Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 16:02   #1
ewcia98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 10

Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice


Mam dość nietypowe pytanie. Wraz z narzeczonym chcemy urządzić nasze wesele w Warszawie. Sama nie jestem z Warszawy, więc nie bardzo się orientuje, gdzie szukać "naszego" lokalu. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o podanie kilku lokali, gdzie byłyście same na weselach lub organizowałyście tam własne śluby, które wydały Wam się interesujące. Chodzi nam o hotel wraz z restauracją w miłej okolicy, gdzie mogliby zatrzymać się goście...
Pozdrawiam,

Ewa
ewcia98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:23   #2
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Polecane i nie polecane lokale Warszawa i okolice

Wiem, że wybór sali weselnej bądź restauracji to w dużej mierze udane lub nieudane wesele.
Proponuję wpisywanie tutaj polecanych i nie polecanych lokali a także wypisywanie plusów i minusów, to może pomóc każdej z nas , w wyborze właściwego miejsca na przyjęcie marzeń
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 16:44   #3
Titin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Gdzie Zrobić Wesele W Warszawie??

Cześć dziewczyny. Potrzebuję pomocy. Niedługo wychodzę za mąż i szukam jakiegoś fajnego miejsca na wesele - z ogrodem, żeby było romantycznie. Może być też okolica Warszawy. Jeżeli znacie, albo byłyscie w takim miejscu, napiszcię PROSZĘ!!!!!
Titin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 17:20   #4
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Gdzie Zrobić Wesele W Warszawie??

www.stawisko.com.pl
Piękne miejsce z pięknym ogrodem
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:06   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Gdzie Zrobić Wesele W Warszawie??

Zajrzyj tu:

Gdzie wesele?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:44   #6
niedorosla
Raczkowanie
 
Avatar niedorosla
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Lightbulb Restauracja Euforia Warszawa

Hej
Chciałam przestrzec wszystkie wizażanki przed organizowaniem wesela w tej sali. Przy oglądaniu i podpisywaniu umowy wszystko jest w porządku, sala świeżo po remoncie, wygląda nieźle, a przy okazji jest niedroga i w centrum Wawy. Problemy zaczynają się dopiero na weselu - może u innych jest inaczej, ale u nas się nie popisali... Okazało się, że toaleta jest nie tylko dla gości weselnych, ale również dla gości z jakiegoś baru, było za mało kelnerek, które nie nadążały z donoszeniem napoi (pod koniec w ogóle nie były tym zainteresowane). Kapela prosiła o coś do picia zaraz po rozpoczęciu wesela (około 20), doprosili się około północy. Klima działa średnio. To jeszcze było do przyjęcia, bo my jako młodzi prawie tego nie odczuliśmy. Ale właścicielka sali nawet na kilka dni przed weselem podkreślała, żeby przynieść ze sobą naczynia i zabrać jedzenie, które zostanie po. Pomijając już jedzenie, sami dodatkowo kupiliśmy lody (zdecydowanie za dużo), których została prawie połowa - nie widzieliśmy jej na oczy, a sami powiedzieli, że zostało i mieli podać drugi raz (czego oczywiście nie zrobili), podobnie było z tortem (tylko że był w cenie sali) - goście dostali połowę na weselu, a my po - figę. Jeśli ktoś jest zdecydowany robić tam wesele, bo ceny mają konkurencyjne, jedzenie dobre, a sala też nie najgorsza, to powinien zadbać o określenie wszystkiego w umowie, by potem obyło się bez przykrych niespodzianek.
Wszystkim przyszłym pannom młodym życzę powodzenia i więcej szczęścia przy wyborze sali
niedorosla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:36   #7
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Pałac Lasotów w Zielonkach k. Wawy

Czy ktoś był lub organizował wesele w pałacu Lasotów w Zielonkach k. Warszawy.
Proszę o opinię o tym miejscu, jak wyglądała organizacja (dogadywanie się z właścicielem), jedzenie itp.
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 12:31   #8
lulka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Witam, co do Pałacu Lasotów to mogę z całą stanowczością polecić. Robiłam tam wesele jakiś czas temu i wszystko było bajkowo. Dużo świec, sprawna obsługa, świetny wodzirej, dużo smacznego jedzenia, świetne ciasta. Ogólnie impreza super
lulka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:37   #9
Joanna Brach
Raczkowanie
 
Avatar Joanna Brach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do Joanna Brach
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Ja zorganizowała wesele w hotelu InterContinental przy Emilli Plater i jest z niego niesamowicie zadowolona

Hotel spełnił wszystkie nasze wymagania, przez całe wesele opiekował sie nami menager, dzięki któremu posiłki pojawiały się u wszystkich gości jednocześnie na talerzach. Nie bylo kłopotu gdy komuś z jakiegoś powodu coś nie odpowiadało - kucharz przygotowywał specjalne potrawy na zamówienie (np. dla wegetarian).

Jedzenia były nieprzejedzone ilości, półmiski, podgrzewacze, ciasta, itp cały czas były uzupelniane.

Sala była pięknie przygotowana - czuliśmy się jak na balu z bajki

Na dodatek jako prezent od hotelu otrzymalismy noc w apartamencie 2 pokojowym Junior Suite gratis. czekała na nas przygotowana kąpiel, truskawki oblane czekoladą i zmrożony szampan.

Cała sypialnia toneła w kwiatach, były to kwiaty, które dostalismy na slubie, które zostały wstawione do wazonów przez obsługę hotelową.

Rano moglismy skorzystać bezpłatnie z odnowy biologicznej na ostatnich piętrze hotelu - cudownie pływa się w basenie, mijając zegar pałacu Kultury hehe
Później zeszliśmy na lunch do restauracji Downtown (także gratis - normalnie 135pln od osoby) gdzie do woli moglismy jeść i pić co tylko chcieliśmy (było sushi, mnostwo zimnych przystawe, sałatek, owoce morza - w tym np. świeże ostrygi, szef kuchnii przygotowawał na zamówienie każdego rodzaju makarony, było wiele dań ciepłych - pieczonych ryb, mięs itp, do których nie udało już sie nam dotrwać..
Na deser mozna było spróbować niesamowitego wyboru ciast, np tiramisu, musów, kremów, albo np. robionych na naszych oczach gorących gofrów.
Do tego wszystkiego można było korzystać z dowolnych napojów, w tym alkoholu (my namiętnie piliśmy truskawkowe margharity - po 6 kieliszku zaczęło mi się krecić w głowie, hehe)

Muszę przyznać, że lunch był świetnym punktem wesela (z naszego punktu widzenia, wesele trwało) ponieważ na właściwym weselu dnia poprzedniego mieliśmy zawiązane na supeł żołatdki i rano poczuliśmy się niesamowicie głodni.

Wymeldowując się z pokoju hotelowego dostaliśmy dodatkowy prezent niespodziankę - weekend w hotelu Intercontinental do wykorzystania przez rok od naszej daty slubu (czyli np. w rocznicę) oraz voucher na kolację w restauracji Frida!!

Wspominamy nasze wesele jako czysty relaks ponieważ wszytsko było zaplanowane i realizowane z zegarkiem w ręku - ahh tak hotelowa precyzja i doświadczenie.
Uważamy, ze był to najlepszy wybór z możliwych..
tym bardziej, że w podobnej cenie nikt nie zapewniłby nam tylu atrakcji i niespodzianek (np przepiekny tort wykonany specjalnie pod moje wskazówki)

mam nadzieję, że komuś przyda sie ta relacja!

pozdrawiam
Joanna Brach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:38   #10
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

gratuluję wesela brzmi na prawdę sympatycznie. A jak wyglądają koszty? i na ile osób organizują tam wesela, przyjęcia?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 09:21   #11
Joanna Brach
Raczkowanie
 
Avatar Joanna Brach
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 113
GG do Joanna Brach
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

Więc tak - wiekszość informacji znajdziesz na stronie hotelu - tutaj

Koszt 220pln od osoby, za dzieci 50%, poniżej 4 lat - gratis

W open barez mieliśmy wino (taki był nasz wybór) i sami mogliśmy wybrać czy ma to być słodkie czy połwytrawne, czerwone czy białe itp.

Mielismy dzień wcześniej, przed weselem udostępnioną salę, tak, że mogliśmy przynieść własne ozdoby - np bukiety kwiatowe na stoły.
Można pewnie było też przywieźć balony itp.

Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany to chętnie odpowiem na pytania.
Joanna Brach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 14:18   #12
lala25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
sale weselne warszawa i okolice

Hej.
Poszukuje sali na rok 2010.
Ostatnio oglądałam salę w Otrębusach:www.palacykotrebusy.pl/ ogólnie
obiekt robi wrażenie, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat jedzenia,
obsługi, współpracy z właścicielem itp.

Macie może jeszcze inne sale godne polecenia???

Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna.

lala25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 19:16   #13
dekoderka
Raczkowanie
 
Avatar dekoderka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 298
Dot.: sale weselne warszawa i okolice

polecam sale "przy lesie" w Książenicach obok Grodziska Maz. Wpisz w wyszukiwarke.
__________________
JESTEM ŻONĄ!!!
dekoderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:47   #14
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: sale weselne warszawa i okolice

polecam wyszukiwarkę łączę
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:04   #15
KiniaG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Sala - warszawa i okolice

Ciao piękne wizażanki,

Planujemy z TZ wesele w przyszłym roku, jeszcze nie mamy daty, a zeby ja usatlic potrzebuje namiarów na fajne sale w okolicach Warszawy.

Bardzo proszę o informacje w tej sprawie.

Wizazanki, które juz maja za soba te piekne chwile... moze maja gdzies jeszcze zbiór swoich zgromadzonych danych i mogłyby je udsotepnić. czy tez te z Was, króre właśnie się tym interesują.

Jeżeli znajde jakieś ciekawe sale, pałacyki czy co tam tylko zeby urzadzic wesele od razu wrzuce w ten watek.

http://www.veneciapalace.pl/site/wesele - bardzo fajne miejsce w Michałowicach - niestety bardzo wiele opinii negatywnych czytałam na temat tego bajkowego miejsca (o gburowatym włascicielu, ze wydano mniej posiłkoów niz bylo zamówionych, ze wysiadła klimatyzacja, ze sala nie dostosowana do tak duzej ilosci gosci - kaelnerzy przechodzac potracali gosci, oraz goscie sibeie na wzajem).
KiniaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 21:14   #16
eminencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sala - warszawa i okolice

reklama/spam

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-10-26 o 19:00 Powód: reklama/spam
eminencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:02   #17
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Sala - warszawa i okolice

Czy któraś z Was miała wesele lub była na weselu w Restauracji Wilanów lub w Hotelu Hetman przy Kłopotowskiego (Warszawa)?

Bardzo proszę o opinie. Nawet nie weselne, ale w ogóle o tych lokalach. Niewiele znalazłam w necie.
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009

Edytowane przez mes-bijoux
Czas edycji: 2009-07-20 o 16:06
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:05   #18
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Dot.: Sala - warszawa i okolice

witam, a czy ktoś słyszał jakieś opinie o restauracji Cyprus w Książenicach pod Warszawą, bądź był tam na weselu?
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:44   #19
tyla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

A ja poszukuję informacji o Hotelu Stare Babice nigdzie ani słowa o tym miejscu czyżby nikt nie robił tam wesel
tyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 19:14   #20
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kameralnie!

Dziewczyny,
mam serdeczną prośbę wpiszcie proszę jakieś propozycje na sale weselne w Warszawie albo okolicach. bardziej przymierzam się do okolic jednak, konstancin, piaseczno, bo zaciszniej i chyba przyjemniej niż w centrum.
znalazłam do tej pory:
www.villajulianna.pl
ale już wiem, że minus to właścicielka, która o 22 każe ściszyć muzykę na weselu miejsce podzielone na kilka sal i to też minus, bo niektórzy znając życie mogliby zostać urażeni, że z dala i nie w gronie, wiadomo..
www.alicja.oit.pl
to z kolei dworek w kontancinie, ale też centrum hotelowe, nie wiem, jak tam z muzyką i kameralnością miejsca.

proszę dajcie cynk, gdzie fajnie

Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 19:49   #21
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

co do alicji to zastanawiałabym się...byłam tam w sprawach biznesowych i "średnio" wypadli..
z kolei polecam miejsce, w którym niedawno miałam mozliwość spędzic niedzielne popołudnie- wrażenie naprawdę super przemiła obsługa i ten nastrój!!!
to ich strona internetowa:
www.sielanka.pl
na pewno organizuja wesela, bo pytałam
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 21:09   #22
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
co do alicji to zastanawiałabym się...byłam tam w sprawach biznesowych i "średnio" wypadli..
z kolei polecam miejsce, w którym niedawno miałam mozliwość spędzic niedzielne popołudnie- wrażenie naprawdę super przemiła obsługa i ten nastrój!!!
to ich strona internetowa:
www.sielanka.pl
na pewno organizuja wesela, bo pytałam
tylko to Warka, myślałam wiesz na zasadzie niedaleko czyli konstancin, piaseczno. do warki kawał drogi chyba nie wiem..
poza tym chciałabym elegancko i z klimatem i z ogrodem.. czyli wiesz, wszystko w jednym, idealnie a tak serio, to co z tą Alicją nie tak? leniwi kelnerzy? znalazłam cudowny dworek villa julianna, ale tam po 22 cisza nocna, więc no nie wiem... z tego, co widzę, to nic mi się nie podoba. nie wiem, jak to będzie?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 22:44   #23
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

a moze Chotynia? www.chotynia.pl
nie wiem czy za daleko dla ciebie ok 60 km od warszawy ale miejsce cudne
ja tam bede miala wesele a i slub bedzie na malej wysepce na srodku stawu
dla mnie bomba
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 23:47   #24
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Bede z zainteresowaniem przygladac sie waszym propozycjom, bo ja tez czegos takiego szukam, tylko ze na okolo 60 osob Zeby tak jeszcze mozna tam bylo od razu slub cywilny organizowac

Na razie znalazlam cos takiego:

http://www.veneciapalace.pl/site/bal...ele_warszawa_2

http://www.dworradzin.pl/index.php

http://www.palacobory.go3.pl/index.html

http://www.palacjablonna.pl/index.ph...tpage&Itemid=1

http://www.palacykotrebusy.pl/index.php?id=1&lang=pl

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:34
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 07:01   #25
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Bede z zainteresowaniem przygladac sie waszym propozycjom, bo ja tez czegos takiego szukam, tylko ze na okolo 60 osob Zeby tak jeszcze mozna tam bylo od razu slub cywilny organizowac

Na razie znalazlam cos takiego:

http://www.veneciapalace.pl/site/bal...ele_warszawa_2

http://www.dworradzin.pl/index.php

http://www.palacobory.go3.pl/index.html

http://www.palacjablonna.pl/index.ph...tpage&Itemid=1

http://www.palacykotrebusy.pl/index.php?id=1&lang=pl
widziałam te pałacyki, tylko kurczę zastanawiam się, czy to nie jest jakby pretensjonalne a poza tym pewnie kosmiczne ceny. orientowałaś się może, jak to wszzystko cenowo wygląda? bo ja szukam sali od 2 dni tak naprawdę, bo niedawno się zaręczyliśmy. teraz w modzie są też śluby folwarczne, nasi znajomi mają wesele nad zegrzem, klimaty stricte folwarczne, ala karczma i oj da dana!
mi się najbardziej podoba klimat tej villa julianna, taki elegancki, ale wyważony, bez tego pałacowego zadęcia. wydaje mi się, że w pałacu goście mogą być trochę sztywni i nie będzie tak fajnie, jak sądzisz?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 08:04   #26
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Ja też jestem ciekawa jakie miejsce w Warszawie i okolicach na raczej kameralną imprezę - do 90 osób. Fajnie, żeby było miejsce do tańca ale najbardziej podobałaby mi się opcja wynajęcia sali, do której można zamówić zewnętrzny catering... Znacie takie?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:06   #27
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Ja też jestem ciekawa jakie miejsce w Warszawie i okolicach na raczej kameralną imprezę - do 90 osób. Fajnie, żeby było miejsce do tańca ale najbardziej podobałaby mi się opcja wynajęcia sali, do której można zamówić zewnętrzny catering... Znacie takie?
e-wita na ul. sienkiewicza 7, tel. 720 50 42. marmury, beże, elegancko, ale małe okna, nowe miejsce, chyba tylko sala, wpisz w google e-witę i znajdziesz, mi wstępnie wpadła w oko, ale szukam nadal.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:36   #28
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Dziękuję, wpisałam znalazłam. Nie wiem jak z cenami, widzę tylko za klasyczne noclegi, choć w ofercie jest mowa o sali weselnej na 250 osób... Przegapiłam, czy nie ma?

Na razie bardzo wstępnie się rozglądam, nie mam za bardzo koncepcji jak szukać sali a nie restauracji
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:49   #29
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

w Chotynii mozna sie pobrac na malej wysepce na srodku stawu, jest altanka, mosteczek, lampiony..jest bosko Pani z urzedu przyjezdza na miejsce i daje sluby jest jeszcze chyab karczma czu dworek w kolobieli ok 40 km od warszawy, ciut daleko ale jest bosko polecam dziewczyny
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 18:10   #30
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Warszawa i okolice - poszukiwany mały dworek z ogrodem na 90 osób, miło i kamer

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
widziałam te pałacyki, tylko kurczę zastanawiam się, czy to nie jest jakby pretensjonalne a poza tym pewnie kosmiczne ceny. orientowałaś się może, jak to wszzystko cenowo wygląda? bo ja szukam sali od 2 dni tak naprawdę, bo niedawno się zaręczyliśmy. teraz w modzie są też śluby folwarczne, nasi znajomi mają wesele nad zegrzem, klimaty stricte folwarczne, ala karczma i oj da dana!
mi się najbardziej podoba klimat tej villa julianna, taki elegancki, ale wyważony, bez tego pałacowego zadęcia. wydaje mi się, że w pałacu goście mogą być trochę sztywni i nie będzie tak fajnie, jak sądzisz?
Troche jest w tym racji, co piszesz. Pewnie wszystko zalezy od gosci, ale skojarzenie z takim palacykiem jest jednoznaczne Zreszta i tak ta Venezia w Michalowicach odpada, dzisiaj tam zadzwonilam i robia wesela tylko od 100 osob w gore. Boje sie, ze w tych pozostalych odpowiedz bedzie podobna

O Villi Julianna gdzies czytalam fatalne opinie, wiec nawet sie nad nia nie zastanawiam

Ja jeszcze myslalam o jakiejs slicznej restauracji z ogrodem gdzies w Warszawie, ale w tych kilku bardziej znanych, do ktorych dzwonilam, nie maja ani kawalka parkietu do tanczenia

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-09 o 10:33
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-17 15:50:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.