Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 13:47   #3421
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Poszukuje kogos we Wroclawiu, kto zrobi mi ladny chlodny/naturalny blond na falowanych wlosach i nada fryzurze ksztalt, nie wiem jakie sa teraz ceny w Polsce i we Wroclawiu, ale nie chcialabym wydac wiecej niz 300 (wlosy mam do ramion). Jakie teraz sa ceny i do kogo uderzac?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:53   #3422
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Poszukuje kogos we Wroclawiu, kto zrobi mi ladny chlodny/naturalny blond na falowanych wlosach i nada fryzurze ksztalt, nie wiem jakie sa teraz ceny w Polsce i we Wroclawiu, ale nie chcialabym wydac wiecej niz 300 (wlosy mam do ramion). Jakie teraz sa ceny i do kogo uderzac?
W Jean Louis David nie mają podziału na długość włosów, za jeden kolor zapłacisz 105zł plus strzyżenie 75zł czyli 180zł. Jeśli chciałabyś kontrast lub refleksy - 180zł.
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:52   #3423
chanell85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 103
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

madziunia80
dziękuję za radę, zapisałam się do Anety a przyszły tydzień. Jak będę po wizycie to zdam relację
__________________
chanell85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:15   #3424
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny znacie może tego fryzjera/salon?
Krystian Stępień ul.Przyjaźni 28D Wrocław
http://www.salon-christian.pl/
jeśli tak, to podzielcie się opinią
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:00   #3425
mabh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

gdzie we Wrocławiu mogę zrobić hedlines? mógłby ktoś polecić jakiś dobry salon fryzjerski?
mabh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:31   #3426
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ameliamaj Pokaż wiadomość
Hej, Tak żeby nieco przewietrzyć to forum- szukam opinii na temat salonu fryzjerskiego INSPIRACJA (Plac Bema) - głównie koloryzacja. Wiem że teraz pracują tylko na kolorówce Wella. Mieszkam w okolicy, więc w razie pozytywnych opinii byłby to dobry strzał, jednak mam mieszane uczucia, gdyż rozmowa była zbyt asekuracyjna- miałam wrażenie, że Pani nie za bardzo umie wyrazić jakąś zdecydowaną opinię odnośnie koloru/odcienia farby dla mnie.W necie znalazłam tylko 3 opinie, wszystkie pozytywne.
szczerze polecam Michała, który tam ścina ( u Pani nigdy nei bylam)- jest moim fryzjerem od dwóch lat. Dobrze cieniuje proste włosy (takie posiadam) o innych typach włosów się nie wypowiem. Trzeba tylko uważać bo czasami lubi obciąć za dużo w kwestii koloryzacji się nie wypowiem.
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 19:40   #3427
mabh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Hej, Tak żeby nieco przewietrzyć to forum- szukam opinii na temat salonu fryzjerskiego INSPIRACJA (Plac Bema) - głównie koloryzacja. Wiem że teraz pracują tylko na kolorówce Wella. Mieszkam w okolicy, więc w razie pozytywnych opinii byłby to dobry strzał, jednak mam mieszane uczucia, gdyż rozmowa była zbyt asekuracyjna- miałam wrażenie, że Pani nie za bardzo umie wyrazić jakąś zdecydowaną opinię odnośnie koloru/odcienia farby dla mnie.W necie znalazłam tylko 3 opinie, wszystkie pozytywne.
Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
szczerze polecam Michała, który tam ścina ( u Pani nigdy nei bylam)- jest moim fryzjerem od dwóch lat. Dobrze cieniuje proste włosy (takie posiadam) o innych typach włosów się nie wypowiem. Trzeba tylko uważać bo czasami lubi obciąć za dużo w kwestii koloryzacji się nie wypowiem.

Korzystałam z usług p. Ani z salonu Inspiracja na pl. Bema i nie jestem zadowolona, co prawda robiłam tam tylko fryzurę okolicznościową (jakieś 6 mies. temu). Pani Ania nie bardzo wiedziała co chciała by zrobić z moimi włosami tzn. jak je upiąć. Sugerowałam co chciałabym mieć na głowie ale ostatecznie i tak stanęło na jej 'pomyśle' czy tym czym to było, bo zdecydowanie nie wyglądało rewelacyjnie. Ostatecznie miałam wrażenie, że fryzura na głowie mi się rozleci zanim dojadę na wesele i w sumie nie wiem jakim cudem wytrzymała tyle czasu (może dlatego, że cały czas starałam się sztywno trzymać? to było starszne) dodatkowo mnie postarzała o jakieś 20 lat. Niby tylko fryzura okolicznościowa ale ja wiem, że nigdy więcej! Ta pani nie ma pomysłu na fryzury i choć oczekuje, że jej się podpowie to i tak robi po swojemu co tez jej nie do końca wychodzi. Ja bym się bała dać jej ściąć.

Edytowane przez mabh
Czas edycji: 2012-04-18 o 19:42
mabh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-19, 08:47   #3428
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Treść usunięta
cbab6038fa2d8b6807118ea8918f02bf2a489cf0_5f77b0f29e2aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 16:22   #3429
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej dziewczyny interesuje mnie strzyżenie u p.Aliny z Lorenco a dokładniej jak strzyże boba, czy dobrze się układa po myciu itp.. chcę sie u niej zafarbować ale nie wiem jak ze strzyżeniem własnie na tę fryzurę dokładnie. Dłuższe włosy obcina dobrze ale jak z krótszymi fryzurami ?? Pozdrawiam
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 08:15   #3430
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny interesuje mnie strzyżenie u p.Aliny z Lorenco a dokładniej jak strzyże boba, czy dobrze się układa po myciu itp.. chcę sie u niej zafarbować ale nie wiem jak ze strzyżeniem własnie na tę fryzurę dokładnie. Dłuższe włosy obcina dobrze ale jak z krótszymi fryzurami ?? Pozdrawiam
ja ma boba i wszystko się układa jak należy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 17:45   #3431
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czy możecie polecić jakiegoś fryzjera/fryzjerkę z Salon Expert l'oreal w Auchan?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 16:09   #3432
nikitk5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Znalazłam w necie stronę salonu Pani Anety Hybsz więc wklejam :
http://www.vanite.pl/o-nas

Zapisałam się do Pani Anety na piątek i jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzi z moimi włosami.Mam rudy spłukany kolor (ostatni raz farbowałam w lutym) do tego ze 2 cm odrostu swojego blond.
Mam wielkie marzenie żeby zrobiła mi na tym balejaż blond z brązem i ścięła jakoś, bo noszę kitkę od 3 lat i do tego niestety mam okrągłą buzię jak pyza ;-)
nikitk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 07:56   #3433
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

To teraz ja dołączę do wielbicielek pani Alinki. Wyczytałam o niej na tym wątku i zdecydowałam się zaryzykować. Byłam a ona dokonała cudu koloryzacyjnego na moich włosach i jestem wniebowzięta. Nie oszukiwała, że na pewno kolor wyjdzie jaki chce, albo że rozjaśnianie ich nie zniszczy. Zostałam uświadomiona, zgodziłam się i wyszło.... pięknie!! Piękna rudość. A masaż głowy przy myciu, mhmmmm.... Znalazłam mojego idealnego fryzjera, na pewno tam wrócę
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 00:00   #3434
Coria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez zebra1981 Pokaż wiadomość
Zrezygnowałaś już z usług p. Aliny z Lorenco? Tak z ciekawości pytam
Ja byłam u niej ostatnio i koloru włosów jestem zadowolona, jedank co do cięcia to muszę podejśc na małą poprawkę.
Cześć dziewczyny, zachęcona opiniami na forum wybrałam się do p.Aliny. Rzeczywiście świetny fachowiec, przy tym miła, konkretna osoba. Niestety z fryzury nie byłam zadowolona. Za pierwszym razem zrzuciłam winę na siebie - wydawało mi się, że mogłam źle wytłumaczyć, o co mi chodziło - trudno. Za drugim razem jednak nagadałam się naprawdę dużo, powiedziała, że rozumie itd, po czym i tak ścięła mnie dokładnie jak przy pierwszym podejściu...

To naprawdę dobra specjalistka, ma jednak swoją wizję i chyba nie słucha klienta... Nie wiem, jak do tego podejść, chyba już nie zdecyduję się na trzecią wizytę.
Coria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 10:13   #3435
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nikitk5 Pokaż wiadomość
Znalazłam w necie stronę salonu Pani Anety Hybsz więc wklejam :
http://www.vanite.pl/o-nas

Zapisałam się do Pani Anety na piątek i jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzi z moimi włosami.Mam rudy spłukany kolor (ostatni raz farbowałam w lutym) do tego ze 2 cm odrostu swojego blond.
Mam wielkie marzenie żeby zrobiła mi na tym balejaż blond z brązem i ścięła jakoś, bo noszę kitkę od 3 lat i do tego niestety mam okrągłą buzię jak pyza ;-)
Byłam dwa razy u Pani Anety i jestem rozczarowana. Miałam słabo ścięte włosy kolor jakiś ziemisty i mało twarzowy i szybko się wypłukał... Atmosfera w salonie beznadziejna, p. Aneta była bardziej zajęta swoją znajoma na kanapie niż ścinaniem moich włosów...
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 12:34   #3436
Agutkak
Przyczajenie
 
Avatar Agutkak
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Angry Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cześć,

W przeciągu 10 lat (tzn od kiedy mieszkam we Wrocławiu) przetestowałam wielu fryzjerów (wiele salonów fryzjerskich). I muszę szczerze powiedzieć, że tylko jeden jedyny raz miałam dobrze ścięte włosy. Ten niesamowity moment miał miejsce kiedy ścięłam włosy po raz pierwszy w tym mieście. Było to dosłownie przypadkowe zdarzenie. Pewnego pięknego dnia uderzyłam do pierwszego lepszego fryzjera a dokładniej do salonu, który znajdował się na przeciwko pkp. Z lekką zgrozą poddałam się cięciu starszej Pani, mogła mieć ponad 60 lat. Byłam wówczas przekonana że już po mnie i że przez kilka tygodni będę nosiła czapkę. Jako biedna studentka nie mogłam sobie pozwolić na wypad do profesjonalnego salonu gdzie zapłaciłabym 3 razy więcej. I nic bardziej mylnego starsza Pani okazała się mistrzem. Mam ciężkie do ułożenia włosy, proste, grube, zwykle długie. Ale ta Pani, a raczej jej umiejętności przeszły moje najśmielsze oczekiwania za jedyne 25 zł. Nigdy więcej moje włosy nie układały się tak dobrze jak po tym ścięciu. MISTRZOSTWO!!! Niestety gdy wybrałam się do tego salonu po roku (w trakcie którego zapuszczałam włosy) Pani już nie było, podejrzewam że przeszła na emeryturę .

I tu zaczyna się moja smutna historia z pseudo specjalistami, stylistami "fryzjerami". Dno totalne dno.

1. Salon fryzjerski na Psich Budach - koszmar - co prawda bubu zrobiła mi praktykantka ale i tak nigdy więcej tam nie wrócę. Chciałam zrobić z włosów sięgających mi do pasa"szpic" takie stopniowe ścięcie włosów od ramion w stronę najdłużej długości w formę szpica. Nie jestem nawet w stanie opisać co ta tępa laska zrobiła mi z włosami w każdym bądź razie wyszłam z włosami do ramion a moim "szpicem" był ogonek włosów z czubka głowy.... Tu reklamowałam usługę jedyny raz w życiu bo dostałam szalu jak zobaczyłam się w lustrze po zakończeniu cięcia. Do dzisiaj pamiętam, że 36 zł które mi zwrócono było niczym w porównaniu ze stratą takiej długości włosów. Tu następuje długotrwały proces zapuszczania włosów aby odzyskać odpowiednią długość.

2. W między czasie robię sobie 2 razy grzywkę w nieistniejących już salonach fryzjerskich (jeden był koło obecnej naleśnikarni przy Rynku, drugi po drugiej stronie DH Łada na Oławskiej). Wiadomo dlaczego już nieistniejących... kolejne dno nawet grzywki tępe strzały nie potrafiły zrobić.

3. Po powrocie z "zarobkowych wakacji" pozwoliłam sobie na małe szaleństwo i wybrałam się do salonu Darius na Oławskiej. Kolejne dno wydałam 280zł a był to rok 2006 więc kupa kasy i kupa gówna na głowie. Spalone włosy, ścięcie fatalne włosy nie do ułożenia, schody koszmar.

4. Coraz bardziej załamana postanowiłam wybrać się do kolejnego "eugeniusza" tym razem czytając wcześniej opinie innych i wybrałam Broadway na św. Mikołaja. Nie pamiętam imienia tego fryzjera co najwyżej dla bezpańskich psów. Więc opiszę jego wygląd jest nie za wysoki, szczupły i w okularach i podczas ścięcia robi mega show podrzuca nożyczkami, wykonuje nimi tulupy podwójne, axle itd... Za to to co zostawia na głowie po tym swoim show jest nic nie warte, efekt zerowy, marny, kasa w błoto około 100zł za ścięcie dokładnie nie pamiętam.

5. Może wymieniam nie w takiej kolejności jakiej to naprawdę miało miejsce ale dobrze pamiętam każdego "fachowca". Następnie była Pani Kamila z salonu Cesare. Pierwsza wizyta nie dała oczekiwanego efektu ale bynajmniej nie zrobiła mi większego bubu na głowie a zapłaciłam 50 zł więc postanowiłam że zaryzykuję jeszcze raz efekt był podobny czyli nic specjalnego ale za to cena nie zabiła mnie więc ponownie dla zwyczajnego podcięcia końcówek postanowiłam wrócić 3 raz i wówczas cena jaką podała mi Pani z recepcji (czy jak to inaczej nazwać) zabiła mnie i wycofałam się. Za głupie ścięcie końcówek chciały 130zł... Ludzie w d... się wam poprzewracało. Masakra totalna....

6. Odwiedziłam również salonik Ambiente, kolejne dno. Pan nie pamiętam imienia a szkoda, zrobił mi gówno a nie fryzurę a Pani zamiast koloru który chciałam i pokazałam jej na palecie kolorów (ciepły blond) zrobiła mi sraczkę. Wiem że kolor który chcemy osiągnąć to jedno a w praktyce wychodzi inaczej, ale takie coś może mieć miejsce w domu a nie w niby profesjonalnym salonie gdzie jest wiedza i praktyka (znaczy się powinna być) i płacimy kupę kasy.

7. Za namową koleżanki wybrałam się do kolejnej "specjalistki" p. Anety która salon ma bądź miała między Galerią Dominikańską a placem Powstańców Warszawy. Masakra począwszy od rozmowy skończywszy na efekcie. Napierdzielałam mi całą wizytę o jakimś chłopaku, który ją okradł i jakie to ona ma teraz problemy finansowe... Zero pytań w stylu jakie mam oczekiwania odnośnie fryzury i koloru sama co kilka minut musiałam wtrącać jak ma to wyglądać. W efekcie zaaferowana swoimi sprawami zrobiła mi zamiast brązowych pasemek na blond włosach, jasno białe pasemka a że nie nałożyła farby dokładnie miałam miejscami cętki!!!!!!!!! Włosy zamiast ładnie wystopniować zwyczajnie podcięła skasowała 190 zł na moje zarzuty że to nie tak miało wyglądać zaczęła mi wygłaszać kazanie że w tym mi do twarzy i że nie podjęłaby się robienia ciemniejszych pasemek na jasnych włosach bo to głupota... nosz k.... tylko dlaczego mówi mi o tym po fakcie i to w taki chamski sposób.

8. Po kilku latach farbowania długich włosów na jasny blond postanowiłam znacząco je skrócić i przefarbować na ciemny blond. Sporo naczytałam się o możliwości otrzymania zielonych włosów z blondu przy farbowaniu na ciemniejszy kolor więc niechętnie wybrałam się kolejny raz do specjalisty. Tym razem nie czytając wskazówek innych czy rad koleżanek (bo jak dotąd źle na tym wychodziłam). Poszłam do salonu Akademia Berendowicz & Kublin koło Times'a. Trafiłam na Pana Michała o ile pamiętam bo Pani z recepcji mocno go polecała w przypadku farbowania. I efekt był następujący, ponieważ wizytę miałam późno o 17:30 a wyszłam z salonu po 19 (jeszcze wspomnę że był to listopad). Nie byłam w stanie ocenić dokładnie koloru, ponieważ tylko w świetle dziennym można dobrze go ocenić. Za to w pracy koleżanki oceniły go bezbłędnie "zgniły zielony". I masz Ci babo placek... Poszła do fryzjera żeby nie mieć zieleni a i tak ją miała... Do tego chlastał mi włosy brzytwą więc nie muszę opisywać jak tragicznie wyglądały moje włosy. Zastanawiam się do dzisiaj dlaczego nie poleciałam tego reklamować w końcu 210zł poszło w błoto. Może między innymi dlatego, że pracuje tam kupa cwaniactwa i nie podobała mi się atmosfera która tam panowała, więc obawiałam się że z poszkodowanej zrobią ze mnie winną... słowem idiotkę.

9. Byłam też za namową u niejakiej Pani Justyny salon ma w okolicach ul. Traugutta. Kolejna porażka ścięła mnie po swojemu nie tak jak chciałam w efekcie efektu nie było, poza tym wykonywałam u niej w tym samym czasie dekoloryzację i miała zrobić mi ciemny blond a wyszło żółtko!!!!!!!

10. Ostatnia przygoda w Lord Valium. Nie wiem jak to możliwe że po ścięciu ponad 5 cm włosów moje końcówki są nadal rozdwojone?? Włosy poszarpane na końcach i z tzn schodami!!!

11. Zapomniałam wspomnieć o Pani Blondynie po 40 ze Studia Elena przy ul. Ofiar oświęcimskich. Miałam ściąć u niej tylko włosy, ale namówiła mnie na zrobienie odrostów (sama to zwykle robiłam) ale nie wiedzieć czemu zgodziłam się. Efekt był masakryczny spaliła mi skórę głowy, miałam takie strupy i ból nie do zniesienia, chciałam reklamować ale już następnego dnia Pani była na urlopie... dno

Nie wspomniałam też o innych pseudo salonikach bo naprawdę szkoda czasu, było tego sporo. Wiem jednak że ciężko jest trafić na dobrego fryzjera, stylistę, kogoś kto pomoże dobrać odpowiedni kolor i fryzurę. Za to jest cała masa nieudaczników, który kasują kolosalne kwoty za byle co bo inaczej tego nie umiem nazwać. Najgorsze jest to że nie ma konkretnej reakcji ze strony klientów na jakość i ceny usług (jedynie w domu przed kompem wylewamy swoje żale). W każdym bądź razie już nigdy nie wybiorę się do żadnego "renomowanego" salonu i nie zapłacę takich pieniędzy za usługi które w żadnym wypadku nie są tyle warte, nawet jeśli byłyby wykonane dobrze. Bo przepraszam bardzo ale to jakieś nieporozumienie żeby wizyta u fryzjera kosztowała więcej niż wizyta u stomatologa. Przy czym efekt wizyty u dobrego fryzjera (chociaż jak dla mnie takich brak) utrzymuje się co najwyżej 1-2 miesiące, a u stomatologa kilka lat.

W końcu zdecydowałam się wyrzucić to z siebie.
Amen

Agnes
Agutkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 16:43   #3437
nikitk5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Byłam w salonie u pani Anety i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona atmosfera bardzo miła, pośmiałam się, wyluzowałam i czułam,że oddaję się w fachowe ręce bo pani Aneta od razu mi powiedziała czego mi nie zrobi bo mi nie pasuje i wytłumaczyła czemu.
Zrobiła mi na rudych włosach z odrostami, cudny balejaż blond a to nie lada wyczyn przy rudościach.Zaproponowała sama fryzurkę i mimo iż byłam zaskoczona dość krótkim ścięciem podobało mi się.
W pracy masa komplementów, fryzura odmłodziła mnie o co najmniej kilka lat mąż zaskoczony moją przemianą wrócę tam na bank
i polecam.Madziu dziękuję Tobie za polecenie tego salonu bo dzięki nowej fryzurze odżyłam i znowu się zaczęłam uśmiechać.
Co do fryzury napiszę jeszcze, że ja nie miałam żadnego pomysłu,oddałam się bez słowa sprzeciwu w ręce pani Anetki ;-)
i dobrze ... bo tylu komplementów nie dostałam jeszcze nigdy.
pozdrawiam mocno
nikitk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:41   #3438
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Agutkak - dziękuję za ten wpis, widzę że nie jestem sama. Mieszkam w tym "pięknym" mieście 26 lat i mam podobne odczucia. Wiele razy, a raczej dziesiątki razy nieudane, przepłacone wizyty u fryzjerów. Co prawda ostatnio chodzę stale do jednego, ale jednak bez szału. Trudno, bardzo trudno o dobrego fryzjera, jeszcze trudniej o dobrego kolorystę.
Tyle w temacie.
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 09:02   #3439
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez nikitk5 Pokaż wiadomość
Byłam w salonie u pani Anety i powiem wam, że jestem bardzo zadowolona atmosfera bardzo miła, pośmiałam się, wyluzowałam i czułam,że oddaję się w fachowe ręce bo pani Aneta od razu mi powiedziała czego mi nie zrobi bo mi nie pasuje i wytłumaczyła czemu.
Zrobiła mi na rudych włosach z odrostami, cudny balejaż blond a to nie lada wyczyn przy rudościach.Zaproponowała sama fryzurkę i mimo iż byłam zaskoczona dość krótkim ścięciem podobało mi się.
W pracy masa komplementów, fryzura odmłodziła mnie o co najmniej kilka lat mąż zaskoczony moją przemianą wrócę tam na bank
i polecam.Madziu dziękuję Tobie za polecenie tego salonu bo dzięki nowej fryzurze odżyłam i znowu się zaczęłam uśmiechać.
Co do fryzury napiszę jeszcze, że ja nie miałam żadnego pomysłu,oddałam się bez słowa sprzeciwu w ręce pani Anetki ;-)
i dobrze ... bo tylu komplementów nie dostałam jeszcze nigdy.
pozdrawiam mocno
Cieszę się, że jesteś zadowolona. Ja, co prawda u p. Anety byłam raz 2 lata temu, ale poszłam tylko z zarysem tego, co bym chciała i w ciągu 20 minut miałam na głowie cud, miód i orzeszki
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-12, 13:39   #3440
azhek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam serdecznie,

Dostałam właśnie info, że Dawid odszedł z HDS Kulesza-Infinity, mam więc prośbę do wszystkich, którzy wiedzą gdzie teraz pracuje, napiszcie gdzie ukrył się Dawid. Może ktoś zna jego namiary..
Sprawa pilna bo zarastam

Z góry dziękuję za pomoc
azhek
azhek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:52   #3441
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pytałam kilka postów wyżej o polecany zakład fryzjerski. Niestety nie chcę iść do JLD, czy możecie polecić mi coś innego? Dziękuję bardzo!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 17:51   #3442
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez azhek Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Dostałam właśnie info, że Dawid odszedł z HDS Kulesza-Infinity, mam więc prośbę do wszystkich, którzy wiedzą gdzie teraz pracuje, napiszcie gdzie ukrył się Dawid. Może ktoś zna jego namiary..
Sprawa pilna bo zarastam

Z góry dziękuję za pomoc
azhek
tez dostalam meila z taka wiadomoscia gdyz bylam moze z 3-4 razy u Dawida,moze znajdziesz go na fb? nie mam pojecia gdzie mzoe teraz pracowac...
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 13:09   #3443
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Pytałam kilka postów wyżej o polecany zakład fryzjerski. Niestety nie chcę iść do JLD, czy możecie polecić mi coś innego? Dziękuję bardzo!
To prześledz kilka ostatnich stron watku, tam było o kilku fajnych fryzejarch i wybierz kogoś polecanego dla siebie .... przecież nikt Ci nie powie - idż do tego konkretnej salonu
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 09:00   #3444
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Pytałam kilka postów wyżej o polecany zakład fryzjerski. Niestety nie chcę iść do JLD, czy możecie polecić mi coś innego? Dziękuję bardzo!
Dziewczyny błagam - ten wątek ma 115 stron, a jak każda będzie pytać zamiast poczytać, to za kilka dni wątek będzie miała 1000 stron. Chcecie znaleźć swojego fryzjera - poświęćcie chwilkę i poczytajcie, co już zostało napisane pliiiiizzzzzz
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 08:06   #3445
lotos82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam znajdziesz Dawida tak jak ja na Facebooku lub podaje maila do niego Mr.frycek@interia.pl pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
tez dostalam meila z taka wiadomoscia gdyz bylam moze z 3-4 razy u Dawida,moze znajdziesz go na fb? nie mam pojecia gdzie mzoe teraz pracowac...
witam znajdziesz Dawida na FB tak jak ja lub podaje Malia do niego Mr.frycek@interia.pl pozdrawiam
lotos82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:52   #3446
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny, a polecicie fryzjera w centrum, na upięcie/koka?
idę w czerwcu na wesele i chcę jakoś upiąć włosy i nie mam pojęcia gdzie uderzyć...
i jakie mogą być ceny takiej usługi? ostatnio 10 lat temu na studniówkę upięcie robiłam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 10:27   #3447
azhek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez lotos82 Pokaż wiadomość
Witam znajdziesz Dawida tak jak ja na Facebooku lub podaje maila do niego Mr.frycek@interia.pl pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------



witam znajdziesz Dawida na FB tak jak ja lub podaje Malia do niego Mr.frycek@interia.pl pozdrawiam
Hej!
Wielkie dzięki za pomoc Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
azhek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:33   #3448
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a polecicie fryzjera w centrum, na upięcie/koka?
idę w czerwcu na wesele i chcę jakoś upiąć włosy i nie mam pojęcia gdzie uderzyć...
i jakie mogą być ceny takiej usługi? ostatnio 10 lat temu na studniówkę upięcie robiłam
a ja całkiem niedawno podawałam namiary na bardzo zdolną stylistkę fryzur - Olę...wystarczy cofnąć dosłownie kilka stron
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:48   #3449
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
a ja całkiem niedawno podawałam namiary na bardzo zdolną stylistkę fryzur - Olę...wystarczy cofnąć dosłownie kilka stron
poszukałam. dziękuję
na kilińskiego w goldwellu? jak weszłam na stronę to tam są wymienione fryzjerki i oli nie ma....czy coś poknociłam?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 14:19   #3450
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
poszukałam. dziękuję
na kilińskiego w goldwellu? jak weszłam na stronę to tam są wymienione fryzjerki i oli nie ma....czy coś poknociłam?
dzwoń bezpośrednio do Oli, ona przyjedzie do Ciebie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.