:: BAZY- którą polecicie? :: - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-26, 20:57   #61
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Na codzien uzywam toniku Lancome Pure Focus, ktory to ma za zadanie zmniejszyc pory-nie zmniejsza i zmatowic-matuje. Naczynka zakrywam podkladem bez zadnego problemu, ze swieceniem tez daje sobie rade-bibulki mat. i puder w kamieniu. Tylko te straszne pory! myslalam, ze moze istnieje jakas baza ktora sciagnela by te kratery na twarzy. Czytalam kiedys, ze jest takie cudo Clarinsa Lisse Minute, na KWC jeszcze nikt nie zglosil i nie znam nikogo kto by tego uzywal. Ma podobno zmniejszac pory i wygladzac zmarszczki ( drobne ).
Na zmniejszenie porow uzywam od miesiaca olejku Clarinsa Huile Lotus, ktory unormalizowal prace gruczolow lojowych, ale pory jak byly, tak sa nadal.
Na kosmetyczke nie mam niestety czasu wiec musze sie ratowac tuszowaniem.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:32   #62
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Rozczaruje Cie ale nie istnieje zadne kosmetyczne cudo,ktore pomoze od razu zniwelowac rozszerzone pory
Zajrzyj na Biochemie Kosmetyczna,tam znajdziesz wiele cennych porad od siebie moge polecic Ci maseczke aspirynowa-bajka Ponad rok temu sama zmagalam sie z podobnym problemem do Twojego,kazdy podklad czy puder wygladal fatalnie-zmienilam pielegnacje o 180' i teraz moge spokojnie pokazywac twarz bez makijazu
Polecam tez wyprobowanie toniku z La Roche Posay z serii Effaclar-zwezajacy pory,moze akurat przypadnie Ci do gustu?
Olejek sam w sobie nie podziala w sposob jaki oczekujesz poniewaz jego zadaniem jest normalizowanie pracy gruczolow lojowych a rozszerzone pory to wynik niewlasciwej pielegnacji.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:58   #63
sabusia
Raczkowanie
 
Avatar sabusia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 62
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Ja również poszukuję bazy...miałam z avonu ale się nie sprawdziła....
sabusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 09:04   #64
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Cytat:
Napisane przez Dolly Pokaż wiadomość
ja testowałam u mamy mojego Grześka tą baze Daxa i powiem że po niej miałam buźke jak jedwab taka milusia była

Dermiki bankietowa mnie nie zachwyciła. Nie widziałam też wygładzenia, no chyba że jestem gładka i nie ma co wygładzać hihi

może to nie baza ale serum, które wpadło mi w oko
http://www.mojekosmetyki.pl/add2cart.php?product=381
też maseczka bankietowa nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, pierwszy minus to duże drobinki brokatu i spora ich ilość. Nie zauważyłam żeby przedłużał trwałość makijażu, rozświetlał i wygładzał.
Nie kupie ponownie, po co tyle brokatu w tej bazie
Zrezygnowałam z poszukiwania bazy pod makijaż, jednak pozostałam fanką bazy pod cienie Lumene
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 17:46   #65
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Hexxana jestes moim swiatelkiem w tunelu. Podziel sie ze mna prosze informacja jakis kosmetykow uzywasz. Jesli Tobie pomogly to moze i ja mam szanse na zamaskowanie tych porow. Napisz mi prosze nazwy firm i specyfikow jakich uzywasz na rozszerzone pory. Dla Info: mam 33 lata i oprocz porow- popekane naczynka. Zanieczyszczen nie posiadam.Bede wdzieczna za wszelkie informacje.
Szczesliwego Nowego Roku!!!!!!!!!
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 18:21   #66
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Hexxana jestes moim swiatelkiem w tunelu. Podziel sie ze mna prosze informacja jakis kosmetykow uzywasz. Jesli Tobie pomogly to moze i ja mam szanse na zamaskowanie tych porow. Napisz mi prosze nazwy firm i specyfikow jakich uzywasz na rozszerzone pory. Dla Info: mam 33 lata i oprocz porow- popekane naczynka. Zanieczyszczen nie posiadam.Bede wdzieczna za wszelkie informacje.
Szczesliwego Nowego Roku!!!!!!!!!
Rozni Nas niewielka roznica wieku a problemy niemal podobne.
Moja cera jest mieszana w kierunku suchej chociaz mialam problem ze strefa T,jednak jakis czas temu to zniknelo.
U mnie pielegnacja jest bardzo uboga,wyrzucilam praktycznie wszystko czego kiedys uzywalam-poza tym mam cere wrazliwa,sklonna do alergii i zapychania wiec sila rzeczy zostalam zmuszona do odczytywania skladow danych kosmetykow by wiedziec co i jak
Od razu zaznaczam,ze u mnie proces poprawy caly czas trwa i widoczne efekty byly juz po pol roku,ale warto poczekac.Przede wszystkim dlatego,ze coraz rzadziej siegam po podklad i to tylko dlatego,ze chce go uzyc a nie ze musze.
Co uzywam:
-kwasy,glownie Effaclar K tak 2-3 razy w tygodniu na noc
-maseczka aspirynowa tez ok.2 razy w tygodniu
-Diroseal Avene (to na naczynka,poza tym dobrze tez dziala nakladany pod oczy) ok.3 razy w tygodniu na noc
-przede wszystkim filtry apteczne,mnie pasuje mleczko 40 Avene,emulsja 50+ Avene,SVR 50
-plyny micelarne,choc od dluzszego czasu wielbie zel micelarny Rosaliac LRP
-krem nawilzajacy Xerial 5 SVR
-emulsje Xerialine SVR poza uzywaniem do ciala swietnie nadaje sie do twarzy,prosty i niemal idealny sklad
-krem antybakteryjny AA Oceanic Young

Moge Ci podpowiedziec,zebys siegnela tez po specyfiki z wit.C jezeli nie masz na nia uczulenia(ja niestety mam) i dobry jest Active C LRP,serum Flavo C

Zrezygnowalam calkiem z peelingow,bo tylko podraznialy mi cere;maseczek wszelkiej masci tez nie uzywam-zostalam jedynie przy aspirynowej no i unikam kosmetyczek jak ognia.

Mam nadzieje,ze nieco pomoglam
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2007-01-01 o 16:49
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 14:31   #67
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Pomoglas. Czytalam wypowiedzi na biochemii, ale nie za duzo mi te nazwy mowily, kwasy, retinoidy.... itp. Dopiero teraz zyczyna mi sie przejasniac w makowce. Duza pomoca jest dla mnie podanie mi konkretnych nazw kosmetykow i ich marek, gdyz sklad chemiczny i rodzaj specyfiku niewiele mi mowi. Peelingow podobnie jak Ty tez nie uzywam, po prostu o tym zapominam. Kupilam kiedys peeling enzymatyczny Dermiki, ale nie widze zadnej roznicy po jego zastosowaniu. Czytalam kiedys na Wizazu o jakims peelingu aptecznym Avene lub LRP , ktory to ma byc odpowiedni do cery naczynkowej. Ma postac zelu i podobne dzialanie do peelingu enzymatycznego.Nie pamietam niestety jego nazwy.
Dziekuje za odpowiedz
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 16:54   #68
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Wybor peelingow enzymatycznych jest spory,nie tylko apteczne bo dobre receznje zbiera AA Oceanic,BanDi,Kolastyna-jest z czego wybierac po lekturze KWC.
Nie bede wiecej robic tutaj OT zapraszam na BK
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:28   #69
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Którą baze mozna uzywac samą bez podkladu? Widzialam gdzies taką fajna rozswietlającą ktra super wyglądala sama na twarzy tylko nie pamietam firmy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 21:32   #70
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

ja uzywam bazy sephory tej matujaco-wygladzajacej, bardziej wygladza niz matuje i trzeba jej bardzo malutko nakladac - uwazam ze jest naprawde przyzwoita!
aczkolwiek dumam czy na lumene sie nie przerzucic

jak bedzie kasa to (bardziej do kufra) planuje zakupic baze shiseido (Pre Make Up Cream) bo bardzo mi sie spodobala
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 22:11   #71
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

ja lubie biala bazę Chanela; a teraz "czaję się" na nowego Clarinsa (lisse minute)
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 09:38   #72
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Może ktoś próbował bazy Kryolan?, pojawiła się na allegro.
Ciekawa jestem opinii.
Zastanawiam się nad Paul Sagane matującą, ale być może Kryolan będzie lepszy
Sephora, ma dosyć dobre opinie na KWC, jednak według niektórych wałkuje się.
Zależy mi na bazie matującej do 60zł
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:32   #73
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Ja używam zielonej bazy inglot (białe kanciaste opakowanie, czarna zakrętka). Nie pomaga w rozprowadzaniu się podkładu, jest dosyć tępa... ale to ma swoje plusy: Mogę zastosować "bogaty" krem i cera jest cały dzień matowa a podkład świetnie się trzyma. Zaczerwienienia i blizny są mniej widoczne, nawet róż dłużej zostaje na buzi. trzeba trochę się pomęczyć z rozprowadzneiem podkładu (stosuję colorstaya), ale sądzę, że warto, choć nie mam porównania, bo to moja pierwsza baza
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:36   #74
dziewczyna_z_pomarańczami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 94
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Ja jestem zadowolona z bazy Prime Time od Bare Escentuals. Mam porownanie tylko z popularna Smashboxa i Prime Time jest zdecydowanie lzejsza, bardziej wygladza, pory sa mniej widoczne i makijaz tez trzyma sie dluzej niz z baza smasxboxa. No i jeszcze mnie nie uczula jak smashbox, w ogole wydaje mi sie, ze jest klase wyzsza. Jeden szkopul - u nas niedostepna Ja zamowilam swoja z allegro, ale byla tylko jedna.

Tu wiecej:
http://makeupalley.com/product/showr...mer/_Corrector
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bsc.JPG (4,4 KB, 3 załadowań)
dziewczyna_z_pomarańczami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 15:24   #75
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Którą baze mozna uzywac samą bez podkladu? Widzialam gdzies taką fajna rozswietlającą ktra super wyglądala sama na twarzy tylko nie pamietam firmy
Moze chodzi o Vichy Oligo 25 rozświetlajaca, mozna bez podkladu uzywac, jest w 2 odcieniach.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:07   #76
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

Ja zdecydowanie polecam baze Guerlain Pure Radiance.Ciocia porzyczyla mi ja na studiowke.Makijaz mimo ostrego balowania przetrzymal calutka noc nietkniet Ani razu go nie poprawialam Cera wygladal super Ale niestety troche za drogi na moja kieszen A bazy Paula Sagane ile kosztuja i gdzie mozna dostac?Jakos nigdy sie z nimi nie spotkalam
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:14   #77
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: :: BAZY- którą polecicie? ::

ja polecam baze vichy ale do ciemnej karnacji uzywam jej mimo ze jestem blondynka, bardzo mi odpowiada i jest wydajna
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.