na noc i w sumie tyle. Leków mógłbym już nie brać, ale nie chce ryzykować, że ból się pojawi i wtedy go nie zatrzymam. Po 48h zdjęcie bandaża z głowy i założenie opaski , wtedy odstawie leki i zobaczę jak będzie. Pierwszą noc całą przespałem, teraz po 24h nic nie boli, ale mam na głowie bandaż, który troche uciska. Czuć rany cięte za uszami, uczucie podobne do rozciętego palca.

Podczas zabiegu nie słyszałem żadnego skrobania, ani przypalania. Czytając komentarze z tego wątku, historie innych osób, pozostaje mi tylko zyczyć wam, żebyście znalezli dobrą klinikę i dobrego lekarza.
Czy po zabiegu ze znieczuleniem miejscowym (czyli rozumiem takim jaki był u Ciebie) musi być ktoś towarzyszący, kto odbierze ze szpitala, czy można wrócić samemu? Czy spędza się noc w klinice, czy po zabiegu można opuścić ją zaraz po wszystkim?
poludniowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 17:00   #493
Qtoie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Nie wiem jak w szpitalu ponieważ za stary jestem na taką operacje na NFZ. Zabieg robiłem w prywatnej klinice. Dobrze jest jeżeli masz osobe towarzyszącą, jednak sam też sobie poradzisz. Po zabiegu chwile odpoczywasz, dzwonisz po taxi i tyle. Większość osób wychodzi do domu po zabiegu, ale za dodatkową opłatą można zostać na noc na obserwacji w klinice, ale nie każda klinika ma miejsce aby cie gdzieś położyć.

Korekta uszu w MOIM przypadku była taka jak wizyta u dentysty. Dopiero póżniej nie wiadomo jak organizm zareaguje na zabieg, czy środki przeciwbólowe zadziałają, jak się będzie goić, czy jakies zakażenie wejdzie, kiedy zejdzie opuchlizna itp, wszystko bardzo indywidualna sprawa. Możliwe, że po zabiegu będzie ci się krecić w głowie no i wtedy może być problem, żeby puścić cie na miasto samemu.

Edytowane przez Qtoie
Czas edycji: 2020-11-02 o 17:03
Qtoie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 17:47   #494
poludniowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Qtoie Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w szpitalu ponieważ za stary jestem na taką operacje na NFZ. Zabieg robiłem w prywatnej klinice. Dobrze jest jeżeli masz osobe towarzyszącą, jednak sam też sobie poradzisz. Po zabiegu chwile odpoczywasz, dzwonisz po taxi i tyle. Większość osób wychodzi do domu po zabiegu, ale za dodatkową opłatą można zostać na noc na obserwacji w klinice, ale nie każda klinika ma miejsce aby cie gdzieś położyć.

Korekta uszu w MOIM przypadku była taka jak wizyta u dentysty. Dopiero póżniej nie wiadomo jak organizm zareaguje na zabieg, czy środki przeciwbólowe zadziałają, jak się będzie goić, czy jakies zakażenie wejdzie, kiedy zejdzie opuchlizna itp, wszystko bardzo indywidualna sprawa. Możliwe, że po zabiegu będzie ci się krecić w głowie no i wtedy może być problem, żeby puścić cie na miasto samemu.
Świetnie słyszeć, że nie jest to nie wiadomo jak poważny zabieg. Wierzę, że będzie taki i u mnie. Sam przymierzam się w następnym roku (mam nadzieję jak najszybciej).
Czy wiesz może coś o zmniejszaniu uszu i jak wygląda rekonwalescencja (podkreślę tu: nie chodzi o zmniejszanie kąta odstawania ucha a zmniejszenie go)?
poludniowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 18:01   #495
Qtoie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Niestety nie wiem nic o takim zabiegu.
Qtoie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-06, 17:27   #496
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cześć. Czy robił ktoś korektę uszu w sferze u dr Kociszewskiej?
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 11:06   #497
caroo_LA
Przyczajenie
 
Avatar caroo_LA
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Lu_cy119 Pokaż wiadomość
Wiesz co każdy zabieg osłabia organizm. Ale wydaje mi się że przy zachowaniu środków bezpieczeństwa będzie dobrze. Lepiej teraz niż później

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie się boję, nigdy nie miałam żadnej operacji. Moja znajoma miała korekte nosa i opowiadała że po zabiegu była bardzo osłabiona. Podejrzewam że otoplastyka też może takie skutki nieść, w tych pierwszych dniach po zabiegu.
Niestety u drugiego lekarza nie byłam na wizycie, niestety nie mogłam

Cytat:
Napisane przez Qtoie Pokaż wiadomość
Nie wiem jak w szpitalu ponieważ za stary jestem na taką operacje na NFZ. Zabieg robiłem w prywatnej klinice. Dobrze jest jeżeli masz osobe towarzyszącą, jednak sam też sobie poradzisz. Po zabiegu chwile odpoczywasz, dzwonisz po taxi i tyle. Większość osób wychodzi do domu po zabiegu, ale za dodatkową opłatą można zostać na noc na obserwacji w klinice, ale nie każda klinika ma miejsce aby cie gdzieś położyć.

Korekta uszu w MOIM przypadku była taka jak wizyta u dentysty. Dopiero póżniej nie wiadomo jak organizm zareaguje na zabieg, czy środki przeciwbólowe zadziałają, jak się będzie goić, czy jakies zakażenie wejdzie, kiedy zejdzie opuchlizna itp, wszystko bardzo indywidualna sprawa. Możliwe, że po zabiegu będzie ci się krecić w głowie no i wtedy może być problem, żeby puścić cie na miasto samemu.
Nie bałeś się operacji w dobie pandemii?
Ja dopiero szukam lekarza, konkretnie w woj. małopolskim, gdzie po pierwszej konsultacji uzyskałam informacji że warunki zwiększają ryzyko, niewiele ale jednak.
__________________
We both grown so how we feel we can let it show
caroo_LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 19:18   #498
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Operował się ktoś z forum po 40 ?
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 13:25   #499
Lu_cy119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez caroo_LA Pokaż wiadomość
Strasznie się boję, nigdy nie miałam żadnej operacji. Moja znajoma miała korekte nosa i opowiadała że po zabiegu była bardzo osłabiona. Podejrzewam że otoplastyka też może takie skutki nieść, w tych pierwszych dniach po zabiegu.
Niestety u drugiego lekarza nie byłam na wizycie, niestety nie mogłam



Nie bałeś się operacji w dobie pandemii?
Ja dopiero szukam lekarza, konkretnie w woj. małopolskim, gdzie po pierwszej konsultacji uzyskałam informacji że warunki zwiększają ryzyko, niewiele ale jednak.
Ale otoplastyka, a korekta nosa to jest moim zdaniem zupełnie coś innego. Korekta nosa jest inwazyjna mocno, natomiast tutaj nie bez powodu mówi się na to zabieg. I porównanie go do wizyty u dentysty jest całkiem trafne. Po zabiegu wiadomo jest ból, ale po kilku dniach człowiek wraca do życia. A dwa tygodnie po zabiegu chodziłam już do pracy i nawet robiłam sobie koczka. Nie ma się czego bać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lu_cy119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 19:12   #500
mat_94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Czesc,

Jestem prawie miesiac po korekcie uszu.
Lekarz mi powiedzial zebym nosil przez ponad miesiac opaske dzien i noc. Pytanie czy opaska po korekcji ochrania uszy czy tez je podtrzymuje aby mialy ksztalt nadany podczas operacji?
Nie ukrywam, ze juz powoli mam dosc noszenia non stop opaski i sie zastanawiam, czy nie zakladac jej tylko na noc ale boje sie ze z uszami wtedy w ciagu dnia cos sie stanie.
Jakie sa wasze doswiadczenia?
mat_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 04:33   #501
Lu_cy119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 41
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez mat_94 Pokaż wiadomość
Czesc,

Jestem prawie miesiac po korekcie uszu.
Lekarz mi powiedzial zebym nosil przez ponad miesiac opaske dzien i noc. Pytanie czy opaska po korekcji ochrania uszy czy tez je podtrzymuje aby mialy ksztalt nadany podczas operacji?
Nie ukrywam, ze juz powoli mam dosc noszenia non stop opaski i sie zastanawiam, czy nie zakladac jej tylko na noc ale boje sie ze z uszami wtedy w ciagu dnia cos sie stanie.
Jakie sa wasze doswiadczenia?
Ja chodziłam w ciągu dnia 2 tygodnie, pytałam lekarki czy może lepiej nosić dłużej w ciągu dnia to powiedziała że nie, ponieważ mogę sobie odparzyć skórę. Czasem jeszcze zakładałam na kilka godzin w ciągu dnia, ale to były sporadyczne sytuacje. W nocy miałam spać 4 tygodnie w opasce, spałam w sumie 6. W zasadzie ładny kształt ucha dopiero zrobił się po zakończeniu noszenia opaski, wcześniej miałam cały czas ucho przyklejone do głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lu_cy119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 10:39   #502
zosiawasil11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Moją korektę przeprowadził doktor Wacławowicz z Orthos. Polecam wam dziewczyny, jeśli jesteście z okolic Wrocławia. Fajny lekarz, a sam zabieg wspominam naprawdę ok. Co najważniejsze pozbyłam się raz na zawsze kompleksu
zosiawasil11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:50   #503
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja jestem tydzień po zabiegu i nosze non stop a za tydzień moge zdejmować opaskę tylko w warunkach domowych..potem.kontrola po trzech tygodniach. Opaska po wygojeniu rany jest po to zeby nie było urazu. Jeśli takiego ryzyka nie ma - np..tlumy to chyba nie ma po co nosić opaski. myślę że lekarze boją się że ktoś nas uderzy niechcący ale sami przez nieuwagę zahaczymy ucho o coś... W ten sposób się asekurują bo wiedzą że uszy pacjenta są bezpieczne.
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:20   #504
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Miny dwa tygodnie od zabiegu i mam wrażenie że uszka trochę odskoczyły. Ja chciałam naturalny efekt i ten po zabiegu mi się podobał. Teraz też jest ok. Ale boje się że jak one będą tak lekko odskakiwać to niedługo będą znów odstające. Boję się tego.
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:22   #505
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1371705363.jpeg (27,6 KB, 126 załadowań)
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:23   #506
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Tydzień po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1371705363.jpeg (27,6 KB, 117 załadowań)
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:25   #507
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Sorki to jest tydzień po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--1920031456.jpeg (55,3 KB, 145 załadowań)
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:26   #508
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Dwa tygodnie po. Tuizu moze ciaśniejszy kok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-366390933.jpeg (74,8 KB, 145 załadowań)
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:29   #509
Pomianowska
Raczkowanie
 
Avatar Pomianowska
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 51
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja mam też długa twarz, pociągła.
Pomianowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-26, 05:33   #510
650eb2a8073012dd41e802b31d5d27a8fa00d48f_62ccab72d7a81
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pomianowska Pokaż wiadomość
Operował się ktoś z forum po 40 ?
Ja operowałam się po 40 . Jestem 11 dni po operacji, uszy goja się pięknie i od wczoraj już pracuje
650eb2a8073012dd41e802b31d5d27a8fa00d48f_62ccab72d7a81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-12 08:50:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.