Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 10:04   #1561
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez atenaz Pokaż wiadomość
Polecam pana Piotra Knapika z salonu KORONA ul WIKTORSKA 6
tel bezpośrednio do studia 498-33-78, trzeba się umawiac

tu opisałam jak zrobił mi dekoloryzację i podciął włoski, załączyłam zdjęcia:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3010

nie jest to mój KWC, ale jest dobrze
bardzo ładne masz włosy
a czy mogę zapytać ile jeszcze kosztowała Cię wizyta??
a juz znalazłam,że z modelowaniem 40-50 zł
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:08   #1562
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Nie polecam tego fryzjera

WARSZAWA

Tomek z salonu Jagi hupało , który otworzyl swoj wlasny salon na saskiej kepie.

to jest fryzjer który strzyze głownie celebritow z tvn. Efekty widac na wizji , wiec zwiedziona jedynie efektem telewizyjnym wybralam sie na saska kepe.
Tomek nie slucha co sie do niego mowi, klient ostatecznie ma prawo do decyzji nie tylko z racji placenia rachunku w kwocie 350 PLN za wizyte, ale też codziennego patrzenia w lustro...
Ja nie spojrzę dopóki mi nie odrosną...

Nie chcialam ciemnego koloru o czym poinformowalam na poczatku, nawet zapytal jaki mi sie kolor podoba, pokazal palcem ktory chce miec ( na glowie w momencie przyjscia mialam ciemny blond) okay.

Nie mowie ze operacja trwala prawie 3 godziny !!!!!! kiedy normalnie trwa max.1.5 (mam krotkie wlosy) ale mysle sobie - przeciez fachura wie co robi.
Szok przezylam po umyciu wlosow- CIEMNE...ip ytam Tomka - DLACZEGO????? i po co mnie pytal skoro i tak zrobil po swojemu !
A on na to - przeciez nie mowilem ze taki zrobie !!!! No to juz jest szczyt arogancji !
Po kilku myciach okazalo sie ze kolor nie jest rowny. Mam plamy jasniejsze z tylu glowy.

Ale apogeum przyszlo po strzyzeniu...BEZNADZIEJA. ...katastrofa dramat do d***y

Po przyjsciu do domu wlosy umylam i sie rozplakalam, nic się nie da z tym zrobic dopoki nie odrosna, czyli okolo 2 miesiące, żeby spokojnie włosy ogarnąc.

Minelo 2 tygodnie - ja nadal krotkie wlosy molestuje zelazkiem , bo inaczej sie nie da!
Bez 1/4 opakowanie pasty albo czegokolwiek trzymajacego wlosy w jednej pozycji nie moge wyjsc z domu

Nie wiem moze Tomek przyklada sie jedynie do Celebritow . Nie chodzi mi o kase, - stac mnie moge zaplacic - ale powiem szczerze, lepiej ostrzygla mnie Pani w Arkadii za 80PLN.

Kolezanki z tvn ktore zobaczyly mnie 2 dni po wizycie - zapytaly tylko z litosci ;-(( kto mi zrobil ten helm na glowie. Kiedy powiedzilam ze Tomek..one ze nie wierza....a jednak...
Celebirty maja lepiej ;-((

Jesli jest uczniem Jagi Hupało- to chyba nie moge polecic. Moje znajome z tvn juz pewnie "z pewną dozą niesmiałości" teź nie pojdą.

Dodatkowo : niezbyt mila atmosferea w salonie. czlowiek czuje sie dziwnie, jakby zawrcal głowę słynnemu fryzjerowi,
zeby nie powiedziec jak u ginekologa.
Czajka strzyze lepiej -> i chyba to bedzie moj nastepny przystanek zeby naprawic błędy Tomka.

I tyle
M.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Do salonu CECE chodzilam jeszcze jak był salonikiem w przejsciu w bramie , po drugiej stronie ORSAY na chmielnej.
Pamiętacie taki program na TV4 "Metamorfozy" prowadzony przez Karinę? To byli m.in. fyzjerzy z CECE - efekty metatomorfoz bardzo mi sie podobaly i zdecydowalam sie tam pojsc. Wtedy to bylo hitowe miejsce pełne celebritów. Teraz jest tam bar sushi, nalezacy do wlascicieli CeCE.

Chodzilam tam 4 lata !!!!! co 2 miesiace do Justyny. Cos mnie podkusilo zeby zmienic i chyba zaluje. Wracam od czasu do czasu do Justyny ,na Świętookrzyską, ALE chyba cos jej sie zepsuło z rekami, albo po porstu juz mnie tak nie lubi ;-((( bo po 6 miesięcznej przerwie poszlam do niej na ratunek i wyszlo jeszcze gorzej. ;-((( Było mi przykro bardzo.

Salon jest super, SPA rewelacja. Ceny niewiele sie zmienily od czasow chmielnej. Po prostu nie jes tam tanio.
Chlopak który wystepwal w "Fabryce Gwiazd" (okay ..Ten Gej ;-)))) jest świetnym fryzjerem chodzac tam tyle lat widzialam efekty jego pracy.
Reasumujac, polecam CEcE i kazdego tam fryzjera. Ekipa malo się zmienila na przestrzeni 5 lat.
M.

Edytowane przez Mergy1974
Czas edycji: 2009-03-23 o 15:10
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:11   #1563
bamix77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyny,
czy możecie polecić mi kogoś kompetentnego w Warszawie?
Potrzebuję świetnego cięcia, dobrania fryzurki do moich ciężkich i sztywnych włosów, a także dopasowania jej do mojej eterycznej sukni ślubnej. Dodam, że mam naturalny kolor włosów i niezależny mi na specjalistach od farbowania.

Włoski nie są zbyt długie, więc nie będę miała możliwości zniwelowania przed ślubem ewentualnych skutków nieudanej wizyty u fryzjera.
Myślałam o Pawle z Ce Ce, (którego polecacie) oraz o Agnieszce Kaparskiej (niewiele o niej wiem).
bamix77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 23:43   #1564
reddor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja polecam Piotra Trusika chodze do niego ok. 8lat z salonu do salonu Trafilam do niego przypadkiem, nic nie powiedzialam a obciał mi wlosy tak jak zawsze chcialam. Mam puszace sie wlosy, duzo ich i niesfoene kreca sie kazdy w inna stroną. Ale Piotrus je ujarzmil, Cudownie czyta w myslach, przynajmniej w moich, jest moim góry swietnym specjalistą, niestety drogi jest ale wart kazdych pieniędzy. Przykladowo jak za dwukolorowy balejaz wlosy przed ramiona to koszt 320, a koleznaka dlugie 400zl. Salon Bizzare
---------- Dopisano o 00:43 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Zaznaczę, że zalogowana jestem od wczoraj, i jest to moj pierwszy post. Jak na razie dopiero czytam, ogladam na forum "moje makijaze". Ale strone wizaz.pl znam juz od jakiegosczasu, szczegolnie dział KWC. Dodałam dużo danych, gdyz chciałam sie podzielic z innymi.
Piotr swietnie równiez poradzil sobie z włosami mojej przyjaciolki od 8lat farbowala na ciemna wisnie a teraz ma sliczny naturalny blond. Zdjal kolor, i nie zniszczył włosow i zrobil swietna robotę.
Mam nadzieje, ze moj post nie zostanie potraktowany jako czysta reklama. Poźniej przeczytalam zasady Troche jestem w goracej wodzie kapana, ale chciłama dobrze. Chcialam sie po prostu podzielic z innymi świetnym fryzjerem Namiary moge podac) Prosze do mnie pisać.

Edytowane przez reddor
Czas edycji: 2009-03-23 o 23:47
reddor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 09:56   #1565
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nie polecam tego fryzjera

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
WARSZAWA

Tomek z salonu Jagi hupało , który otworzyl swoj wlasny salon na saskiej kepie.

to jest fryzjer który strzyze głownie celebritow z tvn. Efekty widac na wizji , wiec zwiedziona jedynie efektem telewizyjnym wybralam sie na saska kepe.
Tomek nie slucha co sie do niego mowi, klient ostatecznie ma prawo do decyzji nie tylko z racji placenia rachunku w kwocie 350 PLN za wizyte, ale też codziennego patrzenia w lustro...
Ja nie spojrzę dopóki mi nie odrosną...

Nie chcialam ciemnego koloru o czym poinformowalam na poczatku, nawet zapytal jaki mi sie kolor podoba, pokazal palcem ktory chce miec ( na glowie w momencie przyjscia mialam ciemny blond) okay.

Nie mowie ze operacja trwala prawie 3 godziny !!!!!! kiedy normalnie trwa max.1.5 (mam krotkie wlosy) ale mysle sobie - przeciez fachura wie co robi.
Szok przezylam po umyciu wlosow- CIEMNE...ip ytam Tomka - DLACZEGO????? i po co mnie pytal skoro i tak zrobil po swojemu !
A on na to - przeciez nie mowilem ze taki zrobie !!!! No to juz jest szczyt arogancji !
Po kilku myciach okazalo sie ze kolor nie jest rowny. Mam plamy jasniejsze z tylu glowy.

Ale apogeum przyszlo po strzyzeniu...BEZNADZIEJA. ...katastrofa dramat do d***y

Po przyjsciu do domu wlosy umylam i sie rozplakalam, nic się nie da z tym zrobic dopoki nie odrosna, czyli okolo 2 miesiące, żeby spokojnie włosy ogarnąc.

Minelo 2 tygodnie - ja nadal krotkie wlosy molestuje zelazkiem , bo inaczej sie nie da!
Bez 1/4 opakowanie pasty albo czegokolwiek trzymajacego wlosy w jednej pozycji nie moge wyjsc z domu

Nie wiem moze Tomek przyklada sie jedynie do Celebritow . Nie chodzi mi o kase, - stac mnie moge zaplacic - ale powiem szczerze, lepiej ostrzygla mnie Pani w Arkadii za 80PLN.

Kolezanki z tvn ktore zobaczyly mnie 2 dni po wizycie - zapytaly tylko z litosci ;-(( kto mi zrobil ten helm na glowie. Kiedy powiedzilam ze Tomek..one ze nie wierza....a jednak...
Celebirty maja lepiej ;-((

Jesli jest uczniem Jagi Hupało- to chyba nie moge polecic. Moje znajome z tvn juz pewnie "z pewną dozą niesmiałości" teź nie pojdą.

Dodatkowo : niezbyt mila atmosferea w salonie. czlowiek czuje sie dziwnie, jakby zawrcal głowę słynnemu fryzjerowi,
zeby nie powiedziec jak u ginekologa.
Czajka strzyze lepiej -> i chyba to bedzie moj nastepny przystanek zeby naprawic błędy Tomka.

I tyle
M.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Do salonu CECE chodzilam jeszcze jak był salonikiem w przejsciu w bramie , po drugiej stronie ORSAY na chmielnej.
Pamiętacie taki program na TV4 "Metamorfozy" prowadzony przez Karinę? To byli m.in. fyzjerzy z CECE - efekty metatomorfoz bardzo mi sie podobaly i zdecydowalam sie tam pojsc. Wtedy to bylo hitowe miejsce pełne celebritów. Teraz jest tam bar sushi, nalezacy do wlascicieli CeCE.

Chodzilam tam 4 lata !!!!! co 2 miesiace do Justyny. Cos mnie podkusilo zeby zmienic i chyba zaluje. Wracam od czasu do czasu do Justyny ,na Świętookrzyską, ALE chyba cos jej sie zepsuło z rekami, albo po porstu juz mnie tak nie lubi ;-((( bo po 6 miesięcznej przerwie poszlam do niej na ratunek i wyszlo jeszcze gorzej. ;-((( Było mi przykro bardzo.

Salon jest super, SPA rewelacja. Ceny niewiele sie zmienily od czasow chmielnej. Po prostu nie jes tam tanio.
Chlopak który wystepwal w "Fabryce Gwiazd" (okay ..Ten Gej ;-)))) jest świetnym fryzjerem chodzac tam tyle lat widzialam efekty jego pracy.
Reasumujac, polecam CEcE i kazdego tam fryzjera. Ekipa malo się zmienila na przestrzeni 5 lat.
M.
Tez kiedyś trafiłam do Tomka od Hupało, ciekawe czy to ten sam , na szczęście krzywdy wielkiej mi nie zrobił ale rewealacji też, usługa na poziomie fryzjera osiedlowego z tym, że za 3 X większą stawkę
Ehh ja już chyba nie wierzę w tych fryzjerów celebitów , jak piszesz chyba tylko przejmują się gwiazdami a cała reszta na odwal się
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:48   #1566
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

można omówić się do p. Pawła telefonicznie, byłaby któraś z was tak uprzejma i podała numer
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:46   #1567
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gosiak0071 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja Wam polecę p. Beatkę z Bogusławskiego. Od trzech lat strzygę się u niej (wcześniej była w innym salonie a ja przechodzę razem z nią ) i skoro jeszcze nie uciekłam to musi być na prawdę świetna A i ceny są przystępne za strzyżenie z modelowaniem włosów średnich zapłaciłam tylko 45zł nie maluję włosów ale z tego co wiem to koloryzacja też bardzo droga nie jest CHYBA 120 -130 zł
ikumiega - moja siostra robiła trwałą u niej i za każdym razem była bardzo zadowolona
Błagam Cię na kolanach, zaklinam, i neiw eim co jeszcze, daj zdjęcie włosów siostry.. Jakiekowleik!
Też się wybieram na zrobienie trwałej ale tylko do sprawdzonego fryzjera z namacalnym dwowodem ze potrafi zrobic coś ładnego. Fryzjerów boję się bardziej niż dentysty, zawsze wychodziłam z salonu z płaczem i dlatego chce się upewnić...
Błagam...!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 16:00   #1568
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

koniecznie proszę zdjęcie i ceny najlepiej... też myślę już dłuuugo o trwałej, ale boję się iść nawet na podcięcie, bo do tej pory nikt nie słuchał co się do niego mówiło o obcinał ile sam chciał... a mam włosy do kości ogonowej... loki kuszą!
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:18   #1569
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Nie polecam tego fryzjera

A mial krotkie czy dlugie wlosy ? Ja bylam u tego co krotkie.
Naprawdę rozczarowana jestem maksymlanie brakiem rowniez kultury osobistej na poziomie tzw customer care. Do momentu placenia jeszcze cie jakos znosza, ale jak juz zaplacisz i masz uwagi do pracy i niawet nie pretensje to juz wynocha...
Okropne...



Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Tez kiedyś trafiłam do Tomka od Hupało, ciekawe czy to ten sam , na szczęście krzywdy wielkiej mi nie zrobił ale rewealacji też, usługa na poziomie fryzjera osiedlowego z tym, że za 3 X większą stawkę
Ehh ja już chyba nie wierzę w tych fryzjerów celebitów , jak piszesz chyba tylko przejmują się gwiazdami a cała reszta na odwal się
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 09:43   #1570
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nie polecam tego fryzjera

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
A mial krotkie czy dlugie wlosy ? Ja bylam u tego co krotkie.
Naprawdę rozczarowana jestem maksymlanie brakiem rowniez kultury osobistej na poziomie tzw customer care. Do momentu placenia jeszcze cie jakos znosza, ale jak juz zaplacisz i masz uwagi do pracy i niawet nie pretensje to juz wynocha...
Okropne...
Tak krótkie, przyszedł obciął jak unał za stosowne, po czym wyszedł z pomieszczenia nic nie mówiąć, ani me ani be ani pocałuj mnie w doopę
Więc zszokowane z koleżanką zaczęłyśmy szukać drogi do wyjścia, po drodze płacąć choć miałam ochotę naprawdę wyjść bez płacenia
Po saloonie biegały pieski Yorki

Ciekawe przeżycie
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:27   #1571
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nie polecam tego fryzjera

Ja raz wyszłam bez płacenia, bo klient niezadowolony z usługi ma prawo nie zapłacić.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 08:53   #1572
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nie polecam tego fryzjera

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Ja raz wyszłam bez płacenia, bo klient niezadowolony z usługi ma prawo nie zapłacić.

To powinnam to zrobić conajmniej kilka razy , ale głupio mi było

Szczyt możliwości osiągnęłam ostatnio- jak powiedziałam że nie wyjdę z tymi czarnymi włosami na głowie, bo miał być blond i nic mnie to nie obchodzi co zrobi fryzjerka........Więc musiała zamknąć salon i siedzieć półtorej godziny i przeprowadzac dekoloryzację, wyszłam więc ruda ale to i tak lepsze niż czarna
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:26   #1573
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Dobry Fryzjer / Stylista - Warszawa - Dla mezczyzn

Ola Borgosz , jest stylistka , bardzo dobra , niezbyt tania 502 96 32 31[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:38   #1574
utopia28wawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
GG do utopia28wawa
Dot.: Nie polecam tego fryzjera

Pisałam już jakiś czas temu o Oli Borgosz , nie chciałam podawać tel. zgodziła się to wizażystka , która potrafi zrobić cuda na głowie, mam na myśli głównie kolory, ogólną metamorfozę i makijaż . Jej nie zależy na masówce , bo to artystka. Nie jest tania, ale warto. Zresztą same zobaczcie.

tel. 502 96 32 31

Przed i po
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5587.jpg (31,4 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6613.jpg (39,0 KB, 249 załadowań)
utopia28wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 10:41   #1575
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Błagam Cię na kolanach, zaklinam, i neiw eim co jeszcze, daj zdjęcie włosów siostry.. Jakiekowleik!
Też się wybieram na zrobienie trwałej ale tylko do sprawdzonego fryzjera z namacalnym dwowodem ze potrafi zrobic coś ładnego. Fryzjerów boję się bardziej niż dentysty, zawsze wychodziłam z salonu z płaczem i dlatego chce się upewnić...
Błagam...!
Kochana bardzo mi przykro, ale nie posiadam żadnych zdjęć włosów siostry, może ona coś ma - jak się z nią zobaczę to poruszę ten temat, ale nic nie obiecuję
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:30   #1576
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Pisałam już jakiś czas temu o Oli Borgosz , nie chciałam podawać tel. zgodziła się to wizażystka , która potrafi zrobić cuda na głowie, mam na myśli głównie kolory, ogólną metamorfozę i makijaż . Jej nie zależy na masówce , bo to artystka. Nie jest tania, ale warto. Zresztą same zobaczcie.

tel. 502 96 32 31

Przed i po
A które zdjęcie jest" przed" a które "po" ? Bo na jednym i drugim wygladasz bardzo ładnie i szczerze mówiąc nie widzę efektu wielkiej metamorfozy
Poza tym, że jeśli zdjęcie nr. 2 jest "po" to na czubku głowy włosy są niedofarbowane albo efekt słońca ale tak to wygląda niestety
Nie chciałam podważać zdolności opisanej przez Ciebie wizażystaki-artystki, tylko uważam że te zdjęcia są mało przekonujące Może dysponujesz innymi ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:59   #1577
nastyfisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: prawa strona wisły
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: stylista maciej wróblewski

cześć,
byłam w tym salonie z polecenia koleżanki. Zapisałam się do p. Maćka. Po zjawieniu się w salonie na 10 min przed umówioną wizytą, zostałam poczęstowana gorącą herbatą. Siedziałam przeglądając gazety przez jakieś 30 min, następnie sympatyczna dziewczyna umyła mi włosy. Z mokrą głową siedziałam jakieś 30 min czekając na p. Maćka który w tym czasie obsługiwał 2 inne klientki. Gdy w końcu do mnie dotarł, włosy zdążyły wyschnąć a ja poznałam dokładnie fizis każdego z pracowników i klientów.

Pan Maciek zapytał co robimy, ja poprosiłam o coś co będzie można nazwać FRYZURĄ a nie obciętymi włosami. Po wymianie tych 2 zdań moja grzywka została ciachnięta do długości ok 3-4 cm, doskonałym półkolem opasując moje czoło. Tutaj dodam że mam twarz okrąglutką jak księżyc co urocza grzyweczka jeszcze spotęgowała.
Strzyżenie zakończyło się po 12 min, włosy suszył ktoś inny. Nie pamiętam ile zapłaciłam, to akurat nie jest istotne.

najgorsze jest to, że wychodząc z salonu miałam dziwne poczucie że jednak coś jest nie tak. Oprócz tego że czułam się jakbym miała balon zamiast głowy, moi znajomi gdy mnie zobaczyli tego samego dnia opierniczyli mnie, że znowu sama zabrałam się do podcinania grzywki. Skończyło się płaczem i powrotem do salonu po zwrot pieniędzy.

Gdybym ścinała się u fryzjerki "osiedlowej" nie płakałabym i nie prosiła o zwrot kasy, trudno. Ale pan Maciek zapomni że jest FRYZJEREM! ja te pracuję w usługach i wiem że zanim zrobię cokolwiek staram się ROZPOZNAĆ potrzeby klientki.

Wróciłam po pieniądze i na odchodnym usłyszałam od mistrza e więcej mam się w tym salonie nie pokazywać - czyś pan zwariował panie Macieju?! Będę pana omijać szerokim łukiem

PS.włosy odrosły.
nastyfisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:10   #1578
Jamajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 63
Dot.: stylista maciej wróblewski

Ja polecałam kiedyś Maćka, jednak pół roku temu przestałam do niego chodzić. To co mi zaczął robić na głowie, wołało o pomstę do nieba. Ceny i czas oczekiwania na zrobienie włosów rosły odwrotnie proporcjonalnie do jakości usług.
Jamajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 14:04   #1579
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny,co z tym numerem do p. Pawła? Czy mogłaby któraś z was podać?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 11:44   #1580
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wyjeżdżam w przyszłym tygodniu i zależy mi na dobrej fryzurze. Niestety u fryzjerki do której chodzę (z przerwami, ale potem zawsze wracam bo wszędzie jest gorzej) od ponad 2 lat nie było miejsc (zapisywać się na odpowiedni termin trzeba chyba z 2 tyg wyprzedzeniem.
Zachęcona opiniami na forum zapisałam się do p.Pawła. Idę w poniedziałek.
Boję się potwornie bo generalnie dobrego fryzjera który człowieka zna się raczej zmieniać nie powinno, bo człowiek i tak wychodzi średnio zadowolony. Ale opinie były dobre więc mam nadzieje, że jednak mnie p. Paweł nie zawiedzie
shent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 12:34   #1581
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Dziewczyny,co z tym numerem do p. Pawła? Czy mogłaby któraś z was podać?
tel. do salonu 0-22 828 04 04 własnie sie usiłuję dodzwonić naszło mnie na postrzyzyny na wiosnę, a wszędzie już terminy pozajmowane - Swięta

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Edit: umówiłam się na dziś, do p. Jarka. O ile mnie szlag nie trafi po wizycie, zrelacjonuję efekty
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 16:31   #1582
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam wczoraj u Pana Pawła. Włosy miałam do ramion, zniszczone i trójkolorowe(na czubku odrosty, dalej jasne a na końcach ciemne-efekt farbowania w domu). Uparłam się, że chce je rozjaśnić. Pan Paweł odradził farbę i zrobił balejaż. Co do obcięcia to mam boba (myślałam, że takie ścięcie jest u mnie niemożliwe bo mam nierówne włosy, jednak nie ma rzeczy niemożliwych). Włosy odżyły i zrobiły furrorę w pracy. Polecam, ja nie żałuję!
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:21   #1583
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, jaki jest dokładny adres salonu, w którym pracuje p.Paweł? Tak zachwalacie, że chyba i ja się skuszę
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:32   #1584
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ul. Świętokrzyska 14
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:40   #1585
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez GosYak Pokaż wiadomość
ul. Świętokrzyska 14
Dzięki A ile zapłaciłaś za to, co p.Paweł zrobił Ci na głowie?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:50   #1586
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

240 zł, ale wolę wydać więcej i być naprawdę zadowolona. Poza tym raz na 4 miesiące można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:54   #1587
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez GosYak Pokaż wiadomość
240 zł, ale wolę wydać więcej i być naprawdę zadowolona. Poza tym raz na 4 miesiące można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa
Pewnie, za dobrze wykonaną pracę można płacić Za kiepski efekt nawet 100zł szkoda.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:41   #1588
shent
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 40
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czuję się trochę pocieszona czekam z niecierpliwością na poniedziałek.
shent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:17   #1589
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

JA się muszę na farbę do Pawła wybrać, bo już moje włosy zmieniły kolor (nie on farbował, on tylko ciął) i dosyć szybko odrosły...
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:41   #1590
olachaster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, a czy może znacie dobrego fryzjera z okolic Rembertowa, Wesołej, Sulejówka, Wawra?
Nie chce mi się jeździć do centrum, wolałabym mieć kogoś "pod nosem"
olachaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.