zbyt wymagająca? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 10:00   #61
Margarett194
Raczkowanie
 
Avatar Margarett194
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: zbyt wymagająca?

Podarowalam mu ta ksiazke, jeszcze jej nie czytal. Stwierdzil ze nie ma czasu pracy pisac a na ksiazke bd mial czas. Wgl nie wiem jak na niego wplynac. Juz zaczyna sie ze sie nie kochamy. Bo mu odmawiam. Przychodzi do lozka i zapytanie : dzialamy cos ?. Nie mamnajmniejszej ochoty na zblizenia. Chce poprostu isc spac i tyle. Co mam robic ?
Margarett194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 10:04   #62
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: zbyt wymagająca?

Zostało Ci napisane szesnaście razy, co masz zrobić i jest to rzucanie grochem o ścianę. Kochasz misia, to się męcz i nie marudź.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:19   #63
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Podarowalam mu ta ksiazke, jeszcze jej nie czytal. Stwierdzil ze nie ma czasu pracy pisac a na ksiazke bd mial czas. Wgl nie wiem jak na niego wplynac. Juz zaczyna sie ze sie nie kochamy. Bo mu odmawiam. Przychodzi do lozka i zapytanie : dzialamy cos ?. Nie mamnajmniejszej ochoty na zblizenia. Chce poprostu isc spac i tyle. Co mam robic ?
Czego nie rozumiesz?Z gówna bata nie ukręcisz.On jest do niczego,a Ty myślisz że jakąś książeczką na niego wpłyniesz.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:43   #64
Margarett194
Raczkowanie
 
Avatar Margarett194
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: zbyt wymagająca?

To prosze powiedzcie mi jak mam z nim porozmawiac i kiedy .
Margarett194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-23, 11:54   #65
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
To prosze powiedzcie mi jak mam z nim porozmawiac i kiedy .
Normalnie,nie czekaj do momentu jak on będzie nalegał na seks,tylko przyjdź do niego teraz,zaraz i powiedz mu "Słuchaj,mam Ci coś ważnego do powiedzenia.Nie będę z Tobą uprawiać seksu,bo nie potrafisz mnie zaspokoić i jesteś po prostu kiepski w łóżku".Prosta sprawa,albo on się ogarnie,albo nie.Nie słuchaj jego głupich argumentów,skończ mu ulegać.Nie rób tego delikatnie,by go nie zranić,bo czas na delikatność i subtelne aluzje już dawno przeminął.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 22:15   #66
Margarett194
Raczkowanie
 
Avatar Margarett194
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: zbyt wymagająca?

Rozmawialam z przyjaciolka, powiedziala ze wiekszosci facetow nie zwraca uwagi na potrzeby kobiet, widza tylko siebie. I abym wyszla z inickatywa w seksie. Mowila ze jak bd sie z nim kochac to abym wylaczyla myslenie i skupila sie na cielesnosci wtedy inaczej bede to odbierac . Nie wiem czy to prawda. Co o tym myslicie ?
Margarett194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 00:16   #67
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Rozmawialam z przyjaciolka, powiedziala ze wiekszosci facetow nie zwraca uwagi na potrzeby kobiet, widza tylko siebie. I abym wyszla z inickatywa w seksie. Mowila ze jak bd sie z nim kochac to abym wylaczyla myslenie i skupila sie na cielesnosci wtedy inaczej bede to odbierac . Nie wiem czy to prawda. Co o tym myslicie ?
Nieprawda.
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 06:18   #68
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Rozmawialam z przyjaciolka, powiedziala ze wiekszosci facetow nie zwraca uwagi na potrzeby kobiet, widza tylko siebie. I abym wyszla z inickatywa w seksie. Mowila ze jak bd sie z nim kochac to abym wylaczyla myslenie i skupila sie na cielesnosci wtedy inaczej bede to odbierac . Nie wiem czy to prawda. Co o tym myslicie ?
Totalna nieprawda. Najwyraźniej ty i koleżanka spotykalyście sie z bucami. Normalna osoba dba o to żeby partnerowi w trakcie seksu też było przyjemnie. Jest też wielu facetów dla których doprowadzenie kobiety do orgazmu to kwestia najważniejsza. Nie tłumacz swojego misia, jak nie umie o ciebie zadbać to znajdź kogoś kto umie i chce.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 08:23   #69
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Rozmawialam z przyjaciolka, powiedziala ze wiekszosci facetow nie zwraca uwagi na potrzeby kobiet, widza tylko siebie. I abym wyszla z inickatywa w seksie. Mowila ze jak bd sie z nim kochac to abym wylaczyla myslenie i skupila sie na cielesnosci wtedy inaczej bede to odbierac . Nie wiem czy to prawda. Co o tym myslicie ?
Myślimy, ze koleżanka pier....i głupoty, a Ty jesteś tak zaślepiona, ze chcesz w nie uwierzyć.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 09:31   #70
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Rozmawialam z przyjaciolka, powiedziala ze wiekszosci facetow nie zwraca uwagi na potrzeby kobiet, widza tylko siebie. I abym wyszla z inickatywa w seksie. Mowila ze jak bd sie z nim kochac to abym wylaczyla myslenie i skupila sie na cielesnosci wtedy inaczej bede to odbierac . Nie wiem czy to prawda. Co o tym myslicie ?
G*wno prawda.Większość facetów,których ja znam,jest bardzo skupiona na przyjemności partnerki.I co na to Twoja przyjaciółka?

Szukasz powodu,żeby go usprawiedliwić,bo tak Ci wygodnie.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 13:33   #71
Margarett194
Raczkowanie
 
Avatar Margarett194
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: zbyt wymagająca?

Mowilam mu ze potrzebuje qiecej zainteresowania moja ospba piesCzot. Odpoqiedzial ze najpierw powinnam spojrzec na siebie na moje Achowanie a potem na innych. Ze jak mnie dotykal to mowilam aby mnie zostawil i dal mi spokoj. Tak mowilam. Potem powiedzialam mu ze tak mowie bo denerwuje mnie jak tak mnie dotyka ze oprocz piersi, posladkow i krocza mam jeszcze reszte ciala. Powiedzial czyli co? Bo wszystko mi zabralas. I taka gadka z nim
Margarett194 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 14:02   #72
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Mowilam mu ze potrzebuje qiecej zainteresowania moja ospba piesCzot. Odpoqiedzial ze najpierw powinnam spojrzec na siebie na moje Achowanie a potem na innych. Ze jak mnie dotykal to mowilam aby mnie zostawil i dal mi spokoj. Tak mowilam. Potem powiedzialam mu ze tak mowie bo denerwuje mnie jak tak mnie dotyka ze oprocz piersi, posladkow i krocza mam jeszcze reszte ciala. Powiedzial czyli co? Bo wszystko mi zabralas. I taka gadka z nim
Facet ma w tyłku twoje potrzeby, rozmowy nic nie dają bo on zawsze zawali winę na ciebie. Możesz wierzyć że nie dałaś pomacac cyckow i dlatego nie chciał cię dotykać nigdzie indziej ale prawda jest taka że on niczego wiecej nie chce tylko swojej przyjemności. Nie zmienisz go w czułego chłopaka który bedzie cie pieścić jak chcesz przez godzinę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 14:54   #73
Irrri
Raczkowanie
 
Avatar Irrri
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 61
Dot.: zbyt wymagająca?

z tego co piszesz to ja bym się poważnie zastanowiła nad swoją przyszłością z nim. Czy chcesz być całe życie nieszczęśliwa? Czesto jest tak, ze facetowi "delikatnie" trzeba uświadomić, że kobieta potrzebuje więcej, niż złapania jej za cycki, a już stanie się chętna i gotowa. Ale jak widać on wcale sobie tego nie chce uświadomić i dodatkowo wszystko zwala na Ciebie. Baaardzo nieciekawa sytuacja i nie zazdroszczę.
Irrri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 15:36   #74
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
3 miesiące temu urodziłam dziecko. Koniec ciąży miałam bardzo kiepski a seks w ostatnim trymestrze był tak żałosny, że w ostatnim miesiącu z wyboru przestaliśmy się kochać z mężem. Nie chodzi tu o to, że nie doszłam, bo orgazmu nie mam może ze 2x na rok (jak coś mnie wybije z nastroju). Chcę cię tu uświadomić, że w seksie nie chodzi tylko o szczytowanie, bo są ORGAZMY i orgazmy. Sytuacja jak u ciebie dla mnie jest niedopuszczalna.
Ps. Wyobraź sobie, że mój mąż przy 2 miesiącach postu (poprzedzonych kilkoma miesiącami sporadycznego i kiepskiego seksu) nie zdradził mnie ani razu!

Wysłane z mojego D6503

przepraszam ale to chyba normalne? No chyba że standardem jest że faceci zapładniają swoje kobiety i maja od tej chwili zielone światło na skok w bok.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 15:58   #75
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
przepraszam ale to chyba normalne? No chyba że standardem jest że faceci zapładniają swoje kobiety i maja od tej chwili zielone światło na skok w bok.
To był kontekst do wypowiedzi autorki wątku, która napisała, że jej facet będzie chciał sobie ulżyć a jak ona mu się nie odda, to zrobi skok w bok (kilka postów wyżej).
Przekaz miał być ironiczny.
Od tej pory staram się cytować osoby do których piszę

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 16:43   #76
Margarett194
Raczkowanie
 
Avatar Margarett194
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: zbyt wymagająca?

Wczoraj szlimy spac chcial abym zrobila mu loda po wczesniejszych jego namowach na seks. Powirdzialam ze nie bo nie mam ochoty. Pytal sie dlaczego odpowiadalam bo nie chce. Tak jak i z seksem. Dodalam : ze jezeli tak bardzo masz ochote to zrob sobie reka ja pretensji miec przeciez nie bede miala to die zasmial wypuszczajac powietrze weeeezzz.... jak lezelismy razem i po chwili jak dobrze go zrozumialam powiedzial : jak bedziesz chciala buzi to powiem daj sobie buzi do sufitu czy cos takiego - nie wiem co to mialo znaczyc. . . Nie zwrocilam na to uwagi olalam to poprostu.
Margarett194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 17:44   #77
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Wczoraj szlimy spac chcial abym zrobila mu loda po wczesniejszych jego namowach na seks. Powirdzialam ze nie bo nie mam ochoty. Pytal sie dlaczego odpowiadalam bo nie chce. Tak jak i z seksem. Dodalam : ze jezeli tak bardzo masz ochote to zrob sobie reka ja pretensji miec przeciez nie bede miala to die zasmial wypuszczajac powietrze weeeezzz.... jak lezelismy razem i po chwili jak dobrze go zrozumialam powiedzial : jak bedziesz chciala buzi to powiem daj sobie buzi do sufitu czy cos takiego - nie wiem co to mialo znaczyc. . . Nie zwrocilam na to uwagi olalam to poprostu.
Nie powinnaś mówić że nie masz ochoty tylko powinnaś mówić prawdę - jak zdobi ci dobrze to dostanie loda. Dopóki nie zadba o ciebie najpierw to lody sobie może w sklepie pooglądać
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:48   #78
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: zbyt wymagająca?

A wziełaś pod uwage mój wcześniejszy post?
Facet nie wie co ma robić,jest jak dziecko we mgle. A Ty tylko nie,bo nie,nie chce,nie dotykaj,źle robisz. Zgłupieć można. Weź go do łóżka,pokaż mu conieco,nakieruj. Może tylko tego potrzebuje,bo kompletnie się nie zna na rzeczy. Podobno takie przypadki chodzą po świecie
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:01   #79
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Mowiąc co mi przeszkadza i co bym chciała on się uśmiecha bądź śmieje Jakby myślał ze żartuję.
Po powiedz mu wprost - koleś, nie umiesz mnie doprowadzić do orgazmu, jesteś fatalny w łóżku i mnie to nie bawi.

Podejrzewam, że przynajmniej przestanie się śmiać.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 22:19   #80
Margarett194
Raczkowanie
 
Avatar Margarett194
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 47
Dot.: zbyt wymagająca?

Robilam to, to mowil ze jestem wredna.. kilka krotnie ale on dalej swoje. A ten jegoslinotok przy minetce.... tylko czuje jak to sie po mnie leje a potem przescieradlo mokre
Margarett194 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 06:33   #81
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margarett194 Pokaż wiadomość
Robilam to, to mowil ze jestem wredna.. kilka krotnie ale on dalej swoje. A ten jegoslinotok przy minetce.... tylko czuje jak to sie po mnie leje a potem przescieradlo mokre
To akurat jest normalne . Nie wiem czy da się to jakoś zminimalizować. W międzyczasie musi przełykać ślinę. To tak jak z lizakiem. Wyobraź sobie, że np masz lizaka o niekoniecznie kwaśnym smaku, liżesz go i nie przełykasz. Efekt będzie fuj. Po drugie to nie tylko ślina, Ty również masz swój udział w mokrym prześcieradle .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:43   #82
drirrpl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 345
Dot.: zbyt wymagająca?

Auyorko im więcej piszesz tym zmieniam moje zdanie, nie dogaduje cie się, ty musisz mu mówić co on ma robić i gdzie może i gdzie ma ciebie dotykać i jak, rozmowa przede wszystkim a nie foch i mówienie nie dotykaj mnie tam, tylko ze za mocno, za słabo, tu Lubie a tu nie itp, ja np dostałem instrukcje jak panna lubi i problemu nie było, oczywiście że są eksperymenty ciągle żeby nie było nudno ale rozmowa to podstawa. Nie mowie ze masz mu mówić przez cały czas jak on ciebie lize ale jakoś trzeba zacząć a potem to już poleci z górki
drirrpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 11:47   #83
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez drirrpl Pokaż wiadomość
Auyorko im więcej piszesz tym zmieniam moje zdanie, nie dogaduje cie się, ty musisz mu mówić co on ma robić i gdzie może i gdzie ma ciebie dotykać i jak, rozmowa przede wszystkim a nie foch i mówienie nie dotykaj mnie tam, tylko ze za mocno, za słabo, tu Lubie a tu nie itp, ja np dostałem instrukcje jak panna lubi i problemu nie było, oczywiście że są eksperymenty ciągle żeby nie było nudno ale rozmowa to podstawa. Nie mowie ze masz mu mówić przez cały czas jak on ciebie lize ale jakoś trzeba zacząć a potem to już poleci z górki
O ile przeczytałeś cały wątek to autorka od początku mówi, ze jej argumenty to jak rzucanie grochem o ścianę. Rozmowa wymaga uczestnictwa co najmniej dwóch osób, a tu jest monolog. Koleś ma głęboko w potrzeby swojej partnerki i na wszelkie sugestie reaguje najwyżej burackim rechotem.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 13:28   #84
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
O ile przeczytałeś cały wątek to autorka od początku mówi, ze jej argumenty to jak rzucanie grochem o ścianę. Rozmowa wymaga uczestnictwa co najmniej dwóch osób, a tu jest monolog. Koleś ma głęboko w potrzeby swojej partnerki i na wszelkie sugestie reaguje najwyżej burackim rechotem.
No ten śmiech faceta autorki mnie wkurza, znam takich facetów, oni zawsze mają rację, ty głupia kobieto sobie pogadaj ale ja wiem lepiej więc i tak zrobię swoje. Gdyby facet zareagował śmiechem na to jak ma mnie pieścić to dostałby chyba w łeb porządnie. Nie wytrzymałabym nerwowo z kimś kto śmieje mi się w twarz kiedy ja mówię cholernie serio.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 13:38   #85
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: zbyt wymagająca?

Ja bym w ogóle nie wytrzymała z facetem, który by się do mnie odnosił tak, jak facet autorki odnosi się do niej.

Mnie generalnie przeraża, ze młode dziewczyny czepiają się zębami i pazurami totalnych idiotów, usprawiedliwiają wszelkie ich chamsko-olewczo-burackie zachowania i za wszelką cenę usiłują przekonać otoczenie, ze "Misio ogólnie jest taki kochany, tylko" - i tu następuje litania skarg. Na wszelkie argumenty są głuche.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 14:32   #86
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja bym w ogóle nie wytrzymała z facetem, który by się do mnie odnosił tak, jak facet autorki odnosi się do niej.

Mnie generalnie przeraża, ze młode dziewczyny czepiają się zębami i pazurami totalnych idiotów, usprawiedliwiają wszelkie ich chamsko-olewczo-burackie zachowania i za wszelką cenę usiłują przekonać otoczenie, ze "Misio ogólnie jest taki kochany, tylko" - i tu następuje litania skarg. Na wszelkie argumenty są głuche.
Racja, racja.

Często czytam niektóre watki mojemu facetowi. Nienawidzi mnie za to i trudno mu uwierzyć że niektórzy są tak głupi.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-04, 15:26   #87
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Ja bym w ogóle nie wytrzymała z facetem, który by się do mnie odnosił tak, jak facet autorki odnosi się do niej.
Na wszelkie argumenty są głuche.
Autorka otrzymała falę odpowiedzi, przeważnie podobnych do siebie. I nadal się skarży. Więc jest głucha i ślepa.
Szkoda pisania
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-05, 18:49   #88
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: zbyt wymagająca?

[QUOTE=eemilka;53681501]To był kontekst do wypowiedzi autorki wątku, która napisała, że jej facet będzie chciał sobie ulżyć a jak ona mu się nie odda, to zrobi skok w bok (kilka postów wyżej).
Przekaz miał być ironiczny.
Od tej pory staram się cytować osoby do których piszę

Wysłane z mojego D6503[/QUOTE]

ok, po prostu odebrałam Twój post jakby "sprawcy " należały się gratulacje bo był wierny.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:03   #89
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
To akurat jest normalne . Nie wiem czy da się to jakoś zminimalizować. W międzyczasie musi przełykać ślinę. To tak jak z lizakiem. Wyobraź sobie, że np masz lizaka o niekoniecznie kwaśnym smaku, liżesz go i nie przełykasz. Efekt będzie fuj. Po drugie to nie tylko ślina, Ty również masz swój udział w mokrym prześcieradle .
Ej,wcale tak nigdy nie miałam,a w życiu 3 różnych facetów mi to robiło Jest mokro,ale nic nie cieknie ani nie spływa.Jakoś dziwne wydaje mi się,że ktoś może mieć aż taki ślinotok,żeby prześcieradło było mokre
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 18:17   #90
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: zbyt wymagająca?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Ej,wcale tak nigdy nie miałam,a w życiu 3 różnych facetów mi to robiło Jest mokro,ale nic nie cieknie ani nie spływa.Jakoś dziwne wydaje mi się,że ktoś może mieć aż taki ślinotok,żeby prześcieradło było mokre
Wiesz, nie chodzi mi o jakąś powódź. Cóż, może nie każdy tak robi, ale u mnie wygląda to dosyć podobnie i byłam nieco zaskoczona wypowiedzią autorki na ten temat . U mnie dochodzi fakt, że bardzo szybko robię się bardzo mokra.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-04 16:26:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.