Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-29, 18:33   #3781
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dreaming ja mam taką na baterie z Ikea i dodatkowo cotton ballsy zawieszone na łóżeczku. Zapalam jak słyszę, że mały się obudził i marudzi/płacze.

Cytat:
Napisane przez sicianek1 Pokaż wiadomość
Czy któraś była na pobieraniu krwi z maluszkiem? Nas to czeka w czwartek, ja sama tego nie lubię a co dopiero taki maluch. Jak to wygląda? Pobierają z łokcia tak jak dorosłym?
Ja byłam, pobierają z wierzchu dłoni.
Niestety u nas długo to trwało i mały strasznie źle to zniósł.
A co się dzieje, że będziecie robić badanie krwi?

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
My mamy całą noc zapalone światło w kuchni i przechodzi do sypialni takie delikatne A do przewijania zapalam jeszcze lampkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To wyjdą wam dużo wyższe rachunki za prąd.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 19:13   #3782
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Nawet z trójką dzieci się da podróżować w pojedynkę .


Damgala a inhalacje i oklepywanie stosujecie? Ja na katar miałam też zalecony Isonasin septo. Ładnie oczyszczał nosek.


Ja na mojego malucha nie mogę narzekać. Na razie nie jest płaczliwy, dużo śpi. Naprawdę każdego dnia dziękuję za to, że on jest taki a nie jak mój pierwszy Synek, który co prawda z początku w nocy dobrze spał, ale w dzień miał z tym problemy. Nie mam pojęcia jak bym sobie poradziła gdyby Ignaś nie miał dłuższych drzemek albo był nieodkładalny. W niedzielę i poniedziałek już było ciężej kiedy I. mniej spał a ja musiałam też starszaki ogarnąć.

Co do spania to I.śpi pod kocykiem bawełnianym albo pieluszką bambusową. Jeszcze niedawno spał z nami pod naszą kołdrą, ale był bardzo ciepły i jednak zbyt często przykryty po samą buzię. Szczególnie mąż lubi się wysoko nakrywać, więcej żeby nie prowokować losu teraz gdy Ignaś spi w środku to mąż ma kołdrę a ja i I. śpimy pod swoimi kocykami

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

U nas przez całą noc w kuchni świeci się światło pod szafkami, w naszej sypialni i sypialni synka świecą się lampki. Śpimy przy świetle od 4 lat i nie wiem czy kiedyś będę umiała spać w ciemności

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 19:29   #3783
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Nawet z trójką dzieci się da podróżować w pojedynkę .

Damgala a inhalacje i oklepywanie stosujecie? Ja na katar miałam też zalecony Isonasin septo. Ładnie oczyszczał nosek.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Pewnie wszystko się da ;-) ale ja mam manie sprawdzania czy młodsze nie ulewa, na starszą czasem też zerknę w lusterko a na dodatek ze mnie marny kierowca :-(

Kurczę jak inhalować takiego maluszka, w sumie nawet nie próbowałam, ale jakoś tego nie widzę. Starszej córce robiłam jak już dobrze siedziała i włączałam piosenkę „na jagody”
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 19:36   #3784
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My mamy lampkę z allegro i ma regulacje jasności. Świeci się cała noc na tej najsłabszej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 19:49   #3785
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pewnie wszystko się da ;-) ale ja mam manie sprawdzania czy młodsze nie ulewa, na starszą czasem też zerknę w lusterko a na dodatek ze mnie marny kierowca :-(



Kurczę jak inhalować takiego maluszka, w sumie nawet nie próbowałam, ale jakoś tego nie widzę. Starszej córce robiłam jak już dobrze siedziała i włączałam piosenkę „na jagody”
Malucha to bez problemu się inhaluje.
Ja biorę małego na kolana i on wytrzymuje te kilka minut, czasem nawet zasypia. Ale może to zależy od dziecka.

Ignaś ma jeszcze katar, starszaki w zeszłym tygodniu chorowali a teraz słyszę, że córka znów pociąga trochę nosem. Jeśli ona znów będzie chora to Ignaś prędko nie wyzdrowieje, a jest za malutki żeby tak ciągle być z katarem albo czymś gorszym. W czwartek miał mieć pierwsze szczepienia i muszę je przełożyć na nie wiadomo kiedy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 20:01   #3786
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Maja wczoraj skończyła 8 tygodni. U mnie jesli chodzi o macierzynski - wyplaca pracodawca wiec wszystko terminowo.
Po poczatkowych problemach z brzuszkiem, nie moge juz narzekac na młodą odstawilismy bioGaie i espumisan calkiem i powiem wam ze niby marudzila 2 dni ale to chyba byl skok, a juz od dobrych kilku dni jest super! jedynie od wczoraj duzo wiecej spi.. nie wiem czemu.. moze przez to ochlodzenie, albo cos. Kataru,kaszlu,goraczki nie ma. Kupy nie robila 2 dni, ale juz ok. Pomiedzy drzemkami wczoraj marudna dzisiaj bardzo radosna tyle ze pobawi sie 15 min max godzine i spi pozniej 3h w nocy ostatnio tylko dwie pobudki 1/2 i 4/5 w tym ze dzis od tej 5 nie spala do 6:30 pozniej drzemka na godzine i koniec spania, ale jak o 9 padla to tak do 12


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 20:24   #3787
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Feli, to jedna żarówka energooszczędna, więc luzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-29, 20:34   #3788
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Malucha to bez problemu się inhaluje.
Ja biorę małego na kolana i on wytrzymuje te kilka minut, czasem nawet zasypia. Ale może to zależy od dziecka.

Ignaś ma jeszcze katar, starszaki w zeszłym tygodniu chorowali a teraz słyszę, że córka znów pociąga trochę nosem. Jeśli ona znów będzie chora to Ignaś prędko nie wyzdrowieje, a jest za malutki żeby tak ciągle być z katarem albo czymś gorszym. W czwartek miał mieć pierwsze szczepienia i muszę je przełożyć na nie wiadomo kiedy

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Inhalujesz Ignasia? Nam pediatra w przychodni mówiła, że to raczej ciężko takiego maluszka, że jesli już to chwilę i raz dziennie. Jakoś bym dała radę, bo mam do inhalatora końcówkę-smoczek. Tylko właśnie nie wiem czy można. W każdym razie dzięki za pomysł. Jutro dzwonię do prywatnej pediatry zapytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 21:39   #3789
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Inhalujesz Ignasia? Nam pediatra w przychodni mówiła, że to raczej ciężko takiego maluszka, że jesli już to chwilę i raz dziennie. Jakoś bym dała radę, bo mam do inhalatora końcówkę-smoczek. Tylko właśnie nie wiem czy można. W każdym razie dzięki za pomysł. Jutro dzwonię do prywatnej pediatry zapytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy katar pojawił się u niego w drugim tygodniu życia i już wtedy miał zalecenie inhalacji- 2 razy dziennie po pół ampułki soli, tylko maseczki nie przykładać do noska. Teraz przy kolejnym katarze byliśmy u innego pediatry i mamy robić tak samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 07:22   #3790
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Nam pediatra zalecała robić inhalacje 3 razy dziennie przy katarze. Trzymałam ja na rękach a ona spała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 09:02   #3791
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Pierwszy katar pojawił się u niego w drugim tygodniu życia i już wtedy miał zalecenie inhalacji- 2 razy dziennie po pół ampułki soli, tylko maseczki nie przykładać do noska. Teraz przy kolejnym katarze byliśmy u innego pediatry i mamy robić tak samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Czyli maseczke tylko na usta ?

My dzis mamy w koncu wizyte u fizjoterapeuty , ktorej jestem mega ciekawa.
Wczoraj znowu usypialismy sie pod okapem w kuchni. Tym razem na luksusowo, bo mialam fotel bujany pod piekarnikiem postawiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 09:11   #3792
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Pierwszy katar pojawił się u niego w drugim tygodniu życia i już wtedy miał zalecenie inhalacji- 2 razy dziennie po pół ampułki soli, tylko maseczki nie przykładać do noska. Teraz przy kolejnym katarze byliśmy u innego pediatry i mamy robić tak samo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Też się chętnie dowiem jak z tą maseczką bo u nas też katar i po teleporadzie mam robić inhalacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 09:33   #3793
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Też się chętnie dowiem jak z tą maseczką bo u nas też katar i po teleporadzie mam robić inhalacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Czyli maseczke tylko na usta ?

My dzis mamy w koncu wizyte u fizjoterapeuty , ktorej jestem mega ciekawa.
Wczoraj znowu usypialismy sie pod okapem w kuchni. Tym razem na luksusowo, bo mialam fotel bujany pod piekarnikiem postawiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja maseczkę trzymałam tak około 10 cm nad noskiem, tak jakby w powietrzu

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 09:46   #3794
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja przykładałam blisko maseczkę. No i oczywiście oklepywanie po inhalacji dobrze zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 10:14   #3795
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Inhalacja zrobiona Kornelek też bardzo lubi biały szum i na całe szczęście przypadł mu do gustu szum z karuzelki. Często włączamy, nawet jak męczy brzuszek tak delikatniej to ten szum potrafi go uśpić. Lubi też zamieć z YT

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 10:58   #3796
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Hej dziewczyny! I moja malutka dopadla jakaś choroba, bo słychać jak charczy w nosku i ma jakby chrypke. Cały dzień drzemie to na mnie, to w wózku. Mam nadzieję że nic z tego się nie rozwinie... Pryskalam sola morską do noska i chyba później zrobię też inhalacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 12:11   #3797
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry
u nas mnie coś chyba łapie bo mnie gardło zaczyna boleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 12:47   #3798
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Hej

U nas po walecznym dniu znowu dłuższe spanie w nocy od 23 do 4:30 a potem jeszcze od 6 do 9. I od tej pory zero drzemki standardowo

Przełożyłam zabieg podcięcia na tydzień wcześniej bo mój tata weźmie wolne i ze mną pojedzie a starsza zostanie z babcią. Także byle wytrzymać jeszcze tydzień.

Akada miałam Ci napisać jaki to gryzak polecany przez neurologopedę - to gryzak logopedyczny ARK Baby Grabber



Zdrowia dla wszystkich chorujących

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justysiaa89
Czas edycji: 2020-09-30 o 13:36
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 16:12   #3799
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Robimy badania krwi bo lekarka chciała sprawdzić żelazo, bo ja miałam złe wyniki w ciąży.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-30, 17:25   #3800
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

My dziś po badaniu słuchu, wszystko ok! Ale lekarka kazała powtórzyć badanie za 2-3 miesiące, bo trzeba mieć 2 niezależne badania żeby dostać certyfikat (?). Niestety nie dopytałam o co chodzi.. Ale skoro wszystko dobrze to chyba nie będziemy powtarzać, bo daleko mamy do tego szpitala po drugiej stronie Warszawy.. Sama nie pojadę, a nie wiem czy mąż będzie mógł wziąć wolne. Dziś pół dnia nam zajęło to wszystko. Rejestracja, później ganianie od gabinetu do gabinetu... Na szczęście młody był nadzwyczaj spokojny, w szoku jestem jaki on spokojny jest u lekarzy i w gościach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 17:35   #3801
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
My dziś po badaniu słuchu, wszystko ok! Ale lekarka kazała powtórzyć badanie za 2-3 miesiące, bo trzeba mieć 2 niezależne badania żeby dostać certyfikat (?). Niestety nie dopytałam o co chodzi.. Ale skoro wszystko dobrze to chyba nie będziemy powtarzać, bo daleko mamy do tego szpitala po drugiej stronie Warszawy.. Sama nie pojadę, a nie wiem czy mąż będzie mógł wziąć wolne. Dziś pół dnia nam zajęło to wszystko. Rejestracja, później ganianie od gabinetu do gabinetu... Na szczęście młody był nadzwyczaj spokojny, w szoku jestem jaki on spokojny jest u lekarzy i w gościach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My w szpitalu dosyalismy taki certyfikat ze sluch ok i wklejono go w ksiazeczke. Ale czemu to ma sluzyc to nie mam pojecia. To chyba ma tylko wygladac ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 17:45   #3802
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Aha.. a w szpitalu jest jedno badanie, to czemu ja muszę mieć dwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 18:58   #3803
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
My w szpitalu dosyalismy taki certyfikat ze sluch ok i wklejono go w ksiazeczke. Ale czemu to ma sluzyc to nie mam pojecia. To chyba ma tylko wygladac ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak samo. Nikt nic nie mówił, żeby to badanie powtórzyć.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 19:47   #3804
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
U nas tak samo. Nikt nic nie mówił, żeby to badanie powtórzyć.
Jeśli wyszło dobrze to nie trzeba. U nas wyszło źle w jednym uszku i dlatego dostaliśmy skierowanie żeby powtórzyć ok. 2 mż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 10:18   #3805
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry

dożylnie kawę poproszę...
Młoda nie mogła wczoraj zasnąć... ostatni raz na zegarek patrzyłam chwilę po północy... tyle dobrze że jak już usnęła to spała prawie do 6

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 10:58   #3806
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
U nas tak samo. Nikt nic nie mówił, żeby to badanie powtórzyć.
Jeżeli to badanie wychodzi w porządku, to nie trzeba powtarzać. Powtarzamy przy wątpliwościach w badaniu.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 15:22   #3807
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny użyłam dziś pierwszy raz aspirator katarek do odkurzacza - to jest mega! Wszystko z nosa wyciągnęlo małej, a ja tyle zwlekalam.
Jutro jedziemy na wesele 300km - trzymajcie kciuki żebym to przeżyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 15:58   #3808
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Dziewczyny użyłam dziś pierwszy raz aspirator katarek do odkurzacza - to jest mega! Wszystko z nosa wyciągnęlo małej, a ja tyle zwlekalam.
Jutro jedziemy na wesele 300km - trzymajcie kciuki żebym to przeżyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też byłam w szoku po pierwszym użyciu My byliśmy dziś na wizycie kontrolnej w przychodni. Starszak zdrowieje, za to lekarka zleciła morfologię i żelazo, bo ma sińce pod oczami, co może sugerować niedobór. Kornelek bez zmian, więc dostał Nebbud ze sterydem do inhalowania. Osłuchowo nie jest źle. Kolejna kontrola w poniedziałek. A teraz czekam w poczekalni do ginekologa. Odebrałam wyniki badań i na tyle co się znam, to wpadłam w nadczynność tarczycy po porodzie. Dawka Letroxu jest za duża. Dobrze, że endokrynologa mam w przyszłym tygodniu. Pewnie zaraz na wizycie ginekolog mi dawkę zmniejszy.
Biegam po mieście od rana i załatwiam różne sprawy. Powiem Wam, że chętnie bym się pod kocyk wtuliła z kakaem w kubku i obejrzała bez dzieci jakiś film. Eh, pomarzyć można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 17:24   #3809
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Damgala to aktywny dzień dziś masz!


Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Dziewczyny użyłam dziś pierwszy raz aspirator katarek do odkurzacza - to jest mega! Wszystko z nosa wyciągnęlo małej, a ja tyle zwlekalam.
Jutro jedziemy na wesele 300km - trzymajcie kciuki żebym to przeżyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daleko! Jak chcecie to zorganizować? Bierzecie dziecko na imprezę?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 18:42   #3810
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Damgala to aktywny dzień dziś masz!




Daleko! Jak chcecie to zorganizować? Bierzecie dziecko na imprezę?
Tak, tak aktywny, że mam już dość. Oczywiście moja teza z nadczynnością się potwierdziła, stąd te uderzenia gorąca w dzień i nocne pory, do tego ciągły power i stres. Z innymi wynikami też wcale nie lepiej. Muszę powtórzyć próby wątrobowe, bo wyszły źle i na cito zrobić krzywą cukrową, bo hemoglobina glikolowana sugeruje cukrzycę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.