Mamy majowe 2019 część 9 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-11, 09:10   #1801
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Sq normalnie też możesz obniżyć, ale wtedy nie ma ochrony przed zwolnieniem i pewności że kiedyś etat ci zwiększą to taka opcja z tym wychowawczym jakby ktoś potrzebował. U mnie w pracy dziewczyna tak się uratowała przed zwolnieniem. Oprócz tego oczywiście korzysta z przerwy na karmienie równolegle z przerwą na papieroska Ale osobiście ja bym się źle czuła pracując tam gdzie mnie nie chcą. No ale takie mamy możliwości.
Nie.... Chyba jak wnosisz o obniżenie etatu to i tak 12mcy jesteś chroniona. Mi tak mówili.. Ja sobie obniżyłam na 6/7 i 1h na karmienie
Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Żłobek to wybawienie! Nie wiem co bym zrobiła bez tej instytucji Sprawdzona niania na cały etatu mnie w mieście to koszt ok. 3000 zł na m-c, do tego bałabym się, że np. zrezygnuje z dnia na dzień, a ja nie będę miała co z dzieciakiem zrobić. Żłobek wydaje mi się pod tym względem stabilniejszy.
Wybawienie! Ale Ci się podejście zmieniło kiedyś chyba pisałaś ze zło konieczne
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
O fuck sporo

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
No 20zl na godzinę to dużo? W byle knajpie dają minimum 12... Na magazynie 18... A tu zostawiasz dziecko... I tak z 10h 20dni.. I się kręci...


U nas właśnie pierwsza drzemka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:11   #1802
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ciężko zrobić zdjęcie. Dobrze, że wyciągam po pół paczki do koszyka na zapas, a nie w nocy z paczki na polciemno. Jakiegoś pecha mam ostatnio, mleko tydzień wysyłają, pieluchy wadliwe. Dobrze, że dziecko spokojne

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:15   #1803
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ja dalej uważam, że żłobki to nie jest taka super.opcja ale i tak mały pójdzie bo to lepsza opcja dla mnie niż ja w domu z nim następny rok xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:20   #1804
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie.... Chyba jak wnosisz o obniżenie etatu to i tak 12mcy jesteś chroniona. Mi tak mówili.. Ja sobie obniżyłam na 6/7 i 1h na karmienie Wybawienie! Ale Ci się podejście zmieniło kiedyś chyba pisałaś ze zło konieczne No 20zl na godzinę to dużo? W byle knajpie dają minimum 12... Na magazynie 18... A tu zostawiasz dziecko... I tak z 10h 20dni.. I się kręci...


U nas właśnie pierwsza drzemka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Hahaha, dokładnie! Ale wtedy jeszcze w ciąży byłam
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:27   #1805
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hahaha, dokładnie! Ale wtedy jeszcze w ciąży byłam
Ja jak wspomnę siebie w ciąży to mam wrażenie, że to było całkiem inne życie, już nie pamiętam, że takie miałam xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:29   #1806
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie.... Chyba jak wnosisz o obniżenie etatu to i tak 12mcy jesteś chroniona. Mi tak mówili.. Ja sobie obniżyłam na 6/7 i 1h na karmienie Wybawienie! Ale Ci się podejście zmieniło kiedyś chyba pisałaś ze zło konieczne No 20zl na godzinę to dużo? W byle knajpie dają minimum 12... Na magazynie 18... A tu zostawiasz dziecko... I tak z 10h 20dni.. I się kręci...


U nas właśnie pierwsza drzemka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie znam nikogo ze swojego otoczenia kto byłby w stanie tyle zapłacić i by mu się opłacało iść do pracy, na Śląsku to spora kasa naprawdę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:36   #1807
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja jak wspomnę siebie w ciąży to mam wrażenie, że to było całkiem inne życie, już nie pamiętam, że takie miałam xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi się śmiać chce jak sobie przypomnę swoje poglądy na macierzyństwo z czasów ciąży Chyba jedyne z czym się nie ugięłam to branie dziecka do łóżka i zostawianie z ojcem/dziadkami.
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Nie znam nikogo ze swojego otoczenia kto byłby w stanie tyle zapłacić i by mu się opłacało iść do pracy, na Śląsku to spora kasa naprawdę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Moi znajomi z roboty tyle płacą, ale jak już wspominałam to zmanierowana branża Sama jestem zdania, że niania to bardziej dla osób, które mają karierę, nie pracę
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 09:42   #1808
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

W Białymstoku niani płaci się przeważnie 1600-2000. To i tak dużo. Powiedzmy, że kobieta średnio zarobi tu około 2500-3000. No to większość hajsu na nianię. Gdzie żłobek z 300-500 zł.
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:44   #1809
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Jutro miałam iść na warsztaty mamowe ale jak tak dalej pójdzie to nie pójdę. Mija nam trzecia â˜☠â˜☠â˜☠ana godzina usypiania. Od gugania do ruku. Mam tak dosyć tych wieczorów ani filmu obejrzeć ani kupić kilka rzeczy na allegro ani zmywarki rozpakować czy prania poskładać, bo ciągle kur..a marudzi lub ryczy. 3 godziny!!
Też mam takie wieczory, a ledwo zaśnie już wstaje jeść. Dzisiaj znowu nocka na cycu. A ledwo pajac 74 na nodze zapinam, taka kluska z niego.

Dzień dobry ☺
Ja już nie wierzę, że to się zmieni. Nigdy się nie wyśpię
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:46   #1810
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja jak wspomnę siebie w ciąży to mam wrażenie, że to było całkiem inne życie, już nie pamiętam, że takie miałam xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi jest ciężko sobie wyobrazić życie bez dzieci patrzę na zdjęcia i myślę sobie jaką ja byłam fleją, leniem i nierobem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 09:55   #1811
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Moja praprababcia była szeptunka. Zgadnij jak miała na imię Ziajka od pierwszego ząbka, bez fluoru, bez cukru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wooooow

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dzięki Agadzie

U mnie na Podlasiu szeptuchy są wciąż popularne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, podlasie to Zagłębie szeptuchowe. U nas ta serwinka, ale ona żadnych modłów nie odprawia. Nastawia kości, kolejki cała noc. Byłam u niej z mama jak miała problem z kolanem. Od 4ej w nocy do 14ej w kolejce. Kobieta jest niesamowita. A ma blisko 90lat. Łamie kości, nastawia. Niejeden lekarz się u niej leczy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 10:01   #1812
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Nie znam nikogo ze swojego otoczenia kto byłby w stanie tyle zapłacić i by mu się opłacało iść do pracy, na Śląsku to spora kasa naprawdę

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
No cóż. We wro jakoś w 2017 czy 2018 było 6000 chętnych dzieci do zlobka a miejsc 4500 (w tym prywatnie). Fizycznie brakowało miejsca. Plus prywatny zlobek to minimum 1000zl + wyżywienie ok 15zl za dzien więc lekko 1400 i to jest na prawdę najmniej ten 1000. Są zlobki z wyżywieniem za 23 za dzień...
Jak ktoś ma 2 dzieci to już tą niania za 3000 czy nawet 3800-4000 bo 2 dzieci, nie taka straszna.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:02   #1813
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wrócić ale żeby iść to wątpię

Że będą kazali wybrać mi jakieś kosmiczne ilości urlopu zaległego... Po młodym siedziałam 2mce na urlopie bo musiałam wybrać. Wracałam w 2018 a miałam dni z 2014 jeszcze... Ja też! Po 6mcu bym dała(że względu na dha) i wtedy musisz zmienić dawkę Wit d choć sCzerze jak myske o smaku to najpierw go nakarm czymś z miesiąc albo dwa bo jak zaczniesz od tranu to do 18 do buzi nic nie weźmie
Ja daje młodemu mollers zwykły

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nam ostatnio pediatra powiedzieial, że omegamed d z dha to najlepsze co może być. Dlaczego dha od 6 miesiąca? Btw. z alg, ale wali rybą, wiadomo. Daje Kazikowi i popija mm

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:02   #1814
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mi jest ciężko sobie wyobrazić życie bez dzieci patrzę na zdjęcia i myślę sobie jaką ja byłam fleją, leniem i nierobem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ajahahahhaha

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:02   #1815
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Wooooow

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Tak, podlasie to Zagłębie szeptuchowe. U nas ta serwinka, ale ona żadnych modłów nie odprawia. Nastawia kości, kolejki cała noc. Byłam u niej z mama jak miała problem z kolanem. Od 4ej w nocy do 14ej w kolejce. Kobieta jest niesamowita. A ma blisko 90lat. Łamie kości, nastawia. Niejeden lekarz się u niej leczy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja za to o szeptuchach w ogóle nie słyszałam. Znalazlam temat o namierzaniu, jakby któraś chciała poczytać skrajne opinie.
Absolwentka, jakbym powiedziała mojej babci, że Twój mały cały czas marudzi od razu by powiedziała, że jest przełamany i trzeba go namierzyć. To tylko strasznie brzmi moja babcia ogarniala to w jeden wieczór

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:02   #1816
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Nam ostatnio pediatra powiedzieial, że omegamed d z dha to najlepsze co może być. Dlaczego dha od 6 miesiąca? Btw. z alg, ale wali rybą, wiadomo. Daje Kazikowi i popija mm

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Bo w mleku mamy i mm jest wystarczająca ilość więc nie trzeba suplementowac (taka znam teorie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:12   #1817
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Lilly pewnie mozna ale pytanie czy trzeba skoro i mm i kp dostacza 100% choćby dha to po co dodatkowy olej... Szczególnie po 1mcu jak większość matek ma rozterki czy brzuszek czy kipka czy kółka czy hnb czy olej w Wit D
Po 6 chyba zalecają suple dha jeśli nie ma urozmaiconej diety więc ja pewnie zafunduje mojej tran. Nie mam diety bogatej w dha niestety

Już na weekend! Ogień! Ja za 2 tygodnie! Kolejne 2 weekendy wyjeżdżamy wiec czekam... Plus muszę iść kupić talerzyk w zarce


Grejpfrutowa mam tak samo z rejestracjami

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Z tym mm jest różnie. Jedni lekarze mówią, ze d3 nawet nie trzeba dawać bomm ma. Inni, że trzeba koniecznie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Zasnął.

Dobrze, że moja mama przyjeżdża do mnie w niedzielę lub poniedziałek. No i mąż za tydzień wraca

Odwołali nam basen w tym czasie co miała być mini impreza niespodzianka i gdy w czasie basenu mój brat miał odebrać torta i kupić balony z helem. Zastanawiam się gdzie teraz pozbyć się męża na chwilę.
Jeśli aktualne to wyślij po coś do konkretnej apteki jak najdalej...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A On wie ze odwołali basen? Ale obniżyć można etat chyba i bez wychowawczwgo.... Ja obniżyłam do 7/8 to ktos mi to od wychowawczego odliczyl?

Co za maaaaz!!!! O hesu!!!! No bic i pattrzc czy równo puchnie!!!


Co do cierpliwości to ja nie mam do starszego bo to inny poziom ale do małej luz. Póki wiem ze ona nic nie kuma i nie wygląda jakbg robiła mi na złość to lajcik!
Jakoś dam radę... Ale wiem ze jeszcze z 2-3 mce i się zacznie...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ahahaha dobre "pytanie" z tym basenem. No sprytnie, nie powiem, sprytnie brakuje tylko "sesese" na końcu zdania XD

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Tż nie spał w nocy, co chwilę mnie budził naprzemian z Krzysiem. Jeszcze Krzyś mnie tak ugryzł w nocy, że o matko wstał o 4 i zaczął śpiewać próbowałam doleżeć do 8, ale nic z tego. Dopije kawę i zbieram gada na spacer do paczkomatu o.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie go wysyłasz?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:15   #1818
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Z tym mm jest różnie. Jedni lekarze mówią, ze d3 nawet nie trzeba dawać bomm ma. Inni, że trzeba koniecznie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Jeśli aktualne to wyślij po coś do konkretnej apteki jak najdalej...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Ahahaha dobre "pytanie" z tym basenem. No sprytnie, nie powiem, sprytnie brakuje tylko "sesese" na końcu zdania XD

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Gdzie go wysyłasz?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A to na opakowaniu nie jest napisane? Wiesz ze ja z mm się nie znam ale kojarzę reklamy mm głównie z tego ze się chwała dha

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:17   #1819
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87241221]Też mam takie wieczory, a ledwo zaśnie już wstaje jeść. Dzisiaj znowu nocka na cycu. A ledwo pajac 74 na nodze zapinam, taka kluska z niego.

Dzień dobry ☺
Ja już nie wierzę, że to się zmieni. Nigdy się nie wyśpię [/QUOTE]
Przyjedź do mnie, będziemy na zmianę spać
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-11, 10:26   #1820
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
W mojej robocie na szczęście wszystko przejdzie Do tego stopnia brakuje specjalistów w tej branży, że przymykają oko na wszelkie wybryki, byleby ktoś chciał pracować za czterocyfrową kwotę Sama miałam w zespole takiego artystę co przychodził do roboty na 13:00 i mogłam go co najwyżej upomnieć, bo nikogo innego by za taką kwotę nie znaleźli Do rodzenia i odchowywania dzieci praca idealna!
Jaka branża?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A to na opakowaniu nie jest napisane? Wiesz ze ja z mm się nie znam ale kojarzę reklamy mm głównie z tego ze się chwała dha

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jest napisanie ale znajoma co karmi takim samym mm ma zalecenia żeby nie dawać D3. Ja swojego pytałam i mówi, że trzeba

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:47   #1821
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Patrzcie to... Otworzyłam nowa paczkę. Połowa pieluszek do wyrzucenia, babydream fit and fun. Już pisze maile do nich...Załącznik 7694254Załącznik 7694255Załącznik 1

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
O już wiem co z nimi nie tak, ale na zdjęciu nie poznałam :p
Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Ja za to o szeptuchach w ogóle nie słyszałam. Znalazlam temat o namierzaniu, jakby któraś chciała poczytać skrajne opinie.
Absolwentka, jakbym powiedziała mojej babci, że Twój mały cały czas marudzi od razu by powiedziała, że jest przełamany i trzeba go namierzyć. To tylko strasznie brzmi moja babcia ogarniala to w jeden wieczór

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Aaaa! To o to chodzi, to już wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 10:50   #1822
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Ja dziś olałam sprzątanie, obiad mam ze wczoraj, i zabrałam się za porządki w mulinach, siedzę i nawlekam trochę mi się tego uzbierało IMG_20191011_114737255_768x1024.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:05   #1823
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Lily U nas też milion pobudek, aż sprawdzałam czy nie było pelni księżyca hehe

Żłobek nie jest zły o ile dziecko bardzo nie choruje
Córka poszła mając już 2 lata i gdyby nie pomoc dziadków, zwolnili by mnie, pierwszy rok 2 tyg w domu 2 tyg w pkolu

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Wyobraźcie sobie entuzjazm szefa- co miesiąc L4
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:07   #1824
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Jaka branża?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
IT W moi mieście, bo nie wiem czy w całej Polsce jest aż takie zapotrzebowanie na pracowników.
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:11   #1825
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Gdzie go wysyłasz?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Haha no właśnie nigdzie nie wlazl do dziury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:18   #1826
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Haha no właśnie nigdzie nie wlazl do dziury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Damn!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:38   #1827
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

O matko, co za noc. Wczoraj w dzień w ogóle nie spał, więc na karmieniu na noc zasnął po 5 minutach, odłożony do łóżeczka w ryk. Dopiero za 3 razem zasnął. Obudził się po 2 godzinach, potem znów i zasnął za 3 razem ️ Na szczęście rano chwilę pospał, teraz przysypia na cycku. Chyba z przytupem chce zakończyć skok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 11:52   #1828
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Sq faktycznie masz ochronę przez 12 mcy, a wymiar wychowawczego nie maleje. Ciekawe tylko czy te 12 mcy jest liczone na każde dziecko oddzielnie czy tylko raz u danego pracodawcy. Aż chyba poguglam

Ada dziś taka jęczybuła, że w desperacji dałam jej obrane jabłko pociumkać by na chwilę zamilkła spałam łącznie 4 godziny więc brak mi omawianej tutaj dziś cierpliwości

A wracając do chrzcin to niby spoko, że się odbędą w bardziej tradycyjnej formie, ale powiem wam, że to nie zmienia faktu, że jestem ciągle zła na tżta, że sobie ze mną tak pogrywał. Co to kuźwa ma być? Już chyba bardziej zrozumiałe było dla mnie to, że nie chce, niż to że w sumie to chce ale powie mi, że nie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 12:08   #1829
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Czemu żłobek zły?
A niania?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Jakos tak nie mam serca narazie takiego małego szkraba dawać do zlobka. Caly czas liczę że moja mama wróci z Niemiec i ona nam pomoze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-11, 12:13   #1830
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 9

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
IT W moi mieście, bo nie wiem czy w całej Polsce jest aż takie zapotrzebowanie na pracowników.
Super branża, mój mąż w tym robi. Ja chcę po macierzyńskim znaleźć pracę w e-commerce (teraz teoretycznie w tym pracuję ale chcę inne stanowisko nic copywriter) albo wlasnie w IT.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 12:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.