Jak się malować? Jasna cera, szare oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 18:17   #1
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Question

Jak się malować? Jasna cera, szare oczy


Witam serdecznie!
Proszę o pomoc w doborze makijażu. Mam cere mieszaną z rozszerzonymi porami przy nosie, niezbyt mocno sie swieci ale jednak strefa T. Oczy koloru hmm.. sama nie wiem słyszałam wiele wersji. Ja uważam ze są niebiesko-zielone, czasem wydaja się szare. Dlatego tez nie wiem jaki kolor cieni do nich dobrac i w ogóle czy powinnam używać cieni?

Na codzien staram się malować delikatnie. Używam filtrów więc na to nakładam puder mineralny essence oraz odrobina skrobii, korektor na niespodzianki i róż na kości policzkowe(wibo), no i tusz do rzęs(rimmel Glam Eyes Lash Flirt) oraz bezbarwana pomadka ochronna. To wszystko.

Chciałabym od czasu do czasu wyglądać inaczej, bardziej kobieco ale nie mam pomysłu na siebie. Wtedy podkreślam bardziej oko czarną kredką dookoła i mocno tuszuję rzęsy. Nie wiem czy mi to pasuje, doradzcie prosze. Może jakaś szminka? albo kolorowy błyszczyk? nie wiem co mi pasuje i jakie kolory..


Poniżej zdjęcia:
1. bez makijazu ale odcień cery wyszedł przekłamany, nie jestem taka "różowa"
2. bez makijazu ale w dziennym świetle- prawdziwy odcień cery
3. w makijazu

Czekam na Wasze opinie i rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez-makijazu1.jpg (37,9 KB, 244 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez-makijazu-2.jpg (39,2 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obecnie- makijaż.jpg (36,5 KB, 392 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:30   #2
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Proszę o pomoc w doborze makijażu. Mam cere mieszaną z rozszerzonymi porami przy nosie, niezbyt mocno sie swieci ale jednak strefa T. Oczy koloru hmm.. sama nie wiem słyszałam wiele wersji. Ja uważam ze są niebiesko-zielone, czasem wydaja się szare. Dlatego tez nie wiem jaki kolor cieni do nich dobrac i w ogóle czy powinnam używać cieni?

Na codzien staram się malować delikatnie. Używam filtrów więc na to nakładam puder mineralny essence oraz odrobina skrobii, korektor na niespodzianki i róż na kości policzkowe(wibo), no i tusz do rzęs(rimmel Glam Eyes Lash Flirt) oraz bezbarwana pomadka ochronna. To wszystko.

Chciałabym od czasu do czasu wyglądać inaczej, bardziej kobieco ale nie mam pomysłu na siebie. Wtedy podkreślam bardziej oko czarną kredką dookoła i mocno tuszuję rzęsy. Nie wiem czy mi to pasuje, doradzcie prosze. Może jakaś szminka? albo kolorowy błyszczyk? nie wiem co mi pasuje i jakie kolory..


Poniżej zdjęcia:
1. bez makijazu ale odcień cery wyszedł przekłamany, nie jestem taka "różowa"
2. bez makijazu ale w dziennym świetle- prawdziwy odcień cery
3. w makijazu

Czekam na Wasze opinie i rady!
jestes bardzo ladna osobka masz ladne rysy twarzy i kosci policzkowe mineralny puder do dobry pomysl ale czarna kredka juz niestety nie uwielbiam ja ale do Twojego typu urodu nie pasuje, masz za delikatna urode

mozesz wyprobowac zamiast rozu nalozyc jakie brazer delikatnie i odrobine rozswietlacza na szczyt kosci policzkowych i pod luk brwiowy rozswietlacze potrafia zdzialac cuda na usta lekko rozowy blyszczyk gosh on stage ma ladne kolory i jest bardzo chwalony wiec moze warto wyprobowac? chyba 106 jest rozowa i lekko rozjasniajaca usta
co do oczu to mi sie wydaje ze u Ciebie sam tusz wystarczy ale moze sprobuj makijazu smokeye w odcieniu brazu czy fioletu?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:02   #3
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

dimiti- na początek strasznie dziękuję za to, że odpisałaś i za komplement!! Ja mam teraz jakoś straszny okres, tzn. w ogóle się sobie nie podobam, nie mogę patrzeć w lustro a te zdjęcia bez makijażu to naprawdę porażka ale wiem, musiałam żebyście mogły mi pomóc i ocenić co robię źle.

Ten mineralny podkład naprawdę lubię, na filtr albo na krem nawilżający dobrze się spisuje. Na większe wyjścia mam Revlon ale on niestety strasznie mnie podsusza i mam wrażenie, że też zapycha. Takim pośrednim podkładem, którego uzywam jak potrzebuję naprawdę dobrego makijażu i bez zapchania to L'Oreal Infaillible (odcien 200 golden sand- móglby byc ciut jaśniejszy), pamiętam, że zadowalał mnie tez podkład Vichy Aera teint- lekki nawilzajacy na wiosne-lato super. Ok starczy bo sie rozpisałam o tych podkładach. Ale ja mam odwieczny problem - rozszerzone pory przy nosie bo mam zaskórniki z którymi wlacze. Znacie jakies dobre podkłady nie "wchodzące" w pory?

Wracając do tematu, masz rację- czarna kredka jest za mocna i ja tez tak sądze ale z braku pomysłow tak sie malowałam. Acha, podobno jestem WIOSENNYM typem kolorystycznym, tak mi wyszło z testu i licznych artykułów.
Nie stosowałam nigdy brązera ani rozświetlacza, mogę prosić o jakieś jaśniejsze określenie?;D bom głupia hehe;] Chodzi o puder brązujący? np. w kulkach? i puder rozświetlający? nie znam żadnego:/ Jakieś sprawdzone i niezbyt drogie znasz?
Na błyszczyk właśnie się czaję... czekam na przypływ gotówki)

Jakie polecacie dobre i niedrogie cienie? brązer, rozświetlacz?
Rozumiecie.. takie na kieszeń studentki;P
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2009-02-03 o 22:03 Powód: poprawki:)
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:45   #4
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

niedrogie i dobre kosmetytki ma Inglot..mam całą paletę cieni(możesz sama złożyć 4zł-1 kolor+kasetka5zł) i puder rozświetlający,kredki i korektory..a co do kreski możesz robić kreskę cienkim pędzelkiem tuż przy linii rzęs ale nigdy czarna! grafit będzie najlepszy
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 11:54   #5
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Stawiałabym na kolory na oczach. Pastelowe róże i jabłuszkowe zielenie. Róż na policzki, coś błyszczącego. Usta niekoniecznie, wystarczy coś bezbarwnego lub tylko podkreślającego naturalny kolor ust.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=216
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 12:11   #6
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
dimiti- na początek strasznie dziękuję za to, że odpisałaś i za komplement!! Ja mam teraz jakoś straszny okres, tzn. w ogóle się sobie nie podobam, nie mogę patrzeć w lustro a te zdjęcia bez makijażu to naprawdę porażka ale wiem, musiałam żebyście mogły mi pomóc i ocenić co robię źle.

Ten mineralny podkład naprawdę lubię, na filtr albo na krem nawilżający dobrze się spisuje. Na większe wyjścia mam Revlon ale on niestety strasznie mnie podsusza i mam wrażenie, że też zapycha. Takim pośrednim podkładem, którego uzywam jak potrzebuję naprawdę dobrego makijażu i bez zapchania to L'Oreal Infaillible (odcien 200 golden sand- móglby byc ciut jaśniejszy), pamiętam, że zadowalał mnie tez podkład Vichy Aera teint- lekki nawilzajacy na wiosne-lato super. Ok starczy bo sie rozpisałam o tych podkładach. Ale ja mam odwieczny problem - rozszerzone pory przy nosie bo mam zaskórniki z którymi wlacze. Znacie jakies dobre podkłady nie "wchodzące" w pory?

Wracając do tematu, masz rację- czarna kredka jest za mocna i ja tez tak sądze ale z braku pomysłow tak sie malowałam. Acha, podobno jestem WIOSENNYM typem kolorystycznym, tak mi wyszło z testu i licznych artykułów.
Nie stosowałam nigdy brązera ani rozświetlacza, mogę prosić o jakieś jaśniejsze określenie?;D bom głupia hehe;] Chodzi o puder brązujący? np. w kulkach? i puder rozświetlający? nie znam żadnego:/ Jakieś sprawdzone i niezbyt drogie znasz?
Na błyszczyk właśnie się czaję... czekam na przypływ gotówki)

Jakie polecacie dobre i niedrogie cienie? brązer, rozświetlacz?
Rozumiecie.. takie na kieszeń studentki;P
mi sie bez makijazu podobasz cere masz ladna, policzki i usmiech no Ineska dobrze napisala ze ladnie byloby CI tez w pastelowych odcieniach
puder brazujacy zawsze sie przydaje lubie czekolade bourjoisa na all cos ok chyba 40zl? z tanszych moze rimmela? rozswietlacz ma dobry essence za ok 10zl all over highlighter na pierwszej warstwie jest sporo brokatu ale pozniej nic juz nie ma z podkladow uzywam revlona colorstaya z softflexem do skory suchej/normalnej dosc nie podkresla rozszerzonych porow u mnie moze wyprobuj tez jakis eyeliner? essence ma fajne? np brazowy lub zloty? niebieskie tez fajnie by wygladal u Ciebie kredka jak juz to brazowa i to tylko na gornej powiece
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:46   #7
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Cytat:
Napisane przez bozia26 Pokaż wiadomość
niedrogie i dobre kosmetytki ma Inglot..mam całą paletę cieni(możesz sama złożyć 4zł-1 kolor+kasetka5zł) i puder rozświetlający,kredki i korektory..a co do kreski możesz robić kreskę cienkim pędzelkiem tuż przy linii rzęs ale nigdy czarna! grafit będzie najlepszy
myślałam,że Inglot ma właśnie droższe kosmetyki, cienie szczególnie..Pamiętam, że kiedyś kupiłam 1 pojedynczy cień za jakies 10zł albo więcej..a dla mnie to sporo jak za 1 kolor. Ale dobre są ich cienie. Dawno tam nie zaglądałam, skorzystam na pewno za Twoją radą Bardzo bym chciała taka paletkę.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Stawiałabym na kolory na oczach. Pastelowe róże i jabłuszkowe zielenie. Róż na policzki, coś błyszczącego. Usta niekoniecznie, wystarczy coś bezbarwnego lub tylko podkreślającego naturalny kolor ust.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=216
dzięki za rady, mogłabym prosić jakies przykładowe zdjęcia takiego makijażu z kolorami? Czy jak maluję się cieniami to kreska też?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi sie bez makijazu podobasz cere masz ladna, policzki i usmiech no Ineska dobrze napisala ze ladnie byloby CI tez w pastelowych odcieniach
puder brazujacy zawsze sie przydaje lubie czekolade bourjoisa na all cos ok chyba 40zl? z tanszych moze rimmela? rozswietlacz ma dobry essence za ok 10zl all over highlighter na pierwszej warstwie jest sporo brokatu ale pozniej nic juz nie ma z podkladow uzywam revlona colorstaya z softflexem do skory suchej/normalnej dosc nie podkresla rozszerzonych porow u mnie moze wyprobuj tez jakis eyeliner? essence ma fajne? np brazowy lub zloty? niebieskie tez fajnie by wygladal u Ciebie kredka jak juz to brazowa i to tylko na gornej powiece
jeej strasznie dziękuję za takie komplementy!! Ja mam tyle kompleksów, że nawet nie jestem w stanie wszystkich zliczyc. ale moze dzięki Wam kochane wizazanki, trocę się podbuduje
Co do tańszych kosmetyków to jak najbardziej właśnie takie bym wolała. Nie stać mnie akurat teraz na taki brązer z 40zl. ;/ Ale jak bedzie przypływ gotówki to chętnie bym kupiła i to nawet droższe

A teraz przyznam się Wam, że ja w ogóle mam bardzo mało kolorowych kosmetyków.. jakoś niezbyt mocno się maluję ale tusz, podkład ten mineralny i pomadka ochronna to codziennie. No i róż na policzki;]
Powiem Wam co się mieści w mojej kosemtyczce, gdyż chciałabym uzupełnić jej skromne zasoby i zacząc jakoś fajnie się malować

MOJE KOSMETYCZKA:

PODKŁADY
- podkład w pudrze Essence
- podkład L'Oreal Infaillible
-podkład Revlon do mieszanej cery (okazjonalnie)
- korektor miss sporty mini-me concealer

RÓŻ:
- róż Wibo

TUSZ
- Rimmel Glam Eyes Lash Flirt

KREDKI:
- Astor- czarna
- essence wysuwana też czarna
- "czeska" czarna ale stosunkowo blada,
- eyeliner czarny z Avonu

CIENIE:
- Sensique Trio- biały, jasny szary i ciemny szary,
- Infinity Trio- kremowy, jasny brąz i ciemny brąz
- jakies z Rossmana brąz taki bardziej ceglasty ze świecącymi drobinkami + beż
- pojenynczy Inglota z malutkimi drobinkami, kolor hmm.. jaśniutki brąz- jakby lekko łososiowy
- cień w sztyfcie z Avonu grafitowy-ciemny szary

akcesoria:
-zalotka
-pędzel do pudru z Avonu
-pensetka

No i to niestety wszystko.. Porszę abyście mi pomogły w skompletowaniu wszystkich potrzebnych rzeczy. Jak na teraz postanowiłam, że kupię:
-rozświetlacz ten z essence
- cienie- myślę że albo z Inglota albo Sensique bo się u mnie sprawdzają i tanie. Myślałam o kolorach pastelach własnie jakieś róże, może jabłuszko jak będzie ładny odcień, fiolety bym chciała też spróbować. Niebieskiego koloru w ogóle nie lubię, ani ciuchów ani w makijażu
- kredka brązowa i grafitowa, popatrze tez na eyelinery z essence..
- brązer ale nie wiem jaki..;/
- znacie jakis dobry korektor? kiedyś miałam z Lumene, świetny był ale teraz nigdzie nie mogę dostać;/

Aaa chciałabym też jakiś fajny zestaw pędzli ale niezbyt duzy. No i na moją kieszeń. Żeby był pędzel do pudru, różu, aplikator do cieni, pędelek do cieni, do brwi, no i do ust. Dodam, ze jestem z malego miasta i nie mam dostepu do wielkich drogerii typu Sephora ;/ wiec wszystko co mam w zasiegu jest najwyzej sredniopółkowe;/
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 17:52   #8
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
myślałam,że Inglot ma właśnie droższe kosmetyki, cienie szczególnie..Pamiętam, że kiedyś kupiłam 1 pojedynczy cień za jakies 10zł albo więcej..a dla mnie to sporo jak za 1 kolor. Ale dobre są ich cienie. Dawno tam nie zaglądałam, skorzystam na pewno za Twoją radą Bardzo bym chciała taka paletkę.



dzięki za rady, mogłabym prosić jakies przykładowe zdjęcia takiego makijażu z kolorami? Czy jak maluję się cieniami to kreska też?



jeej strasznie dziękuję za takie komplementy!! Ja mam tyle kompleksów, że nawet nie jestem w stanie wszystkich zliczyc. ale moze dzięki Wam kochane wizazanki, trocę się podbuduje
Co do tańszych kosmetyków to jak najbardziej właśnie takie bym wolała. Nie stać mnie akurat teraz na taki brązer z 40zl. ;/ Ale jak bedzie przypływ gotówki to chętnie bym kupiła i to nawet droższe

A teraz przyznam się Wam, że ja w ogóle mam bardzo mało kolorowych kosmetyków.. jakoś niezbyt mocno się maluję ale tusz, podkład ten mineralny i pomadka ochronna to codziennie. No i róż na policzki;]
Powiem Wam co się mieści w mojej kosemtyczce, gdyż chciałabym uzupełnić jej skromne zasoby i zacząc jakoś fajnie się malować

MOJE KOSMETYCZKA:

PODKŁADY
- podkład w pudrze Essence
- podkład L'Oreal Infaillible
-podkład Revlon do mieszanej cery (okazjonalnie)
- korektor miss sporty mini-me concealer

RÓŻ:
- róż Wibo

TUSZ
- Rimmel Glam Eyes Lash Flirt

KREDKI:
- Astor- czarna
- essence wysuwana też czarna
- "czeska" czarna ale stosunkowo blada,
- eyeliner czarny z Avonu

CIENIE:
- Sensique Trio- biały, jasny szary i ciemny szary,
- Infinity Trio- kremowy, jasny brąz i ciemny brąz
- jakies z Rossmana brąz taki bardziej ceglasty ze świecącymi drobinkami + beż
- pojenynczy Inglota z malutkimi drobinkami, kolor hmm.. jaśniutki brąz- jakby lekko łososiowy
- cień w sztyfcie z Avonu grafitowy-ciemny szary

akcesoria:
-zalotka
-pędzel do pudru z Avonu
-pensetka

No i to niestety wszystko.. Porszę abyście mi pomogły w skompletowaniu wszystkich potrzebnych rzeczy. Jak na teraz postanowiłam, że kupię:
-rozświetlacz ten z essence
- cienie- myślę że albo z Inglota albo Sensique bo się u mnie sprawdzają i tanie. Myślałam o kolorach pastelach własnie jakieś róże, może jabłuszko jak będzie ładny odcień, fiolety bym chciała też spróbować. Niebieskiego koloru w ogóle nie lubię, ani ciuchów ani w makijażu
- kredka brązowa i grafitowa, popatrze tez na eyelinery z essence..
- brązer ale nie wiem jaki..;/
- znacie jakis dobry korektor? kiedyś miałam z Lumene, świetny był ale teraz nigdzie nie mogę dostać;/

Aaa chciałabym też jakiś fajny zestaw pędzli ale niezbyt duzy. No i na moją kieszeń. Żeby był pędzel do pudru, różu, aplikator do cieni, pędelek do cieni, do brwi, no i do ust. Dodam, ze jestem z malego miasta i nie mam dostepu do wielkich drogerii typu Sephora ;/ wiec wszystko co mam w zasiegu jest najwyzej sredniopółkowe;/
mi sie wydaje ze to co najpotrzebniejsze to masz a kompleksami sie nie przejmuj bo kazda z nas je ma ja mam ich tez pelno ale wiesz poki o tym nie powiesz glosno nikt nie bedzie wiedzial
sa takie male zestawy w ktorych sklad wchodzi np pedzelek do cieni, do ust i taki niby do rozu, ale nie wiem czy nie lepiej byloby je kompletowac osobno?
brazer zobacz np lovely tanie a dosc dobre, z innych to chyba sensique ma kuleczki brazujace korektor moze maybelline everfresh? chociaz moja kolezanka kupila antybakteryjny w sztyfcie z tej firmy ktora robi dla rossmana i jej sie podobal z vipery tez sa fajne bo geste
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:02   #9
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Cześć dziewczynki
a co myślicie o takim makijażu jak ten, na fotkach poniżej?
Obrysowałam oko brązową kredką, rzęsy czarny tusz, na twarzy mam podklad i puder brązujący na policzkach. No i różowawy błyszczyk. Jak wyglądam wg Was? Lepiej niż z czarną kredką na powiekach?
Proszę o opinie i rady
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:14   #10
asiurek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Według mnie znacznie lepiej w takim delikatniejszym makijażu niż w poprzednim z czarną kredką, jest rewelacyjnie i popieram że jesteś bardzo ładną kobietą
asiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:30   #11
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

lepiej
ale ja bym jednak obstawiała, ze jestes latem i kredke rudawą bym wywaliła a uzyła czegos w brązie takim szarawym ,
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 13:29   #12
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: Jak się malować? Jasna cera, szare oczy

Jesteś śliczna, spróbuj z kredką fioletową, będzie bosko
Najpierw myślałam, że w czarnej kredce jest Ci fajnie, ale jak zobaczyłam Cię w brązowej to czarna już mi się mniej podoba
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.