Torebki O-bag - miłośniczki, część III - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-15, 15:22   #3271
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
A to ja nie, dopiero teraz mi odbiło
Mi odbilo poł roku temu i samo szybko przeszło, kupiłam 5 w tym 1 justo, sprzedałam 3, mam jeszcze do opchnięcia moona navy i zostanę z moonem narcyzem, może posh miętę też opchnę. Jakoś mnie przestały kręcić te torebki, wpadłam za to w buty i ciuchy
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 23:22   #3272
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Ja siedzę w obagach odkąd mi się syn urodził (3,5 roku, pierwszy był prezentem od męża). Od tej pory kilka sprzedalam, więcej kupilam, mam teraz chyba 8 (jeden standard, dwa mini, dwa pockety, basket, dwa moonlighty), coś bym sprzedała (pocketa rubinowego może...), niby się przerzuciłam trochę na hobo Zuzi Górskiej, trochę na hobo szyte przeze mnie, ale jednak mam taki sentyment do tych torebek że nie wiem. Noooooooooo....
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 06:57   #3273
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Ja na razie jestem na etapie "nie ma praktyczniejszych torebek" i choć lubię swoje inne, to jakoś jak wychodzę, to łapię za obaga. Chyba że mi wybitnie kolor nie pasuje do reszty ciuchów

A butomania swoją drogą, zresztą też gumiaki ostatnio :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 21:28   #3274
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja na razie jestem na etapie "nie ma praktyczniejszych torebek" i choć lubię swoje inne, to jakoś jak wychodzę, to łapię za obaga. Chyba że mi wybitnie kolor nie pasuje do reszty ciuchów

A butomania swoją drogą, zresztą też gumiaki ostatnio :P
No własnie wkręcam sie w melisski hahaha szukam na gwałt klapek bo ostatnio kupiłam skórzane sneakersy i tak mi stopy zmasakrowaly że przeciwbólowe musze brać, koszmar, pięty zdarte doslownie do mięsa, skrwawione stopy i buty. Jeszcze nigdy tak nie zalatwiłam stóp, wszystko przez to, że musiałam ganiać po galeriach w nowych butach, nie wziełam klapek do torebki i musiałam robic dobrą minę do zlej gry.
Podobają mi się melisski, mam już w różnych sklepach po parze w koszyku, tylko teraz nie wiem, ktore. Potrzebuję takich klapek, w ktorych nie będzie mi sie ślizgac stopa, mam z tym problem w cieplejsze dni niestety. No i nie wiem, czy meliski, czy
zaxy..to mają być pierwsze gumiaki, naczytałam się, że mięciutkie, a tego mi teraz trzeba. Może powinnam uciec z tym postem na forum melisek, offa zrobiłam

Edytowane przez Quizmasterka
Czas edycji: 2018-04-17 o 21:43
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 15:09   #3275
karolabyd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Już od dłuższego czasu choruje na mini a stacjonarnie (Posnania) wiecznie nie ma mojego kolorku (szary, czarny lub wulkaniczny) i tak się zastanawiam czy kupić na OLX-ie....niby nowe body....od pana z Radomia (akurat teraz ma dużo wystawionych). Czy ktoś kupował ? Czy to są 100% oryginały?
karolabyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 21:19   #3276
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Jak to ten co ma dużo to masz 100% pewności że to podróby. I nie jestem pewna czy to nie ten sam podrobca co sprzedaje masowo na allegro.

Jesli Ci zależy na konkretnym kolorze, a nie ma, to szukaj w grupach na fb. Może z nowek w tropezjanskich obagach coś się trafi, albo od innych dziewczyn, które sprowadzają z Włoch.
Lub używki.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 08:36   #3277
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez Quizmasterka Pokaż wiadomość
No i nie wiem, czy meliski, czy
zaxy..to mają być pierwsze gumiaki, naczytałam się, że mięciutkie, a tego mi teraz trzeba. Może powinnam uciec z tym postem na forum melisek, offa zrobiłam
Ja wolę zaxy, bo mają miękką wkładkę

Z tą miękkością też trzeba uważać, ja ostatnio robiłam milion podejść do różnych modeli i co się naodsyłałam, to moje Mam jeden fason, który kocham, uwielbiam, szaleję i najchętniej bym w nich też spała i jeden, który kocham za wzory, ale niestety nie jestem w stanie nosić, bo raz że mi spada ze stopy jakby był za duży rozmiar, a dwa że momentalnie mi się czerwieni skóra w miejscach podatnych na otarcia, bo tworzywo jest zdecydowanie twardsze.
Metoda prób i błędów
Cytat:
Napisane przez karolabyd Pokaż wiadomość
Już od dłuższego czasu choruje na mini a stacjonarnie (Posnania) wiecznie nie ma mojego kolorku (szary, czarny lub wulkaniczny) i tak się zastanawiam czy kupić na OLX-ie....niby nowe body....od pana z Radomia (akurat teraz ma dużo wystawionych). Czy ktoś kupował ? Czy to są 100% oryginały?
To są podróby, aż po oczach biją
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 10:43   #3278
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja wolę zaxy, bo mają miękką wkładkę

Z tą miękkością też trzeba uważać, ja ostatnio robiłam milion podejść do różnych modeli i co się naodsyłałam, to moje Mam jeden fason, który kocham, uwielbiam, szaleję i najchętniej bym w nich też spała i jeden, który kocham za wzory, ale niestety nie jestem w stanie nosić, bo raz że mi spada ze stopy jakby był za duży rozmiar, a dwa że momentalnie mi się czerwieni skóra w miejscach podatnych na otarcia, bo tworzywo jest zdecydowanie twardsze.
Metoda prób i błędów

To są podróby, aż po oczach biją

Które są takie idealne?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 11:03   #3279
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Które są takie idealne?
Kurde, fotki mi się nie chcą wklejać. Idealny fason to te https://www.google.pl/search?q=zaxy+...w=1366&bih=631

Z kolei za twarde są te https://www.google.pl/search?biw=136....0.ohsmoYQqwwc

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Serce mnie trochę boli, bo te drugie są bardziej eleganckie, ale co zrobić
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-04-22 o 10:56
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 12:59   #3280
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Kurde, fotki mi się nie chcą wklejać. Idealny fason to te https://www.google.pl/search?q=zaxy+...w=1366&bih=631

Z kolei za twarde są te https://www.google.pl/search?biw=136....0.ohsmoYQqwwc

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Serce mnie trochę boli, bo te drugie są bardziej eleganckie, ale co zrobić

Ja kupiłam te drugie ale jeszcze nie nosiłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 13:43   #3281
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Ja mam strasznie upierdliwe stopy, byle co im przeszkadza, więc żaden ze mnie przykład tyle że po prostu zauważam, że co model to inne tworzywo
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 18:16   #3282
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Moja koleżanka ma te drugie z serduszkiem i nie narzeka a te pierwsze nie polecam na szerokie stopy gdyz sie z nich wylewaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 19:05   #3283
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma te drugie z serduszkiem i nie narzeka a te pierwsze nie polecam na szerokie stopy gdyz sie z nich wylewaja
Dlatego warto sprawdzić samemu Tak jak z obagami bywa, dopiero jak się ma w ręku/na sobie, to się wie czy będzie z tego miłość czy nie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 19:40   #3284
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez Quizmasterka Pokaż wiadomość
No własnie wkręcam sie w melisski hahaha szukam na gwałt klapek bo ostatnio kupiłam skórzane sneakersy i tak mi stopy zmasakrowaly że przeciwbólowe musze brać, koszmar, pięty zdarte doslownie do mięsa, skrwawione stopy i buty. Jeszcze nigdy tak nie zalatwiłam stóp, wszystko przez to, że musiałam ganiać po galeriach w nowych butach, nie wziełam klapek do torebki i musiałam robic dobrą minę do zlej gry.
Podobają mi się melisski, mam już w różnych sklepach po parze w koszyku, tylko teraz nie wiem, ktore. Potrzebuję takich klapek, w ktorych nie będzie mi sie ślizgac stopa, mam z tym problem w cieplejsze dni niestety. No i nie wiem, czy meliski, czy
zaxy..to mają być pierwsze gumiaki, naczytałam się, że mięciutkie, a tego mi teraz trzeba. Może powinnam uciec z tym postem na forum melisek, offa zrobiłam
Melissy klapki nie nadają się na basen, ani dla osób którym pocą się stopy. Będziesz w nich pływać.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja wolę zaxy, bo mają miękką wkładkę

Z tą miękkością też trzeba uważać, ja ostatnio robiłam milion podejść do różnych modeli i co się naodsyłałam, to moje Mam jeden fason, który kocham, uwielbiam, szaleję i najchętniej bym w nich też spała i jeden, który kocham za wzory, ale niestety nie jestem w stanie nosić, bo raz że mi spada ze stopy jakby był za duży rozmiar, a dwa że momentalnie mi się czerwieni skóra w miejscach podatnych na otarcia, bo tworzywo jest zdecydowanie twardsze.
Metoda prób i błędów

To są podróby, aż po oczach biją
Melissy też mają. Zależy od modelu. Pixele miały poduszki.

Na otarcia od gumy polecam sztyft compeed.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Mi przeszła miłość do obag. Widziałam, że w końcu zrobili o'clock na zapinanym pasku. Mi został jeden bez zapięcia. Muszę się go pozbyć bo mechanizmy dawno sprzedalam.

Zaxow nigdy nie lubiłam. Nie podoba mi się ta guma.
Za to Melisse kocham. Mam buty i torebki.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 19:59   #3285
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Bez tego sztyftu nie wchodzę w żaden nowy sezon obuwniczy ale niestety z twardą gumą sobie nie radzi.

U mnie na razie miłość do obagów się pogłębia, ale staż mam stosunkowo krótki
Do zegarków się przymierzałam chyba ze dwa miesiące i w końcu mi przeszło.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 10:32   #3286
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Hehe ja miałam dwa zegarki, ale w ogóle ich nie nosiłam. Fajne były
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-23, 17:05   #3287
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Ja mam porpore i strasznie się kurzy od patrzenia, opaskę na zegarek w sensie. Co założę to muszę zdejmować i myć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 20:20   #3288
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Melissy klapki nie nadają się na basen, ani dla osób którym pocą się stopy. Będziesz w nich pływać.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



Melissy też mają. Zależy od modelu. Pixele miały poduszki.

Na otarcia od gumy polecam sztyft compeed.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Mi przeszła miłość do obag. Widziałam, że w końcu zrobili o'clock na zapinanym pasku. Mi został jeden bez zapięcia. Muszę się go pozbyć bo mechanizmy dawno sprzedalam.

Zaxow nigdy nie lubiłam. Nie podoba mi się ta guma.
Za to Melisse kocham. Mam buty i torebki.
Ciut za późno tu weszłam i kupiłam już klapki cosmic 2 rożowe
Na razie dają radę bo nie ma upalów, ale przedwczoraj w +24 stopa zaczynała mi jeździć, tzn. Nie wyjeżdżała z buta, paski fajnie trzymają mi stopę, podeszwa rownież, bo jest wyprofilowana. Ale dyskomfort odczułam. Tak więc na pewno nie będa to buty na upaly czy basen,niestety
Skusiłam się jeszcze na balerinki zaxy, jeszcze ich jednak na nogach nie mialam, mam odrazę do wszystkiego, co może mi aktualnie dotknąć pięt.

Cudowne są te melisski, zastanawiam sie nad seduction 2 jeszcze..ale no wlaśnie. Śliska podeszwa plus stopy, które sie pocą nie wróża chyba wspólnej przyszłości ((
Poczułam ogromną chemię do meliss..i jak tu żyć??

Ja obagów sie pozbyłam. Został mi ostatni i nie wiem, czy nie wrzucic na grupy.
Za to torebki melissy zaczynają mi się podobać

Edytowane przez Quizmasterka
Czas edycji: 2018-04-24 o 20:22
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 20:24   #3289
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Mnie stopa latem jeździ w każdym bucie w zasadzie. Na szczęście Ale klapki zaxy czy melissy odpadają, podobają mi się tylko japonki, a tych nie mogę nosić. Także u mnie tylko baleriny

Krótki ten Twój romans z obagiem był, co?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 20:28   #3290
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja wolę zaxy, bo mają miękką wkładkę
Poczytałam opinie o zaxach i skusiłam się na balerinki, właśnie przez tą wkładkę, i podobno bardziej miękką gumę.
Jeszcze ich nie nosiłam, czekam aż mi się stopy wygoją
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 16:00   #3291
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Dziewczyny, czy któraś z was ma plecak obag one albo nosi square jako plecak?
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 07:51   #3292
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez Quizmasterka Pokaż wiadomość
Ciut za późno tu weszłam i kupiłam już klapki cosmic 2 rożowe
Na razie dają radę bo nie ma upalów, ale przedwczoraj w +24 stopa zaczynała mi jeździć, tzn. Nie wyjeżdżała z buta, paski fajnie trzymają mi stopę, podeszwa rownież, bo jest wyprofilowana. Ale dyskomfort odczułam. Tak więc na pewno nie będa to buty na upaly czy basen,niestety
Skusiłam się jeszcze na balerinki zaxy, jeszcze ich jednak na nogach nie mialam, mam odrazę do wszystkiego, co może mi aktualnie dotknąć pięt.

Cudowne są te melisski, zastanawiam sie nad seduction 2 jeszcze..ale no wlaśnie. Śliska podeszwa plus stopy, które sie pocą nie wróża chyba wspólnej przyszłości ((
Poczułam ogromną chemię do meliss..i jak tu żyć??

Ja obagów sie pozbyłam. Został mi ostatni i nie wiem, czy nie wrzucic na grupy.
Za to torebki melissy zaczynają mi się podobać
Hehe Ja Cie rozumiem bo mam fiola na punkcie Melissy. W zeszłym roku był wyjątek i kupiłam tylko 1 parę.

Na basen to nawet suchym stopom ich nie polecam.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Quizmasterka Pokaż wiadomość
Poczytałam opinie o zaxach i skusiłam się na balerinki, właśnie przez tą wkładkę, i podobno bardziej miękką gumę.
Jeszcze ich nie nosiłam, czekam aż mi się stopy wygoją
Dla mnie zaxy są twardsze od Melissy. Dlatego tez taka cena.
Natomiast nie przeczę, że jakiś tam wyjątkowy model może się trafić.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 08:15   #3293
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dla mnie zaxy są twardsze od Melissy.
Moim zdaniem porównywalne. Jeśli chodzi o rodzaj tworzywa, to Ultragirl to dla mnie to samo co Pop Zaxów - jedne i drugie koszmarnie twarde
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 10:22   #3294
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Moim zdaniem porównywalne. Jeśli chodzi o rodzaj tworzywa, to Ultragirl to dla mnie to samo co Pop Zaxów - jedne i drugie koszmarnie twarde
E nie. To zależy które UG. Monety Westwood są mega miękkie. Np myszka miki juz jest sztywna.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:12   #3295
Quizmasterka
Raczkowanie
 
Avatar Quizmasterka
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 426
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
E nie. To zależy które UG. Monety Westwood są mega miękkie. Np myszka miki juz jest sztywna.
A Ug basic? Miękkie? Leżą w koszyku różowe a ja się zastanawiam. Jak tam z rozmiarówką? Mam 37,5, klapki melissy są na styk, mogły by być z 3 mm dłuższe, wkładka 23,5 a ja mam 23,7. Jak dobrać ug, brać 38?
Dziś zaxy luxury fem miałam na stopach. Mięciuchne! Cudo! Czułam się jak w kapciach, nic mnie nie obtarło, guma mięciutka, dopasowuje się, jestem zauroczona, nie wiedziałam, że but z gumy może być tak wygodny. Wpadłam
Muszę ostatniego obaga sprzedać. Coś z meli poszukam na to miejsce

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mnie stopa latem jeździ w każdym bucie w zasadzie. Na szczęście Ale klapki zaxy czy melissy odpadają, podobają mi się tylko japonki, a tych nie mogę nosić. Także u mnie tylko baleriny

Krótki ten Twój romans z obagiem był, co?
8-9 miesięcy? Musiałabym pokopać w swoich postach i znalazłabym, kiedy się zaczęło. Został moon bo dla mnie najbardzisj poręczny, ale teraz i tak ganiam z boho bright plecakiem. Romans z obagiem chyba przeradza się w romans z melissą, ciekawe na jak długo i oby z umiarem, tak żeby portfel nie odczuł
Quizmasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:03   #3296
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez Quizmasterka Pokaż wiadomość
A Ug basic? Miękkie? Leżą w koszyku różowe a ja się zastanawiam. Jak tam z rozmiarówką? Mam 37,5, klapki melissy są na styk, mogły by być z 3 mm dłuższe, wkładka 23,5 a ja mam 23,7. Jak dobrać ug, brać 38?
Dziś zaxy luxury fem miałam na stopach. Mięciuchne! Cudo! Czułam się jak w kapciach, nic mnie nie obtarło, guma mięciutka, dopasowuje się, jestem zauroczona, nie wiedziałam, że but z gumy może być tak wygodny. Wpadłam
Muszę ostatniego obaga sprzedać. Coś z meli poszukam na to miejsce

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------


8-9 miesięcy? Musiałabym pokopać w swoich postach i znalazłabym, kiedy się zaczęło. Został moon bo dla mnie najbardzisj poręczny, ale teraz i tak ganiam z boho bright plecakiem. Romans z obagiem chyba przeradza się w romans z melissą, ciekawe na jak długo i oby z umiarem, tak żeby portfel nie odczuł
Które UG? Ja mam stopę 23.5 i 23.6 UG mam 37. Ale ja mam szczupłe stopy. Koleżanka ma te same długości i UG 38. Przez tegosc.
Klapki mam 38. Nie lubię wystajacej lub na styk pięty
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 19:12   #3297
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Quizmasterka, myślę że najlepiej zrobić tak jak ja, po prostu zamówić tam, gdzie bez problemu przyjmują zwroty i sprawdzić organoleptycznie te buty. Ja się aktualnie zastanawiam między https://sklep.zaxy.pl/pl/p/BALERINY-...LOWER-FEM-/317 a https://sklep.zaxy.pl/pl/p/BALERINY-ZAXY-START-V-FEM/9 (kolor nieistotny, o model mi chodzi).
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 13:22   #3298
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Hej

Czy do moona lighta wejdzie duży portfel?
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 13:22   #3299
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez anetak Pokaż wiadomość
Hej

Czy do moona lighta wejdzie duży portfel?
Wejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 13:37   #3300
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Torebki O-bag - miłośniczki, część III

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Wejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki w sumie nie takiej spodziewałam sie odpowiedzi o rany to teraz chodzi mi po głowie
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-19 09:30:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.