Mamusie styczniowe 2020 - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-12, 14:55   #1681
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
netka00 czułam to samo co Ty tak marzyłam o tym aby tym razem był syn ( dwie córki już mam) i o mało się nie poryczalam hehe ale teraz już się cieszę , tyle dzieci się chorych rodzi , cieszmy się że nasze są zdrowiutkie . Przynajmniej moja córcia będzie miała się z kim lalami bawić , choć póki co woli auta , chyba po mamie bo ja zawsze chłopczyca byłam . Nie ukrywam że jeszcze do 40 chce zajść w ciążę i moze za czwartym razem się uda i będzie ten wymarzony synek

Z drugiej strony nikt z bliskich nie powinien Ci mówić przykrości z tego powodu że kolejna córka powinni się cieszyć że zdrowa bo to najważniejsze trzymaj się ciepło , jeden z pozytywów jest taki że jak to mój ginekolog mówi " mniej Pani wyda na wyprawkę bo ma Pani wszystko po córce " . To jest fakt choć jak ostatnio byłam w lumpeksie to widziałam takie przeurocze pajace dla chłopca hehe że napewno by były moje gdyby jednak syn miał się pojawić

Ehhh mam nadzieje, ze i ja do tego jakoś przywyknę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Ja mam parkę i teraz nastawilam się na synka a będzie córeczka... Mój Filip jest mega lobuzem ale z mamuśka zasze się dogada córka za to bardzo wrażliwa i sporo mi już w domu pomaga ale jej fochy doprowadzają mnie do białej gorączki i mąż jakoś ma lepsze podejście do niej, ja już nie mam chyba nerwów i bardzo szybko się irytuje jej humorkami...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Bardzo bym chciała mieć parke, wtedy płeć 3 nie miałaby już dla mnie znaczenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 15:02   #1682
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość

Ja rzeczy po córce nie mam żadnych, bo wszystko wydałam. Od któregoś rozmiaru rzeczy idą do koleżanki i ona odkłada spowrotem do oddania. Dodam, że między naszymi córkami jest 1,5 roku różnicy (moja starsza), a dzieli je jeden rozmiar. Taką drobinkę mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po córce nie mam nic bo moje dwie siostry i brat maja dziewczynki i wszystko wydaje. Mam nadzieję że w zamian dostanę maleńkie rzeczy dla córeczki

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 18:38   #1683
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Doświadczone mamy - polecacie wanienkę ze stojakiem czy bez? Macie coś konkretnego do polecenia?

Rozglądajcie się już za wózkami? Macie jakieś typy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 19:08   #1684
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Doświadczone mamy - polecacie wanienkę ze stojakiem czy bez? Macie coś konkretnego do polecenia?

Rozglądajcie się już za wózkami? Macie jakieś typy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zdecydowanie ze stojakiem. I fajnie też z odpływem. Nie trzeba całej przechylać, żeby wylać wodę. I według mnie lepiej mniejszą niż większą, bo i tak jak dziecko zaczyna siadać to się wstawia wanienkę do wanny albo od prysznic. My teraz będziemy mieć zwykłą z Ikei i niestety będzie stawiana na pralce, bo nie mamy miejsca na nic innego. Są też takie przewijaki z wanienką i też o tym myślę.

Ja przy dzieciach miałam wózek baby design lupo comfort i chyba znowu taki kupię (albo inny model). Super kosz na zakupy, świetna amortyzacja. Myślę jeszcze nad wózkiem marki jedo. W innych mi kosze na zakupy nie pasują Ja będę kupować używany, więc zależy na co trafię akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 19:17   #1685
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Doświadczone mamy - polecacie wanienkę ze stojakiem czy bez? Macie coś konkretnego do polecenia?

Rozglądajcie się już za wózkami? Macie jakieś typy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tez jestem na etapie rozmyśleń w tych tematach...
Byłam w sobotę oglądać wózki, podobały mi się firmy Mutsy, ale jednak kosztują już sporo. Bebetto było tylko kilka modeli i wszystkie byly ogromne, większe ode mnie - tak twierdził TŻ, ciężko było nimi sterować. Cybexy super ale tez odpadają ze względu na cenę. Nie było żadnego wózka firmy Adamex, może ktoś z Warszawy wie gdzie jest największy wybór wózków żeby sobie poogladac?

Co do wanienek to koleżanka bardzo polecała Shnuggle ze stelażem, ale tez trochę kosztuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ze stojakiem. I fajnie też z odpływem. Nie trzeba całej przechylać, żeby wylać wodę. I według mnie lepiej mniejszą niż większą, bo i tak jak dziecko zaczyna siadać to się wstawia wanienkę do wanny albo od prysznic. My teraz będziemy mieć zwykłą z Ikei i niestety będzie stawiana na pralce, bo nie mamy miejsca na nic innego. Są też takie przewijaki z wanienką i też o tym myślę.

Ja przy dzieciach miałam wózek baby design lupo comfort i chyba znowu taki kupię (albo inny model). Super kosz na zakupy, świetna amortyzacja. Myślę jeszcze nad wózkiem marki jedo. W innych mi kosze na zakupy nie pasują Ja będę kupować używany, więc zależy na co trafię akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Całkiem fajny ten Baby desing, właśnie przeglądam i zbiera dużo pozytywnych opinii, cena tez jeszcze w miarę rozsądna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 19:41   #1686
Castia
Wtajemniczenie
 
Avatar Castia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 546
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja niby dwójkę dzieci mam ale żadnego wozka. Wszystkie sprzedałam. Koleżanka namawia mnie na valco snap sport.Ma dobre opinie tylko ciężko uzywke upolować, mało ich jeszcze.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Castia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 19:42   #1687
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Doświadczone mamy - polecacie wanienkę ze stojakiem czy bez? Macie coś konkretnego do polecenia?

Rozglądajcie się już za wózkami? Macie jakieś typy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja się zastanawiam nad Mutsy, bo czytałam, że są w miarę kompaktowe, a potrzebuję niedużego z uwagi na bagażnik w aucie. Ale nie widziałam jeszcze na żywo.
Plan mam taki, żeby pojeździć po sklepach, wybrać konkretne modele, przymierzyć do naszego samochodu i później już będę szukać tych konkretnych modeli z drugiej ręki, chcę kupić używany.

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ze stojakiem. I fajnie też z odpływem. Nie trzeba całej przechylać, żeby wylać wodę. I według mnie lepiej mniejszą niż większą, bo i tak jak dziecko zaczyna siadać to się wstawia wanienkę do wanny albo od prysznic. My teraz będziemy mieć zwykłą z Ikei i niestety będzie stawiana na pralce, bo nie mamy miejsca na nic innego. Są też takie przewijaki z wanienką i też o tym myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę o wanience z Ikei, jedna z tańszych na rynku, a ma dobre opinie. Mam sporo wolnego blatu w łazience, bo mam zabudowaną pralkę, więc chyba sobie odpuszczę stojak.
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 20:56   #1688
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam nad Mutsy, bo czytałam, że są w miarę kompaktowe, a potrzebuję niedużego z uwagi na bagażnik w aucie. Ale nie widziałam jeszcze na żywo.
Plan mam taki, żeby pojeździć po sklepach, wybrać konkretne modele, przymierzyć do naszego samochodu i później już będę szukać tych konkretnych modeli z drugiej ręki, chcę kupić używany.



Też myślę o wanience z Ikei, jedna z tańszych na rynku, a ma dobre opinie. Mam sporo wolnego blatu w łazience, bo mam zabudowaną pralkę, więc chyba sobie odpuszczę stojak.
Ja mam wanienke z Ikea kupiona ponad 5 lat temu i jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 21:29   #1689
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Ja niby dwójkę dzieci mam ale żadnego wozka. Wszystkie sprzedałam. Koleżanka namawia mnie na valco snap sport.Ma dobre opinie tylko ciężko uzywke upolować, mało ich jeszcze.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Valco są bardzo fajne. Ja miałam wersję na piankowych kołach i się sprawdzała. Ale to nie są wózki dla noworodków - brak amortyzacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 22:45   #1690
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My już rozglądaliśmy się za wózkiem. Na początku myślałam o Bebetto Luca, ale myśle ze ostatecznie decyzja padnie na Baby Jogger city elite.

Dziękuje za doradztwo w sprawie wanienki.
Oglądałam ta snuggle i o ile Saną wanienka fajna tak ten środek dziwny. Nie wyobrażam sobie kapac tam noworodka....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 07:15   #1691
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Doświadczone mamy - polecacie wanienkę ze stojakiem czy bez? Macie coś konkretnego do polecenia?

Rozglądajcie się już za wózkami? Macie jakieś typy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stojak to podstawa moim zdaniem bardzo odciaza kręgosłup. Chociaż ja i tak maluszka nie kapalam zawsze robił to mąż. Większe dłonie i pewniejsza ręką. Ja przy kąpieli asystuje co do wózka to szukam xlander x pulse oczywiście używany ewentualnie cybex bali air 4 ten jak już to nowy. Ogólnie zobaczymy co się trafi
Cytat:
Napisane przez Castia Pokaż wiadomość
Ja niby dwójkę dzieci mam ale żadnego wozka. Wszystkie sprzedałam. Koleżanka namawia mnie na valco snap sport.Ma dobre opinie tylko ciężko uzywke upolować, mało ich jeszcze.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja też mam dwójkę i ani wózka ani łóżeczka nic masakra poprostu ale w najbliższej rodzinie to będzie 5 dzieciątko rok po roku. Więc nasze ciuszki gdzieś w obiegu są. Na bank muszę kupić kombinezon śpiworek do wózka i śpiworki do spania.
Jadę właśnie z wynikami toksoplazmozy do lekarza zobaczymy czy będę brała antybiotyk czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 07:39   #1692
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja po tygodniach poszukiwan chyba zdecyduje sie na baby design dotty.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 09:21   #1693
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No i po wizycie tzn bardziej konsultacji.. Bierzemy antybiotyk narazie do wizyty potem zobaczymy. Lepiej dmuchać na zimne niż potem płuc sobie w brodę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:01   #1694
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Właśnie przeżyłam szok, bo weszłam w aplikację i okazało się, że już mi 25. tydzień leci. Psychicznie zatrzymałam się na 22 A tu jeszcze "tylko" 110 dni, a ja nie mam kompletnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:18   #1695
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Właśnie przeżyłam szok, bo weszłam w aplikację i okazało się, że już mi 25. tydzień leci. Psychicznie zatrzymałam się na 22 A tu jeszcze "tylko" 110 dni, a ja nie mam kompletnie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie 24, tez jestem w szoku jak to szybko leci i tez mam mało rzeczy póki co, nie mam nic z tych najważniejszych typu wózek łóżeczko itp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:41   #1696
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez netkaa00 Pokaż wiadomość
U mnie 24, tez jestem w szoku jak to szybko leci i tez mam mało rzeczy póki co, nie mam nic z tych najważniejszych typu wózek łóżeczko itp


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na kiedy masz termin? bo nie ma Cię na liście na pierwszej stronie...

Ja mam tylko trochę ubranek i pieluszek muślinowych I „dogadane” Chicco Next 2 Me


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:27   #1697
paullcia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 38
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie też 24tc+1dn 🙂 Coś tam mam już kupione. Po wózek i fotelik jadę w październiku. Do tego zostanie mi do kupienia dostawka, rzeczy pielęgnacyjne dla dziecka i rzeczy do porodu.

Dziewczyny chodzicie do szkoły rodzenia? Warto?
paullcia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 22:32   #1698
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

My jutro 22+3. Mam troszkę ciuszków ale kupowanych na razie bez ladu i składu wiec nie wiem ile czego. Muszę to zaczac ogarniać dokaldnie
Kupione mamy już mebelki. Decyzje w sprawie wózka i chicco baby Hug.
W zasadzie chyba tyle.

I tak, nie zapisuje się do położnej ale do szkoly rodzenia właśnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

O przepraszam. Mamy jeszcze kosz Mojżesza na plozach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 04:10   #1699
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez paullcia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chodzicie do szkoły rodzenia? Warto?
Ja sie zapisalam w swojej przychodni na zajecia ktore maja sie zaczac z koncem września, ale polozna powiedziala mi ze grupa jest duza i wolalaby mnie zapisac na nastepna ture. Problem w tym ze kolejna rozpocznie sie za 2mies i bedzie trwac 8tyg wiec moge nie zdazyc ze wszystkim :/ Ale skontaktowalam sie z polozna pracujaca w szpitalu gdzie chce rodzic i ona prowadzi odplatna edukacje przedporodowa w domu, mozna wybrac konkretne tematy i chyba sie zdecyduje przynajmniej na temat samego porodu i moze laktacji/pielegnacji noworodka. Zwlaszcza ze jest elastyczna godzinowo a temat porodu chcialabym przejsc z mezem ktory na szkole rodzenia ze mna nie bedzie mogl chodzic bo jest w tym czasie w pracy... A wy zamierzacie chodzic same czy z partnerami? Zastanawiam sie czy nie bede osamotniona jak bede chodzic bez meza Ostatnio bylam na zwiedzaniu oddzialu i tez myslalam zeby jechac sama bo pomyslalam "po co mi on zeby ogladac porodowke" a tam okazalo sie ze kazda z osoba towarzysząca
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-14, 06:24   #1700
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Wózek uparłam się na cybexa i TŻ mimo oburzenia, ze drozszy niz on czasem zarabia, dal sie urobic - mialam takie marzenie, chyba naczytal sie opinii i w listopadzie kupujemy
Wczoraj kupiona komoda i szafa do pokoju pierworodnego, a ciuszkow na 56-68 mam juz sporo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 06:50   #1701
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Ja sie zapisalam w swojej przychodni na zajecia ktore maja sie zaczac z koncem września, ale polozna powiedziala mi ze grupa jest duza i wolalaby mnie zapisac na nastepna ture. Problem w tym ze kolejna rozpocznie sie za 2mies i bedzie trwac 8tyg wiec moge nie zdazyc ze wszystkim :/ Ale skontaktowalam sie z polozna pracujaca w szpitalu gdzie chce rodzic i ona prowadzi odplatna edukacje przedporodowa w domu, mozna wybrac konkretne tematy i chyba sie zdecyduje przynajmniej na temat samego porodu i moze laktacji/pielegnacji noworodka. Zwlaszcza ze jest elastyczna godzinowo a temat porodu chcialabym przejsc z mezem ktory na szkole rodzenia ze mna nie bedzie mogl chodzic bo jest w tym czasie w pracy... A wy zamierzacie chodzic same czy z partnerami? Zastanawiam sie czy nie bede osamotniona jak bede chodzic bez meza Ostatnio bylam na zwiedzaniu oddzialu i tez myslalam zeby jechac sama bo pomyslalam "po co mi on zeby ogladac porodowke" a tam okazalo sie ze kazda z osoba towarzysząca
Ja przy pierwszym dziecku chodziłam na szkołę rodzenia. Z mężem. Wszystkie dziewczyny były z partnerami. Raz nawet mąż beze mnie poszedł, bo po ataku kolki nerkowej musiałam leżeć. Na zwiedzaniu porodówki też byłam z mężem i też każda dziewczyna była z partnerem. Ale to było 4 lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:02   #1702
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym dziecku chodziłam na szkołę rodzenia. Z mężem. Wszystkie dziewczyny były z partnerami. Raz nawet mąż beze mnie poszedł, bo po ataku kolki nerkowej musiałam leżeć. Na zwiedzaniu porodówki też byłam z mężem i też każda dziewczyna była z partnerem. Ale to było 4 lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie byłam na szkole rodzenia ani razu. Teraz przy 3 ciąży to mogłabym na niej wykładać
Ja mam juz sporo rzeczy tzn sporo ma do mnie splynac chciałabym żeby to było jak najszybciej żebym mogła rozpatrzec się czego jeszcze nie mam i dokupić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 07:30   #1703
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja przy pierwszym dziecku chodziłam na szkołę rodzenia. Z mężem. Wszystkie dziewczyny były z partnerami. Raz nawet mąż beze mnie poszedł, bo po ataku kolki nerkowej musiałam leżeć. Na zwiedzaniu porodówki też byłam z mężem i też każda dziewczyna była z partnerem. Ale to było 4 lata temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze co ktorys raz bedzie mogl wziac home office, ale chyba ciezko bo szkola o 9, a on musi zaczac prace max o 10... trudno, bede grala samotna matke
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:35   #1704
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Rose08 Pokaż wiadomość
Moze co ktorys raz bedzie mogl wziac home office, ale chyba ciezko bo szkola o 9, a on musi zaczac prace max o 10... trudno, bede grala samotna matke


Ale to dziwne, że tak w ciągu dnia robią zajęcia, a nie w godzinach popołudniowych.
Jednak większa część społeczeństwa jest o tej porze w pracy...

Ja jestem już po dwóch spotkaniach, u mnie jest około 10 kobiet, z czego większość przychodzi z partnerami, ale kilka (w tym np ja na pierwszych zajęciach) są same. Ostatnio już byłam z TŻ i zgotowałam mu traumę. Położna mówiła o pękających szyjkach, odchodach poporodowych, krwotokach, a on na samą myśl o krwi robi się zielony.
U mnie wcześniej wysyłają smsa z tematem na kolejne zajęcia i pewnie nie na wszystkie będzie ze mną chodził. Po pierwsze nie zawsze się tak grafik ułoży, a po drugie spotkania z brafitterką czy uro-fizjoterapeutą może sobie spokojnie odpuścić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 08:42   #1705
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja zaczynam kompletować koszyk na allegro. Żeby potem nie robić jednych zakupów na raz. Rozłożę sobie wszystko w czasie.

Tylko listę jeszcze trzeba zrobić co ja w ogóle potrzebuję 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 09:40   #1706
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam kompletować koszyk na allegro. Żeby potem nie robić jednych zakupów na raz. Rozłożę sobie wszystko w czasie.

Tylko listę jeszcze trzeba zrobić co ja w ogóle potrzebuję 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też chciałam rozłożyć zacznę od pieluch tetrowych muślinowych. Śpiworek do spania do fotelika, kombinezon to taki must have które wiem że nie dostanę w spadku.
Byłam dzisiaj na shopingu w ciucholandzie. Mam nadzieję że ten gość w moim brzuchu zostanie chłopakiem bezimiennym ale jednak chłopakiem bo jego garderoba jest już dość męska.
Po za tym imię będziemy chyba losowac bo nie widzę innego wyjścia..
Ja chcę Leona albo Bruna
Maz Franka albo Gabriela
Starszy Ksawerego
Młodszy Witolda
Mnie nie pasują tylko typy męża
Moje dzisiejsze zakupy za 20 zlociszy Screenshot_20190914-103930.jpgScreenshot_20190914-103937.jpgScreenshot_20190914-103947.jpgScreenshot_20190914-103955.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 10:07   #1707
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Też chciałam rozłożyć zacznę od pieluch tetrowych muślinowych. Śpiworek do spania do fotelika, kombinezon to taki must have które wiem że nie dostanę w spadku.
Byłam dzisiaj na shopingu w ciucholandzie. Mam nadzieję że ten gość w moim brzuchu zostanie chłopakiem bezimiennym ale jednak chłopakiem bo jego garderoba jest już dość męska.
Po za tym imię będziemy chyba losowac bo nie widzę innego wyjścia..
Ja chcę Leona albo Bruna
Maz Franka albo Gabriela
Starszy Ksawerego
Młodszy Witolda
Mnie nie pasują tylko typy męża
Moje dzisiejsze zakupy za 20 zlociszy Załącznik 7691046Załącznik 7691045Załącznik 7691047Załącznik 7691048

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super wszystko!
Ja kupiłam w Smyku 3 paczki tych pieluszek muślinowych: https://www.smyk.com/catalog/product...e-szare-3-szt/
Teraz są w promocji i są tańsze niż na allegro, np. u Hubi World.
Mam jeszcze jeden zestaw 3szt. z Primarku, kosztowały 2e u nas taka cena nie do pomyślenia... Jakbym wiedziała, to bym zamówiła więcej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 13:34   #1708
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mamalinkaa super ciuszki ja też ostatnio w lumpeksie kupiłam dla mojej małej z brzuszka i jeszcze w poniedziałek zamierzam podejść bo nowa dostawa ma być

Siedzę sobie u teściów , mąż maluje teściowej łazienkę a ja z małą poszłam spać bo była już śpiąca i wyobraźcie sobie że wpadła do pokoju i zaczęła mnie budzić zebym na obiad zeszła i oczywiście obudziła nas obie , zeszłam na dół a ona " ojej niunia chyba nie wyspała się , coś dziś krótko spała " . We mnie się aż gotowało ale się powstrzymałam . Oby jak najszybciej mąż skończył , nie mam nic do teściów ale dziś mi ciśnienie podniosła konkretnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190912_143247977.jpg (99,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190912_143108361.jpg (121,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190912_143313586.jpg (117,5 KB, 44 załadowań)
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:07   #1709
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Zamówiłam wczoraj śpiworek do fotelika, bo była dość przyjemna cena. Zobaczymy co to będzie. Chciałam też zamówić kocyk i rożki do spania, żeby zacząć kompletować wyprawkę, ale jednak odpuszczam. W połowie października będziemy zamieniać sypialnię z pokojem dziecięcym i chcę mieć jak najmniej do przekładania. Także plany na najbliższy miesiąc: pozbyć się wszystkich niepotrzebnych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 09:11   #1710
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Zamówiłam wczoraj śpiworek do fotelika, bo była dość przyjemna cena. Zobaczymy co to będzie. Chciałam też zamówić kocyk i rożki do spania, żeby zacząć kompletować wyprawkę, ale jednak odpuszczam. W połowie października będziemy zamieniać sypialnię z pokojem dziecięcym i chcę mieć jak najmniej do przekładania. Także plany na najbliższy miesiąc: pozbyć się wszystkich niepotrzebnych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dobry plan

Ja wczoraj zamówiłam właśnie naklejki do dekorowania ścian w pokoju Małej. Muszę tez ustawić w końcu transport mebli które kupiłam dwa tygodnie temu.

A tak to chodzę sobie po sklepach (internetowych tez) i kupuje sobie a tu body a tu pieluszki.
Z racji przeprowadzki w przyszłym tygodniu biorę się za garderobę ( ukladanie itd ciuchów) i muszę posprawdzać ile już i czego mam.

Zastanawiam się powoli nad lista higieniczni pielęgnacyjna....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.