Jane Iredale lub Terrabio - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 14:39   #1
katkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19

Jane Iredale lub Terrabio


Witam.
Czy z tymi markami ma ktoś jakieś doświadczenie?
Jeśli tak proszę o opinie.
Pozdrawiam
katkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 19:43   #2
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

podbijam
interesuje mnie ich podkład w kulkach
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 23:08   #3
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Abar18 ja testowalam w gabinecie w krakowie ten podklad, taka piankowala emulsja wychodzi z opakowania. Maja sporo odcieni, chyba bisque mialam , bardzo delikatnie kryje, a wlasciwie to tonuje skore.
Napisze tak po aplikacji i nalozeniu pudru z filtrem 30 tka ( nowosc w 2010) bylo bardzo fajnie, ale cos szybko sie zaczelam swiecic ( skora mieszana ). Byc moze wina zabiegu/kremu nalozonego przez kosmetolozke?

Za to kolorystycznie ok, chociaz ta wykonczeniowka z filtrem to dla mnie strzal w 10 z kolorem, w gabinetach z tego co wiem maja wszystkie testery, wie cwarto przejsc sie i zobaczyc na zywo kolory.
Roze tez maja fajne, za to tusze sa daremne!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:54   #4
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Abar18 ja testowalam w gabinecie w krakowie ten podklad, taka piankowala emulsja wychodzi z opakowania. Maja sporo odcieni, chyba bisque mialam , bardzo delikatnie kryje, a wlasciwie to tonuje skore.
Napisze tak po aplikacji i nalozeniu pudru z filtrem 30 tka ( nowosc w 2010) bylo bardzo fajnie, ale cos szybko sie zaczelam swiecic ( skora mieszana ). Byc moze wina zabiegu/kremu nalozonego przez kosmetolozke?

Za to kolorystycznie ok, chociaz ta wykonczeniowka z filtrem to dla mnie strzal w 10 z kolorem, w gabinetach z tego co wiem maja wszystkie testery, wie cwarto przejsc sie i zobaczyc na zywo kolory.
Roze tez maja fajne, za to tusze sa daremne!

bardzo Ci dziękuję za odpowiedź
u mnie w pobliżu trudno raczej znaleźć gabinet pracujący na tej firmie
ja się zastanawiałam nad zakupem na truskawie,ale trochę mnie przestraszyło, że nie matuje, a na tym szczerze mówiąc bardzo mi zależy
a podkreśla pory?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 13:17   #5
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Abar18 ja akurat bylam po zabiegach w klinice wiec mialam nalozony krem odzywczy, stad biore poprawke na swiecenie, to nie byl 'MOJ' krem ze tak powiem. , za to bylam zdziwiona iloscia jasnych odcieni.

no u mnie po nalozeniu pudru z Jane Iredale pory sie wygladzily......
w sumie ten puder mi sie chyba bardziej podobal niz ten podklad

a po ile chodza na Truskawie ?

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2011-04-18 o 13:19
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 15:31   #6
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Abar18 ja akurat bylam po zabiegach w klinice wiec mialam nalozony krem odzywczy, stad biore poprawke na swiecenie, to nie byl 'MOJ' krem ze tak powiem. , za to bylam zdziwiona iloscia jasnych odcieni.

no u mnie po nalozeniu pudru z Jane Iredale pory sie wygladzily......
w sumie ten puder mi sie chyba bardziej podobal niz ten podklad

a po ile chodza na Truskawie ?

z upustem ok 140zł,więc trochę taniej niż polska cena
sama już nie wiem co robić, na dodatek nie wiem który odcień wybrać-a potrzebuję do ciemnej karnacji
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:59   #7
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

to i tak sporo, ale weszlam i zobaczylam ceny w PL, drogo !

Moze napisz do dystrybutora gdzie w Twojej okolicy sa gabinety z oferta.
Pojdziesz zobaczysz , przynajmniej kolor dobierzesz., no chyba ze na wycieczke do Krakowa pojedziesz
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 17:08   #8
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Jane Iredale

Kiedyś zainteresowały mnie kosmetyki Jane Iredale głównie ze względu na ich rewelacyjne składy. Mimo iż w KWC można przeczytać kilka niezbyt pozytywnych opinii, postanowiłam spróbować. Mam płynne minerały, korektor, cienie w kremie, 2 eyelinery, róż/pomadkę. Kupowałam w UK ale często na allegro zdarzają się ciekawe oferty.
Właściwie jestem zadowolona ze wszystkich kosmetyków JI. Są one dosyć wyjątkowe wśród kolorówki mineralnej ze względu na formulacje np. płynne minerały czy cienie (błyszczyki do powiek), róż w sztyfcie.

ji.jpg

Polecam
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 22:32   #9
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Ja mam paletkę z cieniami i bardzo ją chwalę
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 12:28   #10
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Ja używałam Jene Iredale , żaden inny puder w kamieniu nie krył mi tak pięknie różnych niespodzianek. Jest bardzo trwały i nawet bez podkładu wyglada super. Niestety trudno go dostać i cena jest wysoka.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:25   #11
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Jane Iredale- gdzie kupić i czy warto?

Witam wszystkie bardziej oświecone ode mnie Wizażanki
DZiewczyny, ratunku pomocy, za dużo informacji spadło mi na łeb!
Od początku- byłam u kosmetyczki na średnio-inwazyjnym zabiegu, albo raczej w salonie piękności, jak zwał tak zwał...
w każdym razie suma sumarum- pani wizażystka po zabiegu pomalowała mnie kosmetykami marki Jane Iredale, żebym nie straszyła ludzi, jak wyjdę z salonu, no i wiecie co? przez cały dzień wyglądałam jak milion dolców
Po prostu bosssko, gęba jak nie moja- cud miód i orzeszki...pani wynotowała mi kosmetyki których użyła, zabrałam ulotkę do domu obiecując sobie,ze jesli makijaż w nienaruszonym stanie przetrwa kilka godzin to się zaopatrzę w te cudeńka, popatrzyłam, policzyłam i szczękę zbieram od wczoraj z podłogi- no kurka wodna, lekka przesada z cenami.
Żebym się umalowała tak jak to zrobiono w salonie musiałabym na dzień dobry z 600pln wydać!
Moje pytanie do WAS- czy te kosmetyki NAPRAWDĘ są warte ceny? tak jak napisałam- wyglądają na buźce cudnie, ale
1- umalowała mnie wizażyska...wiadomo- sama raczej nie dam rady się tak umalować, no a na pewno nie od razu...może po jakimś czasie jak się wprawię
2- była to jednorazowa akcja i równie dobrze po kosmetykach za 3,5 pln moja skóra JEDNORAZOWO wyglądała by tak dobrze...sama nie wiem...przy dłuższym stosowaniu może być różnie
3- czy gdzieś można nabyć te kosmetyki w cenach ciut niższych niż w salonie?

no i kolejna sprawa, poniekąd związana z tą marką- firma Environ- pani w salonie baaardzo mocno odradzała mi COSMELAN (chciałam tylko kremem smarować twarz- mam koszmarne przebarwienia hormonalne), powiedziała, że przy mojej skórze cosmelan tylko "zepchnie przebarwienia wgłąb naskórka a za pare miesięcy one znów wyjdą" i w moim przypadku pomoże tylko...
Environ Evanescence lotion na przebarwienia + zabieg laserem...
słuchajcie ja już zdurniałam, babka wydawała się rzeczowa i nie z tych "co to chcą wszystkich klientów doić jak mleczne krowy"...no ale prawda jest taka- przebarwienia mam od dawna, walczę z nimi kwasami, filtruję się, nie opalam...a ona mi jedzie z textem, że lotion za 250pln mi pomoże a laser- całkowicie "spali skórę i wyjdzie nowa, bez przebarwień, piekna i młoda jak u nastolatki"...
nie wiem już sama, co robić, gubię się w tych wszystkich super-hiper-działających preparatach i zabiegach...wszystko ma pomóc, ale mam wrażenie, ze owszem pomoże tylko nie mi na przebarwienia, a lekarzom/kosmetyczkom napchać portfele
ratunku!!!
czy któras z was zna/miaa do czynienia z tymi kosmetykami? Działają (jak?) no i czy ewnetualnie są tańsze zamienniki (inne firmy robią coś podobnego)?
plizzz muszę doprowadzić sobie buzię do porządku
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2012-09-13 o 12:34
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 17:41   #12
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Ja z kosmetykami Jane Iredale spotkałam się u kosmetyczki 2 lata temu. Mam trądzik różowaty i cerę mieszaną. Po zabiegach typu oczyszczanie, kwas migdałowy nakładała mi fluid i puder JI i byłam zachwycona swoja buzią. Zakupiłam podkład w kompakcie i stosowałam na co dzień. Piękna ,jednolita buzia !Kiedy kosmetyczka położyła mi kwas salicylowy nastąpił wysyp krost po którym musiałam leczyć się trzy tygodnie i tu już mi ten puder nie pomagał, tego nie był w stanie zakryć choć podobno ma być stosowany po zabiegach inwazyjnych. Od pół roku jestem na kosmetykach typu BU, mazidła, zsk. Buzia mi się poprawiła na tyle ,że nie widzę różnicy pomiędzy położeniem JI a położeniem minerałków . Ale JI to w sumie minerałki wiec mam mieszane uczucia bo jednak cena tych kosmetyków jest bardzo wysoka.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 18:18   #13
Kasia_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Moim zdaniem kosmetyki Jane Iredale warte są swojej ceny, korzystam już od kilku miesięcy i cały czas jestem zachwycona....
Kasia_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:28   #14
Cremonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 67
Dot.: Jane Iredale lub Terrabio

Cytat:
Napisane przez Kasia_T Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kosmetyki Jane Iredale warte są swojej ceny, korzystam już od kilku miesięcy i cały czas jestem zachwycona....
Może uściślę swoja wypowiedź bo trochę namieszałam . Kiedy miałam duże problemy z buzią tj. nagłe ,silne zaczerwienienie twarzy, czerwone krostki typowe dla trądziku różowatego , pojedyncze wypryski ropne przy okresie itd. to Jane Iredale była niezastąpiona. Kryła każdy rumieniec i skutecznie maskowała krostki . Nie poradziła sobie tylko po kwasie salicylowym , na który jestem uczulona jak się okazało , no ale to był istny Armageddon -cała armia czerwonych i ropnych krost zaatakowała moja twarz. Jednak cena tych kosmetyków jest wysoka a moim zdaniem choć nie uczulają i nie pogorszają stanu cery to jej nie poprawiają. Stosując niedrogie mazidła typu hydrolat z kocanki ,oleje do mycia i pielęgnacji uspokoiłam buzie na tyle,że mogę się delikatnie pomalować minerałami i jest ok.Jane leży w łazience nieużywana.
Cremonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 13:03   #15
Olcia8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Widać mnóstwo informacji na forum dotyczących kosmetyków mineralnych innych firm, a Jane Iredale to przecież rewelacja. Sama używam wielu ich produktów od naprawdę długiego czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Dlatego dziwi mnie brak tej marki w dziale forum dot. kosmetyków mineralnych, czyżby były niezbyt znane w Polsce???
Olcia8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 14:59   #16
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Cytat:
Napisane przez Olcia8888 Pokaż wiadomość
Widać mnóstwo informacji na forum dotyczących kosmetyków mineralnych innych firm, a Jane Iredale to przecież rewelacja. Sama używam wielu ich produktów od naprawdę długiego czasu i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Dlatego dziwi mnie brak tej marki w dziale forum dot. kosmetyków mineralnych, czyżby były niezbyt znane w Polsce???
Może dlatego, że po prostu są za drogie....
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 15:28   #17
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

pierwszy raz o nich słyszę
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 17:49   #18
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Może dlatego, że po prostu są za drogie....
To plus fakt, że zawierają też np silikony (przynajmniej dimetikonu się tam dopatrzyłam).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 18:56   #19
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

a) był wątek
b) gdyby ktoś zrobił info takie jak w pierwszych postach innych wątków mineralnych to by coś zdziałało

__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 19:23   #20
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Ja słyszałam o tej marce i rozważałam zakupy, ale niestety ceny skutecznie osłabiły moje zapędy.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 11:58   #21
Olcia8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Ups... Dostałam ostrzeżenie Chciałam sprostować, nie reklamuję tych kosmetyków, tylko ich używam i nie wiem, dlaczego dostałam "klapsa" Fakt, są trochę drogie, ale uważam też, że za dobrą jakość trzeba przeważnie zapłacić. Urażonych wątkiem przepraszam Nie miałam niecnych zamiarów
Olcia8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 06:27   #22
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Na truskawce promocja:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/j...163185/#DETAIL

Ten kolor będzie odpowiedni dla dziewczyn noszących Abyssinian 3 Meow, LL: In the buff, Popcorn, Earthnicity: Honey beige, więcej nie wypisuję, bo nie wiem czy ktoś jest zainteresowany.
Skusiłam się na niego poprzednim razem (był w kolorze ciut jaśniejszym Warm Silk). Ma żółtawo-beżową tonację z domieszką brzoskwini - to ta linia, kolorów ciepłych. No musiałam spróbować tych kulowych minerałów

Jest leciutki, daje bardzo delikatne krycie, dość trwały.
Jak chcecie wiedzieć więcej, pytajcie.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-11-23 o 06:29
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 13:40   #23
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Brzmi jak mój kolor
Ech, myślałam, że może kompakt jest przeceniony
Na razie się nie skuszę. Kulki też mnie ogromnie ciekawią, koniecznie opisz swoje wrażenia z użytkowania
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 14:48   #24
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Brzmi jak mój kolor
Ech, myślałam, że może kompakt jest przeceniony
Na razie się nie skuszę. Kulki też mnie ogromnie ciekawią, koniecznie opisz swoje wrażenia z użytkowania
Opisuję kolor Warm Silk (czyli jaśniejszy o stopień kolor z tej samej tonacji co obecnie dostępny w promocji kolor Warm Sienna) - jest to jaśniutki beżyk z domieszką żółtych tonów, brzoskwini z dosłownie kapeczką oliwki - miodzio Poziom ciemności coś pomiędzy 2 a 3 Abyssinian z Meow, 3 manx, jest jaśniejszy niż Honey beige od Earthnicity i ma kapeczkę oliwki, której Honey nie posiada.

Krycie - słabiutkie, porównywalne do LL.... no albo i lżejsze. Ale z drugiej strony, można nałożyć 7 warstw a podkładu nie widać, wszystko pięknie się wtapia. Jednak konieczność aplikacji tak wielu warstw średnio wpływa na wydajność produktu.

Efekt - podkładu kompletnie nie widać, słabo kryje, wyrównuje cerę, ujednolica, pozostawia na buzi jakąś taka złotawą poświatę...? Nie umiem tego opisać, widać to z baaardzo bliskiej odległości, dosłownie nos w lusterku i centymetr pod lampką.

Trwałość - wytrzymuje ok. 8 godzin, później wolno znika. Będzie chyba świetny do cer suchych. Mat w strefie T utrzymał mi jakieś 3-4 godz., później bibułka - jak dla mnie to raczej standard.

190 zł bym za niego nie dała, 72 zł dałam i jak na razie nie żałuję. Na kolana mnie nie powalił.
Czy go zostawię, zobaczymy.....zaczynam już gromadzić minerały, mam zapasy na najbliższe 6 lat
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-11-23 o 14:52
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:56   #25
sergente
Sergente
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Ja tez nie znam kosmetykow mineralnych Jane Iredale,jesli chodzi o ceny,to jak ksztaltuja?
sergente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 21:37   #26
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Cytat:
Napisane przez sergente Pokaż wiadomość
Ja tez nie znam kosmetykow mineralnych Jane Iredale,jesli chodzi o ceny,to jak ksztaltuja?
wszystkie ceny są podane na stronie sklepu....
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:41   #27
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Jane Iredale

Dziwna sprawa z JI w katalogu. Żadne kosmetyki nie są przypisane do producenta. Jeden podkład znalazłam "ręcznie", ale pamiętam, że było ich więcej.
Mimo swej ceny cały czas mnie kuszą i kiedyś się wykosztuję i kupię Podkład prasowany ma bardzo dobre opinie na stronkach zagranicznych i makeupalley
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 14:16   #28
Kowalko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Jane Iredale

Hej, słyszałyście może coś o tych kosmetykach mineralnych do makijażu? Zapowiadają się dobrze, tyle, że ta cena odstrasza. Może warto ??? Któraś z was może testowała ich kosmetyki? Mam cerę tłustą skłonną do wyprysków, trądziku itd. - więc "trudną" I zależało by mi na odpowiednim kryciu niedoskonałości.
Kowalko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 16:53   #29
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Jane Iredale

Cytat:
Napisane przez Kowalko Pokaż wiadomość
Hej, słyszałyście może coś o tych kosmetykach mineralnych do makijażu? Zapowiadają się dobrze, tyle, że ta cena odstrasza. Może warto ??? Któraś z was może testowała ich kosmetyki? Mam cerę tłustą skłonną do wyprysków, trądziku itd. - więc "trudną" I zależało by mi na odpowiednim kryciu niedoskonałości.
ja pierwsze słyszę, coś takiego w Polsce jest? o.o
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 03:55   #30
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Jane Iredale

Właśnie sprawdziłam ich stronę.
Ceny są kosmiczne. Z tego co widzę to ich puder mineralny oprócz standardowych składników zawiera dodatkowo ekstrakt z granatu i minerałów morza, to się ceni, ale żeby przepłacać aż tyle za ich zawartość...? Opakowanie jest co prawda bardzo duże (10,5 grama), ale nie masz pewności, czy na dłuższą metę podkład Ci przypasuje. Inna sprawa, że większa gramatura to niekoniecznie większy słoiczek, podkład sam w sobie może być cięższy i zmieścić się w mniejszym opakowaniu. Osobiście nie wydałabym 200 złotych za produkt, który - jak mniemam - nie różni się szczególnie choćby od Pixie czy Meow.
Ale może ktoś ich używał i się wypowie? Wtedy miałybyśmy najlepsze porównanie.

Skład podkładu mineralnego BB - cóż, za tą cenę oczekiwałabym czegoś więcej, niż wody z silikonami i dopiero później ekstraktami. Wydaje mi się, że z płynnych podkładów produkty 100% pure byłyby lepszym wyborem, bo półka cenowa podobna, a skład nieporównywalnie lepszy. Chyba, że silikony Ci służą, jak kto lubi.

Tak a propo, nie rozumiem, dlaczego u nich wkłady do podkładu kosztują tyle samo co cały, nowy podkład z opakowaniem.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-27 11:16:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.