Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-07, 16:08   #2011
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Masza1997 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja z podobnym problemem co wyzej. Tzn.

Zawsze uzywamy prezerwaytwy i staramy się uważać, sprawdzać czy nie pekla itp chociaz pekniecie widac i czuc chyba od razu co nie? czesto sprawdzamy pod woda po seksie.

Ostatnio uprawialismy seks i partner skonczyl w gumce, zdjal, w srodku byla sperma bo bylo widac, ale nie sprawdzalismy juz pod wodą czy nie bylo jakiejs "malej dziurki' itp. i teraz mam lekkie schizy.

Ogolnie zawsze po seksie z gumka mimo, ze uwazamy to mam schizy i sie boje... stresuje... czy to normalne czy jakis lek i powinnam sie udac do psychiatry nawet moze?

Czy prawdilowo uzyta prezerewaytywa jest skuteczna i nie zajedzie sie w ciaze? nie chce brac tabletek...
Jeśli by pękła to nie byłoby w środku spermy.
Używam prezerwatyw od ponad 6 lat i nie jestem w ciąży. Nigdy też nie sprawdzaliśmy pod wodą czy jest okej. Kilka razy nam pękła i to widać gołym okiem.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 14:12   #2012
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jeśli by pękła to nie byłoby w środku spermy.
Używam prezerwatyw od ponad 6 lat i nie jestem w ciąży. Nigdy też nie sprawdzaliśmy pod wodą czy jest okej. Kilka razy nam pękła i to widać gołym okiem.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Czyli co? za bardzo panikuje? prawidlowo stosowane prezerwatywy są skuteczne i nie powinnam sie tak obawiac? zawsze uwazamy zeby nie zsunela sie itp
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 15:02   #2013
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Masza1997 Pokaż wiadomość
Czyli co? za bardzo panikuje? prawidlowo stosowane prezerwatywy są skuteczne i nie powinnam sie tak obawiac? zawsze uwazamy zeby nie zsunela sie itp
Jak za każdym razem będziesz tak schizowac jak zapomni się wam sprawdzić prezerwatywy pod wodą (mi osobiście nigdy z żadnym partnerem nie przyszło do głowy, żeby tak ja sprawdzać) to może lepiej zastanowić się nad inna metoda antykoncepcji

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 18:55   #2014
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jestem w okresie życia ,kiedy miesiaczki przestaja byc regularne. Poprzedni okres trwal 25 dni , norma to bylo 28 ale ostatnio zdarzaly sie i dluzsze . Teraz to juz 39 dzien bez miesiaczki . Moje pytanie dotyczy testu ciazowego. Zrobilam mniej wiecej tydzien po przewidywanym terminie miesiaczki ,test wyszedl negatywny ale juz jestem w okresie przed menopauzalnym . Ktos sie orientuje jak wiarygodny jest taki test plytkowy w takiej sytuacji? Umowilam sie do lekarza dopiero na czwartek ,tak czy siak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2023-09-08 o 18:57
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 19:40   #2015
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Jestem w okresie życia ,kiedy miesiaczki przestaja byc regularne. Poprzedni okres trwal 25 dni , norma to bylo 28 ale ostatnio zdarzaly sie i dluzsze . Teraz to juz 39 dzien bez miesiaczki . Moje pytanie dotyczy testu ciazowego. Zrobilam mniej wiecej tydzien po przewidywanym terminie miesiaczki ,test wyszedl negatywny ale juz jestem w okresie przed menopauzalnym . Ktos sie orientuje jak wiarygodny jest taki test plytkowy w takiej sytuacji? Umowilam sie do lekarza dopiero na czwartek ,tak czy siak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domowy test będzie wiarygodny jeśli jest zrobiony w odpowiednim czasie. Przy nieregularnych miesiączkach w tym okresie może się bardzo przesuwać owulacja. Ja bym tu bardziej liczyła od dnia stosunku niż od dnia spodziewanej miesiączki.
Nie myślałaś żeby zrobić sobie poziom FSH żeby sprawdzić czy jeszcze dochodzi do owulacji ?

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 19:49   #2016
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Masza1997 Pokaż wiadomość
Czyli co? za bardzo panikuje? prawidlowo stosowane prezerwatywy są skuteczne i nie powinnam sie tak obawiac? zawsze uwazamy zeby nie zsunela sie itp
Jak dla mnie za bardzo. Ja tak nigdy się nie zachowywałam. Tzn uważaliśmy,ale nigdy nie sprawdzaliśmy np pod wodą czy nie pękła.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 20:46   #2017
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Domowy test będzie wiarygodny jeśli jest zrobiony w odpowiednim czasie. Przy nieregularnych miesiączkach w tym okresie może się bardzo przesuwać owulacja. Ja bym tu bardziej liczyła od dnia stosunku niż od dnia spodziewanej miesiączki.
Nie myślałaś żeby zrobić sobie poziom FSH żeby sprawdzić czy jeszcze dochodzi do owulacji ?

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
Robilam 2 miesiace temu wszystkie badania , bylam tez na przegladzie u ginekologa i jestem zdrowa jak kon , nawet na wizycie ginekolog stwierdzil ,ze zaczyna sie owulacja a okresy moga byc teraz lekko nieregularne ,w sensie do 36 dni jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-08, 20:53   #2018
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Robilam 2 miesiace temu wszystkie badania , bylam tez na przegladzie u ginekologa i jestem zdrowa jak kon , nawet na wizycie ginekolog stwierdzil ,ze zaczyna sie owulacja a okresy moga byc teraz lekko nieregularne ,w sensie do 36 dni jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma więc wskazań aby testy domowe miały dać fałszywy wynik. Isotny będzie tylko czas ich wykonywania.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 21:08   #2019
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aaneczkaa86 Pokaż wiadomość
Nie ma więc wskazań aby testy domowe miały dać fałszywy wynik. Isotny będzie tylko czas ich wykonywania.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
No własnie stosunek ,ktory podejrzewam byl kolo 15 sierpnia a ostatnia miesiaczka 1 - ego. W punkt ,ze tak powiem . Ale mialam tez jakies paskudztwo wirusowe . Ogolnie czuje sie jak debil przez to wszystko i martwie jak cholera , mimo ,ze w moim wieku to jakies 5 % szansy ,ze zajde w ciąże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 21:17   #2020
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
No własnie stosunek ,ktory podejrzewam byl kolo 15 sierpnia a ostatnia miesiaczka 1 - ego. W punkt ,ze tak powiem . Ale mialam tez jakies paskudztwo wirusowe . Ogolnie czuje sie jak debil przez to wszystko i martwie jak cholera , mimo ,ze w moim wieku to jakies 5 % szansy ,ze zajde w ciąże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie. Minęło tyle czasu od stosunku że test domowy będzie wiarygodny. Jeśli nawet weźmiemy pod uwagę maksymalny czas żywotności plemników w czasie którego mogłoby dojść do ewentualnego zapłodnienia i zagnieżdżenia komórki.
Jak piszesz jeszcze borykalas się z jakimś bakcylem to mogło wszystko wpłynąć na takie przesunięcie okresu.

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 21:19   #2021
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Jestem w okresie życia ,kiedy miesiaczki przestaja byc regularne. Poprzedni okres trwal 25 dni , norma to bylo 28 ale ostatnio zdarzaly sie i dluzsze . Teraz to juz 39 dzien bez miesiaczki . Moje pytanie dotyczy testu ciazowego. Zrobilam mniej wiecej tydzien po przewidywanym terminie miesiaczki ,test wyszedl negatywny ale juz jestem w okresie przed menopauzalnym . Ktos sie orientuje jak wiarygodny jest taki test plytkowy w takiej sytuacji? Umowilam sie do lekarza dopiero na czwartek ,tak czy siak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiłabym test z krwi.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-14, 18:39   #2022
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Ciązy nie ma ,lekarz wykluczył. Zlecił,skoro sie uparłam badanie hormonów jeszcze raz ,menopauzy tez nie ma. Ale okresu jak nie bylo tak nie ma . Mam nie histeryzowac tylko poczekac jeszcze dwa tygodnie. Ale ulżyło mi bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2023-09-14 o 18:40
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 18:43   #2023
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Ciązy nie ma ,lekarz wykluczył. Zlecił,skoro sie uparłam badanie hormonów jeszcze raz ,menopauzy tez nie ma. Ale okresu jak nie bylo tak nie ma . Mam nie histeryzowac tylko poczekac jeszcze dwa tygodnie. Ale ulżyło mi bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uff. Matko jedyna chyba bym zwariowała. A przypomnij ile masz lat? Rozważałaś ewentualność że możesz być w ciąży? I co zrobisz?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 18:47   #2024
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Uff. Matko jedyna chyba bym zwariowała. A przypomnij ile masz lat? Rozważałaś ewentualność że możesz być w ciąży? I co zrobisz?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
48 . Rozważałam a właściwie rozważaliśmy... Jakis czas temu mieliśmy w sumie rozmowe na ten temat wykluczająca dziecko w naszym wieku .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 18:53   #2025
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
48 . Rozważałam a właściwie rozważaliśmy... Jakis czas temu mieliśmy w sumie rozmowe na ten temat wykluczająca dziecko w naszym wieku .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. Moja decyzja byłaby taka sama. Ale na szczęście nie musisz się tym martwic

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-15, 06:20   #2026
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
48 . Rozważałam a właściwie rozważaliśmy... Jakis czas temu mieliśmy w sumie rozmowe na ten temat wykluczająca dziecko w naszym wieku .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My kiedyś też poruszaliśmy ten temat.
Super że lekarz wykluczył ciążę. Może wyniki hormonów coś więcej wyjasnia

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-24, 01:42   #2027
BARTOSZ1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1
Ciąża

Witam, otóż mam taki problem , który może wydawać się głupi lecz naprawdę jest stresujący. Tydzień temu w sobotę był u mnie mój chłopak i krótko mówiąc robiłam mu dobrze. Oczywiście samą ręką ponieważ nie chcemy dzieci jak na razie. Gdy mój chłopak doszedł to część nasienia została na moim palcu którego zlizalam tak żeby na nim nic nie było. Po upływie 30 minut / godziny chłopak poprosił abym włożyła sobie palca do dziury. I włożyłam tam właśnie tego który był wcześniej w nasieniu. Nie był on mocno zanurzony bo wszedł na jakieś 2/3 cm lecz boję się o zajście w ciążę. Czy mógłby ktoś mądrzejszy powiedziec mi czy jest szansa na zajście w ciążę w taki sposób? Dodam że palca nie trzymałam tam długo po wsadziłam i praktycznie od razu wyciągnęłam lecz zaczęły mi po tygodniu twardnieć cycki, niby powinnam mieć miesiączkę za niedługo ale nie przytrafiło mi się żeby moje piersi były twardsze. Proszę o szczerą odpowiedź i naprawdę nie są to żarty i pytam na poważnie.
BARTOSZ1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-25, 08:40   #2028
estrella18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 419
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej,

Proszę o poradę - kochałam się z chlopakiem w sobote wieczorem w prezerwatywie, poprawnie założonej. Po wytrysku jeszcze około minuty był we mnie i zrobił parę ruchów i gdy już wyszedł zauważył na sobie trochę wydzieliny... Nie jesteśmy pewni czy to była sperma, czy też mój śluz. Było dużo spermy w zbiorniczku, ale też trochę spermy wzdłuż całego penisa. Nie było żadnych uszkodzeń, bo sprawdziłam z wodą później.

Martwię się, że mogło się coś wydostać górą? Był to 10 dzień cyklu - raczej w niedziele zaczęły mi się dni płodne, bo zawsze wtedy mam silny ból jajnika, który trawa aż od owulacji, która teoretycznie powinna być w środę (średnia długość cyklu to 27-28 dni)

Mam tabletke 'po', ale nie wiem czy jest sens ją zażywać ? Możecie proszę doradzić?
estrella18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-27, 10:57   #2029
Masza1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez estrella18 Pokaż wiadomość
Hej,

Proszę o poradę - kochałam się z chlopakiem w sobote wieczorem w prezerwatywie, poprawnie założonej. Po wytrysku jeszcze około minuty był we mnie i zrobił parę ruchów i gdy już wyszedł zauważył na sobie trochę wydzieliny... Nie jesteśmy pewni czy to była sperma, czy też mój śluz. Było dużo spermy w zbiorniczku, ale też trochę spermy wzdłuż całego penisa. Nie było żadnych uszkodzeń, bo sprawdziłam z wodą później.

Martwię się, że mogło się coś wydostać górą? Był to 10 dzień cyklu - raczej w niedziele zaczęły mi się dni płodne, bo zawsze wtedy mam silny ból jajnika, który trawa aż od owulacji, która teoretycznie powinna być w środę (średnia długość cyklu to 27-28 dni)

Mam tabletke 'po', ale nie wiem czy jest sens ją zażywać ? Możecie proszę doradzić?
Chetnie bym ci coś napisala, ale sama zawsze mega schizuje po prezerwatywach, nie wiem... nie potrafie im zaufać do konca chyba. Wygląda w twoim przypadku raczej na stosunek zabezpieczony...
Masza1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-28, 12:06   #2030
Zayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ciąża

Cytat:
Napisane przez BARTOSZ1234567 Pokaż wiadomość
Witam, otóż mam taki problem , który może wydawać się głupi lecz naprawdę jest stresujący. Tydzień temu w sobotę był u mnie mój chłopak i krótko mówiąc robiłam mu dobrze. Oczywiście samą ręką ponieważ nie chcemy dzieci jak na razie. Gdy mój chłopak doszedł to część nasienia została na moim palcu którego zlizalam tak żeby na nim nic nie było. Po upływie 30 minut / godziny chłopak poprosił abym włożyła sobie palca do dziury. I włożyłam tam właśnie tego który był wcześniej w nasieniu. Nie był on mocno zanurzony bo wszedł na jakieś 2/3 cm lecz boję się o zajście w ciążę. Czy mógłby ktoś mądrzejszy powiedziec mi czy jest szansa na zajście w ciążę w taki sposób? Dodam że palca nie trzymałam tam długo po wsadziłam i praktycznie od razu wyciągnęłam lecz zaczęły mi po tygodniu twardnieć cycki, niby powinnam mieć miesiączkę za niedługo ale nie przytrafiło mi się żeby moje piersi były twardsze. Proszę o szczerą odpowiedź i naprawdę nie są to żarty i pytam na poważnie.
Zapłodnienie w takim przypadku graniczyłoby z cudem.
Zayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-06, 11:38   #2031
MOja_tana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wiem, że zastanawiam się trochę po czasie, ale jakie są szanse, że może być wpadka w takim przypadku?

W ryzykowne dni często poprzestajemy na seksie oralnym.
Wczoraj akurat był taki termin i zrobiłam mężowi dobrze ustami. Wyssałam cały jego ładunek do ust. Potem położyłam się na na nim i całowaliśmy się głęboko. Droczyłam się z nim trochę i starałam się przekazać mu jego nasienie. Bronił się, ale trochę jednak w ustach miał.
Po tym, zaczął mnie lizać i zrobił mi dobrze.

W uniesieniu o tym nie pomyślałam
Za dwa tygodnie napiszę.

Edit.
Mam wrażenie, że wątek się zatrzymał w oczekiwaniu na odpowiedź.
A więc - nie będzie dzidziusia.

Edytowane przez MOja_tana
Czas edycji: 2023-10-25 o 11:39
MOja_tana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-05, 19:12   #2032
Franciskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Pomocy, mam schizę.
Uprawialiśmy seks w prezerwatywie. Chłopak doszedł poza pochwą w prezerwatywę i podczas gdy ją wyjmował i dochodził nastąpił wyciek mlecznej płynnej wydzieliny z czubka prezerwatywy, skapło na pościel z prezerwatywy 3 krople. Przestraszyliśmy się bardzo, że prezerwatywa ma dziurę, a ja wg. kalendarzyka jestem dzień po dniach płodnych (ale mam czasem nieregularne cykle więc nie ufam temu). Wytarliśmy prezerwatywę z zewnątrz i wlaliśmy do środka wodę. Nie było widać żadnego wycieku i z zewnątrz po wlaniu wody była sucha. Ale i tak jakoś się boję bo po wyciągnięciu naprawdę wyglądało jak wyciek z prezerwatywy.
Myślicie, że mogę być spokojna? Rozważałam nawet tabletkę, ale nie wiem czy jest sens, chyba dobrze sprawdziliśmy tą prezerwatywę? Chyba prezerwatywa jak ma dziurę to rozrywa się cała?
Franciskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-07, 19:51   #2033
Holymoly5655
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej. Wczoraj w nocy uprawialam seks z moim chlopakiem, nie jestesmy doswiadczeni. Bylo bardzo fajnie, doszedl w srodku i po wyjeciu penisa zorientował się ze nie ma gumki. Wystawała mi ona z cipki. Przestraszylismy sie. Łóżko było w spermie i podloga tez. Prawdopodobnie sperma wyplynela z prezerwatywy i stad byla na lozku. Ale oboje nie wiemy czy podczas wytrysku na pewno prezerwatywa byla na penisie, ale gdyby zsunela sie wczesniej to raczej nie wystawala by na koncu tylko ruchami wepchnal by do srodka? Dodam ze przed wczoraj skonczyl mi sie okres. Myslicie ze powinnam udac sie po tabletke po, czy raczej cala sperma wyleciala przy wyciaganiu penisa? Dodam jeszce ze w prezerwatywie bylo bardzo malo spermy. Ale odrobina byla.
Holymoly5655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.