Kurs tworzenia stron internetowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 11:26   #1
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984

Kurs tworzenia stron internetowych


Witam wszystkich

Mam pytanie i pewnie ktoś mi pomoże, jak zwykle
Otóż interesuje mnie tworzenie stron internetowych ,bardzo przyda mi się to w pracy a później może chciałabym tworzyć dla klientów indywidualnych...

Jednak nie mam pojęcia od czego zacząć Myślałam o jakimś profesjonalnym kursie, nie internetowym tylko takim w realu, jednak nie mam pojęcia jak coś takiego znaleźć.
Przeszukuję Internet jednak nie mogę znaleźć żadnych konkretów...są w ogóle takie kursy indywidualne? Gdzie tego szukać?
Myślałam też o tym, żeby zrobić studia podyplomowe w tym kierunku ale jest coś takiego?? Jaki kierunek wybrać?

Być może ktoś zna się na tworzeniu stron internetowych i poradzi mi coś
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:37   #2
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Nie masz żadnych znajomych,którzy mogliby Ci coś pomóc? Bo rzeczywiście wpisałam w google i nic nie znalazłam.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:39   #3
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Nie masz żadnych znajomych,którzy mogliby Ci coś pomóc? Bo rzeczywiście wpisałam w google i nic nie znalazłam.

No właśnie pytam w pracy ale nikt nic nie wie, mówią, żeby się nauczyć podstaw z książki i , że projektowanie prostych stron nie jest trudne ale ja nie chce projektować prostych stron tylko takie bajeranckie
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:02   #4
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:03   #5
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Lea, za szeroko szukasz. Projektowanie stron to dwie, bardzo obszerne dziedziny - programowanie ich, i grafika. Zdecyduj się co Cię konkretnie interesuje, i wtedy szukaj bardziej szczegółowo. Zorientuj się np. w jakich językach tworzy się strony (php, przestarzały już dość html, itp.) i konkretnych kursów szukaj. Albo zdecyduj się w jaki sposób chcesz tworzyć grafikę (flash, wypasiony i trudniejszy, albo web design np. w photoshopie), i tych kursów szukaj.

Edytowane przez cholernarejestracja
Czas edycji: 2011-06-13 o 12:11
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:22   #6
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dziękuję zaraz zacznę wertować internet.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:00   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Tak jak napisano wyzej, zastanow sie co chcesz, flash jest bardzo na czasie, ale jezeli bys chciala tworzyc portale z bazami danych na serwerach to zupelnie inny kurs. Na pewno kursy sa ale z podyplomowka chyba lepszy pomysl, wiecej godzin by bylo.
Jezeli chcesz robic samodzielnie to musisz umiec wszystko, ale jezeli w studiu to tam najczesciej jedna osoba tworzy grafike, druga programuje, trzecia dobiera czcionki itd., latwiej sie wyspecjalizowac w jednej rzeczy.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 08:41   #8
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Tak jak napisano wyzej, zastanow sie co chcesz, flash jest bardzo na czasie, ale jezeli bys chciala tworzyc portale z bazami danych na serwerach to zupelnie inny kurs. Na pewno kursy sa ale z podyplomowka chyba lepszy pomysl, wiecej godzin by bylo.
Jezeli chcesz robic samodzielnie to musisz umiec wszystko, ale jezeli w studiu to tam najczesciej jedna osoba tworzy grafike, druga programuje, trzecia dobiera czcionki itd., latwiej sie wyspecjalizowac w jednej rzeczy.

Ja bym chciała robić to samodzielnie, w sensie firma chce mieć swoją stronę internetową , zgłasza się do mnie i ja ja tworzę.
Myślicie, że to jest do przeskoczenia??
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:06   #9
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja bym chciała robić to samodzielnie, w sensie firma chce mieć swoją stronę internetową , zgłasza się do mnie i ja ja tworzę.
Myślicie, że to jest do przeskoczenia??
Jeżeli będziesz temu poświęcała kilka, kilkanaście godzin tygodniowo, to za parę miesięcy - pewnie. W zależności od wrodzonego talentu do komponowania grafiki uda Ci się to szybciej lub później. Ale to ciężki temat, mimo wszystko.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:04   #10
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Ja bym chciała robić to samodzielnie, w sensie firma chce mieć swoją stronę internetową , zgłasza się do mnie i ja ja tworzę.
Myślicie, że to jest do przeskoczenia??
Okresowo i przy bardzo prostych stronach to może wyjdzie. Na dłuższą metę nie bardzo. Potem powstają takie internetowe paskudki bo ludzie myślą, że mogą sami wszystko zrobić. Pójść w jedną dziedzinę a np do kodowania znaleźć dobrych studentów informatyki.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:16   #11
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Tak jak napisano wyzej, zastanow sie co chcesz, flash jest bardzo na czasie, ale jezeli bys chciala tworzyc portale z bazami danych na serwerach to zupelnie inny kurs. Na pewno kursy sa ale z podyplomowka chyba lepszy pomysl, wiecej godzin by bylo.
Jezeli chcesz robic samodzielnie to musisz umiec wszystko, ale jezeli w studiu to tam najczesciej jedna osoba tworzy grafike, druga programuje, trzecia dobiera czcionki itd., latwiej sie wyspecjalizowac w jednej rzeczy.
Flash jest na czasie? Otóż nie... Flash jest obecnie wypierany przez HTML5 jeśli chodzi o stosowanie w aplikacjach sieci web, i pozostaje tylko do animacji (:
Lea_, jesli chcesz robić bardzo rozbudowane i edytowalne strony: kurs PHP, jeśli wystarczą "wizytówki", HTML + CSS (to zupełna podstawa).
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 13:18   #12
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez Hosz Pokaż wiadomość
Flash jest na czasie? Otóż nie... Flash jest obecnie wypierany przez HTML5 jeśli chodzi o stosowanie w aplikacjach sieci web, i pozostaje tylko do animacji (:
Lea_, jesli chcesz robić bardzo rozbudowane i edytowalne strony: kurs PHP, jeśli wystarczą "wizytówki", HTML + CSS (to zupełna podstawa).
A, to przepraszam za dezinformację widzę po prostu dużo ogłoszeń o wykonanie strony we flashu, a z drugiej strony - mało osób się w tym specjalizuje. Może stąd ta iluzja.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:23   #13
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Ogólnie autorko tworzenie stron samo w sobie pomimo iz wydaje się proste - takie nie jest, zwłaszcza że napisałas że chcesz się tym zajmować fachowo.
Strona internetowa to nie tylko kod i grafika. To też baza danych a to już jest rzecz nieco bardziej zaawansowana. Nie jest łatwo nauczyć się programu jakiegokolwiek, ale oczywiscie jest to jak najbardziej możliwe.
No i pozostają wymagania klienta, czyli co on sobie życzy mieć na stronie: czy to będzie strona z kilkoma innymi podstronami, jak dużo obrazków na niej będzie, bo im więcej obrazków tym dłużej się ładuje, itd itd.
I takie niuanse jak domena, hosting, transfer, pomoc administracyjna w razie problemów. Jednym słowem - chcąc pisać strony musisz się na tym naprawdę dobrze znać
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:37   #14
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez Hosz Pokaż wiadomość
Flash jest na czasie? Otóż nie... Flash jest obecnie wypierany przez HTML5 jeśli chodzi o stosowanie w aplikacjach sieci web, i pozostaje tylko do animacji (:
Lea_, jesli chcesz robić bardzo rozbudowane i edytowalne strony: kurs PHP, jeśli wystarczą "wizytówki", HTML + CSS (to zupełna podstawa).
No ale właśnie czytałam, że żeby opanować PHP trzeba znać HTML...

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Ogólnie autorko tworzenie stron samo w sobie pomimo iz wydaje się proste - takie nie jest, zwłaszcza że napisałas że chcesz się tym zajmować fachowo.
Strona internetowa to nie tylko kod i grafika. To też baza danych a to już jest rzecz nieco bardziej zaawansowana. Nie jest łatwo nauczyć się programu jakiegokolwiek, ale oczywiscie jest to jak najbardziej możliwe.
No i pozostają wymagania klienta, czyli co on sobie życzy mieć na stronie: czy to będzie strona z kilkoma innymi podstronami, jak dużo obrazków na niej będzie, bo im więcej obrazków tym dłużej się ładuje, itd itd.
I takie niuanse jak domena, hosting, transfer, pomoc administracyjna w razie problemów. Jednym słowem - chcąc pisać strony musisz się na tym naprawdę dobrze znać

Czyli wychodzi na to, że najlepiej zrobić podyplomówkę w tym kierunku, kilkudniowy kurs niewiele pomoże.
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 13:50   #15
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Najwięcej pomogą samodzielne ćwiczenia, większość projektantów stron jest samoukami. Owszem jakiś kurs pomoże Ci ułożyć sobie w glowie pewne informacje i obszary działania, ale najwięcej daje praktyka czyli tutoriale i artykuły w necie. Uważam, że HTML i CSS to podstawa + projektowanie grafiki. Dopiero później zaczynają się takie czary mary jak Java Script czy PHP - ale to już jest programowanie, niekoniecznie łatwe.
Tak czy siak, aby zajmować się tym profesjonalnie, musicz poświęcić dużo czasu na naukę. Dobrych stron nie tworzy się w 5min.
__________________
"Człowiek musi przebywać z samym sobą,
powinien więc zadbać, aby było to dobre towarzystwo."


Edytowane przez Chocoblue
Czas edycji: 2011-06-14 o 13:52
Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 14:10   #16
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez Chocoblue Pokaż wiadomość
Najwięcej pomogą samodzielne ćwiczenia, większość projektantów stron jest samoukami. Owszem jakiś kurs pomoże Ci ułożyć sobie w glowie pewne informacje i obszary działania, ale najwięcej daje praktyka czyli tutoriale i artykuły w necie. Uważam, że HTML i CSS to podstawa + projektowanie grafiki. Dopiero później zaczynają się takie czary mary jak Java Script czy PHP - ale to już jest programowanie, niekoniecznie łatwe.
Tak czy siak, aby zajmować się tym profesjonalnie, musicz poświęcić dużo czasu na naukę. Dobrych stron nie tworzy się w 5min.
dokładnie

programowanie nie jest proste, jeżeli piszesz strony dla własnej przyjemności to w necie jest sporo szablonów, gotowców gdzie tylko wstawiasz tekst a resztę robi za ciebie program itd., natomiast jesli chcesz już wejsc w to fachowo to niestety trzeba na to poswięcić sporo czasu, CSS nie jest łatwy, HTML jest dosc do przełknięcia. Java czy php - nieco pod górkę.
Jak wyżej wspomniano - ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość

Czyli wychodzi na to, że najlepiej zrobić podyplomówkę w tym kierunku, kilkudniowy kurs niewiele pomoże.
Podyplomówka mało ci pomoże, ty sama musisz w to wejsc, zrozumieć itd.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 10:09   #17
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Odświeżam

Chcesz to ja Ci mogę trochę pomóc

Powiem tak... na początek zacznij od html...to taka baza w tworzeniu stron.

Html to język, którym opisujesz wygląd swojej strony tak by komputer odtworzył go wizualnie. Tłumaczenie jak krowie na rowie

Nawet potem używając php, java czy flash elementy html są Ci potrzebne.
Kolejna sprawa-grafika. Owszem możesz stworzyć jakąś prostą stronę używając darmowej grafiki ściągniętej z netu- ale to nie da ci dobrego efektu.
Podstawa jak dla mnie to Photoshop. Ja pracuję właśnie na nim.

Więc to kolejna rzecz do nauczenia.

Mogę na prv nauczyć cię zrobić prostą stronę html... kod możesz sobie potem powielać, modyfikować wg potrzeb... nie musisz go pisać z palca od nowa... a do ciebie należy rozwijanie się... zabawa z grafiką.

Moja strona w sieci: www.wil-ki.pl robiłam ją 2h zależało mi na czasie. To bardzo prosty html.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:52   #18
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Na początek wystarczy dobra, stosunkowo świeża książka (żeby nie uczyła robić strony na ramkach na przykład), potem trochę praktyki w zawodzie, ale może jeszcze nie na swoją rękę. Jeśli dalej będziesz uważać, że dasz radę, to zacząć pracować na swój rachunek.

Aktualnie używa się:
PHP
Javascript, jQuery, JSP
Ajax

+htmle, cssy

Przydaje się jeszcze Perl, Python, SQL.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 19:22   #19
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Moja strona w sieci: www.wil-ki.pl robiłam ją 2h zależało mi na czasie. To bardzo prosty html.
No widać, że dwie godziny
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 21:47   #20
mniam09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

W sieci masz pełno kursów dzięki którym można podszkolić się z zakresu tworzenia stron wystarczy wyszukać w google. Dla przykładu po paru minutach poszukiwań znalazłam coś takiego http://strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron.html przyzwoicie napisane i przedstawione w formie filmików objaśniających krok po kroku ćwiczenia.
mniam09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 09:22   #21
Alealina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Hej wydaje mi się, że powinnaś się zainteresować np Wordpressem, można tam szybko tworzyć na prawdę dobre strony, bez znajomości kodu. Dzisiaj wydaje mi się, że jest już taka konkurencja na rynku informatycznym, że nie warto w to wchodzić bez odpowiednich umiejętności. Zobacz sobie np. stronę xxx Oni mają świetne realizacje i na prawdę znają się na rzeczy. A wordpress daje ci zupełnie inne możliwości. Możesz tworzyć i zarządzać na prawdę dobrymi stronami. Do tego proste w obsłudze wtyczki dają możliwość stworzenia tam niemal wszystkiego. Jest dużo firm na rynku poszukujących osób do tworzenia takich stron

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-23 o 13:49 Powód: Link.
Alealina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 13:27   #22
karolinaMm87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Bardzo wygodne są kursy e-learningowe. Ja np na eduwebie robiłam z samego tworzenia stron www i pozycjonowania. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to wiadomo ciągle trzeba być na bieżąco, także sam kurs nie wystarczy, ale do materiałów z Projektowania stron www do tej pory sięgam nie raz. Dużo wygodniejsze jest takie szkolenie niż typowe warsztaty
karolinaMm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-26, 12:24   #23
nszarty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Ja zalecam internet. Na początku html, css, php.... i tak dalej jak się wciągniesz to później pójdzie z górki.
nszarty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 00:22   #24
la_diable
Przyczajenie
 
Avatar la_diable
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Ja polecam wziąć udział w dobrym szkoleniu np z WordPressa. System przyjemny i łatwy do tworzenia stron www. Jak ktoś nie chce zostać programistą, a potrzebuje stworzyć własne www, to taka opcja jest moim zdaniem najlepsza.
Ja mogę polecić to:[link]
Patrząc na cenę i zakres to warto.
__________________
http://kuchennekajakowanie.blogspot.com

gotujący mężczyzna... mniam

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-04-14 o 15:01 Powód: link
la_diable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-10, 20:34   #25
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Cytat:
Napisane przez nszarty Pokaż wiadomość
Ja zalecam internet. Na początku html, css, php.... i tak dalej jak się wciągniesz to później pójdzie z górki.
... + javascript, mysql, ajax, rwd i jest się w domu
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-14, 12:50   #26
deserkids
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 17
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Bardzo stary temat, ale natknęłam się na niego szukając informacji na temat zrobienia własnej strony. Kursy programowania oczywiście mogą się przydać, jeżeli ktoś zechce wiązać z tym swoją przyszłość zawodową. Jeżeli ktoś chce sam stworzyć własną witrynę, to wiedza na temat programowania jest kompletnie niepotrzebna, a to za sprawą kreatorów stron. Tam samemu i szybko można stworzyć dokładnie to co się chce, często za pomocą "przeciągania kursora". Jak ktoś nie chce wydawać setek (a czasem tysięcy) złotych dla agencji internetowej, niech sobie sprawdzi jakiś kreator stron (za darmo można). Na[link] są podane różne kreatory, rankingi, wady, zalety, opisy. Mi pomogło

@wiadomość do administracji - nie reklamuję żadnego z kreatorów, nie zachęcam do wyboru jakiegokolwiek, więc podany przeze mnie link reklamą nie jest. To po prostu informacja dla ludzi szukających informacji na temat kreatorów, tyle. Innych linków (bardzo reklamowych) jakoś nie usuwaliście w temacie.

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2017-05-08 o 19:41 Powód: link
deserkids jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 17:13   #27
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Dokładnie, zacznij od html! To najprostszy język znajdziesz darmowe kursy w internecie, potem wejdź na css - tu trochę trudniej, bo szablon .css jest już oddzielnym plikiem od twojego indexu.html, ale też się nauczysz tego sama z internetu. Resztę niestety, będziesz potrzebowała raczej kogoś kto ci to dobrze wyjaśni, nic poza podstawy np. takiego php się nauczysz sama, bo jest to już dość trudny język podchodzący bardziej pod programowanie.
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-11, 14:18   #28
marcislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Ok, pytanie co właściwie chcesz robić z tymi stronami. Tworzenie czyli backend, frontend? Grafika, projektowanie? Wszystko na raz? W internecie znajdziesz bardzo wiele kursów, możesz też pójść w jakiś studia podyplomowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pierwsze kroki stawiała zupełnie sama, z pomocą książek i sieci. No i oczywiście nie zapomnij o inspirowaniu się stronami robionymi przez doświadczonych ludzi. Takich, którzy siedzą w branży już długi czas. Np. moje ulubione strony robi firma która generalnie zajmuje się projektowaniem stron we Wrocławiu https://www.janmedia.pl/oferta/strony_internetowe.xml i tam mam zamiar w najbliższym czasie zacząć pracować
marcislawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 15:09   #29
kurparka
Przyczajenie
 
Avatar kurparka
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 12
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

najlepiej troszkę jeszcze poczytać o projektowaniu stron i z czym to się je, może lepiej by Ci było na mobile coś tworzyć? wydaje mi się bardziej przyszłościowe jednak, potem taka podyplomówka ale koniecznie w trakcie kursy, szukaj też staży w okolicy z firm może akurat ktoś szuka i będzie mógł Cię doszkolić i od razu zobaczysz jak taka praca w ogóle wygląda, myślę że to lepsze na start zanim zaczniesz na własną rękę swoją pracę organizować
kurparka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-09, 12:34   #30
WeronikaS25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 34
Dot.: Kurs tworzenia stron internetowych

Może coś na Udemy? Na YT mase informacji również
WeronikaS25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-21 14:18:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.