Piękna sylewetka do wakacji - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 12:42   #91
S_Candall
Raczkowanie
 
Avatar S_Candall
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: "... tam gdzie gwiazdy spadają,a marzenia się spełniają"
Wiadomości: 269
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
To gdzie Ty mieszkasz? U mnie piękny dzień, słoneczko świeci, ludzie koszą trawniki

Dziewczyny, gdzie kupujecie taką baterie - pastylkę do wagi? Bo ja nie znalazłam nigdzie.


Dzisiaj wieczorem przychodzi do mnie koleżanka na wino, niestety trochę kalorii wleci... Oczywiście umówiłam się na to zanim zaczęłam tą dietę na serio
Górny Śląsk.Dopiero teraz słońce wychodzi ale zimny wiatr.
__________________
52,5kg. 51 50 49 48kg.
162cm.
S_Candall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:18   #92
zaajka
Raczkowanie
 
Avatar zaajka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 86
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Ja też mieszkam na Górnym Śląsku rano pogoda była okropna deszcz i wiatr, a teraz faktycznie słonce jest, tylko ten wiatr...
zaajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:22   #93
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Coś nie mogę wstawić tabelki( dadawała któraś z Was obrazek na wizażu?? ale nie jako załącznik ;D
__________________
START !!! 20.08.2014r.
Początkowa waga: 71,9 kg

obecna waga: 71,9..69..66..63..60 ..58..55???
I cel: 65 kg
II cel: 60 kg
III cel: 55 kg

Edytowane przez Andziussska
Czas edycji: 2012-03-19 o 14:23
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:26   #94
kselijka
Raczkowanie
 
Avatar kselijka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Kochane dzis u mnie troszkę grzesznie, ale na szczęście wtedy kiedy trzeba było sie opanowałam Hmm. Powiem wam szerze, że moją wagą sprzed roku było 43kg - i tą wagę miałam niezmiennie tzw " stała waga". Bardzo przytyłam przez rok, z różnych powodów i przez wiele czynników a teraz chciałabym znów czuć się jak wtedy Bo teraz przy tych 50kg - serio wyglądam jakbym była przy kości, a dopiero przy 45-44kg wyglądam "normalnie", "zwyczajnie" itp Mam jeszcze daleko do osiągnięcia celu. Jeśli przy wadze 45kg będę się dobrze czuła to przy niej pozostanę i już nie będę schodzić poniżej - nie ma się co martwić, przyjmować itd

U mnie dziś do tej pory:
- po bieganiu na "sniadanie" 1/2 kromki chleba z serem i pomidorem
- II śniadanie marchewka + jedna kanapka z nutella
- obiad zapiekanka z ziemniakiem, brokulem, pomidorem i kurczakiem (taka miseczka ze 110-120g ) + 3 śliwki + 2 morele suszone
- teraz zrobiłam sobie 5 kopytek twarogowych z jogurtem i cynamonem bo miałam na nie straszną ochotę

Teraz pokręce 30 min hula-hop i zrobie jakies cwiczonka, gdy juz troszke sie ulozy w brzuszku. Wieczorem pobiegam i zrobie II serie ćwiczen Fajna dziś pogoda, niestety mam strasznie dużo nauki i nie mam jak z niej skorzystać
__________________

Chudniemy! ... 6-5-4-3-2-1-0





kselijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 15:37   #95
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

kselijka dobrze że widzisz Swoje błędy i jeszcze dzielisz się z nami nimi
Boże ile Wy ćwiczycie ja też tak chcę xd choć mi się baaaardzo nie chce Ale jutro o 6 rano idę biegać i zrobiłam już sobie harmonogram i będę biegać co dwa dni

Ps. tabelka już gotowa, tylko nie mogę jej wstawić, pomoże ktoś?
__________________
START !!! 20.08.2014r.
Początkowa waga: 71,9 kg

obecna waga: 71,9..69..66..63..60 ..58..55???
I cel: 65 kg
II cel: 60 kg
III cel: 55 kg
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:12   #96
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

__________________
START !!! 20.08.2014r.
Początkowa waga: 71,9 kg

obecna waga: 71,9..69..66..63..60 ..58..55???
I cel: 65 kg
II cel: 60 kg
III cel: 55 kg

Edytowane przez Andziussska
Czas edycji: 2012-03-19 o 16:14
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 16:27   #97
dz_dzasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do dz_dzasti
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Andziussska chętnie bym Ci pomogła z tabelką ale na forum dopiero raczkuję może zapytaj dziewczyn z tego poprzedniego wątku jak to zrobiły. Mam nadzieję, że uda Ci się wstawić

Dziewczyny gratuluje zapału, tyle ćwiczeń super Ja dzisiaj na 19 idę na zumbe więc też trochę się poruszam Jak wrócę napiszę co dziś jadłam.
dz_dzasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 18:00   #98
S_Candall
Raczkowanie
 
Avatar S_Candall
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: "... tam gdzie gwiazdy spadają,a marzenia się spełniają"
Wiadomości: 269
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez Andziussska Pokaż wiadomość
Może spróbuj zamieścić link do tabelki w swoim podpisie,nie wiem...-jajko,2x graham z serkiem,wieśniakiem z ogórkiem i rzodkiewką.
-serek,banan
-gotowany filet z szpinakiem i fasolką szparagową.
-200ml.zupy ogórkowej
-jogurt


---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Upiekłam dla TŻ-ta biszkop z truskawkami i choć uwielbiam-nie zjadłam ani kawałka!!!
__________________
52,5kg. 51 50 49 48kg.
162cm.
S_Candall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:01   #99
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

duża.jpg
Tylko tak mogę ale pogrzebie jeszcze!!!;D
__________________
START !!! 20.08.2014r.
Początkowa waga: 71,9 kg

obecna waga: 71,9..69..66..63..60 ..58..55???
I cel: 65 kg
II cel: 60 kg
III cel: 55 kg

Edytowane przez Andziussska
Czas edycji: 2012-03-19 o 18:02
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:54   #100
ista89
Raczkowanie
 
Avatar ista89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez kselijka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!
Dziś nowy dzień a tym samym idealna pora by zrobić kolejne kroczki w stronę upragnionej wagi i figury, a co za tym idzie dobrego samopoczucia i akceptacji
Ja już po kawce i biegaku, w sumie bardziej marszo-biegu ale i tak jestem z siebie zadowolona, bo do tej pory drugi (ale nie ostatni!) raz "biegałam" o tak wczesnej porze Teraz pije wode z octem i miodem, za chwilkę czekają mnie ćwiczenia a po nich zajecia

ista89 - kopytka przyrzadzam bardzo prosto: kostke twarogu np. poltlustego przecieram przez sitko (to nie jest konieczne, ale wtedy sa takie bardziej pulchne), potem do miski w ktorej mam przetarty twarog dodaje 1 jajko i mąkę krupczatkę około 3-4 łyżki - to jest tzn "na oko" bo wszystko zależy od "mokrości" a potem konsystencji twarogu. Pewnie kazda z nas robila kiedys lub jadla takie lub ziemniaczane kopytka wiec wiadomo o co chodzi... A jeśli nie do końca to wytlumacze co dalej Potem juz uformowane je gotujemy, ja lubie jak sa troche przegotowane i takie napulchnione Wiele ludzi je jada z cykrem/maslem/smietana ale ja po nalozeniu na talerz posypuje je cynamonem i dodaje troche jogurtu naturalnego czasem tez cukier z brzozy jak mam ochote na bardziej slodkie danie. I wlasciwie to tyle

Mam ułożony jadłospis na dziś, mam nadzieje, że nie będzie żadnego grzeszku by potem móc Wam się pochwalić jak dziś mi szło W ogóle bym zapomniała! Bo prysznicu stanęłam na wagę... a tam -1kg Weekendowe ćwiczenia i lekka dietka opłaciły się Mam nadzieje, że waga nie tylko mnie, ale i Was tak miło zaskoczy

Miłego i owocnego dnia! Oby niczym dziś nie zgrzeszyć a potem z spadku wagi się cieszyć!
Dzięki kselijka przepis napewno wykorzystam, jak zdobędę ser. Lubię kopytka tradycyjne, ale z wiadomych względów jem je raz na święty czas. Tak więc Twój przepis może być fajną alternatywą
Dodatkowo wpisuje się w mój plan zwiększenia zawartości białka w posiłkach. Wydaje mi się, że jem go za mało. Znalazłam jeszcze na necie fajny przepis na kotlety z kaszy gryczanej i białego sera. Wkrótce zamierzam przetestować obydwa przepisy

afryga Wiem wiem, że nie miałaś na myśli tłustych obiadków. To ja mam na tym punkcie uraz Staram się dodawać mięso do posiłków, ale raz, że nie za bardzo lubię, a dwa, mam niewiele czasu na tygodniu, żeby go przygotować

Mahdab A gdzie to już koszą trawę
Baterie do wagi kupuję w Cezarze. U mnie w każdej galerii przy Carrefourze jest. Nie wiem jak u Ciebie

Andziussska Tabelka super tylko kiedy ja zrzucę te 7kg???

U mnie dzisiaj było kiepsko...Zaliczyłam wpadkę, a dokładnie przed obiadem wchłonęłam pół słoika dżemu malinowego. Dobrze, że nie miałam niczego gorszego pod ręką bo zjadłabym chyba wszystko. Okres się zbliża, humor spada, a ja puchnę buu

6.20 I śniadanie- 4 łyżki musli szklanka mleka,
10.00 II śniadanie- 2 tosty z łososiem + dwa plastry sera + ok 2łyżeczki ketchupu
13.00 obiad- makaron pełnoziarnisty (po ugotowaniu ok 1,5 garści trudno mi określić), dwie łyżeczki pesto+ 5 orzchów włoskich
16.40 podwieczorek- pomarańcza

Jeszcze nie wiem czy zechce mi się ćwiczyć. Jutro dam znać

Wypiłam:
1,5l wody, 3 zielone herbaty, drożdże, pokrzywa
ista89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 19:16   #101
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez Andziussska Pokaż wiadomość
Załącznik 4566727
Tylko tak mogę ale pogrzebie jeszcze!!!;D
U mnie trochę blędów ;p Nick, waga początkowa: 52kg , waga teraźniejsza 50 kg wzrost właściwie 157
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 19:49   #102
Adriennne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
GG do Adriennne
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Andziusska tak też jest super. tylko skoro data jest 26 marca to znaczy że wspólne ważenie zaczynamy za tydzień, tak?

ista89 dżem malinowy będzie lepiej i jak zachciało Ci się ćwiczyć?

S_Candall gratulacje za silną wolę przed biszkoptem z truskawkami

Czy któraś z Was ma pomysł na lekką kolację?


Mój dzisiejszy jadłospis:

ŚNIADANIE 8.30
Owsianka z pół szklanki płatków owsianych i jednym jabłkiem
ŚN II 11.30
4 tekturki z serkiem kanapkowym i jajkiem
OBIAD 14.30
1 plaster z klopsa, 2 ziemniaczki i odrobina buraczków
PODWIECZOREK 17.40
Sałatka z 2 pomidorów i białego sera z 2 tekturkami z serkiem kanapkowym
KOLACJA20.50
ok.12 łyżeczek serka piątnica lekki + kubek mleka

ćwiczenia: 30 minut bieganie, ćwiczenia na brzuch

Edytowane przez Adriennne
Czas edycji: 2012-03-19 o 21:15
Adriennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:50   #103
dz_dzasti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
GG do dz_dzasti
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Adrienne ja polecam twaróg chudy z niewielką ilością dżemu nisko-słodzonego -właśnie dziś miałam taką kolację pyszna albo sałatkę z tuńczykiem ciemnym ryżem i kukurydzą można tez ananasa dodać

Mój dzisiejszy jadłospis:
Śniadanie 8.30- musli 50g z mlekiem 120ml
II Śniadanie 11.30: banan
Obiad 14.30: Mieszanka chińska ok.300g i do tego pieczona pierś z kurczaka w ziołach
Podwieczorek 17.30: 2 jabłka
Kolacja 20.20: 120g twarogu chudego z 4 łyżeczkami dżemu nisko-słodzonego

Ćwiczenia: godzina zumby plus 15 minut na orbitku

Jak na razie, chyba dobrze nam idzie pomijając jakieś małe grzeszki oby tak dalej Trzymam kciuki dziewczyny, żeby jutro było jeszcze więcej zapału i silnej woli
dz_dzasti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 22:14   #104
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez ista89 Pokaż wiadomość
Dzięki kselijka

Mahdab A gdzie to już koszą trawę
Baterie do wagi kupuję w Cezarze. U mnie w każdej galerii przy Carrefourze jest. Nie wiem jak u Ciebie
No dobra z tą trawą to trochę podkolorowałam Ale ludzie siedzieli dzisiaj na ogródkach i coś tam dłubali, a to świadczy o dobrej pogodzie.


Ja dzisiaj znowu spróbowałam z tą baterią i nic W Media Expres wagi sprzedają, pełno baterii też, ale akurat tej nie było. Cały czas ją noszę w kieszeni, może jutro gdzieś dorwę. Do poniedziałku mam czas. U nas nigdzie nie widziałam sklepów Cezar. Szkoda, bo akurat galerie z Carrefour jest tuż obok.


Mój dzisiejszy jadłospis: (Wstałam późno więc wszystko opóźnione, nie udało się zjeść większej ilości posiłków, bo byłam sporo poza domem)
- śniadanie: jajecznica z plasterkiem szynki + ogórek + 2 kromki ciemnego pieczywa + kawa zbożowa na mleku
- obiad: dwa udka z warzywami z folii + brokuł z wody (jak myślicie to za wiele?)
- kolacja: sałatka na makaronie ciemnym z papryką, ogórkiem kwaśnym, porem, kurczakiem i jogurtem
- drugi raz to samo
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 06:25   #105
S_Candall
Raczkowanie
 
Avatar S_Candall
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: "... tam gdzie gwiazdy spadają,a marzenia się spełniają"
Wiadomości: 269
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Andziussska
Tabelka OK.
Mahdab
Tak właśnie myślałam,że troszkę Cię poniosło z tym koszeniem trawy Jeśli chodzi o twoje menu to jak te udka były bez skóry to OK.
U mnie piękne słońce.Dzisiaj wolne.Mam nadzieję,że nie będzie mnie kusić,żeby podjadać.Zawsze tak mam jak mi się nudzi i nie mam nic do roboty
Miłego Dnia i pamiętajcie dziewczynki-bez grzeszków!
__________________
52,5kg. 51 50 49 48kg.
162cm.

Edytowane przez S_Candall
Czas edycji: 2012-03-20 o 06:27
S_Candall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 07:40   #106
afryga
Raczkowanie
 
Avatar afryga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 231
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

ista89
Rozumiem o co ci chodzi z tym urazem odnośnie obiadków. Ja mam to samo . Strasznie mnie denerwuje jak ktoś krytykuje mój sposób jedzenia i krzywo się patrzy jak nie nakładam na talerz ziemniaków, albo jak pierś grilluje zamiast jak reszta po prostu usmażyć w panierce na oleju. Chodziło mi raczej o to, że nie dostarczasz sobie wystarczającej ilości białka, dlatego zasugerowałam większą porcję mięsa do obiadu. A właśnie tak a propos białka. Skoro mówisz, że jesz go mało, a nie jadasz serka wiejskiego, to może spróbuj dodać do owsianki twarożku. Ma dużo białka i zawsze to lepsza opcja niż mleko, które tego białka ma jak na lekarstwo.

Mahdab
Jeśli potrzebna ci płaska bateria to zapytaj się o nią u zegarmistrza. Czasem ma takie które pasują. Albo w sklepie ze sprzętem elektronicznym. Takie baterie często używane są w kamerach jako źródło energii do podtrzymywania ustawień np. zegara.


Czy któraś z was dziewczyny korzysta z siłowni? Bo ja chodzę już 4 miesiące na fitness, ale szczerze powiedziawszy efektów jakoś nie widzę . No kondycja się sporo poprawiła i siła też (zrobię już na raz 15 pompek), ale nie o to mi przecież chodziło. Chyba czas najwyższy przerzucić się na coś innego.
afryga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 12:15   #107
zaajka
Raczkowanie
 
Avatar zaajka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 86
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Hej dziewczyny
U mnie dziś piękna pogoda, niedawno wrócilam z 2godzinnego spacerku z dzieckiem i zaraz biorę się za obiadek. U mnie dziś makaron z brokułami (niestety nie mam ciemnego ) zjem małą porcję

Ja z chęcia zapisałabym się na fitness, ale niestety nie mam czasu, więc pozostaje mi samotnie cwiczyć w domu, chociaż ciężko mi się zmobilizować
zaajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:04   #108
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez S_Candall Pokaż wiadomość
Andziussska
Tabelka OK.
Mahdab
Tak właśnie myślałam,że troszkę Cię poniosło z tym koszeniem trawy Jeśli chodzi o twoje menu to jak te udka były bez skóry to OK.
U mnie piękne słońce.Dzisiaj wolne.Mam nadzieję,że nie będzie mnie kusić,żeby podjadać.Zawsze tak mam jak mi się nudzi i nie mam nic do roboty
Miłego Dnia i pamiętajcie dziewczynki-bez grzeszków!

Tak oczywiście, że bez skóry. Ja nie przebijam folii przy pieczeniu, to mięso jest prawie podgotowane, pewnie paskudna by była ta skóra, jakby na nich została.
Też dzisiaj zostałam w domu, mam jeden wykład, nie chciało mi się wstać, bo się przeziębiłam i nie mogę oddychać przez nos, tzn jeszcze oddycham, ale tak ciężko. Wzięłam tabletkę i liczę, że mi przejdzie. Nie wiem czy dam radę ćwiczenia zrobić, bo nie mam kondycji i się szybko męczę, z cieknącym nosem może być ciekawie

Afryga, dzięki za radę, skorzystam
Ja chodziłam na siłownie przez jakiś czas, ale zrezygnowałam, bo też nie było widać efektów. Miałam dobrany trening właśnie na wysmuklenie sylwetki, ale słabo szło. Ważyłam się tam na wadze i nic, także nie ubywało sadełka. Nie lubię siłowni i ćwiczenia nie przynosiły mi satysfakcji, więc jak nie ma ani figury ani przyjemności, to szkoda kasy.
Tylko tęsknie za sauną 2x w tygodniu.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:17   #109
afryga
Raczkowanie
 
Avatar afryga
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 231
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Afryga, dzięki za radę, skorzystam
Ja chodziłam na siłownie przez jakiś czas, ale zrezygnowałam, bo też nie było widać efektów. Miałam dobrany trening właśnie na wysmuklenie sylwetki, ale słabo szło. Ważyłam się tam na wadze i nic, także nie ubywało sadełka. Nie lubię siłowni i ćwiczenia nie przynosiły mi satysfakcji, więc jak nie ma ani figury ani przyjemności, to szkoda kasy.
Tylko tęsknie za sauną 2x w tygodniu.
To już nie rozumiem. Skoro nie fitness i nie siłownia to jakie ćwiczenia przyniosą rezultaty? Biegać nie mogę bo mam problemy z kolanami i łydkami po dłuższym biegu po chodnikach a do parku czy lasu wieczorem przecież nie pójdę. A ile czasu chodziłaś na tą siłownię? I co na niej konkretnie robiłaś? Aeroby czy trening siłowy?
Bo powiem, że nudzi mnie ta bezsensowna walka. Niby kondycja na plus, niby mięśnie jak je napnę to czuję wyraźnie, niby siłę mam dużo większą ale żeby figura się zmieniała, to nie bardzo. Tłuszczyku ile było tyle jest. A przecież jem mniej niż 1400 kal z wyjątkiem kilku dni w miesiącu (2-3), kiedy to trochę sobie pofolguję i ćwiczę min 4x w tygodniu po godzince + pofikam trochę w domu czy pójdę na rower ew. spacer. Gdzie tu sens? Skoro kiedyś przy 2000 kal i prawie zerowym ruchu waga też stała w miejscu? No, żeby chociaż cm ubyły to bym się cieszyła, ale na tym polu też niestety prawie bez zmian.

Edytowane przez afryga
Czas edycji: 2012-03-20 o 13:24
afryga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 13:45   #110
monika13k
Raczkowanie
 
Avatar monika13k
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 295
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Hello Kobietki! chciałabym się do Waszego odchudzania dołączyć... .
Dziś stanęłam na wadze i się przeraziłam bo zobaczyłam 63kg gdzie jeszcze niedawno było 58kg, odpuściłam sobie przez zimę strasznie i za każdym razem kiedy mnie "oświeciło" że już przesadzam z jedzeniem zawsze znajdowałam sobie jakieś usprawiedliwienie po czym znowu opychałam się słodyczami.
Moim największym problemem są słodycze, ale ostatnio to już jest przeginka tak bardzo chciałabym się od nich odzwyczaić i jeść je tylko od czasu do czasu a nie każdego dnia.
Przez cały dzień potrafię jeść prawidłowo zdrowe śniadanie potem jakiś owoc, lekki obiad no i przychodzi kolacja i zaczyna się jedzenie byle czego do tego mało ruchu.
dlatego też od dziś zaczęłam swoją dietę, nie chce jakiejś drastycznej diety zależy mi bardziej na wybieraniu zdrowszych zamienników i modyfikowaniu posiłków na lepszą wersję i do tego 5 razy w tygodniu rowerek stacjonarny i ćwiczenia na nogi i brzuch to tyle ode mnie
monika13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:03   #111
kselijka
Raczkowanie
 
Avatar kselijka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Czesc Chudzinki!
U mnie dziś lekko zakręcony poranek - zaspałam, nie miałam czasu gotować jajka czy robić omleta z białek Więc u mnie dziś...:
I 7:30 kromka ciemnego chleba z ziarnami + plaster szynki + 1/2 plastra sera + 2 plastry pomidora + jedna rzodkiewka do tego woda z octem i miodem
II 10:30 marchewka + woda; potem herbatka z łyżeczką cukru i cytryna
III 15:30 - kurczak srednie udko kurczaka pieczone w piekarniku + salata z pomidorem + sosem jogurtowo - czosnkowym. a po jedzonku... zjadlam jedna kosteczke truskawkowej czekolady z wedla chyba jedna kosteczka nie zaszkodzi, a nie mozna sie tez calkowicie ograniczac tak bardzo

Mam zamiar isc na rower za pol godzinki jak mi sie w brzuszku troche ulozy, a jesli nie na rower to przejdę się na spacer do rossmana po orzeszki nerkowca niesolone akurat zajmie mi to godzinkę, wiec kalorycznie chyba wyjdzie podobnie a dzis troche u mnie chlodno, wiec tez nie chce szalec i sie przeziebic Mam dziś jeszcze trochę pracy tzn dużo chemii i biologii ale wieczorem biegam z 30 min i zrobie ćwiczonka ogolno -rozwojowo - rozciagajace
__________________

Chudniemy! ... 6-5-4-3-2-1-0





kselijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 15:20   #112
Andziussska
Raczkowanie
 
Avatar Andziussska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 164
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cześć dziewczyny ;D
muszę się pochwalić się wreszcie zaczęłam biegać ;D i jest super ;D dodałam również steper ;P

Witam nową dziewuchę

Adriennne tak 26 w poniedziałek pierwsze wspólne ważenie
__________________
START !!! 20.08.2014r.
Początkowa waga: 71,9 kg

obecna waga: 71,9..69..66..63..60 ..58..55???
I cel: 65 kg
II cel: 60 kg
III cel: 55 kg
Andziussska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 16:09   #113
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cytat:
Napisane przez afryga Pokaż wiadomość
To już nie rozumiem. Skoro nie fitness i nie siłownia to jakie ćwiczenia przyniosą rezultaty? Biegać nie mogę bo mam problemy z kolanami i łydkami po dłuższym biegu po chodnikach a do parku czy lasu wieczorem przecież nie pójdę. A ile czasu chodziłaś na tą siłownię? I co na niej konkretnie robiłaś? Aeroby czy trening siłowy?
Bo powiem, że nudzi mnie ta bezsensowna walka. Niby kondycja na plus, niby mięśnie jak je napnę to czuję wyraźnie, niby siłę mam dużo większą ale żeby figura się zmieniała, to nie bardzo. Tłuszczyku ile było tyle jest. A przecież jem mniej niż 1400 kal z wyjątkiem kilku dni w miesiącu (2-3), kiedy to trochę sobie pofolguję i ćwiczę min 4x w tygodniu po godzince + pofikam trochę w domu czy pójdę na rower ew. spacer. Gdzie tu sens? Skoro kiedyś przy 2000 kal i prawie zerowym ruchu waga też stała w miejscu? No, żeby chociaż cm ubyły to bym się cieszyła, ale na tym polu też niestety prawie bez zmian.

Ja się starałam robić tak jak miałam w treningu rozpisane, ale oszukiwałam trochę. Najpierw miał być trening aerobowy 10-15 min. Biegałam na bieżni 1 km, potem coś tam jeszcze i się brałam za trening siłowy. 3x powtarzałam. Na końcu powinnam jeszcze robić ćwiczenia aerobowe jeśli dobrze pamiętam godzinę, a zawsze robiłam najwyżej pół, nie miałam tyle czasu, lub byłam już zbyt zmęczona. Chodziłam chyba jakieś 3 miesiące. Siły miałam więcej, bo po jakimś czasie musiałam zwiększać obciążenie na maszynach, bo początkowego już nie czułam. Ale nie o to mi chodziło, więc dałam sobie spokój. Byłam kilka razy na zajęciach takich z trenerem, to był trening ogólnorozwojowy w grupie, to było coś, byłam wymęczona, a za 1 razem myślałam że umrę. To było super, ale co z tego, jak zajęcia mi nie pasowały godzinowo. Na tym pewnie bym schudła, bo pot się ze mnie lał strumieniami.

A co się dzieje z Twoimi kolanami? Lekarz coś stwierdził, czy po prostu Cię bolą? Bo też miałam kiedyś takie bóle w kolanach.
__________________


Edytowane przez Mahdab
Czas edycji: 2012-03-20 o 16:10
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 18:08   #114
S_Candall
Raczkowanie
 
Avatar S_Candall
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: "... tam gdzie gwiazdy spadają,a marzenia się spełniają"
Wiadomości: 269
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

U mnie OK.Narazie pilnie się trzymam diety.
-jajecznica z rzodkiewką,2x graham z polędwicą.
-jogurt,banan,pół pomarańczy.
-gotowany filet z kapustą,szpinakiem i fasolką.
-zupa ogórkowa.
-100g.serek wiejski z ogórkiem,100g.makrela,200 g.kefir.
Jutro nie mam pomysłu
__________________
52,5kg. 51 50 49 48kg.
162cm.
S_Candall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:08   #115
ista89
Raczkowanie
 
Avatar ista89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 289
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Hej dziewczyny

Witaj monika13k
Mam dokłądnie taki sam cel jak Ty- pozbyć się złych nawyków i panować nad jedzeniem słodyczy. Miejmy nadzieję, że trening czyni mistrza, a razem w grupie będziemy bardziej zmobilizowane do działania

Jeśli mowa o efektach ćwiczeń na siłowni, dowiedziałam się od trenera fitness, że optymalne efekty widać po ok 6 miesiącach ćwiczeń. Pewnie to też jest kwestia indywidualna, ale znając moje predyspozycje do 'ekspresowego' chudnięcia, szybko przeliczyłam w głowie jakie to będzie obciążenie dla mojego portfela i doszłam do wniosku, że lepiej będzie jeśli zainwestuje w rowerek stacjonarny. I ten wybór uważam za jeden z lepszych. Nie jestem fanką ćwiczeń, po prostu mnie nudzą. Dlatego zawsze gdy pedałuję, staram się robić coś jeszcze. Uczę się, ogladam tv, cokolwiek byle czas szybciej zleciał. Po godzinie jestem nieźle spocona, ciało jest ujędrnione i z miesiąca na miesiąc fajnie się wysmukla. Polecam wypróbować. Koszt nie jest wielki, a myślę, że warto.

Dzisiaj z jedzeniem nie było źle, ale organizm domaga się cukru

7.15 I śniadanie- standardowo musli z mlekiem. Afryga pomyslę o urozmaiceniu po zakupach koniecznie więcej białka
10.00 II śniadanie- omlet z dwóch jaj z sznką i szczypiorkiem + odrobina ketchupu
12.40 obiad- sałata, szczypiorek, szynka, łosoś, oliwki, pomidor, oliwa z oliwek, ocet jabłkowy, dwie kromki chleba
16.40 podwieczorek- miksowany chydy twarożek z pomarańczą szczyptą cynamonu i łyżeczką miodu
wypiłam 1,5l wody, jedną zieloną herbatę, 2x pokrzywa z rumiankiem

Wczraj wieczorem była godzinka ćwiczeń na rowerku, dzisiaj rano tak samo i może za chwilę też o ile zaraz nie zasnę.

Udanego wieczorku
ista89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 19:52   #116
kselijka
Raczkowanie
 
Avatar kselijka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 152
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Kurcze! Ale zmaściłam sprawę nienawidze, nie umiem tego znieść, chce mi się płakać, chcę się zapaść pod zimię gdy ludzie z którymi nie widziałam się jakiś czas zaczynają spotkanie od "ale ci sie przybrało" "przytylas pare kilo, czy mi sie zdaje?" "postanowilas zamiast chodzic, zostac kulka i toczyc sie po swiecie?" przez takie slowa innych zamiast rozpaczac stan glodowkowy, wlancza mi sie lampka na cos czego nie powinnam zjesc...
Moja kolacja 20:00! : kaszka bobovita morelowa + 4 garsci orzechow nerkowych + jedna garsc suszonych bananow + kostka czekolady jest mi tak okropnie zle, nie umialam sie powstrzymac... jestem beznadzieja

Mam nadzieje, ze u Was jest zdecydowanie lepiej tego wieczoru.

Teraz ide pobiegac, potem pkrece pol godziny hh i zrobie serie brzuszkow 50x3, pompek 50x3, przysiadow 15 x3, cw na posladki 15x3. Musze sie jakos ogarnac i puszac mimo uszu takie "haselka" ale powiem Wam, ze zrobilo mi sie tak okropnie przyrko, smutno, glupio i zle, ze az nie wiedzialam co ze soba zrobic. Pojde spac okolo 24, zeby to co zjadlam troche sie ulozylo i abym w tym czasie spalila chociaz troche kcal oraz poprawila prace metabolizmu na noc. Wypije przed snem jeszcze senes... Mam nadzieje, ze troche pomoze bo po takiej kolacji zrobil mi sie wielki brzuchol, a jutro w poludnie, mam wazne spotkanie i nie chcialabym aby ktos jeszcze mi zarzucil takim milym "haselkiem" jak dzis...

Przepraszam, ze tak Wam sie zale, ale chyba nikt inny nie zrozumie mnie w tej sytuacji tak jak Wy Ide sie troche ogarnac, potem po cwiczeniach moze jeszcze sie odezwe. Musze pomyslec co zrobic zeby to odchudzanie bylo bardziej efektowne i jak unikac takich napadow jedzenia jak dzis...
__________________

Chudniemy! ... 6-5-4-3-2-1-0





kselijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:06   #117
Adriennne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 55
GG do Adriennne
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

kselijka natychmiast przestań myśleć że jesteś beznadziejna. Niektórzy ludzie są wredni. I teraz z naszą skromną pomocą pokażesz im że dasz radę. Powstrzymywać Cię nie damy rady, ale możemy wspierać i chyba właśnie po to tu piszemy (TŻ twierdzi że to po prostu "solidarność jajników" ) Jak miałam doła zawsze sięgałam po tabliczkę czekolady. Byłam w stanie zjeść całą. Albo zabierałam się do pieczenia. Słodkiego oczywiście.
Wiem że nie da się nie przejmować tym co ludzie mówią, ale spróbuj przejmować się jak najmniej, bo tu jest taka grupka Kobietek które Cię wspierają

S_Candall jak się zapatrujesz na owsiankę na śniadanie?
Ja po 3 dniach już się uzależniłam. Wczoraj wieczorem nie mogłam się doczekać poranka żeby ją zjeść

monik13k witaj wśród Nas


mój dzisiejszy jadłospis:

ŚNIADANIE 8.30
Owsianka z jabłkiem i rodzynkami (jak sądzicie lepiej z rodzynkami [naprawdę niewiele] czy z łyżeczką cukru? muszę mieć odrobinę słodyczy z rana)
ŚN II 12.20
Jogurt naturalny ze zbożami 175g + bułka grahamka
OBIAD 16.00
Kasza gryczana z warzywami+ trójkąt tarty szpinakowej (made by me, więc było absolutnie zdrowo)
PODWIECZOREK - brak
KOLACJA 20.40
4 tekturki z serkiem kanapkowym i jajkiem

co sądzicie o piciu maślanki? dokładnie o smaku pieczonych jabłek? zaliczyć ją jako coś słodkiego czy nie?


ćwiczenia: bieganie 30 minut
Nie wiem jak u Was z bieganiem, jak długo to robicie, ale jeśli któraś zaczyna, jak np. jak się zorientowałam Andziussska, to pamiętajcie o rozciąganiu łydek przed i po bieganiu żeby się ścięgna nie pozrywały.

Ależ się rozpisałam... Przepraszam
Adriennne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:25   #118
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Dziewczyny, czemu przepraszacie za żalenie się i długie posty, przecież też po to jest ten wątek

kselijka nie chce mi się wierzyć, że tak źle wyglądasz przy swojej wadze Puszczaj teksty znajomych mimo uszu. A Twoja kolacja wcale nie była taka tragiczna.

Zapomniałam się Wam pochwalić, że wczoraj koleżanka mnie przywitała słowami "ale schudłaś!". Naprawdę mnie to ucieszyło. Przerażające jest to, jak musiałam wcześniej wyglądać... Naprawdę był okres, gdy wstydziłam się spotykać starych znajomych, nie wiem czy nie popadłam w początki depresji. Przestałam dbać o siebie, robić makijaż, malować paznokcie, bo mi się wydawało, że i tak wyglądam paskudnie.


Mi idzie źle, bo okazało się, że mam gorączkę i przez to cierpię na brak apetytu, boję się, że spowolnię do końca metabolizm.

dzisiejsze menu:
- śniadanie zwykłe płatki z mlekiem + łyżeczka miodu
- obiad: polędwica w pomidorach z odrobiną ziemniaczków + sałatka z sałaty lodowej, pomidora i ogórka
- kolacja: to samo co na śniadanie, bo mam dzisiaj straszną ochotę na słodycze

Ruch dzisiaj odpadł, bo wzięłam leki i leżę w łóżku. A jutro mam ciężki dzień

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Adrienne, uważam, że lepiej dodać trochę rodzynek niż cukru. Ja wcale nie używam cukru, bo uważam, że to biała trucizna. Jak już muszę coś osłodzić to wybieram miód. Jeśli chodzi o maślankę, to czytałam, że ma właściwości odchudzające Tylko sprawdź czy nie ma w tej smakowej dużo cukru.
__________________


Edytowane przez Mahdab
Czas edycji: 2012-03-20 o 21:27
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:47   #119
Gosefixa84
Przyczajenie
 
Avatar Gosefixa84
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

witam czy mogę się przyłączyć??? w ostatnim czasie udało mi się bardzo schudnąć na diecie 1000 kcal i chciała bym tę wagę teraz utrzymać. myślę że w grupie będzie mi łatwiej mam 27 lat, 160cm i od niedawna tylko.... 48 kg. mieszkam w północnych Włoszech. jeśli macie jakieś pytania co do mojej diety piszcie proszę.... pozdrawiam
Gosefixa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:48   #120
motylaaanoga
Przyczajenie
 
Avatar motylaaanoga
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Piękna sylewetka do wakacji

Cześć wszystkim Mam nadzieje, że mogę się przyłączyć do Was :P
Zarejestrowałam się tu z nadzieją, że dostanę rady i wsparcie. Oczywiście chodzi o zrzucenie zbędnych kilogramów :P
Nigdy przed dłuższy czas nie stosowałam kosmicznych diet, raczej ćwiczyłam. Ale po zrzuceniu 2-3 kilogramów rezygnowałam. Nie mam w sobie w ogóle wytrwałości i chyba brak mi większej motywacji
Od od tamtego czasu już niestety kilogramy wróciły Zostało mi tylko tylko, że nauczyłam się pić tylko wodę, słodzić tylko łyżeczkę cukru, jeść mało, ale częściej. Lecz nadal mam ogromny problem ze słodyczami
Ale postanowiłam to w końcu zmienić Źle się czuje w swoim ciele, kompletnie się nie akceptuje, jestem nieśmiała i niepewna siebie. A to wszystko te kilogramy
Więc tak:
Ważę 63kilo przy wzroście 163cm. Chciałabym do lipca zrzucić około 8 kilogramów. Nie mam pojęcia, czy mi się uda, oczywiście takimi sposobami, aby po tygodniu mi nie wrócił tłuszczyk
Bardzo proszę Was o rady!
motylaaanoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.