Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 22:24   #541
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Co wygrał? On nic nie wygrał, ja zresztą też nie. W miłości nikt nie wygrywa, ani nie przegrywa.
Po prostu mu pokażę co stracił. Co mógł mieć, a nie ma. I to nie chodzi o poniżanie się. Poniżyłabym się gdybym siedziała cicho tęskniąc za nim albo błagała o powrót. Chce mu pokazać: "Ok, daję sobie radę. Wyglądam świetnie i czuję się świetnie". To wszystko.

A poza tym wiesz co? Nawet gdybym w jakikolwiek sposób się przed nim poniżyła to ch** mnie obchodzi co on sobie o mnie pomyśli... Ważne, że to JA wiem co robię, bo to JA jestem odpowiedzialna za moje czyny i słowa, bo to jest MOJE życie. I zamierzam robić to na co JA mam ochotę
[Odrobina egoizmu chyba nikomu nie zaszkodziła, co nie Słońca?]
Dokladnie!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:24   #542
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Taaak własnie o to chodzi by zadbac o siebie dla siebie...bo to z sobą jestesmy 24 h/d i trzeba sie kooochac i szanowac :P A! No i was kochane forumowiczki oczywiście też!!!
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:24   #543
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
Kochana, odwrotna kolejnosc
najpierw my--> bóstwo
- pozniej te załosne kreatury, **&%$^%%&**




...ale wole, zeby sił juz mi nie starczyło, bo wtedy szybciej zapomnę

Ale Skarbie, jak już się zrobimy na bóstwa i później dorwiemy się do nich to nam się jeszcze nie daj Boże paznokcie połamią. Albo jak ich będziemy grzebać w lesie to się pobrudzimy. Warto dla nich złamać paznokcia i się pobrudzić? Nie
Więc najpierw zajmiemy się nimi, a później idziemy do salonu piękności A później to tylko na konkurs piękności
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:26   #544
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Co wygrał? On nic nie wygrał, ja zresztą też nie. W miłości nikt nie wygrywa, ani nie przegrywa.
Po prostu mu pokażę co stracił. Co mógł mieć, a nie ma. I to nie chodzi o poniżanie się. Poniżyłabym się gdybym siedziała cicho tęskniąc za nim albo błagała o powrót. Chce mu pokazać: "Ok, daję sobie radę. Wyglądam świetnie i czuję się świetnie". To wszystko.

A poza tym wiesz co? Nawet gdybym w jakikolwiek sposób się przed nim poniżyła to ch** mnie obchodzi co on sobie o mnie pomyśli... Ważne, że to JA wiem co robię, bo to JA jestem odpowiedzialna za moje czyny i słowa, bo to jest MOJE życie. I zamierzam robić to na co JA mam ochotę
[Odrobina egoizmu chyba nikomu nie zaszkodziła, co nie Słońca?]
No racja!!!!!!!!!!!!!!! zdrowy egoizm ciężko przedawkować!!! BRAWO!!!!!!!!!!!
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:28   #545
Doloress200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Doloress200 bądź silna! Brak kontaktu, chociaż boli jak diabli, to jednak pomaga. Więc dobrze, że nie będzie się odzywał. Chociaż Tobie będzie ciężko i to bardzo. Szczególnie na początku. Potem powinno być troszkę łatwiej. A co do przyjaźni... wszystko zależy od podejścia. Ja z jednym ex nie chciałam mieć żadnego kontaktu i jak zadzwonił po jakimś czasie to powiedziałam, że nie chcę więcej telefonów od niego. Za to z kolejnym teraz się przyjaźnię, a też baaaaaardzo długo się z niego leczyłam i też długo miałam nadzieję, że jeszcze coś z tego będzie. A z obecnym ex-em czasem się spotkam gdzieś w gronie znajomych, chociaż jeszcze boli... Ale staram się nie odzywać i dzięki temu nie czekam też na odzew z drugiej strony. Nie jest łatwo, ale da się.
Więc czas, czas i jeszcze raz czas!
Trzymaj się ciepło!
Dziękujęja ze swoimi byłymi dalej utrzymuję kontakt i jest ok.Każdy musi to jakoś przeżyć,bo po takim czymś pewnie każdy ma myśli,że życia nie ma sensu i coś sobie zrobi...ja tak miałam,ale teraz zrozumiałam,że nie warto....z jednej miłości leczyłam się 4 lata...i najlepszym sposobem jest druga miłość,tylko tą też straciłam...
Doloress200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:32   #546
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez coffeinka85 Pokaż wiadomość
Kochana, odwrotna kolejnosc
najpierw my--> bóstwo
- pozniej te załosne kreatury, **&%$^%%&**




...ale wole, zeby sił juz mi nie starczyło, bo wtedy szybciej zapomnę

Kochana, myślę że zapomnimy włąśnie wtedy jak będziemy miały mnóstwo energii i ulokujemy ją w czymś w czym warto będzie ją ulokować, musimy zadbac o to żeby w naszym życiu działo się dużo fajnych i przyjemnych rzeczy, żeby było pełne ciekawych ludzi tylko wtedy nasze myśli odwrócą się od tych nędznych kreatur... bądźmy dla siebie najważniejsze!!!!
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:36   #547
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Ale Skarbie, jak już się zrobimy na bóstwa i później dorwiemy się do nich to nam się jeszcze nie daj Boże paznokcie połamią. Albo jak ich będziemy grzebać w lesie to się pobrudzimy. Warto dla nich złamać paznokcia i się pobrudzić? Nie
Więc najpierw zajmiemy się nimi, a później idziemy do salonu piękności A później to tylko na konkurs piękności
hmmmmmmmmmmmmmmm grzebac w lesie hmmmmmmmmmm sie rozmarzyłam
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 22:48   #548
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

A mi jest dobrze bo sie widujemy codziennie
mogłabym z Nim rozmawiac bez konca..
szkoda, że nie wrocilismy do siebie JESZCZE, ale wszystko jest na dobrej drodze..
)
Wiara czyni cuda..
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:01   #549
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Dokladnie!
Wy tak to odbieracie... ale facet tak nie mysli. U niego jest kategoria wygrana przegrana, trofeum lub go brak. jak to zrozumiecie będzie wam łatwiej to zaakceptować... i zrozumieć
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:04   #550
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Co wygrał? On nic nie wygrał, ja zresztą też nie. W miłości nikt nie wygrywa, ani nie przegrywa.
Po prostu mu pokażę co stracił. Co mógł mieć, a nie ma. I to nie chodzi o poniżanie się. Poniżyłabym się gdybym siedziała cicho tęskniąc za nim albo błagała o powrót. Chce mu pokazać: "Ok, daję sobie radę. Wyglądam świetnie i czuję się świetnie". To wszystko.

A poza tym wiesz co? Nawet gdybym w jakikolwiek sposób się przed nim poniżyła to ch** mnie obchodzi co on sobie o mnie pomyśli... Ważne, że to JA wiem co robię, bo to JA jestem odpowiedzialna za moje czyny i słowa, bo to jest MOJE życie. I zamierzam robić to na co JA mam ochotę
[Odrobina egoizmu chyba nikomu nie zaszkodziła, co nie Słońca?]
Wiesz przemawia przez Ciebie tak wielka złość że aż cieknie... zluzuj i nie używaj takich słów... kobiecie nie wypada... bądź sobą... i uwierz stracisz szacunek dla samej siebie gdy będziesz kombinować zrobisz coś jemu... jego to nie obejdzie a Ty poniesiesz jeszcze większą porażkę... taki będzie finał tej gry...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:11   #551
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Wiesz przemawia przez Ciebie tak wielka złość że aż cieknie... zluzuj i nie używaj takich słów... kobiecie nie wypada... bądź sobą... i uwierz stracisz szacunek dla samej siebie gdy będziesz kombinować zrobisz coś jemu... jego to nie obejdzie a Ty poniesiesz jeszcze większą porażkę... taki będzie finał tej gry...
A co złego jest w złości???? uczucie jak każde inne... jest powód to i złość pzrychodzi i się z nami wita...jak to kobiecie nie wypada?????nie rozumiem??? nie mamy prawa do wyrażania emocji tak jak to czujemy i tak jak chcemy??? bo ktoś ma za wrazliwe uszy???
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 23:14   #552
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Wy tak to odbieracie... ale facet tak nie mysli. U niego jest kategoria wygrana przegrana, trofeum lub go brak. jak to zrozumiecie będzie wam łatwiej to zaakceptować... i zrozumieć
Kurcze....!!! jeszcze powinnyśmy myślec takimi kategoriami jak facet!!!!!!no proszęę Cię!!!!!!dlaczego to my mamy starac sie zrozumiec facetow??? zeby ich pozniej usprawiedliwiac???i mnie ma byc przez to latwiej??????
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:16   #553
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
Kurcze....!!! jeszcze powinnyśmy myślec takimi kategoriami jak facet!!!!!!no proszęę Cię!!!!!!dlaczego to my mamy starac sie zrozumiec facetow??? zeby ich pozniej usprawiedliwiac???i mnie ma byc przez to latwiej??????
Nie usprawiedliwić ale zapomnieć o nich a nie o zemście...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:22   #554
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Nie usprawiedliwić ale zapomnieć o nich a nie o zemście...
tu nie chodzi o zapomnienie faceta, tylko tego co bylo z nim związane....to są emocje które na zawsze się w czlowieku zapisują...trzeba je po prostu przegadać, wypisać wyrzucić z siebie, nikt jeszcze nie potrafi resetowac mózgu więc poki co to jest jedyne wyjście... udawanie ze nic sie nie stalo i mnie to nie obchodzi, bo ja pragne zachowac szacunek do siebie jakos nie spelnia swej roli...moim zdaniem na każde emocje trzeba sobie pozwolic, i na mysli o emscie i nienawisc rownież... i to jest łaśnie cały proces zpominania....
dziewczyny nie dajmy sobie wmówić, ze jesteśmy jakies nienormalne i proste, że nie sznujemy siebie, bo rozpaczmy i tęsknimy za tym durnymi kreaturami...swoich uczuć nie należy sie wstydzić...nikomu nic zlego nie robimy...
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:26   #555
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Uciekam spać moje koty mamrotybo włączył mi się jakiś agresorliczę że mi ię przyśni jakiś plan zemsty doskonałejAmen

dobrej nocy i kolorowych....ehhhhh:cmok :
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:30   #556
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Zemsta nie przyniesie wam splendoru ani ukojenia... nie róbcie tego...
dobra (mala) zemsta nie jest zla
ja na przyklad atakuje z jego konta (na grze internetowej) gosci silniejszych. a potem robie glupkowate miny kiedy pyta "dlaczego tak spadlem w rankingu" wiem, ze to glupie ale jakos pomaga. przynamniej nikomu krzywdy nie wyrzadzam
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:39   #557
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez hotties_ona Pokaż wiadomość
A mi jest dobrze bo sie widujemy codziennie
mogłabym z Nim rozmawiac bez konca..
szkoda, że nie wrocilismy do siebie JESZCZE, ale wszystko jest na dobrej drodze..
)
Wiara czyni cuda..

Super ze krok po kroku coś sie zaczyna układać, ze zaczyna świecić światełko w tunelu oby zajaśniało juz na dobre

A co do wiary to chyba nie wszystkim czyni cuda albo widoczenie ja za bardzo wierze
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:47   #558
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

witam Was
ja jutro chyba sie spotkam z tym moim. sama nie wiem czy tego chce :/
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 13:53   #559
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
Super ze krok po kroku coś sie zaczyna układać, ze zaczyna świecić światełko w tunelu oby zajaśniało juz na dobre

A co do wiary to chyba nie wszystkim czyni cuda albo widoczenie ja za bardzo wierze
No tak, jestem szczęśliwa, że mamy ze sobą dobry kontakt )
Ja miałam takie momenty kryzysowe, że przestawałam wierzyć..aż tu nagle, odezwał się i codziennie się widzimy.
Ale nie mam pojęcia czy chciałby do mnie wrócić, nie widzę tego...
cóż dobre i to
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 14:38   #560
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
witam Was
ja jutro chyba sie spotkam z tym moim. sama nie wiem czy tego chce :/
Ale Ty się lubisz katować. Bez sensu. Chcesz rozgrzebywać. On chce wrócić bo widzi co się dzieje. Ale wcześniej i tak zostawi Cie...

Ale skoro chcesz cierpieć...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:18   #561
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Ale Ty się lubisz katować. Bez sensu. Chcesz rozgrzebywać. On chce wrócić bo widzi co się dzieje. Ale wcześniej i tak zostawi Cie...

Ale skoro chcesz cierpieć...
akurat na tym spotkaniu nie bede sie katowac
nasza wspolna kumpela wyjezdza i jutro mamy spotkanko pozegnalne wolalabym zeby go na nim nie bylo ale przeciez mu nie zabronie. Chociaz w zasadzie mozemy sie spotkac. nie bede robila jaj i nie przychodzila, bo to by byla juz totalna masakra
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:24   #562
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
akurat na tym spotkaniu nie bede sie katowac
nasza wspolna kumpela wyjezdza i jutro mamy spotkanko pozegnalne wolalabym zeby go na nim nie bylo ale przeciez mu nie zabronie. Chociaz w zasadzie mozemy sie spotkac. nie bede robila jaj i nie przychodzila, bo to by byla juz totalna masakra
No to pisz ze zrozumieniem... :P teraz to całkiem inaczej to brzmi...
To oczywiście że powinnaś iść tam.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:22   #563
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Wiesz przemawia przez Ciebie tak wielka złość że aż cieknie... zluzuj i nie używaj takich słów... kobiecie nie wypada... bądź sobą... i uwierz stracisz szacunek dla samej siebie gdy będziesz kombinować zrobisz coś jemu... jego to nie obejdzie a Ty poniesiesz jeszcze większą porażkę... taki będzie finał tej gry...
Chyba masz problem z identyfikacją emocji...
Powiem tak... strasznie się wymądrzasz. Udzielasz tu rad jakbyś był najmądrzejszy. Ale przykro mi to stwierdzić, ale wątpię żebyś rozumiał uczucia kobiet. Jedyna osoba, która powinna tu "zluzować" to Ty.
Na co ja mam być zła? Na niego? Za to że mnie nie kocha? Że nie chce ze mną być? Za dużą dziewczynką jestem, żeby tego nie rozumieć, nie akceptować.
Dla Ciebie wszystko jest proste: Zapomnij i już. A tak się NIE DA. Swoje trzeba przeżyć, każdy etap zaliczyć: żalu, nienawiści, zemsty, aby później sobie powiedzieć "To już jest za mną".

A co do szacunku... Szanuję siebie teraz bardziej niż kiedykolwiek. I nic tego nie zmieni. Nawet on. I naprawdę nic mnie nie obchodzi co wypada, a co nie. A już tym bardziej czy mój ex będzie miał swoje trofeum, czy nie. Miłość to nie walka, gdzie są wygrani i przegrani.

Kompletnie zgadzam się z Enka333, uczuć nie można się wstydzić jakiekolwiek by nie były. Zachowując szacunek dla swojego życia wewnętrznego zachowamy szacunek dla siebie jako dla człowieka.
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:33   #564
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Chyba masz problem z identyfikacją emocji...
Powiem tak... strasznie się wymądrzasz. Udzielasz tu rad jakbyś był najmądrzejszy. Ale przykro mi to stwierdzić, ale wątpię żebyś rozumiał uczucia kobiet. Jedyna osoba, która powinna tu "zluzować" to Ty.
Na co ja mam być zła? Na niego? Za to że mnie nie kocha? Że nie chce ze mną być? Za dużą dziewczynką jestem, żeby tego nie rozumieć, nie akceptować.
Dla Ciebie wszystko jest proste: Zapomnij i już. A tak się NIE DA. Swoje trzeba przeżyć, każdy etap zaliczyć: żalu, nienawiści, zemsty, aby później sobie powiedzieć "To już jest za mną".

A co do szacunku... Szanuję siebie teraz bardziej niż kiedykolwiek. I nic tego nie zmieni. Nawet on. I naprawdę nic mnie nie obchodzi co wypada, a co nie. A już tym bardziej czy mój ex będzie miał swoje trofeum, czy nie. Miłość to nie walka, gdzie są wygrani i przegrani.

Kompletnie zgadzam się z Enka333, uczuć nie można się wstydzić jakiekolwiek by nie były. Zachowując szacunek dla swojego życia wewnętrznego zachowamy szacunek dla siebie jako dla człowieka.
Niestety ale nie zrozumiałaś mnie. I Ty odbierasz mnie jak wroga a nie ja Ciebie. Ja tylko mówię że zemsta czy złość nie jest dobrą rzeczą. To są źli doradcy. Po drugie nie wymądrzam się i nie mam takiego zamiaru. I wyobraź sobie że rozumiem uczucia kobiet. A Ty spojrzyj troszeczkę dalej niż czubek Twojego nosa. Bo facet facetowi nie jest równy i nie taki sam. Każdy ma inne postrzeganie świata i odbierania go. Tak jak uczucia każdy ma inne i inaczej czuje okazuje. A duża no cóż jesteś ale raczej wzrostem... I wiem doskonale że zapomnieć się nie da od tak. A jak się szanujesz to postępuj godnie i nie odgrywając się bo jest to zaprzeczeniem szacunku do siebie samego. Jak to zrozumiesz to nie będziesz się tak irytować i przeklinać... szacunek to coś więcej niż wiedzieć że się go ma...

W brew pozorom miłość jest walką o jej utrzymanie. To tak jak z ogniem nie podsycana gaśnie... i jak to zrozumiesz będziesz mogła powiedzieć że wiesz co to jest miłość prawdziwa oddana szczera bezinteresowna...
Ale to jest moje zdanie i nie musisz z nim się zgodzić. Masz do tego prawo.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:42   #565
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

niech każdy robi to co chce i czuje, a od czytania rad w stylu: zapomnij, olej exa, głowa do góry, jutro będzie lepiej - słabo się robi
ta która chce niech się odzywa do exa, ta która nie chce niech tego nie robi, jedne niech się mszczą a inne znoszą wszytko w ciszy. Każdy ma inny sposób który im przyniesie ulge.
Mi nic nie przynosi, moze tylko czas ją przyniesie. Nie wiem.

malkolx- daj sobie spokój ze swoja mądrością życiową, ciekawe ile ty masz lat! bo jak cię czytam to chyba z 80 i jesteś po paru małzeństwach- wszsytko o kobietach i zyciu juz wiesz
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze

Edytowane przez asica-łobuzica
Czas edycji: 2008-10-29 o 18:47
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:52   #566
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
niech każdy robi to co chce i czuje, a od czytania rad w stylu: zapomnij, olej exa, głowa do góry, jutro będzie lepiej - słabo się robi
ta która chce niech się odzywa do exa, ta która nie chce niech tego nie robi, jedne niech się mszczą a inne znoszą wszytko w ciszy. Każdy ma inny sposób który im przyniesie ulge.
Mi nic nie przynosi, moze tylko czas ją przyniesie. Nie wiem.
Prawda jest taka że rozpamiętujecie fakt że zostałyście porzucone zranione. I macie racje nie jest to w porządku. Lecz pewne sytuacje nie ujmując wam w niczym po części ponosicie winę. I nie mówię że waszą winą jest fakt bycia z kimś i czy postępowania takiego czy też innego. Lecz chęć posiadania kogoś czasem za wszelką cenę szybko bo tak jest dobrze. A nie czekanie na tą wymazaną i upragnioną osobę. Lecz jesteśmy ludzmi i żyjemy w takich a nie innych czasach gdzie tak naprawdę nie ma żadnych wartości a jak je ktoś ma to nie jest prawny na poważnie. Chce Cie być adorownawe kochane. Mieć poczucie bezpieczeństwa, wartości, być kochane, traktowane należycie i z szacunekiem a jak tego nie macie to czekacie i łudzicie się że "on" zmieni się. A tak nie jest "on" sie nie zmieni "on" mysli o sobie nie o was lecz tego nie dostrzegacie. A jak wam przytrafia się facet który posida takie cechy to go odpychacie, nie wierzyćie... tak jest wasza natura... w pewnym sensie musicie sie sparzyc by później być szczęśliwe i spojżeć z boku po jakimś czasie i powiedzieć sobie co ja w nim widziałam... i tak jest w 90% przypadków...

I wiem ukrzyżujecie mnie teraz. Proszę bardzo ale tak to wygląda.
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:55   #567
malkolmX
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 334
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
niech każdy robi to co chce i czuje, a od czytania rad w stylu: zapomnij, olej exa, głowa do góry, jutro będzie lepiej - słabo się robi
ta która chce niech się odzywa do exa, ta która nie chce niech tego nie robi, jedne niech się mszczą a inne znoszą wszytko w ciszy. Każdy ma inny sposób który im przyniesie ulge.
Mi nic nie przynosi, moze tylko czas ją przyniesie. Nie wiem.

malkolx- daj sobie spokój ze swoja mądrością życiową, ciekawe ile ty masz lat! bo jak cię czytam to chyba z 80 i jesteś po paru małzeństwach- wszsytko o kobietach i zyciu juz wiesz
Wiesz mam 90lat rozbawiasz mnie. a i jeszcze jestem po 10 małżeństwach i 11 rozwodach...
Zabawna zrobiłaś się... Przynajmniej będzie trochę uśmiechu na tym wątku...
malkolmX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:55   #568
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Ja się wtrące i powiem ze Gosiuch ma racje. Myśle ze nie rozumiesz uczuć kobiet. Ciagle piszesz aby kazda zapomniała olać i takie tam. To nie przynosi ulgi. Nie wiem czy kiedyś kochałes czy nie ale wydaje mi sie że nie zdajesz sobie sprawy jakie jest to cięzkie jak kochasz druga osobę całą sobą i w pewnym momecie nie ma was i powiedzenie sobie zapomnij albo jakiejś innej bzdury nie pomaga. Wiesz rady sa ok ale nie ciągle te same, kazdej piszesz to samo. Czy czytając to forum zauważyłeś żeby ciągle pojawiały się wpisy innych dziewczyn zapomnij, olej ? nie bo widzisz my się rozumiemy , wiemy co każda przeżywa i czuje a ty do końca tego nie rozumiesz
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:57   #569
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Prawda jest taka że rozpamiętujecie fakt że zostałyście porzucone zranione. I macie racje nie jest to w porządku. Lecz pewne sytuacje nie ujmując wam w niczym po części ponosicie winę. I nie mówię że waszą winą jest fakt bycia z kimś i czy postępowania takiego czy też innego. Lecz chęć posiadania kogoś czasem za wszelką cenę szybko bo tak jest dobrze. A nie czekanie na tą wymazaną i upragnioną osobę. Lecz jesteśmy ludzmi i żyjemy w takich a nie innych czasach gdzie tak naprawdę nie ma żadnych wartości a jak je ktoś ma to nie jest prawny na poważnie. Chce Cie być adorownawe kochane. Mieć poczucie bezpieczeństwa, wartości, być kochane, traktowane należycie i z szacunekiem a jak tego nie macie to czekacie i łudzicie się że "on" zmieni się. A tak nie jest "on" sie nie zmieni "on" mysli o sobie nie o was lecz tego nie dostrzegacie. A jak wam przytrafia się facet który posida takie cechy to go odpychacie, nie wierzyćie... tak jest wasza natura... w pewnym sensie musicie sie sparzyc by później być szczęśliwe i spojżeć z boku po jakimś czasie i powiedzieć sobie co ja w nim widziałam... i tak jest w 90% przypadków...

I wiem ukrzyżujecie mnie teraz. Proszę bardzo ale tak to wygląda.
no tak, kto jak kto ale ty wiesz wszystko o naturze kobiety. Rozszyfrowałeś mnie, genialnie brawo
generalizuj dalej- nie widzimy wartościowych facetów bo tracimy czas na zmienianie tych złych typków którzy nas nie szanują. Gorycz przez ciebie przemawia?
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:02   #570
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez malkolmX Pokaż wiadomość
Wiesz mam 90lat rozbawiasz mnie. a i jeszcze jestem po 10 małżeństwach i 11 rozwodach...
Zabawna zrobiłaś się... Przynajmniej będzie trochę uśmiechu na tym wątku...
znasz mnie ze wiesz że się zrobiłam? zabawna to ja byłam zawsze
tak właśnie piszesz jakbyś 11 rozwodów przeżył
dla mnie jaką masz rade? głowa do góry czy olej exa bo ciekawa jestem?
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.