Hybrydy Silcare Color IT - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-25, 06:45   #151
chances
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 159
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

A ja polecam własnie zacząć od tych lepszych firm Bo silcare są tanie, ale moim zdaniem nie ma się co ludzić,że jest to jakość lepsza. Bo i nie jest. Ściagają się z brzegu bez znaczenia czy się je zmatowi a dla mnie to mega minus.
chances jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 13:19   #152
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
A ja polecam własnie zacząć od tych lepszych firm Bo silcare są tanie, ale moim zdaniem nie ma się co ludzić,że jest to jakość lepsza. Bo i nie jest. Ściagają się z brzegu bez znaczenia czy się je zmatowi a dla mnie to mega minus.
No właśnie Ci powiem, ze niekoniecznie. Robię sobie,siostrze i koleżance silcarem i nawet po 3 tygodnie noszą. Baza i top z semilaca.

Także ja porzucilam kolorowe lakiery z semilac bo sa bardzo drogie i wkurza mnie, ze robią bąbelki(mam 3 kolory i każdy się tak zachowuje)

Za 30 zł mam 4 kolory z silcare ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 16:59   #153
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No właśnie Ci powiem, ze niekoniecznie. Robię sobie,siostrze i koleżance silcarem i nawet po 3 tygodnie noszą. Baza i top z semilaca.

Także ja porzucilam kolorowe lakiery z semilac bo sa bardzo drogie i wkurza mnie, ze robią bąbelki(mam 3 kolory i każdy się tak zachowuje)

Za 30 zł mam 4 kolory z silcare ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dwa kolory tej firmy i ja również jestem zadowolona
I potwierdzam te bąbelki Smilacowe są wkurzajace.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 07:35   #154
malwina__1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Produkty sa dziwnie tanie, bo to firma budowana tanim kosztem. Wiekszosc pracuje tam za minimalna krajowa bez wzgledu na stanowisko. Ta firma ma bardzo zla opinie jesli chodzi o prace tam.

Edytowane przez malwina__1985
Czas edycji: 2018-07-16 o 07:39
malwina__1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 18:10   #155
karlajn1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Moje trzymały się tylko dwa dni Jak zmieniłam bazę to ponad tydzień Baza i top beznadziejne
karlajn1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 09:53   #156
lidka__nowakowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Ja natrafiłam na ten wątek dopiero teraz a długo szukałam opinii :P No nic postanowiłam sama spróbować. I zastanawiam się skąd te negatywne komentarze? Przecież seria color it! jest całkiem w porządku a color it premium to już zupełnie inna bajka. Nie wiem czy to wynika ze słabych umiejętności wykonywania czy co że narzekacie :P ja jestem strasznie zadowolona z obydwu lakierków zwłaszcza że cena jest po prostu fantastyczna.
lidka__nowakowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:09   #157
gespran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z samego poludnia
Wiadomości: 2
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Sory ze tak po czasie pisze, ale moze kimus sie przyda moj post. Mam kilka kolorow color it i baze 2w1. To moj starter, kupilam tez swietna lampe 48. I robie wszystko zgodnie z zasadami, o bledzie nie ma mowy, ale niestety hybrydy color it trzymaja sie na moich palcach gora 2 dni. Dluzej trzyma sie zwykly lakier. Za pierwszym razem trzymaly sie 4 dni, to byl rekord. Mam twarde paznokcie, nie lamia sie same ani nie rozdwaja. Nie wiem moze moje lakiery sa przeterminowane? Zamierzam kupic maly zestaw silcare albo neonail i sie przekonac co tutaj jest problemem. Ale generalnie hybrydy color it maja inne kolory niz na wzorniku, wiec trzeba uwazac. Moge powiedziec ze kolor czarny jest bardzo napigmentowany, podobnie jak bialy - o dziwo. Pozostale kolory, szczegolnie rozowe i bezowe tzreba nakladac srednio jedna warstwe wiecej. Lakieru jest nieduzo ale starcza na jakis czas, ja zrobilam 5 razy manicure czarnym i jeszcze cis tam jest. Nie pieka w lampie. Lubie te lakiery bo kosztuja jak zwykle ale co z tego jak mi sie nie trzymaja
Powiem szczerze ze probowalam klasc zwykly lakier na baze colorit i na to top 2w1 i trzymalo sie tydzien....
gespran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 08:25   #158
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Hybrydy Silcare Color IT

Cytat:
Napisane przez gespran Pokaż wiadomość
Sory ze tak po czasie pisze, ale moze kimus sie przyda moj post. Mam kilka kolorow color it i baze 2w1. To moj starter, kupilam tez swietna lampe 48. I robie wszystko zgodnie z zasadami, o bledzie nie ma mowy, ale niestety hybrydy color it trzymaja sie na moich palcach gora 2 dni. Dluzej trzyma sie zwykly lakier. Za pierwszym razem trzymaly sie 4 dni, to byl rekord. Mam twarde paznokcie, nie lamia sie same ani nie rozdwaja. Nie wiem moze moje lakiery sa przeterminowane? Zamierzam kupic maly zestaw silcare albo neonail i sie przekonac co tutaj jest problemem. Ale generalnie hybrydy color it maja inne kolory niz na wzorniku, wiec trzeba uwazac. Moge powiedziec ze kolor czarny jest bardzo napigmentowany, podobnie jak bialy - o dziwo. Pozostale kolory, szczegolnie rozowe i bezowe tzreba nakladac srednio jedna warstwe wiecej. Lakieru jest nieduzo ale starcza na jakis czas, ja zrobilam 5 razy manicure czarnym i jeszcze cis tam jest. Nie pieka w lampie. Lubie te lakiery bo kosztuja jak zwykle ale co z tego jak mi sie nie trzymaja
Powiem szczerze ze probowalam klasc zwykly lakier na baze colorit i na to top 2w1 i trzymalo sie tydzien....
Spróbuj kupić inną bazę i top. Mnie ten produkt 2 w 1 z Silcare też się nie sprawdził. Teraz kupuję hybrydy z Silcare i używam z bazą i topem z Neonail. Trzymają mi się długo, zazwyczaj kolor zmieniam dopiero po 3 tygodniach.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-04 09:25:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.