Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-27, 19:05   #481
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

ogólnie pozytywnie, uczestnicy tacy spokojni, żadni "atencjusze"

pomieszałam imiona, ale doczytałam w wątku i jestem zaskoczona wyborem

Spoilery proszę na biało, ciekawam
__________________




Edytowane przez lillianne_91
Czas edycji: 2021-02-27 o 19:09
lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-28, 12:38   #482
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O rany, Laura jest śliczna i bardzo kobieca, delikatna, taka krucha się wydaje. Oby jej dobrali kogoś, kto będzie umiał dać jej poczucie bezpieczeństwa. Ale obawiam się, że dostanie Macieja, czyli niepewnego siebie faceta z depresją. Wizualnie pasują, ale mogą nie udźwignąć tematu. Kamilowi bardziej sprawdziłaby się Iga, ale jej z kolei trzeba kogoś energicznego i ogarniętego, jak Kamil.
Dla Izy nie ma tu dobrego partnera, wiekowo pasuje tylko ten pierwszy z mikrokawalerki z roślinkami, nie pamiętam imienia. On by się chyba zresztą sprawdził w relacji z każdą z nich, wydaje się pozytywny i zdeterminowany.
Jak mnie wkurzają ci eksperci! Przewijam to ich ględzenie, gdy tylko się da. Żarciki z odwiedzinami normalnie wystrzałowe, nic tam, że kamery i ekipa w mieszkaniach A Mosak w przyłbicy... XD
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 19:28   #483
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Działa komuś trzeci odcinek na playerze?
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 20:18   #484
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Działa komuś trzeci odcinek na playerze?
Był od 20:30, już obejrzałam. Laura w sukience przepiękna, Ida tez ok, ale Iza wybrała sobie model, w którym wygląda jak NRD-owska pływaczka. Ona ogólnie taka mocna dziewczyna jest, udo wystawało jej potężne z rozcięcia, widziałabym ją w czymś gładkim, może syrence, koniecznie z zabudowanymi rękawkami.

Biedny Maciek, ale kurcze rozmowę z alko-mamą mogli sobie darować na wizji. Czemu to miało służyć? Ukarać chcą tę kobietę upokarzając ją przed wszystkimi znajomymi i rodziną? A z Maćka zrobić biednego DDA? Nie rozumiem tego zabiegu, moim zdaniem bardzo szkodliwy dla wszystkim stron.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 21:13   #485
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Był od 20:30, już obejrzałam.
Już wszystko działa i też obejrzałam.

Laura i Iga prześlicznie wyglądały w sukienkach, ale Iza kompletnie źle dobrała model. Plecy powinna mieć zakryte i na pewno nie taka góra, która optycznie poszerza ramiona.
Przykre fragmenty z Maćkiem, ale o ile po drugim odcinku miałam wątpliwości co taki gość robi w tego typu programie, teraz jakoś zaczęłam go rozumieć.

Bardzo drażni mnie podejście rodziny Kamila. Niby wszystko ok, fajni ludzie, ale w ogóle nie dają mu dojść do słowa. Mamusia jeszcze by go chciała niańczyć w domu i straszy go, że po ślubie to już bilardu ani motoru nie będzie, bo będzie żona - wtf, co ma jedno do drugiego? Przez takie teksty ludzie mają podejście, że ślub to już koniec życia, strasznie mnie to irytuje I te fragmenty jej i córek, że trzy córki ma, a potem w końcu najmłodszy, jedyny syn - może to wina montażu (choć tyle razy zostało to podkreślone, że wątpię ), ale to wszystko tak zabrzmiało, jakby posiadanie syna to taki szczyt marzeń i w ogóle syn to więcej niż córka. Ale pewnie mam uraz, bo znam rodziny z takim podejściem
A jeśli plotki, że Kamila dobiorą do Izy okażą się prawdą, to może być ciekawie po tym, co pod koniec powiedział o wyglądzie przyszłej żony.

Karol super. I jego podejście do całego eksperymentu, i reakcja rodziny, świetnie póki co. Wydaje mi się, że ze swoim spokojem i pogodą ducha pasowałby do Laury, ale po dzisiejszym odcinku myślę, że Laurę dobiorą raczej do Maćka, bo też mają sporo wspólnego. Tylko tło z alkoholizmem w obu rodzinach i konsekwencje tych wydarzeń mogą trochę bardziej im skomplikować relacje. Choć fajnie byłoby, żeby obróciło się to na ich korzyść.
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-05, 23:35   #486
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Już wszystko działa i też obejrzałam.

Laura i Iga prześlicznie wyglądały w sukienkach, ale Iza kompletnie źle dobrała model. Plecy powinna mieć zakryte i na pewno nie taka góra, która optycznie poszerza ramiona.
Przykre fragmenty z Maćkiem, ale o ile po drugim odcinku miałam wątpliwości co taki gość robi w tego typu programie, teraz jakoś zaczęłam go rozumieć.

Bardzo drażni mnie podejście rodziny Kamila. Niby wszystko ok, fajni ludzie, ale w ogóle nie dają mu dojść do słowa. Mamusia jeszcze by go chciała niańczyć w domu i straszy go, że po ślubie to już bilardu ani motoru nie będzie, bo będzie żona - wtf, co ma jedno do drugiego? Przez takie teksty ludzie mają podejście, że ślub to już koniec życia, strasznie mnie to irytuje I te fragmenty jej i córek, że trzy córki ma, a potem w końcu najmłodszy, jedyny syn - może to wina montażu (choć tyle razy zostało to podkreślone, że wątpię ), ale to wszystko tak zabrzmiało, jakby posiadanie syna to taki szczyt marzeń i w ogóle syn to więcej niż córka. Ale pewnie mam uraz, bo znam rodziny z takim podejściem
A jeśli plotki, że Kamila dobiorą do Izy okażą się prawdą, to może być ciekawie po tym, co pod koniec powiedział o wyglądzie przyszłej żony.

Karol super. I jego podejście do całego eksperymentu, i reakcja rodziny, świetnie póki co. Wydaje mi się, że ze swoim spokojem i pogodą ducha pasowałby do Laury, ale po dzisiejszym odcinku myślę, że Laurę dobiorą raczej do Maćka, bo też mają sporo wspólnego. Tylko tło z alkoholizmem w obu rodzinach i konsekwencje tych wydarzeń mogą trochę bardziej im skomplikować relacje. Choć fajnie byłoby, żeby obróciło się to na ich korzyść.

I on, i ona mają zupełnie inne wymagania. Ale jej nie nazwałabym otyłą, myślę, że może mu się spodobać
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:00   #487
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Iza i Kamil będą razem. Oczekiwania wobec siebie mają zupełnie inne ale to produkcja zostawiła specjalne dla dramaturgii. Kamil na 100% nie będzie z Igą bo dostali inne daty ślubów - on 18 września a Iga 28 sierpnia. Zostaje więc z Izą. Zwrócicie uwagę jak bardzo ich matki są do siebie podobne. Pasują też do sobie czym co trochę trudno mi ubrać w słowa... Pasują do siebie taką estetyką, stylem życia, bliskością z rodziną, środowiskiem z jakiego się wywodzą (ani patologicznym, ani inteligenckim, ani artystycznym, takim... normalnym). Pasują do siebie tym że są chyba ulepieni z tej samej gliny i mam wrażenie że się dogadają.

Po obejrzeniu odcinka zastanawiam się czy Karola i Laury nie dobiorą w jednak w parę w stylu boho, a wtedy Iga i Maciek zostaną połączeni na zasadzie przeciwieństw.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-06, 11:07   #488
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
I on, i ona mają zupełnie inne wymagania. Ale jej nie nazwałabym otyłą, myślę, że może mu się spodobać
Nie, moim zdaniem też, to byłoby za dużo powiedziane o Izie, ona ma bardzo kobiece kształty. Tylko pytanie czy Kamil miałby co do tego podobne zdanie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Po obejrzeniu odcinka zastanawiam się czy Karola i Laury nie dobiorą w jednak w parę w stylu boho
Fajnie by było! I Laura, i Karol jakoś zyskali moją sympatię po tych pierwszych odcinkach
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:26   #489
Lyse
Raczkowanie
 
Avatar Lyse
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 336
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Fajnie by było gdyby Karola połączyli z Laurą ale chyba tak nie będzie. Widziałam jej profil na fb i coś tam można wyczytać z jednego komentarza poza tym Maciek ma w znajomych jej koleżankę i jej męża więc....no chciałabym się mylić w tym co piszę. Po wczorajszym odcinku mam wrażenie, że Maciek będzie trudnym partnerem. Bardzo zamknięty w sobie co zawsze przeszkadzało w poznawaniu się par, miałam wrażenie, że ojciec jest bardziej przebojowy niż syn. Trochę mi go szkoda bo widać, że to co przeżył z matką bardzo rzutuje na to jak jest w dorosłości.
Lyse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:31   #490
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

O tak Laura i Karol mam wrażenie bardzo by do siebie pasowali, niestety czuję że sparowali ją z Maciejem.
I chyba nie ma już watpliwości że Iza została sparowana z Kamilem.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 11:35   #491
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Jeśli połączą Laurę i Macieja, to pokaże to jeszcze bardziej poziom tych psychologów. W życiu żaden specjalista nie wybrałby do jednej relacji dwójki introwertyków z tak trudną historią życiową.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-06, 16:39   #492
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Nie, moim zdaniem też, to byłoby za dużo powiedziane o Izie, ona ma bardzo kobiece kształty. Tylko pytanie czy Kamil miałby co do tego podobne zdanie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



Fajnie by było! I Laura, i Karol jakoś zyskali moją sympatię po tych pierwszych odcinkach
Mimo wszystko, bardziej mi się widzi Iza i Karol razem Ale znając życie i słysząc oczekiwania urodow0 - figurowe uczestników zrobią wszystko na odwrót i dla dramaturgii, a szkoda, bo jakoś wszystkich z tej edycji jakoś po prostu mi żal... I chciałabym, żeby byli szczęśliwi, ale to niestety "szoł"
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 16:48   #493
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Drogie Panie, odwołuję to co pisałam na temat religijności Laury bo chyba jest to jednak nadinterpretacja. Wygląda na to że książka o JPII i Pismo Święte na jej półce współistnieją z ze zdjęciem z błyskawicą na fb i taką perełką https://m.soundcloud.com/laura-wielich

Wychodzi na to że nie jest tak bardzo religijna tylko raczej uduchowiona.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Przepraszam, myślałam że dodaję wpis do wątku z odcinkami z tv.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 22:52   #494
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez MsCorleone Pokaż wiadomość
Już wszystko działa i też obejrzałam.

Laura i Iga prześlicznie wyglądały w sukienkach, ale Iza kompletnie źle dobrała model. Plecy powinna mieć zakryte i na pewno nie taka góra, która optycznie poszerza ramiona.
Przykre fragmenty z Maćkiem, ale o ile po drugim odcinku miałam wątpliwości co taki gość robi w tego typu programie, teraz jakoś zaczęłam go rozumieć.

Bardzo drażni mnie podejście rodziny Kamila. Niby wszystko ok, fajni ludzie, ale w ogóle nie dają mu dojść do słowa. Mamusia jeszcze by go chciała niańczyć w domu i straszy go, że po ślubie to już bilardu ani motoru nie będzie, bo będzie żona - wtf, co ma jedno do drugiego? Przez takie teksty ludzie mają podejście, że ślub to już koniec życia, strasznie mnie to irytuje I te fragmenty jej i córek, że trzy córki ma, a potem w końcu najmłodszy, jedyny syn - może to wina montażu (choć tyle razy zostało to podkreślone, że wątpię ), ale to wszystko tak zabrzmiało, jakby posiadanie syna to taki szczyt marzeń i w ogóle syn to więcej niż córka. Ale pewnie mam uraz, bo znam rodziny z takim podejściem
A jeśli plotki, że Kamila dobiorą do Izy okażą się prawdą, to może być ciekawie po tym, co pod koniec powiedział o wyglądzie przyszłej żony.

Karol super. I jego podejście do całego eksperymentu, i reakcja rodziny, świetnie póki co. Wydaje mi się, że ze swoim spokojem i pogodą ducha pasowałby do Laury, ale po dzisiejszym odcinku myślę, że Laurę dobiorą raczej do Maćka, bo też mają sporo wspólnego. Tylko tło z alkoholizmem w obu rodzinach i konsekwencje tych wydarzeń mogą trochę bardziej im skomplikować relacje. Choć fajnie byłoby, żeby obróciło się to na ich korzyść.
Już się bałam, że tylko ja zauważyłam, jak fatalny model sukni wybrała Iza ! Zupełnie jej nie służy, ramiona wyglądają grubo, biust wyglada niekorzystnie, z tyłu cienkie tasiemki wbijają się w plecy. Już ta wcześniejsza była ładniejsza.

Też się zastanawiam czy na pewno dobiorą Izę z tym Kamilem od bilarda, po tym odcinku stwierdzam, że do siebie nie pasuja, zwłaszcza, że on chciałby najwyraźniej chudą dziewczynę i jeszcze taki lekkoduch z niego. A ona o 5 lat starsza z własną działalnością gosp. No nijak nie pasuje.

Mama przywiązana do syna, bo sama w domu nie chce zostać, sama tak powiedziała. Ale to co mówiła o tym bilardzie czy motorze, to wcale nie takie głupie. Ona z nim mieszka, żyje na co dzień, widzi pewnie, że ciągle go w domu nie ma. Jak się żony i dzieci nie ma, to można całymi dniami siedzieć w klubie bilardowym, bo jest na to czas. Ale jak chce się w jakiś związek zaangażować i rodzinę budować, no to nie ma bata, trzeba być więcej w domu. A on po tym odcinku takim lekkoduchem mi się wydaje. Że on prędzej z pracy zrezygnuje niż z bilarda. Albo ta decyzja na hop siup o wyprowadzce, nieprzemyślana w ogóle i za tydzień powrót...

No i strasznie mi żal Maćka. Matka alkoholiczka, ojciec wyjechał za granicę, nawet (jak sam przyznał) nie wiedział, co sie w domu dzieje, jakie warunki życia mają synowie. Dramat.

A co do powyższego zarzutu odnośnie nagrania rozmowy z matką. Założę się, że założenia programu i scenariusz zakładają pokazanie rozmów z rodzicami. Tutaj więc spróbowali, zadzwonili, ale jak zobaczyli że to nie ma sensu, to poza tym jednym zdaniem resztę rozmowy w ogóle nie nagrywali na głośnomowiacy. W sumie jakby się ktoś chciał czepiać, że matke upokarzaja, to już raczej od początku jak mówili o historii matki alkoholiczki to ja upokarzaja, rozmowa sama przez telefon tu chyba wiele nie zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 23:10   #495
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88560198]

A co do powyższego zarzutu odnośnie nagrania rozmowy z matką. Założę się, że założenia programu i scenariusz zakładają pokazanie rozmów z rodzicami. Tutaj więc spróbowali, zadzwonili, ale jak zobaczyli że to nie ma sensu, to poza tym jednym zdaniem resztę rozmowy w ogóle nie nagrywali na głośnomowiacy. W sumie jakby się ktoś chciał czepiać, że matke upokarzaja, to już raczej od początku jak mówili o historii matki alkoholiczki to ja upokarzaja, rozmowa sama przez telefon tu chyba wiele nie zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Pewnie masz rację, ale gdy on do niej mówił, że słyszy, że piła i że będzie pić na ślubie, więc jej nie zaprasza, to mi się za nią aż głupio zrobiło. Bo to było takie live, na żywca, że teraz chleje. Co innego opinia o kimś, że jest alkusem, a co innego na żywo to udowodnić.
Nikt z nas nie wie, co się w tej rodzinie działo. Teraz w tv tata będzie super, a może on był okropnym mężem i ojcem, w końcu zostawił nieletnie dziecko samo (mówił, ze Maciej przez jakiś czas mieszkał sam) i żył sobie gdzieś tam spokojnie. W niektórych rodzinach taka postawa ojca jest niewybaczalna, a tutaj spoko, przyklepane, bo matka jeszcze gorsza. Smutna historia, zdecydowanie nie do wywlekania w tv
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 23:42   #496
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ja się zgadzam z tym, że nikt nie wie, co się tam działo, ale też na chwilę obecną Maciek relację z ojcem na taką, że go prosi o pomoc przy remoncie, a z matką taką że obawia się ją zaprosić na ślub... Nie jesteśmy w stanie ocenić tego, co było kiedyś, ale możemy to co widać teraz. Jeśli ktokolwiek próbuje tu nadrabiać straty to jest to ojciec. Nie będę go bronić, historia Maćka jest straszna a rozmowa z matką koszmarna, jak sobie myślę, co on wtedy musiał czuć...
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 01:11   #497
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, ale gdy on do niej mówił, że słyszy, że piła i że będzie pić na ślubie, więc jej nie zaprasza, to mi się za nią aż głupio zrobiło. Bo to było takie live, na żywca, że teraz chleje. Co innego opinia o kimś, że jest alkusem, a co innego na żywo to udowodnić.
Nikt z nas nie wie, co się w tej rodzinie działo. Teraz w tv tata będzie super, a może on był okropnym mężem i ojcem, w końcu zostawił nieletnie dziecko samo (mówił, ze Maciej przez jakiś czas mieszkał sam) i żył sobie gdzieś tam spokojnie. W niektórych rodzinach taka postawa ojca jest niewybaczalna, a tutaj spoko, przyklepane, bo matka jeszcze gorsza. Smutna historia, zdecydowanie nie do wywlekania w tv
Tyle że ja wcale nie odebrałam tej historii, że tata jest super. Wręcz przeciwnie, wyjechal za granicę i nie interesował się synami, do tego stopnia, że nie wiedział w jakim koszmarze żyją z matką alkoholiczka. Teraz próbuje nadrabiać te lata, kiedy zawinił jako ojciec. Brat przedstawiony jako łobuz, ojciec się nie interesuje, matka pije, cała historia rodzinna to miazga i została wyciągnięta. Wcale nie potrzeba dodatkowych dowodów w postaci rozmowy telefonicznej, żeby oczernic kobietę. Nie sądzę po prostu, aby ta rozmowa była jakims przegięciem w porównaniu do reszty opowiedzianej historii. Ale jak Maciej się zgłosił do programu, w którym pokazywane są rodziny, to chyba wiedział, że będzie musiał to opowiedzieć? Wyciąganie brudow jest kiepskie, no ale to tego szuka telewizja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2021-03-07 o 01:13
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 02:10   #498
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88560257]Tyle że ja wcale nie odebrałam tej historii, że tata jest super. Wręcz przeciwnie, wyjechal za granicę i nie interesował się synami, do tego stopnia, że nie wiedział w jakim koszmarze żyją z matką alkoholiczka. Teraz próbuje nadrabiać te lata, kiedy zawinił jako ojciec. Brat przedstawiony jako łobuz, ojciec się nie interesuje, matka pije, cała historia rodzinna to miazga i została wyciągnięta. Wcale nie potrzeba dodatkowych dowodów w postaci rozmowy telefonicznej, żeby oczernic kobietę. Nie sądzę po prostu, aby ta rozmowa była jakims przegięciem w porównaniu do reszty opowiedzianej historii. Ale jak Maciej się zgłosił do programu, w którym pokazywane są rodziny, to chyba wiedział, że będzie musiał to opowiedzieć? Wyciąganie brudow jest kiepskie, no ale to tego szuka telewizja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Gdyby Maciek nie chciał, to by na pewno do niej nie dzwonił i nikt by go do tego nie zmusił, myśle, ze jego szczera intencja było powiedzenie jej o ślubie i właśnie zadanie - jak byłaby trzeźwa może by ja zaprosił, tak potwierdziła tylko, ze nic się nie zmieniło. Może nie dzwonił z zaskoczenia? A mimo to ona była pijana... alkohol to straszne zło jak ktoś wpadnie w chorobę...
A pokazanie tej rozmowy moim zdaniem jest ok, bo może komuś innemu otworzy oczy, a może jej samej?
No i powiedzieć można wszystko... tu jest dowód, ze powiedzieli w eksperymencie prawde, a nie oczerniali kogoś bez podstaw.

On z Laura jak nikt mogą się zrozumieć i razem stworzyć rodzine, której nie mieli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 07:36   #499
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88560198]

Mama przywiązana do syna, bo sama w domu nie chce zostać, sama tak powiedziała. Ale to co mówiła o tym bilardzie czy motorze, to wcale nie takie głupie. Ona z nim mieszka, żyje na co dzień, widzi pewnie, że ciągle go w domu nie ma. Jak się żony i dzieci nie ma, to można całymi dniami siedzieć w klubie bilardowym, bo jest na to czas. Ale jak chce się w jakiś związek zaangażować i rodzinę budować, no to nie ma bata, trzeba być więcej w domu. A on po tym odcinku takim lekkoduchem mi się wydaje. Że on prędzej z pracy zrezygnuje niż z bilarda.
[/QUOTE]

No nie ma go bo woli poświęcić sie hobby niz siedzieć z matka w domu. Ja jak bylam singielka to tez chodziłam na zajęcia prawie codziennie a moj facet gral codziennie gry. Teraz jak jesteśmy razem to spędzamy czas wspolnie ale na hobby tez mamy czas 1 czy 2 w tygodniu. Ja tego nie widzę jako rezygnacji czy ograniczenia tylko wcześniej nie mieliśmy nic ciekawszego do roboty.

Siostra go w sumie określiła, ze ma sensu że wymagania więc ciekawa jestem czy mu sie spodoba wybranka bo on sam raczej taki zwykły koleś jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 11:08   #500
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Gdyby Maciek nie chciał, to by na pewno do niej nie dzwonił i nikt by go do tego nie zmusił, myśle, ze jego szczera intencja było powiedzenie jej o ślubie i właśnie zadanie - jak byłaby trzeźwa może by ja zaprosił, tak potwierdziła tylko, ze nic się nie zmieniło. Może nie dzwonił z zaskoczenia? A mimo to ona była pijana... alkohol to straszne zło jak ktoś wpadnie w chorobę...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maciek nie dzwonił z zaskoczenia, mówili że wclczssniej do mamy pisał i byli umówieni na tę rozmowę. On to przygotowal i liczył na to że matka będzie trzeźwa...
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 13:03   #501
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Matka sama się upokorzyła zachowując się tak, a nie inaczej podczas rozmowy telefonicznej. Jej wybór.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 14:34   #502
dewastatorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 185
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Moim zdaniem dobrze że pokazano rozmowę z matką. Nie ma co unikać takich tematów i udawać że takie problemy nie istnieją. Dobrze że opowiedział o tym jaki wpływ miał nałóg na jego życie, jego relacje, jego postrzeganie świata, jego samoocenę. Nie uważam żeby pokazanie rozmowy z matką miało na celu jej poniżenie, tylko raczej pokazanie jak trudne są relacje z rodzicem w szponach alkoholizmu.
dewastatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 20:08   #503
Joasia1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 186
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobrze że pokazano rozmowę z matką. Nie ma co unikać takich tematów i udawać że takie problemy nie istnieją. Dobrze że opowiedział o tym jaki wpływ miał nałóg na jego życie, jego relacje, jego postrzeganie świata, jego samoocenę. Nie uważam żeby pokazanie rozmowy z matką miało na celu jej poniżenie, tylko raczej pokazanie jak trudne są relacje z rodzicem w szponach alkoholizmu.

Zgadzam się z tym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasia1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 05:33   #504
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Joasia1122 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-09, 04:45   #505
MsCorleone
Raczkowanie
 
Avatar MsCorleone
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 207
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez dewastatorka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dobrze że pokazano rozmowę z matką. Nie ma co unikać takich tematów i udawać że takie problemy nie istnieją. Dobrze że opowiedział o tym jaki wpływ miał nałóg na jego życie, jego relacje, jego postrzeganie świata, jego samoocenę. Nie uważam żeby pokazanie rozmowy z matką miało na celu jej poniżenie, tylko raczej pokazanie jak trudne są relacje z rodzicem w szponach alkoholizmu.
To prawda.
MsCorleone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:33   #506
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

No to chyba mamy Ige z Karolem, a Laure z Maciejem... bardzo nie odpowiada mi to połaczenie, miałam nadzieję na Laure z Karolem. Iga do Karola ani troche mi nie pasuje.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:41   #507
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Matko juz mogli pokazać jak ich dobrali, co za sztuczne przeciąganie. Czy w poprzednim odcinku były wieczory kawalerskie pokazane? Mam dziwne wrażenie, że te urywki niby podpisane jako "w poprzednim odcinku" to wcale ich nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:45   #508
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
No to chyba mamy Ige z Karolem, a Laure z Maciejem... bardzo nie odpowiada mi to połaczenie, miałam nadzieję na Laure z Karolem. Iga do Karola ani troche mi nie pasuje.
Nie oglądałam tego odcinka, ale mnie też to połączenie nie pasuje Laura moim zdaniem super by się zgrała z Karolem, a tak to myślę, że Laura z Maciejem i Iga z Karolem to będą średnio dobrane pary.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:48   #509
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Pokazali wieczór panieński Laury jak siedzi zadowolona i lataja wokół bańki mydlane, jako dosłownie sekundowe migawki z poprzedniego odcinka. I wieczór kawalerski tego ciemnego (Karol?) Że on taki samodzielny i zrobił wszystko sam i ten wieczór też sam. Mam wrażenie, jakby montażysci nie zauważyli, że wycięli jeden odcinek xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 20:52   #510
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie oglądałam tego odcinka, ale mnie też to połączenie nie pasuje Laura moim zdaniem super by się zgrała z Karolem, a tak to myślę, że Laura z Maciejem i Iga z Karolem to będą średnio dobrane pary.
Też miałam nadzieję na Laure z Karolem mam wrażenie że fajnie by się spasowali, a może i Iga by trochę rozruszała Maćka (który swoją drogą coraz bardziej mnie do siebie przekonuje).
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.