Wf-koszmar - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 15:45   #871
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Czy lubiłyście lekcje wychowania fizycznego?

Cytat:
Napisane przez Selene2203 Pokaż wiadomość
A ja za to lekcje WF uwielbiam ;-) Nie przeszkadza mi nic: bardzo lubię zarówno siatkówkę, jak i biegi czy gimnastykę. Dla mnie to taki miły przerywnik w dniu szkolnym. Żałuję tylko, że nie mamy WF-u na basenie.
Nigdy nie wymigiwałam się żadnymi zwolnieniami, bólami brzucha czy innych części ciała :P
też zawsze cwiczyłam nigdy żadnych zwolnien całorocznych nie miałam , twierdziłam że po co mi takie zwolnienie jak jestem zdrowa bo większosc dziewczyn u mnie miało lewe zwolnienia... jedna miała zwolnienie przez rok czy dwa nie pamiętam a w 4 klasie zaczęła normalnie cwiczyc bo stwierdziła że chce miec ocenę z wfu na świadectwie maturalnym... śmiac mi się chciało z tego że cudownioe ozdrowiała
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:03   #872
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Czy lubiłyście lekcje wychowania fizycznego?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Teoretycznie.



Szkoda, że nie poznałaś mojej nauczycielki z gimnazjum Ciekawa jestem jaką ugodę z nią byś wynegocjowała
Pewnie taką jak z moim wuefistą z gimnazjum. Nie chcesz ćwiczyć? Nie ma sprawy. 1 na semestr plus godzina komentarzy na Twój temat gratis.
Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
u mnie na wfie tak było.... miałam bardzo fajnego faceta od wfu... jeśli chodziłam na wf ale np miałam same dwójki z cwiczeń to potrafił mi podniesc o dwie oceny w górę na koniec za to że chodziłam i cwiczyłam a nie jak niektóre nie chodziły potem przyszły w jeden dzień wszystko zaliczyly i myślały że będą miec piąteczki...on wtedy patrzył na frekwencję i potrafił postawic nie piątkę tylko dwóję i to naciąganą za nieobecności... ja nie miałam nigdy problemu z oceną na koniec bo zawsze chodziłam do niego na wf i miałam najlepszą frekwencję ze wszystkich dziewczyn... wolałam cwiczyc niż np uciekac z lekcji bo wiedziałam że mi to gościu wynagrodzi bardzo dobrą oceną na koniec roku
Liczą się chęci a nie umiejętności
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:15   #873
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Czy lubiłyście lekcje wychowania fizycznego?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

Liczą się chęci a nie umiejętności
Poprawka: powinny się liczyć. Jeśli trafisz na niekompetentnego nauczyciela - liczą się umiejętności.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 16:55   #874
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Czy lubiłyście lekcje wychowania fizycznego?

mój wf w podstawówce wspominam bardzo źle.nasza nauczycielka generalnie była leniwa, siadała sobie na ławeczce i kazała nam grac w siatkę. a jeśli coś robiłyśmy źle, to się czepiała..tylko skąd miałyśmy wiedzieć co robić, jeśli ona nic nie tłumaczyła?
jej ulubiona metoda to był krzyk.trzeba przyznać, głos miała mocny

gimnazjum to jakoś zleciało..
a teraz w lo, nie lubię wf.nasza szkoła do najnowszych nie należy..gdy się schodzi do szatni już na schodach czuć ten charakterystyczny zapach..wymieszany pot,starość budynku i w ogóle blee..niedobrze się robi.ale to już nawet nie o to chodzi..tylko o to, że jak pomyśle, że po 2 godzinach wfu, intensywnego, mam iść na lekcje..to dziękuję. wolę sobie po prostu napisać zwolnienie i mieć spokój. przynajmniej czuję się świeżo bo o prysznicach czy czymś można pomarzyć.
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 17:19   #875
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Był już taki wątek Dlaczego nie podbijecie poprzedniego???? Wyszukanie zajęło mi sekundę


Można prosić Moderatora o połączenie???
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nia+fizycznego
Dziękuję Seono.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 19:13   #876
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wf-koszmar

Odkryłam czemu nie można korzystać z pryszniców damskich.
Jak robili remont to zalepili kratki do której spływała woda pod prysznicem. Są tam kafelki.
\m/ moc
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:08   #877
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Wf-koszmar

Nienawidzę wf. Każda lekcja przyprawia mnie o bóle brzucha i ogólny stres. Wchodząc na salę, jestem sztywna z zimna. Już na kilka dni przed wf zaczynam się stresować. Jest piątek, a ja zamiast cieszyć się,że jest już weekend, to myślę o tym,że w poniedziałek znów będzie wf. Każda lekcja jest taka sama: rozgrzewka,czasem jakieś ćwiczenia i okropna gra zespołowa, a ja jestem totalną fajtłapą wuefistyczną.
Już 9 rok mam z tą samą nauczycielką. Ona nic nie tłumaczy,nie mówi, co się robi źle, tylko się drze,że nie umiemy. Przez 9 lat mam z tymi samymi dziewczynami wf. Jest to okropne. Biorąc pod uwagę moją ciamajdowatość i absolutny brak zdolności z wf,to fakt,że jestem w klasie z dziewczynami z reprezentacji szkoły, nic mi nie ułatwia.
Nasza nauczycielka nigdy nei wytłumaczyła nam zasad żadnej gry,więc ja po prostu nie umiem grać,bo nie wiem,co mam robić. Jak mam już piłkę, to rzucają się na mnie i ja ze strachu już od razu oddaję Wybieranie do drużyn. Przez całe 9 lat jestem wybierana do zespołu jako ostatnia,tzn nie wybierają mnie,ale ja zostaję i muszę do kogoś dojść. Oczywiście na boisku nie obejdzie się bez śmiechów, uśmieszków i nawet krzyków. A jeśli ktoś się ze mnie wyśmiewa,to nie ma szans,że ja się nauczę. Ile razy było tak,że obok mojej nauczycielki siadały jej pupilki i razem z nią się ze mnie wyśmiewały...
Moją największą zmorą jest siatkówka... Nie umiem odbić tej piłki,bo się jej boję. Ktoś podlatuje przede mnie i w ostatniej chwili stwierdza,że on jednak nie odbije, a potem to na mnie krzycza,że nie odbijam. W dodatku w mojej szkole są same mega twarde piłki do siatkówki i wystarczy,że raz się odbije,to puchną ręce. Dla dziewczyn z mojej klasy wf jest wręcz sprawą życia i śmierci. A najgorsze jest to,że po świętach zaczynamy tę koszmarną grę.
Do tej pory pamiętam jak na wf nauczycielka oświadczyła nam,że mamy zdać układ taneczny,który robiła ze swoją grupą. Pokazała nam go raz,a potem kazała tańczyć. Bałam się strasznie i jak przyszło do zdawania, to nie umiałam zrobić jednego kroku, tzn źle go robiłam i ona na mnie krzyczała, dziewczyny się śmiały,a ja byłam przerażona. Potem dosłownie przez kilka miesięcy dziewczyny podchodziły do mnie i wyśmiewały się z tego kroku,którego nie umiałam. Chciało mi się płakać. Od tej sytuacji znienawidziłam taniec.
Kolejna rzecz. Moja pani od wf prowadzi sks i one "nie są obowiązkowe". Tylko potem obniża komuś ocenę,jeśli się na te zajęcia pozalekcyjnie nie uczęszcza. Ja nienawidzę wf,więc nie chodzę na to,bo nie wytrzymałabym kilku dodatkowych godzin z nią, z tymi dziewczynami. Ale w 1 gim poszłam,bo zależało mi na dobrej ocenie. Okazało się,że gramy w siatkówkę. Miałam ochotę uciekać, ale głupia nie zrobiłam tego,co było błędem. Każda dziewzcyna dostała numer i chłopcy z naszej klasy podawali jakąś liczbę i ta dziewczyna przychodziła do ich drużyny. Gdy jeden kolega powiedział mój numer ,to drugi chłopak z ironią mu powiedział: "Gratuluję świetnego wyboru"... Zaczęła się gra. Ten chłopak od komentarza non stop na mnie wrzeszczał i wyśmiewał się. Inni nie byli gorsi... I tak przez około 1,5h byłam pośmiewiskiem całej sali. Udawałam,że nie obcodzą mnei ich złośliwości,ale jak przyszłam do domu,to dłuugo płakałam. Od tamtej pory, choćby się waliło i paliło,to ja nie pójdę na sks.
I nawet myśl,że to już ostatnie miesiące tego koszmaru, nie pomaga. Boję się zawsze tak samo. Nie wyobrażam sobie,że po Nowym Roku będę maltretowana siatkówką.
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 20:13   #878
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Odkryłam czemu nie można korzystać z pryszniców damskich.
Jak robili remont to zalepili kratki do której spływała woda pod prysznicem. Są tam kafelki.
\m/ moc
w mojej szkole od zawsze prysznice były tylko dla ozdoby
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:16   #879
Issuee
Zadomowienie
 
Avatar Issuee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: 4 aleja od twojego serca :*
Wiadomości: 1 083
Dot.: Czy lubiłyście lekcje wychowania fizycznego?

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
u mnie w gimnazjum też się dziewczyny śmiały ale wzięła się w garsc i w technikum było o niebo lepiej... często mi wsztko wychodziło i wogóle i co najważniejsze dziewczyny się nie śmiały tylko dopingowały żeby mi się udało
może i tak, ale jak słysze o wf, to moje myśli przezywają katorgę..
__________________
Gdy ujrzałam go po raz pierwszy pomyślałam:
''śliczny, ale my się nie dogadamy''.
Dziś jesteśmy razem i dogadujemy się bez słów.

J <3
16.02.2011
Issuee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 20:25   #880
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Nienawidzę wf. Każda lekcja przyprawia mnie o bóle brzucha i ogólny stres. Wchodząc na salę, jestem sztywna z zimna. Już na kilka dni przed wf zaczynam się stresować. Jest piątek, a ja zamiast cieszyć się,że jest już weekend, to myślę o tym,że w poniedziałek znów będzie wf. Każda lekcja jest taka sama: rozgrzewka,czasem jakieś ćwiczenia i okropna gra zespołowa, a ja jestem totalną fajtłapą wuefistyczną.
Już 9 rok mam z tą samą nauczycielką. Ona nic nie tłumaczy,nie mówi, co się robi źle, tylko się drze,że nie umiemy. Przez 9 lat mam z tymi samymi dziewczynami wf. Jest to okropne. Biorąc pod uwagę moją ciamajdowatość i absolutny brak zdolności z wf,to fakt,że jestem w klasie z dziewczynami z reprezentacji szkoły, nic mi nie ułatwia.
Nasza nauczycielka nigdy nei wytłumaczyła nam zasad żadnej gry,więc ja po prostu nie umiem grać,bo nie wiem,co mam robić. Jak mam już piłkę, to rzucają się na mnie i ja ze strachu już od razu oddaję Wybieranie do drużyn. Przez całe 9 lat jestem wybierana do zespołu jako ostatnia,tzn nie wybierają mnie,ale ja zostaję i muszę do kogoś dojść. Oczywiście na boisku nie obejdzie się bez śmiechów, uśmieszków i nawet krzyków. A jeśli ktoś się ze mnie wyśmiewa,to nie ma szans,że ja się nauczę. Ile razy było tak,że obok mojej nauczycielki siadały jej pupilki i razem z nią się ze mnie wyśmiewały...
Moją największą zmorą jest siatkówka... Nie umiem odbić tej piłki,bo się jej boję. Ktoś podlatuje przede mnie i w ostatniej chwili stwierdza,że on jednak nie odbije, a potem to na mnie krzycza,że nie odbijam. W dodatku w mojej szkole są same mega twarde piłki do siatkówki i wystarczy,że raz się odbije,to puchną ręce. Dla dziewczyn z mojej klasy wf jest wręcz sprawą życia i śmierci. A najgorsze jest to,że po świętach zaczynamy tę koszmarną grę.
Do tej pory pamiętam jak na wf nauczycielka oświadczyła nam,że mamy zdać układ taneczny,który robiła ze swoją grupą. Pokazała nam go raz,a potem kazała tańczyć. Bałam się strasznie i jak przyszło do zdawania, to nie umiałam zrobić jednego kroku, tzn źle go robiłam i ona na mnie krzyczała, dziewczyny się śmiały,a ja byłam przerażona. Potem dosłownie przez kilka miesięcy dziewczyny podchodziły do mnie i wyśmiewały się z tego kroku,którego nie umiałam. Chciało mi się płakać. Od tej sytuacji znienawidziłam taniec.
Kolejna rzecz. Moja pani od wf prowadzi sks i one "nie są obowiązkowe". Tylko potem obniża komuś ocenę,jeśli się na te zajęcia pozalekcyjnie nie uczęszcza. Ja nienawidzę wf,więc nie chodzę na to,bo nie wytrzymałabym kilku dodatkowych godzin z nią, z tymi dziewczynami. Ale w 1 gim poszłam,bo zależało mi na dobrej ocenie. Okazało się,że gramy w siatkówkę. Miałam ochotę uciekać, ale głupia nie zrobiłam tego,co było błędem. Każda dziewzcyna dostała numer i chłopcy z naszej klasy podawali jakąś liczbę i ta dziewczyna przychodziła do ich drużyny. Gdy jeden kolega powiedział mój numer ,to drugi chłopak z ironią mu powiedział: "Gratuluję świetnego wyboru"... Zaczęła się gra. Ten chłopak od komentarza non stop na mnie wrzeszczał i wyśmiewał się. Inni nie byli gorsi... I tak przez około 1,5h byłam pośmiewiskiem całej sali. Udawałam,że nie obcodzą mnei ich złośliwości,ale jak przyszłam do domu,to dłuugo płakałam. Od tamtej pory, choćby się waliło i paliło,to ja nie pójdę na sks.
I nawet myśl,że to już ostatnie miesiące tego koszmaru, nie pomaga. Boję się zawsze tak samo. Nie wyobrażam sobie,że po Nowym Roku będę maltretowana siatkówką.
Ja na Twoim miejscu bym kombinowała zwolnienie, bo sobie tylko zajedziesz psychikę jak tak dalej pójdzie przez głupi wf.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:06   #881
NothingElse
Rozeznanie
 
Avatar NothingElse
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 814
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu bym kombinowała zwolnienie, bo sobie tylko zajedziesz psychikę jak tak dalej pójdzie przez głupi wf.
o zwolnienie nie jest trudno 'niestety'

moja koleżanka z klasy ma zwolnienie,bo jest słaba z wf, a nie chce sobie psuć średniej
__________________
Always look on the bright side of life
NothingElse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 21:09   #882
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wf-koszmar

A ja chciałam mieć lewe zwolnienie jednak lekarz objaśnił mi iż wiążę się to z założeniem karty w przychodni specjalistycznej, trzeba mieć historię choroby, bla bla bla więc nie jest tak pyk o zium zwolnienie.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:18   #883
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Wf-koszmar

Nie, nie lubiłam nigdy lekcji w-fu. Z tego względu, że wf-itsa ciągle maglował grę w siatkówkę. A w siatkówkę nia grac nie lubie, ani umiem. Każda taka lekcja była dla mnie trauma. Zraziłam się skutecznie do lekcji wychowania fizycznego "dzięki" temu.
__________________


Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:42   #884
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Wf-koszmar

ja od zawsze przy wyborze składu drużyny jestem 'dowalana' do kogos co miłe nie jest a ja jakims mistrzem gier zespołowych nie jestem...
szczególnie gdy widze te spojrzenia ,gdy cos mi nie wyjdzie..
od zawsze miałam wredne osoby w klasie pod tym względem..
ale na wf chodze bo musze,co zrobić
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2009-12-16 o 21:50
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 21:44   #885
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wf-koszmar

Przykre jest to, że dla wielu osób lekcje wfu są lekcjami upokorzeń, strachu. Jakoś nie widzę, żeby połowa klasy się śmiała z tych, co nie potrafią rozpisać wzoru cząsteczkowego jakiegoś związku chemicznego...

Wiadomo są mądrzy wuefiści, podchodzący do wfu z ludzką rezerwą, ale są i tacy, którzy najchętniej stworzyliby rasę nadludzi, a jedynym wyznacznikiem byłaby tężyzna fizyczna.

Miałam różnych wuefistów ale żadnej możliwości skorzystania z prysznica po tych zajęciach i musze stwierdzić, że przykre jest to, że setreotyp zajęć na macie... czyli macie piłkę i gracie, jest jak najbardziej prawdziwy w polskich szkołach.

Kurna, no jak się nie zapłaci za zajęcia w fitness klubie, to można się na wuefie nauczyć ewentualnej walki o piłkę a niektóre dziewczyniska to jak tarany czyli jak się nie zapłaci prywatnie to się na państwowym wfie dostaje chałturkę.

Chociaż ja to w sumie tęsknię za kimś (czyt. osobistym trenerem), kto by mnie regularnie przegonił po sali gimnastycznej, kazał się pouwieszać na drabince, porozciągać mięśnie, kosza lubię, no takie tam

(ale za chińczyka nie chcialabym w tych spodniach od dresu i bluzeczce latać po mrozie, jak to czasami bywało i kryć się przed piłką siatkową )
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:10   #886
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Kurna, no jak się nie zapłaci za zajęcia w fitness klubie, to można się na wuefie nauczyć ewentualnej walki o piłkę a niektóre dziewczyniska to jak tarany czyli jak się nie zapłaci prywatnie to się na państwowym wfie dostaje chałturkę.
)
Zależy od nauczyciela Ja tam wyżej pisałam o swojej nauczycielce z liceum, fajna babka była I kombinowała jak się dało, żeby urozmaicać zajęcia. Poza tymi chyba programowymi zaliczeniami z siatki, z jakichś układów pseudo-gimnastycznych, biegania itp, robiła nam lekcje z hokeja halowego, było lodowisko koło szkoły więc zimą były łyżwy, był basen (chociaż to akurat średni pomysł jak dla mnie bo później trzeba cały dzień tachać ze sobą mokry kostium, ręcznik, klapki itp), aerobiki, stretchingi też były, prowadzone przez chętne uczennice Zrobiła chyba wszystko co się dało jak na możliwości szkolne
I trzeba jej przyznać, że zawsze starała się tłumaczyć wszystkie nowe rzeczy, pomagać itp.

Ale to się musi chcieć, jak ktoś woli dać piłkę i iść sobie na kawkę, no to efekty są jakie są. Kobita z gimnazjum to był ten typ, od wielkiego dzwonu nas wysyłała na ping ponga, a tak to w kółko siatka i siatka... Najprościej, najwygodniej dla niej No i nie pilnowała nas zupełnie, kiedyś na jej oczach zleciałam z samego szczytu drabinki bo kazała okno tam zamykać. Nawet nie zauważyła
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:40   #887
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: Wf-koszmar

ćwicz w dresie a co do tej siatkówki.. oj to chyba w większości szkołach tak jest, że tylko dają piłkę do siatkówki i grajcie sobie ;/ no cóż, może warto pogadać z panią od wf'u i zaproponować jej coś innego? A może sama naucz się kilku kroków np. z aerobiku - poćwiczysz nogi i poprawisz relacje z panią [oby]
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 00:40   #888
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Wf-koszmar

ja tez nie znosilam wfu! koszmar totalny.
patenty- jak byly 2 godziny rano-nie chodzilam
zwolnienie od mamy, potem od taty- czasem od siebie
chodzenie na lekcje,gdzie lapie sie oceny
bycie mila dla wuefistki (jesli sie dalo)


ojjj kombinowalam ja. Podstawowka byla najgorsza. Ja i moj brat blizniak bylismy njagrubsi! Nie znosilam wfu, kiedys bylam najgrubsza w klasie w podstawowce i wszystkie nauczycielki z wfu mnie nie lubialy pare sytaucji z nimi do dzis pamietam jak jedna powiedziala "ze chloopcy lubia szczuple dziewczeta" a sama miala wlosy pod pachami i do szczuplych nie nalezala.
Najgorsze byly "kozly" przez siebie albo gwiazdy Tez wybierana bylam ostatnia, wyjatkiem byla koszykowka ,ktora lubie i wtedy wybierano mnie 3 od konca.
ALbo raz w podstawowce babka tlumaczy stanie na rekach 2 klasom i akurat mnie (!) wyybiera,zeby zademonstrowac a ja wtedy pullpecik... Totalna masakra. Nie dala rady sama,musieli pomoc jej no niby teraz smieszne,ale wtedy chcialam do domu uciekac i nigdy na wf nie przyjsc. Babka skonczyla z czerwona twarza a ze mnie sie lalo jak po maratonie,chociaz mieli mnie tylko podniesc. No ale piszac to przynajmniej mam dystans do siebie
Na szczescie nie tylko ja nie znosilam wfu z klasy, pare inncyh dziewczyn tez,a dziewczyny,z ktorymi mielismy wf z innej klasy byly pulchne,wiec nie bylam najgorsze (w gimnazjum sporo uroslam do 170 i waga sie po mnie rozplynela ,wiec teoretycznie sporo schodlam hehe)
strasznie sie ciesze,ze to juz za mna ach gdyby te wuefistki moglyby zobaczyc,jak teraz wygladam! ale nie jestem fanka n-k, wiec male szanse
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2009-12-17 o 00:47
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 02:20   #889
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wf-koszmar

Nigdy nie lubiłam w-f za brak przebieralni. Litości, mała klitka dla kilkunastu dziewczyn, gdzie schylając się można wsadzić za przeproszeniem swoją dupę w twarz innej osoby. Tak samo brak przyszniców, albo brak czasu na użycie ich. Mając 10 minut nie zdążę się umyć, wysuszyc i ubrać. Nie ma szans.

W podstawówce ćwiczyłam na wfie, wf lubiłam, mimo że byłam dużym dzieciem
W gimnazjum ze względów zdrowotnych po pierwszej klasie dostałam zwolnienie na całą drugą, potem na trzecią.
W liceum nie ćwiczyłam już z własnej woli, posiadajac zwolnienie lekarskie [powód był, ale gdybym chciała mogłabym ćwiczyć, co najwyżej biegi i inne ćwiczenia na nogi musiałabym ograniczyć]. Nie ćwiczyłam dlatego, że 2 godziny w tygodniu graliśmy w siatkówkę - a siatkówki nie nawidzę, pewnie dlatego, że nigdy nie nauczyłam się w nią grać A na godzinie siłowni robiliśmy jakieś bzdurne zaliczenia 'kto więcej, dłużej, szybciej' oraz areobik - nie mam poczucią rytmu, choćbym nie wiem jak chciała nie jestem w stanie opanować zadnego układu od początku do końca, zawsze się pomylę
Na studiach dostałam zwolnienie z konieczności, ale zdecydowałam sie na ćwiczenie na wfie bo do wyboru miałam dwie godzinne rehabilitacje albo zwykły 2godzinny wf. Wolałam wf bo sprawe sportu miałam załatwioną za jednym razem, a i hala znajdowała się niedaleko domu Wf na studiach uwielbialam i doczekać się na niego nie mmogłam, naprawde. Uczył nas starszy pan, który był bardziej wysportowany niż my wszyscy [wf koedukacyjny], przeprowadzał świetne rogrzewki, które trwały ponad pół godziny, rozciągały chyba wszystkie mozliwe mięśnie i przygotowywały do dastepnego ciągu zajęć - siłowni bądz siatkówki. Wiadomo, od siatki trzymałam się w daleka.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 10:38   #890
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
A ja chciałam mieć lewe zwolnienie jednak lekarz objaśnił mi iż wiążę się to z założeniem karty w przychodni specjalistycznej, trzeba mieć historię choroby, bla bla bla więc nie jest tak pyk o zium zwolnienie.
U mnie tak nie było
Miałam zwykłe zwolnienie od lekarza specjalisty. Tak samo moje koleżanki, które też miały zwolnienie z w-fu. Z tego co pamiętam wtedy byłam pierwszy raz u tego lekarza (wizyta prywatna)...
Co prawda kieeeedyś jeździłam na wizyty do przychodni specjalistycznej (mam problemy z kręgosłupem) i pewnie mam tam założoną kartę, ale jeśli chodzi o zwolnienie to nie miało to żadnego znaczenia. Dyrektorce dostarczyłam tylko zwolnienie od lekarza specjalisty (powód zwolnienia jest chyba objęty tajemnicą lekarską ), w moim liceum o zwolnieniu decydowała dyrektorka.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:40   #891
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Wf-koszmar

Ojejku, zobaczyłam ten wątek i od razu przypomniały mi się moje perypetie z WF-em Powiedzmy, że jestem "sprawna inaczej" tzn. w niektórych dyscyplinach byłam niezła (a z jednej nawet 6 dostałam ), ale w większości niestety beznadziejna. W podstawówce miałam bardzo miłego i fajnego pana wuefiste, był wyrozumiały dla tych słabszych itd. Ale w liceum wuefistką była okropna baba, złośliwa i niemiła. Chociaż nie, ona potrafiła być słodka jak miód, ale tylko dla swoich pupilków, czyli tych wysportowanych. Po prostu faworyzowała ich. Dla słabszych była nieuprzejma, często się darła, poniżała itd. Nic więc dziwnego, że każdy WF był dla mnie stresem. W ogole dzien, w którym był WF, to był dzień stracony (a że ten przedmiot był, o zgrozo, aż 3 razy w tygodniu!). Do dziś żałuję, że nie załatwilam sobie jakiegos lewego zwolnienia, trzeba było kombinowac, a nie męczyć się. I wiecie, że do dziś mam co jakiś czas koszmary o tym WF-ie?

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Przykre jest to, że dla wielu osób lekcje wfu są lekcjami upokorzeń, strachu. Jakoś nie widzę, żeby połowa klasy się śmiała z tych, co nie potrafią rozpisać wzoru cząsteczkowego jakiegoś związku chemicznego...
O właśnie, właśnie. Ja też już nie raz sobie o tym myślałam. Jak ktoś np.stoi przy tablicy na matmie i nie umie najprostszego zadania rozwiązać, to nikt z niego nie kpi, nikt nie wyśmiewa. Nauczyciele zazwyczaj też się nie drą na takich uczniów, no bo przecież ktoś może być mniej zdolny. Można być nawet kompletnym głąbem - to jest ok, ale mniej sprawnym fizycznie już nie, bo cię wyśmieją. A ci wuefiści to nie wiem, co sobie myślą, że ich przedmiot jest tak mega ważny? I że oni są jakimiś nadludźmi, czy co? Siedzi se babsko na dupie, da piłkę do siatkowki i zadowolna (tak niestety wygladala wiekszosc moich zajęć w liceum)

A najlepszy to był WF na studiach - każdy wybierał sobie dyscyplinę taką, jaką chciał
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 18:42   #892
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu bym kombinowała zwolnienie, bo sobie tylko zajedziesz psychikę jak tak dalej pójdzie przez głupi wf.
Cytat:
Napisane przez NothingElse Pokaż wiadomość
o zwolnienie nie jest trudno 'niestety'

moja koleżanka z klasy ma zwolnienie,bo jest słaba z wf, a nie chce sobie psuć średniej
Bardzo chętnie załatwiłabym sobie zwolnienie. Marzę o tym od dawna,ale z drugiej strony, nie wiem,czy teraz mi się jeszcze opłaca,bo w czerwcu kończę tę szkołę i w liceum chcę mieć zwolnienie,a i tak nie wiem,czy rodzice się zgodzą na takie z całego wf.
Kiedyś miałam częściowe zwolnienie z z powodu kręgosłupa,ale go nie dałam,bo zabraniało mi to robienia wszystkich rzeczy,które podciągały mi ocenę i zostawiało tylko gry zespołowe i sprawdziany z podań i innych głupich rzeczy dotyczących siatkówki,koszykówki i ręcznej. Nie dałam tego zwolnienia i tak sobie żyję od wf do wf od tamtej pory.
Dzisiejszy wf. Idę do szatni i koleżanka,która też nie lubi wf,mówi mi,że się nie przebieramy i nie ma wf. Ja oczywiście byłam tak strasznie szczęśliwa,że potrafią to zrozumieć tylko te osoby,które miały lęki z powodu wf i dowiadywały się,że lekcja przepada. Ale...
Okazało się,że komuś coś się pomyliło i wf będzie... Tu już wiadomo,jak się poczułam. Na sali były krzesła i stoły,ale naszej nauczycielce to w niczym nie przeszkadzało. Miałyśmy ćwiczyć i tak. My biegałyśmy po tej sali robiąc rozgrzewkę,a obok nas przechodziło mnóstwo ludzi,bo sprzątali salę i oczywiście się na nas gapili. Potem to wszystko wynieśli,a my miałyśmy część kształtującą rozgrzewki i przyszli chłopcy z mojej klasy ( przychodzą specjalnie 2 godziny wcześniej,żeby się pogapić) i zeszli sobie do nas,rozsiedli się i zaczęli coś jeść,jakby byli w kinie... Moja wf tylko się do nich uśmiechała,bo ich bardzo lubi.
Okazało się,że robi nam niezapowiedziany sprawdzian z koszykówki na celność. Rzuca się 10 razy do kosza po dwutakcie i ona zapisuje ilość trafień. Nie ćwiczyłyśmy tego w tym roku, a ona nam zrobiła sprawdzian. Ta okropna piłka tylko kręciła mi się wokół kosza ii spadała na podłogę. Mój wynik z testu na celność: 2/10. Muszę to poprawić jutro,a nie umiem Kolejny pech. Jutro są wigilie klasowe,a potem wigilia szkolna. Ja mam wf na 2 pierwszych lekcjach i tylko te lekcje się odbywają,a potem idziemy na wigilię. Jestem zła i w sumie przerażona,bo ja tego naprawdę nie umiem poprawić. Stresuję się,jest mi zimno i widownia w ogóle mi nie pomaga,wręcz przeciwnie.
Denerwuje mnie to,że wyznacznikiem "fajności" dla więszkości osób jest wf. Nieważne jaki się ma charakter, nieważne,że z wszystkich innych przedmiotów ma sie dobre wyniki,to wszystko jest nieważne,gdy w grę wchodzi wf. Np. dzisiaj- nauczycielka kazała wszystkim dziewczynom po spradzianie do niej podejść i wstawiała oceny,ale na kartkę obok ilości trafień, Oczywiście ja miałam najmniej i pewna "koleżanka" odwróciła się do mnie i powiedziała śmiejąc się: "To poszalałaś". Owa koleżanka po 3 latach nauki francuskiego nadal nie umie się przedstawić... i jakoś nikt jej z tego powodu nie wyśmiewa....
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:00   #893
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Wf-koszmar

plaisanterie oj dziewczyno nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Ta radość gdy nie ma WFu jest bezcenna. Najgorsze jest to, że gdy ktoś wśród rówieśników nie radzi sobie dobrze ze sportem jest wyśmiewany. Tymczasem jeśli nie jest dobry z innych przedmiotów - tak jak w twoim przypadku koleżanka we francuskim - to nic się nie dzieje. Jeszcze nigdy nie spotkałam się, żeby ktoś z uczniów nabijał się z kogoś kto źle radzi sobie z 'normalnymi' przedmiotami. Ba, moi koledzy z klasy licytują się kto ma więcej zagrożeń .
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:09   #894
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie załatwiłabym sobie zwolnienie. Marzę o tym od dawna,ale z drugiej strony, nie wiem,czy teraz mi się jeszcze opłaca,bo w czerwcu kończę tę szkołę i w liceum chcę mieć zwolnienie,a i tak nie wiem,czy rodzice się zgodzą na takie z całego wf.
Zawsze to pół roku bez stresowania się.

Pogadaj z rodzicami. Wyjaśnij im może co przeżywasz na wfie, jak się czujesz. Jest zawsze szansa, że zrozumieją. A jak nie, to się przemęczysz.
Generalnie, to postaraj się wypracować sobie bardziej luzackie podejście. Akurat rzuty do kosza to nie jest coś, co będzie Ci szczególnie do czegokolwiek przydatne, olej to. Byle zaliczyć. Już pal sześć głupie oceny

W liceum może być lepiej, tak jak u mnie - nowa klasa, inny nauczyciel - zaczynasz z czystą kartką, a może i prowadzący będzie fajniejszy, wykazujący więcej zrozumienia.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:10   #895
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wf-koszmar

Mnie irytują te słodziaśne czirliderki z motorkiem w tyłku które by skakały odbijały piłeczki tańczyły. Wtedy wejdą wuefiście w tyłek. Ale jak przychodzi czas na biegi to ryczą w szatni przez całą przerwe "och nie matko och ale to straszne o matko mam okres i urwało mi nogę ale muszę pobiec żeby wszystkim coś udowodnić!"
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:21   #896
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Lady1000 Pokaż wiadomość
plaisanterie oj dziewczyno nawet nie wiesz jak Cię rozumiem. Ta radość gdy nie ma WFu jest bezcenna. Najgorsze jest to, że gdy ktoś wśród rówieśników nie radzi sobie dobrze ze sportem jest wyśmiewany. Tymczasem jeśli nie jest dobry z innych przedmiotów - tak jak w twoim przypadku koleżanka we francuskim - to nic się nie dzieje. Jeszcze nigdy nie spotkałam się, żeby ktoś z uczniów nabijał się z kogoś kto źle radzi sobie z 'normalnymi' przedmiotami. Ba, moi koledzy z klasy licytują się kto ma więcej zagrożeń .
U mnie jest to samo. Można nie wiedzieć nic,nawet nie trzeba znać daty wybuchu wojen światowych,można nie umieć się nawet przedstawić w obcym języku po 3 letniej jego nauce,można być największym ignorantem. Ba! To się ceni I też są licytacje,kto ma najgorsze oceny i kto jest z czego zagrożony.
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Zawsze to pół roku bez stresowania się.

Pogadaj z rodzicami. Wyjaśnij im może co przeżywasz na wfie, jak się czujesz. Jest zawsze szansa, że zrozumieją. A jak nie, to się przemęczysz. A co przepadnięcia wf- to traktuję jak święto
Generalnie, to postaraj się wypracować sobie bardziej luzackie podejście. Akurat rzuty do kosza to nie jest coś, co będzie Ci szczególnie do czegokolwiek przydatne, olej to. Byle zaliczyć. Już pal sześć głupie oceny

W liceum może być lepiej, tak jak u mnie - nowa klasa, inny nauczyciel - zaczynasz z czystą kartką, a może i prowadzący będzie fajniejszy, wykazujący więcej zrozumienia.
Starałam się i nawet przed pół roku było dobrze. Prawie się nie stresowałam,ale przyszła siatkówka i wszystko wróciło. Liczę na to,że w liceum będę mieć lepszą klasę i normalną nauczycielkę
Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Mnie irytują te słodziaśne czirliderki z motorkiem w tyłku które by skakały odbijały piłeczki tańczyły. Wtedy wejdą wuefiście w tyłek. Ale jak przychodzi czas na biegi to ryczą w szatni przez całą przerwe "och nie matko och ale to straszne o matko mam okres i urwało mi nogę ale muszę pobiec żeby wszystkim coś udowodnić!"
U mnie dziewczyny muszą być ze wszystkiego najlepsze. I np. poprawianie 10 razy skoku w dal,bo koleżanka miała wynik o 1cm lepszy.
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:25   #897
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
U mnie dziewczyny muszą być ze wszystkiego najlepsze. I np. poprawianie 10 razy skoku w dal,bo koleżanka miała wynik o 1cm lepszy.
Nom dokładnie :d
PERFECT! Wszystko musi być super, mega, buty na wf za 400 zł bo to muszą być specjalnie takie hiper sportowe, dres też adidasa no bo przecież wieś mieć jakiś inny. Na wf noszą prostownicę bo gdy ćwiczą spinają włosy w kitek, a potem muszą wyprostować. Krzyk i ryk jak są ostatnie. A jak ja je wyprzedzam w czymś, akurat w gimnastyce jestem na prawdę dobra, to płaczą wuefiście na ramieniu 'och błagam błagam nie oceniajmy tego och ja nie chcę czwórki fuj:/ oh "
... leczy mnie to. I to bardzo.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:33   #898
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Nom dokładnie :d
PERFECT! Wszystko musi być super, mega, buty na wf za 400 zł bo to muszą być specjalnie takie hiper sportowe, dres też adidasa no bo przecież wieś mieć jakiś inny. Na wf noszą prostownicę bo gdy ćwiczą spinają włosy w kitek, a potem muszą wyprostować. Krzyk i ryk jak są ostatnie. A jak ja je wyprzedzam w czymś, akurat w gimnastyce jestem na prawdę dobra, to płaczą wuefiście na ramieniu 'och błagam błagam nie oceniajmy tego och ja nie chcę czwórki fuj:/ oh "
... leczy mnie to. I to bardzo.
u mnie tak w gimnazjum było na szczęście w technikum nie miałam takiej stuniętej grupy...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:36   #899
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Wf-koszmar

mi sie od zawsze marzyło być 'czirliderką', serio ;P
u nas też te laski takie typowe 'paniusie ' noszą prostownice do szkoły
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 19:39   #900
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wf-koszmar

Ja tam nic do czirliderek jako takich nie mam, akurat ta grupka dziewczyn jest czirliderkami i tak je nazywamy ;p albo super piątka albo fantastyczna grupka :P
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.