krew zamiast śluzu.. co jest nie tak?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 16:44   #1
dziewczynazosiedla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Question

krew zamiast śluzu.. co jest nie tak??


Witam mam 17 lat i poważny problem. Od jakichś 5 dni zamiast śluzu leci mi krew. Z początku był to śluz wymieszany z krwią lecz rankiem jakoś trzeciego dnia zauważyłam na wkładce samą krew. I od tamtej pory nie ma śladu po śluzie, leci sama krew. Czytałam, że w trakcie owulacji jest możliwe zaobserwowanie krwi ze śluzem ale mi zdarzyło się to jakoś w 18 dniu cyklu (jakoś 10-11 dni po okresie bo zawsze mam długie) i trwa ciągle. Krew jest płynna, przypomina krew okresową ale występuje w małych ilościach i rzadko. Dodam że w trakcie oddawania stolca krwi pojawia się więcej. Mogłabym założyć że jest to krew miesiączkowa ale powinna się pojawić ona dopiero za jakiś tydzień, poza tym miesiączki mam zazwyczaj obfite, przynajmniej bardziej niż teraz. W trakcie stosunku raczej zawsze używałam zabezpieczenia (prezerwatywy) bo ginekolog powiedział że nie warto ryzykować jeszcze z tabletkami, bo nie mam dość regularnego okresu (zawsze jest różnica kilku dni (3-4), a po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mogłabym mieć poważne problemy. Stawiam więc pytanie, czy mogę być w ciąży? Nigdy wcześniej nie zdarzało mi się takie coś i bardzo się boję. Za dwa dni idę do ginekologa żeby dowiedzieć się więcej ale chciałabym wiedzieć już cokolwiek. Czy któraś z was miała podobny problem? Aha, i jeśli to nie ciąża ( a mam nadzieję że to nie ciąża!), to czy mogę to krwawienie potraktować jako okres? (Powinnam go dostać za jakiś tydzień, ale to krwawienie trwa już właśnie około 5 dni więc czy to możliwe żbym dostała okresu jakieś 2 tygodnie wcześniej?) Bardzo proszę o pomoc to dla mnie naprawdę ważne. Jeśli nie podałam jakichś istotnych informacji to odpiszę na zadane pytania.
dziewczynazosiedla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 17:17   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: krew zamiast śluzu.. co jest nie tak??

jesli krwi nie ejst dużo -to moze być zwykłe plamienie. ale nie możesz mieć pewności. najlepiej udać się do ginekologa który na podstawie badań określi sytuacje.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 17:24   #3
dziewczynazosiedla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: krew zamiast śluzu.. co jest nie tak??

Ale co to znaczy "zwykłe plamienie"?? Nie wiem ale zdaje mi się że tej krwi to jest coraz więcej...
dziewczynazosiedla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 21:10   #4
dziewczynazosiedla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: krew zamiast śluzu.. co jest nie tak??

hmm co to znaczy że zwykłe plamienie? Przed chwilą gdy byłam siku, "wypłynęło" ze mnie trochę krwi. Była gęsta i ciemna, taka jak czasem podczas okresu (zazwyczaj pod koniec albo przy obfitym plamieniu - przynajmniej ja tak mam)
dziewczynazosiedla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 22:54   #5
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: krew zamiast śluzu.. co jest nie tak??

tak jest mozliwe zebys dostała okres 2 tygodnie za wczesnie, sama mialam tak z 2 razy, tak samo jak mozna dostac 2 tygodnie za pozno czasami.
ALE
jesli krwawienie by trwalo dluzej niz tydzien, zrobil sie z niego jakis krwotok czy doszły by inne niefajne objawy lec do lekarza, chocby na dyżur w szpitalu.
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.