Rozmowa kwalifikacyjna / praca w CapGemini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-05, 11:51   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Rozmowa kwalifikacyjna / praca w CapGemini


Chcialam sie dowiedziec maksymalnie duzo rzeczy na temat II etapu rekrutacji w CapGemini, czyli rozmowy rekrutacyjnej. Moze akurat ktoras z Was miala juz takie doswiadczenie Chcialabym wiedziec
- jakie pytania najczesciej padaja
- czy pytaja o oczekiwane zarobki
- czego dotyczy czesc rozmowy w jezyku angielskim?
- czy pytaja o oczekiwania wobec stanowiska (ja nie aplikuje na zadne konkretne)
- czy pytaja o znajomosc firmy itp.?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 16:06   #2
aganieszka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Spoko, mija już prawie 5 lat a niestety nikt ci tutaj odpowiedzi nie udzielił. No cóż, czasem tak bywa. Ja byłam w piątek na rozmowie w Capgemini. Całkiem ciekawie i miło było, testy spoko. Zdziwiłam się gdy powiedzieli mi, że już w poniedziałek dadzą mi odpowiedź. No cóż, mamy już prawie koniec wtorku a odpowiedzi żadnej. W internecie czytałam o innych przypadkach, gdzie niektórzy 2-3 tygodnie na odpowiedź czekają.

Wysłałam ostatnio chyba z 15 maili do różnych pracodawców. Odpowiedź dostałam tylko z dwóch firm jak na razie. Ech chyba miałam jednak dopiero w czerwcu zacząć pracy szukać a na maj jeszcze za granicę się wybrać. Nudziło mi się jednak siedzieć "bezczynnie" w domu i przygotowywać do ślubu, to rozpoczęłam poszukiwania pracy i jakiegoś lokum w GOP-ie. Też dlatego zaczęłam szukać, bo miałam taką obawę, że lepiej jest teraz coś już znaleźć, bo później być może nic nie będzie odpowiadającego mi.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

O kurka wodna... Właśnie do mnie zadzwonili!!! Za niecały miesiąc rozpoczynam pracę u nich. Świetnie, mam wiec trochę czasu na poduczenia się podstaw informatyki w języku niemieckim. Coś niecoś bowiem wiem, bo już pracowałam na niemieckich komputerach ale niestety niezbyt często.
aganieszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 21:12   #3
Charrlotka
Raczkowanie
 
Avatar Charrlotka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 88
Praca w Capgemini

Cześć Czy ktoś z Was pracował/pracuje albo orientuje się na czym polega praca na stanowisku Procurement Process Analyst w Capgemini, bo ogłoszenie o pracę jest dość enigmatyczne
Charrlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 08:11   #4
KOOL SHEN
Rozeznanie
 
Avatar KOOL SHEN
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 612
Dot.: Praca w Capgemini

Głównie rozmawiasz angielsku, francusku, to call center ale obsługujesz klientów zagranicznych. Co do zarobków to ciężko określić, dostajesz podstawe plus dodatek za język
__________________
Jak mawiał kardynał Richelieu " Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę".
KOOL SHEN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 16:54   #5
Radek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Praca w Capgemini

Cytat:
Napisane przez Charrlotka Pokaż wiadomość
Cześć Czy ktoś z Was pracował/pracuje albo orientuje się na czym polega praca na stanowisku Procurement Process Analyst w Capgemini, bo ogłoszenie o pracę jest dość enigmatyczne
Poszukaj kogoś na tym stanowisku na stronie Goldenline.pl tam są pracownicy Capgemini.
__________________
Blog o najlepszych promocjach bankowych http://dobrefinansowanie.blogspot.com
Radek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 23:07   #6
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca w Capgemini

Moja koleżanka pracuje w Capgemini, zna biegle niemiecki, jest po germanistyce, warunkiem była też znajomość podstaw angielskiego. Odbiera ona telefony od niemieckojęzycznych klientów i udziela porad, gdy ma ktoś problem z komputerem, głównie z oprogramowaniem.
Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to mówiła, że jest ono dobre, ma różne premie, ale też dodatki, zbiera jakieś punkty, które może wymienić na bilety do kina, zakupy w Smyku i Empiku, na karnet na siłownie i inne pierdoły. Ostatnio ponoć szukają do pracy ludzi z niepospolitymi językami tj. duński, szwedzki, japoński, węgierski.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 09:58   #7
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Praca w Capgemini

Szukają z rzadkimi językami, ale angielskim też trzeba komunikatywnie operować. Ja znam 2 tzw. rzadkie języki, ale wiem, że nawet na rozmowach rekrutacyjnych się pojawia ang., więc na razie nawet nie aplikuję. Zamierzam iść na kurs angielskiego, żeby poczuć się pewniej. Wtedy będę się starała o pracę w Cap.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 12:30   #8
Darine7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Capgemini - zarobki

Czy ktoś z Was się orientuje, ile wynoszą zarobki w Capgemini na stanowiskach specjalisty ds. rekrutacji? Głównie chciałabym wiedzieć, ile mniej więcej można się spodziewać na stanowisku młodszego specjalisty, ale chętnie dowiem się też ile wynoszą pensje na stanowisku specjalisty i starszego specjalisty, bo widuję sporo ofert od nich i zastanawiam się czy tam aplikować, ale nie jestem pewna czy gdybym przeniosła się do Krakowa lub Katowic (bo tam jest najwięcej ofert) to dałabym się radę z ich pensji utrzymać.
Piszę tutaj, bo w internecie nie ma nic na temat zarobków w tej firmie na tych stanowiskach, jeśli ktoś się orientuje w temacie, proszę o odpowiedź

Z góry dziękuję.
Darine7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 18:39   #9
Niepoprawna_Para
Finanse i prawo dla par
 
Avatar Niepoprawna_Para
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: Capgemini - zarobki

Według mojej wiedzy (sprzed 2 lat) stanowiska na poziomie O2 (osoby bez doświadczenia) w Capgemini dostawały około 2300 zł netto w Krakowie. Za język inny niż angielski można dostać dodatkowy bonus.
Ostatecznie żadne z nas tam nie pracowało, ale wielce prawdopodobne, że jak już zdobędziesz trochę doświadczenia, to poszukasz czegoś lepszego, bo polityka płacowa i perspektywy w firmie mogą być dla Ciebie niewystarczające.
Niepoprawna_Para jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-29, 12:07   #10
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Praca w Capgemini

Jak wygląda ścieżka kariery w Capgemini? Na jakie stanowiska można awansować po 5 czy 10 latach pracy o ile w ogóle na jakieś można? I jak wtedy kształtują się zarobki? Jak to w rzeczywistości wygląda?
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 20:05   #11
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to posiadam test z angielskiego i analityczny, który trzeba zrobić jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. Zrobiłam screeny podczas rozwiązywania.
Nie wiem czy zawsze te testy są takie same i nie mam do nich odpowiedzi. Wykonywane są one na czas, więc można się dłużej nad nimi zastanowić
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-02, 09:59   #12
Piotr1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to posiadam test z angielskiego i analityczny, który trzeba zrobić jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną. Zrobiłam screeny podczas rozwiązywania.
Nie wiem czy zawsze te testy są takie same i nie mam do nich odpowiedzi. Wykonywane są one na czas, więc można się dłużej nad nimi zastanowić

@Saori89
Wysłałem wiadomość na priv : )
Piotr1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 09:54   #13
mat_mel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Cześć,

Czy masz może screeny z tego testu?
mat_mel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 23:16   #14
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Częściowo tak, pisz priv.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 06:54   #15
MarPrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 1
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Cześć. Właśnie zaprosili mnie na rozmowę. Jestem ciekawa testów. Czy jesteś jeszcze w posiadaniu testów? Byłabym wdzięczna za pomoc.
MarPrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-22, 15:54   #16
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Na jakie stanowiska są testy ? Znam dwie osoby, które pracują w Capie i miały tylko rozmowę kwalifikacyjną.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 09:14   #17
Saori89
Raczkowanie
 
Avatar Saori89
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Cytat:
Napisane przez Halaszka_Halaszka Pokaż wiadomość
Na jakie stanowiska są testy ? Znam dwie osoby, które pracują w Capie i miały tylko rozmowę kwalifikacyjną.
Ja osobiście kojarzę testy nawet na juniorskie stanowiska więc nie wiem od czego to zależy. Może "z polecenia" nie ma testów? Nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Saori89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 09:27   #18
Halaszka_Halaszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 307
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Ja osobiście kojarzę testy nawet na juniorskie stanowiska więc nie wiem od czego to zależy. Może "z polecenia" nie ma testów? Nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mhm...to już nie wiem, jedna się dostała na staonowisko junorskie, druga na seniora.
Halaszka_Halaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-09, 06:45   #19
Piotr1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna w CapGemini

Cytat:
Napisane przez Saori89 Pokaż wiadomość
Ja osobiście kojarzę testy nawet na juniorskie stanowiska więc nie wiem od czego to zależy. Może "z polecenia" nie ma testów? Nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uczestniczyłem w rekrutacji na staż. Weryfikacja językowa (angielski + niemiecki) telefonicznie. Testy pisane w "notatniku" online.
Piotr1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-28, 15:16   #20
Lilith8305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rozmowa kwalifikacyjna / praca w CapGemini

Cześć, masz może jeszcze te testy ? W poniedziałek mam rozmowę i trochę się stresuje
Lilith8305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-28 16:16:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.