Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-03-16, 10:59   #751
amazonka0
Raczkowanie
 
Avatar amazonka0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Orsay. Polecam. Dobra jakość. Cenowo różnie. Ale można wyłapać super okazje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amazonka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 21:43   #752
firstmademoiselle
Przyczajenie
 
Avatar firstmademoiselle
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

W sinsay fajne promki i całkiem spoko ciuchy w tym sezonie mają
https://www.sinsay.com/pl/pl/
firstmademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 08:08   #753
KasiaNu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 4
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Trafiłam na sklep z bielizną, do którego miałam wątpliwości ale była promka więc pomyślałam, że zaryzykuję :P I zmówiłam komplet marki Obsessive bo akurat był taniej niż na stronie producenta. Przyszedł mega szybko bo kolejnego dnia, dużo fajniejszy niż na zdjęciu. I szczerze jak fajnie mieć nową bieliznę... Polecam i jeszcze są jakieś zniżki z tego co widzę, chociaż tego mojego konkretnego nie mogłam znaleźć: xxxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WhatsApp Image 2022-06-30 at 09.03.41.jpg (123,4 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2022-06-30 o 08:33 Powód: usunięcie linka
KasiaNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-23, 09:01   #754
panna_marzanna
Przyczajenie
 
Avatar panna_marzanna
 
Zarejestrowany: 2022-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Cytat:
Napisane przez CoreczkaTatusia33 Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie odzież sportową na fitness czy yogę? Szukam legginsów dobrych jakościowo do biegania, ćwiczenia. Ale by nie spadały z tyłka i nie rozlazły się po jednym praniu.
O, podłączam się pod pytanie. Też szukam czegoś fajnego i dobrego jakościowo.

Cytat:
Napisane przez kasesia Pokaż wiadomość
Ja zamawiam online, np. w decatlonie. Ale ostatnio dziwnie pachniały mi plastikiem jak je dostałam. Pewnie dodali jakieś coś. Na legginsy.pl jest darmowa wysyłka. więc zobacz może coś wybierzesz.
Decathlon jest ok, co jakiś czas coś zamawiam i z reguły dobrze trafiam. Ale mam już ochotę na coś innego.
__________________
Zawsze po słonecznej stronie!
panna_marzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 09:08   #755
panna_marzanna
Przyczajenie
 
Avatar panna_marzanna
 
Zarejestrowany: 2022-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Jeśli chodzi o ubrania, to najchętniej kupowałabym tylko stacjonarnie, bo jestem zwolenniczką przymierzania przed zakupem, ale chęć oszczędności czasu często jednak wygrywa.

Obuwie - tu tak samo, ale kiedy kupuję przez Internet, to zwykle www.zalando.pl, www.eobuwie.pl - czasem zakup jest trafiony, czasem nie, ale co do samych sklepów nie mam zarzutów i dobrze się z nich korzysta.

Chętnie i często kupuję za to online dodatki i biżuterię. Ostatnie odkrycie to sklep www.Perlove.pl - mają piękną srebrną i pozłacaną biżuterię (np. łańcuszki z kamieniami, których jestem fanką), starannie wykonaną i dobrej jakości. Mogę polecić.

Chętnie kupuję też na www.allegro.pl, ale z reguły jakieś mniejsze rzeczy, np. rajstopy czy skarpetki.

Sportowe - tu przede wszystkim www.decathlon.pl - od butów do biegania czy w góry po codzienną odzież.
__________________
Zawsze po słonecznej stronie!
panna_marzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 09:08   #756
kczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 32
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Jeśli chodzi o zakupy online, to nie polecam robić zakupów przez allegro. Według mnie warto fajnie próbować szukać sklepów, które w nazwach mają adres swojej strony. Ponieważ można zadzwonić i przekierują na zakupy na platformie i obniżą te kilka procent cenę ze względu na prowizje, którą allegro zabiera. Sama to przetestowałam, na biżuterii ponieważ znalazłam piękne złote kolczyki na allegro, napisałam czy mogę liczyć na zniżkę jeśli wezmę coś dodatkowo. Otrzymałam informację zwrotną, o prośbę o telefon. Po rozmowie wyszło, że lepiej zamawiać przez sklep ze względu na to ze allegro śledzi rozmowy klientów z firmami i firmy nie chcą przez to odpowiadać na takie pytania. Ale co ważniejsze otrzymałam fachową pomoc i dodatkowo zniżkę, natomiast paczkę już miałam na drugi dzień. Jeśli ktoś szuka pięknej biżuterii lub po prostu szuka prezentu na święta już teraz to polecam sprawdzić biżuterię damską ze strony https://www.leksusgold.pl jest to sklep sprawdzony przeze mnie i godny polecenia. Podobnie z sinsay polecam robić zakupy online, chociaż pewnie dużo zależy od pracowników w sklepach stacjonarnych
kczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-01, 13:26   #757
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Nie polecam sklepu internetowego Lilou. Zrobiłam zakupy przy okazji Black Week/Black Friday i w gratisie były dodawane jako "prezent" naszyjniki, kolczyki albo bransoletka. No i taki prezent dostałam, ale z wadą, która według marki nie podlega reklamacji. Pierwszy raz spotykam się z taką akcją, gdzie gratisowy produkt o deklarowanej przez markę wartości ponad 200 zł nie podlegał możliwości reklamacji jeżeli przyjdzie felerny lub jakaś wada ujawni się później. To jawna kpina z klienta. Obsługa sklepu internetowego- zero przeprosin za przesłanie uszkodzonego "prezentu", zero prób złagodzenia złego wrażenia. Szkoda, bo biżuteria bardzo ładna, ale w tych cenach oczekiwałabym czegoś więcej za pozłacany mosiądz.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-26, 19:51   #758
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Hej! W wyszukiwarce gdzieś mi nazwą mignęła, ale nie mogę znaleźć tego postu. Czy polecacie sklep/komis "pyskaty zamsz"? Spodobały mi się jedne buty, ale nie mogę zbytnio znaleźć opinii o nimi, jedynie zachwalane artykuły na "glamour" itp.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 08:16   #759
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Hej! W wyszukiwarce gdzieś mi nazwą mignęła, ale nie mogę znaleźć tego postu. Czy polecacie sklep/komis "pyskaty zamsz"? Spodobały mi się jedne buty, ale nie mogę zbytnio znaleźć opinii o nimi, jedynie zachwalane artykuły na "glamour" itp.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
To nie sklep tylko raczej komis, ale polecany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-02, 08:20   #760
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Sklepy internetowe z butami

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To nie sklep tylko raczej komis, ale polecany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie - komis. Dziękuję ⚘️

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 16:23   #761
majeczqaczaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 65
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

Sukienki na wesele i tego typu okazje zamawiam na loola Nie zawiedli mnie pod względem jakości i czasu oczekiwania na paczkę.
majeczqaczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-06, 18:25   #762
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Sklepy online - jakie polecacie? sprawdzone sklepy - nie reklamujemy własnych!!

lubię zalando , bo póki co nie zawiodłam się
co prawda nie ubrania ale biżuteria mogę polecić mag-jew
kupowałam 2 razy kolczyki i jestem bardzo zadwolona

jeszcze mi się przypomniało jeśli chodzi o buty to sklep filippo (na allegro też oni sprzedają) i Arturo Vicci

Edytowane przez Sybil_
Czas edycji: 2023-04-06 o 18:29
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-06 19:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.