Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 22:24   #4111
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe - to konsystencja bogata, masełkowa. Krem na noc z gatunku zdecydowanie odżywczych, który dawał radę napoić nawet moją skórę skłonną do wysychania. Krem na dzień to takie małe cudeńko - jest masełkowaty, ale pięknie się wchłania, zostawiając skórę dobrze wypielęgnowaną, ale bez błyszczącej warstwy. Ma kolor lekko różowy i mam wrażenie, że delikatnie rozświetla skórę. Świetny jako baza pod podkład.

Co do przechowywania pod prysznicem właśnie oglądam takie narożne "stojaki" tyle, że w pobliskich sklepach tego nie ma a kupując w sieci warto by znać recenzje, żeby właśnie kupić coś raz a dobrze. Stąd pytanie o konkretne model/marki, które się sprawdzają (albo nie) jeśli używacie.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 22:47   #4112
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

LaMary - Serum Double ma nowy skład? Bez parafiny? Bo się pogubiłam...
Właśnie skład mnie zastopował, takiej ceny za parafinę płacić nie będę, niech się Clarins wypcha

Dziś byłam w L’Occitane - tam zawsze coś fajnego znajdę
...wróciłam z torbą próbek oczywiście.

Uśmiałam się czytając opis twojego zimowego ekwipunku
Sama chyba się już do mrozów przyzwyczaiłam, noszę tylko jedną warstwę pod kurtką: góra - sukienka merino, dół - rajstopy merino.
...no ok - na godzinny spacer na mrozie założę jeszcze cienką podkoszulkę ...z merino

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Dircik - o la, la - brzmi pięknie...
Czy to ten krem, z spf 20? Chyba jest kilka wersji, którą masz?

https://sklep.drirenaeris.com/en/pro...f-20-1394.html

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Dircik - stojaki? ...czyli coś co stoi na podłodze prysznica? Chyba będzie trudno to szyścić?
Miałam na myśli takie zawieszane na wysokości ok 2m.
Nie polecę konkretnej marki, bo w nowym mieszkaniu takiego nie mamy - nad czym ubolewam
Radziłabym jednak obejrzeć, te metalowe różnią się jakością wykonania. I potrafią kosztować słono ...no więcej niż serum Double
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 08:29   #4113
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe - tak wersja na dzień to właśnie z Twojego linka. Cena, cóż ... światowa, przy czym w S. i D. bywają promocje większe niż 20%.
A na noc miałam miniaturę (15-20 ml, już nie pamiętam dokładnie) tego:
https://sklep.drirenaeris.com/pl/pro...kory-1395.html
Miłego dnia i byle do wiosny - łudzę się, że już niedaleko
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 10:53   #4114
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Do kabin zeby usunac kamien to ja bym uzyla octu. To dosc ekologiczny sposob
Mnie osobiscie zapach octu nie przeszdzkadza. Ciemne osady ( grzyby plesnie?) usuwam soda. Hmm chyba oczyszczon

Dzieki dziewczyny za uwagi co do bizuterii. Zostane wiec przy bransoletkach i kolczykach. Gdybyscie cos wypatrzyly bede wdzieczna za zdjecie. Zebym mogla poszukac cos podobnego.

Wlasnie jedziemy do Wisly. Dwa tygodnie luzik.

Wrzuccie linka do wyjazdu na Santorini...

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 11:53   #4115
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Helo

LaMary- Santorini jedziecie z jakiegoś biura podróży? Nasz urlop w drugiej połowie lipca. Dalej szukam fajnej oferty...

Dircikowa - u mnie tez niestety twarda woda. Po każdym prysznicu ściągamy wodę ściągaczką i nim raz na tydzień myję ja płynem do kabin. Ostatnio mam cilit łazienka wcześniej lidlowy W5. W sumie jakoś się specjalnie różnią poza zapachem. A silikon niestety i tak trzeba raz na jakiś czas wymieniać. Cudów nie ma.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Od niedzieli oglądamy
https://www.youtube.com/watch?v=oWaFGbK_xFM


polecam
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 12:39   #4116
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość

Zmieniając temat, ponieważ jestem w klimatach poremontowych/domowych. Jakie macie sprawdzone sposoby na przechowywanie kosmetyków pod prysznicem? Możecie polecić jakieś półki-regały, które nie są tandetne, z których jesteście zadowolone? Chodzi mi oczywiście o płyny do mycia, szampony, peelingi. Jeśli z jednej kabiny korzysta cała rodzina to ilość opakowań się robi niepomijalna
I inna rzecz, związana z tematem - sprawdzona "chemia" do kabin prysznicowych? Używacie środków do impregnacji? U nas jest potwornie twarda woda, co przekłada się na kłopoty w bieżącym utrzymaniu czystości...
Dircik... odwieczny problem z tymi półkami w kabinach czy poza kabiną. Z doświadczenia wolę półki poza kabiną. Wewnątrz szybko i wszystko dokoła robi się ubabrane jak nie żelem to mydłem... no i jak jest woda "twarda" to robi nam się już syf
Do wody proponuję zakupić filtr prysznicowy, zdaje egzamin
A wszelkiej maści żele chwytam z zewnętrznej półki, ostatni w rodzinie wyjmuje, osusza ręcznikiem specjalnie przeznaczonym do tego i odstawia na półkę
https://panelux.pl/pl/p/KA122-Kabina...46-90x120-/185

O taką mniej więcej daliśmy zrobić półkę

Co do tzw. chemii polecam to:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Fros...-ml,99949,6196

Sprawdzony i stosowany od wielu lat, zarówno do baterii i szyb w kabinie. mam szklane kabiny, eksploatowana zwłaszcza ta na piętrze i przyznaję żę po 10. latach użytkowania wygląda jak nowa ( wiadomo, że trochę przesadzam...) albo jak ta, którą używamy rzadko.

Caffe, nowe serum Clarinsa pojawiło się bodaj przed świętami bożonarodzeniowymi. Różnica jest w INCI i w 'wyglądzie ' zewnętrznym tj. nowe opakowanie ma nowy dozownik, który można przekręcić i dozować sobie większą albo mniejszą ilość serum. taki bajer
No... parafina ma od dawna zły pijar, podobnie jak parabeny, które zastąpiono konserwantem: phenoxythanolem ( chyba dobrze napisałam...). Jak wieść niesie również szkodliwy, zwłaszcza dla dzieci a własnie w pielęgnacji dziecięcej jest hojnie stosowany

Marjolka, odpoczywaj

Aussie, pierwsze dwa tygodnie lipca spędzimy w Łazach
http://www.diana8.pl/diana
dzieciakom się tam bardzo podoba. Rodzice w tym roku nie chcą jechać, bo mój ojciec nie czuje się już na siłach. W zeszłym roku sporo nas zdrowia kosztowało, bo okrutnie marudził nam przed wyjazdem. A teściowie... to już inna bajka. Oni lubią sami, bez ogona
Nie wiemy, czy pojedziemy na tydzień a kolejny tydzień dzieci spędzą z dziadkami czy spędzimy razem bez dziadków 2 tygodnie... zależy też od pogody

A na Santorini wybieramy się pod koniec sierpnia, na 8 dni. Nie zarezerwowaliśmy jeszcze wycieczki bowiem czekamy na lepszą cenę Okazję
Wakacje na Santorini to duży wydatek. Na samej wyspie też nie jest tanio...to chyba najdroższa wyspa.
jeździmy z biurem podróży Rainbow... a wycieczka kosztuje ok. 4,5 - 5 tyś./os. Gdyby tam jeszcze były piękne, białe plaże to odżałowalibyśmy...raz się żyje... ale wulkaniczne, czarne piaski do tego raczej więcej "kamieni " niż samego piasku to nas właściwie skutecznie zniechęca. Poza tym moja siostra ( bo jak prawie co roku jeździmy razem ) ma liczną rodzinę i za taką kwotę to moglibyśmy polecieć w inną część świata
Pożyjemy... zobaczymy ale na pewno to będzie Santorini
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-27, 13:16   #4117
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Wczoraj chciałam dodać zdjęcia ale popołudniu nie miałam już mocy ��

Buty córki wyglądają na większe niż są w rzeczywistości... �� czyli zdjęcie przekłamuje...

Nie spodziewałam się dobrej pielęgnacji po olejku a jednak... może nie oczarował ale cieszy nie tylko oko ��

No i kupiłam sobie kolejne opakowanie balsamu. Czyli ujędrniania ciąg dalszy ��

Dzisiaj odbieram od szewca buty i obawiam się że nie będę zadowolona...

Drugie zdjęcie to moje stare i nowe obuwie czyli bliźniacy ��

To chyba ostatnie zdjęcia, no jestem żałosna bo nie dotrzymuję słowa �� ale wydaje mi się ze nie będę wiarygodna... ten typ tak ma ...

i zapomniałam o "wcierce" do włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D36CF143-C8D8-4210-B26D-909A56EC257E.jpg (116,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F197D579-827D-4F48-835E-B562C93DE7C1.jpg (133,6 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-02-27 o 13:21
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 07:31   #4118
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Wątek zniknął z forum
Jakoś inaczej musiałam znaleźć...

Miłego mroźnego dnia.
U mnie kolejny dzień slońce
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 07:37   #4119
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

-15 C niech już się skończą te mrozy ja chcę lata
Co tu taka cisza zapadła? nie zamarzajcie kochane Na dobry rozruch zapraszam na kawę. A jak ktoś ma ochotę mam także słonecznik prażony
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 09:11   #4120
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Aussie - dołączam z kawą i z owocami w jogurcie. Słonecznik to moja przekąska wieczorna
Dzięki, dziewczyny, za porady prysznicowe Bieżące czyszczenie jest do ogarnięcia, choć Rossmannowy środek mnie zainteresował, bo zapach jest dla mnie istotny. Byłam ciekawa, czy któraś nie używa środków hydrofobowych, które pokrywają szyby i sprawiają, że pracy z doczyszczaniem jest mniej. Skoro nie - to pewnie sama zostanę testerem
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 09:24   #4121
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Aussie - dołączam z kawą i z owocami w jogurcie. Słonecznik to moja przekąska wieczorna
Jestem uzależniona od prażonego słonecznika...Lepsze to niż snikersy. I często to moja jedyna kolacja...

Jeśli macie ochotę na niezbyt skomplikowaną lektur, ale dobrze się czyta

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/45865...arzenia-swiata

w jednej bibliotece jest osobna półka z hiszpańską literaturą, często pożyczam. Z tego, co tam jest, wygląda, że hiszpańscy pisarze najchętniej piszą spiskowe książki w stylu Kodu da Vinci albo kryminały dziejące sie w czasach Franco...

A, zaczęlam też czytać głośną książkę o Trumpie- Ogień i furia.

Kawa.
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 09:36   #4122
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Wasylisa i jak wrazenia? Bo widzialam ksiazke z newsweekiem i sie zastanawiam czy kupic....

U mnie kolejny dzien -14.... chyba marze i wiosnie i ciepelku... mam dosc zimna
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 09:40   #4123
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Wasylisa i jak wrazenia? Bo widzialam ksiazke z newsweekiem i sie zastanawiam czy kupic....
Też z Newsweekiem kupilam,acz łatwo nie było...Dopiero zaczęłam, dobrze się czyta, acz można się w natłoku nazwisk pogubić lekko...Dobrze się w polskie polityce orientuję, w innych tak se
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 09:45   #4124
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Dzień dobry
U nas szkoły zamknięte z powodu śniegu
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:14   #4125
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Witam, jak zwykle z rana z kawą.

Aussie, ja też chcę już ciepłych dni, baaaardzo. Dobrze że przy minus 15. stopniach świeci słońce. jest nadzieja... dla mnie

Również lubię słonecznik, może być prażony ale jako kolacja... ile musiałabym tego zjeść, żeby poczuć się syta A to jednak kaloryczna przekąska i chyba też ciężkostrawna.
A ja jestem uzależniona od kawy, zielonej herbaty i ... słodyczy a konkretnie od wszystkiego w czekoladzie...

Dircik, jeśli chodzi o o te środki hydrofobowe to nie używam, szyby w kabinie są pokryte specjalną powłoką, po której woda zwyczajnie spływa. Szybom wystarczy delikatne oczyszczenie z piany czy wylanego na szybę żelu i oczywiście tzw. konserwacja. Sądzę, że jeśli zaimpregnowałabyś takim środkiem szyby a nastepnie używała 1-2 w tyg. Froscha ( lub innego detergentu) to będziesz miała czyste szyby w kabini jak szyby w oknie. No...tylko moje okna jak zaświeci słońce są w opłakanym stanie... brudne

Wasylisa też mam książkę "Ogień ..." była dodatkiem do tygodnika ale jeszcze nie czytałam.

Lubię hiszpańską literaturę, u nas na pólce w bibliotece także mnóstwo takiej literatury. jeśli mnie pamięć nie myli to chyba "przygodę" z literaturą zaczęłam od "Katedry w Barcelonie"... taka myśl mi się kołacze w głowie. No i Zafon i Mendoza nikt inny na tę chwilę nie przychodzi mi do głowy

Odebrałam wczoraj buty ( te pogryzione przez psa ), niestety nie spodobała mi się naprawa... zawiozłam mamie, żeby oddała do Ośrodka Pomocy... Szkoda...

Miłego dnia dziewczyny
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:28   #4126
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Lubie slonecznik prazony. Jakos nie trafiam na niego ostatnio. Ja tez przy kawie. Pozdrawiam z mroznej i slonecznej Wisly. Rano juz przeszlam jeden cykl odnowy. Czyli hydromasaz, potem plastry borowinowe i magnetronik. Na wieczor zamowilam.jeszcze saune. Po dwoch takich tygodnach wyskocze stad jako sarenka

A propo badan profilaktycznych- holesterol 150 trojglicerydy 56. Cukier i tsh tez ok. Czyli na ta sarnę chyba mam szanse😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2018-02-28 o 13:51
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:29   #4127
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Zimno

Dircik u mnie w łazience chaos.
Zazdroszczę tym co mają mało i wszystko pochowane estetycznie.
Frosch lubię , kupuję w Rossmann.

La Mary obkupiłaś się kobieto

Mnie Sephora kusi.
Rozświetlacz(cudo)Tom Faced




Diamond Light Highlighter



W pracy -podgryzam: dynię w karmelu.

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-02-28 o 11:52
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:35   #4128
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Chyba wam nie mówiłam, że w poniedziałek byłam na debacie w szkole- Zadania domowe- tak czy nie. Ciekawe doświadczenie i ciekawe jak różni ludzie (rodzice, dzieci, nauczyciele, przyszli pracodawcy, kuratorzy itp) patrzą na sprawę. A wy jesteście na tak czy nie

Kolejne ciekawe doświadczenie spotkało mnie wczoraj na siłowni. Młoda kobieta ćwicząca obok przez pół godziny przekazywała koleżance informacje telefonicznie na temat instagrama i jak sprawdzić czy ma się # tag bana i jakie mogą być #tagi, za co takiego bana dają itd... Po pół godzinie miałam serdecznie dosyć i przeniosłam się na przeciwległą bieżnię

Marjolka- świetnie! tak trzymaj sarenko
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 11:56   #4129
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

La Mary -Santorini
Nie wahaj się,tylko leć

Aussie dobrym rozwiązaniem na siłce-są słuchawki i własna muza.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Z zadaniami domowymi-jestem na TAK
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 12:19   #4130
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Ja tez uwazam ze powinny byc zadania domowe... u starszej corki pabi z matematyki doswiadczalnie zadaje prace domowa ale nie wymaga odrabiania... akurat moja corka odrabia bo bym jej zyc nie dala i uwazam ze to dobra forma nauki... ale w klasie jest jedyna ktora robi prace domowa... na 32osoby
A pozniej na zebraniach rodzice maja pretensje do nauczycieli ze dzieci maja slabe oceny... a jak maja miec dobre skoro zadne z tych rodzicow nie wymaga od dzieci odrabiania lekcji bo przeciez nieobowiazkowe... nieraz jak slucham niektorych matek to mam wrazenie, ze jestem z innej planety.... jedna z mam twierdzi na przyklad ze nie jest w stanie zabronic corce palic epapierosa bo ona i tak bedzie palila...o normalnych papierosach to samo... a dziewcze ma 15lat... kolejna nie bedzie mowila dziecku ze szjola jest obowiazkowa, nie chce niech nie chodzi...a potem foch ze panie sie uwziely bo malolat ma zaledwie 10 czy 15% obecnosci...no przeciez mama pozwolila nie chodzic.... takich cudow u mlodej jest wiecej... dlatego przestalam chodzic na zebrania bo mi slabo, chodze na konsultacje zeby tych idiotyzmow nie sluchac....
A moze ja faktycznie z innej planety sie urwalam.....
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:28   #4131
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Witam, dołączę z kawą

Jestem w niedoczasie... ćwiczę codziennie i wszystko inne leży i czeka. Mięśnie pleców i brzuszka zdecydowanie silniejsze czuję to wyraźnie kiedy podnoszę stepper... no... nie jako sztangę, ale żeby go po prostu wynieść po skończonym treningu ...a ciężki jest jak jasna cholera.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Kto mi poleci jakieś fajne video z ćwiczeniami na brzuszek?

Chudnę, widzę to po ubraniach

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość

To gratuluję

Właśnie weszłam na wagę, a ja przytyłam
Z 48 kg na 49,3 kg.
U mnie ta nieznaczna może różnica jest znacząca
Widzę po pupie i piersiach
Podobają mi się ładne pupy byle to nie był tyłek Kim Kardashian ( nie wiem czy dobrze napisałam...)
LaMary - luksusowy problem
49kg??? Jesteś naprawdę petite! ...ale rozumiem problem - mam koleżankę która również walczy o nieco ciała, jest chora i naprawdę to nie jest nawet kwestia wyglądu tylko tego, aby chociaż trochę witamin przyswoić...

Na ładne biodra i pośladki najlepszy jest rower większe obciążenie (lub górka) i pedałowanie piętami Uwielbiam, już nie mogę doczekać się wiosny.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 13:57   #4132
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość

Kto mi poleci jakieś fajne video z ćwiczeniami na brzuszek?

.
Czemu nie na BRZUCH?!?
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:12   #4133
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Dircik, do kremu Neuro Filler brakuje mi jakieś 100 punktów w klubie Eris

Wasylisa - pomijając zbędne kilogramy - ja wciąż mam brzuszek No ładny jest i go lubię
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:19   #4134
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Z całym szacunkiem, Caffe, brzuszek to ma twoja kilkuletnia córka.
A brzuch też można lubić, zwłaszcza jak ładny
Nie wiem, skąd w Polakach ta skłonność do zdrabniania wszystkiego, zarabiania pieniążków, chodzenia na zakupki, jedzenia śniadanek i ziemniaczków z kotlecikiem na obiadek.
Picia kawki z mleczkiem.
W osiedlowym warzywniaku sympatyczni skądinąd sprzedawcy potrafią zdrobnić wszystko. Podliczą cię za pietruszkę, brokułka, cebulkę, ziemniaczki i LOBUSIE

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2018-02-28 o 14:22
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:25   #4135
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Wasylisa- jakbym naszą Beatę słyszała szkoda, że juz do nas nie zagłąda

Caffe- bardzo proszę tak na już
http://www.motywacjanonstop.pl/p/tre...zen-wideo.html

http://www.motywacjanonstop.pl/2015/...ch-w-domu.html

Miałam też gdzieś z piłką, ale muszę poszukać

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Ach no i oczywiście plank i wszystkie jego warianty ...nie tylko na brzuch
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:43   #4136
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Wasylisa co to Lobusia hi hi?

petite!Jak to pięknie brzmi Caffe..

Też chcę być petite

Teraz szczegółowy obraz ćwiczeń Miszki.
Dzień pierwszy:pasy,piłka bla,bla,bla
Po zakończeniu wygibasów-Olfen
Krzyż mnie tak napierdzielał

Dzień drugi rozruszalam drania.

Brak zażycia olfenu zwiastuje poprawę

chyba....

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2018-02-28 o 14:45
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:44   #4137
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

LOBUSIE, Miszka
czyli jabłka lobo:haha ha:
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:46   #4138
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe, luksusowy problem powiedzmy wyglądam zdrowo chyba...bo waga sugeruje może anoreksję ale mam drobną budowę kości
a tyłek i biodra to mam na szczęście do chłopięcej budowy mi daleko. Może się zdecyduje kiedyś na fotkę przy gimnastyce to Wam pokażę moje biodra ale nie obiecuję

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Lubie slonecznik prazony. Jakos nie trafiam na niego ostatnio. Ja tez przy kawie. Pozdrawiam z mroznej i slonecznej Wisly. Rano juz przeszlam jeden cykl odnowy. Czyli hydromasaz, potem plastry borowinowe i magnetronik. Na wieczor zamowilam.jeszcze saune. Po dwoch takich tygodnach wyskocze stad jako sarenka

A propo badan profilaktycznych- holesterol 150 trojglicerydy 56. Cukier i tsh tez ok. Czyli na ta sarnę chyba mam szanse😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marjolka, oby nikt z resortu zdrowia nie przeczytał o tej sarence bo komuś wpadnie do głowy pomysł na nową reklamę. W końcu były króliczki, był koń to może doczekamy się i sarenki

A poważnie to od dawna wyglądasz jak sarenka szczupła, tryskająca energią i pomysłami (czyt. mydełka i inne eliksiry na zachowanie młodości...)
Trzymaj się w tej Wiśle zdrowo i odpoczywaj!

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Chyba wam nie mówiłam, że w poniedziałek byłam na debacie w szkole- Zadania domowe- tak czy nie. Ciekawe doświadczenie i ciekawe jak różni ludzie (rodzice, dzieci, nauczyciele, przyszli pracodawcy, kuratorzy itp) patrzą na sprawę. A wy jesteście na tak czy nie

Kolejne ciekawe doświadczenie spotkało mnie wczoraj na siłowni. Młoda kobieta ćwicząca obok przez pół godziny przekazywała koleżance informacje telefonicznie na temat instagrama i jak sprawdzić czy ma się # tag bana i jakie mogą być #tagi, za co takiego bana dają itd... Po pół godzinie miałam serdecznie dosyć i przeniosłam się na przeciwległą bieżnię

Marjolka- świetnie! tak trzymaj sarenko
ja też jestem na TAK, ale...

Może zacząć trzeba od tego, że nam trudno zrozumieć, że można inaczej czyli bez prac domowych. Przecież bylismy przyzwyczajeni do odrabiania prac domowych to niejako wpisane było w kodeks ucznia Taka rzeczywistość
Uważam, że trzeba wiedzę zwłaszcza z przedmiotów ścisłych utrwalić. Ale po co jakieś zadawanie do domu rysowania szlaczków, prac technicznych nad którymi głowią się nie uczniowie tylko rodzice i inne cudawianki na kiju... a często bywa i tak, że jak nauczyciel nie zdąży z materiałem zadaje dzieciakom zadanie domowe pod tytułem strona X, Y,Z do odrobienia
I najlepiej na weekend żeby się dzieciaki nie nudziły.
Tak, utrwalamy i porządkujemy wiedzę a nie zadajemy dzieciom zadania z dodawania, odejmowania i czytanki ( w młodszych klasach ) Bo niektórzy nauczyciele nadmiernie wczuwają się w imperatyw społeczny
Cóż, może trzeba by zwiększyć ilość godzin lekcyjnych... ale czy to dobry pomysł?
Zdolne dzieci odrobią szybko lekcje ale mniej zdolne mają pod górkę... z drugiej strony zawsze tak było...
No i kolejne moje ALE to zauważam po koleżankach i kolegach moich dzieci, że wolny czas dla dzieci oznacza przesiadywanie przy komputerze i grach...
A niektórym rodzicom zauważam to bardzo odpowiada... moje dzieciaki często buntują się, że jakaś tam Baśka i inny Antek to mogą grać długo i do późna a oni nie. I na nic przemawianie do rozsądku... i argumentacje że nic tak nie wzmacnia jak dobra edukacja... Że co, że co??

Aussie, a jakie na zebraniu padały argumenty, większość dorosłych na tak, czy na nie?
Dobra, kończę... bo za moment do domu
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:58   #4139
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Wasylisa, czepiasz się. Nie używam zdrobnień w nadmiarze i akurat w tym przypadku jest to zwyczajnie żargon przyjęty w świecie fitnessu.

Tak na marginesie - uważam że publiczne wytykanie błędów językowych jest w bardzo złym tonie. Brak taktu! Nie ma nic bardziej rażącego niż taki ton nawiedzonej polonistki

Kiedy wczytasz się w fora wizażu - znajdziesz dużo błędów, wszelkiego rodzaju - zdecydowana większość nie sili się na wymuskane wypracowania szkolne tylko używa mowy potocznej. I co w tym złego? Komu potrzebne jest nadęcie?

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Aussie - kobieto, miej litość!!! Nie jestem w stanie tego zrobić obejrzałam początek tego pierwszego filmu... masakra.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 14:59   #4140
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe, moim zdaniem, to ty się nadęłaś i robisz aferę...
Wyzywanie (nawiedzona polonistka) też jest w złym guście...
Nie mialam nic złego na myśli, jeśli cię obraziłam, to przepraszam, ale to twój problem...
I żaden to argument, że na forach czy w internecie roi się od błędów. Nie podoba mi się bylejakość języka i co w tym złego?!?
A do tego zaliczam zdrabnianie. Mogłas to potraktować z humorem albo olać, ale lepiej się obrazić i obrażać mnie.
Tobie też życzę miłego dnia
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 10:34:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.