Który puder mineralny w kamieniu polecacie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 09:49   #61
True88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 30
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Mi odpowiada puder prasowany janeiredale sama stosuje , jeden puder starcza mi na okolo 3 miesiace w zaleznosci od czestotliwosci stosowania zakrywa moje przebarwienia na twarzy i co najwazniejsze nie zatyka porów pozdrawiam
True88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:11   #62
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

a czy któraś z Was miała kompakt mineralny z La Roche Posay Toleriane Teint Mineral i mogłaby polecić coś podobnego? Nigdy nie miałam pudru mineralnego w takiej prasowanej formie, zawsze zwykłe pudry, które nigdy mi nie przypadły do gustu. Ten w miarę spełnia moje oczekiwania co do krycia i ujednolicenia, jednak jest trochę nietrwały,nie współpracuje dobrze z moimi kremami/podkładami i ma ubogą kolorystykę (jaśniejszy kolor jest zbyt różowy, a ciemniejszy za pomarańczowy i zbyt ciemny).
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 09:17   #63
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was miała kompakt mineralny z La Roche Posay Toleriane Teint Mineral i mogłaby polecić coś podobnego? Nigdy nie miałam pudru mineralnego w takiej prasowanej formie, zawsze zwykłe pudry, które nigdy mi nie przypadły do gustu. Ten w miarę spełnia moje oczekiwania co do krycia i ujednolicenia, jednak jest trochę nietrwały,nie współpracuje dobrze z moimi kremami/podkładami i ma ubogą kolorystykę (jaśniejszy kolor jest zbyt różowy, a ciemniejszy za pomarańczowy i zbyt ciemny).
Ja używam Clinique Almost Powder - on jest w formie prasowanej. Jest świetny, idealnie kryje. Bardzo go lubię Mam też Bare Minerals, ale sypki. Też świetny
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 14:36   #64
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

właśnie po przeczytaniu opinii z tego wątku, jak na razie ten Clinique jest jako pierwszy do oglądnięcia Jestem ciekawa jeszcze innych propozycji. Przejrzałam KWC, ale tam często ktoś doda recenzję po paru dniach zachwytu, później jednak produkt nie pasuje a zapomni się edytować, wiecie jak to jest
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 22:40   #65
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

ja uzywam z bourjuois prasowany, nazywa sie chyba detox czy bio detox. jakos tak. jest bardzo dobry, deblikatny, matowi i nie zatyka porow. ladnie kryje, nie trzeba zadnego podkladu uzywac
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:43   #66
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

O, fajnie, że napisałaś o nim opinię, bo myślałam, żeby sobie go kupić jak było -50% w rossmanie Szkoda, że się nie zdecydowałam... Na razie mam Bare Minerals i Almost z Clinique i są super, no ale niestety dość drogie. Mam wrażenie, że Bare trochę zapycha, albo to może jest baza pod puder, też z Bare. Wydawało mi się, że nie powinna zapychać, bo nie ma silikonu, no ale może jest mimo wszystko dla mojej cery za ciężka.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 19:02   #67
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Hej dziewczyny a używałyście może puder z ZAO? Kurczę opinii jest jak na lekarstwo

olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 19:09   #68
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ja mogę polecic marke PAESE-mam kilka jej podkładów mineralnych sypkich i jeden w kamieniu, GOLDEN ROSE też ma podkład i tez go używm. Minerały prawdziwe sa dla mnie troche suche i wole polskie drogeryjne marki nawet, jężeli sos tam dodają do mineralnego podkładu. Świetnie trzyma sie skóry, tuszuje i matuje i nie mam wyprysków a cera to mieszana-normalna.
Mi pasuje mineralny podkład z PAESE, puder z oejem arganowym czy mgła pudrowa albo puder rozświetlajacy w kamieniu. Golden Rose zaskoczył mnie pozytywnie swoim mineral terracotta powder-jest super i mat i kryje.
ja polecam.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 16:26   #69
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Te produkty niestety nie pasują do tego forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:23   #70
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Te produkty niestety nie pasują do tego forum.
nie zgadzam się, pisze o jednym w kamieniu i jest wporzo..wyluzuj

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a używałyście może puder z ZAO? Kurczę opinii jest jak na lekarstwo

moze cos więcej o tym wynalazku?
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:36   #71
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Tylko że nie mineralnym...

U mnie wszytko "luźne"...
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 17:46   #72
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Tylko że nie mineralnym...

U mnie wszytko "luźne"...
w 100% nie ale większość postów dotyczy takich pudrów, 100% w kamieniu to ja nie widziałam jeszcze a tylko sypkie.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:38   #73
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Ma różne cuda typu Eco Cert i Bio. Generalnie mało popularna marka jak widać. Niestety jak patrzyłam na składy pudrów był alkohol, ale mnie jakoś specjalnie to nie przeszkadza.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 02:28   #74
Kremniczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Stosuję puder Mary Kay. Był trochę drogi jak dla mnie, ale starcza na długo (już drugi rok) i daje świetne efekty. Mowa o pudrze rozświetlającym.
Kremniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 07:09   #75
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Kremniczek Pokaż wiadomość
Stosuję puder Mary Kay. Był trochę drogi jak dla mnie, ale starcza na długo (już drugi rok) i daje świetne efekty. Mowa o pudrze rozświetlającym.
za ok 30zł Paese ma ich kilka np mgła wiosenna czy rozświetlający puder mineralny który jeszcze dodatkowo wszystko kryje
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 08:06   #76
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Odświeżę temat Od jakiegoś czasu testuję sporo sypkich pudrów mineralnych i wiem że przy minerałach zostanę.Jednak nie mogę odżałować efektu jaki na twarzy mam po Creme Puff M.F(używałam od lat transparentnego, bez podkładu).Z wielu powodów chce zaprzestać jego stosowania (talk, parabeny i brak koloru dla mnie w okresie zimowym).Doceniam sypkie minerały jednak forma kompaktu jest mi bardzo potrzebna w podróży czy w pracy.Czy może któraś z Was trafiła na puder w kamieniu/kompakt w pełni mineralny który daje podobny efekt jak Creme Puff?Wydaje mi się że sekret tego aksamitnego efektu tkwi w konsystencji kompaktu, nie udało mi się tego uzyskać sypkimi podkładami, pudrami...Może jest tu jakaś "fanka" Creme Puff która znalazła odpowiednik w prawdziwych minerałach?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 22:41   #77
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Kompakt psuje całe załozenie minerałów, bo trzeba jakoś to utwardzić i w ogóle. Ale takie podkłady póki co ma tylko Clare Blanc
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 06:50   #78
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kompakt psuje całe załozenie minerałów, bo trzeba jakoś to utwardzić i w ogóle. Ale takie podkłady póki co ma tylko Clare Blanc
Ech, tak myślałam że utwardzanie wszystko psuje Mam próbki (nota bene śliczne i estetyczne )C.B, pasują mi kolorem.Widziałam na ich stronie te podkłady,ale szkoda bo nie mam szans przetestować..
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 09:16   #79
kasiulkaulka
Przyczajenie
 
Avatar kasiulkaulka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Moim zdaniem najlepiej wybrać, ten o jak najkrótszym składzie. Sama stosowałam lily lolo, everyday minerals, anabelle ale z tego ostatniego nie polecam bo przynajmniej u mnie (cera trądzikowa) powodował straszne pryszcze. Te wcześniejsze to niestety forma pudru sypkiego więc spróbowałam mineral fusion (zakupiony na iherb) no i niestety nie dość że drogi to chyba najmniej trwały z ze wszystkich wymienionych marek, ale krycie w miarę dobre i szybkość aplikacji fajna.
A tak w ogóle to minerały zawsze trezba przypudrowywać bo są bardzo nietrwałe.
Obecnie sama szukam czegoś w kamieniu, bo biorę retinoidy i mam tak podrażnioną skórę że nie mogę naruszać jej dodatkowo pędzlem a wklepywać gąbeczką. Do tego celu muszę mieć podkład w kamieniu.
kasiulkaulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-16, 07:14   #80
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez kasiulkaulka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej wybrać, ten o jak najkrótszym składzie. Sama stosowałam lily lolo, everyday minerals, anabelle ale z tego ostatniego nie polecam bo przynajmniej u mnie (cera trądzikowa) powodował straszne pryszcze. Te wcześniejsze to niestety forma pudru sypkiego więc spróbowałam mineral fusion (zakupiony na iherb) no i niestety nie dość że drogi to chyba najmniej trwały z ze wszystkich wymienionych marek, ale krycie w miarę dobre i szybkość aplikacji fajna.

A tak w ogóle to minerały zawsze trezba przypudrowywać bo są bardzo nietrwałe.

Obecnie sama szukam czegoś w kamieniu, bo biorę retinoidy i mam tak podrażnioną skórę że nie mogę naruszać jej dodatkowo pędzlem a wklepywać gąbeczką. Do tego celu muszę mieć podkład w kamieniu.


Może azjatyckie bb creamy? Dr G sensitive + albo pore+? Nakładany gąbeczka to był dla mnie strzał w 10.

A wracając do tematu, jedyny poder mineralny w kamieniu jaki stosowałam to sephora, był całkiem niezły, ale wiadomo, sypie lepsze.

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulkaulka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej wybrać, ten o jak najkrótszym składzie. Sama stosowałam lily lolo, everyday minerals, anabelle ale z tego ostatniego nie polecam bo przynajmniej u mnie (cera trądzikowa) powodował straszne pryszcze. Te wcześniejsze to niestety forma pudru sypkiego więc spróbowałam mineral fusion (zakupiony na iherb) no i niestety nie dość że drogi to chyba najmniej trwały z ze wszystkich wymienionych marek, ale krycie w miarę dobre i szybkość aplikacji fajna.

A tak w ogóle to minerały zawsze trezba przypudrowywać bo są bardzo nietrwałe.

Obecnie sama szukam czegoś w kamieniu, bo biorę retinoidy i mam tak podrażnioną skórę że nie mogę naruszać jej dodatkowo pędzlem a wklepywać gąbeczką. Do tego celu muszę mieć podkład w kamieniu.

Może azjatyckie bb creamy? Dr G sensitive + albo pore+? Nakładany gąbeczka to był dla mnie strzał w 10.

A wracając do tematu, jedyny poder mineralny w kamieniu jaki stosowałam to sephora, był całkiem niezły, ale wiadomo, sypie lepsze.
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 10:57   #81
natalia wienc
nataszap
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 15
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

no to kup podkład mineralny,na cholerę próbujesz kupić puder mineralny jak chcesz mieć krycie,nie takie przeznaczenie ma puder. Skoro możesz użyć pudru mineralnego to tymbardziej podkładu mineralnego-one świetnie działają na taką cerę. Polecam od annabelle minerals podkład mineralny kryjący-cudo!
natalia wienc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 15:43   #82
Parisanna
Przyczajenie
 
Avatar Parisanna
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

polecam kosmetyki bez parabenow
Parisanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 12:33   #83
Muff0inka
Raczkowanie
 
Avatar Muff0inka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 30
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Chodzi o puder czy podkład?
Ja przez kilka lat stosowałam Lily lolo i mogę te kosmetyki z czystym sumieniem polecić, ale ponieważ lubię testować nowe kosmetyki to zamówiłam sobie podkład z pixie. Początkowo nie bardzo mi pasował. Mimo, że z odcieniem trafiłam idealnie to bardzo wchodził mi w pory. Postanowiłam, że dam mu jeszcze jedną szansę i spróbuję nałożyć go na puder i u mnie to się sprawdziło. W tym momencie chyba jednak zostanę przy pixie, bo odcień bardziej pasuje do mojej karnacji. Ale obie marki są b. dobre. Z Annabelle zamówiłam kiedyś próbki, ale tylko raz stosowałam więc nie mogę się za bardzo wypowiedzieć na temat ich podkładów. Na pewno są to cięższe, bardziej kryjące podkłady.
Natomiast z mineralnymi podkładami w kamieniu w Polsce jeszcze się nie spotkałam, ale zgadzam się, że taki podkład w kamieniu musi mieć już różnego rodzaju dodatku, żeby zachował swoją formę.
__________________
I prefer the sign: "No entry", to the one that says: "No exit"
Muff0inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 21:16   #84
slawkok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 10
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Kremniczek Pokaż wiadomość
Stosuję puder Mary Kay. Był trochę drogi jak dla mnie, ale starcza na długo (już drugi rok) i daje świetne efekty. Mowa o pudrze rozświetlającym.
Można prosić o konkretną informację co do ceny?
slawkok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 06:48   #85
Annenika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Polecam puder z Sephora Mineral. Używałam różnych innych pudrów wcześniej, ale dopiero z tego jestem zadowolona i nie był nawet bardzo drogi, płaciłam ok. 60 zł.
Annenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 11:28   #86
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Nie wiedziałam, że mają takie rzeczy. Będę musiała zajrzeć do Sephora.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 12:21   #87
terraterka
Przyczajenie
 
Avatar terraterka
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 19
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Cytat:
Napisane przez Muff0inka Pokaż wiadomość
Ja przez kilka lat stosowałam Lily lolo i mogę te kosmetyki z czystym sumieniem polecić
Używam tego pudru od kilku lat i też moge polecić, ale wiadomo jak to jet z kosmetykami. Nam pasuje, a ktoś inny będzie kompletnie niezadowolony
terraterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 14:14   #88
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

A gdzie go mogę kupić? Z chęcią bym go wypróbowała.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 18:41   #89
zealot83
Raczkowanie
 
Avatar zealot83
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 77
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Niedawno zakupiłam mineralny podkład w kompakcie australijskiej firmy Mirenesse.com
Powiem szczerze, że bardzo dobrze się sprawdza na licu: ładnie się nakłada, dobrze kryje i wogóle nosi się go jak sypie minerały.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Szkoda tylko, że ma cztery kolory do wyboru (najjaśniejszy 13. Wanilla odpowiada blondie LL i mogę go nosić tylko latem gdy mnie słoneczko opali).
Cenowo wraz z przesyłką wychodzi ok. 150 zł
A zwie się 4 IN 1 Skin Clone Foundation Mineral Face Powder.

Edytowane przez zealot83
Czas edycji: 2018-06-08 o 18:43
zealot83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-01, 12:07   #90
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Który puder mineralny w kamieniu polecacie?

Zuji
https://www.ecco-verde.pl/zuii-organ...der-foundation
Benecos ( wkład do paletki, nie ma talku )
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-01 13:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.