Rossmann- wymiana towaru? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 10:43   #61
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Cytat:
Napisane przez Habrova Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam w czwartek farbe Casting, po namyśle w domu stwierdziłam jednak że w czerwieni nie bedzie mi do twarzy, czy rossmann przyjmie mi zwrot lub choć wymieni na inny odcień?
Mam paragon, pudełko ogryinalnie zamknięte, nic nie naruszone.
Raczej tak
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 12:09   #62
DIMM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Wczoraj późnym wieczorem kupiłam pomadkę MF - były dwie ostatnie sztuki oraz nieoznaczony tester. Byłam przekonana, że pomadka jest nieotwierana (naiwna klientka). W domu okazało się, że pomadka nie tylko ma rozerwaną nalepkę zabezpieczającą (zapewne przeciętą paznokciem - prosty sposób), ale także jest używana (brrry) I klops. Co zrobić? Chciałabym wymienić - ale czy to będzie możliwe?
Rano z paragonem i pomadką, poszłam do tego samego Ross w którym kupiłam używany produkt. Kierowniczka (b. opryskliwa, z tonem grożącym) powiedziała, ze pewnie użyłam i mi się nie podoba. Potwierdziłam jej (po raz kolejny), że wieczorem w sklepie nie zauważyłam, że pomadka jest używana, opakowanie nie otwiera się lekko i łatwo a po naklejce na pierwszy "rzut oka" nie widać, że została zerwana i uprzejmie proszę o wymianę na produkt nieużywany (nie zwrot pieniędzy) - taki jak w moim wieczornym zamierzeniu kupiłam.
Ponieważ wciąż nie była to miła rozmowa -ze strony kierowniczki sklepu- poprosiłam o formularz reklamacji w związku z zamiarem zgłoszenia niezgodności towaru z zawartą umową (kupowałam nowy towar, który okazał się używany, na co jego zewnętrzne cechy opakowania nie wskazywały). Pani jeszcze mi przez chwile "poubliżała" w temacie mojej znajomości prawa handlowego, pogroziła, że nie mama szans na rozpatrzenie takiej reklamacji, po czym z niezadowoleniem przystąpiła do wymiany i zamiany paragonów. Pomadkę mam wymienioną, ale raczej nie będę tam już robiła zakupów - do wyboru jeszcze kilka Ross w okolicy.
Nie chcę narażać się na nieprzyjemności, a zawyżone pomyłki cenowe zdarzają się w tym akurat sklepie "co paragon".
Oto na świeżo moja reklamacyjna wymiana. Zakończyła się dla mnie pozytywnie, jednak niesmak po kulturze rozmowy pozostał.
DIMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:13   #63
beatris93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Kupiłam odżywkę z Sally i po powrocie do domu przeczytałam opinie na wizażu, które okazały się bardzo słabe. Na drugi dzień poszłam do rossmana i zapytałam czy mogę ją zwrócić. Facetka sprawdziła tylko czy opakowanie (papierowe) nie było otworzone i kase oddała bez problemu.
beatris93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-05, 19:20   #64
Kate012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Witam. A czy moze bylaby mozliwosc wymiany uzywanego towaru...? Moze i brzmi absurdalnie, bo kosmetyk to kosmetyk, ale opinie w internecie sprawdzalam, i sa podzielone, jedni posza ze wymieniaja, inni ze nie. Otoz kupilam dzisiaj podklad loreal, w najjasniejszym odcieniu, ktory i tak okazal sie za ciemny. Podklad drogi, a w swietle sklepu wydawal sie byc ok, dopiero w domu zobaczylam. Jutro moze sprobuje pojsc, ale chcialam sie dowiedziec czy jest jakas szansa ze by go wymienili(nawet za doplata) lub zrocili pieniadze, oczywiscie mam paragon z zakupu. Podklad uzyty raz, ale otwierany...
Kate012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:34   #65
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

miałam często problemy z wymiana jakiegos produktu, ale raz po prostu wytłumaczyłam, ze tusze byly zle poustawiane (nie w swoich przegrodkach) i wzielam zamaist czarnego - niebieski. Kierowniczka rossmanna mi wymienila. A tego niebieskiego tuszu nawet nie otwieralam jak przeczytalam na opakowaniu jaki to kolor.
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 10:59   #66
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Przecież nigdzie nie jest opisane w przegródkach gdzie jaki kolor ma stać. Wystarczy patrzeć jaki kolor sie bierze.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 18:15   #67
Esmaralda
Przyczajenie
 
Avatar Esmaralda
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Hej!
Dziewczyny, dzisiaj w Rossmanie kupiłam dwa olejki Alterry (są w promocji po 14,99). Przed chwilą dobrałam się do swojego zakupowego łupu i jeden olejek w porządku, a drugiego... brak do połowy! Co robić? Przyjmą mi to? Nie wiem czy ktoś go używał, testował, czy mają bajzel na magazynie, ale jestem zniesmaczona. Czy któraś z Was była już w takiej sytuacji?
Esmaralda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 08:08   #68
aurorenne
Przyczajenie
 
Avatar aurorenne
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Cześć, kupiłam wczoraj farbę w rossmannie, ale po przyjściu do domu przeczytałam opinie w internecie, że z koloru miedziany bursztyn wychodzi czarny :/ Farba była kupiona na promocji 'cena na do widzenia' czy coś w tym stylu i już na półce miała lekko zgniecione opakowanie. Czy wymienią mi to na inną farbę? :<
aurorenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:31   #69
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Nie. Chciałam raz zwrocic farbe do wlosow, bo kupilam zly oddcien, rozmawialam z kierowniczką sklepu i powiedziala, ze nie przyjmuja zwrotow/wymiany tego typu produktów...
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:47   #70
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Kupiłam wczoraj perfum naomi cambell. Niestety nie zwróciłam uwagi, ze nie był on zafoliowany. W domu okazało się, ze flakonik nie jest pełny. Czy mam jakąś szanse na reklamacje?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:04   #71
Ustryk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 20
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

jeśli jest paragon to nie ma problemu
Ustryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-13, 17:27   #72
marawa
Raczkowanie
 
Avatar marawa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 136
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Hej Dziewczyny
Czy wiecie czy reklamacji produktu trzeba dokonywać w tym samym sklepie Rossmanna, w którym był zakup, czy można iść do dowolnego Rossmanna?
Sęk w tym, że kupiłam coś kilka dni temu, gdy byłam w Krakowie na egzaminie, a teraz chciałabym to rekalmować w swoim miasteczku
__________________
Wymiana kosmetyki i inne:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1114236
marawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-13, 17:39   #73
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Reklamować możesz w każdym. Dostajesz wtedy formularz reklamacyjny i maja 2 tygodnie na rozpatrzenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 18:10   #74
marawa
Raczkowanie
 
Avatar marawa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sanok
Wiadomości: 136
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

dzięki
__________________
Wymiana kosmetyki i inne:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1114236
marawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 14:48   #75
*Cafe Latte*
Raczkowanie
 
Avatar *Cafe Latte*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 195
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Widzę, że kilka osób miało problem że za zakupiony towar zapłaciła więcej niż było podane na metce.
PAMIĘTAJCIE! Zawsze płacicie cenę jaka widnieje na metce. Nawet jeśli promocja minęła a ktoś przez pomyłkę nie ściągnął starej metki to niestety błąd sklepu na naszą korzyść. Lub jeśli cena w systemie jest wyższa niż na metce to także sklep ma obowiązek sprzedać towar po cenie która widnieje na metce.
*Cafe Latte* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 21:19   #76
kawopijka
Raczkowanie
 
Avatar kawopijka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 227
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Dziewczyny, kupiłam przez internet kredkę z wibo do brwi. Niestety, kupiłam zły kolor, co zorientowałam się jak narzeczony przywiózł paczkę do domu. Produktu nie używałam, a nie był oryginalnie zapakowany. Jest jakaś szansa żeby to wymienić? Teoretycznie mogę zwrócić do 14 dni produkty kupione prze internet, ale nie wiem jak w przypadku kredki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zwariowałaś? Zachowaj trochę szaleństw na
menopauzę!


— Woody Allen
kawopijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 11:00   #77
annakwiat1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Cienko z tym jest. Ja ostatnio na tej promocji kolorówki kupiłam pomadę do brwi. Niestety przez przypadek wzięłam inny odcień. Przyszlam rano wymienić (miałam paragon, pomada nieotwierana, zaklejona), mimo to Pani powiedziała, że wymian nie uwzględniają ;/ Rossmann na pl. Unii Lubelskiej jak coś
annakwiat1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 20:44   #78
Nefglarien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Gdyby ktoś się zastanawiał czy można zwrócić biżuterię kupioną w Rossmannie, to tak, mi się udało bez problemu. Zwróciłam następnego dnia po zakupie, a biżuteria nie była przeze mnie przymierzana.
Nefglarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 14:54   #79
RoxiB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

mam ten sam problem. Nie odpuszczę, widać że produkt nowy, wczoraj kupiony, potwierdzony paragonem. W ten oto sposób ostatni raz odwiedziłam ten sklep
RoxiB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-04-06, 15:44   #80
Asia9926
Joasia.os
 
Avatar Asia9926
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

Jeśli masz paragon to warto spróbować wymienić
Asia9926 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 01:45   #81
kyjoho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 2
Dot.: Rossmann- wymiana towaru?

najlepiej zamawiać przez internet z dostawą do domu, wtedy powinna być możliwość zwrotu
kyjoho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-15 02:45:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.