,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-11, 06:49   #1
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364

,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"


Hej dziewczyny,
piszę do was w rozsypce, bo wczoraj zadałam facetowi, z którym jestem cztery lata dwa pytania - czy mnie kocha i czy chce być ze mną. Na pierwsze odpowiedział twierdząco, natomiast na drugie odpowiedział ,,nie wiem, nie wiem czego chcę". Od jakiegoś czasu nasza relacja jest chłodniejsza, jego często nie ma w domu, dużo pracuje, a gdy ma wolny czas gra w piłkę albo spotyka się ze znajomymi. Ja też mam swoje życie i nie chce żeby tylko mi poświęcał swój czas, jednak chciałabym żebyśmy więcej rzeczy robili wspólnie. On natomiast wczoraj mi powiedział że ,,chciałby wrócić o 2 albo o 6 i nikomu się z tego nie tłumaczyć". Po rozmowie wyszedł i nie wrócił na noc. Podczas naszej rozmowy był spokojny, powiedział mi że nie chce żebym się wyprowadzała i wychodząc pocałował mnie w policzek. Powiedział że mnie kocha, bo jakby było inaczej to nie rozmawiałby ze mną na ten temat.

Sama nie wiem co mam myśleć, chodzę jak otępiała, zastanawiam się gdzie był na noc i wspominam co mogłam zrobić nie tak. Wspominam jak nam kiedyś było dobrze, jak o mnie zabiegał. Co robić dziewczyny? Odpuścić? Przeczekać i starać się naprawić? Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego ale nie wiem czy to działa w dwie strony. A może ,,kocham cię ale nie wiem czego chcę" to standardowe słowa faceta który chce zakończyć związek?
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:24   #2
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Klasyczna toksyczna relacja. Facet Tobą manipuluje w tak przejrzysty sposób że w głowie mi się nie mieści iż tego nie dostrzegasz. Kocham Cię ale nie wiem czy chcę z Tobą być? Wolałabym się nie musieć nikomu spowiadać? Następnie wychodzi z domu nie wraca na noc nie informując Cię gdzie był i łaskawie nie każe Ci się wyprowadzać? Dziewczyno serio?? Jeszcze się doszukujesz winy w sobie.. On nie ma za grosz szacunku do Ciebie. W miarę inteligentna osoba wie że wypowiadając takie słowa podkopie poczucie bezpieczeństwa partnera. On to zrobił celowo, pytanie po co. Miej godność i powiedz mu że jesteście razem cztery lata i jeżeli po takim okresie on nie wie czy chce z Tobą być to chyba czas się rozstać.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:30   #3
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Wypaliło się.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:32   #4
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Gdzieś kiedyś słyszałam, że słowa przed "ale" są nieważne może coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:33   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Jeżeli po wyznaniu miłości następuje "ale" to znaczy, że tej miłości nie ma*. Facet już się rozgląda, może nawet już coś (kogoś) znalazł i pewnie stąd ten chłód i zmiana. No sorry, będąc w związku nie da się jednocześnie żyć jak singiel. A on by chciał.

Zastanów się jakie masz opcje i działaj. Przede wszystkim nie zgadzaj się na takie traktowanie. I przestań żyć przeszłością. Dobre czasy już minęły. Oceniaj tu i teraz.


* Pomijając sytuacje, gdzie "ale" wynika z "musisz iść na leczenie", bo związek niszczy uzależnienie jednej ze stron.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 08:56   #6
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Po takiej zagrywce byłabym już w trakcie szukania lokum, nawet tymczasowego. No i pierwszy ruch obowiązkowy - wyprowadzka z samego rana do rodziny czy przyjaciółki. To nie może być tak, że on sobie nie wie, a Ty potulnie czekasz, bo dajesz sobie robić sieczkę z mózgu. Natomiast zimny prysznic może teoretycznie ocucić go w porę.
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:00   #7
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Ja myślę, że on kogoś poznał.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 09:13   #8
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

No ewidentnie nie ma jaj żeby Cię rzucić, chce zwalić za to winę ma Ciebie. Nie wrócił na noc bo pewnie liczy, ze jak już łaskawie postanowi wrócić do mieszkanka to Ciebie w nim już nie będzie. To co zrobisz to Twoja sprawa ale radzę poszukać szacunku do samej siebie bo temu związkowi już nic nie pomoże. Wiem, że to trudne, ale tu nie będzie happy endu, jeśli zdecydujesz się "walczyc" o misia to skończysz rozwalona psychicznie i będziesz się zbierać długimi latami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:20   #9
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja myślę, że on kogoś poznał.
Albo znudziły mu się zobowiązania, chce się pobawić i pozaliczać inne. Niezależnie od powodu - zachował się wobec Ciebie, Autorko, tragicznie. Tak nie wygląda miłość. Raczej tchórzostwo. Nie umie przyznać o co chodzi i podjąć dojrzałej decyzji. Chciałby mieć wszystko naraz... Życzę dużo siły. I nie obwiniaj siebie. Znajdziesz kogoś lepszego.

Sent from my SLA-L22 using Wizaz Forum mobile app
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:22   #10
karolaola00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 50
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Moja rada - zakończ to, zanim on to zrobi, bo to, że zrobi jest pewne. Tak, jak dziewczyny już wyżej napisały, on Tobą klasycznie manipuluje i bardzo dobrze mu się to udaje, bo już doszukujesz się winy w sobie. Spróbuj podejść do tego "na chłodno" i logicznie (wiem, że to trudne w tak świeżej sytuacji) i zastanów się, co być poradziła swojej przyjaciółce, gdyby przyszła do Ciebie z takim problemem.

Od siebie jeszcze dodam, że również byłam w takiej sytuacji, szukałam winy w sobie i przeciągałam związek, który i tak już nie miał racji bytu. Ostatecznie zostawił mnie dla innej.
karolaola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:29   #11
InVain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 364
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Zaprzeczał gdy pytałam czy kogoś ma. Powiedział jedynie że czuje że stoi w miejscu ze swoim życiem. Takie same pytanie zadałam mu wprost jeszcze tydzień temu i mówił że chce ze mną być. Teraz już nie wie. Jestem zła, zdenerwowana i chce mi się płakać.
__________________
,,Wierzę w różowy kolor. Wierzę, że śmiech to najlepszy sposób na spalenie kalorii. Wierzę w całowanie się, w wiele pocałunków. Wierzę w to, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro też jest dzień i wierzę w cuda."



InVain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 09:33   #12
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

No a co Ci miał powiedzieć? Idę na noc do Bożenki? Jeszcze pocałował Cię na pożegnanie w policzek jak koleżankę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:44   #13
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Zaprzeczał gdy pytałam czy kogoś ma. Powiedział jedynie że czuje że stoi w miejscu ze swoim życiem. Takie same pytanie zadałam mu wprost jeszcze tydzień temu i mówił że chce ze mną być. Teraz już nie wie. Jestem zła, zdenerwowana i chce mi się płakać.
A niby na jaką odpowiedź liczyłaś? Ty byś prosto z mostu rzuciła - tak, od dwóch miesięcy spotykam się z Adamem
Z resztą ma czy nie ma, to fakty są takie, że uczucie gdzieś prysło. W takich sytuacjach na pewno nie pomoże płaszczenie się przed niezdecydowanym biednym misiaczkiem, tylko wzięcie się w garść. Musisz stawiać na siebie i na to, co dla Ciebie najlepsze, a na pewno nie jest to dalsze mieszkanie z kimś takim, bo to emocjonalnie Cię wykończy. WYPROWADŹ SIĘ. To jedyna rada i jedyne, co może pomóc - na pewno pomoże Tobie, a kto wie, czy nie pomoże też jemu, bo jednak się obudzi i zobaczy, co stracił.
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:50   #14
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Zaprzeczał gdy pytałam czy kogoś ma. Powiedział jedynie że czuje że stoi w miejscu ze swoim życiem. Takie same pytanie zadałam mu wprost jeszcze tydzień temu i mówił że chce ze mną być. Teraz już nie wie. Jestem zła, zdenerwowana i chce mi się płakać.
Stoi w miejscu, a więc zastanawia się w którą stronę pójść. Opcje są dwie - oświadczyny i wspólne budowanie przyszłości, albo rozstanie. Raczej stawiałabym na to drugie, przynajmniej on sam to sugeruje i może nie ma odwagi tego zakończyć, liczy na to, że Ty to zrobisz za niego.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:51   #15
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 270
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli po wyznaniu miłości następuje "ale" to znaczy, że tej miłości nie ma*. Facet już się rozgląda, może nawet już coś (kogoś) znalazł i pewnie stąd ten chłód i zmiana. No sorry, będąc w związku nie da się jednocześnie żyć jak singiel. A on by chciał.

Zastanów się jakie masz opcje i działaj. Przede wszystkim nie zgadzaj się na takie traktowanie. I przestań żyć przeszłością. Dobre czasy już minęły. Oceniaj tu i teraz.


* Pomijając sytuacje, gdzie "ale" wynika z "musisz iść na leczenie", bo związek niszczy uzależnienie jednej ze stron.
Dokładnie, nie wyobrażam sobie żeby mój facet znikał na całą noc i nie raczył mi nawet powiedzieć dokąd. Skojarzenia nasuwają się same.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 09:53   #16
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Zaprzeczał gdy pytałam czy kogoś ma. Powiedział jedynie że czuje że stoi w miejscu ze swoim życiem. Takie same pytanie zadałam mu wprost jeszcze tydzień temu i mówił że chce ze mną być. Teraz już nie wie. Jestem zła, zdenerwowana i chce mi się płakać.

z jakiego powodu tydzień w tydzień pytasz faceta, czy chce z Tobą być? to niedorzeczne, no chyba, że podskórnie czujesz, że on chce powiedzieć Ci "adios".

z tego co zrozumiałam mieszkasz u niego, więc może w tym jest trudność - nie chce wykopać Cię z domu, wolałby, żebyś Ty zerwała i sama się zwinęła z jego chaty.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:00   #17
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Bardzo Ci współczuję. Wygląda na to, że facet podjął już decyzję, nie wie tylko jak Ci to powiedzieć, żeby Cię nie zranić. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to się wyprowadzić i urwać kontakt. Jeśli rzeczywiście Twój partner ma jakiś gorszy czas, a Ty mu pokażesz, że nie będziesz biernie siedzieć i czekać, to jest (nikła) szansa, ze zrozumie co stracił. Jeśli zaś się wypaliło z jego strony, to tym bardziej nie ma sensu tego ciągnąć. Gowa do góry - dasz radę
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:02   #18
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś słyszałam, że słowa przed "ale" są nieważne może coś w tym jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To było powiedzenie Eddarda Starka. Wspomniał o nim np. jego brat Benjen, kiedy w pierwszym sezonie serialu "Gra o Tron" Tyrion Lannister odwiedził Czarny Zamek.
Jest w tym dużo prawdy. Zwłaszcza kiedy ktoś mówi o uczuciach lub o czymś co może zranić. To często jest unikanie powiedzenia prawdy. Taka próba ukrycia jej. Najczęściej by pokazać siebie w dobrym świetle i nie wyjść na tego złego.
"Jesteś bardzo miły, każda dziewczyna by była z tobą szczęśliwa, ale nie pasujemy do siebie." Itp.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:05   #19
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Chce od Ciebie odejść, ale cię nadal lubi i nie chce Cię zranić. Ja bym odeszła pierwsza. Tylko jemu bym wystawiła rzeczy za drzwi, a nie sama się wyprowadzala.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-11, 10:14   #20
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
To było powiedzenie Eddarda Starka. Wspomniał o nim np. jego brat Benjen, kiedy w pierwszym sezonie serialu "Gra o Tron" Tyrion Lannister odwiedził Czarny Zamek.
Jest w tym dużo prawdy. Zwłaszcza kiedy ktoś mówi o uczuciach lub o czymś co może zranić. To często jest unikanie powiedzenia prawdy. Taka próba ukrycia jej. Najczęściej by pokazać siebie w dobrym świetle i nie wyjść na tego złego.
"Jesteś bardzo miły, każda dziewczyna by była z tobą szczęśliwa, ale nie pasujemy do siebie." Itp.
wydaje mi się że to stwierdzenie było popularne w psychologii na długo przed serialem Gra o Tron
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:29   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Zaprzeczał gdy pytałam czy kogoś ma. Powiedział jedynie że czuje że stoi w miejscu ze swoim życiem. Takie same pytanie zadałam mu wprost jeszcze tydzień temu i mówił że chce ze mną być. Teraz już nie wie. Jestem zła, zdenerwowana i chce mi się płakać.
tylko rozstanie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 10:43   #22
Olala24z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Powinnaś się wyprowadzić, to na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olala24z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 11:41   #23
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
piszę do was w rozsypce, bo wczoraj zadałam facetowi, z którym jestem cztery lata dwa pytania - czy mnie kocha i czy chce być ze mną. Na pierwsze odpowiedział twierdząco, natomiast na drugie odpowiedział ,,nie wiem, nie wiem czego chcę". Od jakiegoś czasu nasza relacja jest chłodniejsza, jego często nie ma w domu, dużo pracuje, a gdy ma wolny czas gra w piłkę albo spotyka się ze znajomymi. Ja też mam swoje życie i nie chce żeby tylko mi poświęcał swój czas, jednak chciałabym żebyśmy więcej rzeczy robili wspólnie. On natomiast wczoraj mi powiedział że ,,chciałby wrócić o 2 albo o 6 i nikomu się z tego nie tłumaczyć". Po rozmowie wyszedł i nie wrócił na noc. Podczas naszej rozmowy był spokojny, powiedział mi że nie chce żebym się wyprowadzała i wychodząc pocałował mnie w policzek. Powiedział że mnie kocha, bo jakby było inaczej to nie rozmawiałby ze mną na ten temat.

Sama nie wiem co mam myśleć, chodzę jak otępiała, zastanawiam się gdzie był na noc i wspominam co mogłam zrobić nie tak. Wspominam jak nam kiedyś było dobrze, jak o mnie zabiegał. Co robić dziewczyny? Odpuścić? Przeczekać i starać się naprawić? Bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego ale nie wiem czy to działa w dwie strony. A może ,,kocham cię ale nie wiem czego chcę" to standardowe słowa faceta który chce zakończyć związek?
te dobre chwile kiedy spotykal sie z byłą gdy wyjeżdżałaś z miasta?
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 11:45   #24
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Chce od Ciebie odejść, ale cię nadal lubi i nie chce Cię zranić. Ja bym odeszła pierwsza. Tylko jemu bym wystawiła rzeczy za drzwi, a nie sama się wyprowadzala.
no chyba, że to jego mieszkanie

Faktem jest , że facet chce wrócić do kawalerskiego życia . Nie wykluczone też, że ktoś inny pojawił się na horyzoncie .
Zerwij , jeżeli gdzieś się tylko na chwilę zauroczył może przemyśli co stracił i da się jeszcze coś odbudować .
Ale jak w ciągu kilku tygodni po rozstaniu nie otrzeźwieje to porzuć nadzieje .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 11:50   #25
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
no chyba, że to jego mieszkanie

Faktem jest , że facet chce wrócić do kawalerskiego życia . Nie wykluczone też, że ktoś inny pojawił się na horyzoncie .
Zerwij , jeżeli gdzieś się tylko na chwilę zauroczył może przemyśli co stracił i da się jeszcze coś odbudować .
Ale jak w ciągu kilku tygodni po rozstaniu nie otrzeźwieje to porzuć nadzieje .
"Porzucać nadzieję "???
"Może przemyśli"???
To ja już nie dałabym jemu żadnej nadziei po takich tekstach.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2020-09-11 o 11:51
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 12:01   #26
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Cytat:
Napisane przez InVain Pokaż wiadomość
Zaprzeczał gdy pytałam czy kogoś ma. Powiedział jedynie że czuje że stoi w miejscu ze swoim życiem. Takie same pytanie zadałam mu wprost jeszcze tydzień temu i mówił że chce ze mną być. Teraz już nie wie. Jestem zła, zdenerwowana i chce mi się płakać.
serio pytasz go o to co tydzien?
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 12:15   #27
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Nie kocha Cię już i nie zależy mu na Tobie, ale nie ma na tyle odwagi cywilnej, aby z Tobą zerwać. Poza tym pewnie w jego mniemaniu nie chce Cię ranić zerwaniem (choć odnosi/za chwile odniesie skutek wręcz odwrotny do zamierzonego). Ma nadzieję, że Ty odejdziesz pierwsza i zdejmiesz z niego ten ciężar odpowiedzialności.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 12:17   #28
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Skoro pytasz go co tydzień, czy chce z tobą być, to chyba sama czujesz, że ten związek się już skończył.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 12:27   #29
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Rany tacy są najgorsi. Oni se rzucą że nie wiedzą ale nie chcą kończyć związku bo coś czują i luz dla nich nic się nie zmieniło. A tobie osunął się grunt pod stopami i bądź rozdarta pomiędzy jednak wszystko się ułoży bo przecież powiedział że uczucie jest czy jednak to nie ma sensu i trzeba samemu będąc zakochanym zerwać dla własnego dobra (co jest bardzo trudne, sama to przechodziłam) bo druga strona nie ma jaj i motywacji ponieważ nie męczy się aż tak w tej sytuacji (bo nawet jeśli coś co ciebie czuje to jest to słabe). Był nawet kiedyś analogiczny wątek z typem co walił podobne teksty że nie wie co czuje ale rozwodzić się nie chce i potem zachowywał się jak gdyby nigdy nic a żona w nie wie co robić jak ty.

Moim zdaniem to droga donikąd, niezależnie czy zostawisz to tak jak jest licząc na cud czy oboje się postaracie coś z tego wykrzesać. I tak to rozstanie nastąpi i serio lepiej wcześniej samemu to zakończyć. Jesteś na przeczekanie bo pewnie obiektywnie nie jesteś zła i nie irytujesz go na tyle by zrywał, ale to nie jest "to coś" co zauważyłaś i pewnie dlatego w ogóle zaczęłaś pytać.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-11, 13:26   #30
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: ,,Kocham cię ale nie wiem czego chcę"

Zastanawiam się czy wszystkie osoby radzące Autorce rozstanie też tak szybko i łatwo rezygnują z kilkuletniego związku
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 14:24:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.