Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 20:10   #271
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Przepraszam. Skłamałam.
Po wnikliwszej obserwacji okazało się że jest i drugi pędzelek skośnie ścięty.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 16:26   #272
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Który?

Włosie kucyka i kozie

http://www.allegro.pl/item204889997_..._promocja.html

czy włosie kucyka, sobola i kozie
http://www.allegro.pl/item203105428_..._promocja.html

ewentualnie ten http://www.allegro.pl/item204091296_...s_promocj.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:02   #273
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

powiem ci szczerze ze ten z bialo czarnym j. kabuki u edyty jest prawie identyczny co ten makona
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:05   #274
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Pytanie z innej beczki.
Nie męczy was używanie pędzli w etui? Tzn. że muszę je sobie za każdym razem rozkładać, a później chować itd. i zajmuje mi pół miejsca na biurku (nie dorobiłam się jeszcze toaletki, a mam w planach ).
Myślę nad jakimiś ładnymi kubeczkami (?) na nie. Tak żeby stały w pionie, uporzadkowane, zajmujące mało miejsca i na wyciągnięcie ręki.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:17   #275
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Jeśli Ci nie zależy bardzo na tym dodatkowym małym komplecie, to na Twoim miejsc bym wzięła ten drugi zestaw
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:21   #276
Juss
Raczkowanie
 
Avatar Juss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 184
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki.
Nie męczy was używanie pędzli w etui? Tzn. że muszę je sobie za każdym razem rozkładać, a później chować itd. i zajmuje mi pół miejsca na biurku (nie dorobiłam się jeszcze toaletki, a mam w planach ).
Myślę nad jakimiś ładnymi kubeczkami (?) na nie. Tak żeby stały w pionie, uporzadkowane, zajmujące mało miejsca i na wyciągnięcie ręki.
z kubaczka, tak jak z etui też je będziesz musiała wyciągać, rozkładać a potem spowrotem wkładać do kubeczka

p.s. mnie nie męczy, bo nie używam
Juss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:30   #277
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Juss Pokaż wiadomość
z kubaczka, tak jak z etui też je będziesz musiała wyciągać, rozkładać a potem spowrotem wkładać do kubeczka

p.s. mnie nie męczy, bo nie używam
Ale etui i tak muszę odłożyć z powrotem do szuflady/gdzieś tam. A tak pędzelki cały czas stałyby na biurku.
Nevermind.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 18:53   #278
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

mnie denerwowalo i odlozylam a pedzle stoja w sloiku po wekach ;PP

irytowalo mnie, rozkladalam na lozko mam za parapetem przy ktorym sie maluje i siadalam np na nich, kot mi na nim sie kladl (zreszta pisalam o tym chyba wyzej )

I nie przekonuje mnie kurzenie sie - i tak pedzle piore dosc czesto bo uzywam wszystkich praktycznie ;]

a ja u makona oprocz etui dostalam kosmetyczke (w niej bylo etui)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:59   #279
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mnie denerwowalo i odlozylam a pedzle stoja w sloiku po wekach ;PP

irytowalo mnie, rozkladalam na lozko mam za parapetem przy ktorym sie maluje i siadalam np na nich, kot mi na nim sie kladl (zreszta pisalam o tym chyba wyzej )

I nie przekonuje mnie kurzenie sie - i tak pedzle piore dosc czesto bo uzywam wszystkich praktycznie ;]

a ja u makona oprocz etui dostalam kosmetyczke (w niej bylo etui)
Mnie wkurza siostra (12 lat). Znalazła sobie nową zabaweczkę. Leżały zamknięte w etui na biurku, przyszła i się pyta 'co to?'. W odpowiedzi usłyszała żeby wyszła z pokoju (bo wcześniej sobie przeskrobała) na co 'ja i tak wiem! takie fajne pędzelki!'.
Będzie się nimi kiziać, dotykać brudnymi palcami, a ja mam się nimi później malować?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:36   #280
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
powiem ci szczerze ze ten z bialo czarnym j. kabuki u edyty jest prawie identyczny co ten makona
wiem tylko u makona denerwują mnie te błyszczące metalowe łączenia włosia z rączką

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jeśli Ci nie zależy bardzo na tym dodatkowym małym komplecie, to na Twoim miejsc bym wzięła ten drugi zestaw
w tym drugim zestawie też jest gratis komplet podróżny. Nie wiem, sama skłaniałam się na początku ku pierwszemu-ma więcej pędzli (trzy sztuki)i te łączenia są matowe jak u Sephory, w drugim błyszczące co mnie denerwuje. Ale drugi ma też sobole włosie wiem że nic nie wiem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:47   #281
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

rzuc kostka 1-2 to pierwszy 3-4 to drugi a 55-6 to trzeci^^

A to sie nazywa skuwka To co laczy:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 19:47   #282
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
w tym drugim zestawie też jest gratis komplet podróżny. Nie wiem, sama skłaniałam się na początku ku pierwszemu-ma więcej pędzli (trzy sztuki)i te łączenia są matowe jak u Sephory, w drugim błyszczące co mnie denerwuje. Ale drugi ma też sobole włosie wiem że nic nie wiem
Faktycznie jest, nie przewinęłam do dołu i nie zauważyłam.
A co do metalowych skuwek, to też rażą w moje poczucie estetyki Zresztą już o tym pisałam, że musiałam mieć takie, co będą do Sephorowych pasować, ale nie wiedziałam, że i Ty też tak chcesz. W takim razie weź ten pierwszy Ma fajne wybajerowane pędzelki do cieni, których gdzie indziej nie uświadczysz, a kto jak kto, ale Ty na pewno zrobisz z nich użytek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:50   #283
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Pytanie z innej beczki.
Nie męczy was używanie pędzli w etui? Tzn. że muszę je sobie za każdym razem rozkładać, a później chować itd. i zajmuje mi pół miejsca na biurku (nie dorobiłam się jeszcze toaletki, a mam w planach ).
Myślę nad jakimiś ładnymi kubeczkami (?) na nie. Tak żeby stały w pionie, uporzadkowane, zajmujące mało miejsca i na wyciągnięcie ręki.

było już o tym, i mnie też to denerwuje, tym bardziej że nie maluje się na biurku (tym bardziej na toaletce) i rozkładam sobie ten wężyk na kolanach, przez co mi czasami spada.
Pokazywałam wcześniej ta aukcję: http://www.allegro.pl/item203241077_...y_kosmet_.html - jak ktoś jest zainteresowany to niech się spieszy bo zaraz się kończy aukcja. Ja byłam chętna na to etui ale dopiero dziś zwróciłam uwagę że jest za małe (wysokość).
Więc sobie dziś zrobiłam pudełko, z tektury (narazie), takie podwójne, dwukomorowe, jedna komora na nizsze pędzle, druga na wyższe. Z przykrywką. Bo jednak trzymanie pędzli w słoiku tez by mnie wkurzało bo się kurzą. Narazie za bardzo wizualnie ładne nie jest, muszę kupić ładny papier i to pudełko nim obłożyć



Agabil - na twoim miejscu bym spróbowała ten komplet z mieszanym włosiem, może być fajne.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:01   #284
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Witam postanowiłam się wtrącić
Już od dłuższego czasu śledzę ten wątek z pozycji obserwatora, ale teraz mogą dodać swoje 3 grosze..

Biorąc do serca wasze uwagi nabyłam ten komplecik http://www.allegro.pl/item201353916_...promocja_.html
jest cały czarny... ma dużo skośnych do cieni, skośny do różu mam, więc nie musiał być w zestawie, żałuje tylko ,że nie załapałam sie na pędzelek do podkładu ale nabędę z czasem...

Zakup jeszcze do mnie nie dotarł ale jak tylko dostane podzielę się wrażeniami..

Aha zdecydowałam się na niego bo dowiedziałam sie od znajomej makijażystki,że włosie wiewiórki jest bardzo oki jeśli chodzi o makijaż

Ps. wiem ,że już wszystkie zestawy tego typu są wykupione ale może warto poczekać, bo często u tych samych sprzedawców pojawiają sie te same kilka krotnie. Więc może jeszcze będą

Pozdrawiam
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:17   #285
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
Witam postanowiłam się wtrącić
Już od dłuższego czasu śledzę ten wątek z pozycji obserwatora, ale teraz mogą dodać swoje 3 grosze..

Biorąc do serca wasze uwagi nabyłam ten komplecik http://www.allegro.pl/item201353916_...promocja_.html
jest cały czarny... ma dużo skośnych do cieni, skośny do różu mam, więc nie musiał być w zestawie, żałuje tylko ,że nie załapałam sie na pędzelek do podkładu ale nabędę z czasem...

Zakup jeszcze do mnie nie dotarł ale jak tylko dostane podzielę się wrażeniami..

Aha zdecydowałam się na niego bo dowiedziałam sie od znajomej makijażystki,że włosie wiewiórki jest bardzo oki jeśli chodzi o makijaż

Ps. wiem ,że już wszystkie zestawy tego typu są wykupione ale może warto poczekać, bo często u tych samych sprzedawców pojawiają sie te same kilka krotnie. Więc może jeszcze będą

Pozdrawiam
dłuuugo myślałam nad tym kompletem, gdyby miał skośny do różu wzięłabym go od razu ma świetne pędzle do cieni.

Dziewczęta, dziękuję za rady ale nadal nie wiem napisałam do Edyty czy w najbliższym czasie spodziewa się zesatwu jaki mnie interesuje i czekam na odpowiedź. Zrobiłam porównanie tych trzech zestawów w Wordzie wypisałam ile w każdym występuje zbędnych pędzli, ile jest do różu i pudru a ile do cieni

Sabbatho, Ty posiadasz ten? http://www.allegro.pl/item204091296_...s_promocj.html
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:41   #286
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

nie, mojego juz nie ma bo ja kupowalam pol roku temu. Ale jest podobn jesli chodzi o zawartosc. Jak sie pojawi u mnie w domu aparat to cykne moj

ja powiem tak - z mojego kompletu ktory jest prawie identyczny nie uzywam (albo praktycznie nigdy): malutkiego do rozu skosnego (poprawkowego), "kulki" do sypkich (w sumie to nie sprawdza sie ale ostatnio zauwazylam ze , swietnie sie nim rozciera cienie, to w sumie uzywam czasami), tych takich ze szczecinki twardych, one chyba do rozcierania kresek sa i do brwi taki twardy? nie wiem sa dwa. Nie uzywam linera bo nie mam odpowiednich cieni do niego (nie wiem moze jestem niewprawiona ale strasznie sie musze nameczyc zeby cos namalowac kilka razy musze cien nabierac na jedno oko, to norma?) i do ust (bo nie maluje ust, ale jest fajny). A reszta jest tak fajna , ze mam ochote kupic drugi komplet zeby miec wiecej (bo wiadomo pare cieni i juz brudne na rozne kolory ). Bardzo jestem zadowolona ze skosnego, ma szerokosc centymetra na poczatku skuwki, jest dosc szeroki i w ogole taki dosc gruby Bardzo fajny jak dla mnie. No i krociutki do cieni jest extra i takie najdluzsze tez. I malutkie (do brwi i malego malowania kresek czy cos ) tez super (ja znajduje alternatywne zastosowania dla nich i tego do brwi uzywam do kresek zamiast linerA) - teraz bym kupila wiekszy a wtedy sie powstrzymalam ;]]


a i wachlarza nie uzywam - za malo ma wlosia wolalabym jumbo ale wtedy to byl luksus na allegro

i podoba mi sie to ze jest tyle do pudru - uzywam wszystkich i jeszcze mi malo.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:42   #287
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Ja mam ten komplet.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 21:00   #288
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
nie, mojego juz nie ma bo ja kupowalam pol roku temu. Ale jest podobn jesli chodzi o zawartosc. Jak sie pojawi u mnie w domu aparat to cykne moj

ja powiem tak - z mojego kompletu ktory jest prawie identyczny nie uzywam (albo praktycznie nigdy): malutkiego do rozu skosnego (poprawkowego), "kulki" do sypkich (w sumie to nie sprawdza sie ale ostatnio zauwazylam ze , swietnie sie nim rozciera cienie, to w sumie uzywam czasami), tych takich ze szczecinki twardych, one chyba do rozcierania kresek sa i do brwi taki twardy? nie wiem sa dwa. Nie uzywam linera bo nie mam odpowiednich cieni do niego (nie wiem moze jestem niewprawiona ale strasznie sie musze nameczyc zeby cos namalowac kilka razy musze cien nabierac na jedno oko, to norma?) i do ust (bo nie maluje ust, ale jest fajny). A reszta jest tak fajna , ze mam ochote kupic drugi komplet zeby miec wiecej (bo wiadomo pare cieni i juz brudne na rozne kolory ). Bardzo jestem zadowolona ze skosnego, ma szerokosc centymetra na poczatku skuwki, jest dosc szeroki i w ogole taki dosc gruby Bardzo fajny jak dla mnie. No i krociutki do cieni jest extra i takie najdluzsze tez. I malutkie (do brwi i malego malowania kresek czy cos ) tez super (ja znajduje alternatywne zastosowania dla nich i tego do brwi uzywam do kresek zamiast linerA) - teraz bym kupila wiekszy a wtedy sie powstrzymalam ;]]


a i wachlarza nie uzywam - za malo ma wlosia wolalabym jumbo ale wtedy to byl luksus na allegro

i podoba mi sie to ze jest tyle do pudru - uzywam wszystkich i jeszcze mi malo.
Sabbatho, dziękuję za wyczerpujący opis prawdę mówiąc zraziłam się do makona dzięki Tobie czytając ten wątek i Twoje wypowiedzi od samego poczatku skreśliłam tego sprzedawcę na starcie a teraz go zachwalasz

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja mam ten komplet.
I jak?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 22:56   #289
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Ja sie po prostu przekonalam. Bo w sumie za tyle pedzli naprawde nie mozna oczekiwac cudow.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 08:12   #290
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ja sie po prostu przekonalam. Bo w sumie za tyle pedzli naprawde nie mozna oczekiwac cudow.
wiem , to nie pędzle profesjonalne ale nie stać mnie by wyrzucić 100zł w błoto by mieć trochę pędzli ale byle jak zrobionych nie muszą być znakomite, wystarczy że będą dobrze zrobione
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 11:20   #291
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
I jak?
Do pudrów itd. są świetne (skośny do różu to mój faworyt, wachlarz jumbo niczego sobie). Do korektora tak samo, jak ja mogłam wcześniej nakładać korektor w kremie palcem? Do cieni nawet jeszcze nie testowałam bo przez te upały to nic oprócz filtra na twarz nakładać mi się nie chce i nie mam weny twórczej.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 12:51   #292
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Hm ja nie mam do korektora a ten z paletki sephory taki maciupenki moze znajde nowe zastosowanie dla nieuzywanego pedzla do ust;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:12   #293
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a czy miala któraś z Was do czynienia z pedzlami z H&M? wczo jak bylam, to widzalam jakies.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:17   #294
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Do pudrów itd. są świetne (skośny do różu to mój faworyt, wachlarz jumbo niczego sobie). Do korektora tak samo, jak ja mogłam wcześniej nakładać korektor w kremie palcem? Do cieni nawet jeszcze nie testowałam bo przez te upały to nic oprócz filtra na twarz nakładać mi się nie chce i nie mam weny twórczej.
dziękuję kusisz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:20   #295
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję kusisz
Jest czym.
Ten mały gratisowy zestaw jednak sobie zostawię. Największy pędzel w nim przyda mi się do rozświetlaczy. A w poniedziałek poszukam czegoś w czym będę mogła trzymać pędzle na biurku.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:24   #296
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Jest czym.
Ten mały gratisowy zestaw jednak sobie zostawię. Największy pędzel w nim przyda mi się do rozświetlaczy. A w poniedziałek poszukam czegoś w czym będę mogła trzymać pędzle na biurku.
niedobra
A jak oceniasz jakość pędzli? Jak są wykonane, co z przycięciem?

Myślę jednak o zestawie u makona bo ma wszystko co potrzebuję i mało pędzli jest mi zbędnych, u Edyty nie dość że są zbędne pędzle to czasami się powtarzają (np. dwa do brwi w zestawie).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:46   #297
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
niedobra
A jak oceniasz jakość pędzli? Jak są wykonane, co z przycięciem?

Myślę jednak o zestawie u makona bo ma wszystko co potrzebuję i mało pędzli jest mi zbędnych, u Edyty nie dość że są zbędne pędzle to czasami się powtarzają (np. dwa do brwi w zestawie).
Jeszcze nie wypadł z nich rzaden włos, przycięcia równe i dopasowane.
To weź ten zestaw od makona.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 19:28   #298
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

nie chce ktoras odsprzedac zestawu podroznego? chetnie kupie bo ostatnio krece sie miedzy moim domem a domem tz;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 20:22   #299
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

a ja wciąż myślę Edyta nie odpisuje więc pewnie wezmę od makona...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:22   #300
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli?

A Makon ci odpisał co do wymiarów pędzli?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.