Transport dla gości weselnych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 20:03   #1
vseo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2

Transport dla gości weselnych.


Czy zapewniacie transport dla gości weselnych?
Mowa o wynajmie jakiś busów czy autokarów z kościoła na salę weselną i potem ewentualnie w nocy?
vseo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 20:29   #2
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez vseo Pokaż wiadomość
Czy zapewniacie transport dla gości weselnych?
Mowa o wynajmie jakiś busów czy autokarów z kościoła na salę weselną i potem ewentualnie w nocy?
Ja na sale z kościoła mam niedaleko. Nikt przyjezdny z innego miasta więc ja nic nie wynajmuje dla gości nic z transportu. Uważam że nie ma w moim przypadku takiej potrzeby
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:08   #3
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Transport dla gości weselnych.

nie nic takiego nie zapewniamy, bez przesady przecież nie kazdy musi na weselu pić , z resztą jak my jeżdzimy na wesela nawet do inncyh miejscowości to po prostu jedna osoba nie pije i problem z głowy Jeszcze mi się nie zdarzyło być na weselu gdzie był transport zapewniony.

My mamy połowę gości przyjezdnych ale liczę że sobie poradzą
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 21:31   #4
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Transport dla gości weselnych.

u mnie zapewniamy przejazd. u mnie w rodzinie zawsze i noclegi i transport z kosciola na sale jest zapewniany, prawie 80% będa przyjezdni z daleka, niektorzy pociągiem.
okaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 22:00   #5
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Transport dla gości weselnych.

rodzina TŻ ma do przejechania około 400km - będą mieli zorganizowanego busa i nocleg
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 22:02   #6
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
rodzina TŻ ma do przejechania około 400km - będą mieli zorganizowanego busa i nocleg
W takim przypadku się nie dziwię. Ostatnio byłam na weselu gdzie sami nocleg sobie opłacaliśmy a wg mnie tak być nie powinno.
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 22:57   #7
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Tak - jak najbardziej! To są goście a o gości trzeba zadbać My mieliśmy salę oddaloną o 40 km od naszego miejsca zamieszkania, więc dla nas było to oczywiste, że taki transport musimy (i chcemy!) zapewnić. Każdego gościa prosiliśmy o informację czy będzie potrzebny nocleg (dla gości z bardzo daleka zapewnialiśmy nocleg nie pytając - bo to oczywiste że do domu po weselu nie wrócą) oraz czy potrzebują transportu. Ostatecznie niewiele osób potrzebowało transportu - całe 11 osób, ale mieli zapewniony przejazd z Warszawy do kościoła (40 km), z kościoła do sali (3 km) oraz o 5 rano z sali do Warszawy.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 07:52   #8
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Nie

Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 07:56   #9
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez vseo Pokaż wiadomość
Czy zapewniacie transport dla gości weselnych?
Mowa o wynajmie jakiś busów czy autokarów z kościoła na salę weselną i potem ewentualnie w nocy?
Tak, u nas to standard, że jest autobus lub bus, który zabiera gości do kościoła i później na salę. Dodatkowo będziemy prosić znajomego, który będzie kierowcą na weselu i będzie rozwoził gości do domów (oczywiście w granicach przyzwoitości - czyli nie na drugi koniec Polski, tylko tych z najbliższej okolicy)
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 08:23   #10
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Za to dla przyjezdnych będą noclegi w hotelu

Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 10:52   #11
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Ostatnio byłam na weselu gdzie sami nocleg sobie opłacaliśmy a wg mnie tak być nie powinno.
Wg. właścicielki mojego pensjonatu dla gości na przykład z Kanady opłacanie sobie noclegu po weselu jest naturalne.
Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Za to dla przyjezdnych będą noclegi w hotelu
Ponieważ moje wesele jest wyjazdowe (130km od miejsca zamieszkania nawet "miejscowych" gości) my zapewniamy noclegi dla wszystkich. Ale transportu nie będzie mieć może z 17 osób-nie wynajmujemy nic dla nich rozparcelujemy ich najwyżej po rodzinnych samochodach, o ile sami wcześniej nie wpadną na taki pomysł.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 11:17   #12
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Wg. właścicielki mojego pensjonatu dla gości na przykład z Kanady opłacanie sobie noclegu po weselu jest naturalne.
a dla mnie to dziwne tym bardziej, że młodzi wynajęli 6 pokoi dla gości pana młodego,a my jako od pani młodej sami sobie płaciliśmy więc albo nie ma noclegu albo jest dla wszystkich a nie dla wybranych tylko
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 13:34   #13
vseo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ale transportu nie będzie mieć może z 17 osób-nie wynajmujemy nic dla nich rozparcelujemy ich najwyżej po rodzinnych samochodach, o ile sami wcześniej nie wpadną na taki pomysł.
Myślę że jak znasz już konkretną ilość gości co nie będzie miała transportu (17) przy całkowitych kosztach organizacji wesela wynajem busa ok 20 osobowego na transport z kościoła na salę w obrębie miasta jest nie dużym wydatkiem. Szukając oferty na wynajem busów w Krakowie, Wrocławiu czy w Warszawie oraz praktycznie każdym mieście, znajdziesz firmę gdzie za taką usługę przewoźnik powie ok 250zł Przy kwocie jaką wydajemy na dekorację sali czy nawet kwiatki na stół to nasz budżet tego nawet nie poczuje a goście będą docenieni.
Do niczego nie namawiam, ani nie sugeruję ale wiem że fajnie jest mieć wszystko dopięte na ostatni guzik aby nie było niepotrzebnych nerwów i głupich sytuacji w tak ważnym dniu.
Kiedyś byłam na weselu gdzie koleżanka zamówiła 4 mikrobusy i do jednego wsiadły może dwie pary - więc to też nieporozumienie. Chyba jednak trzeba robić badanie jak zapraszamy gości kto ma czym pojechać a kto oczekuje od nas transportu.
Myślę że będzie głupio jak te z tych 17 osób 10 znajdzie miejsce w rodzinnych samochodach a 7 zostanie i będzie dzwonić po taxi no ale to każdego indywidualna decyzja. Pozdr.
vseo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 13:48   #14
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez vseo Pokaż wiadomość
Myślę że jak znasz już konkretną ilość gości co nie będzie miała transportu (17) przy całkowitych kosztach organizacji wesela wynajem busa ok 20 osobowego na transport z kościoła na salę w obrębie miasta jest nie dużym wydatkiem. Szukając oferty na wynajem busów w Krakowie, Wrocławiu czy w Warszawie oraz praktycznie każdym mieście, znajdziesz firmę gdzie za taką usługę przewoźnik powie ok 250zł Przy kwocie jaką wydajemy na dekorację sali czy nawet kwiatki na stół to nasz budżet tego nawet nie poczuje a goście będą docenieni.
Do niczego nie namawiam, ani nie sugeruję ale wiem że fajnie jest mieć wszystko dopięte na ostatni guzik aby nie było niepotrzebnych nerwów i głupich sytuacji w tak ważnym dniu.
Kiedyś byłam na weselu gdzie koleżanka zamówiła 4 mikrobusy i do jednego wsiadły może dwie pary - więc to też nieporozumienie. Chyba jednak trzeba robić badanie jak zapraszamy gości kto ma czym pojechać a kto oczekuje od nas transportu.
Myślę że będzie głupio jak te z tych 17 osób 10 znajdzie miejsce w rodzinnych samochodach a 7 zostanie i będzie dzwonić po taxi no ale to każdego indywidualna decyzja. Pozdr.
Ale ja mam ślub w miejscu wesela. A w moim domu mam do dyspozycji 3 samochody i 3 kierowców, część gości bez transportu to dziadkowie czy ciotki, a ich rodziny też są zaproszone, mam zmotoryzowanych przyjaciół.

Zresztą, jak pozapraszamy i przynajmniej część nam potwierdzi to będziemy wiedzieć na czym stoimy. W tej chwili uważamy, że transport nie będzie nam potrzebny. Jak się okaże inaczej to zawsze się tego busa zorganizuje.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 14:49   #15
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Sala zapewnia nam odwiezienie gości busem do domu, do 50 km. A ponieważ większość gości mamy z okolic, sprawę mamy załatwioną
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:06   #16
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Sala zapewnia nam odwiezienie gości busem do domu, do 50 km. A ponieważ większość gości mamy z okolic, sprawę mamy załatwioną
ale super
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 22:33   #17
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Transport dla gości weselnych.

u nas z kościoła na salę jest 28km i podstawiamy autobus pod kościół, z powrotem też będzie kierowca dla tych co są z bardzo daleka płacimy noclegi
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 10:46   #18
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Transport dla gości weselnych.

też mieliśmy małego busa, który jechał dom-kościół-sala weselna.
Kierowca zjadł u nas obiad - po czym kilka osób skorzystało z opcji, że odwiozą samochód do domu i wrócą z kierowcą.
Około 2 w nocy kierowca zaczął rozwozić gości tzw. miejscowych do domów (do 30 km). Były chyba w sumie 3 kursy.

Ponieważ teraz prawie każdy ma samochód - to u nas w opcji bez busa, co czwarta osoba by nie piła, bo prowadzi. Czasami też obserwowałam, że osoby, które przed weselem deklarują się , że będą kierowcami w trakcie mimo wszystko chcą wznieść toast czy jednak napic się drinka i zaczyna się dzwonienie po wujka stryjka kuzyna - koszt u nas wyszedł około 350 zł liczone za km przejechane (bez obiadu).
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:36   #19
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Transport dla gości weselnych.

My też myślimy o busie/małym autobusie.
Rodzina i znajomi TŻ mają około 20-30km do kościoła, więc autobus zabierze ich z umówionych miejsc, zawiezie pod kościół a następnie na wesele (oczywiście goście z mojej miejscowości też będą mogli się "załapać"). A nad ranem zawiezie ich znów w te umówione miejsca.
Byliśmy rok temu na takim weselu, jako "autobusowi" goście (chociaż odległość była większa). Autobus zabierał gości prawie z domu, więc nie było problemu z dojazdem czy też szukaniem kierowcy.
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 15:43   #20
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Ostatnio coraz częściej młodzi wynajmują autobusy z mpk. Z tego co mi wiadomo, wychodzi to dużo taniej, a i gościom jest wygodniej
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 12:25   #21
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Z jakim wyprzedzeniem załatwiacie transport? Ile tygodni/miesięcy wcześniej?
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:17   #22
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Z jakim wyprzedzeniem załatwiacie transport? Ile tygodni/miesięcy wcześniej?
to była jedna z ostatnich spraw jakie załatwialismy i zamówilismy transport ... 4 dni przed. Na szczęscie był wolny termin a na sobotę.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:49   #23
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Tak

U nas obowiązkowo nawet z noclegiem bo będziemy mieć wiele osób z poza miejsca wesela

Nie szalejemy bo zapraszamy tylko 80 osób więc oprócz transportu na miejsce uroczystości będzie również nocleg.
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:29   #24
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Transport dla gości weselnych.

My transportu nie załatwiamy. Mamy tylko 3 pary przyjezdne, będą miały zapewniony nocleg jedynie, bo przyjadą i tak swoim samochodem.

My jak jedziemy na wesele to załatwiamy sobie transport...
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:47   #25
ittybitty
Przyczajenie
 
Avatar ittybitty
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 21
Dot.: Transport dla gości weselnych.

moim zdaniem to zależy od tego, skąd są goście, czy z daleka itd, oraz od tego, czy po weselu jest nocleg. bo jak jest nocleg to wg mnie bez sensu zamawiać transport bo goście przyjadą autem na wesele, prześpią się i autem mogą wracać . moja koleżanka robiła wesele pod Krakowem i zamawiała przejazd z Manifold dla gości weselnych 30 km pod miastem - ale dla gości nie było noclegu. i to się opłaca, bo taki autobus i tak wychodzi taniej i po imprezie może rozwieść wszystkich do domów
ittybitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:58   #26
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
My transportu nie załatwiamy. Mamy tylko 3 pary przyjezdne, będą miały zapewniony nocleg jedynie, bo przyjadą i tak swoim samochodem.

My jak jedziemy na wesele to załatwiamy sobie transport...
Tu masz rację,jak my jeżdzimy gdzieś dalej też sobie załatwiamy trasport ale wiem że jest wiele ludzi wygodnych albo nierozgarniętych.
Spotkałam się nawet z taką sytuacją,że problem był z przyjazdem na ślub do mojej kuzynki 40 km do Krakowa..
Bez komentarza

U nas akurat zdecydowaliśmy się od razu zaoferować transport ale osłabiają mnie ludzie którzy liczą na wszystko...
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 09:24   #27
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Tu masz rację,jak my jeżdzimy gdzieś dalej też sobie załatwiamy trasport ale wiem że jest wiele ludzi wygodnych albo nierozgarniętych.
Spotkałam się nawet z taką sytuacją,że problem był z przyjazdem na ślub do mojej kuzynki 40 km do Krakowa..
Bez komentarza

U nas akurat zdecydowaliśmy się od razu zaoferować transport ale osłabiają mnie ludzie którzy liczą na wszystko...
Dokładnie.
My z tż jak bylismy na weselu, było przeszło 80 osób i nie było transportu. Każdy potrafił sobie zorganizować jakiś transport, albo po prostu ktoś nie pił i tyle. A że do samochodu 5 os wejdzie to pozabierali tez inne osoby i jakoś dało radę
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:51   #28
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Z jakim wyprzedzeniem załatwiacie transport? Ile tygodni/miesięcy wcześniej?
My załatwiliśmy już (ślub pod koniec sierpnia 2014). Poszliśmy zapytac i powiedzieli nam, zeby najpóźniej do końca kwietnia się zdecydować. Mieszkam w niewielkim miasteczku - konkurencja niewielka, więc trzeba sobie zaklepywać wszystko wcześniej.
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:27   #29
sylwia9d
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia9d
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 839
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Jasne, że zapewniamy... W dniu ślubu będzie podstawiony bus pod dom Pana Młodego, który później przyjedzie pod mój dom, a następnie do kościoła i z kościoła do domu weselnego... W czasie wesela nocą będzie jeden kierowca z samochodem osobowym do dyspozycji gości.... Mamy gości z bardzo daleka z Polski i z zagranicy....Ci z zagranicy musieliby pożyczać samochodów...poza tym nie chcemy żeby ktoś ze względu na brak kierowcy musiał zrezygnować z alkoholu na rzecz jeżdżenia samochodem...a taki kierowca to koszt pełnego braku paliwa i myślę że jakaś dobra dniówka dla kierowcy... i wszyscy będą zadowoleni...
sylwia9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:32   #30
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Transport dla gości weselnych.

Cytat:
Napisane przez sylwia9d Pokaż wiadomość
W dniu ślubu będzie podstawiony bus pod dom Pana Młodego, który później przyjedzie pod mój dom,
A po co?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-02 11:18:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.