Wróżbita Maciej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 16:14   #31
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez Ahoy Pokaż wiadomość
ja nie wierzę, ale pośmiać się czasem lubię

a co do wróżbity Davida to nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić ile on spala trawy przed wejściem na antenę
tego gostka nie znałam. obczaiłam teraz na YT i... serio, ktoś się na to nabiera
mam rozrywki na następną godzinę
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 16:58   #32
berry93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 108
Dot.: Wróżbita Maciej

Radzę poczytać co to podświadomość i jak ona działa. Spełnianie się przepowiedni, cuda (mam na myśli religijne), wróżenie to tylko i wyłącznie sprawa podświadomości i tego co jej przekażemy. Nic więcej.
berry93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:09   #33
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Wróżbita Maciej

Nigdy nie wierzyłam we wróżby i nigdy nie uwierzę.

Ostatnio wieczorem z mężem posłuchaliśmy z pół godziny wróżbity Zefira (czy jakoś tak) i mieliśmy ubaw z ludzi którzy tam dzwonią , ze ściągania klątw, oczyszczania czy coś. Wrażenie jednak takie sympatyczne odniosłam.

Wróżbite Macieja dopiero teraz obejrzałam na yt i w szoku jestem- wciska kit, nie daje dojść do słowa i szybko "dziękuję, do widzenia" . I wciąż ludzie do niego dzwonią??

David coś chyba serio bierze, jaki koleś haha

Edytowane przez eevciaa
Czas edycji: 2013-07-30 o 17:15
eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:52   #34
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Ostatnio wszędzie o nim głośno. Prowadzi programy ezoteryczne na kanale Ezo TV, TVN, TVN Meteo, Tele 5.
Czy myślicie, że jest wiarygodny? Ja jestem dość sceptyczna jeśli chodzi o osoby, które po postawieniu Tarota widzą czyjąś przyszłość.
Jednak oglądając programy z wróżbitą Maciejem powoli zmieniałam zdanie.
Niesamowite jest to, że po dacie urodzenia potrafi określić status Twego związku, na co się jest chorym bądź gdzie się pracuje. Czasem widzi też, kiedy np. ktoś się rozwiódł bądź rozstał z chłopakiem (podaje dokładną datę).
Zainspirowana jego wiedzą postanowiłam do niego zadzwonić. Niestety nie udało mi się. Za to wysłałam smsa, który trafił na wizję. Wróżbę otrzymałam, jednak to o co pytałam ma się stać ponoć w sierpniu. Więc poczekam i dam Wam znać czy się sprawdziło
Kilku moich znajomych jakiś cudem do niego się dodzwoniło. Wszystkim pięciu wszystko się posprawdzało.
Czy myślicie że on jest wiarygodny?
Proszę o poważne odpowiedzi. Miło by było żeby wypowiedziały się osoby, które wiedzą kim jest owy wróżbita, które widziały jego programy i sposób w jaki je prowadzi.
Pozdrawiam
maciej jest sprytnym obserwatorem,mentalistą,a jego wróżby są zbyt ogólne tak,aby trafiały do większości.
skoro ufasz obcej osobie,a nie woim przeczuciom to ja chętnie ci powróżę.

maciej zaczynał jako wróżka na sms-a,tam się wyrobił i znalazł swoją niszę.
popytaj na wizażu osób,które swoją karierę na rynku pracy zaczynały w w-skiej firmie piszącej anonse towarzyskie,sex anonse i wróżby na sms-a
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.

Edytowane przez Shira Yuki
Czas edycji: 2013-07-30 o 17:54
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:54   #35
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: Wróżbita Maciej

mnie sie podobalo jak na necie było jak w jednym odcinku wróżbita Maciej nie wiedział co odpowiedziec na pytanie jakiejś kobitki, bo nie podała żadnych konkretów tylko chciala si eod niego dowiedziec co i jak, to zaraz uciął rozmowę i powiedział, zę 'czas antenowy się kończy, do widzenia' i ją rozłączyło.

Ja nie wierzę w jakichs telewizyjnych wróżbitów, na pewno nie w oszustę Macieja czy Dawida, robią niezłe show a ludzie sie nabierają. Słyszałam, ze są naprawdę ludzie, którzy potrafią przepowiedzieć przyszłość - ale wg. to jest po prostu dobra psychologia. Chociaż mojej koleżance powiedziała wróżbitka jakiś fakt z PRZESZŁOŚCI. Więc nie wiem. Głównie chyba tacy ludzie opierają się na samospełniającej się przepowiedni. Że coś poweidzą i potem człowiek tak zrobi bo ma to ciągle w myslach, ze tak mialo być. Dlatego do wróżki bym nigdy nie poszła. Bo jednak sama chciałabym decydowac o swoim życiu, a idąc do wróżki niejako ona decyduje za nas. Bo zrobimy to co ona nam powie.

ps. sorry za chaotycznosc postu
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112

Edytowane przez just_me
Czas edycji: 2013-07-30 o 17:56
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 17:59   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
mnie sie podobalo jak na necie było jak w jednym odcinku wróżbita Maciej nie wiedział co odpowiedziec na pytanie jakiejś kobitki, bo nie podała żadnych konkretów tylko chciala si eod niego dowiedziec co i jak, to zaraz uciął rozmowę i powiedział, zę 'czas antenowy się kończy, do widzenia' i ją rozłączyło.
(...)
Kilka razy tak było. Jak ktoś ich (tych "wróżbitów") nie naprowadza na sytuację, to nagle stają się niezbyt rozmowni.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:08   #37
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Wróżbita Maciej

Kobieta: Panie Macieju, mamy problemy w związku, proszę mi powiedzieć, czy jeszcze będziemy razem.

Wróżbita Maciej: Pani XYZ, ja tu widzę jakieś kłopoty...

Kobieta: No tak! Rzeczywiście!

WM: A widzi Pani! Myślę, że jak jest szansa, że te problemy się rozwiążą.

Kobieta: Taaak?

WM: Mówiłem od razu, że Wróżbita Maciej wie wszystko. Dziękuję za uznanie!

----
I tak mniej więcej wyglądają te rozmowy
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 18:41   #38
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wróżbita Maciej

Moja siostra mi mówiła, że raz było coś takiego, że powiedział kobiecie "widzę, że będzie miała / ma pani jakieś problemy z mężem", a babka na to "mój mąż zmarł pół roku temu". Konsternacja, a potem niezrażony "no właśnie widziałem, że jakieś problemy". Nie pamiętam szczegółów, ale coś w ten deseń.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:28   #39
StillYoung
Raczkowanie
 
Avatar StillYoung
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 195
Dot.: Wróżbita Maciej

Nie wierzę w żadne wróżby wróżbity Macieja, koleś po prostu ma gadane i tyle, a ludzie pragnący jakichkolwiek słów pocieszenia czy rozwiązania problemu łykną wszystko co on im powie. Ot cała filozofia
StillYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 02:30   #40
Jaga79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżbita Maciej

Chrzani 3 po 3 para 15 !!! Bzdury takie że majtki opadają. Jeden raz wysłałam SMS'a aby przetestować jak bardzo trafi w odpowiedź, a że pytanie było konkretne: "Czy samochód który mam zamiar kupić jutro, to będzie dobry zakup" to albo trafi albo będzie pudło. No i się okazało 100% pudło.

"... Ja widzę że Pani to lubi takie małe jaskrawe samochodziki .. " (szkoda że akurat nie lubię małych samochodów, a już jaskrawych tym bardziej)
"... i to małe jaskrawe autko nie będzie dobrym zakupem" (pewnie małe jaskrawe by nie było ale że kupowałam ciemnogranatowego potwora, bo ponad 5m Van'a to przywalił "kulą w płot" - auto używene od ponad roku, wcześniej przez inne 2 rodziny, i jeszcze się mu nic nie zepsuło)
a już najbardziej wkurzyła mnie taka zjadliwa pewność p. macieja że kupuję "to autko" ... "bo ma Pani takie widzimisię i kaprys oraz chęć wydania pieniędzy na następne autko" że myślałam że się zaraz zbiorę, przejadę do studia i mu fejsa obiję.
Auto było kupowane w celu podróżowania z niepełnosprawnym dzieckiem i całym potrzebnym mu sprzętem po Polsce i po lekarzach, a stare nie dość że zdechło tydzień wcześniej to jeszcze było już za małe - takie mam podłe kaprysy !!!

Gość jest niemiły, bezczelny, zadufany w sobie, bufonowaty o wielkim mniemaniu. I jak się obrusza jak ktoś mu nie przytakuje na wizji, a już jak zaprzecza to ów "wróżbita" ma pianę na ustach - "jak śmie się ze mną nie zgodzić". I to "... jestem twoim przyjacielem". No przepraszam bardzo ale ja sobie przyjaciół sama wybieram!
Jaga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 05:10   #41
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wróżbita Maciej

Tak, jak ktoś kiedyś napisał, wróżbici telewizyjni to z reguły osoby po psychologii, będąc w trakcie tych studiów byłabym dobrym wróżbitą. To wszystko kwestia odpowiedniego stawiania pytań i dopisania najbardziej logicznego scenariusza lub kilku scenariuszy. "Wróżba" jest zawsze sformułowana ogólnie i pozostawia miejsce dla wielu "znaków" spełnienia tego scenariusza. Inna kwestia, że potem osoba, której "wróżono", i która pokładała we wróżbie nadzieję i ufność sama podświadomie dązy do takiego a nie innego scenariusza.

Nie przeczę, że istnieją osoby obdarzone darem jasnowidzenia, przed wojną był to słynny inzynier Ossowiecki (chyba nie pomyliłam nazwiska) ale to naprawdę rzadkie przypadki i te osoby z reguły nie reklamują się w internecie i nie czerpią korzyści materialnych ze swojego daru.
Przykro mi, że 'wróżki' i 'wróżbici' żerują na tym, że ktoś jest w trudnej sytuacji. Potrafią też od siebie uzależnić. Sąsiadka nie podejmie żadnej decyzji bez konsultacji z 'wróżką".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 07:38   #42
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Wróżbita Maciej

Ja go pare razy oglądalam i powiem tak... bardzo to przenikliwe przepowiadac facetowi po 50 mozliwe kłopoty z sercem, nadcisnieniem i ukladem krązenia, albo babce w podobnym wieku ze sprawami kobiecymi :P
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 07:48   #43
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez Jaga79 Pokaż wiadomość
Chrzani 3 po 3 para 15 !!! Bzdury takie że majtki opadają. Jeden raz wysłałam SMS'a aby przetestować jak bardzo trafi w odpowiedź, a że pytanie było konkretne: "Czy samochód który mam zamiar kupić jutro, to będzie dobry zakup" to albo trafi albo będzie pudło. No i się okazało 100% pudło.

"... Ja widzę że Pani to lubi takie małe jaskrawe samochodziki .. " (szkoda że akurat nie lubię małych samochodów, a już jaskrawych tym bardziej)
"... i to małe jaskrawe autko nie będzie dobrym zakupem" (pewnie małe jaskrawe by nie było ale że kupowałam ciemnogranatowego potwora, bo ponad 5m Van'a to przywalił "kulą w płot" - auto używene od ponad roku, wcześniej przez inne 2 rodziny, i jeszcze się mu nic nie zepsuło)
a już najbardziej wkurzyła mnie taka zjadliwa pewność p. macieja że kupuję "to autko" ... "bo ma Pani takie widzimisię i kaprys oraz chęć wydania pieniędzy na następne autko" że myślałam że się zaraz zbiorę, przejadę do studia i mu fejsa obiję.
Auto było kupowane w celu podróżowania z niepełnosprawnym dzieckiem i całym potrzebnym mu sprzętem po Polsce i po lekarzach, a stare nie dość że zdechło tydzień wcześniej to jeszcze było już za małe - takie mam podłe kaprysy !!!

Gość jest niemiły, bezczelny, zadufany w sobie, bufonowaty o wielkim mniemaniu. I jak się obrusza jak ktoś mu nie przytakuje na wizji, a już jak zaprzecza to ów "wróżbita" ma pianę na ustach - "jak śmie się ze mną nie zgodzić". I to "... jestem twoim przyjacielem". No przepraszam bardzo ale ja sobie przyjaciół sama wybieram!
Foch i oburzenie jak by Ci ktoś uświadomił, że święty Mikołaj nie istnieje - czego się spodziewałaś, że kłamiący koleś z TV wzbudza w Tobie aż takie emocje?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 07:54   #44
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wróżbita Maciej

Jest bardzo mało osób, które potrafią spojrzeć w przyszłość i na pewno nie siedzą one w TV na telefonie.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:08   #45
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Akurat przynajmniej w jego wypadku tak to nie wygląda. Już od jakiegoś czasu przyglądam się przynajmniej jego programom i jeżeli dzwoni jakaś osoba, to pyta tylko o imię i datę urodzenia a reszty nie chce wiedzieć. Nawet co program daje przykłady, które rzeczywiście były na wizji. Jakiś czas temu w jego programie, w Arkana Magii chociażby dzwoniła Pani podając swoją datę urodzenia i imię. On wyczytał nie pamiętam czy z kart czy z numerologii to, że 21 lat temu ta kobieta straciła kogoś bliskiego. I nagle zaczęła płakać na wizji i mówiła, że "tak Panie Macieju, mój mąż zmarł dokładnie 21 lat temu...". Lub przykład, pewna Pani zapytała się jak będzie układać się w pracy jej syna. A on powiedział, że Pani syn powinien pracować na budowie, wykonywać prace ręczne i ów Pani na wizji także to potwierdziła. Co program zgłaszają się do niego ludzie, którzy piszą czy też mówią, że wróżby się sprawdziły. Także myślałem, że jest to na podstawie autosugestii i że takie przyszłościowe wróżby na tej podstawie działają. Lecz RACJONALNIE nie da się wytłumaczyć tego, że nawet przeszłość, zdarzenia które miały miejsce w przeszłości się sprawdzają. Nie jestem jakimś jego wielkim fanem, też widziałem wiele wróżek i wróżbitów, którzy wciskają kity i mówią ludziom to co chcą usłyszeć lub powtarzają ich słowa, lecz w tym przypadku jest inaczej.
w życiu bym nie wpadła na to, że mogłaby zadzwonić osoba podstawiona. To przecież niemożliwe.


Dawid jest super, dzięki za link ^^
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:19   #46
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
w życiu bym nie wpadła na to, że mogłaby zadzwonić osoba podstawiona. To przecież niemożliwe.

ten wątek mnie naprawdę strasznie szokuje - jak można być tak naiwnym
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:34   #47
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
ten wątek mnie naprawdę strasznie szokuje - jak można być tak naiwnym
e tam, przecież to był jeden post czyjś, więc jak myślisz.

Mnie osobiście takie wróżbiarstwa nie przeszkadzają, ludzie interesują się tzw. ezoteryką (czy jak to się nazywa) i spoko, ich sprawa.
Reklamy ekskluzywnych produktów wmawiają mi - w moim odczuciu - że będę mieć rzęsy jak wachlarz, włosy jak Yeti , podniesione cycki, proste włókna kolagenowe a pryszcz się schowa i nie będzie go widać; gazetki lansują kolorowe obrazki ślicznych dziewczyn, które w realu jakoś takie oszalamiające być mi się nie wydają , dlaczego miałabym się akurat czepiać gości, którzy siedzą na wizji i przekonują ludzi, że znają przyszłość.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2013-10-08 o 08:35
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:40   #48
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Wróżbita Maciej

Wróżbita David i dziewictwo


http://www.☠☠☠☠☠☠☠/video/51101e3/Czy-strace-dziewictwo


Poza tym, jeśli chodzi o wróżby przez sms. Pytania przez sms nie trafiają bezpośrednio do osób firmujących dany numer telefonu swoim pseudonimem. Trafiają albo do systemu i odpowiada komputer, albo do tzw. pomocników.

Edytowane przez aer
Czas edycji: 2013-10-08 o 08:44
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:44   #49
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość




Ciekawe czy autorce się spełniło?
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 08:48   #50
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wróżbita Maciej



jaki koleś, w ogóle nie stracił rezonu, mój mistrz.


Cytat:
Ciekawe czy autorce się spełniło?
chyba autorowi? 38 lat i taki młodzieńczy głos? Nieźle.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 08:56   #51
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Wróżbita Maciej

miałam właśnie napisać to samo co Aer. Smsy, które dostajemy od tych całych wróżek i wróżbitów są automatycznie generowane i wysyłane przez komputer, więc nie wiem skąd to zaskoczenie Jagi79 :-D Dziwne byłoby, gdybym dostała smsa od P. Macieja w tym samym momencie, w którym on występuje akurat w dzien dobry tvn, albo innym programie. Naprawdę ludzie jeszcze myślą, że on nic w swoim życiu nie robi tylko 24/7 siedzi przy kartach anielskich ? ;-)
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:36   #52
WalkingOnADream
Raczkowanie
 
Avatar WalkingOnADream
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Wróżbita Maciej

I jeszcze coś dla fanów Wróżbity Dawida - http://teleshow.pl/gid,15494328,img,...?ticaid=611722
Kiedyś było o tej sprawie sporo artykułów na pudlu, ale chyba ktoś się do tego dobrał, bo nie ma w archiwum już ani jednego
WalkingOnADream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:46   #53
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Wróżbita Maciej

Gdy mi smutno, gdy mi źle, włączam davidka lub macieja i pięć minut oglądam se.

Lepsi nić kabaret
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 12:02   #54
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wróżbita Maciej

ha ha, mocny koleś. :P I tak go lubię.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 13:06   #55
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


jaki koleś, w ogóle nie stracił rezonu, mój mistrz.


chyba autorowi? 38 lat i taki młodzieńczy głos? Nieźle.
Akurat miałam na myśli autorkę tego tematu
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 13:55   #56
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Wróżbita Maciej

Więc chyba mnie
Wyśmiejcie mnie ale spełniło się. Wszystko. Nie będę tutaj się z Wami spierać że mógł strzelić itp. bo ja kontaktowałam się z nim w listopadzie i przepowiedział mi że znajdę pracę w sierpniu, nawet ją opisał, dokładnie czym będę się zajmowała.
Od 5.08 pracuję dokładnie robię to co mi powiedział, nie wierzę w takie przypadki. A pracy szukałam 14 miesięcy i absolutnie nie miałam już nadziei.
Dla mnie on jest wiarygodny, dla Was nie musi być.
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 15:08   #57
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Akurat miałam na myśli autorkę tego tematu
aaaAa

Marlenqa, gratuluję i jestem pod wrażeniem w takim razie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 15:50   #58
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Wróżbita Maciej

Telewizor grał sobie w tle, ja z nosem w laptopie, aż przyciągnął moją uwagę czyjś nienaturalnie podekscytowany głos. Patrzę, myślę "aaa, kabaret jakiś". Patrzę za chwilę - "mało to śmieszne...". Patrzę znowu chwilę później: "przeca to na poważnie jest nie żadna parodia, ino prawdziwy wróżbita"
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 16:15   #59
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Wróżbita Maciej

Jestem jedną z tych, które kopnął zaszczyt dostania się na antenę (odżałowałam już hajs ). Dowiedziałam się, że od nowego roku otworzę działalność gospodarczą i wyjadę na długą podróż w ciepłe kraje.
Mam 22 lata i zarabiam 500zl
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 00:23   #60
Jaga79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżbita Maciej

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Foch i oburzenie jak by Ci ktoś uświadomił, że święty Mikołaj nie istnieje - czego się spodziewałaś, że kłamiący koleś z TV wzbudza w Tobie aż takie emocje?
Czytaj ze zrozumieniem (dlaczego wysłany sms) a później komentuj
Ten sms miał pokazać znajomemu (zapatrzonemu w każdego wróża/wróżbitę/maga i inne tałatajstwo) jak to naprawdę wygląda. I tak się akurat udało, że usłyszał wszystkie te brednie na wizji i to z ust swojego "guru" (mina bezcenna ).

A kłamać nawet na wizji można również w taki sposób aby nie obrażać osoby/osób z drugiej strony.

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
... Smsy, które dostajemy od tych całych wróżek i wróżbitów są automatycznie generowane i wysyłane przez komputer, więc nie wiem skąd to zaskoczenie Jagi79 :-D ...
Czytaj ze zrozumieniemto co napisałam - odpowiedź była na wizji (akurat taki zaszczyt mnie "kopnął"), a nie przez ichni generatorek.
Jaga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 20:05:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.