Seks bez zobowiązań - friends with benefits - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 19:26   #61
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

HELP ME dziewczyny
Prawie rok temu poznałam chłopaka, z którym łączy mnie tylko sex. Takie było przynajmniej założenie. Najgorsze jest to, że jak nie mieliśmy ze sobą kontaktu przez kilka miesięcy ja cały czas o nim myślałam (byłam wtedy z kimś innym w związku, więc kochanek odszedł na bok). Od paru dni jestem singlem i znów kochanek się pojawił. Za każdym razem gdy spotkanie dobiega końca czuję żal. Czuję, że zakochałam się, myślę o nim cały czas, to jest straszne bo wiem że z jego strony żadne uczucia się nie narodzą. Co mam zrobić? Czy dalej tkwić w luźnym związku i udawać, że wszystko jest ok? Przecież nie powiem, co czuję
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:05   #62
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

a dla mnie za to nie istnieje seks bez zobowiązań - nie dlatego, że po czasie zaczęłam bym coś czuć, tylko dlatego, że nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie więc taki seks nawet nie zaczlby sie bo bym nie umiala . - i ta osoba by mnie nie podniecila wiec nic by nie bylo, blee
Moim zdaniem jesli on nic do Ciebie nie czuje to powinnas zakonczyc ten "uklad"
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:22   #63
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Candy_Lips, uważasz, że " nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie", ale w moim przypadku jest tak, że on mnie pociąga sexualnie i z tego co on mówi ja jego również. Kiedyś wspomniał, że nie szuka partnerki, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, ponieważ nie poruszałam tego tematu. Na pewno nie weszłabym w taki układ z kimś kto nie jest pociągający. Nie sądziłam, że się zakocham. Mam naprawdę mieszane uczucia, chcę dalej to ciągnąć ponieważ mam możliwość kontaktu z nim, ale jednocześnie moje uczucie będzie się pogłębiać ehh
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:29   #64
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Co mi pomagalo jak bylam w zwiazku bez zobowiazan gdy zaczynalam sie angazowac to wziecie pod uwage tez wad faceta, czy rzeczywiscie chcialabym z nim byc. Kobiety z natury najczesciej sa bardziej uczuciowe i mimo ze ja nie naleze do tej grupy bardzo bardzo uczuciowej to jednak roznie bywalo ale to chyba z samotnosci Teraz probuje sobie wybic z glowy faceta ktory ma dziewczyne (5 lat i sa osoby ktora mowia ze w tej chwili oni sa bardziej jak rodzenstwo) no i zdarzylo sie ze kochalismy sie jeden raz i to wyszlo z jego strony, ciagnie mnie do niego ale wiem ze to raczej nie mozliwe ze zostawi ja dla mnie. Myslalam ze moze klin klinem ale tego akurat obecnie brakuje I badz tu kobieto madra i radz sobie z sama soba...

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
a dla mnie za to nie istnieje seks bez zobowiązań - nie dlatego, że po czasie zaczęłam bym coś czuć, tylko dlatego, że nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie więc taki seks nawet nie zaczlby sie bo bym nie umiala . - i ta osoba by mnie nie podniecila wiec nic by nie bylo, blee
Moim zdaniem jesli on nic do Ciebie nie czuje to powinnas zakonczyc ten "uklad"
Kazdy ma inne predyspozycje, jednego to kreci innego nie i chyba nie nalezy nikogo oceniac
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:33   #65
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Co mi pomagalo jak bylam w zwiazku bez zobowiazan gdy zaczynalam sie angazowac to wziecie pod uwage tez wad faceta, czy rzeczywiscie chcialabym z nim byc. Kobiety z natury najczesciej sa bardziej uczuciowe i mimo ze ja nie naleze do tej grupy bardzo bardzo uczuciowej to jednak roznie bywalo ale to chyba z samotnosci Teraz probuje sobie wybic z glowy faceta ktory ma dziewczyne (5 lat i sa osoby ktora mowia ze w tej chwili oni sa bardziej jak rodzenstwo) no i zdarzylo sie ze kochalismy sie jeden raz i to wyszlo z jego strony, ciagnie mnie do niego ale wiem ze to raczej nie mozliwe ze zostawi ja dla mnie. Myslalam ze moze klin klinem ale tego akurat obecnie brakuje I badz tu kobieto madra i radz sobie z sama soba...

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Kazdy ma inne predyspozycje, jednego to kreci innego nie i chyba nie nalezy nikogo oceniac
Nie ważne, że z tą dziewczyną są jak brat i siostra. Nie trać czasu na takie układy. To nie jest w porządku.

Mrowko, nie oceniłam nikogo, na początku sma atylko wyrazilam swoj stosunek do takiego seksu, jak sama to widze, a potem poradzilam co robic. Oczywiscie szanuje, ze komus seks bez zobowiazan moze pasowac, mi nie pasuje, ale kazdy jest inny i ja to rozumiem.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
Candy_Lips, uważasz, że " nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie", ale w moim przypadku jest tak, że on mnie pociąga sexualnie i z tego co on mówi ja jego również. Kiedyś wspomniał, że nie szuka partnerki, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, ponieważ nie poruszałam tego tematu. Na pewno nie weszłabym w taki układ z kimś kto nie jest pociągający. Nie sądziłam, że się zakocham. Mam naprawdę mieszane uczucia, chcę dalej to ciągnąć ponieważ mam możliwość kontaktu z nim, ale jednocześnie moje uczucie będzie się pogłębiać ehh

Wiem o czym mowisz, ja nie pisalam tego do Ciebie, napsialam tylko, ze mnie osobiscie nie podniecal nigdy ktos kogo nie kocham ,nawet jak jest przystojny, po prostu seks dla mnie istnieje dopiero gdy kogos kocham, dopierto wtedy mnie pociaga
co do Twojej sytuacji jak myslisz czy on tez cos czuje ?

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:31
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:45   #66
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
Candy_Lips, uważasz, że " nie umeim robić tego z kimś kogo nie kocham, to napawa mnie ogromnym nabrzydzeniem i osoba ktorej nie kocham nie pociąga mnie seksualnie", ale w moim przypadku jest tak, że on mnie pociąga sexualnie i z tego co on mówi ja jego również. Kiedyś wspomniał, że nie szuka partnerki, nie wiem jak teraz wygląda sytuacja, ponieważ nie poruszałam tego tematu. Na pewno nie weszłabym w taki układ z kimś kto nie jest pociągający. Nie sądziłam, że się zakocham. Mam naprawdę mieszane uczucia, chcę dalej to ciągnąć ponieważ mam możliwość kontaktu z nim, ale jednocześnie moje uczucie będzie się pogłębiać ehh
Wiem ze napisalam cos przed chwila co w jakis sposob wyklucza to co napisze teraz ale to tylko dlatego ze bylam (i moze nadal jestem ) glupia. Prawie rok temu rozstalam sie z facetem po prawie 2 letnim zwiazku. Calosc ogolnie byla bardzo burzliwa ale przede wszystkim oparta na sexie, po jakims czasie od pierwszego spotkania on doszedl do wniosku ze nie jestem w jego typie ale sex mielismy fajny takze powiedzialam, ze przeciez mozemy spotykac sie tylko po to - luzny zwiazek (ciagnelo mnie do niego niesamowicie, sex byl fajny a ja nie chcialam byc sama), on po pewnym czasie zaczal mnie kontrolowac z kim wychodze i po co (taki pies ogrodnika), w koncu skonczylo sie na tym ze nawet mieszkalismy razem. Ogolnie jest to historia w wielkim skrocie i teraz z perspektywy czasu moge powiedziec ze nie bylo warto, stracilam prawie 2 lata zycia z kims komu na mnie nie zalezalo i mnie wykorzystywal (na co glupia spokojnie sie godzilam), ale jako ze czlowiek uczy sie na bledach i mnie czegos ta historia nauczyla.
Takze zastanow sie nad tym bo jednak rzadko kiedy jest tak ze facet zmienia zdanie jesli na pocatku stawia sprawe jasno


A w ogole ostatnio gdzies przeczytalam albo uslyszalam ze dziewczyny maja glupi zwyczaj rozkladania wszystkiego na czynniki pierwsze i wymyslania najgorszych powodow czemu facet zachowuje sie tak a nie inaczej gdzie powod najczesciej jest banalnie prosty i absolutnie sie z tym zgadzam. Caly ostatni tydzien spedzilam na mysleniu o tym chlopaku a przeciez i tak wiem ze nic z tego nie wyjdzie. Stwarzamy same sobie mase klopotow

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Nie ważne, że z tą dziewczyną są jak brat i siostra. Nie trać czasu na takie układy. To nie jest w porządku
Na szczescie zadnego ukladu nie ma bo on od razu napisal ze czuje sie winny i nie mozemy tego powtorzyc bo to nie w porzadku wobec niej ale szczerze mowiac nie jestem pewna czy nie byloby czegos w sprzyjajacych okolicznosciach... Ale to bylby swietny sprawdzian mojej silnej woli

Edytowane przez mrowkaa06
Czas edycji: 2011-05-03 o 20:41
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:12   #67
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Candy_lips, nie mówił mi, ale jestem pewna na 2000% że on niczego nie czuje, łączy nas tylko sex. Spotykamy się raz na tydzień, raz na 2 tygodnie, różnie. Kurcze, jak myślę nad tym wszystkim to dochodzą jednak do wniosku, że lepiej zakończyć wszystko. ehhh dlaczego ja musiałam się urodzić kobietą i teraz dumać..;;p
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 21:41   #68
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
Candy_lips, nie mówił mi, ale jestem pewna na 2000% że on niczego nie czuje, łączy nas tylko sex. Spotykamy się raz na tydzień, raz na 2 tygodnie, różnie. Kurcze, jak myślę nad tym wszystkim to dochodzą jednak do wniosku, że lepiej zakończyć wszystko. ehhh dlaczego ja musiałam się urodzić kobietą i teraz dumać..;;p
Jesli jestes pewna to chyba odpowiedz jest jasna , niestety albo stety
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:09   #69
Treissi
Raczkowanie
 
Avatar Treissi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 296
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Wg mnie to wcale nie musi być 'zakochanie'. Wiem to z doświadczenia. Byłam w podobnej sytuacji i też 'szalałam' tak jak Ty. Miałam tysiące różnych myśli, analizowałam każde Jego słowo i zachowanie. Ale w momencie kiedy poznałam kogoś innego, przeszło mi natychmiast. Teraz czasami umówimy się na kolację, pogadamy i to wszystko.

Także głowa do góry - wszystko może się zmienić w jednej chwili.
__________________
Prawda jest najcenniejszą rzeczą jaką mamy, więc oszczędzajmy ją – Mark Twain

Grzeczne dziewczynki idą do raju,
Niegrzeczne mają raj na ziemi.
Treissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 01:13   #70
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Ja mam pytanie do dziewczyn, którym zdażyło się uprawiać seks bez zobowiązań:

Jak robiliście facetowi dobrze ustami to on był w prezerwatywie?
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:09   #71
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Nie
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-10, 12:18   #72
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

był bez gumki
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:23   #73
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Ja nieznajomej dziewczynie nie zrobił bym dobrze ustami bez bibułki.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 18:49   #74
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Ale nie pytales czy robilysmy dobrze znajomemu czy obcemu...
Jesli o mnie chodzi to dobrze robilam bez gumki, ale komus kogo znalam i laczyl nas tylko sex. Nie byl to chlopak, ktorego widzialam 1szy raz na oczy
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 19:00   #75
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Raczej mi chodziło o seks na pierwszej lub drugiej randce, a nie z przyjacielem czy dobrym kumplem.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 00:56   #76
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Jeżeli facet by mnie kręcił na tyle(i bym mu na tyle zaufała), że na pierwszej czy drugiej randce uprawialibyśmy seks, w tym oralny, to to nie byłby na tyle obcy, żeby używać gumek do "innych czynności seksualnych" (w ogóle lizanie tego lateksu... fuj! z tymże idea "finiszu" w ustach też mnie nie przekonuje, więc po co?).

Co do tematu-taki seks jest w porządku, dopóki obie strony są w zdrowym stosunku do tego. Jak komuś zaczyna zależeć to moim zdaniem trzeba się natychmiast wycofać. Bo będzie boleć, a po co? Nie analizować, nie wspominiać, nie szukać kontaktu, nie nadinterpretować.

Osobiście byłam w takim układzie, ale z byłym I było lepiej niż pod koniec naszego trzymiesięcznego związku-bo przestaliśmy udawać, że liczymy na to, że łączy nas coś więcej. Układ się skończył jak się zeszłam z Moim aktualnym TŻ-tem.
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 01:00   #77
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jeżeli facet by mnie kręcił na tyle(i bym mu na tyle zaufała), że na pierwszej czy drugiej randce uprawialibyśmy seks, w tym oralny, to to nie byłby na tyle obcy, żeby używać gumek do "innych czynności seksualnych" (w ogóle lizanie tego lateksu... fuj! z tymże idea "finiszu" w ustach też mnie nie przekonuje, więc po co?).
Ja bym jednak użył bibułki
http://www.glydehealth.com/dams.html

Chociaż prawde mówiać na początku zupełnie wystarczą mi pocałunki i pieszczoty kobiecych piersi.
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:18   #78
pusia1501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Witam wszystkich
dziewczyny pomóżcie mi, nie wiem kompletnie co robić. Byłam w tamtym tygodniu na wycieczce zagranicznej i poznałam fajnego faceta (kierowca autokaru którym jechałam na wycieczkę) na początku było nieśmiale ale wreszcie odważył się i podszedł do mnie. Zapoznaliśmy się i zaprosił mnie na wieczór do swojego pokoju. Poszłam bo strasznie mi się podobał - wieczorem rozmawialiśmy i znaleźliśmy się w łóżku. Wiem co sobie pomyślicie ale ja na prawdę tego nie żałuję, kazał mi zostawić mój numer telefonu i adres domowy. I powiedział, że jak będzie w Polsce to zadzwoni - jak narazie nie dzwoni. A ja pierdoła byłam tak nim zauroczona, że nie wzięłam od niego numeru telefonu a chcę się z nim bardzo skontaktować tylko niewiem jak. Strasznie mi na nim zależy - może przez biuro podróży (tylko wątpię czy podadzą mi jego numer telefonu). Proszę o podpowiedź co zrobić......
pusia1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 00:23   #79
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez pusia1501 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
dziewczyny pomóżcie mi, nie wiem kompletnie co robić. Byłam w tamtym tygodniu na wycieczce zagranicznej i poznałam fajnego faceta (kierowca autokaru którym jechałam na wycieczkę) na początku było nieśmiale ale wreszcie odważył się i podszedł do mnie. Zapoznaliśmy się i zaprosił mnie na wieczór do swojego pokoju. Poszłam bo strasznie mi się podobał - wieczorem rozmawialiśmy i znaleźliśmy się w łóżku. Wiem co sobie pomyślicie ale ja na prawdę tego nie żałuję, kazał mi zostawić mój numer telefonu i adres domowy. I powiedział, że jak będzie w Polsce to zadzwoni - jak narazie nie dzwoni. A ja pierdoła byłam tak nim zauroczona, że nie wzięłam od niego numeru telefonu a chcę się z nim bardzo skontaktować tylko niewiem jak. Strasznie mi na nim zależy - może przez biuro podróży (tylko wątpię czy podadzą mi jego numer telefonu). Proszę o podpowiedź co zrobić......
To, że przespałaś się z kimś obcym, kogo 1szy raz widziałaś na oczy to Twoja sprawa, ale nie martw się, nie będę Cię oceniać, bo sama poszłam do łóżka z kimś kogo 1szy raz widziałam na oczy. Fakt, szkoda że nie wzięłaś jego nr komórki. Nie chcę krakać, ale może być tak że gość chciał tylko kogoś na jedną noc. Pewnie opowiadał Ci ciekawe rzeczy, miłe słówka, prawił komplementy...a teraz milczy. Szkoda, że podałaś swój adres. Obcemu nie powinnaś dawać, z 2giej strony nie znasz go, nie wiesz kim jest. Do biura podróży wg mnie nie ma sensu jechać. Po prostu czekaj na znak od niego, a najlepiej zapomnij skoro cały czas milczy. Wiem, to nie takie łatwe, ale możliwe także głowa do góry, poznasz kogoś lepszego

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

A w ogóle to jest ok, mojego kochanka odkładam na bok;] nie myślę już tak często o nim, odkochuję się... związki bez zobowiązań są w porządku, ale pod warunkiem że żadna ze stron nie zacznie się zakochiwać, jak ja to zrobiłam....mam nauczkę;p
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 16:04   #80
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Chyba za wcześnie się pochwaliłam...znów myślę o kochanku ;/ nie piszemy ze sobą od 4-5 dni, korci mnie żeby spytać co u niego,ale wiem że to zły pomysł dlatego się powstrzymuję. Będę silna-to moja mantra
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:49   #81
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

miniLady86 - mam tak samo jak Ty
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:19   #82
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Hmm dla mnie tez nie ma sexu bez zobowiazan..
A wiem z doswiadczenia.
Wiecej sie w takie cos nie pakuje..chodz bylo swietnie..
Wkrecilam sie w takie cos z kolega i mi zaczelo zalezec mimo ze na poczatku wiedzialam gdzie sa postawione granice on pozniej kogos poznal .. znajomosc sie zakonczyla i ja bylam w szoku bo emocjonalnie sie zaangazowalam
Hmm dla mnie jest seks bez zobowiązań...
A wiem z doświadczenia.
Byłam w dwóch takich układach i było świetnie. Rozstaliśmy się w pierwszym przypadku, bo on wyjechał do pracy winnym mieście, w drugim, ja już nie chciałam od niego seksu, powiedziałam to, ale dalej lubiliśmy się. Więc da się. Ale niestety, u większości kobiet jest ryzyko zakochania...ty już się zakochałaś, autorko. Więć...albo rozmowa, albo będziesz zaciskać zęby. Mówisz, że rozmowa może wszystko zepsuć. A teraz ci tak dobrze? AAA, pytanie. Czy on jest w związku?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 20:29   #83
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

fantasmagorrria więc nie jestem sama zacznę chyba walić głową w mur to może go sobie wybiję...domyślam się, że dziś jest z inną, jestem tego w sumie pewna(ma się swoje źródła) i to mnie cholernie denerwuje;/ a nie powinno, bo przecież nie jest moim chłopakiem więc ma prawo do wszystkiego. Sama się pogrążam na własne życzenie. Wiem jedno-nie wchodzę w takie związki.
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:42   #84
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Cytat:
Napisane przez miniLady86 Pokaż wiadomość
fantasmagorrria więc nie jestem sama zacznę chyba walić głową w mur to może go sobie wybiję...domyślam się, że dziś jest z inną, jestem tego w sumie pewna(ma się swoje źródła) i to mnie cholernie denerwuje;/ a nie powinno, bo przecież nie jest moim chłopakiem więc ma prawo do wszystkiego. Sama się pogrążam na własne życzenie. Wiem jedno-nie wchodzę w takie związki.

Heh...mam tak samo,chociaż nie wiem czy dziś jest z inną wiem za to z pewnością że w ciągu kilku dni na pewno będzie bo ma kogoś. I mimo to, że niby nic że to był tylko seks czuję się...zazdrosna? i w momencie kiedy wydaje mi się, że mam to już za sobą, że to przeszłość, że nic nie czuje i że jest mi obojętny widzę go gdzieś przypadkowo i wszystko wraca. Też wiem jedno- nigdy więcej takich układów.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:13   #85
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Niech któraś z was walnie mi w łeb, ale tak porządnie;/ wczoraj pan X się odezwał...i po niedzieli chyba się spotkamy. Moja silna wola chyba odeszła ode mnie i nie chce ze mną współpracować wrrr
Może za tydzień na miesiąc wyjadę za granicę, będę daleko od niego, od możliwości spotkania się...może to mnie czegoś nauczy i pozwoli się odciąć. Choć sama nie wiem czy chcę tego ehh
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 19:58   #86
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Fuck, fuck, fuck....dalej ciągnę romans....wczoraj się widziałam z Panem X, jak zawsze było miło. Nie chodzi tylko o sex, uwielbiam z nim rozmawiać, jak mnie słucha, radzi, żartuje z różnych rzeczy. Uwielbiam go z wielu względów i to zaczyna stawać się dla mnie samej niebezpieczne za każdym razem gdy się spotykamy, a raczej rozstajemy...myślę wtedy cały czas co robi, gdzie i z kim jest...jakby był moim mężczyzną, a nie kochankiem. Sama sobie robię psychiczne kuku, ale nie potrafię tak po prostu przestać się z nim spotykać. W poniedziałek wyjeżdżam, wracam za 3 tyg, ale wiem że po powrocie on chce się spotkać ze mną...
Dobra, widzę że jakiegoś bloga tu zaczynam produkować;p
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 20:07   #87
fantasmagorrria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 33
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

MiniLady86 pisz pisz, wiesz co, czytam to co piszesz i się poprostu uśmiecham bo to tak jakbym o sobie czytała. Mimo wszelkich deklaracji i postanowień też nadal się spotykam z tym panem, i mam tak że czasem wydaje mi sie ze wszytsko jest ok ładnie pieknie jestesmy razem i jest fajnie mimo ze on kogos ma a za chwile sie nie odzywa i czuje ze ma mnie kompletnie w dupie i czuję się okropnie mimo to tez mysle co robi z kim jest itp. masakra jakas! idiotka ze mnie i tyle ale powtarzam sobie ze jestem wolna i moge robic co chce nikogo przeciez tym nie ranię itp a za chwilę czuję sie do dupy bo jestem sama a on pewnie teraz zkimś innym i tak dalej i tak dalej. Nie umiem przestać się z nim spotykac.
fantasmagorrria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:01   #88
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Mi tez sie wydaje, że nie należny mylic takiej czułości, przywiązania itp ktore naturalnie pojawia się po seksie z prawdziwym zakochaniem. Bo to, ze cos tam się czuje do kogoś z kim się sypia jest moim zdaniem normalne ale z prawdziwym uczuciem nie ma to wiele wspólnego. a w każdym razie nie zawsze
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:09   #89
miniLady86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

fantasmagorrria może ty jesteś jakąś moją siostrą bliźniaczką skoro tak samo myślisz i przeżywasz to samo co ja;p a tak poważnie to zaczyna mnie powoli denerwować ta cała sytuacja, to że rano myślę o nim i zasypiając tak samo jest... nawet jak byłam z kimś (nie długo bo 5 m-cy) to również o nim myślałam, przypominałam sobie wspólne chwile, a co gorsza zdarzało mi się porównywać go do mojego ówczesnego chłopaka. Myślałam, żeby stać się zimną suką i bawić się uczuciami innych, ale to jednak nie dla mnie.
miniLady86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:28   #90
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Seks bez zobowiązań i zakochanie

Jak dla mnie gosc nie jest zadnej wart.. skoro w związku i z Tobą to tymbardziej ja bym nie liczyła na coś trwalego.
Poza tym związek zaczynający się od seksu to słaba alternatywa.
Tymbardziej jak kogoś ma ,ja bym odpuściła
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-27 16:12:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.