jakie zabiegi robicie u kosmetyczki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 18:18   #31
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Maska algowa nadaje sie do kazdego rodzaju cery, a do tłustej i mieszanej w szczegolnosci. Algi maja wlasciwosci kojace, nawilzajace regenerujace i wiele innych. Lepiej taka maske wykonac profesjonalnie w salonie kosmetycznym niz samemu, bo na przyklad nie kazdy wie, ze algi po nalozeniu na twarz trzeba nakryc folia aluminowa, zeby nie stracily swoich wlasciwosci i szybko nie wystygly...
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:49   #32
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Dziewczyny,
a mi na brodzie wychodzą syfki,ponadto znajdują się tam też takie grudki i guzki, z któych nic nie wychodzi.Cera na brodzie nie jest gładka, mam tam dużo przebarwień po syfkach.
No i nie wiem czy mam iśc z tym do dermatologa czy do kosmetyczki, co radzicie?
podpinam sie do pytania Seagirl

Ja u kosmetyczki wykonuje jak na razie depilacje nog i bikini
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:23   #33
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja generalnie do kosmetyczki chodze tylko na paznokcie-tipsy! Poza tym teraz odwiedziłam kosmetyczke, bo zrobiłam sobie makijaż permanentny i jestem bardzo zadowolona. A tak ogólnie to raz robiłam pedicure, ale zdecydowanie bardziej wole sobie sama robić i bardziej mi się podoba jak sobie sama pomaluje pazurki niż jak to robi kosmetyczka. Raz byłam na guamie, ale jakoś ten zabieg mnie nie przekonał (wiem, że jeden raz nie wystarczy,ale nie podobał mi się zabieg). Jeżeli chodzi o czyszczenie, to niestety mam zbyt duże problemy ze skórą i zamiast do kosmetyczki chodzę do dermatologa
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:56   #34
lordbyron
Przyczajenie
 
Avatar lordbyron
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

A ja jestem panem i wybieram się za niedługo na oczyszczanie twarzy i na korektę brwi Jakie jeszcze zabiegi kosmetyczne polecacie panom ?
lordbyron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 21:42   #35
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

To ja sie też włączę, chociaż powinnam już grzecznie spać bo jutro do pracy

Byłam dwa razy na czyszczeniu twarzy (ten drugi chyba bardziej trafiony w Denique na Niepodległości - fajna starsza pani, muzyka relaksacyjna w tle, niewielkie pokiereszowanie twarzy bo mialam takie grudki pod skórą i trzeba je było wydobyć...). Poza tym chadzam na manicure i pedicure - jakos nie mam talentu zrobic tego sama, zwłaszcza jak mam uzyć kolorowego lakieru wychodzą mi jakieś bohomazy.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:20   #36
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

a ja stara juz jestem troche, ale u kosmetyczki nie bylam jeszcze ostatnio mam ochote wybrac sie na regulacje brwi (kiedys sama to robilam, ale juz mam dosc) i henne rzes oczyszczane twarzy mnie przeraza(mechaniczne), a w roznych maseczkach, czy peelingach lub innych zabiegach musze sie zorientowac narazie (zeby mnie tylko cena nie zwalila z nog!!)
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 10:28   #37
AP_niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 224
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Słuchajcie, a ile mniej więcej kosztuje zwykłe oczyszczenie twarzy u kosmetyczki???
U Nas w Białymstoku oczyszczanie kosztuje od 50 zł w górę

Ja osobiście nie chodze do kosmetyczki, ale kilka razy zdażyło mi się pójść na zrobienie makijażu na wesele...
__________________
Ania
AP_niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 13:06   #38
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja jestem nieco nie wtajemniczona ale jakie zabiegi mozna/ polecacie dla cery tradzikowej ale procz oczyszczania moze moge zrobic jakis peeling ?? Prosze o odp.
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:01   #39
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

ja mogę sie pochwalić tak jak kilka poprzedniczek regulacja brwi, 2 razy oczyszczanie twarzy. Chetnie bym z czegos skorzystała jeszcze, ale nie wiem, co można sobie zafundować na cere wrażliwą z naczynkami i skłonnościa do jakichś liszajów, czerwonych plam (nerwica naczyniowa czy jakis tradzik różowaty??? cholera wie) Czy zamiast zabiegów u kosmetyczki wizyta u dermatologa tylko mi zostaje??????
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:31   #40
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja chodzę na oczyszczanie, staram się przynamjniej raz na pół roku, częściej na regulacje i hennę brwi i rzęs, ach i masaż twarzy. Jak idę na oczyszczanie to funduje sobie full zestaw, wraz z regulacją i henną oraz zabiegiem balansującym Thalgo nie ma to jak zapaszek alg, muzyczka relaksacyjna (morze, delfinki.......) a w tym czasie jak ja sie relaksuje masaż stóp wykonywany przez kosmetyczke. Folia aluminiowa i ogromne ciemności również były Rewelacja i jakie odprężenie.
Raz byłam na makijażu, było również cudownie i rewelacyjny efekt.
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 17:46   #41
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

u mnie oczyszcanie kosztuje 50 lub 60 złotych trwa ok. 3 godzin i do tego kosmetyczka nie robi tylko twarzy ale i dekolt ( mama natkneła się na taką kosmetyczke co robiła tylko twarz i nie kazała ściągnąć bluzki ) i brała chyba 70 zł i to trwało 1,5 godz. to była młoda kosmetyczka a takich nie polecam starsze z doswiadczeniem polecam sa godne zaufania
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 18:50   #42
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

och chyba zamordowałabym taką, która nie zajęłaby się moją szyją i dekoltem. Przecież szyja starzeje się najszybciej - tam pielęgnacja musowa!!!
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:31   #43
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Rzadko bywam u kosmetyczki, większość zabiegów robię sama Ale byłam na:
- oczyszczaniu twarzy( miałam jakieś 14 lat, po zabiegu nie zauważylam żadnej praktycznie różnicy)
- hennie na brwi i rzęsy (tylko raz)
- manicure ( 2 razy i ani razu nie bylam zadowolona)
- depilacji brwi (chodzę od czasu do czasu, z lenistwa)

Planuję w najbliższym czasie wybrać się na pedicure i manicure a późną jesienią może na jakieś kwasy.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:43   #44
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

A ja nie byłam nigdy
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 20:02   #45
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

mnie kosmetyczka zdenerwowała jak zobaczyła moje brwi, mam rzadkie i szerokie a ona czemu ja je tak wyrwałam normalnie zabic to mało

i na dodatek kazda robi mi inny kształt brwi
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 01:20   #46
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja bylma u kosmetyczki na
- oczyszczaniu twarzy, ale tylko raz
- maseczkach algowych (to czesciej)
- regularnie chodze na regulacje brwi - bo naprawde uwazam ze babka do ktorej chodze to mstrzyni w tej dziedzinie

dziewczyny a jak czsto regulujacie brwi u kosmetyczki?
i czy znacie jakies maseczki/zabiegi gleboko nawilzajace?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 08:41   #47
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja chodze regularnie na manicure i pedicure.Kiedyś miałam tipsy i chodziłąm na uzupełnianie i malowanie,ale znudziły mi się i zdjęłam(właściwie to samodzielnie-tipsy mi "rosły",a ja je spiłowywałam i zostały wkońcu moje naturalne paznokcie).Od dłuższego czasu zastanawiam się,czy nie nałożyć na paznokcie żelu...
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 09:15   #48
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Mia22 ja chodze do kosmetyczki raz na 3 tygodnie na regulacje i etz uwazam ze jest swietna w tym oczka pieknie wygladaja powiedz cos wiecej na temat masek algowych, jestes zadowolona z tego zabiegu? chyba sie wybiore na to, ale jestem ciekawa dokladnie jakie sa efekty i czy warto. slyszalam ze maski algowe troche likwiduja przebarwienia po pryszczach, a mam takie na brodzie troszke, takie rozowe plamki :/ jestesmy w podobnym wieku i sie zastanawiam czy sprobiowac
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 14:29   #49
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

mnie interesuje cena tych masek?
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 14:50   #50
Isahra
Raczkowanie
 
Avatar Isahra
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 147
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja lecze sie w Klinice Chirurgii Plastycznej u pani doktor dermatolog oraz u kosmetyczki tez tam Co miesiac chodze na oczyszczanie twarzy z maseczkami i efekty sa baaardzo zadowalajace .
__________________
"Gdy twoje serce wyrywa się tam, gdzie wre bój zmysłów - ty zostawaj z tyłu..." - Shakespeare
Isahra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 08:28   #51
smerfeta3
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta3
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Przytulny pokoik
Wiadomości: 4 442
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja chdzę głównie na regulacje brwi a do tego od czsu do czasu na henne no i przy większych okazjach na manicure
smerfeta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 09:46   #52
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

ja raz na kilka miesięcy chodze na oczyszczanie niezbyt jest to mile ale po 3 dniach po oczyszczaniu skora jest naprawde gladka i mięka polecam warto sie troche pomęczyc a boli naprawde okropnie
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 00:46   #53
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

fitneskaa ja jestem z alg bardzo zadowlona skora jest gladka, nawilzona, naprawde swietna sprawa raz na jakis czas na pewno warto!
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 07:19   #54
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

a ile placisz za ta maske algową?
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 11:18   #55
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

zazwyczaj proszę zeby pani obejrzała moja cerę i zdiagnozowała co jej potrzeba, mówie w jakiej sumie chcę sie zmieścić.
Podobno oczyszczanie nie jest mi potrzebne, a powinnam przychodzic na zabiegi nawilżania miejsc na kościach policzkowych. No i regulacja brwi.
Przed slubem byłam w salonie YR na tzw. "pełnym zabiegu oczyszczania" (oczyszczanie, nawilżanie, wygładzanie, masaż twarzy) i jeszcze mi pani kark i barki wymasowała, myslałam ze odpłynę...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:25   #56
>@pinkie@<
Raczkowanie
 
Avatar >@pinkie@<
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 33
GG do >@pinkie@<
Smile Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Hola!
Moje drogie kolezanki!
Ja to do kosmetyczki chadzam regularnie na depilacje i henne brwi.Jak mam tipsy to zamawiam sobie tez maniqure z malowaniem finezyjnym
Ale z dlugich pazurkow zezygnowalam to pozostaje tylko henna. Kusilam sie nawet na oczyszczanie twarzy bo tego chyba wymaga moja cera.....niestety ) ale nie wierze ze pomoze. Ponoc wiecej szkody niz pozytku.
Ostatnio zabieg mikrodermabrazji do mnie glosno przemawia ale tylko te w salonach kosmetycznych a nie "domowe preparaty".
Dajcie znac jak ktoras to testowala i jakie byly efekty. Wiem ze jest swietny na wygladzanie i blizny i przebarwienia ale czy jest tez dobry na tradzik ( a raczej pare syfkow), krostki, zaskorniki, grudki, itp.
Jesli znacie jakis dobry salon kosmetyczny gdzie wykonuja te zabiegi (w okolicy w-wy) to prosze o odpowiedz.
pozdrofka wszystkim
__________________
.:pstyna:.
>@pinkie@< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:30   #57
Hidari
Przyczajenie
 
Avatar Hidari
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 25
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Gdy byłam dużo młodsza chodziłam na oczyszczanie twarzy, ale wyglądałam później jakbym wpadła do ula, cała byłam w czerwonych krostach. Teraz chodzę tylko na regulację brwi i malownie paznokci
Hidari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:55   #58
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ani kosmetyczka ani Ty nie zrobilyscie nic zlego.najwidoczniej taka twoja uroda moze masz sklonnosc do zapalenia mieszkow wlosowych..po nastepnym razie uzyj masci z antybiotykiem. przez jakies 2-3dni.nic nie powinno sie pojawic. tylko te babelki z plynem to mi raczej pasuja na poparzenie woskiem...ale po veecie tez mialal a to wosk na zimno byl.to jest bardzo delikatna okolica.wosk aplikuje sie tam tylko raz.nie nakladamy ponownie.co sie nie wyrwalo to poprawiamy pensetka!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 09:00   #59
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Cześć dziewczyny
Jeszcze nigdy nie byłam u kosmetyczki , a tak już wiekowa jestem . Mam cerę dość problematyczną (mieszana, ze skłonnością do wyprysków, do tego rozsszerzone pory i <chyba> skłonność do rozszerzonych naczynek). Więc postanowiłam wreszcie zadbać o siebie i trochę się porozpieszczać!

Chciałabym przede wszystkim, żeby kosmetyczka zdiagnozowała moją cerę: jakiej pielęgnacji wymaga w domu, jakich zabiegów w salonie.

Czy możecie mi polecić jakąś dobrą kosmetyczkę w Warszawie, najlepiej w okolicach centrum. Szukam prawdziwej profesjonalistki, która nie zaszkodzi mojej skórze i będzie potrafiła o nią zadbać. Taką która nie będzie chciała na mnie zarobić wmawiając, że potrzebuję 3/4 oferowanych w jej gabinecie zabiegów... A gdyby jeszcze była niedroga, to byłby już ideał

Pozdrawiam
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 10:49   #60
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: pochwalcie sie co robicie u kosmetyczki :)

Ja co prawda od dłuższego czasu nie chodzę do kosmetyczki, ale chodziłam 2-3 lata temu i polecam panią Agnieszkę z salonu w centrum "Pod Arkadami" - pod mostem Poniatowskiego. To jest taki mały salonik, jedno pomieszczenie to manikiurzystka i fryzjerka, a drugie - z tyłu - to właśnie gabinet kosmetyczny. Jest tam bardzo czysto, dobej jakości nowowczesny sprzęt, dają oczywiście wszelkie opaski, czepki i ręczniki, pani jest przemiła, bardzo dokładna i delikatna, a ceny są (jak na Warszawę) bardzo niskie (oczyszczanie od 90 zł, zabieg połaczonmy jest z masażem i maską nawilżającą na koniec). Mają duży wybór zabiegów oczyszczających dla różnych cer, pracują m.in. na kosmetykach Maystar.
Ja mam właśnie taką cerę jak Ty i nigdy po tych zabiegach nie miałam żadnych podrażnień ani innych problemów, a jedno oczyszczanie porów starczało mi na jakieś 8 miesięcy, o ile pamiętam.
Niestety nie mogę znaleźć telefonu, ale jeśli się tam przejdziesz, to łatwo ten salon znajdziesz - chodzi o taki na parterze po prawej stronie od głównego wejścia, na przeciwko jest duży fryzjer.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-16 20:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.