brak okresu, antybiotyk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 16:06   #1
kiciasta
Przyczajenie
 
Avatar kiciasta
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Question

brak okresu, antybiotyk


Cześć. Z wyszukiwarki korzystałam, znalazłam podobny temat, ale nie było tam zbyt wielu odpowiedzi, a liczę na odpowiedzi i porady.
W zeszłym tygodniu brałam trzydniowy antybiotyk na gardło (nazwy niestety nie pamiętam). W międzyczasie non stop na apapie, bo mnie głowa bolała i zatoki, wystąpiło małe podwyższenie temperatury ciała (równe 37,0 przez jeden dzień, potem miałam normalną 36,6).
W trzy dni zażyłam łącznie 7 apapów. Brałam też cały tydzień flegaminę.
W związku z tym mam pytanie czy to, że spóźnia mi się okres jest następstwem brania ww. leków? Dodam jeszcze, że sporo się stresuję przez ten brak okresu. Wyobraźnia tworzy obrazy, jakobym była w ciąży...
Zabezpieczaliśmy się z TŻtem, prezerwatywa ani się nie zsunęła ani nie pękła. Była kupiona w aptece, nieprzeterminowana. Teraz w ogóle nie mogę być w ciąży, bo parę dni temu rozstałam się z owym TŻtem, więc nie wiem jak by to było.
Aha, zapomniałam mówić, że po kuracji antybiotykowej nabawiłam się drożdżycy i mam tabletki dopochwowe Gyno-Femidazol (15 sztuk, codziennie jedna na noc, użyłam dopiero 3) i maść Clotrimazolum.
A okres planowo powinnam dostać w sobotę. Zawsze miałam o czasie, ewentualnie dwa dni prędzej, żeby był później nie przypominam sobie żeby się zdarzyło.
Niby pobolewa mnie brzuch jak przed okresem zwykle u mnie bywało, ale jak go nie było tak nie ma. Troszkę się stresuję. Nie żebym miała coś przeciw ciąży, Boże broń, ale rozumiecie sami, sytuacja nieciekawa. Facet parę dni temu ze mną zerwał, rozstaliśmy się w zgodzie. Kasy na dziecko trzeba też dużo, a ja się uczę i nie zarabiam, więc utrzymują mnie rodzice.
Kurde, czy ja czasem nie szerzę czarnowidztwa (czarnowidzenia?)
Test ciążowy zrobię, jeśli do końca tygodnia okres się nie pojawi.
Co o tym sądzicie?

Proszę o porady.
__________________
~Musisz nauczyć się układać swoje myśli tak, jak co dzień układasz swoje ubrania~
kiciasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:39   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: brak okresu, antybiotyk

Test ciążowy zrobisz pod koniec tygodnia ale głupie tematy zakładasz już teraz - zupełnie od tyłka strony.
Skąd my mamy wiedzieć czy jesteś w ciąży? Ty nie masz pojęcia, więc my tym bardziej
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:39   #3
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: brak okresu, antybiotyk

Cytat:
Napisane przez kiciasta Pokaż wiadomość
Cześć. Z wyszukiwarki korzystałam, znalazłam podobny temat, ale nie było tam zbyt wielu odpowiedzi, a liczę na odpowiedzi i porady.
W zeszłym tygodniu brałam trzydniowy antybiotyk na gardło (nazwy niestety nie pamiętam). W międzyczasie non stop na apapie, bo mnie głowa bolała i zatoki, wystąpiło małe podwyższenie temperatury ciała (równe 37,0 przez jeden dzień, potem miałam normalną 36,6).
W trzy dni zażyłam łącznie 7 apapów. Brałam też cały tydzień flegaminę.
W związku z tym mam pytanie czy to, że spóźnia mi się okres jest następstwem brania ww. leków? Dodam jeszcze, że sporo się stresuję przez ten brak okresu. Wyobraźnia tworzy obrazy, jakobym była w ciąży...
Zabezpieczaliśmy się z TŻtem, prezerwatywa ani się nie zsunęła ani nie pękła. Była kupiona w aptece, nieprzeterminowana. Teraz w ogóle nie mogę być w ciąży, bo parę dni temu rozstałam się z owym TŻtem, więc nie wiem jak by to było.
Aha, zapomniałam mówić, że po kuracji antybiotykowej nabawiłam się drożdżycy i mam tabletki dopochwowe Gyno-Femidazol (15 sztuk, codziennie jedna na noc, użyłam dopiero 3) i maść Clotrimazolum.
A okres planowo powinnam dostać w sobotę. Zawsze miałam o czasie, ewentualnie dwa dni prędzej, żeby był później nie przypominam sobie żeby się zdarzyło.
Niby pobolewa mnie brzuch jak przed okresem zwykle u mnie bywało, ale jak go nie było tak nie ma. Troszkę się stresuję. Nie żebym miała coś przeciw ciąży, Boże broń, ale rozumiecie sami, sytuacja nieciekawa. Facet parę dni temu ze mną zerwał, rozstaliśmy się w zgodzie. Kasy na dziecko trzeba też dużo, a ja się uczę i nie zarabiam, więc utrzymują mnie rodzice.
Kurde, czy ja czasem nie szerzę czarnowidztwa (czarnowidzenia?)
Test ciążowy zrobię, jeśli do końca tygodnia okres się nie pojawi.
Co o tym sądzicie?

Proszę o porady.

RAZ mi się miesiączka spóźniła o 3 (!) tygodnie, ale przez dwa miesiące byłam 6 tygodni na antybiotyku.
To był jeden jedyny raz, wcześniejsze kurację antybiotykowe nie wnosiły zmian w mój cykl.
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 16:47   #4
kiciasta
Przyczajenie
 
Avatar kiciasta
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: brak okresu, antybiotyk

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Test ciążowy zrobisz pod koniec tygodnia ale głupie tematy zakładasz już teraz - zupełnie od tyłka strony.
Skąd my mamy wiedzieć czy jesteś w ciąży? Ty nie masz pojęcia, więc my tym bardziej
główne pytanie było o antybiotyk a okres , czytaj ze zrozumieniem.
__________________
~Musisz nauczyć się układać swoje myśli tak, jak co dzień układasz swoje ubrania~
kiciasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 17:17   #5
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: brak okresu, antybiotyk

1.Antybiotyk.
2.Drożdżyca i leki na nią.
3.Rozstanie z chłopakiem.
4.Obawa przed ciążą.

Nie, nie sądzę, abyś była w ciąży. Czekaj cierpliwie. A dla świętego spokoju zrób pod koniec tygodnia test.
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:31   #6
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: brak okresu, antybiotyk

Cytat:
Zabezpieczaliśmy się z TŻtem, prezerwatywa ani się nie zsunęła ani nie pękła.
przeczytaj to zdanie jeszcze raz i odpowiedz sobie na pytanie. szanse masz nikłe.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 18:39   #7
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: brak okresu, antybiotyk

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
przeczytaj to zdanie jeszcze raz i odpowiedz sobie na pytanie. szanse masz nikłe.
Dokładnie. Nawet lekkie przeziębienie albo podróże mogą opóźnić okres, a co dopiero antybiotyki i stres
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.