no-skar na rozszerzone pory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-07, 08:14   #1
ag_misia
Przyczajenie
 
Avatar ag_misia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Question

no-skar na rozszerzone pory


mam pytanko czy krem no-skar mozna stosowac na rozszerzone pory?a raczej na blizny po porach
ag_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:28   #2
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Czy aby na peno chodzi Ci o blizny po porach? Moze o blizny po krostkach? Wszak pory nie zostawiaja zadnych blizn, one po prostu sa
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:33   #3
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Nie wiem o jakie blizny po porach chodzi, ale co do jakichkolwiek blizn to no-scar spisuje się rewelacyjnie. Niestety, jest dosć drogi (67zł duże opakowanie).
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 09:57   #4
ag_misia
Przyczajenie
 
Avatar ag_misia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
ja sobie moje pory nazwalam bliznami:P no bo chodzi o to ze mam dziurki i tak pomyslalam ze jak kupie krem na blizny to moze chociaz troche je zmniejsze nie wiem...zobacze jaki bedzie efekt...ja nie lubie swoich dziurek;(;(;(
ag_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 10:08   #5
filizanka_kawy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Mam ten sam problem - wielkie (szerokie?) pory. Wyglądam , jakbym miała piegi, ale piegi są przynajmniej ładne, a taka twarz usiana porami - bynajmniej.
Chciałam zapytać, czy nie ma może skutecznego, ale tańszego odpowiednika no-scar`u? Nie pomagają mi parówki , peelingi....
filizanka_kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 10:53   #6
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Parówek nie stosuje się na rozszerzone pory! Wprawdzie to oczyszcza je, ale też bardziej rozszerza (ciepło).

Ag_misia, myślę, że chodzi Ci o to, że pory miałaś tak długo rozszerzone, że już niewiele da się z tym zrobić bez odpowiednich kosmetyków. Takie ślady w postaci dziurek zostają też po długim trądziku, i właściwie to powinno nazywać się bliznami, bo przebarwienia po pryszczach prędzej czy później zejdą (przy odpowiedniej pielęgnacji).

Co do No-Scar, czyli Perły Inków >> nie wiem, bo sama nie miałam, ale znajoma używała i zauważyła tylko odmłodzenie cery, ale niestety nie zmniejszenie samych dziurek.
Polecam Ci kwasy, na pewno zmniejszą trochę problem. Zacznij od słabszych ("Effaclar K" La Roche Posay), a jak się cera przyzwyczai przejdź na "Lysanel Active" SVR lub "Glyco A". Wszystkie recenzje znajdziesz na KWC.
Pamiętaj, że w czasie takiej kuracji nie wolno się opalać, bo można nabawić się przebarwień, więc najlepiej poczekaj do jesieni.
Bardzo pomocne są też zabiegi kwasami wykonywane u kosmetyczki.
Pozdrawiam
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:03   #7
ag_misia
Przyczajenie
 
Avatar ag_misia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

dziekuje bardzojesli faktycznie no-skar nic nie da to poczekam do jesienie i sprobuje cos porobic z kwasami.
ciumki pozdrawiam
ag_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 08:11   #8
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez Laura2112
Parówek nie stosuje się na rozszerzone pory! Wprawdzie to oczyszcza je, ale też bardziej rozszerza (ciepło).

Ag_misia, myślę, że chodzi Ci o to, że pory miałaś tak długo rozszerzone, że już niewiele da się z tym zrobić bez odpowiednich kosmetyków. Takie ślady w postaci dziurek zostają też po długim trądziku, i właściwie to powinno nazywać się bliznami, bo przebarwienia po pryszczach prędzej czy później zejdą (przy odpowiedniej pielęgnacji).

Co do No-Scar, czyli Perły Inków >> nie wiem, bo sama nie miałam, ale znajoma używała i zauważyła tylko odmłodzenie cery, ale niestety nie zmniejszenie samych dziurek.
Polecam Ci kwasy, na pewno zmniejszą trochę problem. Zacznij od słabszych ("Effaclar K" La Roche Posay), a jak się cera przyzwyczai przejdź na "Lysanel Active" SVR lub "Glyco A". Wszystkie recenzje znajdziesz na KWC.
Pamiętaj, że w czasie takiej kuracji nie wolno się opalać, bo można nabawić się przebarwień, więc najlepiej poczekaj do jesieni.
Bardzo pomocne są też zabiegi kwasami wykonywane u kosmetyczki.
Pozdrawiam
wiesz moze czy Acne Derm ma podobne dzialanie do tego Effaclar K" La Roche Posay??? I pomaga na wyzej wymieniony problem??? mam acne i takze cepan i jzu nie wiem ktory jest lepszy. Zastanawiam sie nad kupieniem effaclar..
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 08:48   #9
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

bardzo dobrze sciaga pory roztwór altacetu( przemywać jak tonikiem) do tego działa przeciwbakteryjnie, przeciwroztoczowo, przeciwłojotokowo...skóra jest napieta jak po liftingu...no i troche wysusza

Edytowane przez azyla
Czas edycji: 2005-08-09 o 09:18
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 08:57   #10
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez azyla
bardzo dobrze sciaga pory roztwór altacetu( przemywać jak tonikiem) do tego działa przeciwbakteryjnie, przeciwroztoczowo, przeciwłojotokowo...napin a jest napieta jak po liftingu...no i troche wysusza
Naprawdę zwęża rozszerzone pory? Efekt jak długo sie utrzymuje? Mogłabys coś więcej napisać?

Człowiek całe życie sie czegoś nowego dowiaduje.... tak jak z tą skrobią, która u mnie się sprawdziła
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:15   #11
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

pewno ze mogłabym...informacje te mam ze strony luskiewnika. Oficjalnie altacet jest zarejestrowany na obrzeki i stłuczenia....niemniej jednak wybitnie sciąga pory(u mnie sie sprawdza) Stosuje to w sposób nastepujacy...do buteleczki(np po wodzie utlenionej wlewam przegotowana ostudzoną wode i rozpuszczam w niej tabletke i tym roztworem przemywam twarz - jak tonikiem). Jak długo sie utrzymuje efekt to cecha indywidualna Dobrze tez sciaga pory woda z kwaskiem cytrynowym( zwykły kwasek spozywczy) bo to przeciez jednowodny kwas cytrynowy(AHA) tylko trzeba uważac żeby nie podrażnic twarzy. W ogóle na tej stronce jest troche przepisów na takie sciagające płyny...na kazdego działą co innego, ale myśle, ze warto spróbować. Ja np dekolt i plecy przemywam wodą z kwaskiem cytrynowym i efekty mam podobne jak przy stosowaniu kremu lysanel active

heh u mnie tez sie skrobia sprawdziła...mieszam ją z pudrem sypkim i jest super
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 09:24   #12
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Wink Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez azyla
pewno ze mogłabym...informacje te mam ze strony luskiewnika. Oficjalnie altacet jest zarejestrowany na obrzeki i stłuczenia....niemniej jednak wybitnie sciąga pory(u mnie sie sprawdza) Stosuje to w sposób nastepujacy...do buteleczki(np po wodzie utlenionej wlewam przegotowana ostudzoną wode i rozpuszczam w niej tabletke i tym roztworem przemywam twarz - jak tonikiem). Jak długo sie utrzymuje efekt to cecha indywidualna Dobrze tez sciaga pory woda z kwaskiem cytrynowym( zwykły kwasek spozywczy) bo to przeciez jednowodny kwas cytrynowy(AHA) tylko trzeba uważac żeby nie podrażnic twarzy. W ogóle na tej stronce jest troche przepisów na takie sciagające płyny...na kazdego działą co innego, ale myśle, ze warto spróbować. Ja np dekolt i plecy przemywam wodą z kwaskiem cytrynowym i efekty mam podobne jak przy stosowaniu kremu lysanel active

heh u mnie tez sie skrobia sprawdziła...mieszam ją z pudrem sypkim i jest super
Dzięki, po pracy biegnę do apteki i może na mojej twarzyczce też siż sprawdzi
Po skrobii czas na altacet - i wszystkie kosmetyki do kosza .... hi hi
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:33   #13
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

czasem domowe sposoby działą lepiej niż drogie i rekomendowane kosmetyki( zresztą cały marketing kosmetyczny polega na tym zeby w jak najbardziej przekonywujący sposób - nie zawsze zgodny z prawdą złapac kilienta - hihihi. W ogóle zauwzayłam, że ludzie strasznie się kierują nazwą etykietki...np na altacecie jest napisane ze na obrzeki nóg itp...a przeciez chodzi o to, że zawiera substancję, która moze miec tez w innych przypadkach bardzo skuteczne zastosowanie.

i naprawde bardzo mocno sciaga skóre...przynajmniej mi
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:43   #14
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: no-skar na rozszerzone pory

[QUOTE=azyla]czasem domowe sposoby działą lepiej niż drogie i rekomendowane kosmetyki( zresztą cały marketing kosmetyczny polega na tym zeby w jak najbardziej przekonywujący sposób - nie zawsze zgodny z prawdą złapac kilienta - hihihi. W ogóle zauwzayłam, że ludzie strasznie się kierują nazwą etykietki...np na altacecie jest napisane ze na obrzeki nóg itp...a przeciez chodzi o to, że zawiera substancję, która moze miec tez w innych przypadkach bardzo skuteczne zastosowanie.

i naprawde bardzo mocno sciaga skóre...przynajmniej mi[/QU

i można go używac pod podkład?
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:49   #15
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

ja uzywam tylko pudru sypkiego i balsamu nawilżajacego, ale myśle, że można pod podkład. A najlepiej to zacznij od przemywania twarzy wieczorem...i wtedy zobaczysz jakie efekty
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:50   #16
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Talking Dot.: no-skar na rozszerzone pory

Cytat:
Napisane przez azyla
ja uzywam tylko pudru sypkiego i balsamu nawilżajacego, ale myśle, że można pod podkład. A najlepiej to zacznij od przemywania twarzy wieczorem...i wtedy zobaczysz jakie efekty
Jeszzce raz dzięki.....
pozdrawiam, Gonia
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:45   #17
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: no-skar na rozszerzone pory

minęło już trochę czasu od ostatniego postu i dlatego chciałabym się spytać jakie efekty są po takim długim stosowaniu altacetu? goniu jak tam te pory? lepiej wygląda twarz?
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.