2 pytania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Na tym forum dowiesz się wszystkiego o świecie fitnessu oraz poznasz różne rodzaje aktywności fizycznej takie jak tabata, joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-09-04, 09:37   #1
Gonia1
Zakorzenienie

2 pytania

1. Od prawie roku prawie codziennie ćwiczę w domu. Rok temu miałam w talii 70 cm, po kilku miesiącach ćwiczeń zeszłam do 64/65 cm. I od kilku miesięcy tak pozostało. Dlaczego nie mogę zrzucić jeszcze więcej? Czy może organizm przyzwyczaił się już do tych ćwiczeń?

i 2. Czytałam, że na wyrobienie tali dobre jest hoola-hop. Używam go 15 minut dziennie (przeczytałam kiedyś w gazecie, że trzeba go używać codziennie przez 15-20 min.). Czy da to jakieś efekty? Czy przypadkiem nie powinnam kręcić kołem dłużej?
Gonia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 11:32   #2
catt
Przyczajenie

Re: 2 pytania

ad.2 oj tutaj jakbym usłyszała moją mamę,wiesz ona strasznie sobie chwaliła to słynne kółeczko,od czasu do czasu sama mi mówi,żebym sobie kupiła,jeśli chce mieć talie osy at ak w ogóle to moja mam jest dla mnie wzorem jesli chodzi o odchudzanie..schudła 15 kg w 2 miesiące (nie jadła wieczorem,w ogóle nie jadła chleba i słodyczy,wieczorkami chodziła na długie marszo-maratony z ciocią no i prosze wszyscy mówią "Ale twoja mama schudła"...ehhh może i mi się uda to osiągnąc,jestem dla niej pełna podziwu..
A Ciebie pozdrawiam
catt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 11:36   #3
catt
Przyczajenie

aha a odnośnie 1 to może rzeczywiscie twój organizm się za bardzo przyzwyczaił,to jest dla niego standard..moze warto zmienic repertuar np. na cos bardziej intensywnego...pozdrawiam
catt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 16:45   #4
Gonia1
Zakorzenienie

Dzięki za odpowiedzi. Proszę o dalsze rady.
Stary 2004-09-04, 22:58   #5
Gonia1
Zakorzenienie

Up
Stary 2004-09-05, 08:58   #6
tomek_rz
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do tomek_rz

ad1. Nie zawsze mozna jeszcze troszke bardziej stracic w talii DO zera nie dojdziesz Zastanow sie jeszcze raz czy warto - bo 64 to juz bardzo szczuplutka talia. No ale jasli jednak jestes na tyle zdeterminowana, aby starcic jeszcze troszke to musisz zwiekszyc zakres ćwiczeń - poprzez wydluzenie czasu treningu przy niekoniecznym zwiekszaniu czestotliwosci.

pozdrawiam
tomek_rz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-05, 10:49   #7
kai555
Rozeznanie

A może warto zmienić ćwiczenia, na przykład na naciągające? Moję mięsko się bardzo szybko przyzwyczaja do wysiłku i po jakimś czasie nic sobie nie robi z tortur. Poza tym - sama się przekonałam, że im bliżej wymarzonej figury/wagi tym trudniej.
PZDR N

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości