Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-15, 19:05   #3361
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziś przy okazji odrostów ucięłam sobie pogawędkę z dziewczyną z JLD w Renomie. Ona ścina nożyczkami i pytałam co z tymi nieszczęsnymi maszynkami, bo dziewczęta lamentują nad tym aspektem jak Polska długa i szeroka - powiedziała, że taka jest polityka firmy i że w sumie mają obowiązek tak ścinać, tak im każą i tak uczą na szkoleniu. Przyznała, że próbuje tej metody, ale woli staromodne nożyczki i póki ich jej nie zabiorą będzie ich używać, hyhyhyhy

A tak przy okazji to wcale nie robią tam tylko L'orealem jeśli idzie o farby. Dziś zmusiłam panią, aby położyła mi Majirel, bo nie miałam tego nigdy na głowie, a byłam ciekawa, przy okazji dowiedziałam się, że ostatnio kładła mi coś innego - coś na 'I' czy na 'J' kurcze widziałam wzornik, ale zapomniałam nazwy. W każdym razie mówiła, że woli tamtą farbę, a nie L'oreal, bo nie zna tej farby zbytnio, hmmm...

Kurcze tak poplotkowałam trochę, próbowałam coś powyciągać - okazało się, że większość dziewczyn tam nie ma nawet matury i są po zawodówkach... niby nic, ale jakoś to mną wstrząsnęło..yyy
__________________
"...just one more thing"

Edytowane przez MARTECZKA
Czas edycji: 2012-02-15 o 19:06
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 19:37   #3362
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

czy komus obiła się o uszy Ola Mentel pracująca w salonie Goldwell na ul. Kilińskiego 24? jakies dobre ploteczki? zastanawiam sie czy skorzystac z jej uslug na ukladanie fryzury okolicznosciowej....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 08:41   #3363
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
czy komus obiła się o uszy Ola Mentel pracująca w salonie Goldwell na ul. Kilińskiego 24? jakies dobre ploteczki? zastanawiam sie czy skorzystac z jej uslug na ukladanie fryzury okolicznosciowej....
Ja współpracowałam z Olą przy okazji sesji fotograficznych - pięknie czesze. Naprawdę polecam
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:52   #3364
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Dziś przy okazji odrostów ucięłam sobie pogawędkę z dziewczyną z JLD w Renomie. Ona ścina nożyczkami i pytałam co z tymi nieszczęsnymi maszynkami, bo dziewczęta lamentują nad tym aspektem jak Polska długa i szeroka - powiedziała, że taka jest polityka firmy i że w sumie mają obowiązek tak ścinać, tak im każą i tak uczą na szkoleniu. Przyznała, że próbuje tej metody, ale woli staromodne nożyczki i póki ich jej nie zabiorą będzie ich używać, hyhyhyhy

A tak przy okazji to wcale nie robią tam tylko L'orealem jeśli idzie o farby. Dziś zmusiłam panią, aby położyła mi Majirel, bo nie miałam tego nigdy na głowie, a byłam ciekawa, przy okazji dowiedziałam się, że ostatnio kładła mi coś innego - coś na 'I' czy na 'J' kurcze widziałam wzornik, ale zapomniałam nazwy. W każdym razie mówiła, że woli tamtą farbę, a nie L'oreal, bo nie zna tej farby zbytnio, hmmm...

Kurcze tak poplotkowałam trochę, próbowałam coś powyciągać - okazało się, że większość dziewczyn tam nie ma nawet matury i są po zawodówkach... niby nic, ale jakoś to mną wstrząsnęło..yyy
moze wczesniejsza koloryzacja to Joico ?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 18:09   #3365
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Napisane przez MARTECZKA

"A tak przy okazji to wcale nie robią tam tylko L'orealem jeśli idzie o farby. Dziś zmusiłam panią, aby położyła mi Majirel, bo nie miałam tego nigdy na głowie, a byłam ciekawa, przy okazji dowiedziałam się, że ostatnio kładła mi coś innego - coś na 'I' czy na 'J' kurcze widziałam wzornik, ale zapomniałam nazwy. W każdym razie mówiła, że woli tamtą farbę, a nie L'oreal, bo nie zna tej farby zbytnio, hmmm..:.

A czy Majirel to nie są przypadkiem farby L'oreala? Tak mi sie wydawało przynajmniej
A poprzednim razem to może miałaś L'oreal INOA

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2012-02-17 o 18:14
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 12:30   #3366
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
moze wczesniejsza koloryzacja to Joico ?
Nie-e

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość

A czy Majirel to nie są przypadkiem farby L'oreala? Tak mi sie wydawało przynajmniej
A poprzednim razem to może miałaś L'oreal INOA
No taak, wiadomo przecież,że Majirel jest L'oreala...tylko,że fryzjerka mówiła,że je wycofali z salonu, potem one powróciły, nalegałam żeby mi tym zrobiła,ale ona nie chciała,bo 'nie pracowała na nich wcześniej'. I nie- to nie było Inoa.
__________________
"...just one more thing"
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 23:22   #3367
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
czy komus obiła się o uszy Ola Mentel pracująca w salonie Goldwell na ul. Kilińskiego 24? jakies dobre ploteczki? zastanawiam sie czy skorzystac z jej uslug na ukladanie fryzury okolicznosciowej....
skorzystaj, warto. Tez u niej byłam na czesaniu(zresztą, ona tylko tym się chyba zajmuje)
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 07:51   #3368
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziewczyny znacie jakiegos dobrego męskiego fryzjera tak do 40 zł ?
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 08:31   #3369
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie jakiegos dobrego męskiego fryzjera tak do 40 zł ?
Sprawdź Patryka z Lekcyjnej na Sołtysowicach. Z tego, co wiem, jest utytułowany i specjalizuje się w męskich fryzurach. Cen nie znam, ale może się okazać,że zmiescisz się w 40 zł... Tel. 3726533
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:16   #3370
cocomilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A ja bym chciała wreszcie znaleść ciemnoskórego fryzjera,a raczej znającego się na włosach Afro bo coś nigdzie takiego nie mogę znaleść; > nie jestem w 100 % polką i niestety mam włosy jakie mam,każde pójście do fryzjera to ryzyko bo nie wiedzą jak się z nimi obchodzić i traktuje je normalnie jak "polskie włosy " ; /
cocomilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 16:36   #3371
Grzeszny_Aniol
Przyczajenie
 
Avatar Grzeszny_Aniol
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam Was dziewczyny
mam długie włosy gęste, sięgające do łokci, chciałabym pójść do fryzjera, szczególnie do mężczyzny by wybrał fryzurę odpowiednią do mnie... nie chce ich ścinać na krótko, lecz chce by były wycieniowane tak by się dobrze układały (teraz mam je równej długości)

Szukałam już po wszystkich forach, ale nic do mnie nie przemawia i opinie są przeróżne...

Mój budżet wynosi jakoś 100 zł

Błagam doradźcie mi coś!!
Grzeszny_Aniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 18:00   #3372
malenka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Smile Męskie wzroki na głowie

Witam

Czy któraś z Was może polecić lub wie gdzie można zrobić męskie wzorki na głowie we WROCŁAWIU ?
malenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:47   #3373
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Męskie wzroki na głowie

jakiś czas temu byłam u p. Aliny na ścięciu -miła wizyta, moje suszki zostały nawilżone. Natomiast jeśli chodzi o ścięcie -uważam że p.Alina nie do końca sobie z nimi poradziła - po prostu cięła tak jak tnie się włosy proste, co zaowocowało tym że po wyschnięciu jak to loki, podskoczyły do góry tym bardziej zawód, że przed cięciem ustaliłam długość i poprosiłam o cieniowanie tyłu z pozostawieniem długości na czubku głowy, jednak zostałam za mocno przystrzyżona - za dużo poprawek po prostu. Do tej pory chodziłam do Konrada z Berendowicz&Kublin i wygląda na to że wrócę z podkulonym ogonem, mimo że nic nowego nie wymyśla.
Gwoli ścisłości dodam że ogólnie nie jest tragicznie, włosy kręcone mają to do siebie że nierówności nie są mocno widoczne, ale p. Alina popełniła podstawowy błąd zapominając że kręciołki totalnie inaczej wyglądają po wysuszeniu - w tym wypadku - za krótko! Aha, suszenie było dyfuzorem.

Może ja się z drugiej strony totalnie nie znam ale jednak widzę różnicę po - obrazowo rzecz ujmując - ścięciu na równo "po grzebieniu" i już, a podobnym ścięciu, ale dopracowanym łapaniem pukli, zakręcaniem w kręciołka i cieniowaniem loka! (a nie całego rzędu włosów) żeby powstał naturalnie zwijający się loczek.
Na plus p. Aliny - cena i sama osoba fryzjerki

Oczywiście moja opinia dot. cięć to już ocena efektu po zmoczeniu włosów po fryzjerze i ułożeniu po swojemu, nigdy nie oceniam po zejściu z krzesła bo nie ma sensu, zawsze rozczeszą te loki masakrycznie
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:20   #3374
panilosos
Przyczajenie
 
Avatar panilosos
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23
Dot.: Męskie wzroki na głowie

Ja jakiś czas temu byłam gruponowo (albo z jakimś innym takim kuponem, nie pamiętam) w salonie o nazwie Victoria beauty na placu solnym.
Uczucia mam bardzo dziwaczne ^^. Po pierwsze samo wejście było trochę straszne, jako, że nie mogłam włącznika światła i szłam przerażona po schodach świecąc telefonem ^^ (gabinet jest w kamienicy). No ale to nic.
Miałam włosy dość długie, mniej więcej do zapięcia od stanika. Wiem, że moje włosy nie są w najlepszej kondycji, ale stosuję do nich regularnie maski i odżywki.
Pani była bardzo sympatyczna, umyła mi włosy i stwierdziła, że są tak zniszczone, że poleca ściąć mi je do 5 cm. Właśnie, DO, nie O 5 cm, tylko tak, żeby zostało 5!! Prawie spadłam z tego krzesła. Ostatecznie doszłyśmy z panią do kompromisu i mam włosy bardzo wysoko wycieniowane i większość z nich sięga mi do ramion. Mam też coś na kształt długiej grzywki. Efekt ogólnie bardzo mi się podoba, dlatego właściwie mogę polecić ten salon. Tylko trzeba wyraźnie powiedzieć czego się oczekuje ^^

Pani była chyba trochę rozkojarzona, bo m.in już po ścięciu pytała mnie, czy wolę mieć swoje naturalne włosy (które trochę to się próbują kręcić, trochę to falują), czy też proste. Odpowiedziałam, że właściwie to lubię jak się trochę kręcą i unikam prostowania. Pani mi je wysuszyła, po czym zapytała, czy w takim razie ma je wyprostować .

Dlatego też odczucia mam dziwaczne. Ogólnie całość mogę ocenić pozytywnie, fryzura podoba mi się bardziej niż ta, z którą zazwyczaj wychodzę od mojego fryzjera, ale same musicie ocenić ryzyko ^^
Sama nie wiem, czy jeszcze tam wrócę. Ale jak tak teraz myślę, to chyba tak
panilosos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 08:54   #3375
cocomilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a moze ktos mi w koncu odpowie gdzie sa jacys dobrzy fryzjerzy ciemnoskorzy ? ; >
cocomilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:49   #3376
malenka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czemu uważasz, że tylko ciemnoskórzy fryzjerzy będą w stanie ujarzmić Twoje włoski ? Myślę, że można wybrać się do dobrego fryzjera i zapytać czy znają się i czy Ci krzywdy nie zrobią
malenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 11:57   #3377
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez malenka19 Pokaż wiadomość
Czemu uważasz, że tylko ciemnoskórzy fryzjerzy będą w stanie ujarzmić Twoje włoski ? Myślę, że można wybrać się do dobrego fryzjera i zapytać czy znają się i czy Ci krzywdy nie zrobią
ktoś kto ma to samo na głowie lepiej zna nasze bolączki, reszta to teoretyzowanie piszę z perspektywy kręconowłosej
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 08:34   #3378
cocomilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Poniewaz bylam o roznych i tez mialy krecone wlosy ale same nie wiedzialy co z tego wyjdzie ; / maja krecone wlosy ale same chyba nie wiedza jak sie z nimi obchodzic...mam krecone nie wiem czy bardziej afrykanskie czy nie ale jestem w polowie Polka i zawsze mam z tym problem.
cocomilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 15:55   #3379
afrod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wlasnie jestem po wizycie u fryzjera. Rewelacja . Mam swietna fryzure i super kolr . Polecam carlo biani wroclaw ul.biskupia . Fryzjer stylista dominik. Jest kreatywny pelen pomyslow .zostal mi polecony i ja go rowniez polecm
afrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 16:06   #3380
afrod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam ci dominika z carlo biani na biskupiej sama z jego uslug korzystam. Polecila mo go kolezanka miala podobny problem z wlosami. Teraz jestesmy zadowolone i polecilysmy go swoim znajomym

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Idz do dominika z carlo biani na biskupiej .polecam. Jest stylista i ma otym pojecie
afrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 17:17   #3381
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez afrod Pokaż wiadomość
Wlasnie jestem po wizycie u fryzjera. Rewelacja . Mam swietna fryzure i super kolr . Polecam carlo biani wroclaw ul.biskupia . Fryzjer stylista dominik. Jest kreatywny pelen pomyslow .zostal mi polecony i ja go rowniez polecm
Cytat:
Napisane przez afrod Pokaż wiadomość
Polecam ci dominika z carlo biani na biskupiej sama z jego uslug korzystam. Polecila mo go kolezanka miala podobny problem z wlosami. Teraz jestesmy zadowolone i polecilysmy go swoim znajomym

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Idz do dominika z carlo biani na biskupiej .polecam. Jest stylista i ma otym pojecie
Ja bym nie poszła, tak nachalnie i banalnie brzmią te przekonywania, osoby świeżo co zarejestrowanej na forum, że wiadomo o co chodzi-to nawet nie mozna nazwac tego kryptoreklama

Przy okazji opiszę swoje wrażenia u p. Aliny. Byłam u niej chyba grubo ponad 2 mieś temu, dokładnie przed świętami. Poprosiłam o podcięcie włosów i lekkie pocieniowanie-mam włosy kręcone-oraz kolor, który nie będzie powodował, że moje odrosty po 2 tyg rzucą się w oczy a farba zblaknie. Dotychczas farbowałam się w rudych tonacjach, i kolor mimo profesjonalnych szamponów joico błyskawicznie się wypłukiwał
Zrobiłam także za 1 zamachem regenerację joico-także full serwis.

Wrażenia zaraz po były troszkę mieszane-pielęgnacja super, masaż głowy, dokładne nakładanie kolejnych etapów pielęgnacji joico, porada w kwestii koloru to wszystko na plus. Ale kolor wydał mi się mało intensywny i nijaki. Z początku nie byłam zachwycona, lecz teraz-gdy mija już niemal 3 mieś. a ja mam problem z wypatrzeniem odrostu-to widzę, jak świetnie mi kolor p. Alina dobrała, a o to mi chodziło-chciałam uniknąć częstego nakładania farby ze względu na ciążę, a jednocześnie żeby moja fryzura wyglądała estetycznie. W kwestii podcięcia-zostały skrócone trochę krócej niż poprosiłam, ale że szybko rosną, to ok. Strzyżenie dość zachowawcze, nic wymyślnego, włosy ładnie się kręcą. Do tego p. Alina przemiła kobieta, bo nie oszukujac sie, jednak osoba fryzjera także wiele znaczy, co stwierdzam po tym, że odwiedziłam już ich mnóstwo! Generalnie jestem zadowolona i mogę polecić. Udam się tam na pewno ponownie po pielęgnację joico i po kolor, w kwestii strzyżenia chętnie bym jeszcze popróbowała innych mistrzów nożyc
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:32   #3382
ona_01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Dziś przy okazji odrostów ucięłam sobie pogawędkę z dziewczyną z JLD w Renomie. Ona ścina nożyczkami i pytałam co z tymi nieszczęsnymi maszynkami, bo dziewczęta lamentują nad tym aspektem jak Polska długa i szeroka - powiedziała, że taka jest polityka firmy i że w sumie mają obowiązek tak ścinać, tak im każą i tak uczą na szkoleniu. Przyznała, że próbuje tej metody, ale woli staromodne nożyczki i póki ich jej nie zabiorą będzie ich używać, hyhyhyhy

A tak przy okazji to wcale nie robią tam tylko L'orealem jeśli idzie o farby. Dziś zmusiłam panią, aby położyła mi Majirel, bo nie miałam tego nigdy na głowie, a byłam ciekawa, przy okazji dowiedziałam się, że ostatnio kładła mi coś innego - coś na 'I' czy na 'J' kurcze widziałam wzornik, ale zapomniałam nazwy. W każdym razie mówiła, że woli tamtą farbę, a nie L'oreal, bo nie zna tej farby zbytnio, hmmm...

Kurcze tak poplotkowałam trochę, próbowałam coś powyciągać - okazało się, że większość dziewczyn tam nie ma nawet matury i są po zawodówkach... niby nic, ale jakoś to mną wstrząsnęło..yyy


Widzisz widocznie każdy fryzjer a tym bardziej sieciówki jak JLD mają swoje stałe zasady akurat wiem sama że tam są zasady strzyżnia maszynkami ale dziewczyny strzygą też nożyczkami to żaden oroblem dla nich.

co do farb każdy ma swoje te bardziej ulubione więc nie ma co się dziwić jak zmienili je to dziewczyna czuje się nie pewnie ale jakoś sbie daje rade.


a co do szkoły to powiedz mi co z tego że nie mają matury ważne chyba że mają skończoną szkołe z tego co robią, lubią to robić i ludzie są zadowoleni czasami ludzie po maturze nie wiadomo jakich studiach nie potrafią tyle co one.

Bywam tam w salonie i jestem bardzo zadowolona. byłam chyba już u każdej fryzjerki i byłam strzyżona maszynką jak i nożyczkami nawet brzytwą co mnie to bardzo zdziwiło ale byłam zadowolona tak samo jak i z atmosfery jaka panuje tam w salonie zawsze wesoło każda sobie pomaga nawzajem nie ma kłótni jak i konkurencji. dziewczyny umieją się porozumieć jak i rozluźnić atmosfere wiadomo do pewnego momentu.

Ciesze się że tam trafiłam i napewno tam jeszcze zawitam gyż dziewczyny naprawde wiedzą co jest na rzeczy fryzjera pomoggą dobrać fryzure, kolor, odradzą, doradzą coś nowego. Polecam i to bardzo gorąco salon JLD w renomie i pozdrawiam wszystkich pracowników salonu do zobaczenia niebawem dziewczny:r oza:
ona_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 10:32   #3383
kejterin
Raczkowanie
 
Avatar kejterin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 146
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

hej dziewczyny!! mam bardzo pilną sprawę poszukuję fryzjerki , ktora w 2008r. (być może pózniej też, ale ostatnio byłam własnie w 2008r.) pracowala w salonie fryzjerskim (byl tam też salonik kosmetyczny) na ul. Niemcewicza we Wroclawiu. Nie pamietam niestety imienia, ale była to drobna, niziutka bunetka (wtedy krótkie włosy), bardzo sympatyczna Bardzo pilnie jej potrzebuje, bo kiedys zrobiła mi balleyage taki, jaki chcę, nic mi sie nie chrzanilo, nie mialam odrostów a boje sie iść do kogos innego szczerze mówiąc i bardzo mi zalezy na tej fryzjerce. Z góry Wam bardzo bardzo dziekuję i pozdrawiam!
kejterin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:45   #3384
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość
(...)
Przy okazji opiszę swoje wrażenia u p. Aliny. Byłam u niej chyba grubo ponad 2 mieś temu, dokładnie przed świętami. Poprosiłam o podcięcie włosów i lekkie pocieniowanie-mam włosy kręcone-oraz kolor, który nie będzie powodował, że moje odrosty po 2 tyg rzucą się w oczy a farba zblaknie. Dotychczas farbowałam się w rudych tonacjach, i kolor mimo profesjonalnych szamponów joico błyskawicznie się wypłukiwał
Zrobiłam także za 1 zamachem regenerację joico-także full serwis.

Wrażenia zaraz po były troszkę mieszane-pielęgnacja super, masaż głowy, dokładne nakładanie kolejnych etapów pielęgnacji joico, porada w kwestii koloru to wszystko na plus. Ale kolor wydał mi się mało intensywny i nijaki. Z początku nie byłam zachwycona, lecz teraz-gdy mija już niemal 3 mieś. a ja mam problem z wypatrzeniem odrostu-to widzę, jak świetnie mi kolor p. Alina dobrała, a o to mi chodziło-chciałam uniknąć częstego nakładania farby ze względu na ciążę, a jednocześnie żeby moja fryzura wyglądała estetycznie. W kwestii podcięcia-zostały skrócone trochę krócej niż poprosiłam, ale że szybko rosną, to ok. Strzyżenie dość zachowawcze, nic wymyślnego, włosy ładnie się kręcą. Do tego p. Alina przemiła kobieta, bo nie oszukujac sie, jednak osoba fryzjera także wiele znaczy, co stwierdzam po tym, że odwiedziłam już ich mnóstwo! Generalnie jestem zadowolona i mogę polecić. Udam się tam na pewno ponownie po pielęgnację joico i po kolor, w kwestii strzyżenia chętnie bym jeszcze popróbowała innych mistrzów nożyc
robiłam dokładnie to samo u pani Aliny ostatnio (szczegółowy opis na moim blogu, adres w podpisie). kolor Joico chrome i lekkie podcięcie, ale tutaj pani Alina nie podcięła mi o milimetr więcej, niż chciałam akurat zapuszczam włosy i nic mi tutaj nie narzucała, chociaż proponowała. Sama farba, a raczej szampon koloryzujący, ciut ciemniejsza niż mój naturalny kolor, pogłębiła odcień, ale nie rzucała się w oczy. teraz, po kilku tygodniach, nie widzę już tego koloru - częściowo pewnie się zmył (w końcu koloryzacja, nie farbowanie), ale jest to super rozwiązanie, jeśli chce się wrócić do swojego naturalnego koloru, bo nie widać odrostów. ogólnie polecam, dałam 130 zł (płatność tylko gotówką!).
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:43   #3385
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Hej Dziewczyny
Piszę w imieniu mojego brata, który pragnie zapuścić sobie włosy a że akurat jest w krytycznej fazie przejsciowej, gdy włosy robią co chcą, każdy jest w inną stronę i nie potrafi tego ujarzmić, poszukujemy fryzjera, który jakoś ogarnie jego włosy, poleci coś, nie zetnie za długo i będzie mógł spokojnie zapuszczać dalej i wygladać jak czlowiek
czytałam o p. Alince tutaj, ale chyba jest tylko od damskich fryzur? Czy znacie fryzjera/fryzjerke godnych polecenia w tym przypadku? Zależy głownie na nadaniu kształtu, podcięciu troszkę proszę o pomoc
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:50   #3386
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Piszę w imieniu mojego brata, który pragnie zapuścić sobie włosy a że akurat jest w krytycznej fazie przejsciowej, gdy włosy robią co chcą, każdy jest w inną stronę i nie potrafi tego ujarzmić, poszukujemy fryzjera, który jakoś ogarnie jego włosy, poleci coś, nie zetnie za długo i będzie mógł spokojnie zapuszczać dalej i wygladać jak czlowiek
czytałam o p. Alince tutaj, ale chyba jest tylko od damskich fryzur? Czy znacie fryzjera/fryzjerke godnych polecenia w tym przypadku? Zależy głownie na nadaniu kształtu, podcięciu troszkę proszę o pomoc
moj tz byl u pani aliny i ładnie go obcięła.
Tylko że on chciał na krótko a nie wiem jak z dłuższymi
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 18:09   #3387
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

dziękuję
A gdzie P. Alina przyjmuje? Szukałam, ale nie mogę znaleźć
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:18   #3388
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
dziękuję
A gdzie P. Alina przyjmuje? Szukałam, ale nie mogę znaleźć
http://www.lorenco.com.pl/index.html
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 23:38   #3389
darii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

witajcie, ja zrelacjonuje dziś dwie wizyty.
jakieś 2,5 miesiąca temu byłam u pani Aliny z Lorenco (zachęcona Waszymi pozytywnymi komentarzami). Pani Alina to bardzo sympatyczna osoba, a masaż głowy przy myciu, w jej wykonaniu, to poprostu marzenie! jest też pierwszą fryzjerką, która bezboleśnie ściągnęła mi folię z włosów! poszłam do niej, żeby pozbyć się szpecącego już odrostu. pani Alina zaproponowała balejaż, na co przystałam. przy okazji trochę podcieła i wycieniowała włosy. niestety, po wymodelowaniu włosów ja wciąż widziałam odrost!...rzeczywiście zrobiła balejaż, ale jednak chyba za słaby...wytłumaczyłam sobie, że może to światło, że może mi się wydaje... efekt końcowy: nadal widoczny odrost, trochę blond pasemek. mój stan: rozczarowana i wmawiająca sobie, że jest ok. zapłaciłam 230 PLN.
w zeszłym tygodniu postanowiłam, że tym razem wybiorę się ponownie do Pani Anety Hybsz. byłam dzisiaj. diagnoza Pani Anety - na odrost (ok 4 cm) balejaż, "a potem zrobimy coś fajnego". nakładając balejaż, stwierdziła, że poprzedni był nakładany "co stację" - zdecydowanie zbyt żadko przy takim odroście. tak, więc mialam dziś: balejaż na całość, "coś" na odrost, następnie szampon koloryzujący na całość, modelowanie. zapłaciłam 230 PLN. efekt końcowy: brak odrostu, jednolity fajny kolor z prześwitującymi pasemkami. mój stan: bardzo zadowolona decyzja: przestaję eksperymentować i następnym razem też idę do Pani Anety.
darii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 17:33   #3390
malgorzatkab78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Pani aneta Hybsz? to salon przy zielonogórskiej?
hmm tak sobie myślę czy przypadkiem pani Aneta nie opiera się juz tylko na swojej opinii, którą sobie wyrobiła i być może już się nie stara, skoro coraz cześciej pojawiają się minusy jej fachowości, co myślicie?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

przepraszam miałam napisać to o pani Alinie, że opiera się chyba na swojej opinii.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

w internecie jest też atelier Aneta hybsz przy krasińskiego? to tam byłaś?
malgorzatkab78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.