O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-09, 14:01   #4981
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bry.
Ja znowu zasmarkana. Hanie tez cos bierze. Lenka sie trzyma.
W piatek byly z tatusiem na ueodzinach Lenki kolegi w pkola. Wrocily wymalowane,wybawione! Ja za to umieralam z zapaleniem pecherza.
Hania ma koszmarne noce. Ja mam juz dosc. Uspic ja to sie schodzi 1.5godz. Co tobedzie jak tz wroci do pracy? Na zawal zejde!
Olus wrocil do domu.

Wercus oj jak juz niedlugo porodzik! Trzymam kciuki!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-09, 20:34   #4982
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Arletko ja i Marcel też z glutem
Jej! Olus w domu! Super! Dużo zdrówka dla maluszka.

U Nas deszcz cały dzień. Dopiero po 17 udało się wyjść na pół godziny. Założyliśmy kalosze i przeszliśmy się po lesie. Tak to w domu. No i ubraliśmy choinkę. Wrzucę Wam na FB

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 11:48   #4983
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ech...w zla godz napisalam...Hania wstala z glutem, kaszlem,noc bardzo kiepska. Ja zasmarkana. Tylko Lenka jeszcze sie trzyma ale chyba nie dlugo bo dzieci w pkolu chore . pogoda tez srednia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 21:26   #4984
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór
My jeszcze w dwupaku (za 9dni termin). Dzisiaj mieliśmy wizytę, ten mały uparciuch ponownie nie dała sobie zdjęcia pstryknąć. Przekręciła się buźką w lewą stronę więc łożysko jej już nie zasłaniało i istniała możliwość zrobienia zdjęcia (w końcu!) ale skubana złapała się rączką za buzię i ooo...dupa wyszła z tego zdjęcia
Ma już niby 3,5kg ale błąd pomiaru wyszedł +/- 510g. Mam więc nadzieję, że jednak troszku mniej ma bo jeszcze zanim poród nas złapie to ta Żaba przykoksi bardziej i będzie ciężko
Gin mnie nie pocieszyła, bo powiedziała że nie widzi ona porodu w najbliższych dniach, a mnie już te wszystkie możliwe symptomy przed tak nawiedzają że aż męczą
Dzisiaj miałam od rana taki skok energii że masakra. Nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Poszłam spacerem na zakupy. Wróciłam do domu zsapana i zamiast odpoczywać to wypucowaliśmy całe mieszkanie. Potem zamiast odpocząć, poszłam na kolejny spacer i spotkać się z koleżanką. Wróciłam to ogarnęłam obiad po czym włączyłam głośno muzykę i tańczyłam z psami w salonie później mąż z pracy wrócił i poszłam z nim i psami na spacer. Wróciliśmy to ja dalej w tany i śpiewy. Mąż mi w końcu wyłączył muzykę to siadłam sobie na piłkę już bez muzyki ale tyłek mi dalej skakał na piłce masakra, ciagle mi mało było co za dzień...
Później wizyta u gin i mały dół po słowach gin o braku porodu ehh
Mam jednak cichą nadzieję, że gin się myliła i nie spędzę świąt w szpitalu

Widzę że choróbska Was nawiedziły. Biedni zdrówka Wam wszystkim życzę....i Waszym dzieciaczkom i Wam

Dobrej nocki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-10, 21:36   #4985
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór, dzisiaj w końcu poszłam biegać, od razu lepszy humor miałam. P był na weekend, pojechał i wraca w piątek , zostaje aż do 6stycznia, ciesze się jak dziecko. Kostek dostał propozycję wystąpienia w jaselkach jako Józef ale podziękował bo on chce być pastuszkiem no więc jest pastuszkiem.

Werkus miałam nadzieję że już jesteście rozpakowane, widzę że masz syndrom wicia gniazda, to nieomylny znak zbliżającego się porodu. Nie martw się kochana, będzie wszystko dobrze, mam nadzieje ze na święta będziecie juz w domku

Mysia garderoba, ale cudnie lada moment cały domek będziesz miała urządzony na tip top.

Arletko pęcherza współczuję, znam ten ból. A co Hania spać nie może? Może ma biedna koszmary



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Jeju wątek się kończy, uderze jutro do Basi żeby nowy założyła, tymczasem spadam spać, dobrej nocy dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 11:09   #4986
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Werkus ale widzę już etap wicią gniazdka się zaczął a to uparta cholerka tam siedzi nie będzie się pokazywać teraz już masz matka wytrzymać a jak chcesz coś przyspieszyć to bierz tz w obroty

Arletka o jaka super wiadomość cudnie że Oluś już w domku współczuję chorobska i pęcherza :/ a jak byłaś u gina?

Ewcia o jak na długo będziecie mieć tz cudnie mów jak Hela się ma ? Już lepiej się czuję? Kosta jest świetny

Mysia garderoba to moje drugie marzenie, pierwsze to własną sypialnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 19:17   #4987
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejka!

Młody śpi. Mieliśmy dzisiaj w żłobku jasełka. Się poryczalam Cudnie te dzieciaki występują Młody mnie pod koniec zobaczył i już mu się odechciało śpiewać i tańczyć następnym razem skitram się lepiej.

Werkuas, już bliżej niż dalej

Ruda długo P. będzie w domku, super! Kostuś Pastuszek

Ja zaglucona i ze średnim samopoczuciem. Marcel za to już prawie zdrowy, jakoś ekspresowo sobie poradził z tym przeziębieniem. Tfu tfu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 20:20   #4988
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Wercus moze zacznijcie akcje wykurzanie Zabki

Ruda jak fajnie ze tz na te kilka dni przyjedzie! A Hania ma od sierpnia takie noce. Odkad zmienilam lozeczko na lozko. Budzi sie po 10 razy w nocy, placze. Uspakaja sie z nami w lozku. Ale teraz chora to i z nami zle. Jestem wykonczona takimi nocami. Przyznam sie ze w sobote podalam jej hydroksyzyne to jednym snem pospala do 4.

Gianka do gina jestem zapisana na yyyy....chyba czwartek! Dobrze ze mi przypomnialas! Cy e mnie bola,brzuch tez, jakos dziwnie bo przy wkladce mnie w ogole nie bolalo. Okresu nie mam juz miesiac.

No u nas po kolei, tz rozlozylo. Wczoraj 37.4 a dzis 38.5 goraczki. Gardlo tak go boli ze nie moze jesc. Zonka wysmarowala masciami i poszedl spac.
Dziewczyny polozylam spac i zaraz sama uciekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-11, 23:30   #4989
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej
A co tu tak wszyscy przeziębieni? U mnie tż tez kicha, smarka. Mnie gardło pobolewa, ale wcinam kanapki z czosnkiem i mam nadzieję, że jakoś zwalcze dziadostwo.

Werkus juz myślałam, że się rozpakowalas ale syndrom wicia gniazdka juz jest czyli poród niebawem Cudnie!

Mysia mnie też wzruszają takie występy. Jak Lenka będzie występować to już całkiem mamuśka się poryczy

Arletka cudownie, że Olus juz w domku. Jak się Maluszek czuje? U nas też ciężkie noce od jakiegoś czasu. Myślę, że to jakiś skok. Zasypia późno, np dzisiaj o 23:50 :/ Uciekała mi z łóżka i na zabawę ją wzięło.
Hmm myślisz, że możesz być w ciąży?

Ruda świetnie, że P. tak długo z Wami zostanie Kostuś pastuszek





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 06:21   #4990
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór, dzisiaj w końcu poszłam biegać, od razu lepszy humor miałam. P był na weekend, pojechał i wraca w piątek , zostaje aż do 6stycznia, ciesze się jak dziecko. Kostek dostał propozycję wystąpienia w jaselkach jako Józef ale podziękował bo on chce być pastuszkiem no więc jest pastuszkiem.

Werkus miałam nadzieję że już jesteście rozpakowane, widzę że masz syndrom wicia gniazda, to nieomylny znak zbliżającego się porodu. Nie martw się kochana, będzie wszystko dobrze, mam nadzieje ze na święta będziecie juz w domku

Mysia garderoba, ale cudnie lada moment cały domek będziesz miała urządzony na tip top.

Arletko pęcherza współczuję, znam ten ból. A co Hania spać nie może? Może ma biedna koszmary



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Jeju wątek się kończy, uderze jutro do Basi żeby nowy założyła, tymczasem spadam spać, dobrej nocy dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super ze tz zostanie z Wami na dłużej
A Kostek wiedział co robi, ja za dzieciaka tez zawsze wolałam być aniołkiem niż Maryją jakoś o wiele lepsza opcja mi się to wydawała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hejka!

Młody śpi. Mieliśmy dzisiaj w żłobku jasełka. Się poryczalam Cudnie te dzieciaki występują Młody mnie pod koniec zobaczył i już mu się odechciało śpiewać i tańczyć następnym razem skitram się lepiej.

Werkuas, już bliżej niż dalej

Ruda długo P. będzie w domku, super! Kostuś Pastuszek

Ja zaglucona i ze średnim samopoczuciem. Marcel za to już prawie zdrowy, jakoś ekspresowo sobie poradził z tym przeziębieniem. Tfu tfu!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No mama musisz poćwiczyć ukrywanie się na widowni być Młodego nie rozpraszała hehe
Ale tez bym płakała za pewne widząc takie maluszki występujące

Zdrówka życzę ! Wypędź tego gluta asioooo!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
Wercus moze zacznijcie akcje wykurzanie Zabki

Ruda jak fajnie ze tz na te kilka dni przyjedzie! A Hania ma od sierpnia takie noce. Odkad zmienilam lozeczko na lozko. Budzi sie po 10 razy w nocy, placze. Uspakaja sie z nami w lozku. Ale teraz chora to i z nami zle. Jestem wykonczona takimi nocami. Przyznam sie ze w sobote podalam jej hydroksyzyne to jednym snem pospala do 4.

Gianka do gina jestem zapisana na yyyy....chyba czwartek! Dobrze ze mi przypomnialas! Cy e mnie bola,brzuch tez, jakos dziwnie bo przy wkladce mnie w ogole nie bolalo. Okresu nie mam juz miesiac.

No u nas po kolei, tz rozlozylo. Wczoraj 37.4 a dzis 38.5 goraczki. Gardlo tak go boli ze nie moze jesc. Zonka wysmarowala masciami i poszedl spac.
Dziewczyny polozylam spac i zaraz sama uciekam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hmm może Hania musi „dorosnąć” do nowego dużego łóżka ? Albo jest zjadł duże dla niej jednej wiec woli do rodziców iść bo tam przytulniej
Co by to nie było życzę aby Młoda w końcu się przekonała do swojego własnego łóżka i spała całe nocki
Zdrówka dla Tz i siły dla Was dziewczyny abyście nie zachorowały tez pełno teraz tych zarazków lata na zewnątrz... każdy chory z tego co widzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Hej
A co tu tak wszyscy przeziębieni? U mnie tż tez kicha, smarka. Mnie gardło pobolewa, ale wcinam kanapki z czosnkiem i mam nadzieję, że jakoś zwalcze dziadostwo.

Werkus juz myślałam, że się rozpakowalas ale syndrom wicia gniazdka juz jest czyli poród niebawem Cudnie!

Mysia mnie też wzruszają takie występy. Jak Lenka będzie występować to już całkiem mamuśka się poryczy

Arletka cudownie, że Olus juz w domku. Jak się Maluszek czuje? U nas też ciężkie noce od jakiegoś czasu. Myślę, że to jakiś skok. Zasypia późno, np dzisiaj o 23:50 :/ Uciekała mi z łóżka i na zabawę ją wzięło.
Hmm myślisz, że możesz być w ciąży?

Ruda świetnie, że P. tak długo z Wami zostanie Kostuś pastuszek





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Co do kanapek z czosnkiem to ja uwielbiam takie na grillu kładę cały czosnek na grilla i jak dojdzie to taki dżem/masło miękkie się z niego robi i tym smaruje kromkę chleba. Sypie lekko solą i niebo w gębie jaaaaajks ale ochota mnie naszła na to
Ja się cały ten sezon broniłam przed zarazkami herbatka z cytryna i miodem. No i pomogło bo mnie ominęło (jak na razie) tfuu tfuu
Zdrówka kochana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Co do porodu... wiecie jak już mnie męczą te symptomy porodowe ?
W poniedziałek byliśmy na wizycie u gin. Wielka nadzieja na zrobienie zdjęcia była bo czułam ze Mała przekręciła się na prawą stronę wiec „patrzy się w lewo” (mam łożysko po prawej stronie które zawsze zakrywało jej buźkę i nie było szansy na foto). No i fakt buźka odkryta, łożysko już nie przeszkadza no to skubana żeby nie było tak łatwo...złapała się rączka za buzie i ooo...”haha nara starzy! Foty nie będzie!” No kurde... uparciuch jeden noo wiec dowiemy się jak ta nasza Żaba wyglada dopiero jak zechce jej się wyjść
Waga wyszła 3500g (błąd pomiaru to aż 510g wyszedł) - dlatego liczę ze troszku mniej w rzeczywistości jest skoro jeszcze wyjść nie chce xD
Na wizycie gin mnie nie pocieszyła...mówiła ze szyjka bardzo krótka ale porodu to ona nie widzi w najbliższym czasie...nooo super
Wczoraj łapały mnie momentami takie dziwne bóle w kroku... no prąd jak nic. Jak mąż wrócił z pracy to pojechaliśmy na zakupy. Momentami taki ból ze musiałam stanąć w miejscu i normalnie brzuch od dołu przytrzymać musiałam komicznie wyglądać. Wieczorem moczyłam się godzinę w wannie i poszłam się położyć. No i się zaczęło. Lekkie cmienie podbrzusza, które narastało za każdym razem co wracało po kilku minutach. Z czasem doszedł cały brzuch, obolały i twardy tak na maksa ze bałam się ze coś się dzieje. I coraz mocniej za każdym razem. Na koniec zrobiło się już trio, podbrzusze, brzuch i plecy. I tak co kilka minut. Nie wiedziałam o co chodzi no i ze niedobrze mi było z tego wszystkiego to chyba norma. Ale po jakiejś godzinie to zelżało i przeszło a ja zasnęłam. Także tyle z mojego porodu oogh. Serio wykończy mnie to wszystko jeszcze przed samym porodem

Ahh witamy się dzisiaj w 40tc - równy tydzień do terminu
Miłego dnia dziewczyny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 10:50   #4991
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hejka

Werkus kciuki są no mam nadzieję że nie będzie to klocuszek 4kg choć ostatnio jakieś duże dzieci się rodzą ewidentnie zaczyna cię już brać

Migotko na pewno Lenka ma jakiś skok bo to dziwne że ma tyle poweru kobieta choć moje też usypiają po 21 ale za to śpią długo więc chociaż tyle

Arletka a robiłaś test? Tak sama dla siebie chociaż ? Zdrówka dla tz widzę sezon w pełni :/

Mysia o masz i ciebie rozłożyło :/ cholerka kuruj się eh te występy w żłobku są mega wzruszające

U nas nudy na budy , mała cyrkuje przy jedzeniu a mnie cholera trafia po prostu! Nie znoszę jak tak je brzydko. Malo i kręci się a potem nie doje i jest niespokojna jakaś tak mi się wydaje a jak próbuję dać to tylko mnie okłada pięściami po cycu nie wiem co jej się stało ale od kilku dni mnie denerwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 12:05   #4992
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Werkus juz niedlugo Fajnie bedzie Jak dasz nam znac i pokazesz fotke zabki

Ewcia zdrowia dla Was!

Migotka Lena chodzi spac pozniej ode mnie jak tesciowa?

Asia pokazuje mloda humorki mialam pytac, czy jezdzisz autem?

Arletka jak maz ?


Ja bylam dzisiaj w szpitalu, mialam biopsje zrobiona.. wyniki do kilku dni.. mam sie oszczedzac bo mam dwie dziury w piersi
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 14:45   #4993
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Magda taaa jeżdżę okazjonalnie a czemu pytasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 15:52   #4994
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Magda taaa jeżdżę okazjonalnie a czemu pytasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Bo pamietam jak opowiadalas ze jedziecie kupic auto dziewczyny jezdza z Toba ? :p
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 16:19   #4995
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dzień dobry u nas jak wiecie z Fb szpital w domu, póki co spokój bo Kostek przestał rzygać, tyle dobrego. Ja juz normalnie funkcjonować mogę, nawet kawę wypiłam. Ale siedzenie w domu mnie psychicznie wykańcza

Werkus masz przepowiadacze i do tego bóle krzyżowe biedaku, czyli poród zbliża się wielkimi krokami, kochana mocno Wam kibicuje musisz teraz się pilnować z tymi skurczami, bądź gotowa w każdej chwili

Arletko może nowe łóżko jej nie pasuje ? Współczuję Ci bo na pewno jesteś umęczona

Migotka nic nie mów, ten mój cycol tez mnie wykonczy, łóżeczko w dupke parzy jak nie ma P to spoko niech śpi ze mną ale jak on jest to też chcę się do niego przytulic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Madziu kochanie kciuki trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:41   #4996
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Ewcia u mnie to samo, Amela śpi ze mną w pokoju a tz z Nasia w drugim! Już wczoraj mowilam do tz że mi brakuje żeby mnie przytulił w nocy czy nawet za nogę potrzymał ale cóż dopóki karmie nie mam siły odkładać Ameli do łóżeczka bo wtedy bym w ogóle nie spała chyba , cieszę się że lepiej się troszkę czujecie

Magda coś ty ja nie jezdze po Wawie w ogóle bo nie mam gdzie i kiedy na tygodniu nie wychodzę tak z domu że muszę autem się poruszać bo tz jeździ do pracy , a w weekendy to jak już to razem. Prawko mam od 12 latach Jak do roboty chodziłam to jeździłam autem bo szybciej Naske odebrać mi bylo i plan taki że jak będę wracać po Ameli do pracy to musimy kupić mi auto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 19:44   #4997
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka test robilam tydzien temu bo robilam tk zatok. No wiadomo negatywny. Nie mysle o ciazy bo to prawie nierealne przy wkladce ale gdzies tam z tylu glowy "a moze". Wole sie upewnic.

Wercus juz masz niezle przepowiadacze!!!

U nas juz wsztstkich polozylo tyljo ja jeszcze na nogach. Lenka wlasnie ma 39 st goraczki. Lezy z okladami. Hania tylko glut. Tz wzial antybiotyk i deko lepiej.

Nocka kolejna sie zapowiada zle....matko!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 20:07   #4998
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Gianka ja to wręcz juz nówka sztuka, mam nadzieje ze jutro pójdę biegać moja tez jeszcze na cycu a dzisiaj to 3 razy w nocy karmiłam

Arletko kochana zdrówka dla Was

Zaraz koniec wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-12, 20:08   #4999
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Biedne te chorowite dzieciaki

Gianka Tak sie zastanawialam czy Ci sie foteliki mieszcza

My juz w lozku.. jutro caly dzien w pracy. Taaak mi sie nie chce
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-12, 22:49   #5000
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

dziewczyny nowy wątek
zapraszam
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2018-12-12 o 22:53
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 06:52   #5001
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Zamykam i zapraszam do nowej części

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262628
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.