Promocje perfum w SUPER-PHARM - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-06, 12:53   #3391
AlexGGS
Zadomowienie
 
Avatar AlexGGS
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 282
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Rzeczywiscie w SP zdarzyło mi się cofnąć do kasy. Dzięki,że piszecie że to nagminne. Mnie wtedy nie nabili promocyjnej ceny za podkład.
AlexGGS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:04   #3392
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Promocje perfum w SUPER-PHARM

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Uważajcie na te ceny promocyjne, bo ostatnio w SP zapłaciłabym o 100 zł więcej - Pani policzyła mi za perfumy starą cenę (niepromocyjną) Gdyby nie to, że nie pasowała mi ta kwota którą miałam zapłacić (bo zawsze przed pójściem do kasy liczę mniej więcej ile powinnam zapłacić), pewnie dałabym się nabrać
To samo mnie spotkało
Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
W SP to chyba nagminna praktyka z tego, co zauważyłam. :/ Zdarzyło mi się to już dobrych kilka razy. Najgorsze jest to, że chyba specjalnie mają wyświetlacze z ceną ustawione tyłem do klienta, przez co nie można na bieżąco obserwować nabijanych cen jak we wszystkich innych sklepach... Potem po odejściu od kasy patrzę na paragon, a tam zawyżone ceny i muszę się wracać. Już nawet planowałam pismo na ten temat do nich napisać, żeby ustawili te wyświetlacze przodem do klienta, skoro ciągle mają błędy i trzeba stale kontrolować, jaką cenę nabijają.
Tak i nie jest to zbyt przyjemne, patrzą jak na oszusta, wołaja kierownika zamieszanie z tego wynika a klienci z kolejki do kasy krzywo patrzą.
Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
prawie przy każdych zakupach w SP mi się to zdarza, dlatego zawsze od razu sprawdzam paragon. W Rossmannie zresztą często to samo
Teraz też tak robię już w trakcie nabijania cen na kasę, jak to mówią mądry Polak po szkodzie
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 19:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.