Twarz i fryzura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 17:56   #1
yummy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Question

Twarz i fryzura


Dobra temat do zamknięcia, mam grzywkę i wyglądam dużo lepiej. Do tego wycieniowane włosy i jest super.

Edytowane przez yummy98
Czas edycji: 2013-08-09 o 19:49
yummy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 05:30   #2
Kicia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ciudad de Panama
Wiadomości: 58
Dot.: Twarz i fryzura

yummy98 ,przeciez Ty masz bardzo sliczna , owalna buzke Ja w niej nie widze nic dziwnego...a dziwne rzeczy widzialam w zyciu .
A teraz: czy nosilas juz grzywke? Jak bardzo chcialabys ja miec krotka? Wzielas pod uwage , ze zapuszczenie jej z powrotem to prawdziwa meka?
Podam ci dwa linki z przykladowymi fryzurami, ktore moglyby ci sie przydac; wg mnie najpierw powinnas wycieniowac wlosy (jak zalezy od tego czy sa proste, czy sie kreca czy maja jakas inna charakterystyke, ktora moze utrudnic Ci zycie rankiem, przed szkola/praca) i zaczac od pozostawienia najkrotszej warstwy na dlugosci za ucho. Z bardzo prostego powodu: jesli nie jestes przyzwyczajona do grzywki, zawsze bedziesz mogla ja zalozyc za ucho, jesli pomysl ci sie jednak nie spodoba jestes juz w polowie drogi do jej zapuszczenia; no i jak cos jest za dlugie, zawsze mozna obciac, a jak za krotkie to przeciez nie naciagniesz...
Link 1 - oczywiscie nie musza byc takie napuszone, ale fajnie widac cieniowanie
Link 2 - tu tez fajnie widac cieniowanie, juz w spokojniejszy sposob .

I jeszcze jedno: moze najpierw sprobuj wirtualnego fryzjera? Bedziesz wtedy, mniejw iecej wiedziala czego oczekiwac.

Edytowane przez Kicia28
Czas edycji: 2013-08-05 o 05:32
Kicia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:05   #3
yummy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Twarz i fryzura

To tak, jak byłam mała może 5-6 lat to miałam grzywkę na bok, ale ona się podnosiła, taki "kogucik" Więc jej już nie mam, ale jak ją miałam i patrze na niektóre zdjęcia to było lepiej mi w niej. Myślę, że teraz jak zrobię grzywkę to nie będzie takiego problemu. Włosy mam proste, nie prostuję ich. Nigdy mi się nie kręcą, nawet jak je zmoczę. Chciałabym grzywkę taką najlepiej żeby czoło zakryła od lewej do prawej strony, a długość trochę wyżej brwi. Co do wirtualnego fryzjera, nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś dobrej strony. ;/
yummy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 17:40   #4
Kicia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ciudad de Panama
Wiadomości: 58
Dot.: Twarz i fryzura

ja bym nie liczyla, ze kogucik zniknie, jesli wlosy maja predyspozycje to ciezko z nia walczyc...licz sie z tym, ze co rano bedziesz musiala pomagac grzywce aby pozostala w miejscy, gdzie Tobie sie podoba, a nie jej.
Co do wirtualnego fryzjera: kiedys jakiegos uzywalam, ale juz nie pamietam , ktory to byl.
Kicia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 19:11   #5
yummy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Twarz i fryzura

Myślę jednak, że kogucik znikł, bo wtedy jak miałam rozpuszczone włosy to mi tak stały, a teraz mam normalnie. I dodam, że nie miałam wtedy grzywki
takiej:
http://m.ocdn.eu/_m/832bd4a06854802a...eb5c,62,37.jpg

tylko ona była tak jakby od środka prawie. A mi właśnie chodzi o to, żeby była od lewej do prawej strony przez całą szerokość czoła, jak wyżej.
yummy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 02:40   #6
Kicia28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ciudad de Panama
Wiadomości: 58
Dot.: Twarz i fryzura

Jesli jestes przygotowana na stylizacje co ranek, to nie ma sprawy (zel, suszarka, ewentualnie klamerki). Osobiscie mi sie ta fryzura nie podoba, widzialam za duzo nastolatek tak uczesanych, nie ma w niej nic orginalnego, ale to tylko moje zdanie.
Kicia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 15:35   #7
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Twarz i fryzura

Czoła wysokiego nie masz, masz kwadratową twarz. myślę, że grzywka tylko bardziej podkreśliłaby Ci szczękę...
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-06, 15:48   #8
yummy98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Twarz i fryzura

@Kicia28
Mi nie chodzi dokładnie o taką samą grzywkę jak na zdjęciu tylko żeby zakryła kawałek czoła.

@animale
Boże, to jaki ja mam kształt tej twarzy, bo jedni piszą, że owalna inni, że kwadratowa, a inni mi mówią, że okrągła ..
yummy98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:00   #9
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Twarz i fryzura

Cytat:
Napisane przez yummy98 Pokaż wiadomość
@Kicia28
Mi nie chodzi dokładnie o taką samą grzywkę jak na zdjęciu tylko żeby zakryła kawałek czoła.

@animale
Boże, to jaki ja mam kształt tej twarzy, bo jedni piszą, że owalna inni, że kwadratowa, a inni mi mówią, że okrągła ..
ja bym obstawiała kwadratową, bo jak wspomniałam masz wydatną żuchwę. ostatecznie można nawet uznać okrągłą. ale absolutnie nie jest to owalna twarz - owalna jest znacznie bardziej pociągła i nie ma tak widocznej żuchwy.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.