Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-05, 10:09   #3241
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W Hebe, były 3 rodzaje, w tym jeden był drobnoziarnisty, chyba mechaniczny, ale też w proszku, obecnie są w promocji. Ogólnie to widziałam więcej tego innych firm, chyba nastała moda na takie proszki i pudry do mycia twarzy lub enzymatyczne, miałam już Face Boom puder, fajny był, aczkolwiek miał delikatne działanie, więc traktowałam go pomocniczo, a nie jako główny złuszczacz.
Super, dzięki za info o promocji może się skuszę. Ja ten puder face boom traktowałam jako coś do mycia twarzy, nie jako peeling bo był bardzo delikatny.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 10:54   #3242
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Super, dzięki za info o promocji może się skuszę. Ja ten puder face boom traktowałam jako coś do mycia twarzy, nie jako peeling bo był bardzo delikatny.
Delikatny był, ale mimo wszystko buzia była po nim fajna, jakaś taka ładniejsza, zwłaszcza jak się go potrzymało na skórze parę minut. Właśnie chciałam go kupić ponownie, ale w oczy rzucił mi się ten Lirene, więc ciekawość zwycieżyła. Ja ogólnie lubię proszki i nie mam z nimi problemów, jak niektórzy opisują, jakie są kłopotliwe w aplikacji, a dla mnie bezproblemowe, wysypuję na mokre dłonie, rozcieram lekko i nakładam na mokrą twarz, albo jeszcze dodaję kapkę mleczka oczyszczającego lub żelu, żadna filozofia, tylko mam wrażenie, że dużo osób za bardzo sobie bierze do serca sugestie producenta i ich wyobraźnia przestaje w tym momencie działać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-05, 14:19   #3243
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Delikatny był, ale mimo wszystko buzia była po nim fajna, jakaś taka ładniejsza, zwłaszcza jak się go potrzymało na skórze parę minut. Właśnie chciałam go kupić ponownie, ale w oczy rzucił mi się ten Lirene, więc ciekawość zwycieżyła. Ja ogólnie lubię proszki i nie mam z nimi problemów, jak niektórzy opisują, jakie są kłopotliwe w aplikacji, a dla mnie bezproblemowe, wysypuję na mokre dłonie, rozcieram lekko i nakładam na mokrą twarz, albo jeszcze dodaję kapkę mleczka oczyszczającego lub żelu, żadna filozofia, tylko mam wrażenie, że dużo osób za bardzo sobie bierze do serca sugestie producenta i ich wyobraźnia przestaje w tym momencie działać.
Ja tak robię z korundem, nasypuje trochę na dłoń, mleczko albo gęsty żel i peelinguje buzie. Świetnie się sprawdza.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-06, 11:28   #3244
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Moje pierwsze zakupy w tym roku. Zaszłam do Natura.

Miałam ten szampon- dobrze oczyszcza, ale mi podrażniał skóre głowy, więc trafił do mojej dojrzewającej córki i u niej się sprawdzał świetnie (mojej małej bardzo przetłuszczają się już włosy, praktycznie co drugi dzień musi myć głowę).
A deo też mam ,tylko używam w dni, kiedy chcę odpocząć od deo w kremie. Jest niezłe.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To wybacz, pewnie ktoś inny chwalił na wątku, ale mi się pomyliło Muszę wypróbować na sobie, bo z kolei ten żel na KWC cieszy się bardzo dobrą opinią, jednak właśnie tu się muszę zgodzić, że opinie nie zawsze pokrywają się z Naszymi własnymi odczuciami, często są wręcz skrajnie odmienne, mam tak dość często, że produkt który jest chwalony ja bym zrównała z ziemią, a nawet podziemiem lub na odwrót, coś bywa niedoceniane, a dla mnie to idealny produkt.
Tak dokładnie jest- ja myślę, że po prostu grono osób piszących opinie są ode mnie sporo młodsze i mają inne wymagania co do kosmetyków, stąd tak odmienne doświadczenia



Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Daj znać jak się ten dezodorant sprawdza, bo już nie raz miałam go w wirtualnym koszyku

Drogi i mało wydajny. Jest skuteczny, ale kurcze tak szybko się kończy.
Teraz mam Isanę brzoskwiniową bez aluminium i Biolaven ( był w zestawie do styczniowego Zwierciadła )
Biolaven używa moja córka, wcześniej miała TooFruit przeznaczony dla dzieci i nie dawał już rady. A Biolaven sama bym chętnie wypróbowała.

Mi się skończył Shmidts w sztyfcie- był świetny. Jak spotkam w tkm jeszcze to na pewno się skuszę.
Aktualnie wróciłam do Pony Kuscheldecke, to brakowało mi tego pudrowego zapachu

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dokładnie, La-Le starcza mi na ponad rok czasu i jeszcze ok. pół opakowania do tej pory trafiało do Persefony w wymiance, a więc pół opakowania, może nieco ponad pół starczało mi na ponad rok stosowania, a jest połowę tańsze i równie skuteczne, a Schmidts starczyło mi na 4-5 miesięcy, do tego ten sztyft objętościowo jest większy od słoiczka La-Le, a więc mimo, że to wygodna forma aplikacji, chociaż ja za dużej różnicy nie widzę, bo i tak po nałożeniu wcierałam go jeszcze w skórę palcami, to wcale nie jest taka fajna w podróży czy na basen do spakowania, i dużo plastiku, a takie deo w słoiczku zawsze można sobie przełożyć do czegoś mniejszego na kilka porcji. W każdym razie nie umniejszam, bo naprawdę porządne deo, jednak idąc na logikę, skoro nie widać zbytniej różnicy w działaniu, to po co przepłacać, a przy okazji wolę kupić polski produkt.
Fajnie, że dodają takie kosmetyki do czasopism, dobra okazja, daj znać, jak się sprawdza deo Biolaven.

Ja lubię najbardziej lale winogronowe i może wiosną do niego wrócę. Na drugim miejscu jest Green Tea. Brzoskwiniowe mi nie podeszło- faktycznie jakby podbija zapach potu?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-06, 11:58   #3245
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Miałam ten szampon- dobrze oczyszcza, ale mi podrażniał skóre głowy, więc trafił do mojej dojrzewającej córki i u niej się sprawdzał świetnie (mojej małej bardzo przetłuszczają się już włosy, praktycznie co drugi dzień musi myć głowę).
Mi się skończył Shmidts w sztyfcie- był świetny. Jak spotkam w tkm jeszcze to na pewno się skuszę.
Aktualnie wróciłam do Pony Kuscheldecke, to brakowało mi tego pudrowego zapachu

Ja lubię najbardziej lale winogronowe i może wiosną do niego wrócę. Na drugim miejscu jest Green Tea. Brzoskwiniowe mi nie podeszło- faktycznie jakby podbija zapach potu?
Jest szansa, że jej minie to przetłuszczanie, póki co okres dojrzewania pewnie to powoduje, ja jak byłam mała, to też co drugi dzień myłam włosy, a tak mniej więcej od 17 tego roku życia do teraz już tylko co 3-4 dni.
Kupiłaś Pony na stronie dystrybutora? Dawno nie miałam ich deo, bardzo lubiłam za skuteczność i różnorodność zapachów.
Brzoskwiniowego La-Le nie miałam, ale zapach poznałam na targach i mnie zauroczył, nawet byłam pewna, że go kupię, gdyby nie to, że potem wypuścili wersję mango-papaja, która mi się spodobała jeszcze bardziej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-06, 15:07   #3246
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jest szansa, że jej minie to przetłuszczanie, póki co okres dojrzewania pewnie to powoduje, ja jak byłam mała, to też co drugi dzień myłam włosy, a tak mniej więcej od 17 tego roku życia do teraz już tylko co 3-4 dni.
Kupiłaś Pony na stronie dystrybutora? Dawno nie miałam ich deo, bardzo lubiłam za skuteczność i różnorodność zapachów.
Brzoskwiniowego La-Le nie miałam, ale zapach poznałam na targach i mnie zauroczył, nawet byłam pewna, że go kupię, gdyby nie to, że potem wypuścili wersję mango-papaja, która mi się spodobała jeszcze bardziej.
Też tak myślę, że jej przejdzie, chociaż nie tak bardzo- ja mam ciągle problem z przetłuszczaniem, mimo znacznego przesuszenia skóry głowy. Tylko u mnie jedno z drugiego wcale nie wynika, bo ani nie stosuję szamponów rypaczy, a też staram się nawilżać skórę wcierkami, czy innymi specyfikami. Doszłam do tego, że nakładam na skórę głowy odżywki przy każdym myciu, bo już wolę jak się przetłuszcza niż swędzi. Masakra. Pocieszam się, że to tylko w sezonie grzewczym tak mam.

Pony kupiłam w Bioana tradycyjnie. Ja właśnie też nie miałam dawno, więc zatęskniłam, na prawdę lubię te zapachy...
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-06, 15:31   #3247
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Miałam ten szampon- dobrze oczyszcza, ale mi podrażniał skóre głowy, więc trafił do mojej dojrzewającej córki i u niej się sprawdzał świetnie (mojej małej bardzo przetłuszczają się już włosy, praktycznie co drugi dzień musi myć głowę).
A deo też mam ,tylko używam w dni, kiedy chcę odpocząć od deo w kremie. Jest niezłe.




Wdrażam plan oszczędzania. Zamierzam w tym roku zmieścić się w 1500 zł.



Czy ktoś miał ten krem?
https://www.drogerienatura.pl/mokosh...E&gclsrc=aw.ds
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-10, 09:08   #3248
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Wypróbowałam już peeling enzymatyczny La-Le, ale rypacz! Mam nadzieję, że to tylko przy pierwszym użyciu tak piecze, a kolejne już nie będą takie piorunujące. Piekło przez pierwsze 2 minuty równomiernie wszędzie tam, gdzie został nałożony, po tym czasie przeszło i zmieniło się w przyjemną maseczkę tonizującą z owoców, która się fajnie wchłonęła, konsystencja jest wodnista, taka jak sok z przecieru mango. Po spłukaniu nie widziałam za bardzo efektów, nie było też podrażnień, jednak tak ze dwie godziny później zauważyłam, że mnie nieźle wybieliło i po dwóch dniach efekt jest nadal widoczny i skóra trochę odmłodzona. Żadnych podrażnień. Zapowiada się, że to pierwszy peeling enzymatyczny w formie innej, niż w proszku, który u mnie coś robi. Ale pierwsze minuty po aplikacji, to taka terapia szokowa, myślałam, że mi wypali skórę, ale wręcz odwrotnie, wyrównał koloryt, rozjaśnił, żadnych zaczerwienień, aczkolwiek nie wiem czy to produkt dla wszystkich.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-01-10 o 09:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 08:21   #3249
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Zrobiłam sobie wish listę na 2022 rok. Wyszło mi 1500 zł. Będę się jej trzymać.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 09:51   #3250
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie wish listę na 2022 rok. Wyszło mi 1500 zł. Będę się jej trzymać.
Ja w Nowym roku wydałam już 155 zł na kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, nienaturalne, bo chodzi o lakiery hybrydowe i akcesoria do manicure, z naturalnych kupiłam pastę do zębów Dabur Red. Całkiem fajna pasta, dość mocno odświeża, ale nie jest zbyt mocna, jest taka jakby pieprzna i podszczypuje język podobnie jak pieprz właśnie. Smak przyjemny, ziołowy. Jestem z niej bardzo zadowolona, bo zauważylam, że wybiela zęby.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 09:56   #3251
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja w Nowym roku wydałam już 155 zł na kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, nienaturalne, bo chodzi o lakiery hybrydowe i akcesoria do manicure, z naturalnych kupiłam pastę do zębów Dabur Red. Całkiem fajna pasta, dość mocno odświeża, ale nie jest zbyt mocna, jest taka jakby pieprzna i podszczypuje język podobnie jak pieprz właśnie. Smak przyjemny, ziołowy. Jestem z niej bardzo zadowolona, bo zauważylam, że wybiela zęby.
Dabur z miswakiem podobno niezła pasta. Moja mama ją testowała
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-12, 14:48   #3252
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dabur z miswakiem podobno niezła pasta. Moja mama ją testowała
Ta Red to moja pierwsza pasta tej firmy i w sumie kupiona zupełnie przypadkowo, zamawiałam na Alledrogo mojemu ostrza do maszynki do golenia i przy okazji zerknęłam, co jeszcze ma ten sprzedawca, i miał różne, Miswak też, może kolejnym razem się skuszę.


BTW, ostrza do Gillette Fusion 5 w Rossmanie są po 146 zł za 8 szt. Na allegro kupiliśmy za 72 zł.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-01-12 o 14:52
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 17:19   #3253
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta Red to moja pierwsza pasta tej firmy i w sumie kupiona zupełnie przypadkowo, zamawiałam na Alledrogo mojemu ostrza do maszynki do golenia i przy okazji zerknęłam, co jeszcze ma ten sprzedawca, i miał różne, Miswak też, może kolejnym razem się skuszę.


BTW, ostrza do Gillette Fusion 5 w Rossmanie są po 146 zł za 8 szt. Na allegro kupiliśmy za 72 zł.
Ja jadę na żyletkach, kosztują kilka zł za paczkę i mam zapas od ponad 4 lat
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3043270
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3043273
Te paski nawilżające przy tych wieloostrzowych wynalazkach mają słaby skład.
Cytat:
PEG-115M, PEG-7M, PEG-100, Silica, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tris(Di-T-Butyl)Phosphite, Aloe Barbadensis Leaf Juice, BHT, Glycol.
źródło
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 17:40   #3254
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja jadę na żyletkach, kosztują kilka zł za paczkę i mam zapas od ponad 4 lat
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3043270
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3043273
Te paski nawilżające przy tych wieloostrzowych wynalazkach mają słaby skład.

źródło
Mój facet na co dzień używa golarki elektrycznej, a maszynki tylko w podróży. Te paski to wg. mnie jest takie nic, jeśli o kobiety chodzi, to po jednym użyciu już na nich nic nie ma, a i tak się używa przecież pianki czy choćby mydła przy goleniu na mokro, śmiech na sali, paseczek sobie wymyślili, który nic nie pomaga, bo jeśli podrażnienia po goleniu mają wyjść, to i tak wyjdą. Bardziej istotne są ostrza, jeśli o mnie chodzi, to Wilkinson odpada, bardzo słabe, tępe, z moimi włosami nie dawały sobie rady, zdecydowanie wolę Bic lub Gillette, różnica jest kolosalna, ale aż tak nie przykładam wagi, bo jednak preferuję trwalsze zabiegi.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 08:00   #3255
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta Red to moja pierwsza pasta tej firmy i w sumie kupiona zupełnie przypadkowo, zamawiałam na Alledrogo mojemu ostrza do maszynki do golenia i przy okazji zerknęłam, co jeszcze ma ten sprzedawca, i miał różne, Miswak też, może kolejnym razem się skuszę.


BTW, ostrza do Gillette Fusion 5 w Rossmanie są po 146 zł za 8 szt. Na allegro kupiliśmy za 72 zł.
Serio to aż takie różnice są? Muszę powiedzieć mojemu M. żeby zaczał kupować na allegro
Ja postanowiłam w związku z szalejącymi cenami ograniczyć ilość piniędzy na kosmetyki, tzn. założyłam sobie widełki na każdą kategorię kosmetyków, żeby nie przekraczać pewnej sumy. Np. z kosmetyków do ciała max. 25 zł. Skłoniło mnie do tego to, że kupiłam ostatnio maskę do włosów w Biedronce, zapłaciłam za nią 9 zł, a okazało się, że żadna z ostatnio kupionych masek tak dobrze nie ogarnęła moich włosów: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,363144,bebeauty-care-aloesowa-maska-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-aloes-i-ekstrakt-z-orchidei.html
Porównując np. z maskami Anwen, to dużo lepiej się sprawdziła i jest trzy razy tańsza. I naprawdę spoko skład.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja jadę na żyletkach, kosztują kilka zł za paczkę i mam zapas od ponad 4 lat
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3043270
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-3043273
Te paski nawilżające przy tych wieloostrzowych wynalazkach mają słaby skład.

źródło
A jaką masz maszynkę do golenia?

Ja musiałam kupić krem z filtrem, ostatecznie padło na Resibo, głównie po recenzji Natali Pielęgnatki. Kupiłam też żel do mycia twarzy Garnier Bio, bo wykańczam piankę Biolaven. Bardzo fajna ta pianka, ale używam pianek ostatnio cały czas i zatęskniłam za żelem. Swoją drogą kupiłam żel Garniera w dyskoncie za 15 zł. Muszę chyba częściej się rozglądać w dyskontach za kosmetykami
Z wydatków kosmetycznych w tym miesiącu to już chyba wszystko, bo pozostałe produkty mam w zapasach.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 09:14   #3256
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Serio to aż takie różnice są? Muszę powiedzieć mojemu M. żeby zaczał kupować na allegro
Ja postanowiłam w związku z szalejącymi cenami ograniczyć ilość piniędzy na kosmetyki, tzn. założyłam sobie widełki na każdą kategorię kosmetyków, żeby nie przekraczać pewnej sumy. Np. z kosmetyków do ciała max. 25 zł. Skłoniło mnie do tego to, że kupiłam ostatnio maskę do włosów w Biedronce, zapłaciłam za nią 9 zł, a okazało się, że żadna z ostatnio kupionych masek tak dobrze nie ogarnęła moich włosów: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-orchidei.html
Porównując np. z maskami Anwen, to dużo lepiej się sprawdziła i jest trzy razy tańsza. I naprawdę spoko skład.



A jaką masz maszynkę do golenia?

Ja musiałam kupić krem z filtrem, ostatecznie padło na Resibo, głównie po recenzji Natali Pielęgnatki. Kupiłam też żel do mycia twarzy Garnier Bio, bo wykańczam piankę Biolaven. Bardzo fajna ta pianka, ale używam pianek ostatnio cały czas i zatęskniłam za żelem. Swoją drogą kupiłam żel Garniera w dyskoncie za 15 zł. Muszę chyba częściej się rozglądać w dyskontach za kosmetykami
Z wydatków kosmetycznych w tym miesiącu to już chyba wszystko, bo pozostałe produkty mam w zapasach.
Serio, wprawdzie na all u tego sprzedawcy to była mega okazja jakaś noworoczna, ale z tego co patrzę, to obecnie ma je w normalnej cenie 88 zł, więc nadal się opłaca, pomijając, że i tak w tej cenie można kupić już złoty pierścionek, a na pewno srebrny, a tu mamy kilka g plastiku i jakiejś stali, która z pewnością szlachetna nie jest. Kogoś pogieło KLIK. Wielu produktów się zwyczajnie nie opłaca kupować stacjonarnie, nawet w promocyjnej cenie wychodzą drogo i trzeba szukać jak najtaniej, ja właśnie też zamawiam np. podpaski na allegro, już drugi raz tak zrobiłam, że zamówiłam w tamtym miesiącu 10 podwójnych opakowań podpasek i mam zapas na jakieś 3-4 lata, używam ich niewiele, tylko na noc przez pierwsze dni miesiączki, zaoszczędziłam jakieś 40-60 zł, bo stacjonarnie wychodzą dużo drożej i są w pomniejszonych opakowaniach, nawet w dyskontach, no i mam spokój, mogę zapomnieć i nie muszę się martwić, że mi się kończą i zasuwać do sklepu po kolejne opakowanie, którego może nawet nie być na stanie, gdyż używam tylko jednego rodzaju jednej firmy w celu uniknięcia wszelkich podrażnień i odparzeń.

Dzięki za cynk o masce. To prawda, czasem stacjonarnie można dorwać za parę zł naprawdę świetny kosmetyk, ale ja też trafiłam w zeszłym roku na sporo bubli włosowych, tylko dlatego, że zobaczyłam je stacjonarnie na półce i nie zapoznałam się z opiniami w sieci, ale capnęłam, bo co mi tam, za parę złotych można zaryzykować, z tym że parę złotych pomnożone kilka razy daje już niezłą sumkę, może nie do końca bubli, ale bardzo wodniste, niewiele robiące maski i odżywki, np. Garnier 98% naturalna odżywka imbirowa.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-01-13 o 09:16
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 14:15   #3257
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja postanowiłam w związku z szalejącymi cenami ograniczyć ilość piniędzy na kosmetyki, tzn. założyłam sobie widełki na każdą kategorię kosmetyków, żeby nie przekraczać pewnej sumy. Np. z kosmetyków do ciała max. 25 zł. Skłoniło mnie do tego to, że kupiłam ostatnio maskę do włosów w Biedronce, zapłaciłam za nią 9 zł, a okazało się, że żadna z ostatnio kupionych masek tak dobrze nie ogarnęła moich włosów: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-orchidei.html
Porównując np. z maskami Anwen, to dużo lepiej się sprawdziła i jest trzy razy tańsza. I naprawdę spoko skład.
Ja mam tą drugą do włosów osłabionych i łamliwych i też uważam że jest spoko.
Polecam jeszcze peeling owocowy do ciała w podobnym opakowaniu i cenie, pięknie pachnie i dobrze działa.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 20:10   #3258
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja mam tą drugą do włosów osłabionych i łamliwych i też uważam że jest spoko.
Polecam jeszcze peeling owocowy do ciała w podobnym opakowaniu i cenie, pięknie pachnie i dobrze działa.
Byłam dziś w Biedronce i niestety, u mnie nie ma tych masek, ani niczego z tej linii. Może i dobrze, bo mam póki co aż nadmiar kosmetyków, ale mam nadzieję, że za jakiś czas gdzieś na nie trafię. Tak samo było z kolorówką tą Natural Beauty Bell, u mnie jej nie było i nie ma, jest jedynie puder i bronzer, ale trafiłam na całą kolekcję w innej biedronce 15 km dalej, gdzie kupiłam błyszczyk.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-13, 20:55   #3259
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Serio to aż takie różnice są? Muszę powiedzieć mojemu M. żeby zaczał kupować na allegro
Ja postanowiłam w związku z szalejącymi cenami ograniczyć ilość piniędzy na kosmetyki, tzn. założyłam sobie widełki na każdą kategorię kosmetyków, żeby nie przekraczać pewnej sumy. Np. z kosmetyków do ciała max. 25 zł. Skłoniło mnie do tego to, że kupiłam ostatnio maskę do włosów w Biedronce, zapłaciłam za nią 9 zł, a okazało się, że żadna z ostatnio kupionych masek tak dobrze nie ogarnęła moich włosów: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-orchidei.html
Porównując np. z maskami Anwen, to dużo lepiej się sprawdziła i jest trzy razy tańsza. I naprawdę spoko skład.



A jaką masz maszynkę do golenia?

Ja musiałam kupić krem z filtrem, ostatecznie padło na Resibo, głównie po recenzji Natali Pielęgnatki. Kupiłam też żel do mycia twarzy Garnier Bio, bo wykańczam piankę Biolaven. Bardzo fajna ta pianka, ale używam pianek ostatnio cały czas i zatęskniłam za żelem. Swoją drogą kupiłam żel Garniera w dyskoncie za 15 zł. Muszę chyba częściej się rozglądać w dyskontach za kosmetykami
Z wydatków kosmetycznych w tym miesiącu to już chyba wszystko, bo pozostałe produkty mam w zapasach.
Obecnie stalową Edwin Jagger, na początku plastikową Wilkinson ( 3 czy 4 lata temu ).
https://www.ceneo.pl/92056601
https://www.ceneo.pl/5634352
Teraz nawet Gillette takie stalowe sprzedaje.
https://www.ceneo.pl/108632451

Ja mam trochę kosmetyków do zużycia, na razie nie kupuję. Żyletki są tak wydajne, że zapas na kilka kolejnych lat mam, za dużo tego kupiłam na starcie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-14, 07:06   #3260
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja w Nowym roku wydałam już 155 zł na kosmetyki i akcesoria kosmetyczne, nienaturalne, bo chodzi o lakiery hybrydowe i akcesoria do manicure, z naturalnych kupiłam pastę do zębów Dabur Red. Całkiem fajna pasta, dość mocno odświeża, ale nie jest zbyt mocna, jest taka jakby pieprzna i podszczypuje język podobnie jak pieprz właśnie. Smak przyjemny, ziołowy. Jestem z niej bardzo zadowolona, bo zauważylam, że wybiela zęby.



To mi w Naturze poszło 98 zł.



Ja już dobre kilka lat nie maluję paznokci. Jakoś mi się znudziło, a pandemia jeszcze mnie w tym utwierdziła, że szkoda czasu mi na malowanie, zmywanie itp.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 07:53   #3261
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Biedronce i niestety, u mnie nie ma tych masek, ani niczego z tej linii. Może i dobrze, bo mam póki co aż nadmiar kosmetyków, ale mam nadzieję, że za jakiś czas gdzieś na nie trafię. Tak samo było z kolorówką tą Natural Beauty Bell, u mnie jej nie było i nie ma, jest jedynie puder i bronzer, ale trafiłam na całą kolekcję w innej biedronce 15 km dalej, gdzie kupiłam błyszczyk.
W Biedronce, która jest najbliżej mojego domu też nie ma. Czasami jak mam okazję to właśnie zachodzę do większej i bardziej wyposażonej i tam znalazłam.

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja mam tą drugą do włosów osłabionych i łamliwych i też uważam że jest spoko.
Polecam jeszcze peeling owocowy do ciała w podobnym opakowaniu i cenie, pięknie pachnie i dobrze działa.
Dzięki, może kiedyś spróbuję. Myślałam też nad szamponem do włosów, bo również z tej serii aloesowej był, ale może jak skończe co teraz mam w użyciu. Szamponu boję się trochę kupować, bo moja skóra głowy strasznie kaprysi.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 10:02   #3262
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
To mi w Naturze poszło 98 zł.
Ja już dobre kilka lat nie maluję paznokci. Jakoś mi się znudziło, a pandemia jeszcze mnie w tym utwierdziła, że szkoda czasu mi na malowanie, zmywanie itp.
Jak malowałam tradycyjnymi lakierami, to też nie lubiłam, bo po paru dniach, czasem już następnego odpryskiwały, a czekanie aż kolejne warstwy lakieru wyschną, było irytujące. Teraz są hybrydy i to jest odpowiedź na wszystkie bolączki tradycyjnych lakierów, cały mani wraz z opiłowaniem i usunięciem skórek trwa ok. 2 godziny i trzyma się miesiąc czasu, oczywiście trzeba się wszystkiego nauczyć i dojść do wprawy, bo na początku, gdy się go wykonuje niedokładnie, to też nie jest zbyt trwały.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-01-14 o 10:04
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 11:29   #3263
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak malowałam tradycyjnymi lakierami, to też nie lubiłam, bo po paru dniach, czasem już następnego odpryskiwały, a czekanie aż kolejne warstwy lakieru wyschną, było irytujące. Teraz są hybrydy i to jest odpowiedź na wszystkie bolączki tradycyjnych lakierów, cały mani wraz z opiłowaniem i usunięciem skórek trwa ok. 2 godziny i trzyma się miesiąc czasu, oczywiście trzeba się wszystkiego nauczyć i dojść do wprawy, bo na początku, gdy się go wykonuje niedokładnie, to też nie jest zbyt trwały.

a jakoś mi się nie chce tego wszystkiego uczyć Lubię swoje naturalne pazurki.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 12:15   #3264
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak malowałam tradycyjnymi lakierami, to też nie lubiłam, bo po paru dniach, czasem już następnego odpryskiwały, a czekanie aż kolejne warstwy lakieru wyschną, było irytujące. Teraz są hybrydy i to jest odpowiedź na wszystkie bolączki tradycyjnych lakierów, cały mani wraz z opiłowaniem i usunięciem skórek trwa ok. 2 godziny i trzyma się miesiąc czasu, oczywiście trzeba się wszystkiego nauczyć i dojść do wprawy, bo na początku, gdy się go wykonuje niedokładnie, to też nie jest zbyt trwały.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a jakoś mi się nie chce tego wszystkiego uczyć Lubię swoje naturalne pazurki.
Ja uwielbiam malować paznokcie. Ale stosuje zwykłe lakiery bo nie jestem przekonana do hybryd.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-14, 12:38   #3265
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam malować paznokcie. Ale stosuje zwykłe lakiery bo nie jestem przekonana do hybryd.
Jeśli nie jesteś w temacie hybryd, to polecam i służę pomocą, tylko to nie na ten wątek, więc pw lub plotkowy. Dla mnie zwykłe lakiery to już przeżytek, wiem, że wiele osób nadal ich używa, ale kto raz spróbuje hybryd, ten nie wróci już do tamtych, ja osobiście nie widzę sensu, chyba, że ktoś lubi co parę dni zmieniać stylizacje i ma na to czas, a zmywacze nie niszczą mu paznokci.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 11:26   #3266
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak malowałam tradycyjnymi lakierami, to też nie lubiłam, bo po paru dniach, czasem już następnego odpryskiwały, a czekanie aż kolejne warstwy lakieru wyschną, było irytujące. Teraz są hybrydy i to jest odpowiedź na wszystkie bolączki tradycyjnych lakierów, cały mani wraz z opiłowaniem i usunięciem skórek trwa ok. 2 godziny i trzyma się miesiąc czasu, oczywiście trzeba się wszystkiego nauczyć i dojść do wprawy, bo na początku, gdy się go wykonuje niedokładnie, to też nie jest zbyt trwały.
Ja w zeszłym roku zdecydowałam się na położenie hybryd i na początku byłam zadowolona, ale po paru tygodniach zaczęło okropnie mi wyłazić uczulenie na rękach. Nie wiedziałam o co chodzi, bo latem raczej nie miałam nigdy problemów ze skórą. Zaczęłam stosować dietę i suplementy, które zawsze mi pomagały. Dopiero po paru mięsiącach doszłam do tego, że to hybrydy mogą być przyczyną. Po ściągnięciu sytuacja się poprawiła, chociaż długo moje ręce to odchorowały. Teraz chodzę na zwykły manicure i dziewczyna mi maluje takimi lakierami, które spokojnie wytrzymają tydzień. Sama mogę je zmyć bez problemu, nie muszę chodzić regularnie na manicure. Daje mi to wększą wolność, nie jestem uwązana, że jak odwołam wizytę to będę chodziła z brzydkim odrostem na pół centymetra. Nie sądzę, żebym jeszcze spróbowała hybryd. Więc dla takich osób jak ja, zwykłe lakiery nie są przeżytkiem
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-15, 12:30   #3267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku zdecydowałam się na położenie hybryd i na początku byłam zadowolona, ale po paru tygodniach zaczęło okropnie mi wyłazić uczulenie na rękach. Nie wiedziałam o co chodzi, bo latem raczej nie miałam nigdy problemów ze skórą. Zaczęłam stosować dietę i suplementy, które zawsze mi pomagały. Dopiero po paru mięsiącach doszłam do tego, że to hybrydy mogą być przyczyną. Po ściągnięciu sytuacja się poprawiła, chociaż długo moje ręce to odchorowały. Teraz chodzę na zwykły manicure i dziewczyna mi maluje takimi lakierami, które spokojnie wytrzymają tydzień. Sama mogę je zmyć bez problemu, nie muszę chodzić regularnie na manicure. Daje mi to wększą wolność, nie jestem uwązana, że jak odwołam wizytę to będę chodziła z brzydkim odrostem na pół centymetra. Nie sądzę, żebym jeszcze spróbowała hybryd. Więc dla takich osób jak ja, zwykłe lakiery nie są przeżytkiem
Oczywiście rozumiem, ja mam na myśli samodzielny manicure w zaciszu domowym, nie u stylistki. Jeśli chodzi o uczulenie, to niestety są to mity, ponieważ znacznie częściej uczulają zwykłe lakiery, niż produkty światłoutwardzalne, z reguły dochodzi do poparzenia chemicznego spowodowanego nieumiejętnym nałożeniem hybrydy, a uczulenie owszem, może wystąpić, jednak badania pokazały, że osób naprawdę uczulonych na składniki hybryd jest niewielki odsetek, więc jeśli przeszłaś pod tym kątem jakieś badania, to ok. a jeśli nie, to jest duże prawdopodobnieństwo, że stylistka niepoprawnie zrobiła manicure, nie pracowała sterylnie, lakier nie został poprawnie utwardzony lub nie została usunięta warstwa dyspersyjna. Poparzenie chemiczne w przeciwieństwie do uczulenia może wystąpić u każdej osoby, która została narażona na bezpośrednią styczność z nieutwardzoną masą. Sama przez to przeszłam na początku przygody z hybrydami, jednak szybko doszłam do tego co robię źle. Polecam film KLIK
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 07:02   #3268
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Teraz używam kremu do twarzy Phlov by Anna Lewandowska i jest super Mam krem o nazwie Smart Splash

https://www.phlov.com/pielegnacja-tw...SAAEgIJXvD_BwE
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 14:53   #3269
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Teraz używam kremu do twarzy Phlov by Anna Lewandowska i jest super Mam krem o nazwie Smart Splash

https://www.phlov.com/pielegnacja-tw...SAAEgIJXvD_BwE
Za taką cenę to wstyd dla marki, gdyby kosmetyk okazał się słaby.

Zużyłam peeling do ust Botame w sztyfcie, który dawno temu podarowała mi Persefona, używałam go już po terminie ważności, ale bardzo mi się spodobał, moim zdaniem jest lepszy od Sylveco i ładnie pachnie jabłkami. Fajnie nawilża usta, jest tłusty, dobrze nim wymasować usta, gdy skórki zostały już wcześniej zmiękczone np poprzez posmarowanie ich cienką warstwą tego peelingu i odczekanie parunastu minut, wtedy po peelingu usta są mega gładziutkie.

Zamawiałam ostatnio kosmetyki i leki dla babć w zikodermo i trzeci raz już w Gemini. W zikodermo musiałam zapłacić koszt przesyłki, gdyż nie dobiłam do darmowej dostawy, natomiast przy zakupach za 120 zł otrzymałam w paczce dużo próbek marek aptecznych typu la roche i vichy, oraz miniaturkę lotionu cetaphilu w buteleczce 30 ml. Wprawdzie nienaturalne to marki, ale miłe takie gratisy tym bardziej, że ten lotion jest znany i polecany. A kupowałam dla jednej babci zestaw żel i balsam do ciała miodowe Nuxe, a dla drugiej szampon imbirowy Orientany, a dla mnie przykleił się tonik imbirowy. Za to w Gemini kupowałam na zamówienie babci leki i maści z dniem darmowej dostawy, ale jak zwykle żadnych gratisów i niestety, jeden produkt przyszedł z urwaną pompką. Czekam na rozpatrzenie reklamacji, ale i tu capnęłam co nieco dla siebie, żel pod prysznic z owsem Bjobj. W związku z tym muszę chyba opić sukces, tylko dwa kosmetyki dla siebie, w dodatku bardzo niedrogie, żel za 15 zł, tonik za 19 przeceniony z 27.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 14:56   #3270
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

po dumaniu długim i szeroki, wreszcie skusiłam się na kosmetyki mineralne. I tak oto zamówiłam pudry mineralne od Pixie Cosmetics. Próbeczki póki co ale jaram się nimi niezmiernie ciekawa jestem co moja tłusta facjata powie na ów mineralny dotyk luksusu
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-19 12:51:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.