Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-29, 13:40   #2431
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Który ten bizuu czy Tory Bo kochałabym obydwa
Myślę, że da radę prać je w pralce, to kwestia chęci

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Dziękuję trzymam się dzielnie, 3 posiłki, nie przekraczam 1700. Dzięki panie za colę zero dla osłody życia jak ktoś wnerwi
Ja tez lubię pizzunie, makarony, słodycze mi przeszły (jeśli zjem to najczęściej mi nie smakuje i jestem niezadowolona że zjadłam) ale mój małż duży facet, dużo ćwiczący żre jak koń - gotuję porcje jak dla wojska, wieczorem ja siemie i smoothie a on makaronik z pesto, miska warzym, kanapki z masłem orzechowym miodem i bananem... a człowiek na to pacza
Phi 2kg to pestkunia, zniknie nawet się nie obejrzysz
Trzymam kciuki za Ciebie także bo jednak motywacja przy bubu pogodzie spada
Obydwa fajne, ten bizuu dla mnie bardziej by odpowiadal bo na leniwe popoludnie do knajpy sie nada albo na bieganie po sklepach. Tory to dla mnie bylby typowo na zime ze sniegiem i narty. Ten bizuu jest chyba bardziej sexy i ja osobiscie wole dekolt w szpic.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 13:56   #2432
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja oglądałam ten burberry to chyba szal w sumie jest... Jak przyjdzie dam znać
Mam mega problem z płaszczami czy burberry czy maxmara - poza tym że jestem za duża (rozmiar 46) to mam zdecydowanie za duży biust na te wszystkie płaszcze
A loulou mini sprzedałam bo mi za mała była a teraz knuje czy by jej jednak w zamszu nie kupić
To już chyba druga podwyżka chanel w tym roku będzie...
Z śmiesznych rzeczy - spodobał mi się sweter w bizuu ten z atomówkami
https://bizuu.com/pl/swetry/sweter-z...ia-rozowy.html
Ale jak babeczka w sklepie powiedziała, że nie można go prać tylko czyszczenie chemiczne na sucho to podziekowałam
I teraz się zastanawiam co się stanie z takim swetrem jak go wrzuce na delikatne pranie do pralki? Jak prać coś takiego?
https://www.mytheresa.com/euro_en/to...r-1643421.html
bizuu jakby nie ta cena, to bym brała
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 17:29   #2433
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88163842]Treść usunięta[/QUOTE]


a wiecie ze krowy z reklam milki to rasy miesne ? krowy mleczne nie sa takie łądne
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-29, 20:00   #2434
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

za zakupy, podróże, ćwiczenia i redukcje

Jestem wkurzona na kuriera DPD od tygodnia nie dotarł jeszcze do mnie po odbiór paczki, wypisuje w systemie brednie o nieprzygotowanej paczce i nieobecnym nadawcy, przez telefon mówi, że przyjedzie za 1h i echo , masakra napisałam reklamację ale zastanawiam się, czy mogę podejść z tą paczką do punktu DPD i ją normalnie nadać? To zwrot do Venezii, paczka ma już jakiś numer ale nie mam ochoty już na kontakt z tym kurierem
Wszystko zawsze odsyłam przez szybkie zwroty w Venezii nie było takiej opcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 08:32   #2435
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

helol

nie polecam portfela Victorine od LV, mega sztywny, nie rozciaga sie mimo uplywu miesiecy, monety to horror zeby wyjac.
ja mam od Celine i polecam
https://www.celine.com/en-us/celine-...3CQP.38NO.html

Aniyam, kocham Wlochy to moje miejsce na swiecie, teraz mial byc Neapol ale troche choroba taty , pozniej kota nam pokrzyzowala plany..
ale w przyszlym roku na pewno
Polecam Riwiere liguryjska na odpoczynek , ale Portofino przereklamowane
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2020-09-30 o 08:41
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 15:26   #2436
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
bizuu jakby nie ta cena, to bym brała
Ja bym kochała oba Tylko jak to prać Bo pralnia po każdym założeniu mi się nie widzi...

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
helol

nie polecam portfela Victorine od LV, mega sztywny, nie rozciaga sie mimo uplywu miesiecy, monety to horror zeby wyjac.
Chyba mamy inne portfele Ja kupiłam ten i w porównaniu z kompaktowymi portfelami ysl i chanel (obydwa leżą w szafie) to jest bajka! nie wiem dlaczego tak długo się wzbraniałam przed akcesoriami lv
https://uk.louisvuitton.com/eng-gb/p...-013217#M41938
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-30, 20:39   #2437
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Ja bym kochała oba Tylko jak to prać Bo pralnia po każdym założeniu mi się nie widzi...

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------



Chyba mamy inne portfele Ja kupiłam ten i w porównaniu z kompaktowymi portfelami ysl i chanel (obydwa leżą w szafie) to jest bajka! nie wiem dlaczego tak długo się wzbraniałam przed akcesoriami lv
https://uk.louisvuitton.com/eng-gb/p...-013217#M41938
jak ci się sprawdza portfel ysl? przymierzam się do małego portfela ysl i torebki chloe w najbliższych miesiącach
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 07:45   #2438
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzień dobry oto moje denko. Skarpetki z biedronki super - zadziałały wysuszacz do paznokci jeszcze jest na dnie ale już jest tak gesty że nie do użytku ale sprawdzał się dobrze. W październiku muszę pozuzywac próbki, saszetki itp.

Miłego dnia wszystkim
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200930_091956392.jpg (41,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200918_185907217.jpg (67,7 KB, 70 załadowań)
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 07:55   #2439
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry oto moje denko. Skarpetki z biedronki super - zadziałały wysuszacz do paznokci jeszcze jest na dnie ale już jest tak gesty że nie do użytku ale sprawdzał się dobrze. W październiku muszę pozuzywac próbki, saszetki itp.

Miłego dnia wszystkim
a jak ten żółty krem z bielendy? Słyszałam same super hiper opinie o nim, że super skład itd..
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 08:29   #2440
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Koronka - dziękuję a krem jest super na noc - treściwy, mocno nawilżający, super pachnie. Skóra po nim jest miekka o nawilżona. Mam cerę mieszana z tendencją do przesuszania. Mnie nie zapchał ale wiadomo to kwestia indywidualna. Zuzylam 3 słoiczki teraz mam inny ale ma myślę że do tego wrócę. Producent pisze że to krem na dzień i na noc ale dla mnie na dzień jest za tłusty.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 08:40   #2441
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
jak ci się sprawdza portfel ysl? przymierzam się do małego portfela ysl i torebki chloe w najbliższych miesiącach
Sprzedałam go niedawno Był ok, myślę że przy dłuższym używaniu (ja miałam go rok i nic się nie działo) rogi mogą się wycierać ze skóry ale to chyba normalne w każdym portfelu. Polecam albo kupić w sklepie gdzie możesz zmacać, otworzyć, zobaczyć jak chodzi zamek itd lub zamówić kilka i zwrócić te które nie przypasują (ja zamawiałam z vitkaca). Był bardzo ładny wizualnie ale sztywny, nie udało mi się go "rozbić", w międzyczasie dostałam ten (w caviar) i też jest sztywny
https://www.chanel.com/en_GB/fashion...kin-black.html
Może ja jestem za bardzo niecierpliwa i chciałabym aby były miękkie od razu Z Victorine jestem bardzo zadowolona, gdybym miała wybierać między chanel a ysl wzięłabym ysl.
Którą torebkę kupujesz?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 08:41   #2442
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Koronka - dziękuję a krem jest super na noc - treściwy, mocno nawilżający, super pachnie. Skóra po nim jest miekka o nawilżona. Mam cerę mieszana z tendencją do przesuszania. Mnie nie zapchał ale wiadomo to kwestia indywidualna. Zuzylam 3 słoiczki teraz mam inny ale ma myślę że do tego wrócę. Producent pisze że to krem na dzień i na noc ale dla mnie na dzień jest za tłusty.
Super, czyli masz taką cerę jak ja ja na dzień polecam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-i-na-noc.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 12:24   #2443
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry oto moje denko. Skarpetki z biedronki super - zadziałały wysuszacz do paznokci jeszcze jest na dnie ale już jest tak gesty że nie do użytku ale sprawdzał się dobrze. W październiku muszę pozuzywac próbki, saszetki itp.

Miłego dnia wszystkim


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 12:27   #2444
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry oto moje denko. Skarpetki z biedronki super - zadziałały wysuszacz do paznokci jeszcze jest na dnie ale już jest tak gesty że nie do użytku ale sprawdzał się dobrze. W październiku muszę pozuzywac próbki, saszetki itp.

Miłego dnia wszystkim
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 12:27   #2445
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super, czyli masz taką cerę jak ja ja na dzień polecam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-i-na-noc.html
dobra seria
Ja używałam serum z tej serii, kilka buteleczek zużyłam i pewnie wrócę, jak wykończę trochę zapasów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 13:03   #2446
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Zaskoczenie z Sephorki......mini podklad YSL. 5ml.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201001_125909.jpg (98,6 KB, 81 załadowań)
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 15:55   #2447
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zaskoczenie z Sephorki......mini podklad YSL. 5ml.....
Ja ostatnio dostałam mini serum EL, też byłam zaskoczona
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 17:08   #2448
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Karola super denko
Cansada wooow widać i S ma przeplyski dawnej świetności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 19:43   #2449
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Super, czyli masz taką cerę jak ja ja na dzień polecam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-i-na-noc.html

o to musze przetestowac, Ja na dzien uzywam bielendy black sugar

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Zaskoczenie z Sephorki......mini podklad YSL. 5ml.....



Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dostałam mini serum EL, też byłam zaskoczona


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Karola super denko
Cansada wooow widać i S ma przeplyski dawnej świetności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 19:45   #2450
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
dobra seria
Ja używałam serum z tej serii, kilka buteleczek zużyłam i pewnie wrócę, jak wykończę trochę zapasów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też lubię serum

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 20:29   #2451
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Dzień dobry oto moje denko. Skarpetki z biedronki super - zadziałały wysuszacz do paznokci jeszcze jest na dnie ale już jest tak gesty że nie do użytku ale sprawdzał się dobrze. W październiku muszę pozuzywac próbki, saszetki itp.

Miłego dnia wszystkim

Za denko.

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dostałam mini serum EL, też byłam zaskoczona
Fajne takie niespodzianki.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Karola super denko
Cansada wooow widać i S ma przeplyski dawnej świetności

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest takie WOOOWW ze do teraz krece glowa ze zdziwienia. Ja nawet na hiszpanskiej stronie S. nie moge nic zamowic bo na kanary nie wysylaja!!! a tutaj taki prezencik . Pamietam ze chyba 2 miesiace temu jak cos ogladalam na ich stronce to wyskoczylo mi zapytanie czy chce potestowac YSL podklad, no to kliknelam ze tak.....ja juz o tym zapomnialam bo nie nastawialam sie ze cos dostane. No i prosze!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-01, 21:18   #2452
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Sprzedałam go niedawno Był ok, myślę że przy dłuższym używaniu (ja miałam go rok i nic się nie działo) rogi mogą się wycierać ze skóry ale to chyba normalne w każdym portfelu. Polecam albo kupić w sklepie gdzie możesz zmacać, otworzyć, zobaczyć jak chodzi zamek itd lub zamówić kilka i zwrócić te które nie przypasują (ja zamawiałam z vitkaca). Był bardzo ładny wizualnie ale sztywny, nie udało mi się go "rozbić", w międzyczasie dostałam ten (w caviar) i też jest sztywny
https://www.chanel.com/en_GB/fashion...kin-black.html
Może ja jestem za bardzo niecierpliwa i chciałabym aby były miękkie od razu Z Victorine jestem bardzo zadowolona, gdybym miała wybierać między chanel a ysl wzięłabym ysl.
Którą torebkę kupujesz?
A to jednak pozostanę przy moim super mięciutkim Buberry. A kupić chcę Faye day, szarą
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-02, 07:05   #2453
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Natasha dostępna akurat jak boxy się skończyły, no nic poczekam cierpliwie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-02, 07:08   #2454
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A to jednak pozostanę przy moim super mięciutkim Buberry. A kupić chcę Faye day, szarą
Jak masz portfel który lubisz to bym nie zmieniała
Torebka bardzo fajna, ja ostatnio ciagle neverfulla w catogramie noszę i szara 19tkę
Załączam catogram - jest super słodka ale tak rysowana że każdy zakłada że to kiepska podóba ale i tak ją uwielbiam - niestety moje koty grzmoty się do niej nie mieszczą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Louis-Vuitton-Neverfull-Monogram-Catogram-With-Pouch-MM-Brown-Orange.jpg (115,9 KB, 71 załadowań)
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-02, 12:42   #2455
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Świętujemy Międzynarodowy Dzień Brwi z marką Benefit! �� tylko dzisiaj na sephora.pl kupując 2 pełnowymiarowe produkty do brwi marki Benefit, plecak z miniaturkami bestsellerów: BADgal BANG!, 24-hr Brow Setter i Gimme Brow+ otrzymacie W PREZENCIE! Użyjcie kodu PLECAK
Foto na insta - nie da się wstawić
i smashbox

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2020-10-02 o 12:49
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-02, 17:29   #2456
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jak masz portfel który lubisz to bym nie zmieniała
Torebka bardzo fajna, ja ostatnio ciagle neverfulla w catogramie noszę i szara 19tkę
Załączam catogram - jest super słodka ale tak rysowana że każdy zakłada że to kiepska podóba ale i tak ją uwielbiam - niestety moje koty grzmoty się do niej nie mieszczą
piekna z kotami

tutaj bylo wszedzie tyle podrobek ze nawet jak ktos mial oryginal to ginal w tlumie, juz to przeszlo na szczescie. Ale pamietam loty do Zurich z Teneryfy na narty----co druga babka miala torbe/y LV! oczywiscie oryginaly.
Piekne koty sa, chyba zazdroszcze torebki!!

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Bylam u dermatologa i dostalam krem Menaderm Clio na dlonie plus jakis robiony specyfik dodatkowo na recepte bedzie. Kilka przebarwien mi przypalil i twierdzi ze mam bardzo malo i niezbyt ciemne bo tutaj to zazwyczaj olbrzymi problem u kobiet na twarzy , dekolcie i dloniach. za 2 tyg mam isc na sciecie jednego wiekszego bo akurat przy ramiaczku jest i podrazniony jest czasem oraz na przypalenie porzadne innego ciemniejszego. czekam na autoryzacje zabiegu z ubezpieczenia prywatnego.
Tymczasem zobaczymy jak jego cudowne masci beda dzialac. mowi ze po miesiacu sama zauwaze roznice. w dodatku mlody i przystojny dermatolog......az milo wracac !
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-03, 07:24   #2457
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

denko wrześniowe i na drugim zdjęciu przeterminowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201003_075654.jpg (564,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20201003_075732.jpg (580,9 KB, 68 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-03, 13:48   #2458
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
denko wrześniowe i na drugim zdjęciu przeterminowane
Za denko.
musze swoje smieci pozbierac jak sie ogarne.

Bylam w aptece zrealizowac recepte i dalam miksture do zrobienia na masc na dlonie. Babka sie mnie pyta ile lat ma lekarz. zglupialam, mowie no dosc mlody ale czy jakis problem jest z receptami?. Mowi mi ze takiego kremu co mi przepisal do zrobienia to nigdy nie robila i nie widziala aby ktos cos takiego na wyspach przepisywal. czy mam duze problemy na twarzy/wiadomo nie widzi bo maski nosimy/ , mowie ze to na dlonie. Oczy zrobila olbrzymie i stwierdzila ze za kilka dni bedzie gotowe i beda dzwonic po odbior.

I teraz mysle czy sobie na przebarwienie jedno na czole tez nie zaczac aplikowac i na zuchwie mam kilka..... pewnie nie zaszkodzi poprobowac.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-10-03 o 13:50
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-03, 15:10   #2459
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
denko wrześniowe i na drugim zdjęciu przeterminowane
YR nadal na topie .


Byłam w Niemczech i zamówiłam kilka produktów w ichnim D, m.in. set z tuszem Heleny, i co dostałam ?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-10-03, 16:30   #2460
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
YR nadal na topie .


Byłam w Niemczech i zamówiłam kilka produktów w ichnim D, m.in. set z tuszem Heleny, i co dostałam ?
No nie da się ukryć lubię ich produkty do pielęgnacji ciała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.