NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 20:36   #4981
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Ungia mogłabyś napisać coś o unifiance LRP? chce go kupić bo kończy mi się dermablend vichy a już go nie chce a potrzebuje czegoś równie super mocno kryjącego a wiem że ten podkład chyba taki jest jak z jego trwałościa? i jaki amsz kolorek? nie wysusza? z góry ślicznie dziękuje
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 20:41   #4982
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za opis. Wynika z niego, że efekt musi być podobny do mojego ulubionego błyszczyka Sisley, ale Lancome jednak tańszy, a i chyba nawet na truskawce go widziałam.
Nie ma za co Cieszę się że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Brzmi naprawde bosko Strasznie zaintrygowalas mnie tym blyszczykiem
Cieszę się,ja jestem z niego bardzo zadowolona. Sprawdź może i Tobie też się spodoba

Dominikaha i Ungia śliczne kolekcje kosmetyków
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:39   #4983
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Podglądam ten wątek po cichu od czasu do czasu i teraz znalazłam chwilę, żeby obfotografować swoją kolekcję, więc wklejam
Bardzo sympatyczny zbiór, sporo bym przygarnęła
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:48   #4984
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki! Wklejam zdjęcia, o które prosiła Yenny Dla nie wtajemniczonych wklejam także zdjęcia błyszczyków Gosha Te na ręku to dokładnie te same co na zdjęciu... Jakaby co to pytać.. Aaa... i drobinki ładnie wyszły
Też różowiutki i łososiowo-brzoskwiniowy
dominikaha - przecudna kolekcja cieni Clinique
Co to za masełko/balsam do ust The Body Shop? Jesteś z niego zadowolona? Dobrze natłuszcza usta?

I napisz, proszę, gdzie można dostać lakiery OPI?


ungia
Zbiór - cudo
Czy jesteś zadowolona z pędzla kabuki IsaDory? Na kwc czytałam, że trochę drapie. On jest dość spory, prawda? Ja zwykle nakładam minerały mniejszym pędzlem, takim jak do różu z Sephory. Czy taki spory pędzel daje ładny efekt?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ungia[/B], który tusz wolisz? Surrealist czy Hypnose? Mam jeden i drugi w zapasie i ciekawa jestem efektów.
Sama jestem ciekawa efektów Surrealista w porównaniu do Hypnose.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 21:59   #4985
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziękuję za fotkę. Kolorek piękny chyba będę musiała sobie sprawić
tylko kasy brak na te wszystkie cuda
Właśnie ten kolor mnie skusił Czaję się jeszcze na granatową z tej samej serii

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
wow jaka kolkcja cieni Clinique cudenka, tak apetycznie wygladaja!
musze w koncu sobie jakas palectke Clinique kupic, jak tylko mi ubyje w koncu cieni ktore mam

czy tez trzy blyszczyki w prawym gornym rogu to malina, truskawka i melon? jesli tak to mam te same tzn juz bez melona bo przygarnal sie bratowej
zadowolona jestes z 5 blyszczykow Biotherm? slicznie wygladaja ale jestem tak przyzwyczajona do gestych blyszczykow (np juicy tubes ) ze te Biotherm sa dla mnie jak woda lejace
Cienie Clinique uwielbiam i przyznaje się, że mam do nich słabość
Te trzy błyszczyki Juicy Tubes to zestaw o nazwie Fruitylicious i w jego skład wchodzą 15 Cerise (wiśnia/czereśnia), 17 Fraise (truskawka) i 22 Melon.
Z błyszczyków Biotherm jestem bardzo zadowolona, jedyne co mi w nich przeszkadza to to, że miniaturki nie mają ściętej końcówki Pięknie pachną, nawilżają i są dość trwałe. Ja wiem czy takie rzadkie... Wg mnie pod względem gęstości nie różnią się aż tak drastycznie od Juicy Tubesów

Champs, Jeanne90 - dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
dominikaha - przecudna kolekcja cieni Clinique
Co to za masełko/balsam do ust The Body Shop? Jesteś z niego zadowolona? Dobrze natłuszcza usta?

I napisz, proszę, gdzie można dostać lakiery OPI?
Dziękuję
Balsam do ust to Vanilla Spice Shimmer Lip Balm. Bardzo ładnie wygląda na ustach, delikatnie je rozjaśnia w beżowo-złotawym odcieniu, ślicznie pachnie. Ale niestety z nawilżeniem jest kiepsko. Nie wiem, czy nawet nie wysusza
Co do lakierów OPI, moje pochodzą z eBaya
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 22:10   #4986
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość


Dziękuję
Balsam do ust to Vanilla Spice Shimmer Lip Balm. Bardzo ładnie wygląda na ustach, delikatnie je rozjaśnia w beżowo-złotawym odcieniu, ślicznie pachnie. Ale niestety z nawilżeniem jest kiepsko. Nie wiem, czy nawet nie wysusza
Co do lakierów OPI, moje pochodzą z eBaya
Dziękuję serdecznie za opis
Ten balsam strasznie , strasznie mnie kusi... Chyba nawet przebolałaby to że nie pielęgnuje ust. Dobrze, że TBS nie mam na miejscu, bo już bym na pewno chciała go mieć: teraz i już

A z eBaya nie umiem korzystać
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 22:12   #4987
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
fajny ten kuferek
Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Ładniutki, ale nie taki skromniutki

Przeeśliczny tek kuferek kwiatuszek
Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Ungia, piękny zbiór Bardzo podoba mi się postawienie jakości ponad ilością.
Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dominikaha i Ungia śliczne kolekcje kosmetyków
Dziękuję Wam ślicznie .


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dominikaha, Ungia prześliczne zbiorki.

Ungia
, który tusz wolisz? Surrealist czy Hypnose? Mam jeden i drugi w zapasie i ciekawa jestem efektów.
Jak na razie używałam tylko Hypnose (Surrealist kupiłam wczoraj i nie miałam jeszcze okazji wypróbować). Z racji krótkiej trwałości tuszów nie używam nigdy naraz więcej niż jednego. Dopiero jak go kończę otwieram następny.
Jeżeli, więc chodzi o Hypnose to jestem z niego bardzo zadowolona .
Ma bardzo fajną konsystencję (na początku wydawała mi się troszkę za rzadka ale z czasem to doceniłam, bo dzięki temu pokrywa rzęsy optymalną warstwą i nie robi najmniejszych grudek). Po jej zastosowaniu rzęsy są fajnie miękkie, bardzo ładnie wydłużone i lekko pogrubione. Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Używam jej już dwa i pół miesiąca a nadal się nie kruszy (co mnie kompletnie zaskoczyło).
W związku z tym, że jej czas dobiega końcowi (nie używam maskary dłużej niż 3 m-ce) niedługo otworzę Surrealist i podzielę się spostrzeżeniami .

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Bardzo przemyslany zbior Widac ze stawiasz na jakosc a nie ilosc. Bardzo mi sie podoba. A jak oceniasz Surrealist? Hypnose jak dla mnie daje bardzo naturalny efekt a poszukuje jakiegos dobrego tuszu.
Dziękuję . Jak już pisałam wyżej nie miałam jeszcze okazji wypróbować Surrealist, ale jak tylko użyję chętnie podzielę się opinią .

[1=8130adda5fdf07dc6108f86 8c816e6cb0c62ccd0_5f5d52f 2a7083;8888682]ungia gdzie zakupilas ten kuferek? sliczny,przydalby mi sie taki z przegrodkami[/quote]
Dziękuję . Kuferek kupiłam w warszawskiej Sephorze (jest z kolekcji Marca Jacobsa dla Sephory).

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
sliczny kuperek
jak sie sprawuje podklad mineralny Isa Dora?
Dziękuję . Podkład mineralny wraz z innymi kosmetykami z mineralnej serii IsaDory kupiłam dopiero dzisiaj (sama jestem ciekawa jak będzie się sprawował ).
Cytat:
Napisane przez dojna komarzyca Pokaż wiadomość
Ungia mogłabyś napisać coś o unifiance LRP? chce go kupić bo kończy mi się dermablend vichy a już go nie chce a potrzebuje czegoś równie super mocno kryjącego a wiem że ten podkład chyba taki jest jak z jego trwałościa? i jaki amsz kolorek? nie wysusza? z góry ślicznie dziękuje
Już spieszę z odpowiedzią . Mam nr 11 (czyli jasny). To zdecydowanie mój ulubiony podkład . Kupuję go nieprzerwanie od kilku lat i nie mam zamiaru zmienić na inny. Genialnie kryje a przy tym jest super lekki.
Mnie nie wysusza ale nigdy nie stosuję go samodzielnie (zawsze mam filtr pod spodem).
Miałam kiedyś próbki Dermablend ale byłam nim mocno zawiedziona (wyglądał sztucznie, miał dziwne kolory i się lepił). Sądzę, że po takim podkładzie Unifiance powinien ci się spodobać (chociaż pewności nigdy nie ma, bo każdy ma inną skórę i preferencje). Zawsze jednak dla pewności można poprosić o próbkę w aptece .

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
ungia
Zbiór - cudo
Czy jesteś zadowolona z pędzla kabuki IsaDory? Na kwc czytałam, że trochę drapie. On jest dość spory, prawda? Ja zwykle nakładam minerały mniejszym pędzlem, takim jak do różu z Sephory. Czy taki spory pędzel daje ładny efekt?


Sama jestem ciekawa efektów Surrealista w porównaniu do Hypnose.
Dziękuję . Jak już wyżej pisałam IsaDora to dzisiejszy zakup, dlatego jeszcze nie wiem jak będzie się sprawował pędzelek (ale jak się dowiem dam znać ).
W przypadku Surrealista sprawa wygląda podobnie . Jeżeli natomiast poratowałabym informacją o Hypnose to mam nadzieję, że mój wcześniejszy opis coś pomoże .
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 22:34   #4988
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Dziękuję . Jak już wyżej pisałam IsaDora to dzisiejszy zakup, dlatego jeszcze nie wiem jak będzie się sprawował pędzelek (ale jak się dowiem dam znać ).
W przypadku Surrealista sprawa wygląda podobnie . Jeżeli natomiast poratowałabym informacją o Hypnose to mam nadzieję, że mój wcześniejszy opis coś pomoże .
Dziękuję za odpowiedzi

Ja też nie używam więcej niż jednego tuszu równocześnie (teraz zrobiłam wyjątek i mam otwarte dwa: Hypnose i Waterproff Easy ale tylko dlatego, że Waterproff easy używałam na wakacjach, bo lubię mieć na plaży czarne i długie rzęsy).
Hypnose też miło mnie zaskoczyło, rzęsy są wyraźnie podkreślone, ale jednocześnie pozostają miękkie i takie naturalne.

Wzdycham do stokrotkowego kufra od Jacobsa
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 00:05   #4989
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a napiszesz jak sie nazywa dokladnie ten niebieski kolorek i jaki ma numerek ?

bardzo fajna aktualizacja!


dimiti
Lancome fancy turquise tez rozjasnia
ten niebieski to Glacier i nie ma numerka, przynajmniej ja nic o tyn nie wiem
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 06:40   #4990
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Mój skromniutki zbiorek :
- wszystkie cienie,
- cienie w kamieniu - zbliżenie,
- cienie sypkie - zbliżenie,
- paletka do brwi,
- wszystkie róże,
- róże w kamieniu - zbliżenie,
Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
- róż sypki - zbliżenie,
- błyszczyki,
- tusze i kredka,
- podkład i korektory,
- puder mineralny,
- lakiery, baza i lakier nawierzchni,
Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
- kuferek na kolorówkę,
- akcesoria do makijażu.
Taa skromniutki Same fajne kosmetyki no i te pędzle Śliczności!! Napisz proszę czy jesteś zadowolona z minerala Isa Dory?? A ten uroczy kuferek z kwiatkiem jest duży?? Prześliczny
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 07:29   #4991
dojna komarzyca
Raczkowanie
 
Avatar dojna komarzyca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 223
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość

Już spieszę z odpowiedzią . Mam nr 11 (czyli jasny). To zdecydowanie mój ulubiony podkład . Kupuję go nieprzerwanie od kilku lat i nie mam zamiaru zmienić na inny. Genialnie kryje a przy tym jest super lekki.
Mnie nie wysusza ale nigdy nie stosuję go samodzielnie (zawsze mam filtr pod spodem).
Miałam kiedyś próbki Dermablend ale byłam nim mocno zawiedziona (wyglądał sztucznie, miał dziwne kolory i się lepił). Sądzę, że po takim podkładzie Unifiance powinien ci się spodobać (chociaż pewności nigdy nie ma, bo każdy ma inną skórę i preferencje). Zawsze jednak dla pewności można poprosić o próbkę w aptece .

.
Dziękuje ślicznie ide go dziś obmacać w aptece jeśli będzie
dojna komarzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 08:33   #4992
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość

Cienie Clinique uwielbiam i przyznaje się, że mam do nich słabość
Te trzy błyszczyki Juicy Tubes to zestaw o nazwie Fruitylicious i w jego skład wchodzą 15 Cerise (wiśnia/czereśnia), 17 Fraise (truskawka) i 22 Melon.
Z błyszczyków Biotherm jestem bardzo zadowolona, jedyne co mi w nich przeszkadza to to, że miniaturki nie mają ściętej końcówki Pięknie pachną, nawilżają i są dość trwałe. Ja wiem czy takie rzadkie... Wg mnie pod względem gęstości nie różnią się aż tak drastycznie od Juicy Tubesów
eh no ja tez mam ten zestaw, czemu mi sie ubzduralo ze to malina nie wisnia nie wiem ale bardzo je lubie, choc melon nalzeu juz do kogos innego
ja wole chyba cos bardziej gestego niz biothermy, choc te miniaturki i tak nikomu nie oddam


Cytat:
Napisane przez ungia Pokaż wiadomość
Dziękuję . Podkład mineralny wraz z innymi kosmetykami z mineralnej serii IsaDory kupiłam dopiero dzisiaj (sama jestem ciekawa jak będzie się sprawował ).
dziekuje, jak juz wyprobujesz to daj prosze znac

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
ten niebieski to Glacier i nie ma numerka, przynajmniej ja nic o tyn nie wiem
u to lancome szaleje z tymi niebieskimi blyszczykami ja mam dwa i zaden nie jest tym ktory masz Ty



dimiti
mam juz diorkissa wklejam fotki, niestety robione przy sztucznym swietle biurowym, bo niestety manchester nie ma pojecia co to jest Slonce, ktore tutaj nigdy nie zaglada, za to bardzo popularny tutaj deszcz i szarosc

powiem Ci ze takiego efektu sie nie spodziewalam
chodzi o to ze do diorkissow przekonana nigdy nie bylam i wystawilam im nawet zla recenzje, ale ten niebieski jest po prostu cudowny!
zupelnie inny niz Lancomy, Gosh itd
po pierwsze ma drobinki ale bardzo bardzo drobno zmielone, co wyglada na blyszczyk perlowy raczej niz z drobinkami
a efekt jest opalizujacy ! kolorek na ustach przechodzi ze zlotego do rozu, przebijajac niebieskim nie mam pojecia jak to opisac
na pewno nie sprawia ze usta sa jasniejsze, oj nie usta za to przepieknie lsnia!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6300127.jpg (25,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300128.jpg (21,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300129.jpg (20,6 KB, 78 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 12:01   #4993
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
eh no ja tez mam ten zestaw, czemu mi sie ubzduralo ze to malina nie wisnia nie wiem ale bardzo je lubie, choc melon nalzeu juz do kogos innego
ja wole chyba cos bardziej gestego niz biothermy, choc te miniaturki i tak nikomu nie oddam




dziekuje, jak juz wyprobujesz to daj prosze znac



u to lancome szaleje z tymi niebieskimi blyszczykami ja mam dwa i zaden nie jest tym ktory masz Ty



dimiti
mam juz diorkissa wklejam fotki, niestety robione przy sztucznym swietle biurowym, bo niestety manchester nie ma pojecia co to jest Slonce, ktore tutaj nigdy nie zaglada, za to bardzo popularny tutaj deszcz i szarosc

powiem Ci ze takiego efektu sie nie spodziewalam
chodzi o to ze do diorkissow przekonana nigdy nie bylam i wystawilam im nawet zla recenzje, ale ten niebieski jest po prostu cudowny!
zupelnie inny niz Lancomy, Gosh itd
po pierwsze ma drobinki ale bardzo bardzo drobno zmielone, co wyglada na blyszczyk perlowy raczej niz z drobinkami
a efekt jest opalizujacy ! kolorek na ustach przechodzi ze zlotego do rozu, przebijajac niebieskim nie mam pojecia jak to opisac
na pewno nie sprawia ze usta sa jasniejsze, oj nie usta za to przepieknie lsnia!!!!
Cudnie wygląda ten diorkiss
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 13:52   #4994
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
eh no ja tez mam ten zestaw, czemu mi sie ubzduralo ze to malina nie wisnia nie wiem ale bardzo je lubie, choc melon nalzeu juz do kogos innego
ja wole chyba cos bardziej gestego niz biothermy, choc te miniaturki i tak nikomu nie oddam




dziekuje, jak juz wyprobujesz to daj prosze znac



u to lancome szaleje z tymi niebieskimi blyszczykami ja mam dwa i zaden nie jest tym ktory masz Ty



dimiti
mam juz diorkissa wklejam fotki, niestety robione przy sztucznym swietle biurowym, bo niestety manchester nie ma pojecia co to jest Slonce, ktore tutaj nigdy nie zaglada, za to bardzo popularny tutaj deszcz i szarosc

powiem Ci ze takiego efektu sie nie spodziewalam
chodzi o to ze do diorkissow przekonana nigdy nie bylam i wystawilam im nawet zla recenzje, ale ten niebieski jest po prostu cudowny!
zupelnie inny niz Lancomy, Gosh itd
po pierwsze ma drobinki ale bardzo bardzo drobno zmielone, co wyglada na blyszczyk perlowy raczej niz z drobinkami
a efekt jest opalizujacy ! kolorek na ustach przechodzi ze zlotego do rozu, przebijajac niebieskim nie mam pojecia jak to opisac
na pewno nie sprawia ze usta sa jasniejsze, oj nie usta za to przepieknie lsnia!!!!
no wlasnie ladnie wyglada ja go testowalam w marrionaud ale nie widzialam takiego efektu na ustach chyba bede musiala jeszcze raz tam isc!

Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
ten niebieski to Glacier i nie ma numerka, przynajmniej ja nic o tyn nie wiem
dzieki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 16:54   #4995
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Taa skromniutki Same fajne kosmetyki no i te pędzle Śliczności!! Napisz proszę czy jesteś zadowolona z minerala Isa Dory?? A ten uroczy kuferek z kwiatkiem jest duży?? Prześliczny
Dziękuję , ale przy waszych zbiorach mój wydaje mi się naprawdę skromny.
Jak już wcześniej napisałam kosmetyki mineralne to świeży zakup, dlatego nie miałam okazji ich przetestować (ale jak wypróbuję to dam znać ).
Co do kuferka, to gabarytowo jest średni (średnica ok. 19 cm, wys. ok. 11 cm), ale pojemny (mi zupełnie wystarcza ).
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 19:51   #4996
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

ungia, cudny zbiorek .
A co to za marka stila? Chyba nigdy się z tym nie spotkałam...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-05, 20:21   #4997
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Dziewczęta, wątek dobija do 5 tyś. postów, zatem zamykam ten i zapraszam do kontynuacji tematu na nowym już wątku.

NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.