Please, moja figura to tragedia!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-05, 18:53   #1
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48

Please, moja figura to tragedia!!!


Hej, jestem zrozpaczona. Dzis stanelam na wage i sie przerazilam, poza tym nie mieszcze sie w ubrania ktore jeszcze niedawno byly na mnie luzne. Przez okres wakacji przybylo mi 5 kg i chyba cala ta masa usadowila sie na moich udach i co dziwne na brzuchu, ktory zawsze byl plaski!! Nie wiem co zrobic, zeby szybko sie pozbyc tych nadprogramowachych kilogramow, w szczegolnosci tych na udach. Prosze was o jakies porady, diety, cwiczenia, o wszystko co choc troche da mi nadzieje ze moge szybko odzyskac swoja dawna figurke.
Wprawdzie przez 2 tyg wprowadzilam juz pewne zmiany, zaczelam cwiczyc i zrezygnowalam ze slodyczy w ogole,nie jem takze posilkow po 18tej, oraz uzywam 2 razy dziennie preparaty wyszczuplajace, ale waga ani drgnęla...
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 19:02   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Please, moja figura to tragedia!!!

olcia86 napisał(a):
> ale waga ani drgnęla...

Waga nie drgnie po 2 tygodniach, jezeli juz to po okolo 4. Poza tym jezeli cwiczysz rzeczywiscie sumiennie i sa ta przede wszystkim cwiczenia kardio, to ok. Pamietaj takze, ze cwiczenia zamieniaja tluszczyk w mase miesniowa, ktora jest ciezsza od tluszczu. Wiec nie ma co sie przejmowac waga, tylko obserwowac swoje cialo. To, ze waga nie spada nie znaczy, ze twoja sylwetka w niedlugim czasie nie zmieni sie..

Zycze wytrwalosci,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 18:54   #3
olcia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 48
Re: Please, moja figura to tragedia!!!

hej kobitki i nie tylko, podciagam swoj watek bo tylko 1 osoba postanowila mi pomoc i cosik napisala, dzieki Cheetah
olcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-06, 20:49   #4
ashley1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14
Re: Please, moja figura to tragedia!!!

To dobrze że zaczełaś ćwiczyć. Ja nie mam problemów z wagą 182cm wzrostu ok62 kg. Ale też ćwicze. Najważniejsze to systematyczność. Przed ćwiczeniami możesz wypróbować jakiś krem ujędrniający. Co do diety to ograniczenie jedzenia i słodyczy, pij dużo wody mineralnej.Nie załamuj się trzymam za ciebie kciuki.
ashley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 23:14   #5
neli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 184
Re: Please, moja figura to tragedia!!!

Olcia zamiast marudzic ( wybacz ) wez sie do roboty.
Ja polecam oczywsice dieta....zdrowe produkty,wiecej warzyw ( ale bez przesady) wybieraj produkty o nikim indeksie glikemicznym zawsze cos to pomoze wytrzymac ewnetalny glod.
I ZAPISZ sie gdzies na FITNESS na pocztaek mowie bez konkretow , moze byc silka aerobic lepszy ( zwiekszysz motywacje ) i wkerc sie w to
Nie wstydz sie isc do takich swityn dobrej kondycji , cwiczyc na aerobicku nawet gdybys miala byc najgubsza bo robisz to DLA SIEBIE a innych jak cos olej

pozdro

NELI
__________________
Pozdrawiam

NELI
neli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.