Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-25, 17:59   #31
Wirtualna6
Raczkowanie
 
Avatar Wirtualna6
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 117
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Chcę i mogłabym już, ale zdaję sobie sprawę że jestem ekonomicznie i biologicznie nieprzygotowana na dziecko więc na razie wolałabym nie mieć żadnej "wpadki".
Wirtualna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 09:47   #32
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Jedno dziecko juz mam, ma 21 miesiecy. Drugiego nie chce na razie a najlepiej wcale dlatego stosuje antykoncepcje.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:26   #33
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez Wirtualna6 Pokaż wiadomość
Chcę i mogłabym już, ale zdaję sobie sprawę że jestem ekonomicznie i biologicznie nieprzygotowana na dziecko więc na razie wolałabym nie mieć żadnej "wpadki".
Z Polski zrobiono kraj niewolników biorąc pod uwagę że nawet w urzędach pracy pojawiały się ogłoszenia 2zł/h.
Dopiero w 2017r. skończy się okres niewolnictwa z chwilą wprowadzenia stawek minimalnych...

Na zachodzie jedna pracująca osoba jest w stanie utrzymać rodzinę z dzieckiem. Nawet jako piekarz...
U nas dwóch nie stać na dziecko...
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:33   #34
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Nie mam i nie planuję.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 11:44   #35
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Z Polski zrobiono kraj niewolników biorąc pod uwagę że nawet w urzędach pracy pojawiały się ogłoszenia 2zł/h.
Dopiero w 2017r. skończy się okres niewolnictwa z chwilą wprowadzenia stawek minimalnych...

Na zachodzie jedna pracująca osoba jest w stanie utrzymać rodzinę z dzieckiem. Nawet jako piekarz...
U nas dwóch nie stać na dziecko...
Ty tak ogólnie czy do autorki wypowiedzi?
Bo równie dobrze może ona się uczyć i nie pracować
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 13:17   #36
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Kiedyś, w przyszłości może i bym chciała mieć dziecko. Ale to jeszcze nie jest ten czas
Zabezpieczam się, więc gdy idę do łóżka z TŻ to nie boję się panicznie ewentualnej ciąży, czasami tylko przyjdzie mi do głowy myśl: "co by było gdyby jednak jakimś cudem się zdarzyło?". Rozmawialiśmy już nie raz o tym. Tragedii by nie było, bo jesteśmy oboje już dorosłymi osobami i zawsze jakoś byśmy się utrzymali, ale i tak narobiłoby to sporego zamieszania w naszym życiu.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 14:32   #37
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

W ciągu najbliższych lat na pewno nie, dlatego stosuję skuteczną antykoncepcję i mam odłożone pieniądze w razie, gdyby jednak coś poszło bardzo nie tak i trzeba by było wyjechać do Niemiec albo na Słowację.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-27, 15:29   #38
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Kiedyś myślałam, że nie chcę, ale mi się odmieniło Obiecałam sobie, że przed 30 będę miała jedno, może się uda Chociaż TŻ chciałby już teraz. Latem oboje myśleliśmy, że mogę być w ciąży, ale test wyszedł negatywnie. I przyznam, że byłam trochę zawiedziona...
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 21:54   #39
katarra11
Przyczajenie
 
Avatar katarra11
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Ja nie chcę. Może to nienaturalne, ale chyba za bardzo lubię siebie.
__________________
Stworzona jesteś do tego, do czego nikt inny stworzony nie został
katarra11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 21:56   #40
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Chcę I to dwójkę ale to dopiero za parę lat
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 23:46   #41
201704110957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 673
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Teraz nie mam, kiedyś mogę mieć jak wszystko będzie ok Ale raczej 1 lub 2
201704110957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 09:46   #42
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ty tak ogólnie czy do autorki wypowiedzi?
Bo równie dobrze może ona się uczyć i nie pracować
Do autorki i ogólnie też.
Dużo małżeństw pracujących w Polsce ma problemy aby siebie utrzymać a co dopiero myśleć o dziecku.
700 tys. rodzin zostało wpuszczonych w kredyty frankowe (z czego wiele przy bardzo niskim kursie np. 2zł czy 2,8zł); bo banki chciały zarabiać na nielegalnym spreadzie. A zarobiły 5mld zł.

Postępowanie poprzedniego rządu doprowadziło do wyludnienia Polski.
Dopiero ten wprowadza stawkę minimalną za 1h pracy, podniósł pensję minimalną, 500+ na dziecko itd.
Nie jestem za pis, analizuję co kto robi.

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2016-09-28 o 09:48
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 14:22   #43
KaerbEmEvig
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 575
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Do autorki i ogólnie też.
Dużo małżeństw pracujących w Polsce ma problemy aby siebie utrzymać a co dopiero myśleć o dziecku.
700 tys. rodzin zostało wpuszczonych w kredyty frankowe (z czego wiele przy bardzo niskim kursie np. 2zł czy 2,8zł); bo banki chciały zarabiać na nielegalnym spreadzie. A zarobiły 5mld zł.

Postępowanie poprzedniego rządu doprowadziło do wyludnienia Polski.
Dopiero ten wprowadza stawkę minimalną za 1h pracy, podniósł pensję minimalną, 500+ na dziecko itd.
Nie jestem za pis, analizuję co kto robi.
Dlaczego podkreślasz, że nie jesteś za PiS? To jakoś stygmatyzuje człowieka w Twoich oczach? Chyba Wielowieyska w Tok FM powiedziała, że nie popiera pomysłów PiS, ale gdyby wprowadzała je Platforma, to wszystko byłoby OK.

Można PiS-u nie lubić ze względu na estetykę, ale poza kilkoma mankamentami, które istnieją ze względów propagandowych (podlizywanie się Kościołowi, "zamach" smoleński itp. kwiatki), to jest to obecnie jedyna partia, które zamierza realnie stawiać Polaków na pierwszym miejscu.

Jest jeszcze Razem, ale do nich zniechęca mnie dużo bardziej skrajne skrzywienie "lewackie", aniżeli "prawackie" w wykonaniu PiS. Nie lubię ideologii w żadnym wydaniu.
KaerbEmEvig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 11:03   #44
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez KaerbEmEvig Pokaż wiadomość
Dlaczego podkreślasz, że nie jesteś za PiS? To jakoś stygmatyzuje człowieka w Twoich oczach? Chyba Wielowieyska w Tok FM powiedziała, że nie popiera pomysłów PiS, ale gdyby wprowadzała je Platforma, to wszystko byłoby OK.

Można PiS-u nie lubić ze względu na estetykę, ale poza kilkoma mankamentami, które istnieją ze względów propagandowych (podlizywanie się Kościołowi, "zamach" smoleński itp. kwiatki), to jest to obecnie jedyna partia, które zamierza realnie stawiać Polaków na pierwszym miejscu.

Jest jeszcze Razem, ale do nich zniechęca mnie dużo bardziej skrajne skrzywienie "lewackie", aniżeli "prawackie" w wykonaniu PiS. Nie lubię ideologii w żadnym wydaniu.
W Polsce naród został podzielony między tych co za PiS i za PO czy wprowadzonych na ich miejsce Nowoczesną i KOD.

Dobrze że wiele się zmienia, bo nagle PiS zaczęło ścigać wyłudzaczy VAT, mafię paliwową którzy za PO mieli się dość dobrze.
Można, można.

Pytanie jest- za co Donald Tusk dostał tak za☠☠☠istą posadę w EU, bo przecież nie za lata propagandy...
Kwestia zgody na lokowanie uchodźców i utrzymywanie niewolniczych stawek za pracę może to tłumaczyć.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 20:08   #45
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
mam do was pytanie,

kiedy idziecie się kochać z facetem to jesteście gotowe na zajście w ciąże... ?
Tak, myśl o ciąży mnie nie przeraża, choć na tą chwilę mi się nie spieszy
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-01, 11:29   #46
Rustyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość

Pytanie jest- za co Donald Tusk dostał tak za☠☠☠istą posadę w EU, bo przecież nie za lata propagandy...
Kwestia zgody na lokowanie uchodźców i utrzymywanie niewolniczych stawek za pracę może to tłumaczyć.
Za słuchanie się wiernie eu i merkel. Nie został prezesem re za umiejętności przywódcze, tylko za łatwośc manipulowania się i służalczość.

Razem to pzpr i komuna pełna gębą. Nawet jej przywódca nosi koszulkę z marksem, a poprawność polityczna to dzieło marksa. PiS święty nie jest, ale przynajmniej robi coś dla narodu. Co do zamachu Smoleńskiego, to bardzo dobrze, że go drążą, zaś współpraca z Kościołem zapewni zachowanie tradycji i ochronę przed jihadem.



Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
Rustyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:25   #47
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Tak, planuję mieć dziecko, jedno albo dwójkę lecz jeszcze nie teraz.
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:22   #48
CiotkaSamoDobro
Catessi matka kotów
 
Avatar CiotkaSamoDobro
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Sama nie wiem. Mam 26 lat i z każdym rokiem chcę dzieci coraz mniej. Widzę jak wygląda życie moich koleżanek po urodzeniu dziecka i troszkę mnie to przeraża. W każdym razie w przypadku nieplanowanej ciąży tak czy inaczej będę się cieszyć, ale na razie się zabezpieczam.
CiotkaSamoDobro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:30   #49
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez CiotkaSamoDobro Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. Mam 26 lat i z każdym rokiem chcę dzieci coraz mniej. Widzę jak wygląda życie moich koleżanek po urodzeniu dziecka i troszkę mnie to przeraża. W każdym razie w przypadku nieplanowanej ciąży tak czy inaczej będę się cieszyć, ale na razie się zabezpieczam.
A jak wyglada to zycie? Czego by Ci brakowało gdybys zostala matka?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 12:50   #50
CiotkaSamoDobro
Catessi matka kotów
 
Avatar CiotkaSamoDobro
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Rozumiem, że pytasz o życie tych koleżanek?
Ogólnie mogłabym powiedzieć, że po ciąży nie mają życia wcale. Wyglądają strasznie, są przeciążone, bo i praca i maluch, a ich mężczyźni mimo, że zawsze im pomagali i cud, miód, malina to jakoś po urodzeniu się dziecka przestali być tacy wspaniali.

W moim przypadku nie wiem jak mój tż sprawdziłby się jako ojciec, bo z dziećmi ma maleńką styczność. Bardziej obawiam się aspektu finansowego (mam umowę śmieciową, mamy kredycik jeszcze przez 3 lata) i tego, że pozagryzam się ze wszystkimi (żyjemy pod jednym dachem z jego rodzicami i babcią). Myślę, że po spłacie zobowiązań finansowych będę bardziej skłonna do macierzyństwa, bo w razie zbytniego ingerowania jego rodziny do naszego życia będziemy mieli za co się wyprowadzić i nie martwić o nasze zdrowie psychiczne
CiotkaSamoDobro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 14:51   #51
dobrzeudaje
Przyczajenie
 
Avatar dobrzeudaje
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Galaktyka
Wiadomości: 18
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Chcę, czuję się gotowa nawet teraz ale zależy mi na ugruntowaniu swojej (i TŻta) pozycji w pracy. Biorąc pod uwagę mój wiek(22lata) mam jeszcze dwie chwile do czasu posiadania dzieci. Chciałabym mieć na pewno trójkę ^^
dobrzeudaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 15:13   #52
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez CiotkaSamoDobro Pokaż wiadomość
Rozumiem, że pytasz o życie tych koleżanek?
Ogólnie mogłabym powiedzieć, że po ciąży nie mają życia wcale. Wyglądają strasznie, są przeciążone, bo i praca i maluch, a ich mężczyźni mimo, że zawsze im pomagali i cud, miód, malina to jakoś po urodzeniu się dziecka przestali być tacy wspaniali.

W moim przypadku nie wiem jak mój tż sprawdziłby się jako ojciec, bo z dziećmi ma maleńką styczność. Bardziej obawiam się aspektu finansowego (mam umowę śmieciową, mamy kredycik jeszcze przez 3 lata) i tego, że pozagryzam się ze wszystkimi (żyjemy pod jednym dachem z jego rodzicami i babcią). Myślę, że po spłacie zobowiązań finansowych będę bardziej skłonna do macierzyństwa, bo w razie zbytniego ingerowania jego rodziny do naszego życia będziemy mieli za co się wyprowadzić i nie martwić o nasze zdrowie psychiczne
Rozumiem i uwazam ze to dobra decyzja. Umowa smieciowa i mieszkanie na kupie to nie jest odpowiedni czas na macierzynstwo.

Jesli chodzi o to, ze po ciazy nie ma sie zycia to troche sie z tym nie zgodzę. Jestem mama prawie 2 letniej dziewczynki i mam swoje zycie, swoje sprawy i swoje zainteresowania. Nie chodze przemeczona choc czasem sie zdarza jak kazdemu, nie jestem zaniedbana, nie wygladam strasznie
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 15:51   #53
CiotkaSamoDobro
Catessi matka kotów
 
Avatar CiotkaSamoDobro
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o to, ze po ciazy nie ma sie zycia to troche sie z tym nie zgodzę. Jestem mama prawie 2 letniej dziewczynki i mam swoje zycie, swoje sprawy i swoje zainteresowania. Nie chodze przemeczona choc czasem sie zdarza jak kazdemu, nie jestem zaniedbana, nie wygladam strasznie
W takim razie cieszę się, że nie wszystkie kobiety mają tak jak te, które znam. I tego będę się trzymać
CiotkaSamoDobro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 18:45   #54
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Cytat:
Napisane przez CiotkaSamoDobro Pokaż wiadomość
W takim razie cieszę się, że nie wszystkie kobiety mają tak jak te, które znam. I tego będę się trzymać
Wszystko zalezy od Ciebie
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 00:35   #55
elienka
Raczkowanie
 
Avatar elienka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Oczywiście że bym chciała. Nawet trójkę, mam całkiem niezłe zaplecze, niestety drugiej osoby z którą chciałabym mieć dzieci nie ma. A zegar tyka, niestety.
elienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 12:32   #56
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Chciałabym , kiedyś, choć może być to trudne do zrealizowania z kilku względów zdrowotnych. Tak naprawdę zawsze chciałam mieć 2 lub 3 dzieci. Ale szanse na to są nikłe, obecnie nie wchodzi w grę ( nie jestem ani w długoletnim i pewnym związku, ani nie mam na to żadnych warunków finansowych). Obecnie mam 25 lat, więc mam nadzieję,że może do 30 coś się jeszcze zmieni na lepsze.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-16, 15:15   #57
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Chciałabym, ale pewnie dopiero gdzieś w wieku 27-30 lat. Chętnie miałabym nawet trójkę, jednak do takiej ilości pociech to trzeba by być dość dobrze sytuowanym. Obecnie się nie martwię i nie zabezpieczam, bo zwyczajnie nie uprawiam seksu
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 01:23   #58
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Nie chcę mieć dzieci nigdy. Mój plan na życie nie uwzględnia aspektu rodzicielskiego, więc się zabezpieczam najlepiej jak mogę, a w razie wpadki mam odłożone fundusze na wycieczkę zagraniczną. W ciągu najbliższych 2-3 lat planuję sterylizację.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:46   #59
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

Chcemy mieć dziecko, ale za kilka lat.
Teraz jeszcze nie mamy do tego odpowiednich warunków ani ja nie czuje się w pełni gotowa
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 20:16   #60
cukrzyk1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Dziewczyny, chcecie mieć dzieci ?

przed ślubem planujecie się wyszaleć i zaliczyć dość facetów ? a potem złapać jednego i mieć z nim dzieci czy dobrze rozumuje ?
cukrzyk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-10 12:27:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.