czerwone policzki (rumieńce) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-04, 23:48   #1
ganguja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1

czerwone policzki (rumieńce)


Odkąd pamiętam zawsze miałam czerwone policzki (rumieńce). Nie sądzę żeby podchodziło to pod kategorię pękających naczynek, bo nie są to pojedyncze pajączki, tylko zaczerwienienie obejmujące całą skórę policzków. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe, gdyż nie wygląda ładnie i nasila się w reakcji na zmiany temperatury i pewne kosmetyki. No i wiecznie muszę robić kryjący je makijaż. Używam bardzo delikatnych kosmetyków, ale one tylko łagodzą rumieniec nieusuwając go. Słyszałam jednak, że istnieją laserowe metody usuwania takich problemów. Chciałabym jednak uzyskać na ten temat więcej informacji. A może istnieje mniej "inwazyjna" metoda?
ganguja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-05, 08:26   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: czerwone policzki (rumieńce)

Moim zdaniem - masz jednak problem z naczynkową i wrażliwą, nadreaktywną cerą. Wiem coś o tym, bo i mnie to dotknęło
Niektórym pomagają kremy (zajrzyj do KWC) - niestety na mojej twarzy się nie sprawdzają. Ja usiłowałam też pozbyć się tego "różu" poddając się zabiegom laserowym - bez korzystnego efektu. Nie sugeruj się tym jednak - niektórym naprawdę pomaga
Ja niestety ciągle się "kryję" podkładami
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.